Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16351) rtitusz


rtitusz
őstag

Új CG indul! Állomást építünk a Messier 45 csillagködbe (más néven M45, Plejádok, Fiastyúk vagy Hetes)! Szerintem ez elég menő. Jelentkezni a Neville Horizons állomáson lehet a Kaushpoos rendszerben.

Bővebb infó: From Dreams to Reality

(#16352) tikshow válasza rtitusz (#16351) üzenetére


tikshow
addikt

Huhú, program hétvégére! :)

(#16353) Sylc válasza tikshow (#16352) üzenetére


Sylc
senior tag

Nekem is, fel is veszem a kapcsolatot valami kaloz csoportal, jo lenne falkaban vadaszni :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16354) warcat


warcat
veterán

Én most megmakacsoltam magam,be vagyok parkolva az Anacondával (400 tonnás rakodótérrel) Almagestnél.
Vicces,mert a sima szállítós küldikből 4-7 darabot ad egyszerre ugyanoda(ugyanaz az állomás a rendszeren belül),és ez még mindig azt jelenti,hogy 4-5 milliót kapsz egy dokkolásért.
19 fényévet ugrik dugug pakolva, 6 vagy8 ugrásra van nafta sajnos fejből már nem emlékszem és emellett ráfért a5 scoop, hiába na 'konda.

EA: It's in the crate!

(#16355) Trentaro válasza rtitusz (#16351) üzenetére


Trentaro
tag

Ez mi ez? Van valami leírás valahol? Elolvastam a linket, egy új állomás tényleg hiányzik mint egy falat kenyér és én szívesen viszek nekik metal-t a Neville Horizons-ra, de utánna mi történik ott? :U
Köszönettelén

nem kötelező megadni

(#16356) warcat válasza Trentaro (#16355) üzenetére


warcat
veterán

Pl redditen kitárgyalják: [link]
Fémeket kell szállítani Neville Horizons állomásra Kaushpoos rendszerben.
Ezeket ki is bányászhatod,vagy megveszed másik rendszerben és elfuvarozod oda, Nevillen eladod.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#16357) baphomet válasza warcat (#16354) üzenetére


baphomet
senior tag

Elite trading rang nem kell hozzájuk? Azokat a küldetéseket kevésbé nyirbálták meg.

(#16358) Trentaro válasza warcat (#16356) üzenetére


Trentaro
tag

Köszi, elolvastam, de nekem visszább kellett mennem, hogy hogyan is müködik a CG egyáltalán. :) de már tiszta. :)

nem kötelező megadni

(#16359) Phobion válasza rtitusz (#16351) üzenetére


Phobion
őstag

Ilyenkor lehet sok pénzt keresni?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#16360) rtitusz válasza Phobion (#16359) üzenetére


rtitusz
őstag

CG válogatja, de ha jól teljesítesz 5+ milliót általában kapsz a végén bónusznak. A legtöbbet nekem anno a Lugh-i csata fizetett, a top 5%-ban voltam és kaptam 25 milliót, de rég láttam 9 tieres CG-t, általában 4-6 tier környékén kifújnak, így a jutalmak is kisebbek.

Dev. Update új Horizons infókkal: https://community.elitedangerous.com/node/323

[ Szerkesztve ]

(#16361) duvi válasza rtitusz (#16360) üzenetére


duvi
nagyúr

Lugh-i csata milyen jó volt! :K Én is akkor szereztem az első komoly pénzemet, 25 millával :D

Kíváncsi vagyok, hogy fog működni a wing, Orbital Cruise esetében. Mivel még a jelenlegi sem 100-as ;]

(#16362) nubreed


nubreed
veterán

Hol lehet 5C Shield Generatort kapni? Valaki tudna segíteni? Sajnos ahol eddig voltam, sehol nem volt de kéne ahhoz a buildhez amit össze akarok rakni.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16363) duvi válasza nubreed (#16362) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha van permited, akkor Founders Worldön mindent kapsz 10% kedvezménnyel. Ha nincs, akkor a Kínainál nézz körül.

(#16364) nubreed válasza duvi (#16363) üzenetére


nubreed
veterán

Melyik rendszerben van a kínai piac? Melyik starport? :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16365) rtitusz válasza orientcx (#16345) üzenetére


rtitusz
őstag

Amúgy az új RES-ekben se jobb a felhozatal az NPC-k szintje terén? Azaz nincs olyan RES (HiRES, HazRES) ahol magas szintű NPC-k spawnolnak (Dangerous, Deadly, Elite)? Csak mert mocskosul szívósak lettek a hajók a CZ-ben, és a RES mindig könnyebb volt. Nem ártana, ha több hajót tudnék pukkantani egységnyi idő alatt.

[ Szerkesztve ]

(#16366) duvi válasza nubreed (#16364) üzenetére


duvi
nagyúr

A "kínai" nem piacot jelent, hanem egy Li Yong-Rui nevű powert. Az ő irányítása alatt álló rendszerekben (Galaxy Mapon powerplay nézet) 15%-al olcsóbban lehet vásárolni. Főleg a Hi-Tech rendszereiben érdemes nézelődni, mivel ott nagyobb a választék. Amit linkeltem, ott láthatod zöld színnel jelölve a rendszerek, és piros színnel az állomások neveit. Ezek közül a Hi-Tech állomásokat keresd. Amelyiknél ezt látod: "module selection for outfitting: poor", az felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#16367) Sylc válasza nubreed (#16364) üzenetére


Sylc
senior tag

ATATA rendszer, 28ly Tawilotol.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16368) Sylc


Sylc
senior tag

Orientcx, nézd mit találtam neked:

https://youtu.be/22u26PYAucI

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16369) orientcx válasza rtitusz (#16365) üzenetére


orientcx
őstag

"Amúgy az új RES-ekben se jobb a felhozatal az NPC-k szintje terén? Azaz nincs olyan RES (HiRES, HazRES) ahol magas szintű NPC-k spawnolnak"
-
A CZ valóban keményebb lett. Mire nullára bont az ember egy konda hullt, az beletelik egy kis időbe még cannonokkal is. Ráadásul közben gyak biztos, hogy egy rühes kis Eagle, vagy Viper Wing is megtalál. Bizony ott az Assault ship-el nagyon óvatosnak kell lenni, és még így is csak úgy pereg az SCB számláló(és nem felfelé) :N
De mivel egyenlőre nem vagyok hajlandó az Assault ship-ből kiszállni :N :N :N , ezért mostanában hazRES-ekbe járok. Ha a rank húzás a cél, akkor sztem még mindig a CZ a gyorsabb(bár ez csak bőven az 1.3 előtti tapasztalat), Viszont az is igaz, hogy a hazRES-ekben is csak úgy hemzsegnek a komolyabb rangú pilóták. Ha kondával mész, nagyokat lehet tarolni, mert azzal bátran nekimehetsz gyak bárki(k)nek. Utánpótlás bőven van,folyamatosan jönnek az ügyfelek, és bizony legtöbbször komoly wingekben. Pl konda+Gunship+Clipper, de elszaporodtak a perverz vegyes házasságok is, pl Python+Clipper, vagy a még betegebb formáció a "threesome" kategóriából :B - két Clipper+Python, vagy fordítva(hogy süllyedhet idáig az én imádott ragadozóm! Brrr! :(( ) Sajnos nekem óvatosan kell mazsoláznom a kínálatból, mert a Fix fegyverekkel csak lassan fejlődök. Pl azt a sunyi, szemből lapos Clippert, amit G-s cuccokkal kb olyan simán takarítok le az égről, mint Manci néni a porcicát a szőnyeg sarkáról, most, a fix lézerekkel nem is olyan egyszerű elfenekelni(az elégedett vigyorokat kéretik letörölni a birodalmi orcákról, nem a Clipper ilyen jó, hanem az én fix fegyverhasználatom ilyen sz*r....na nem baj, úgy is azt hazudom, hogy zseniális kezem van, elvégre Fed szájhős vagyok :K ;) :K )
Összefoglalva egy hazRES-ben unatkozni nem fogsz, és ha a küldiket is összeszeded hozzá, + használsz KWS-t, akkor anyagilag sem jössz ki rosszul, ráadásul az aszteroidák is besegítenek, mert a hajók mint a flippergolyók csapódnak egyik szikláról a másikra. Esküszöm, ilyeneket még fénykoromban sem produkáltam. :D
-
Csak úgy mellesleg, most megint kaptam egy fantom lövést úgy, hogy össz egy db clean T7 volt a radaron, az is több mint 6 km-re, és az is békésen kapirgált a bányász lézerével. :U És a másik véglet, még mindig nem találkoztam egy FDL-el sem, amelyik egyáltalán visszalőtt volna.
-
-
Sylc - Ennyire kiürült a császári kassza, hogy egy képi aláfestésre már nem telt? Vagy csak egy olyan videót szerettetek volna a zenéhez, ahol egy Clipper megkerget egy Pythont.(ja, akkor már értem, miért csak az a bárgyú felirat látható a linken) :DD :D :DD

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16370) Sylc válasza orientcx (#16369) üzenetére


Sylc
senior tag

Próbálj ki egy új nav beacont, hazrez aszteroidak nélkül, legjobb móka :)

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16371) baphomet válasza nubreed (#16362) üzenetére


baphomet
senior tag

Szíves tájékoztatásául a parancsnok uraknak.
Tegnap tűnt fel nekem is, hogy az http://eddb.io/ komoly funkcióbővítést kapott a minap. A Stations szekcióban meg lehet találni szinte bármit: fegyvert, modult, hajót, frakciót, gazdaságot, satöbbit ami csak eszünkbe jut.
Persze lehetnek benne hiányosságok és pontatlanságok, hiszen a modulkínálat állandóan változik, úgyhogy ne engem üssetek, ha mégsem találnátok meg vele valamit (vagyishát üssetek csak, el nem szaladok egy jó kis PvP elől ;] )

(#16372) baphomet válasza Sylc (#16367) üzenetére


baphomet
senior tag

Kínai piac mi?! Atata: exploited by Archon Delaine. Ravasz. Látom sikerült gyorsan magadévá tenni a kalóz értékrendet. :DDD

(#16373) Sylc válasza baphomet (#16372) üzenetére


Sylc
senior tag

Nem kinai piac, de van a keresett upgrade :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16374) Sylc


Sylc
senior tag

Gigafun: ide tartok a clipperemmel :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16375) rtitusz


rtitusz
őstag

Videón a Federal Corvette!

https://youtu.be/AaV3FP5HJ48

[ Szerkesztve ]

(#16376) orientcx válasza Sylc (#16370) üzenetére


orientcx
őstag

Compromised nav beaconnak hívják. Természetesen soha nem mulasztom el az alkalmat, ha találok egyet, igazán kellemes úri társaság szokott összejönni :K
-
rtitusz - Hát jó szeme van a kommentelőknek, ha ebből látják hogy Corvette, de legyen, elhiszem nekik :)

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16377) duvi válasza rtitusz (#16375) üzenetére


duvi
nagyúr

Nagyon tetszik! Jó kis attack lesz, légi támogatással betámadni egy felszíni bázist :K

(#16378) gigafun válasza Sylc (#16374) üzenetére


gigafun
senior tag

A felfedező-, vagy a kalóz Clipperrel? :)

(#16379) orientcx válasza gigafun (#16378) üzenetére


orientcx
őstag

Nincs kalóz, vagy felfedező Clipper, csak rusnya Clipper van :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16380) Sylc válasza orientcx (#16379) üzenetére


Sylc
senior tag

Nincs FEDes, csak olyan, aki nem tudja elerni maganak a Clippert :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16381) gigafun válasza Sylc (#16380) üzenetére


gigafun
senior tag

Öööööööööööö.... Lássuk csak. Mit is tettél azért, hogy megvedd azt a 4-5 Clippert? :)
Egyébként rájöttem, hogy te nem is kalóz vagy, hanem Clipper-nepper! ;]

(#16382) nubreed válasza duvi (#16366) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi, értem.
Közben egyébként meg lett a cucc. Gende nevű Empire rendszerben, most ott "székelek" egy köpésre van onnan Hi-Int RES, H-RES, meg minden.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16383) orientcx válasza Sylc (#16380) üzenetére


orientcx
őstag

"Nincs FEDes, csak olyan, aki nem tudja elerni maganak a Clippert"
-
Hát ebbe most csúnyán belenyúltál! NAPRA PONTOSAN (#12958)három hónapja poshad egy ilyen "izé" a garázs mögötti lomtárban, a törött nyugágy, és a kilyukadt bojler mögött. De fogok rátenni még egy szétszakadt gyékényt, meg egy lukas gumimatracot is, mert itt-ott még kilátszik az a rusnya bádogbödön, és rontja az összképet :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16384) rtitusz válasza orientcx (#16383) üzenetére


rtitusz
őstag

Nekem is van egy, de szégyelltem bevinni Tawilóba, így még Shinrarta Dezhra-ban a Jameson Memorial-on dokkol. Most akciósan rang nálkül vehető, így vettem egyet. Olyan ez mint az akciós pálpusztai a tescoban, soha eszedbe nem jutna venni egyet, de ha akciós, akkor mégse hagyhatod a polcon, mert spórolsz vele. :D

[ Szerkesztve ]

(#16385) orientcx válasza rtitusz (#16384) üzenetére


orientcx
őstag

Ja, tényleg, és még büdi is :DD

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16386) rtitusz


rtitusz
őstag

(#16387) duvi válasza rtitusz (#16386) üzenetére


duvi
nagyúr

Lényegesen szebb ez a gold festés mint az előzőleg bemutatott banán sárga, de 10 fontot kérni egy db festésért kicsit durva :Y Eddig 6 darabos festéscsomagokat árultak ennyiért...

(#16388) orientcx válasza rtitusz (#16386) üzenetére


orientcx
őstag

Na ez viszont a citrom verzióval szemben nagyon tetszik, de nem fogok ~10 apró fontocskát költeni rá. Annál is inkább, mert mindenkinek ilyen lesz, olyannyira, hogy már az én alap verzióm lesz az egyedi :D

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16389) warcat válasza duvi (#16387) üzenetére


warcat
veterán

Lehet,hogy ingyen jár mellé a dollárjel embléma is ;]
Ne értsetek félre,tetszetős de így hirtelen a fekete rapperek és társaik bazi nagy lógós aranylánca jutott az eszembe róla :)
Egyébként ráér az majd -50/75% os akcióban, rubelben fizetve természetesen (ha olcsóbban jön ki).

EA: It's in the crate!

(#16390) Urby66


Urby66
aktív tag

Végre 3000 fényév alatt! :DD
A legjobb az ilyet egy fekete lyuk társaságában megünnepelni....

[ Szerkesztve ]

(#16391) Htibimor válasza rtitusz (#16386) üzenetére


Htibimor
senior tag

A kis szennyesek! 10 font egy festésért, az nem semmi! :Y De üsse kavics az Anaconda-m megérdemli! :C ;]

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#16392) duvi válasza warcat (#16389) üzenetére


duvi
nagyúr

Minden viszonyítás kérdése. Ehhez képest ez egy művészi alkotás ;] A vásárlást meg egyértelműen meghagyom az említett akciókra :K

(#16393) orientcx válasza Htibimor (#16391) üzenetére


orientcx
őstag

Mondom én, hogy az én alap verzióm lesz az egyedi :D

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16394) gigafun válasza rtitusz (#16386) üzenetére


gigafun
senior tag

Mi a fene? C3PO lehányta az Anakondát?! :))

(#16395) _Kondor_ válasza gigafun (#16394) üzenetére


_Kondor_
tag

Ezentúl protokoll és tolmács modulja is van, több mint 2.000.000 közlési formában jártas.

[ Szerkesztve ]

(#16396) Urby66


Urby66
aktív tag

Helyzetjelentés:

Hull:83%
Távolság Tawilotól: 2641 fényév
Earth like world: +1 :))

(#16397) rtitusz


rtitusz
őstag

Az ominózus Anaconda festés élőben: [link] és [link]

(cáfolat: nem őrültem meg, nem az enyém a festés. :D)

(#16398) Trentaro


Trentaro
tag

Látom már az alagutat a fény végén, sikerült kommunikálni! :) haslövés :)

nem kötelező megadni

(#16399) VitoSagi


VitoSagi
tag

Nekem azt hiszem a Vulture marad a non plus ultra hadihajó. :K

Erőltetettem valami nagyobbat és erősebbet... a Python kalandra sokan még emlékezhetnek, nem igazán az én stílusom. Most meg a Clipper. Ez sem jó arra amire én szánom, abból a távolságból ahonnan nekem kényelmes harcolni gyakorlatilag használhatatlan. Hiába a plusz 2 HP, annyira böszme az elrendezése. :W

Marad a Keselyű és most már nincs is okom a pénzt gyűjteni. :F

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#16400) cunnir válasza VitoSagi (#16399) üzenetére


cunnir
tag

Ne csüggedj én ma vettem a konda mellé egy Fer-de lanc-ot (persze volt Vulturom is) és nagyon jó a FDl szerintem majd próbáld ki :K

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.