Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16951) Tibi81111 válasza rtitusz (#16923) üzenetére


Tibi81111
csendes tag

Nagyon jó, kb. 5MB-al kevesebb a mobiladat keretemből ahányszor megnyitom az oldalt.

(#16952) pakriksz válasza baphomet (#16948) üzenetére


pakriksz
őstag

megvettem a clippert, tényleg nem kell rank, viszont nem volt árkedvezmény :(

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#16953) gigafun válasza pakriksz (#16952) üzenetére


gigafun
senior tag

Gratulálok! Akkor ezennel te is bekerültél a Kétnyakú-locsolókanna-tulajdonosok klubjába. :D

(#16954) rtitusz válasza gigafun (#16953) üzenetére


rtitusz
őstag

Valahogy jobban meg kell ismerni az ellenséget, nem is lenne jobb alkalom közelebbről tanulmányozni, mint amikor ingyen osztogatják a barokk girlandos locsolókannájukat. :D

[ Szerkesztve ]

(#16955) gigafun válasza rtitusz (#16954) üzenetére


gigafun
senior tag

Anélkül, hogy kipróbáltam volna, én már mindent tudok a Clipperről, mivel számtalanszor tanulmányoztam minden egyes összetevőjét. Persze nem egyben, hanem egyesével az apró darabkákat. :D

(#16956) nubreed


nubreed
veterán

Felvettem egy olyam küldetést, hogy "Eleminate bounty hunter vessels in LHS 246". Itt csak nav beacon van illetve néhány CZ. Egy csomó wanted hajót kilőttem, de egyik sem volt bounty hunter vessel, amugy csak 1 db -ot kéne kilőni. Ezeket hogyan találom meg?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16957) gigafun válasza nubreed (#16956) üzenetére


gigafun
senior tag

A "bounty hunter vessel" az fejvadász hajó, tehát általában nem Wanted.SC-ben érdemes keresgélned, ki fogja írni jobb alsó sarokban, hogy "Mission target". Sajnos 1.4 óta fekete betűkkel, ezért ha épp nem süt oda a nap, alig látszik. Gondolom ezért az újításért is jó pénzt kapott valaki az FD-nél.
Keresheted a fejvadászt még USS-ben, SSS-ben, de Nav Beaconnél is. Viszont Wanted leszel, ha lelövöd.

[ Szerkesztve ]

(#16958) RichieTri válasza gigafun (#16957) üzenetére


RichieTri
senior tag

Kivéve ha anarchy rendszerbe szól a vadászat...de ennek nagyon kicsi az esélye.

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#16959) pakriksz válasza gigafun (#16953) üzenetére


pakriksz
őstag

Nincs más választás mindenesnek az Asp és a Python között :)

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#16960) nubreed válasza gigafun (#16957) üzenetére


nubreed
veterán

Ja értem. Most már mindegy, mert felcseszte az agyam és cancel -eltem a küldit. Majd más tipusú küldikkel építem a reputációmat.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16961) undercover


undercover
senior tag

Amugy, ha egyszer Bounty kerül rám sehogy nem lehet megszabadulni tőle míg le nem jár a körözési idő?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#16962) duvi


duvi
nagyúr

(#16963) Trentaro válasza gigafun (#16941) üzenetére


Trentaro
tag

Szerintem te hoztad rám a bajt, mostmár nem opció, hogy berepüljek napok közé, mostmár ide rak ki alapból.
Értékelem, hogy gyakorolod a voodoo-t, de levennéd rólam az átkot, szeretnék haza érni. A legutolsó akciód eredménye:

nem kötelező megadni

(#16964) Trentaro válasza Trentaro (#16963) üzenetére


Trentaro
tag

Jó, az FSD-t itt sem lőttem el. :)

nem kötelező megadni

(#16965) _Kondor_ válasza undercover (#16961) üzenetére


_Kondor_
tag

Meglehet: kilöveted magad, self destruck, beülsz egy sidewinderbe és beleboostolsz az állomás falába.
Arra vigyázz, hogy ne olyan állomáson dokkolj utoljára, ahol bounty van rajtad, mert akkor az hozzáadódik a rebuy cost-hoz.

(#16966) gigafun válasza Trentaro (#16963) üzenetére


gigafun
senior tag

Jaj, ne viccelődj már! Még van hova fejlődnöd. Na fel a fejjel, fog ez menni! :D

(#16967) undercover


undercover
senior tag

Ránéztem milyen az új event, de a Cobrámmal esélyem sem volt :D

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#16968) Trentaro válasza gigafun (#16966) üzenetére


Trentaro
tag

Oké, a hull-od nem az igazi, viszont nincs pajzsod, de legalább az ablak is törött.... :)
Igazad van, van még hová amortizálnom magam. :R

Ez amúgy valami verseny, hogy ki tudja jobban rommá törni a hajóját a javítás esélyétől messze lévő csillagoknál? Mert akkor te vezetsz... :C

nem kötelező megadni

(#16969) duvi válasza Trentaro (#16968) üzenetére


duvi
nagyúr

Itt előbb vagy utóbb, de mindenki megszerzi az IPSZ tagságot :D Ennek ez is egy lehetséges módja ;]

(#16970) rtitusz válasza Trentaro (#16968) üzenetére


rtitusz
őstag

Szerintem csak lekapcsolta a pajzsot, mert minden felesleges modul melegít. Én is így tettem anno. power Distributor, cargo hatch, pajzs, AFMU, szenzorok, minden le lett kapcsolva az FSD és a szkennerek kivételével. Mikor beesel két csillag közé simán lehet, hogy ezen múlik, hogy rongálódnak-e a modulok vagy sem.

(#16971) orientcx


orientcx
őstag

Ez felháborító! Az ember épp csak kiteszi a lábát, és ezekkel a birodalmi pernahajderekkel máris elszalad a paci. Napok alatt rászabadítják ezt a beteg Clipper kultuszt a frissen érkező, tapasztalatlan pilóta nemzedékre, megfertőzve ártatlan kis lelküket :U
-
pl Sylc(#16703) - "Elindultam a meseszép clipperemmel"
-
Aztán hová? A Kerekerdő legmélyére, hogy összefuss Piroskával, meg a farkassal? Meseszép, meg Clipper? És mindez egy mondatban(!). Ennyi idősen már igazán kinőhettél volna ezekből a buta mesékből. :K
Van egy régi történet, amiben az egyszeri alattvaló kifogja az aranyhalat. Akkor hangzott el ez a párbeszéd:
- ha visszadobsz, teljesítem egy kívánságod
- szeretnék eljutni a Sagittarius A-hoz, de nincs kedvem kimozdulni a kocsmából, úgyhogy hozd ide
- te figyelj, nem akarsz inkább valami egyszerűbbet kívánni?
- hát jó, akkor azt kívánom, hogy csinálj a Clipperemből meseszép Clippert. Menj, ott parkolok a szeméttároló mellett
(a hal elmegy, majd savanyú arccal visszajön)
- te figyelj, hogy is volt az a kívánságod azzal a SAG A-val? :DD
-
-
vagy metaxx kolléga arra a kérdésre, hogy a hajója egy F(ederal)AS-e, ezt válaszolta(#16783): "Igen, az volt fénykorában. Most már EAS (Empire ... ) "
-
Hát ez az, fénykorában volt F(ederal) Assault, és amikor néhány tucat komplett Clipper hadosztály elfenekelése után leselejtezték, akkor gyorsan rásózták a legközelebb arra járó birodalmi balekra, mint ahogy az arab bazárokban a hétszer kifőzött teát a turistákra, és lett belőle EAS, (arra már külön ki sem térek, hogy valamely megmagyarázhatatlan okból te sem Clipperrel hadonászol) :F :D :D :D
-
-
vagy itt van baphomet szaktárs, akinek némely hozzászólása felér egy nyílt provokációval.
pl: "hajrá pakriksz, ne légy buta Fed, lépj be gyorsan Clipper tulajdonosok ekszkluzív klubjába!"
-
Clipper tulajok, meg exkluzív klub??? A csikkszedők egyletébe jobban megszűrik a jelölteket, de még az útkaparók szövetségében tagnak lenni is nagyobb presztízzsel jár :K :K :K
-
Na ezt a lenti képet meg kikérem magamnak! :U Én semmiféle hasonlóságot nem vélek felfedezni az alant látható gyerek tákolmány, és az Assault ship között!(a vicc az, hogy ez igen régi kép, és egyáltalán nem az ED alapján készült)
Hát hová jut így ez a pilóta szakma? Megyek is, gyorsan magamba tömök 6-8 adag onion head-et, hogy leszedáljam magam
-

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16972) orientcx válasza duvi (#16962) üzenetére


orientcx
őstag

"Születésnapi Nyereményjáték!"
-
Remek ötlet ez a "Garfield " stílusú nyereményjáték. Én csak így versenyen kívül mutatnék be egy PH-s változatot
-
Vannak olyan szerencsés birodalmi alattvalók, akik Clipperbe születnek.......
-

-
.......és vannak olyanok, akik nagyon hamar arra is rájönnek, hogy mire való :DD :D :DD :D :DD
-

-
-
És persze közben megszületnek az egészséges érdeklődésű igazi Fed pilóta-palánták is
-

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16973) #95488640 válasza orientcx (#16971) üzenetére


#95488640
törölt tag

A manóba...
Ezt a csodálatosan szép kis kör pofozást, hogy egy hozzászólásban 4 kokit kiossz 4 embernek. Ez, igen. Vedd úgy, hogy ezért én arcon vágtalak a jó féle birodalmi kesztyűmmel. Válassz fegyver nemet, és rendezzük le. :-)

[ Szerkesztve ]

(#16974) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Tegnap elkényeztetett a játék. Dobálta a 120-150 ezres szállítós küldetéseket 40-50ly távolságra, mikor odaértem adott kettőt egymás melletti célrendszerbe na mondom még ezt lenyomom, erre a célállomáson 3db 100-150 ezer közti szállítási küldetést ugyanarra a célállomásra.
Azt is még muszáj volt megcsinálnom, megvan az első millióm, közben a Cobrámat is szépen fejlesztgetem. :)

(#16975) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Sziasztok.
X52 beállításban tudna valaki segíteni?
ED-hez meg úgy általánosságban. :)
A 30as gombot is ha benyomom akkor villog de nem érzékeli a program és közbe a joy-on is villog a B gomb melletti irányváltó közepe az i(30-as) gombbal együtt.

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#16976) nubreed válasza BaLee (#16974) üzenetére


nubreed
veterán

Én is így kezdtem, de majd rájössz te is, hogy az a pénz amit csempész küldizéssel lehet keresni, aprópénz ahhoz képest, amit egy Haz Res -ben vagy Hi Int Res -ben meg lehet keresni.:)

Én hajót csak akkor veszek ha már a full outfittelt változatra meg van a pénz, utálnám a tudatot, hogy nem egy fullos változat van alattam, inkább kivárok akkor. De mindenki úgy csinálja ahogy akarja. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16977) gk004 válasza nubreed (#16976) üzenetére


gk004
tag

Ezekben a Res-ekben bányászni kell, vagy vadászni? Kicsit már unom, hogy aprópénzért szaladgálok...

CMDR Blian

(#16978) nubreed válasza gk004 (#16977) üzenetére


nubreed
veterán

Hát ha nagyon nem unatkozol mehetsz oda bányászni is. Rohadtul unalmas és ha hatékonyan akarod csinálni, jó nagy rakterű hajó kell. Type 7 vagy még inkább Type 9, ami meg nem kevés pénz. Neeeem.... még jó hogy vadászni, bounty huntolni.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16979) pcnet válasza gk004 (#16977) üzenetére


pcnet
addikt

Mindkettőt lehet.

(Megelőztek) :)

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#16980) gk004 válasza nubreed (#16978) üzenetére


gk004
tag

Fasza, köszi! Nem vagyok egy mókolgatós bányászvakond amúgyse :D

CMDR Blian

(#16981) BaLee válasza nubreed (#16976) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Tegnapelőtt elmentem egy Low integrity Res-be Tanaka Terminal közelében, de 2-3 kis kalóz lelövése után 10 perc körözés után sem jött új célpont, utána meg én hülye a Kill Warrianty Scannerrel leszkenneltem egy hajót amin volt kemény 3000 kredit Bounty én meg megtámadtam (pedig nem Lawless volt) meg le is lőttem szóval most Wanted vagyok abban a rendszerben.

De keresek majd egy másik Res-t és ott folytatom most már van 2 gimballed Pulse Laserem ez sokkal jobb móka, mert a Cobra fix lézereivel szinte mindig úgy tudtam csak lőni hogy egyik sugár érte csak a célpontot és elég sokáig tartott lelőni a pajzsát. Na ezzel már sokkal jobb.

Tegnap kilőttem egy Wanted ASP-t amit már megpuhított két rendőrhajó azért járt 65-70k credit annak is örültem. Szóval szép lassan belejövök. Csak kéne még pár jobb modul mert ha 2-3 hajó van ellenem elég hamar lelövik a pajzsomat és mehetek vissza javítani.
Viszont a kezdőhajón kívül még egyszer sem lőttek le, 1-2 neccesebb helyzetből is el tudtam menekülni.

Egy kérdés is a végére. Elvileg van egy külön gomb a Shield Cell Bank használatára. De hiába nyomom nem történik semmi, csak ha ki van választva fegyverként és a hozzárendelt gombot nyomom. Én rontok el valamit?

[ Szerkesztve ]

(#16982) _Kondor_ válasza BlackDevil (#16975) üzenetére


_Kondor_
tag

Ez legyen bepipálva:

Ha nem használsz profilt a saitek programjában (ED-ben bindelsz a joy-ra), akkor a joy control panel mindig legyen megnyitva, különben hülyeségeket csinál sokszor (nálam legalább is).

[ Szerkesztve ]

(#16983) nubreed válasza BaLee (#16981) üzenetére


nubreed
veterán

Így van, ne csodálkozz, a Low Int Res neve is sejteti, hogy itt nem jönnek olyan intenzítással a rossz fiúk, mint mondjuk egy Haz Res -ben vagy High Int Res -ben. Itt azért megjegyezném, hogy a High Int Res -sel is vannak bajok, mert sokszor rohadtul kihaltak ezek is, szerintem ez egy olyan bug amit majd javítaniuk kell.
Valóban, ha alapból nem wanted valaki de K Warrant szkennelés után mégis látsz bountyt a fején és kilödöv, attól még az adott rendszerben wanted leszel, mert ez a fickó helyben pont nem volt wanted.
Ha majd lesz jobb hajód harcra, majd nyugodtan menjél Haz Res -be, pont ott Tanaka termináltól 5 ls -re lévőben kerestem tegnap alig 1 óra alatt kb 3,6 millió creditet.

Az SCB csak akkor működik ha még van a pajzson valamennyi, teljesen leürült pajzsot nem tud visszatölteni. A hotkey-nek működnie kell, akkor is ha nincs Fire groupba rendezve, nálam sincs amugy, én is hotkeyt használom. A másik, hogy esetleg kivan kapcsolva az SCB a moduloknál. Ellenőrizd, hátha.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16984) nubreed


nubreed
veterán

Ti átszoktátok színezni a HUD -ot?

Én most csináltam egy ilyet:
[link]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16985) gk004 válasza nubreed (#16984) üzenetére


gk004
tag

Nem is tudtam, hogy lehet :U Az a sárga már nagyon irritálja a szemem, mi ez a progi pontosan?

CMDR Blian

(#16986) orientcx


orientcx
őstag

Naaaa! Hát ez azért már tényleg modortalanság! Még ha az újdonsült anyós lenne a célpont, akkor talán segítenék is, na de így? Csúúúnya egy világ ez. Naaagyon csúnya! Régen egy lagziban bezzeg max csak barátságosan megkéselték egymást, esetleg kedvesen odaverték az illetőt az ólajtóhoz, vagy csak egyszerűen elették előle az összes pörköltet(bár jobban belegondolva ez utóbbi is elég durva), de bérgyilkosokat küldeni a násznépre? Hát ez azért már tényleg illetlenség. :N
-

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16987) nubreed válasza gk004 (#16985) üzenetére


nubreed
veterán

Hát az, aminek látszik. :) Át lehet vele színezni a HUD -ot, ahogy csak akarod. Ott alul le van írva, hogy mit kell csinálni,

Az AppData/local -ban el kell menni ebbe a mappába:
Frontier Developments/Elite Dangerous/Options/Graphics

és ha még nincs ott akkor létre kell hozni egy
GraphicsConfigurationOverride.xml fájlt.

Abban ez szerepeljen:
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<GraphicsConfig>
<GUIColour>
<Default>
<LocalisationName>Standard</LocalisationName>
<MatrixRed> 1, 0, 0 </MatrixRed>
<MatrixGreen> 0, 1, 0 </MatrixGreen>
<MatrixBlue> 0, 0, 1 </MatrixBlue>

</Default>
</GUIColour>
</GraphicsConfig>

A félkövér rész, amit felülírsz a saját magad által létrehozott értékekkel.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16988) BaLee válasza nubreed (#16984) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ok köszi. :R

(#16989) gk004 válasza nubreed (#16987) üzenetére


gk004
tag

B+, nem görgettem le azzal a láma fejemmel :U
Köszi!

CMDR Blian

(#16990) Sylc


Sylc
senior tag

Más is tapasztalt hasonlót?

Lecsereltem az oskovulet 5770-et, egy vaskori GTX 670 4GB OC FTW+-ra, a választást a Mac support egyszerusege és egy döglött R9 280X segítette.

Ellenben az alábbi jelenséggel szembesultem, grafika full hd, ultra, 1x. Fps fix 60. (Limitált 60-ra, mert amúgy sem tud többet a monitoron), cqc god mode mukodik, minden smooth.

Elmegyek picit Starcraftolni, újra belépek ED-be, 30-45 FPS között ugrál...

Gép reboot újra low fps, következő indítás és fix 60... :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16991) Sylc válasza orientcx (#16971) üzenetére


Sylc
senior tag

Elgepelted, Federal ASS(ault ship) a helyes írásmód.

A hercegno meghazasodni készül, éppen menne a naszeccaka, mikor a herceg letolja a nacit.

Csodálkozva néz a hercegno:
-Ez micsoda?
-Ez drágám FAS.
-Oh, azt hittem sajtreszelo :)

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16992) orientcx válasza #95488640 (#16973) üzenetére


orientcx
őstag

"Ezt a csodálatosan szép kis kör pofozást, hogy egy hozzászólásban 4 kokit kiossz 4 embernek"
-
Egyrészt egy pillanatra sem tévesszétek szem elől a mottómat, másrészt láthattad, hogy azzal az Assault ship-et parodizáló képpel magamnak is nyomtam egy sallert. Tehát ha úgy vesszük, akkor nem 4, hanem 5 kokit osztottam ki :U ............hé :U .....hóóó :U .......álljunk csak meg egy szóra, akkor én most kaptam egy kokit??? Segítség! Rendőr!!! :O
-
-
Sylc - Csodálkozva néz a hercegno:
-Ez micsoda?
-Ez drágám FAS.
-Oh, azt hittem sajtreszelo

bocs, csak lemaradt az utolsó sor: - már megijedtem, hogy Clipper :DD

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16993) #95488640 válasza orientcx (#16992) üzenetére


#95488640
törölt tag

Tökéletesen értem a mottódat, és egyet értek vele. :D

(#16994) undercover válasza nubreed (#16983) üzenetére


undercover
senior tag

Én most a Birodalmon belül találtam egy jó helyet itt van mindenféle RES. Cobraval benéztem a low resbe és nagyon jó volt :D Alig fél óra alatt mert nem volt sok időm játszani majdnem összejött fél misi és a low resbe se tapasztaltam,hogy annyira pangás lett volna nem volt üres menet. Szerintem 1 óra alatt, ha szerencséd van és leszedsz nagy hajókat 1 misi is lehet.

Most a Cobram már kb fullos vagy mondhatjuk,hogy nem akarok már több misis fejlesztéseket belerakni ezért kéne 2-3 misi és megvenném a Vulturet. Nah azzal már elkaphatnék nagyobb hajókat is :D

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#16995) Urby66 válasza undercover (#16994) üzenetére


Urby66
aktív tag

Csak ügyelj rá, hogy ne lép az IPSZ pilóták sorába azzal, hogy elköveted a tipikus hibákat. A hajó vásárlásán túl számolj a szükséges modulok árával is, hogy valóban repülj ne csak sodródj az űrben. :)
Egy jól felszerelt Vulture több mint 10 millió credit.
Továbbá mindig legyen elég pénzed a biztosításra is.... :K

[ Szerkesztve ]

(#16996) pakriksz


pakriksz
őstag

ha egy 760 tonnás hull-ra rárakok egy class 4-es shield generatort (max hull 713t) akkor mi történik? Csak az egészen kicsiknél írja az outfitting-nél, hogy "hull too heavy" a class 4-re nem.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#16997) rtitusz


rtitusz
őstag

Videjó, hajdejó! :D

Elite Horizons Misty Zoom

(#16998) undercover válasza Urby66 (#16995) üzenetére


undercover
senior tag

Értem köszönöm a tippet :D Első kérdés mit jelent az IPSZ? Második kérdés, akkor gyűjtök 10 misit és úgy veszem meg, utána milyen hajók elől érdemes visszavonulót fújnom? Anaconda, Federal ASS(ault ship)?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#16999) Cooper911


Cooper911
senior tag

Hehh, imádom ezt a játékot.

Csinálom ezt az explosives szállitós eventet. Be kell csempészni egy rendszerbe. Tegnap egy csomószor megscanneltek a jardok. Ma meg semmi. Meg néha lövöldözés volt ott ahova vinni kellett. Én csak fuvaroztam rendületlenül.
Aztán nemrég leszállok, mennék a black marketbe, nincs olyan menüpont. Pislogok bután, nézem, jó helyen vagyok. Mii vaan? Kiderült, hogy ma azért nem zaklattak a jardok, mert polgárháboru volt, ahol egy másik frakció győzött nem az aki eddig volt, átvették a hatalmat és bezárták a black marketet :D
Most mindenki ott ül robbanóanyaggal teli hajóval és nem tudja mit csináljon :D

Sokan háborognak, hogy milyen bug ez már, de szerintem ez nem bug hanem feature. :)

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#17000) duvi válasza undercover (#16998) üzenetére


duvi
nagyúr

- IPSZ - Idióta Pilóták Szövetsége (egyébként ez is benne van a fenti Téma összefoglalóban ;) )
- Egy jól felszerelt Vulture, profi pilótával minden hajó ellen alkalmas vadászgép. Akkor van baj, ha többen jönnek ellened.

Szerk:
Elite Dangerous Newsletter #98.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.