Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16101) kozi71 válasza rtitusz (#16099) üzenetére


kozi71
senior tag

Azt én is próbáltam pythonnal. Csak Az a négy és fél óra ne lenne, annyit nem tudok üldögélni elötte. :N
ASP-vel is ment, de visszafelé kell egy fix pont ahol tankolni tudok 10 ugrás után, onnan meg mehet a terítés.

rexsimus Nem kell fegyver, én már nem viszek. Csak száguldozok ide oda. :)

Most azon agyalok FDL vagy FAS legyen a következő gépem.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#16102) pcnet válasza Phobion (#16087) üzenetére


pcnet
addikt

És baphomet. Igen, váltottam játék módok közt, volt egy 6 millás kületés is, de elite rang kellett volna hozzá. Mikor már vissza ugráltam a kereskedelmi útvonalamhoz, akkor olvastam, hogy privat groupban gyorsabb az ugrás. Most a kereskedelmi útvonalam környékén kezdtem csempészni, 100-120 ezres küldetéseket vettem fel. Tanuló pénznek jó, hogy kitapasztaljam a silent runingot és a heat sink használatát. Nekem ez még újdonság. :) Vettem fel olyan küldetéseket is, ami annyi, hogy hozz x tonnát y termékből. Ha bejön a számításom, akkor egy 70 Ly-el odébb lévő rendszerben be tudok szerezni mindent. Aztán irány TAKURUA és adományozok kicsit. :) Köszönöm az infót, srácok! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#16103) rtitusz válasza kozi71 (#16101) üzenetére


rtitusz
őstag

Azért a múltkor örültem az állig felfegyverzett Pythonomnak mikor egy kettes Deadly+Dangerous Anaconda wing szedett ki. :D Meg nőtt tőle a combat rangom is. :DD

pcnet, NPC ellen jelenleg a Silent Running semmit se ér. Bug. Boost és Chaff és nem szkennel senki ha gyors vagy.

[ Szerkesztve ]

(#16104) kozi71 válasza pcnet (#16102) üzenetére


kozi71
senior tag

Nem kell semmi lopakodás. Csak simán bemész mindenhová. Akkora pénzeket szakítasz a büntetés hozzá képest semmiség már. Persze ne automata dokkolóval próbálkozz! Amikor már levélbedobó közelben vagy és szólnak scannelnek, az már nem szokott sikerrel járni. Outpostoknál szoktak manapság már, de ott is a rendőri erők. Olyanom volt tegnap, hogy pakolásztam kifelé a hajóból a bázison bent, mikor jött a scannelő szöveg. Nézem később, meg is büntettek.

high tech, low life

(#16105) baphomet válasza kozi71 (#16104) üzenetére


baphomet
senior tag

Sokat csempésztem korábban is. Silent runninggal, cold runninggal, folyamatosan chaffolva, messziről gyorsan, közelről lassan, amit csak lehet kipróbáltam. Mindig akkor büntettek meg, mikor épp' azt hittem, most tutira védve vagyok. Kezdem azt hinni, hogy nem számít semmilyen trükk, és akkor büntet meg a gép amikor éppen úgy gondolja, de végtére is nem túl gyakran, és valóban nevetséges a büntetés a haszonhoz képest.

(#16106) rtitusz válasza baphomet (#16105) üzenetére


rtitusz
őstag

Emlékszem régen a szállított áru értékének a duplája volt a büntetés, nem is érte meg csempészni. :D

(#16107) warcat


warcat
veterán

Amúgy akit érdekel,én kiteszteltem, és a 96 tonna rakományos asp verzióval is pont beérsz a lakott bubiba (fuel scoop helyett extra fuel tankokról van szó) Takurua ->
Linkelték már a buildet korábban,én is megtartottam az advanced scannert dudálásra,aki nagyon aggódós az rakhat oda egy a1 scoopot.

[link]

EA: It's in the crate!

(#16108) Sylc válasza rexsimus (#16097) üzenetére


Sylc
senior tag

Egy probat? Egyik legjobb Hotas :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16109) brd válasza Sylc (#16108) üzenetére


brd
nagyúr

Szerintem arra gondolt, hogy ha az adott darabbal lenne probléma, merthogy sérült a csomagolás, ill. használt.

The only real valuable thing is intuition.

(#16110) Sylc válasza baphomet (#16105) üzenetére


Sylc
senior tag

Engem csak az zavar, hogy ugyanolyan Trade elit lesz egy ilyen Cobra / ASP mazsola, mint a kamionozo A->B->A->B stb.

Meg mivel mindenki privat groupban van es az ID is bonyolult lett, nehezebb kalozkodni :)

bar a hetvegen elcsabultam egy Fry Cry 4-nek, igy mire vegigviszem 100%-al, mar ugysem lesz long range csempeszes :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16111) Íjász001 válasza Sylc (#16110) üzenetére


Íjász001
tag

Ne zavarjon Flynt, próbáld meg te is! Nem olyan egyszerű. PvP-ben keresd Duit. Kalózkodd le.

Íjász

(#16112) baphomet válasza Sylc (#16110) üzenetére


baphomet
senior tag

Kicsit túltolták, aláírom, de azért egy 0 kilométeres mazsola nem lesz olyan gyorsan gazdag csempészettel sem, mint egy alfás/bétás/decemberi vén róka. Fizessen már azért a jobban a távcsempészet, mint a kinézek-egy-utat-trading-toollal-majd-tolom-egy-hónapig-egyfolytában stílusú "kereskedés". Csempészet közben mégsem lehet TV-t nézni. :)

[ Szerkesztve ]

(#16113) Necc válasza Sylc (#16110) üzenetére


Necc
addikt

A mazsolákat állandóan b@xogatják a kalózok, az authority NPC-k, azt se tudják hogy kell lerázni őket, állandóan kapják a büntiket/golyót a hátsólyukba, aztán a nap végén csodálkoznak, hogy egy 6 milliós küldire kaptak összesen 3 milka büntit, illetve a fed/imperial major frakciónál már átbillent a státuszuk "unfriendly"-re, onnan meg már egy köpésre van, hogy a lakott galaxis 75%-a ne golyózáporral üdvözölje a kedves játékost, amikor megérkezik egy állomásra.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#16114) rexsimus válasza baphomet (#16112) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Én megpróbáltam. Nem volt jó ötlet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16115) baphomet válasza baphomet (#16112) üzenetére


baphomet
senior tag

Bár szigorúan csak a trade rank-et nézve, azzal maximálisan egyetértek, hogy igazságtalan a valóban kereskedőkkel.
Ezért is lesz tökéletes elnökjelöltje a Föderációnak a cmdr-em harmadik -Beeblebrox- nevű inkarnációja. Elite kereskedő lesz belőle, bár egy credit nem sok, annyit nem kereskedett, és már most van annyi büntetés és fejpénz a jövőbeni múltjában, hogy évekig elengedő anyaggal szolgál majd az oknyomozó újságíróknak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16116) rtitusz válasza baphomet (#16115) üzenetére


rtitusz
őstag

Most én is sajnálom, hogy 50 millió értekben rendes kereskedő is voltam, sokkal szebb lenne a 0 Credit kereskedés melletti Elite kereskedő rang. :D

[ Szerkesztve ]

(#16117) baphomet válasza rtitusz (#16116) üzenetére


baphomet
senior tag

Én néhány sikertelen küldetés beragadt áruját eladtam a piacon és az belerondított néhány credittel. Töröltem is a játékállásomat. :) Amiről egyébként ez a devek véleménye:

Q: If I reset my commander data, what happens to my friends list?

A: Absolutely nothing, your friends list is tied to your account. If you want to reset back to zero and start with a clean slate then more power to you! Good luck Commander.

Ez a múlt heti dev kérdezz-felekből való, és apropó, nem tudom érint-e valakit, de ott írták azt is, hogy egyelőre a :Horizons-ból nem lesz Mac-es verzió, mert sem az az OpenGL, sem a Metal API nem támogatja a compute shadereket (bármi is legyen az :) ), a Horizons-hoz viszont meg kellene.

(#16118) rtitusz válasza baphomet (#16117) üzenetére


rtitusz
őstag

Újra nem kezdem emiatt! Az Elite felfedező rangomat nem adom! :D

(#16119) Sylc válasza baphomet (#16115) üzenetére


Sylc
senior tag

Siman lehetne egy Smuggler: Elite rang, de jojjon nekem valaki azzal, en trade elite lettem, 4 nap alatt. 40misi egy Asp-al 2 ut, 2 ora alatt. Ez T9-el 13 oda vissza, 4 ora, mellesleg ott is kiszednek, oda meg nem fer fel fegyver sem stb.

A penzt nem sajnalom senkitol, a jatekelmeny is mindenkinek mas es mas, de csempeszes =/= kereskedes, plane nem Open / Solo / Privat exploittal.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16120) Sylc válasza Íjász001 (#16111) üzenetére


Sylc
senior tag

Ezzel tobb problema is van:

Dui rakterenek tartalma 16db shield cell bank municio. Eladni nem lehet. Nem jo celpont.

PVP =/= Kalozkodas.

FDL nincs rajta a celpontok listajan. Mellesleg DUI SSL tag, rajuk nem vadaszom.

Nem a penzszerzes modja (open / solo / priv exploitot leszamitva, de mindenkinek lelke rajta), hanem a rang neve zavar.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16121) _Kondor_ válasza Sylc (#16120) üzenetére


_Kondor_
tag

Lehetne külön-külön assassin, pirate, bounty hunter, cargo deliver, message deliver, explorer, curier, smuggler, trader, miner stb, stb rang is. 50x elite hajrá!

[ Szerkesztve ]

(#16122) Sylc válasza _Kondor_ (#16121) üzenetére


Sylc
senior tag

Hehe jo is lenne, nem lenne mindenki bezsufolva 3 topic ala :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16123) orientcx válasza rexsimus (#16082) üzenetére


orientcx
őstag

" de nem számoltam vele, hogy Rail Gunja van, és egy lövésből leszedte a pajzsomat"
-
De én nem is azon csodálkoztam elsősorban, hogy két lövésből levakarták a pajzsomat,(bár ez már önmagában is vicces), hanem hogy egy db ellenséges hajó sincs a radaron!(video) Próbáltam a semleges hajók mozgását is visszakövetni a videón, de sztem egyikőjük sem felém tart. És a két ominózus lövés után ott forgolódtam, hogy vajon melyikőjük lőhetett, de mindegyik csak úszkált ott bambán, mint az aranyhalak az akváriumban. Márpedig(normális játékmenet esetén) ha valaki beléd köt, akkor a radaron pirosra vált, és két lövés után nem fejezi be a csörtét, mondván, hogy ő a maga sajátos módján csak üdvözölni akart, és ezen okból kifolyólag veregette meg a vállamat(2x).
Úgyhogy továbbra sem értem, mi történt :F
-
-
tikshow - "Nem lehet, hogy bugos, hogy a Diamondback?"
-
Elvileg csak bug lehet ez az eset is, mert az a DBE láthatóan wanted, ráadásul még KWS-el is végigdaráltam, mielőtt az első kokit kiosztottam neki(tehát még az sem lehet, hogy nem azonosítottam a pofonok előtt). Arról meg nem is beszélve, hogy kitudja hányszor lőttem már bele gond nélkül, mikor a 101-edik találat után egyszer csak úgy dönt a program, hogy legyek wanted. Hacsak nincs valami külön szabály, amiről nem tudok, mittomén "DBE vadászat esetén nappal szemben max 100 lövés engedélyezett", vagy valami ilyesmi :U
-
-
nubreed - "És a HRES -ek? Ott sokkal intenzívebb a dolog elvileg"
-
A HRES-nél még durvább a hazardous RES. De akármilyen is az az aszteroidamező, a RES-ek pénzkeresésre valók, a CZ-k meg elsősorban rank húzásra(bár ott sem társadalmi munkában billenti farba az ember a konkurenciát)
Ez utóbbira annak idején magam is csak nehezen jöttem rá

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16124) warcat


warcat
veterán

Még nem jelezte senki? Lezúzták a francba a csempészküldiket.Még mindig akar időnként egy-kettő de nagyon lecsökkent a számuk.
Valahol kapható lett -20%on Clipper de annak a hírnek még nem néztem utána.

EA: It's in the crate!

(#16125) rtitusz válasza warcat (#16124) üzenetére


rtitusz
őstag

Neeeeee! Úgy számoltam, hogy 2 kör és meglesz az Elite!

(#16126) Urby66 válasza warcat (#16124) üzenetére


Urby66
aktív tag

Hát ilyen nincs!
Én meg még vagy 3000 fényévre csücsülök odakint a semmiben, szinte éreztem, hogy nem érek haza időben....

(#16127) rtitusz


rtitusz
őstag

Az Achenar CG miatt most egy darabig rang nélkül vehetőek az imperial hajók. (Clipper, Courier, Eagle)

(#16128) cunnir válasza warcat (#16124) üzenetére


cunnir
tag

Ez csodálatos én meg elindultam vissza felé :W mindegy akkor még scannelek 1-2 ezer neutront :(((

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#16129) CactuS válasza warcat (#16124) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Elmennek a francba. Azok is, akik rinyáltak emiatt a vakvilágba. (Az, hogy volt indok, hogy miért nincs külön elit rank a csempészésért az nem tartozik ide, az jogos, mert hiányzó feature. Viszont nem az ilyen kommentek miatt nerferlték, az biztos.)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16130) Phobion


Phobion
őstag

annyira éreztem, amibe én belekezdek abból hamar nem lesz semmi, rohadt p@tkányok :C

74 millából gondolom nem jön ki egy használható Python?! :C

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#16131) BandiT85 válasza _Kondor_ (#16076) üzenetére


BandiT85
aktív tag

Köszi, de ez a Taukura 400 fényévre van tőlem... :((( Amit nem értek, hogy ha az egy nem lakott rendszer, akkor ott nincs is állomás? De akkor hol veszi fel az ember a küldetést?

(#16132) Sylc válasza rtitusz (#16127) üzenetére


Sylc
senior tag

Legjobb megyek veszek 3 clippert :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16133) rtitusz


rtitusz
őstag

Akárki akármit mond is, szerintem a játékosközösség az elmúlt pár napba több játékórát hozott össze, mint az elmúlt pár hónapban összesen. Legalábbis én tuti. Valamint adott alternatívát a számomra unalmas, repetitív és monoton A->B; B->A; típusú "Elite SpaceTruck Simulator 3101" játékra. Sajnos éreztük, hogy lesújt Nerf Kalapácsa előbb vagy utóbb, ezért is toltam ezerrel én is, de most nem látom, hogy a Tycoon 60%-ból hogy lesz Elite, mert a T9 sose ment.

PhobioNN7, 110 millióból jön ki a használható harci Python kb, ha kereskedésre kell (HAHA) az abból megoldható, de maradjon rebuyra, meg árura.

BandiT85, már ne menj sehová, a mai nappal meghalt a Takurua és társai féle csempészkedés.

[ Szerkesztve ]

(#16134) Phobion válasza rtitusz (#16133) üzenetére


Phobion
őstag

akkor marad a fórum figyelgetés, és az elite-et megint pihenő vágányra teszem, mert az száz, hogy én ahhoz a trágya kamionozáshoz nem fogok visszatérni, elég volt az a kezdeteknél... :C

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#16135) Htibimor válasza warcat (#16124) üzenetére


Htibimor
senior tag

Én is ezt tapasztaltam! A rinyagépek elérték a céljukat! :W :W :W

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#16136) Rakamaz válasza warcat (#16124) üzenetére


Rakamaz
tag

:O

Még az NPC-k is megkérdőjelezik a nerfet:
http://i.imgur.com/6IAC7iC.png

[ Szerkesztve ]

(#16137) _Kondor_ válasza Htibimor (#16135) üzenetére


_Kondor_
tag

Szerintem inkább az lehet a háttérben, hogy véget ért Takura Legion és Sirius Corp. közötti háború Takurában.
A rendszer security level-je LOW-ból HIGH-ba változott így visszaesett az illegal küldik száma.

Korábban néztem a többi távoli kolóniát ott alig akartak adni csempész küldit, ugyanaz volt a helyzet mint most Takurában.

Vagy tévedek.

(#16138) _Kondor_ válasza Rakamaz (#16136) üzenetére


_Kondor_
tag

10%ra vagyok az Elit-től, 1 kör kellett volna :)
De most már megcsinálom legális fuvarozós küldetésekkel is féllábon akár.

(#16139) rtitusz válasza _Kondor_ (#16137) üzenetére


rtitusz
őstag

De Sothis és az összes többi helyen is hirtelen halott lett a csempészés.

Amúgy van valami jó útvonalad? 40% kéne még az Elite-hez, ami olyan 250-260 millió. Gondolkozom, hogy veszek egy T9-et, vagy egy kondát a célra. Inkább az utóbbit, a T9-et eleget vezettem, köszönöm elég volt.

[ Szerkesztve ]

(#16140) [hun] warhea válasza _Kondor_ (#16138) üzenetére


[hun] warhea
tag

Megkerdeztek minket is a groupleader forumon, nagyon megosztotta a legtobb nagy csapatot a dolog.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#16141) rtitusz válasza [hun] warhea (#16140) üzenetére


rtitusz
őstag

Érzem, hogy kezdeni kellett vele valamit, de azért ez tipikus FD hozzáállás, hogy átesünk az érem túloldalára. Többször volt már rá példa, az egyensúlyt nem nagyon tudják eltalálni.

(#16142) [hun] warhea válasza rtitusz (#16141) üzenetére


[hun] warhea
tag

Azert azt te is latod, hogy ez nem balansz volt mintsem inkabb egy hiba a nagy egeszben. Nem akarom vedeni a FD-t de ha 2-3 nap alatt szarra tudod keresni magad az nekik is art meg neked is. (jajj milyen sardobalast fogok most kapni) Azt is mondanam, hogy a rendeltetesszeru mukodes sokszor radikalis valtozasnak (sot talan mindig) tunik az elozo hibas mukodeshez kepest.

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#16143) _Kondor_ válasza [hun] warhea (#16142) üzenetére


_Kondor_
tag

Nekem nem ártott :D
De nem az utolsó lehetőség volt úgy gondolom :)

(#16144) Hrigh_77 válasza [hun] warhea (#16142) üzenetére


Hrigh_77
tag

Lesz rollback is?

(#16145) [hun] warhea válasza Hrigh_77 (#16144) üzenetére


[hun] warhea
tag

Ha lett volna mar rollbackeltek volna szerintem. Errol nem volt szo. Mindenki lelki dolga, hogy ir-e a FD-nek.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#16146) rtitusz válasza [hun] warhea (#16142) üzenetére


rtitusz
őstag

Én tök szívesen csinálnám továbbra is a csempész küldiket, még akkor is, ha csak 10 milliót hozna óránként, ami a rendes kereskedés alatt van, de még RES-ben is többet keresek, vagy bányászkodva, mert ezt élvezem, a sima kereskedést meg nem annyira. A problémám az, hogy kb. teljesen megszűntek a csempész küldik.

(#16147) _Kondor_


_Kondor_
tag

Olvasott már valaki hivatalosat FDev-től, hogy nerfelve lett a csempészet? Link esetleg?

(#16148) baphomet válasza [hun] warhea (#16142) üzenetére


baphomet
senior tag

Még nem jártam buborékban, csak olvasom, hogy lakott területen belül is megcsappantak a long range smuggling küldetések. Ha így van, az nem oké szerintem. Azokkal semmi baj nem volt, és még is úgy is, hogy nem hoznak annyi bevételt, mint az igazán komoly felkészültséget, szakértelmet (és leginkább: segget) igénylő kamionozás, valószínűleg sok ember maradt volna meg ennél, az élvezeti faktor miatt. Úgy tűnik a legbénább módját választották a nerfnek, a csempészküldik gyakoriságának csökkentésével, ahelyett, hogy a jutalom távolsággal való extrém skálázódásából vettek volna vissza.

(#16147) _Kondor_
Még nem, de a nindzsa patch-nek pont ez a lényege. :DDD

Viszont, ahol egy ajtó bezárul, egy másik kinyílik. Így most újra tudok fast rankingolni a fedeknél. :)

[ Szerkesztve ]

(#16149) orientcx válasza rtitusz (#16133) üzenetére


orientcx
őstag

"a játékosközösség az elmúlt pár napba több játékórát hozott össze, mint az elmúlt pár hónapban összesen"
-
Igen, ez így lett volna.....még úgy kb két hétig. aztán garantáltan ott a hullámvölgy. Hosszabb távon csak akkor maradnak a játékosok, ha nem lehet mindent napok alatt összehozni.(lásd baphomet császári csempész-ügyi tanácsos urat, a féktelen mohóság földi helytartóját :D ) Ha mindenki napok alatt mindent meg tud venni, az a legnagyobb kib*szás, és nem mással, mint magával a játékossal. Csak a magam véleményét tudom mondani, de ha annak idején nem kell olyan hosszan megküzdeni azért a Pythonért, majd utána azért, hogy felpakoljam(mert tavaszig minden sokkal lassabb, és nehezebb volt), hanem mindez meglett volna pár nyűglődős nap alatt, akkor összeszámlálhatatlan játékórát buktam volna azon a villám sikeren. Lássuk be, hogy itt ugyan rengeteg féle célt lehet maga elé tűzni az embernek, de a legfőbb motiváció mégiscsak az, hogy meglegyen a kívánt hajó, pajzs, fegyver, paripa, stb
Talán van annyi hitelem, hogy elhiggyétek(egy Fed bugrisnak hitel? Hát ez a Fed bugris még ostoba is, na mindegy :U ), hogy rohadtul nem zavart az aranyeső, de sztem mindenki több élményt kap a játéktól, ha nem jön könnyen az eredmény. Ha pár nap alatt jöttek volna az elite címeim, nem lett volna akkora az öröm. :N
Mindazonáltal, ha pont az orrom előtt csukódott volna be Aladdin csodabarlangja, akkor most valószínűleg én is itt bosszankodnék

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16150) orientcx válasza baphomet (#16148) üzenetére


orientcx
őstag

"Így most újra tudok fast rankingolni a fedeknél."
-
Hogy mi van??? :F A Fedeknél??? Úgy forog a köpönyeged, mint a körhinta a vurstliban! Akkor máris beilleszkedtél. A köpönyegforgatás igazi Fed virtus :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.