Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16401) duvi válasza VitoSagi (#16399) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha ennyire bejött a Vulture, akkor következő lépcsőfoknak ajánlom a Federal Assault Shipet. Tetszeni fog az is :K Vulture tulajdonságok, erősebb fegyverzettel, energiagondok nélkül. Cserébe gyengébb a pajzsa, de megfelelő mennyiségű SB és SCB kompenzálja.

(#16402) VitoSagi válasza duvi (#16401) üzenetére


VitoSagi
tag

Gondolkodtam a FAS vásárláson is, az FDL-en (cunnir) is, de valahogy most csüggedt vagyok. FAS rank köteles és ehhez most nem érzek energiát magamban. A FDL meg tulajdonképpen nem tűnik előrelépésnek a 4 medium HP ami használható is összességében nem tűnik jobbnak a Vulture 2 large HP-jénél. Persze fene tudja, ki kellene próbálni, de eddig mindig csalódtam. A Vulture egy tökéletes hajó nekem, csak lehetne kicsit erősebb a fegyverzete. Nagyon jól tud manőverezni, bármire rá tudok vele tapadni, már mérhető tűzerőben is és állja a pofont ha kell. Én szeretek bemenni közel a célpontokra és onnan zúzni, erre a Clipper alkalmatlan a széles HP elosztás miatt, a Python sem erre való. Igazából egy Vulture Plus kéne nekem... :DDD

[ Szerkesztve ]

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#16403) VitoSagi válasza VitoSagi (#16402) üzenetére


VitoSagi
tag

Mondjuk a FDL lehet mégis megér egy misét, nem is értem már miért gondoltam karcsúnak a fegyverzetét... :N
Egy ilyen azért csak előrelépésnek nevezhető. Bár a rendszert ezzel sem kell nagyon elhagyni, de Tawilo és környéke esetén érdekes alternatíva lehet. :K

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#16404) [hun] warhea válasza rtitusz (#16386) üzenetére


[hun] warhea
tag

Hu ezt tuti megvenne Lagzi Lajcsi ha lenne net a koterban...

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#16405) [hun] warhea válasza VitoSagi (#16402) üzenetére


[hun] warhea
tag

... meg nekem :D

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#16406) orientcx válasza VitoSagi (#16399) üzenetére


orientcx
őstag

Ja-ja-ja, igaza van duvi mesternek, az Assault ship süti! :K :K :K Én kérek még!....meg még.....meg még egy kicsit. :K
-
"A FDL meg tulajdonképpen nem tűnik előrelépésnek a 4 medium HP"
-
A FDL azért egy nagyságrenddel komolyabb gép annál a dögevőnél. Elég masszív, és nagyobb internal moduljai vannak, valamint kifejezetten gyors. Csak azt az elfuserált large HP-t tudnám feledni :(( (de nem tudom :( ). Mindazonáltal ha valaki túl tudja tenni magát a harmatos PP-n, és beveszi a gyomra a pulse lézereket(én spec hányok tőlük), annak kifejezetten jó választás a FDL.
-
"Én szeretek bemenni közel a célpontokra és onnan zúzni, erre a Clipper alkalmatlan a széles HP elosztás miatt, a Python sem erre való."
-
Viccelsz? a Pythonnal ezt lehet csak igazán. Nekem a 2 C3 lézer mellett 2 medium, és egy large cannon van felpakolva, és mást sem csináltam, mint gyak felültem a kuncsaft hátára, és onnan osztottam a nyakleveseket(igaz, hogy jó régen ültem az én gyönyörűséges Pythonomban, az Assault ship-el meg ez nem kunszt)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16407) VitoSagi válasza orientcx (#16406) üzenetére


VitoSagi
tag

Nincs nagy Python tapasztalatom. Az egyetlen próbálkozás egy elég fapados példánnyal a biztosítónál ért gyászos véget. Az alapján és mivel a Vultureral játszva elbújok a Pythonok mögött úgy gondolom az a hajó nem az én világom. Persze mindez csak az én preferenciám, ettől még jó a Python csak én vagyok képtelen alkalmazni. FdL ki lesz próbálva aztán majd meglátom. Valamit nagyon benéztem hogy eddig elkerültem. Most teszek vele egy próbát. Annál magasabbra nem nézek, mert sem rankolni nincs kedvem, sem teheneket vezetni.

[ Szerkesztve ]

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#16408) orientcx válasza VitoSagi (#16407) üzenetére


orientcx
őstag

Az természetesen egyéni dolog, hogy kinek melyik stílus, és hajó fekszik, de hidd el, az Assault ship megéri a fáradságot(azt azért kalkuláld be, hogy egy icike-picikét elfogult vagyok :B )
Egyáltalán milyen rang kell az Assault shiphez?

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16409) gigafun válasza VitoSagi (#16402) üzenetére


gigafun
senior tag

Mindenképp előrelépés, mert a 4 medium HP több, mint 2 large. Pl. 2*3EG Pulse 36 MJ, míg 4*2FG Pulse 48 MJ. Tehát 33%-kal erősebb.

(#16410) baphomet válasza orientcx (#16408) üzenetére


baphomet
senior tag

Chief Petty Officer.

És, ha már előjött a téma, megragadnám szót a korábbi gyors rankszerzéses leírásom kiegészítéséhez.
Akik úgy gondolják, hogy nem a fast ranking a csalás, hanem az ahogy a Frontier kicsalta a zsebünkből a játék árát, és ezt a hulladék küldetésrendszert kaptuk cserébe, azoknak ajánlom a 17 Draconis-t, mert Tun-on már megcsappantak a a segélyezős küldik. Én is ott fizettem a Fed vezérkarnak az újabb és újabb Lavian Brandy köröket, amíg meg nem kaptam tőlük az áhított rangot. :)

A 17 Draconis-on két Fed frakció van a háromból, és mivel jó 300 fényévre van a lakott űrtől, ezért kínjukban elég sok segélyezős küldetést kénytelenek adni. Hab a tortán, hogy közben egy-két távcsempész küldi is befigyelhet, lehetőleg csempészhajóval menjünk oda. Aprócska gond viszont, hogy maguk a szintlépéshez szükséges küldetések a legtöbbször salvage (nekem szinte mindig experimental chemicals beszerzése volt) típusúak lesznek, amelyeket távoli lakatlan rendszerekben szinte lehetetlen megcsinálni. Jobb ilyenkor visszamenni a lakott területeken egy olyan Fed rendszerbe, ahol már barátként üdvözölnek és ott felvenni egy kedvünkre való naval küldetést.

(#16411) Trentaro


Trentaro
tag

Ha csak itt csetelsz, SZÁJJJÁÁÁ MÁÁÁ FELLL!!!!!!

Vagy reggeli idő van? Meddig lehet blokkolni egy padot?


[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#16412) duvi válasza Trentaro (#16411) üzenetére


duvi
nagyúr

Ilyenkor logolj át másik játékmódba és máris leszállhatsz ;)

(#16413) Trentaro válasza duvi (#16412) üzenetére


Trentaro
tag

Azt nem, a hülye távoli csempész küldik miatt csináltam, de ilyenkor rontaná a beleélést. :)
A valóságban is várunk néha a parkolóhelyre. Meg mi király screenshoot-okat lőttem közbe. :)

nem kötelező megadni

(#16414) rtitusz


rtitusz
őstag

Ez a hajóvásárlási láz nem hagy nyugodni, az Anaconda, a Clip... khmmm na igen de azután vettem ezt a szépséges FAS-t. Coriolis.io - FAS

(#16415) Trentaro válasza rtitusz (#16414) üzenetére


Trentaro
tag

klassz, de ez most terhes, vagy csak kövér? :)

nem kötelező megadni

(#16416) Htibimor válasza rtitusz (#16414) üzenetére


Htibimor
senior tag

Engem az érdekelne, hogy hogyan tudtál ilyen szögből fotózni? :F

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#16417) rtitusz válasza Trentaro (#16415) üzenetére


rtitusz
őstag

Terhes sok kis Condorral, doki mondta, hogy ne izgassa fel magát, tehát pl. harcba ne keveredjen, mert beindulhat a szülés. :)

Htibimor, állítottam a gamefiles-ban a FOV beállítást.

[ Szerkesztve ]

(#16418) Trentaro


Trentaro
tag

Bocsesz, kérdés megint. A mission target-eket nekem feketével írja, pedig mintha úgy rémlene, hogy régen piros volt. Így alig lehet látni, ötlet/ek?

nem kötelező megadni

(#16419) rtitusz válasza Trentaro (#16418) üzenetére


rtitusz
őstag

+1 pont az 1.4-es bugok listáján, mások is jelezték már.

(#16420) pcnet válasza rtitusz (#16419) üzenetére


pcnet
addikt

Nekem 1.4 óta Anacondán van szétcsúszva a radar. Próbáltam eladni és újra venni a szenzort, de nem segített. A tegnap linkelt Gold Anacondás képeken láttam, hogy ott is jelen van a "bug".

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#16421) Íjász001 válasza VitoSagi (#16403) üzenetére


Íjász001
tag

szerintem a FDL: gyors, jó fegyverzet, egészen tűrhető pajzs viszont rettenetesen kevés PP és a fordulás!!!!! Basszus!!!
De ez persze csak privát vélemény. Dui az igazi szakértője.

Íjász

(#16422) gigafun válasza rtitusz (#16419) üzenetére


gigafun
senior tag

Ez nem bug, hanem "fícsör" :)

(#16423) Rakamaz válasza gigafun (#15025) üzenetére


Rakamaz
tag

"... jó ötlet két, egymástól kb10-20 ls-re keringő csillag között átugrani. Az első pár másodpercben még vicces volt, hogy egszerre két csillagból tankolok, aztán elszabadult a pokol. Végül 50%-os hullal jöttem ki a szoliból. :)"

Ezek között is átfértél volna? :P

(#16424) VitoSagi válasza Íjász001 (#16421) üzenetére


VitoSagi
tag

Az FDL szarul fordul? Jaj. :O

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#16425) duvi válasza VitoSagi (#16424) üzenetére


duvi
nagyúr

Vulture után pláne drasztikus lesz a különbség. Az általad leírt taktikához csak az Assault Ship marad, ha feljebb akarsz lépni a keselyűről. Vagy gyűjtsél egy fullos Pythonra, bár a manőverezhetőség ebben az osztályban már meg se közelíti a keselyűét. Tudom, hogy kipróbáltad már, de nagyon nem mindegy, hogy alap/kezdetleges kivitelben, vagy a legjobb modulokkal használod.

(#16426) VitoSagi válasza duvi (#16425) üzenetére


VitoSagi
tag

Oké Duvi, köszönöm a tanácsokat, nem vergődök tovább. Várok amíg anyagilag és rank ügyileg megfelelek egy FAS vételére. Addig mondjuk lehet teszek egy próbát a FDL-vel hátha megszokom, de távlati célnak marad a FAS. Vagy gyakorlom a nagy ladikok irányítását, de az kevésbé valószínű. Clippert meg visszaküldöm a dealernek, én nem tudom kihasználni. :K

Apropó a Gunship mennyire más az Assault Ship mellé téve?

[ Szerkesztve ]

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#16427) rtitusz válasza VitoSagi (#16426) üzenetére


rtitusz
őstag

A Python a Gunshiphez képest egy balerina. Az viszont igaz, egy irgalmatlanul szívós egy dög (mármint a gunship), főleg a páncélja.

[ Szerkesztve ]

(#16428) gigafun válasza pcnet (#16420) üzenetére


gigafun
senior tag

Jé, nekem is szét van csúszva a radar a kondán, már az 1.4 béta óta. Azt hittem, ez is "fícsör". :)

(#16429) duvi válasza VitoSagi (#16426) üzenetére


duvi
nagyúr

"Apropó a Gunship mennyire más az Assault Ship mellé téve?" Ég és föld a különbség. A Gunship gyakorlatilag egy Dropsihp 2.0 ;] . ITT találsz egy részletesebb cikket az 1.4-es hajókról.

(#16430) nubreed válasza duvi (#16401) üzenetére


nubreed
veterán

Ezek a témák engem is érdekelnek, mert most én is Vulture -ön vagyok és imádom amugy. De újabb hajókat is ki akarok próbálni. A FAS is olyan jól manőverezhető majdnem mint a Vulture?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16431) Íjász001 válasza VitoSagi (#16426) üzenetére


Íjász001
tag

Próbáltam egy Gunshipet, NE!!!!!!! Rettenet lassú és gyorsan lehull a pajzsa. NE!!!!
A FAS viszont nagyon király!!!!!! Célozd meg azt!

Íjász

(#16432) rtitusz válasza Íjász001 (#16431) üzenetére


rtitusz
őstag

Az imént 15 percet kibírtam a Tawiloi Hi-CZ-ben, és egy élmény volt. A 2 C3 Beam elég ütős. Csak aztán rámszállt egyszerre 1 Cobra, egy Vulture és egy Python. Na ezt már nem szerette a FAS-om, végén 80% hullal elmenekültem. Így is kerestem 330 ezret, ami nem rossz annyira.

[ Szerkesztve ]

(#16433) duvi válasza nubreed (#16430) üzenetére


duvi
nagyúr

"A FAS is olyan jól manőverezhető majdnem mint a Vulture?" Igen. A pajzsa kicsit gyengébb, de erősebb a fegyverzete és nagyobb teljesítményű a reaktora.

(#16434) nubreed válasza rtitusz (#16432) üzenetére


nubreed
veterán

Én most buktam el, kb 5 millio credtiet + a rebuy költséget, amit Hi Int RES-ben gyűjtögettem Gende mellett, mert véletlenüla nagy harcban belelőttem a helyi rendfentartó erők egyik anakondájába és ezt nem igazán tolerálták, mi előtt el tudtam volna menkülni ketten belém jöttek teljes gázzal és a többiek seperc alatt leszedtek a lézereikkel, mielőtt 2 pisloghattam volna, kb 6 anaconda és 4 viper.
Kicsit sem voltam ideges... ááá nem... :W :W :W :W

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16435) cunnir


cunnir
tag

Ha valakit esetleg érdekel : Among the Stars CG
Kaushpoos (Neville Horizons)<------Awonai (Nusslein-Volhard Hub) Indium profit kb 1200 credit (29 ly)

És itt tart most a CG:

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#16436) orientcx válasza VitoSagi (#16426) üzenetére


orientcx
őstag

"Apropó a Gunship mennyire más az Assault Ship mellé téve?"
-
A Gunship ugyan igen lomhán fordul, de nagyon durva tűzerő, jól használható HP-k, erős PP, kellő mennyiségű SB-el a pajzs sem olyan rossz. Viszont pont olyan lassú, mint egy konda, és ez utóbbi be is tette neki a kaput. Ha rád száll egy komolyabb wing, a Gunship-el el nem lépsz, mert még egy begipszelt lábú görög teknős is megsajnálna, amikor a harmadik kört verné rád azon a "gyorsasági" futamon. A konda is ugyanilyen lassú, de az a + 7-8 db SB gyak elpusztíthatatlan, és jól pofán tudod verni az ügyfeleket, ha nem férnek a bőrükbe. Viszont a Gunship pajzsa egyszerűen nem mérhető a kondáéhoz, és egy ilyen helyzetben bizony könnyen odakozmálhatsz. Ha elég gyors lenne, nem is lenne egy rossz gép, de így bizony nagyon nagy a kockázat, és ebben a kategóriában sokkal, de nagyon sokkal jobb választás egy Python.
-
-
rtitusz - "15 percet kibírtam a Tawiloi Hi-CZ-ben, és egy élmény volt."
-
Be lehet kukkantani egy CZ-be az Assault ship-el, kipróbáltam én is, de igazából az azért már nem neki való. Az Assault ship hazája a hazRES, vagy a compromised nav beacon. Imádom ezt a gépet, ki sem lehet ráncigálni belőle, de azért tudni kell, hogy megvannak a korlátai. Ez egy igazi élményhajó. Ha egy harci kondával, meg nem fix fegyverekkel néznék ki egy hazRES-be, fele annyi idő alatt keresnék 3x annyit, de akkor hol marad a móka?
-
-
nubreed - "Én most buktam el, kb 5 millio credtiet + a rebuy költséget"
-
Aki nem halálozik el időnként, az nem is pilóta :N (mondjuk az magasabb pontszámot ér, ha valaki nem harci elhalálozás folytán ugrik be egy teára a nagy Manitou-hoz, hanem valami igazi kreténséget művel, de ez is valami). Most jobban belegondolva csatában még el sem hunytam(ami persze nem a harci tudásomat dicséri, hanem a kellő időben való iszkolási képességem...tényleg, nem is értem, hogy miért nem birodalmi Clipper huszár lett belőlem :U )

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16437) Htibimor válasza cunnir (#16435) üzenetére


Htibimor
senior tag

Hát én most kezdtem el újra hivatalosan kereskedni. Egy kört mentem, de már most eret tudnék vágni magamon! :O Pedig 4300cr/t haszonnal megyek. Ha valaki tudna csak minimálisan hasonló long range küldetéseket, mint amik voltak kérem szóljon! Nem lennék hálátlan! :K

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#16438) cunnir válasza Htibimor (#16437) üzenetére


cunnir
tag

Ez most nem a haszonról szól ez CG :K

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#16439) Htibimor válasza cunnir (#16438) üzenetére


Htibimor
senior tag

Értem én, csak úgy jeleztem az állapotomat! Bocs! ;)

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#16440) pcnet válasza Htibimor (#16437) üzenetére


pcnet
addikt

Ne bacc már pupillán! Hol van ilyen profit?! Azonnal megyek! :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#16441) rtitusz válasza pcnet (#16440) üzenetére


rtitusz
őstag

Én is, én is! Eret vágni ráérek a trade Elite után. :D

(#16442) baphomet válasza orientcx (#16436) üzenetére


baphomet
senior tag

"Be lehet kukkantani egy CZ-be az Assault ship-el, kipróbáltam én is, de igazából az azért már nem neki való."

Szereti ám a CZ-t a FAS, csak nem a pajzsra, hanem a páncélra kell hagyatkozni. Ronda egy hajó, csúnyább már nem lesz, ha szétlyuggatják sem. Az 5A-s pajzs mellett van egy A-s booster rajta összesen (mert mér ne, bár nem is szükséges), semmi SCB, hanem military armor és HRP-k. Nem is figyelek a pajzsra, ha leszedik úgyis visszatölt gyorsan, addig meg a páncélzat teszi a dolgát. Amikor 3-4 hajó lőtt rám egyszerre -legalább egy közülük railgunnal, hogy érezzem a törődést-, akkor is percekig tartott nekik 50%-ra leamortizálni a hullomat. Általában mire vissza kell mennem újratölteni a hull még 80% fölött szokott lenni.

(#16443) warcat válasza Htibimor (#16437) üzenetére


warcat
veterán

Most fejeztem be egy teljes terítést "prémium" trágyaszállítóként a korábban említett 400t Anacondával,küldikból volt kb 280 tonna biowaste,100 hydrogen fuel meg a többi csempészáru.

Almagest-ből szállítok,mert csak. (reasons)
Odaút+küldifelvétel+visszaút kb 4 óra 30 perc volt,a haszon 83 millió kredit
(1 387m -> 1 470m)

Ez még mindig elég komoly órabér,az esetek többségében earthlike körüli állomásra küldenek (szép a kilátás),
Hecate-t imádják, ott majdnem 20 küldit adtam le az egyetlen állomáson,és van a dolognak egy komoly iróniája (prémium trágya lehet ez a javából,ráadásul mindenki el akarja lopni,jött egy federal gunship + anaconda kombó is wtf, kész röhej)
Közben járod a galaxist,nekedugranak,én a másik monitoron filmet/sorozatot néztem, összességében jól szórakoztam :)

EA: It's in the crate!

(#16444) rtitusz válasza warcat (#16443) üzenetére


rtitusz
őstag

Ez elég tetszetős! Outpostra nem is ad küldit, hogy Anacondával mész? Holnap lehet átfittelem a kondát.

[ Szerkesztve ]

(#16445) warcat válasza rtitusz (#16444) üzenetére


warcat
veterán

Érdekes módon nem. Egy-kettő felbukkan a nem elérhető kategóriában(csempészt is ideértve),de amikor konkrétan kapsz egy nagy adagot átlogolás után, azok általában 1-2 helyre szólnak,gyakran 3-5 küldi, max talán ~7 ugyanoda.
Ha nincs meg az elite az kicsit ronthat a dolgon,de nem tűnt jelentősnek (de persze emlékeim szerint míg nincs meg a max rang,imádott pont egy ranggal fölédgyártani küldit,ezt le kell tesztelni)

Nem törődtem különösebben a rakomány nagyságával, 10 tonna kakinál kimaxolódnak ezek a küldik,a lényeg,hogy minél több egy helyre szóljon.

Na és persze azért arra oda kell figyelni,néha ad "csapda" rendszerbe is küldit,ahol csillió-millió Ls-re van az állomás az ugróponttól,na nyilván azt ott kell hagyni.Szerintem itt megint segít/kedvez a játék logikája: biowaste leginkább agriculture gazdasághoz kell,az earthlike világokon van,azok meg viszonylag közel vannak a csillaghoz :)

EA: It's in the crate!

(#16446) warcat válasza warcat (#16445) üzenetére


warcat
veterán

Na pont már lecsúsztam a szerkesztésről: Ezt az Anacondát használom.
Különösebb probléma nélkül átkel a barna törpe zónán,előfordulhat,hogy keresni kell egy M csillagot,de egyszer sem ragadtam ott :) Persze lehet variálni,cél volt nálam a 19+ly terhelve fenntartása.Prioritásokat nem kattintgattam át

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#16448) orientcx válasza baphomet (#16442) üzenetére


orientcx
őstag

"Szereti ám a CZ-t a FAS, csak nem a pajzsra, hanem a páncélra kell hagyatkozni. "
-
Lehet hogy igazad van csak az a baj, hogy én egy besz*ri Fed szájhős vagyok, aki úgy szocializálódott, hogy pajzzsal harcolunk, hullal trükközünk. De az is lehet, hogy mára már elavulttá vált ez a régi dogma.
Amúgy milyen állapotban voltak a kulcsmodulok az 50%-os hull kalandodnál? Mert sztem PvP-ben shield nélkül egy pillanat alatt összegyűrik a thrustereket, és akkor bőven lesz idejük a hullodat vakargatni. Még szerencse, hogy az együgyű npc katonák erre még nem jöttek rá. Mindenesetre költség vonzata már nemigen van a lesoványodott hullnak. Régen mi pénzekbe került akár egy-két aprócska % még egy Asp-nál is, ma meg két szem negróért nagy generál(úgy látszik, tényleg telecsempészkedtétek a galaxis lakott fertályát imperial slave-ekkel, de a javítás még ezzel együtt is nevetséges összeg)
-
"Ronda egy hajó, csúnyább már nem lesz, ha szétlyuggatják sem"
-
naaa!
-
-
Ch0b - Hát én nem tudom, hogy abszolválja ezeket az ütközéseket ilyen sikerrel, ha néha nem tudok kitérni egy-egy kamikaze hajlamú idióta elől, hiába a négy pötty a sys-en, nekem sokkal rosszabb kimenetele szokott lenni a dolognak, pedig 3 a shieldbank(meg a kislány). Különösen azt a kondás részt nem fogom kipróbálni(legalábbis jó szántamból) :N
Ha jók az értesüléseim, ez máá baphomet szakinak sem vált be olyan fényesen(illetve bocsánat, fényjelenség az volt) :U
-
-
És most alvás, mielőtt nekiállnék játszani :)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16449) Htibimor válasza pcnet (#16440) üzenetére


Htibimor
senior tag

EHECATL (Michelson port) Imperial slave -> TEAKA (Piercy port) Superconductors vissza! Teli kondával 4 ugrás. Ne ez az ami brutál hosszú!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#16450) Htibimor válasza warcat (#16443) üzenetére


Htibimor
senior tag

Köszönöm! Végre valami zsíros(sz*ros) meló! :C Benevezek!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.