Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16201) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Most találtam rá erre a játékra, szerintetek egy X2-n és X3-on nevelkedett embernek érdemes belevágnia? Anno ezek a játékok nagyon bejöttek.

(#16202) Diopapa válasza BaLee (#16201) üzenetére


Diopapa
addikt

Ez más. Nagyon.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#16203) rexsimus válasza Diopapa (#16202) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Attól még lehet érdemes belevágnia. :)

[ Szerkesztve ]

(#16204) rtitusz


rtitusz
őstag

Jelentem átköltöztem Tawiloba az össze hajómmal. A Viperrel megszenvedtem rendesen, míg megtettem azt a 115 fényévet Bhritzamenoból. Este veszek egy FAS-t, mert érekel az a hajó, meg most úgyse kell kenyérre a betevő. :D Hallottam, hogy az Anacondát majdnem T9 fordulékonyságra nerfelték az 1.4-ben, így már nem tudom, hogy anaconda vagy T9 legyen a kamionom.

BaLee, nézzél youtube videókat, gameplay-t és döntsd el. Nem olcsó, és nem mindenkinek való. Mi itt a fórumon alapvetően azokat képviseljük, akiknek nagyon bejött a játék a hibái ellenére, akiknek nem már nincsenek itt.

[ Szerkesztve ]

(#16205) Sylc válasza rtitusz (#16204) üzenetére


Sylc
senior tag

Az anyakonda meg mindig jobb mint a T9 ha 13 fenyeven tul kereskedsz... Gyorsabb is, meg is tudja magat vedeni.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16206) rtitusz


rtitusz
őstag

A note about smuggling missions

Hello Commanders!

This is just a tiny update on long range smuggler missions.

We've currently made them more rare, nothing more.

In the near future, we will be looking to make some more changes (cargo size, time limits, reward values), but this hasn't happened yet.

Sandro Sammarco
Lead Designer- Elite: Dangerous
Frontier Employee

(#16207) VitoSagi válasza rtitusz (#16206) üzenetére


VitoSagi
tag

Eleve így kellett volna betenni, de mindegy. Legyen okosabban kitalálva, de most annyira sikerült megritkítani h gyakorlatilag nincs is. Gratu Frontier.

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#16208) Sylc válasza VitoSagi (#16207) üzenetére


Sylc
senior tag

Most nem 20x kell elsutni a Solo / Open / Privat exploitot, hanem 200x :) Ez tetszik.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16209) warcat válasza VitoSagi (#16207) üzenetére


warcat
veterán

Ebben az a szép,hogy a sima csempészős küldik is ritkák lettek a lakott zónában,így most azért,hogy nekünk ne legyen 20m credit órabérünk,a csóri sidewinderes/cobrás kezdők is szívhatnak,nagyon fapados fix ez.

EA: It's in the crate!

(#16210) Sylc válasza warcat (#16209) üzenetére


Sylc
senior tag

Szerintem vissza lehetne rakni ugy ahogy volt, viszont a kuldeteseket szinkronizalni kellene a Solo / Privat / Open kozott, igy nem lehetne halmozni a questeket (meg finnyaskodni az 1M/t alatti questekkel). Nem lehetne meg a 20m / ora, de a csempesz kuldik elerhetoek maradnanak.

Bar a bugfix nem a frontier erossege...

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16211) rtitusz


rtitusz
őstag

(#16212) orientcx válasza Sylc (#16194) üzenetére


orientcx
őstag

"eszi a shieldet a szallito hajokrol mint oricentcx-et az irigyseg, mikor a sajtreszelobol a Clipperrol almodik"
-
Ha az assault ship a sajtreszelő, akkor a Clipper a sajt. :K Egy igen-igen kellemetlen látványú, és illatú sajt(a pálpusztai a kanyarban sincs) :U És csak azért nem csinál a Clipperből pizzafeltétet, mert nem létezik az univerzumban olyan perverz teremtmény, aki Clipperes pizzára vágyna. :N

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16213) Urby66 válasza BaLee (#16201) üzenetére


Urby66
aktív tag

Az X3-at egész sokat toltam anno. Amikor ezt kipróbáltam egy csomó minden hiányzott ami az X-ben volt. Hiába sokkal nagyobb a galaxis alig tudsz benne csinálni valamit elsőre, csak egy hajót mozgathatsz egyszerre a kereskedéshez, és hogy egyáltalán lásd az állomás árait mindig be kell dokkolni, nem tudsz parancsokat, scripteket létrehozni, hogy egy hajód vagy állomásod azt csinálja amit szeretnél amig nem vagy ott. Ja nem is lehet saját állomásod! :-P
Cserébe játhatsz együtt a barátaiddal, valódi 3D térben mozogsz, az összes bolygó és naprendszer körberepülhető, és le is birsz rájuk szállni majd az év végén megjelenő kiegészítőben.
Szóval nem adja vissza az X birodalmat és komplexumokat építő játékmenetét de ha szereted az űrszimulátorokat akkor jó lesz.
Szerintem jól elköltött pénz lesz az. :-)
És ha még nem tetted volna olvasd át az összefoglalót itt a fórumon, egész sok minden kiderül belőle.

[ Szerkesztve ]

(#16214) orientcx válasza Urby66 (#16213) üzenetére


orientcx
őstag

"nem tudsz parancsokat, scripteket létrehozni, hogy egy hajód vagy állomásod azt csinálja amit szeretnél amig nem vagy ott."
-
Ja kérem, a galaxis azé, aki megműveli :D

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16215) Urby66 válasza orientcx (#16214) üzenetére


Urby66
aktív tag

Ja, a távoli jövőben a vadiúj szalonállapotú clippered pl nem képes arra, hogy mondjuk autopilótával kövesse a hajót amiben ülsz.
Felháborító!

(#16216) orientcx válasza Urby66 (#16215) üzenetére


orientcx
őstag

Viccelsz, a Clipper? Egy bádogvödör max csak vízhordásra alkalmas, és ez így lesz a XXX. században is :DD

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16217) orientcx válasza Urby66 (#16215) üzenetére


orientcx
őstag

És azt még meg sem említettem, hogy a jövőben nemhogy autopilot nem lesz a hajókon, de még egy mezei tolatókamera sem. Igazuk is van, mit kukkoljanak azok a perverz voyeur pilóták :)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16218) BaLee válasza Urby66 (#16213) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm a tippeket neked is meg a többieknek is. Olvasgattam az összefoglalót, sőt most ismét végigolvastam, mai tetszik a dologban az az Online rész. Mivel míg anno az X3ban elérhettél rengeteg mindent csak egy (jó sok...) idő után unalmas lett hogy csak magadnak fejleszted a világot, az online játékosokkal (vagy játékosok ellen) történő játék mindig fel tud dobni bármilyen játékot, egy ilyet meg szerintem pláne.

Csak míg anno az X2 és az X3 megjelenése idején rengeteg ideje volt az embernek ezzel foglalkozni azóta már eltelt 10 év és ez nem egy olyan játéknak tűnik amit kikapcsolódásképp érdemes napi 1-2 órát nyomni ha épp ráér az ember. Bár az EVE Online-al ellentétben ez legalább nem havidíjas így lehet teszek majd vele egy próbát mert régen játszottam bármilyen űrszimulátorral.

(#16219) rtitusz


rtitusz
őstag

Gondoltam kipróbálom a railgun-t az ágyú helyett a Python C2-es hardpointjain, de nem tudom elsütni őket. Benne vannak 3 különböző fire groupban is, de nem lehet egyikben se elsütni, pedig áram alatt is van, meg töltény is van benne. Találkoztatok ilyennel vagy hasonlóval?

(#16220) orientcx válasza rtitusz (#16219) üzenetére


orientcx
őstag

Tartsd nyomva a tűzgombot, amíg töltődik. Ez egy-két másodperig tart, csak utána lő. És ha addig a kuncsaft elbalettozik a célkeresztből, akkor a harminc kísérletből az egyik el is illant a semmibe. :((
Alig sebez többet, mint a cannon, és sokkal nehezebb a használata. Ja, és nem 100, hanem harminc próbálkozásod van :(
(mellesleg ezt az "Istennek sem lő a kis rohadék" játékot én is eljátszottam annak idején, de pssszt, én egy mindentudó Fed szájhős vagyok)

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16221) gigafun válasza Sylc (#16210) üzenetére


gigafun
senior tag

Vagy limitálják a felvehető küldetések számát, 5-re, 10-re.

(#16222) gigafun válasza orientcx (#16220) üzenetére


gigafun
senior tag

A coriolis.io szerint majdnem 3-szor annyit sebez egy medium railgun(43 MJ), mint egy medium cannon(15 MJ). Azért ezt nem nevezném alig nagyobb sebzésnek.
Az viszont igaz, hogy sok gyakorlást és komoly ügyességet igényel a használata. De azt láthattuk az Orca vs Python videón, hogy mennyire tud hatékony lenni. Ha egyszer lesz türelmem, ráállok a használatának az elsajátítására. :)

[ Szerkesztve ]

(#16223) Urby66 válasza BaLee (#16218) üzenetére


Urby66
aktív tag

Szerintem akkor is tudod tolni ha csak kevés időd van. Én sem tudok heti 5-10 óránál többet beletenni mégis tudok haladni. Arra kell, figyelni, hogy a szimuláció akkor sem áll meg ha kilépsz, ezért a felvállalt küldikre kiszabott idő akkor is telik ha nem vagy online. Illetve az árak is változhatnak, tehát lehet másnap már nincs meg a tuti útvonalad. (lásd pl. a csempészküldik utáni sírás pár hozzászólással feljebb...:-) )

(#16224) rtitusz válasza gigafun (#16222) üzenetére


rtitusz
őstag

Azután döntöttem úgy, hogy kipróbálom, hogy szembe jött egy Elite Asp 6 rail gunnal, és keményen megtépázta a pajzsom. :D

(#16225) gigafun válasza rtitusz (#16224) üzenetére


gigafun
senior tag

Ezzel csak az a baj, hogy ha te sütsz el egyszerre 6 railgunt, akkor hamuvá válik a hajód. Bezzeg az NPC... Bár esetleg ki lehet próbálni 2 csoportban felváltva.

(#16226) orientcx válasza gigafun (#16222) üzenetére


orientcx
őstag

"A coriolis.io szerint majdnem 3-szor annyit sebez egy medium railgun(43 MJ), mint egy medium cannon(15 MJ)."
-
Igen ám, csakhogy harmad annyit is lőhetsz vele, és pl egy Assault ship-re csak egy megy fel a PP kapacitás miatt, cannonból meg kettő, és így máris ez a hatékonyabb. :K
Arról nem beszélve, hogy táblázat ide, táblázat oda, én egyáltalán nem éreztem olyan átütőnek. Napokig használtam a rail gunt, és a vége felé már kb olyan 70-80%-os találati arányt tudtam vele produkálni, de a két cannon látványosan gyorsabban majszolja meg a hull-t, a pajzs meg a két C3-as lézerrel még egy kondának sem tart sokáig. Az igaz, hogy az Asp rail gun-jai nagyon durvák, de sztem kicsit csal a program(más kérdés, hogy ha jól kapod el, akkor egyszer sem tud rád lőni) :N
összefoglalva a rail jóval kevesebb muníció, jóval lassabb tűzgyorsaság, jóval komplikáltabb használat. Az igaz, hogy a pajzsra a cannon nem olyan hatékony, mint a rail, de a hull-t sokkal-sokkal gyorsabban üti szét, ez egyszerűen akár egy stopperrel mérhető(bár a különbség akkora, hogy még az sem kell hozzá) :K
Márpedig a shield-et lehámozni nem kunszt(persze egy PvP-ben az SCB-ket is bekalkulálva azért más a helyzet), viszont egy-egy masszívabb hullt ledarálni, na az a problémás rész. :K

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16227) baphomet válasza orientcx (#16226) üzenetére


baphomet
senior tag

A railgun egyik előnye minden más fegyverrel szemben, hogy távolról is hatásos. Nem csökken a sebzése távolsággal arányosan, mint a lézereknek, és persze lehet is távolról használni ellentétben az ágyúval, vagy PA-val. A másik, hogy a lövedék "áteszi" magát a hullon, károsítva minden útjába eső belső modult is. Inkább PvP fegyver, mint PvE.
A 70-80%-os találati arányhoz vele, viszont: :R Nem sokat próbáltam még, de jó, ha kettő talált a tízből. :O

(#16228) orientcx válasza baphomet (#16227) üzenetére


orientcx
őstag

Na jó, de én messzire nemigen lőttem vele, hanem inkább csak közelről, ez azért így már nem olyan szép teljesítmény. Ahhoz, hogy folyamatosan célkeresztben tudjam tartani a kuncsaftot, ami a távoli rail használathoz kell, ahhoz még egy-két napot/évet/évezredet gyakorolgatgatgatgatni kell, de ezt lehet gyakorolni a fix fegyverzettel. Ha nagyon lassan is, de azért van fejlődés.

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16229) Sylc


Sylc
senior tag

Elofordulhat, hogy az EDHU TS-en nincs senki, vagy atment SSL klan TS-be a dolog, nehogy ra lehessen irni az online playerekre?

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16230) rtitusz válasza Sylc (#16229) üzenetére


rtitusz
őstag

Utóbbi kicsit, nem értem én se miért kellett elzárni de nem az én dolgom ezen rágódni.

(#16231) Sylc válasza rtitusz (#16230) üzenetére


Sylc
senior tag

Miota kileptem SSL-bol ennyit latok:

Jol elvagyok magamban a vendegszobaban :) Kaloz =/= SSL tag, megoldas => kozositsuk ki :D Legjobb.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16232) CactuS válasza rtitusz (#16206) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bekaphatják, de komolyan. Én egy dolgot nem értek csak ebből az egészből: Miért tették bele tesztelés nélkül? Mert ez úgy néz ki, mintha fogalmuk sem lenne, hogy mit csinálnak. Betesznek valamit, majd rájönnek pár nap után, hogy baszki, ez így nagyon nem jó és a tizedére nerfelik. Ennyire nincs rálátásuk vagy nem tesztelik a dolgokat?

Sylc: Made in Hungary. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16233) Sylc válasza CactuS (#16232) üzenetére


Sylc
senior tag

Volt beta server, ahova senki sem questelest testelni jart, hanem CQC-zni, meg volt egy Viper vs Cobra moka, de se felfedezest se long range questeket nem kertek, hogy teszteljuk, meg is lett az eredmenye... Az elobbi nem ment napokig, az utobbi meg nerfbunkoval lett megoldva.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16234) Necc válasza orientcx (#16226) üzenetére


Necc
addikt

Na megszolalt az aki itt mutogatta nekunk a kis videojat hogy 2 railgun telitalalat utan hogy iszkolt el a cuki kis FAS(za) hajojaval RES-ben :U

A railgun egyetlen nagy elonye a hatalmas burst damage amit ki lehet belole csikarni. En hasznaltam PvP-ben is, es azelott levakartam a masik python pajzsat mielott eszbe kapott volna hogy most o bezony burst sebzest kap es nyomni kellene az SCB-t. Ugyanez a taktika NPC-k ellen is mukodik.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#16235) rtitusz


rtitusz
őstag

1.4.01 update

Greetings Commanders...

Don't worry, your eyes aren't playing tricks on you! Here is the patch notes for tomorrow's update. The update is due to go live from approximately 10:30am BST and will last for roughly an hour and half.

Patch notes are as follows...

All platforms

CQC Matchmaking Improvements
Improvements to interdictions
New Mission Templates
Fix for multiple fines for the same illicit cargo in the same system
Fix for Federal Assault Ship and Gunship Ranks
Speculative fix for mining hopper with unallocated ore

Xbox One Specific

Fix for GFX settings
Kepler Eye fix for multiple discoveries
Upload App now supported
Updated User Guide
Non supported language resources removed (fixes issue with NXOE Preview)
Improvements to our package builder to reduce update size

Thanks,
Zac

(#16236) orientcx válasza Necc (#16234) üzenetére


orientcx
őstag

"Na megszolalt az aki itt mutogatta nekunk a kis videojat hogy 2 railgun telitalalat utan hogy iszkolt el a cuki kis FAS(za) hajojaval RES-ben"
-
Te vagy azt a hozzászólásomat nem olvastad, amelyikbe a videó volt(#16072), vagy amelyikben összehasonlítottam a rail-t a cannonal(#16226), vagy egyiket sem. :N
1: A furcsa a dologban nem a találat erőssége volt(bár eddig egy npc-vel sem akadtam össze, aki két lövéssel le tud vakarni egy ilyen pajzsot, de még csak megközelítőleg sem, tehát ez nyilvánvalóan nem lehetett normális ügymenet), hanem az, hogy senki nem piros a radaron, senki nem támadott meg, hiába keresgéltem, a két lövés a semmiből jött.
2: Én ott nem pucoltam el, hanem a pajzsvisszatöltési rutin után(SB-k ki, pöttyök a sys-re) visszafordultam, hogy megtaláljam, ki lőtt. De hiába tekeregtem mindenfelé, senki még csak csúnyán sem nézett rám(gondolom, ez sem normális, hisz egy Fed szájhős vagyok, vagy mi :B )
3: a rail, és a cannon összehasonlításánál bizony vettem a fáradságot, és megtettem azt az apró distinkciót, hogy a PvP más. De azt viszont továbbra is fenntartom, hogy a cannonokkal, és C3 lézerekkel egy nagyságrenddel gyorsabban belökdösök egy komolyabb jószágot a vágóhídra, mert a pajzs letakarítása a lézerekkel pillanatok műve, és a maradék puszta hull ellen meg a két cannon sokkal hatásosabb, mint a rail(többek közt mivel kb 3x akkora a tűzgyorsaságuk) :K
-
De hogy még meggyőzőbb legyen amiről beszélek, íme egy újabb mókás kis videó a mai hazRES termésből(link). A történet ugyanaz, kapok két lövést(mondjuk a pajzs egy kis része most megmaradt), körülnézek, de sehol az ellenség. Az elsőt először még betudtam annak, hogy a körülöttem kukorékoló kiskakasok véletlen találata volt(mellesleg 00_02-nél is elviharzik jobb oldalt a fejem felett egy rail hógolyó, csak az nem talált), de mivel a másodiknál már a környékemen sem volt senki, egyértelművé vált, hogy itt megint azzal a sunyi kis szellemharcossal van dolgom, mint a múltkor(pedig sunyinak máá itt vok én :K ). Megint visszafordultam, és megint senki. Se előttem, se utánam. Most direkt hagytam tovább a videót.
Van valakinek ötlete, hogy mi ez? (Chuck Norris meg csak fogja be, őt nem kérdezte senki! :(( )
A kondás részt meg csak azért hagytam fönt, hogy a birodalmiak is lássák, hogy az állítólagos aszteroidás afférjeim színtiszta rágalmakon alapulnak, az aszteroidák a szövetségeseim(videó - 01:38) :K ;) :K

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16237) brd válasza orientcx (#16236) üzenetére


brd
nagyúr

Van valakinek ötlete, hogy mi ez?

Isinona SR-ben teszteli a fegyvereit?

The only real valuable thing is intuition.

(#16238) orientcx válasza brd (#16237) üzenetére


orientcx
őstag

Úgy érted, egy SRV-ben ülve lapít az aszteroidákon, és sunyiban onnan lövöldözik, ha senki nem figyel?
De hamáá itt tartunk, egy SRV-vel repkedjen FAOFF-ban, ha tud!(mondjuk nem lepne meg, ha azzal kellene szembesülni, hogy "és tényleg tud!" :D
-
Amúgy még egy fura dolog. Abban a rendszerben, ahol szintén olyan megmagyarázhatatlan okból vagyok wanted(#15964), dokkolásnál az outpost egyszer csak pirosra váltott a hud-on, és a radaron, és a docking computer csendesen leparkolt a terminál mellé, mondván hogy itten kérem "under attak" minősített esetének fennforgása van foganatosítva az irányomban külső illetőségű ismeretlen személyek által. Ugyanakkor az outpost az engedélyt nem vonta vissza.És mivel egy IPSZ alapítótag ilyen helyzetben nem hátrál meg, átvettem az irányítást és elindultam a 3-as pálya felé.. De manuálisan minden további nélkül dokkoltam, a kutya nem foglalkozott semmivel. :F
Mondom én, hogy elvarázsolt egy királyság ez az Acionna, én mindenesetre innentől kezdve minden szembejövő rőzsecipelő asszonyságot öreganyámnak fogom szólítani. :U

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16239) pcnet


pcnet
addikt

HiRES-ben bedaráltam egy Pythont, 1 kör pajzsom maradt, mikor rám támadt egy 2 tagú Clipper + 1 Coba wing. Egy Clippert sikerült bezúznom, 9% hullal menekültem a legközelebbi állomásra. Örültem, hogy milyen jó vagyok, gyorsan futottam a távot. Épp dokkoltam, mikor fémes csikorgást hallottam és a jól ismert rettegett szöveg, majd robbanás. Fent akadtam a pad melletti lámpa póznán. Ezért jár a portás állás az IPSZ székháznál?

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#16240) e00dgy válasza brd (#16237) üzenetére


e00dgy
aktív tag

"Van valakinek ötlete, hogy mi ez?

Isinona SR-ben teszteli a fegyvereit?"

SR-ben? Hol?

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#16241) e00dgy válasza orientcx (#16236) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Ebben a videódban. [link] nem RAIL hanem plazma amivel meglőnek, illetve 00:02-nél is egy plazma megy el melletted.
Ami itt történhetett az, hogy az előtted lévő wanted Anacond-át akarják lőni persze téged sikerül később. :D
De ezt 1.4-ben már megfigyeltem, hogy akár CZ-ben vagy, üldözöl egy hajót benne állsz szinte a rakterében a "barát" NPC-k nem nagyon foglalkoznak ám vele, hogy te ott vagy, téged is úgyanúgy lőnek. :)

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#16242) baphomet válasza brd (#16237) üzenetére


baphomet
senior tag

SR-ban CMDR Na'qan az alapvetés, de annyira még ő sem jó, hogy átlopakodjon orientcx solo játékába. :DDD

(#16243) Urby66 válasza e00dgy (#16241) üzenetére


Urby66
aktív tag

Bocs, hogy közbeszólok de ezzel csak annyi a baj, hogy a véletlen találat miatt is piros kellene legyen az aki eltalált. Úgy tudom, hogy talán az 1.2 óta nem jelent azonnali ellenséget a véletlen találat hanem valahány százalék sebzés fölé kell menni, hogy ellenségként jelöljön a gép. Most vagy a számítási rendszer teszi azt lehetővé, hogy a teljes pajzs meghámozása is frendly fire legyen, vagy a szabály nem vonatkozik az NPC-k re.

(#16244) nubreed válasza rtitusz (#16235) üzenetére


nubreed
veterán

"Improvements to interdictions"

Na ez vajon majd mit fog jelenteni a gyakorlatban. Most már végképp nem lehet elkerülni ha ID-be kerülsz? Kíváncsian várom.

"New Mission Templates"

Na ez vajon mit takar? Új típusú küldetések?

Bezzeg az a nyavajás álllandóan bentragadó 10 credites repair nem lesz kijavítva ezek szerint.

Ja még egy kérdés: a Commander Customization az 1.5 -ben jön vagy csak a 2.0 -ban?

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16245) Sylc


Sylc
senior tag

Inkabb csak a sajat szorakozasomra, de letrehoztam egy alternativat az SSL-bol kiabrandult, bele sem abrandult vagy csak abrandozo Cmdr-ek reszere az Exiled nevu tomorulest.

Az egyetlen megkotes: erezd jol magad, akar egyedul vagy csapatban, mutasd meg milyen fabol faragtak.

Meg meg annyi, hogy nem teszunk keresztbe mas csoportosulasoknak, amig okot nem adnak ra.

Marketing letudva :D

A motor Enjin, design fapad, TS is megoldhato, mar ha valaki csevereszni szeretne.

Ja igen, a 0 tartalommal rendelkezo weblap az alabbi linken megtekintheto.

Elore a hatalmas lootert :)

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16246) nubreed válasza Sylc (#16245) üzenetére


nubreed
veterán

Ez helyileg hol van, melyik rendszerben?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16247) rtitusz válasza baphomet (#16242) üzenetére


rtitusz
őstag

Mi a franc az az SR?

(#16248) Sylc válasza nubreed (#16246) üzenetére


Sylc
senior tag

Jelenleg ATATA rendszer a kozpont.

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16249) Sylc


Sylc
senior tag

Lol :)

A magyar kozosseg Warhead kapitany nezopontjabol SSL vagy semmi. Koszi.

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16250) [hun] warhea válasza Sylc (#16249) üzenetére


[hun] warhea
tag

Nem SSL vagy semmi, beleuntam a folyamatos problemazasodba. A kovetkezo orakban amint lesz idom "hivatalos" formaban ki fogom nyilvanitani a nezopontom. Sajnalom, hogy erre kerult sor, te vagy az elso (es remelem az utolso) az elmult egy evben. Semmilyen tovabbi kommentet nem erdemel a dolog.

Es flynth barmennyire szeretned magyar kozosseg != flynth. ezt mar regen is mondtuk.

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.