Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16701) duvi válasza rtitusz (#16700) üzenetére


duvi
nagyúr

Ráadásul ez a CG összefügg a bányász küldetéssel. Az most is fut, de így elcseszték a storyt is :( Menet közben is simán hozzácsaphattak volna még egy pár tiert, ahogy többször is meghosszabbítottak egy-egy CG-t :(((

(#16702) rtitusz válasza duvi (#16701) üzenetére


rtitusz
őstag

Lehet hogy az FD átaludta az egészet, mire reggel felkeltek már vége volt. :D

(#16703) Sylc


Sylc
senior tag

Felfedezesem tortenete :D

Elindultam a meseszep clipperemmel az S171 23-ba fekete lik es gyorsan forgo csillagot nezni, erre 100ly tavra a kiszemelt nebulator, 29.5ly a legkozelebbi ugro pont. (Clipper 25.17)

Mit tehettem volna, visszafodultam, most egy 41.17ly ugrotavu Anacondaval megyek ugyanoda, de ez szivas, ezeket a szep helyeket nem lehet latni pl egy T9 Explorerbol, Eagle / Sidey-rol nem is beszelve...

Igy jartam, bar meg kell hagyni, az atlag 39.5ly ugras erosen felgyorsitja a haladast :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16704) duvi válasza Sylc (#16703) üzenetére


duvi
nagyúr

Látom, hogy kitartásban nincs hiány :D Ha odaérsz, majd kérjük a fotókat, videókat posztolni!

(#16705) Sylc válasza duvi (#16704) üzenetére


Sylc
senior tag

Visszarangattak StarCraft 2-be, igy nem sok idom volt, a 7950 amit vettem ebayrol nem mukodik, igy most jobb hijjan felfedezem napi 1 orat.

Tegnap voltam CQC-ben, este 30 perc alatt nem talalt egy nyamvadt CTF osszecsapast sem, a Team DM-et meg a csodalatos MMaker tette tonkre, 4x 30+ volt 3x 5 alatti + en ellenem.

Valahogy nem erzem a CQC-rol, hogy ez lenne a jovo e-sportja... :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16706) Urby66 válasza Sylc (#16703) üzenetére


Urby66
aktív tag

Nem lehetett valahogy megkerülni? Ha nem az volt a végső cél nem tudtál volna valahogy kézzel másik útvonalat választani?
Én csak 17-et ugrok de mégsem akadtam el soha. Igaz én csak kb. 4500 fényévre voltam.

(#16707) Sylc válasza Urby66 (#16706) üzenetére


Sylc
senior tag

A cel egy adott rendszer, a gyorsan forgo napjaval (ami kek ha jol emlekszem) + a fekete likacskaval a rendszeren belul, az egesz nebula ilyen multi csillagos rendszerekkel van tele...

Nem volt masik utvonal, de nem gond, most eladtam a 100misis clippert, lett helyette egy fapad conda (szegyenszemre C7 fuel scooppal) elegge egyszeru gep lett, 1d power disztributor van rajta :D (mindig ki van kapcsolva, minek legyen nehezebb? :D) Boostot nem bir a power plant, az egyetlen nehez extra a +32t fuel tank lett...

Mellesleg utalok felfedezni :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16708) nubreed válasza pcnet (#16694) üzenetére


nubreed
veterán

Köszönöm, ez tökéletes lesz! :) 186 LY -re vagyok LHS 2088 -tól, de nem baj elugrálok oda.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16709) Urby66 válasza Sylc (#16707) üzenetére


Urby66
aktív tag

Csak vigyázz, most már az összes "vérszomjas kalózvadász" tudja merre repülsz azzal az agyaggalambbal!
:-P
Amúgy néztem a videót erről. Ott sárga volt a nap, és szerintem a cetrifugális erőnek szét kellene tépnie ekkora forgási sebesség mellett.

[ Szerkesztve ]

(#16710) Sylc válasza Urby66 (#16709) üzenetére


Sylc
senior tag

En ebben a jatekban csak predat lattam, verszomjas kalozvadaszbol nincs sehol :) Pedig wanted vagyok a fel FED galaxisban :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#16711) rtitusz válasza Sylc (#16707) üzenetére


rtitusz
őstag

Flynth, bemutatom, hogyan maradnak épeszűek a felfedezők. Saját csillagképeket kreálnak:

(#16712) nubreed


nubreed
veterán

Az adatokat látom a hajókról, de a valóságban melyiknek jobb a fordulékonysága (főleg a pitch) az FDL -nek vagy a FAS -nak? Egy ideig gondolkoztam azon, hogy a Vulture után az FDL lesz a következő vadász hajóm, de rohadtul nem tetszik benne a nevetséges 8T fuel tank, egy ekkora hajóhoz... A huge HP szerintem teljesen felesleges, a mellette lévő 4 medium meg valahogy szintén nem szimpatikus nekem. Aszem nekem sokkal jobban bejön a FAS, annak ellenére, hogy a pajzsai nem túl izmosak.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16713) rtitusz válasza nubreed (#16712) üzenetére


rtitusz
őstag

FAS gyorsabban fordul, és sokkal több áram áll a rendelkezésedre. A pajzs az egyetlen ami gyengébb, de a páncélja cserébe baromi masszív, és olcsó a javítása. Én ezt a buildet használom: http://coriolis.io

Kedvenc harci hajóm lett a Python mellett.

[ Szerkesztve ]

(#16714) nubreed válasza rtitusz (#16713) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi, akkor jól gondoltam.
Akkor már csak rá kell gyúrnom a Federal rank -okra, hogy meg tudjam venni. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16715) rtitusz


rtitusz
őstag

Új Bounty Hunter CG indult a Neville horizons állomáson. Ez is 5 Tier-es. Siessetek. :D

(#16716) brd válasza BlackDevil (#16693) üzenetére


brd
nagyúr

Egy Sidewinderrel repülést, némi gép elleni harcot, aszteroidamezőben navigálást ki tudsz ezzel próbálni (ez tölti le, kb. másfél GB lesz), de másik rendszerekbe nem tudsz ugrani, SC sincs, állomások sem.

The only real valuable thing is intuition.

(#16717) rtitusz


rtitusz
őstag

(#16718) duvi válasza rtitusz (#16717) üzenetére


duvi
nagyúr

Lesznek itt nagy fightok :D :C
SneakPeekGameplay2 - SRV to the rescue

(#16719) duvi válasza rtitusz (#16717) üzenetére


duvi
nagyúr

Hova lett a linkelt képed Titusz :F
Elite Dangerous Newsletter #97.
Jövő hét csütörtökön - Nov. 4-én - GMT 18 órakor ismét live stream, amin David Braben is jelen lesz. Élőben tehetünk fel neki kérdéseket a Horizonsról :)

(#16720) Ch0b válasza duvi (#16718) üzenetére


Ch0b
tag

Nem tudom, ebből nem ez jött le, simán berongyol és cikázik össze-vissza.
Tudom lesz több SRV, de ez amit mutatnak nem nagyon tetszik. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy a 34. században ilyen törékeny valamivel rohangálnának, inkább egy fullra páncélozott valamivel tudnám elképzelni, aminek a belsejében kivetítővel nézheted a kinti világot ( igazából a hajóknak is olyannak kellene lenniük ), mint a Titanfall-ban. Ez a SRV ez teljesen 21. századi kinézet, nem jó szerintem.

(#16721) warcat válasza Ch0b (#16720) üzenetére


warcat
veterán

Direkt elmondták,hogy azzal a feltevéssel kezdték el tervezni,hogy az egész SRV összehajtogatja magát és úgy fér el a moduljában,tehát pl egy sidewinderben is.
Persze egy Anaconda el tudna vinni egy tankot is,de nem biztos,hogy mindenki örülne 100 tonna plusztehernek.

EA: It's in the crate!

(#16722) duvi válasza Ch0b (#16720) üzenetére


duvi
nagyúr

Mint a legtöbb dolog, ez is szubjektív. Van akinek tetszik, van akinek nem :)
Ettől függetlenül belemagyarázhatunk pár dolgot:
- Kisebb hajók miatt terveztek ilyen homokfutókat. Kevés helyet foglalnak és még egy Sidewinderbe is beférnek (legalábbis az alapmodell).
- Másik szempont a szélsőséges domborzati viszonyok. Az SRV-k futóműve pont erre lett tervezve. Ezzel szemben egy nehéz páncélos könnyen elakadhat ilyen terepen.

[ Szerkesztve ]

(#16723) warcat


warcat
veterán

Lehet,hogy volt már: Gold Sidewinder 2.50 font
(Golden Joysticks Award kapcsán ez lett a jutalom a szavazásért a népnek)

EA: It's in the crate!

(#16724) nubreed válasza rtitusz (#16715) üzenetére


nubreed
veterán

Csatlakoztam a mókához. De még a Tier 1-et se érte el, pedig már 1200+ résztvevő van. De majd megy felfelé szépen. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16725) Ch0b válasza warcat (#16721) üzenetére


Ch0b
tag

Sokkal jobb modell-t is összerakhattak volna, olyat is ami a terepviszonynak megfelelő. Eléggé gyenge képzelőerőre vall szerintem egy ilyen modell, még az én fejemben is jobbakat tudok elképzelni. Ami teljesen páncélozott az nem azt jelenti, hogy egy Tigris tankról beszélek, kicsit mozgassátok meg a fantáziátokat, el lehet kicsi páncélozott gépet is készíteni, ami futurisztikusabb. Egyszerűen képtelenség , hogy egy ilyen full "üvegből" felépített valamivel elmenj harcolni, oda a shielded és utána 1-2 lövés vagy? Ott van pl. a kis lebegő/repülő drón ami pl. egy modell, miért nem tudtak hasonlót is átvinni az SRV-re? Nem, jobban át kellett volna ezt gondolni, persze ez az én véleményem, de szerintem igazam van, még talán kicsit ti is belátjátok, ha kicsit átgondoljátok.

(#16726) Urby66 válasza Ch0b (#16725) üzenetére


Urby66
aktív tag

Szerintem ez teljesen rendben van így. Gondolj pl. bele abba, hogy miért páncéloznának be egy hajót vagy egy földi járművet ha léteznek könnyű és legalább annyira ellenálló anyagok. Miért kellene monitorokon nézni a külvilgot ha van már olyan anyag ami átlátszó és mégis elég erős, hogy kibirja, a több fényév/másodperces gyorsulást is. És egyébként is ki szeretne egy tankszerű gép monitorán egy csíkot látni a külvilgból amikor így szabadon gyönyörködhetsz a tájban.
A másik, hogy nézd meg az 20 - 50 évvel ezelőtti emberek hogyan képzelték a jövőt és mi valósult meg belőle. Hogyan is tudnánk megbecsülni mi lesz ezer vagy még több év múlva?
Szerintem a készítők egyensúlyoznak a realitás, a komplex szimuláció és az élvezhető játékmenet között. Sajnos mindenkinek máshol van a határ ezért kompromisszumot kell kössünk.

(#16727) Ch0b válasza Urby66 (#16726) üzenetére


Ch0b
tag

Miért, könnyű de mégis ellenálló páncélzat nincs? Az az anyag amiből áll az SRV eleje , gondolom ugyanolyan mint amilyen a hajók szélvédője, ami ha kap pár lövést betörik, aztán spurizhatsz.

Csíkot látnia külvilágból? A Titanfall titánjaiban így látod a külvilágot, szerintem ez nem rossz.

(#16728) warcat válasza Ch0b (#16725) üzenetére


warcat
veterán

Erre meg azt tudom kapásból mondani,hogy ami üvegnek/műanyagnak néz ki,nem okvetlenül törékeny vagy gyenge,pl golyóálló ablakok. +1000év anyagtudomány terén,elképzelni is lehetetlen

De az egész tárgytalan,a mostani kezdetleges railgunok amiket az amcsik a hajóikra telepítenek,simán átütnek pár méternyi páncélzatot is,sima vasbetonon meg úgy mennek át a lövedékek mintha papírból lenne.
Értem én,hogy mire gondolsz,de sem az Elite,sem a Star Citizen nem igazán átgondolt jövőbeli világot vázol fel,fura pont most&ebbe belekötni :)
Csak gyors példák nem akarok erről sokat írni:

-Úgy tűnik,fúzióval működnek a hajók,de nyoma sincs ezen az elven működő fegyverrendszereknek - sok sikert kívánok annak a pilótának,akire kilőnek egy 10-100 gigatonnás robbanófejjel rendelkező rakétát

-nanotechnológia teljes hiánya: "betörik" a szélvédő;elfogy az oxigén...nevetséges,amíg van energiaforrás,a nanobotok atomi szintről újra tudnák építeni a hajót,teljesen kijavítva azt,mindezek mellett egy ember életbentartása teljesen triviális dolog (a mostani problémáink abból vannak,hogy magaddal kell cipelni a kaját,az oxigént,a vizet - ezek mindegyikét elő lehet állítani CHON alapanyagokból,illetve a vég- és melléktermékek visszabontásából...)
Egy hasonló alapelveken működő űrruha hetekig életben tudna tartani vákuumban,egy viszonylag "barátságos" bolygón (0- +-100 fok,CHON a környezetből felvehető),ez az időtartam hónapokra rúgna.Helyette megfulladsz 5 perc után a pilótafülkében :))

EA: It's in the crate!

(#16729) rtitusz


rtitusz
őstag

Elértük a Tier 1-et, előre láthatólag kitart még pár napig a CG.

(#16730) nubreed


nubreed
veterán

Véletlenül kilőttem egy clean hajót- Wanted lettem. Oda is van irva a transactionsnél, hogy mennyi a bounty a fejemen és hol. Oda megyek az állomásra és a contact fül alatt ahol lennie kéne, az istennek sem jelenik meg, magyarul nem tudom befizetni. Pedig már elugrottam másik rendszerbe és vissza. Jó bugos szar az egész... Mit lehetne csinálni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16731) warcat válasza nubreed (#16730) üzenetére


warcat
veterán

Kevered a bountyt és a finet.(fejpénz és bírság)
Bountyt nem lehet kifizetni,vagy lejár,ha elég sokáig a rendszeren kívül tartózkodsz (ekkor átalakul és be lehet fizetni) vagy kilőnek a hajóddal együtt és akkor megint "clean" leszel.
Az időtartam a fejpénz nagyságától függ,pár száz-ezer kredit 15p-óra alatt leketyeg de egy összeg felett már egy egész hét vagy mennyi.

EA: It's in the crate!

(#16732) nubreed válasza warcat (#16731) üzenetére


nubreed
veterán

Ja, ok, értem. Valóban kevertem. :)
Most majdnem 6 nap van írva. Hát akkor majd megpróbálom túlélni. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16733) Urby66


Urby66
aktív tag

Remélhetőleg utolsó előtti helyzetjelentés az első lakott rendszer pereméről:

Hull: 81%
Pajzs: 0%
Repedés: nem terjedt tovább
Hátralévő távolság: 65? fényév (sajnos a pillanat izgalmában nem jegyeztem meg pontosan)
Legnagyobb megtett távolság: kb. 4500 fényév

És mivel Duvi mesternek megígértem, hogy tankolás közben nem lesem a csillagtérképet, így inkább csináltam egy képet amíg telt a tartály... :D

rtitusz: Írtam PÜ-t az ajánlatod kapcsán.

[ Szerkesztve ]

(#16734) duvi válasza Urby66 (#16733) üzenetére


duvi
nagyúr

Kíséret nélkül ne gyere tovább! Nincs pajzsod és a hull is sérült. Tuti, hogy Tawiloig kiszed pár NPC, ami a helyzetedben halállal végződhet. Este tudok jönni kíséretet adni (hacsak addig nem kapsz segítséget).

(#16735) baphomet válasza Ch0b (#16725) üzenetére


baphomet
senior tag

Egyelőre még csak a Scarab-ot láttuk. Ez a legkisebb -Sidewinderbe is bepakolható- SRV típus, de nem az egyetlen ...

(#16736) Urby66 válasza duvi (#16734) üzenetére


Urby66
aktív tag

Igazad van, pont azért álltam meg a lakott rendszer peremén. (pedig nagy volt a kísértés. hogy megcsináljam az a körülbelül 10 ugrást! Az a baj, hogy minden második után tankolni kellene, és az a nav bacon környékén tényleg nem életbiztosítás)
Kb. este 10 körül tudom folytatni a játékot. Ha lehetséges kérlek intézz nekem TS hozzáférést, és majd kérek kíséretet a csapattól. :)
Kösz...

(#16737) Ch0b válasza baphomet (#16735) üzenetére


Ch0b
tag

Ha kicsit visszaolvasol, akkor látod, hogy tisztában vagyok azzal, hogy több srv lesz. De most már a témáról ennyit.

(#16738) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Na végül megvettem a játékot, beüzemeltem és leporoltam az X3 óta porlepte Extreme 3D Pro joysticomat és nekiestem a tutorialnak. A harci részekkel nincs is különösebb gond, a felszállásnál sincs de a landolás nem megy. Néztem a training videót és ott amikor a landin padra kell leszállnia simán megáll felette és az ereszkedéssel leszáll rá. Én ha egy helyben vagyok alapból "elforog" alólam a pad, hiába vagyok a kék zónában azaz jó helyen a radar szerint csak csúszkálok a landing padon össze-vissza.

Mit csinálok rosszul?

(#16739) Ch0b válasza BaLee (#16738) üzenetére


Ch0b
tag

Landing gear-t engedd ki leszállásnál, és középre fókuszálj a landing pad-en. Ja és nézzen a hajó a megfelelő irányba, ennyi.

(#16740) Urby66 válasza BaLee (#16738) üzenetére


Urby66
aktív tag

Gratula a játékhoz, nem fogod megbánni. :)
Hoizons-al vagy anélkül vetted?

A leszállásnál figyelj arra, hogy legyen aktív leszállási engedélyed, és arra a padra próbálj landolni ahova az engedély szól. Ezt a radar fölött középen láthatod kék színnel.
Továbbá figyelj arra, hogy a középen a hajódat ábrázoló képen a hajód feneke nézzen feléd. Leszállni csak meghatározott irányban tudsz.
Engedd ki a leszállótalpakat.
Ha mindez megvan akkor manőverezz a pad fölé, ha pont középen vagy akkor az x gombbal vedd le a tolóerőt, majd a manőverező fúvókákkal finoman ereszkedj le.
A leszállásról Duvi mester részletesen ír itt a fejlécben található téma összefoglalóban. Javaslom azt is olvasd át.

Sok sikert Parancsnok! :D

[ Szerkesztve ]

(#16741) rtitusz válasza BaLee (#16738) üzenetére


rtitusz
őstag

Megállsz bent egy helyben és elforog körülötted az állomás? Ha igen, akkor a jobb oldali panelen a funkiók fül alatt ki van kapcsolva a "Rotational correction" opció, ami automatikusan forgatja a hajót az állomással együtt. Ha ez lenne a helyzet, kapcsold vissza.

[ Szerkesztve ]

(#16742) BaLee válasza rtitusz (#16741) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Köszi szerintem ez lesz a gond meg azt hittem a körön belül bármelyik irányban le tudok szállni na nekifutok újra.

Csak az alapjátékot vettem meg.

(#16743) Urby66


Urby66
aktív tag

Szóval az utolsó helyzetjelentés:

Indulástól eltelt idő: 17 hét
Megtett távolság: 4446 fényév
Scannelt rendszerek: 851
Profit: 7,9 millió
Explorer rank: Pathfinder
Hull: 81%
Megmaradt maintenance unit: 552/2800
A config ilyen volt.
(most látom, hogy felfért volna még egy heat sink is... :W )

Nagyon köszönöm mindenkinek aki segített, hazajönni, különösen CMDR Duvi, CMDR Bazsii és CMDR Kondor kollégáknak, hogy velem tartottak az utolsó pár ugrásra! :R

[ Szerkesztve ]

(#16744) duvi válasza Urby66 (#16743) üzenetére


duvi
nagyúr

Ezúton is üdv itthon! Gratulálunk a nem mindennapi teljesítményedhez és kitartásodhoz :K A hazatérés pillanatai:

(#16745) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Na majd most jövök a láma kérdéseimmel amit nem találtam leírva. :)

- Hogy lehet kiütni egy másik hajót SC módból? Mert engem kiszedtek párszor de ha én látok mondjuk egy kalózt akkor hogy tudok normál térbe kerülni vele ahol le tudom lőni? :)
- Van valami leírás a kereskedésről? Mert nekem még nem tiszta a dolog annyira. Az oktatóvideót néztem de nem teljesen értem.

[ Szerkesztve ]

(#16746) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Kicsit megkésve és drágábban, de meglett végül nekem is: [link]

Egyelőre marad a vitrinben, főleg, hogy mostanában nem sok idő jut az elite-re.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16747) duvi válasza BaLee (#16745) üzenetére


duvi
nagyúr

- "Hogy lehet kiütni egy másik hajót SC módból?" Vegyél a hajódra egy Frame Shift Drive Interdictor modult. Ezzel lehet SC-ből kiszedni a kiszemelt hajókat. Ilyenkor egy helyre kerültök a normál térbe, ahol már kilőheted a célpontodat.
- Egy régi cikk amiben az alapok leírása található: A piac és kereskedelem
- A beépített kereskedelmi útvonaltervező: Trade Routes in Elite: Dangerous
- Kezdő játékosoknak nem javaslom a kereskedést, mivel időarányosan nagyon kevés profitot termel és nagy a rizikó benne (kilövik a hajódat és bukod a rakományt). Induláskor inkább a szállítós küldetéseket vállald el, ahol adják is a szállítandó árukat. Ha már otthonosabban mozogsz a világban, akkor jöhetnek a csempész fuvarok ]és a rare áru kereskedések.

(#16746) CactuS
Gratula az új hajódhoz! :)

[ Szerkesztve ]

(#16748) BlackDevil válasza brd (#16716) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

köszi! :R
Olyan béna vagyok bill+egérrel hogy az valami elképesztő :DDD
Ahol már vissza is lőnek, na ott...
Nagyon tetszik a game! Szerintetek joystick-el jobban menne?(nem volt még a kezemben sem joy)

szerk.
Persze gondolom nem 1-2 napot kell játszani hogy hozzá szokjak az irányításhoz bill+egér meg joy-nál sem.

[ Szerkesztve ]

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#16749) undercover


undercover
senior tag

Üdv! Végül én is megvettem a játékot persze egyelőre csak az alapot a Horizons bejelentett újdonságai egyelőre nem vonzottak :) Azt megkérdezhettem,hogy Urby66 hová tért haza?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#16750) BlackDevil válasza undercover (#16749) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

Egyre jobban hajlok rá hogy megvegyem steam-en a sima változatot, mert már nem nagyon tudok várni :DDD

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.