Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62701) nonsen5e válasza .OM. (#62697) üzenetére


nonsen5e
addikt

Azt figyelmen kívül hagyva, hogy a Diablo hány magig skáláz (mert nem vagyok benne biztos 100%-ig).

Ez mind szép és jó, de
mobil (laptop) i5 processzorok 2 magosak (HT azért a legtöbben van) tehát mint egy asztali i3, csak alacsonyabb órajelekkel (turbo boosstal hasonló órajel lehet, de inkább alacsonyabb).

Akadás meg inkább lehet akár a gyengébb videokártya is, mivel ha nem sokszázezres gamer laptop, akkor harmatos gpu van benne.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#62702) Lézerparaszt válasza diegho (#62691) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem semmi baj vele, sosem akad, csak akkor ha bekapcsolom az SLI-t. Akkor is végig 60 fps de látszik rajta hogy nem folyamatos. SSD-ről ment azelőtt, azt tanácsolták hogy arra vagy pendrive-ra rakja mindenki, mert úgy nem akad. Most ramdisk-ből megy és így töltés idő sincs. Azért nem mindegy hogy 500Mb/sec vagy 3500 :P

A játék az nem játék!

(#62703) diegho válasza Lézerparaszt (#62702) üzenetére


diegho
nagyúr

Nálam mondjuk sima hdd-n van, lehet átteszem hétvégén az ssd-re, csak win reinstallom volt és nem volt kedvem újra letölteni az egészet, így F5-el átraktam hdd-re és ott is maradt.

(#62704) Lézerparaszt válasza diegho (#62703) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nem kell letölteni megint, működik sima copy+paste -el is, csak ha használsz Battle.net Desktop Appot akkor be kell benne állítani hogy ott legyen az új helye ahova raktad.
És nemtom hogy most hogy van, megcsinálták-e vagy sem, de vanillában erősen ajánlott volt az SSD vagy a pendrive hogy ne akadjon.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#62705) nonsen5e válasza Lézerparaszt (#62704) üzenetére


nonsen5e
addikt

Mármint akadás akadás, vagy alacsony fps? :)
Kieg előtt integrált grafikával "játszottam", fps is alig volt... most aláírásban lévő speccel egy 450/450 SSD-vel is bemegy az FPS szám 30 alá ha 50 mobot ütünk 4-en. Különben meg van 120. De úgy igazán mint mikor félig letölt a játék, és bgdownloadol sosem Akad.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#62706) emre33 válasza nonsen5e (#62705) üzenetére


emre33
addikt

egy szálon kell hozzá a lehető leggyorsabb CPU, hiába 4 van 4 magos CPU-d, igazából 1-2 használ.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#62707) Lézerparaszt válasza nonsen5e (#62705) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ha beszaggat az egyrészt a motor hibája is lehet, másrészt videókártya driver beállítások, de ahogy néztem az adatlapod, hogy 4 giga ramod van, az is lehet. Igazából 4 giga már elég kevéske manapság játékra.

A játék az nem játék!

(#62708) tPedro_ válasza mikromanus (#62700) üzenetére


tPedro_
őstag

A mindenki ezt csinalja az a Powerlevel communityre vonatkozott. Bar arra se feltetlen igaz, mert van meg 1-2 bounty amit szinten hasznalnak a szintezeshez. De tobbsege Miserezik. :D

(#62709) proci985 válasza diegho (#62691) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

szerver oldali lagot kliens oldalon nem tudod megoldani*, itt meg arrol van szo:).

btw: tobbszorosen tulmeretezett multigpus setuppal, 16 giga rammal es SSDvel is csinalja.

* nem ismerem a felepiteset, de nekem ez "somewhat educated guess"kent annak tunik. 2.1 meg ahogy nezem par szinkronizacional az elfedo animaciot kicsit elcsusztatta, pl a maul lordok utese gyanus, hogy neha korabban sebez mint az ember varna.

mikromanus: ez az event kb 100bol egyszer spawnol. egy kazuar meg NEM fog 2 oran keresztul belepkedni. max egyszer egy este, de a m -> leave game koroket futni szerintem nem tul erdekes jatek. ennel kb a huto ajtajat is erdekesebb nyitogatni, hogy spawnolt e benne sor. aztan ha a haztartasban elo masik fel megjott a boltbol es kozben berakta a sort akkor orulni, hogy jo a drop ;] .

ugyanugy, ahogy jol hangzik az elmeleted a kazuarokrol, avagy "kazuar csak tormenten eso full 6os setben rohangal / 5osben es kiverte a RORGot meg hozza az amut, a fegyvert, meg az also hangon 30millio aranyat es 50-100 soult craftra meg 60-120millio aranyat a gemekre"... persze, van kadala is, csak az elso 10000 shardot gyenge gearben ki is kell farmolni, es ott meg nincs T6kepes kari, amit az ember ravezenyel hell rifre aztan dol a le.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#62710) mikromanus válasza tPedro_ (#62708) üzenetére


mikromanus
veterán

Balga lelkek nyugvóhelye community. Sziszifusz És A Folyton Újrakezdő Társaság? :C
Akkora a "kereslet" az exploit Xp-re, hogy klön társaság gyűlik össze rá? Ennyi sok új karakter van? Vagy para XP-re is ezzel gyúrnak? Azt hiszem ideje lenne megmlíteni a Blizznek, hogy bent felejtett egy ingyé' szintezős questet a játékban. Bár ez lehet olyan mint a setbonusok. Szándékos kazuármegtartó algoritmus. :DD

Seasonra mondjuk jó lehet, de mégis inkább el kellene törölni az ilyen kiskapukat. Torzítja a leendő "versenyt".

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#62711) Rayner


Rayner
őstag

Valaki tudna linkelni egy barb Light/ww/bakkecske buildet? az egészet a Mr. Yan gatyára építeném
bakkecske nem fontos, azt amúgy sem szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#62712) nonsen5e válasza Lézerparaszt (#62707) üzenetére


nonsen5e
addikt

Drivereket annó agyon állítgattam, próbálgattam ötven félét, + beállításokat. Ismerősnek hasonló gépével (gtx660) is ugyanilyen a helyzet.
A +4giga ram listán van, de egyelőre még számomra sok hatással nem lenne. Diablo mellett full ultrán 1080p + 32xCSAA, egyéb nyalánkságok (ha leveszem a grafikát, ugyanúgy be tud esni a nagy tömegekbe, szóval ez szerintem szinte biztos engine lesz, mint wownál is) sosem eszik többet a teljes rendszer 3 gigánál, CoD:Ghosts a maga beharangozott 6 giga ram igényével sem eszik többet 3.1-3.2 gigánál teljesen kimaxolt beállítások mellett. Játék mellett nem futtatok 50 lapot a böngészőben, szóval egyelőre nekem tökéletes ez így. Na egyedül a Watch Dogs ment siralmasan, de az eléggé a "csak" 2gb vram és az optimalizálatlanság csúcsa az a game.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#62713) Reinhardt válasza mikromanus (#62710) üzenetére


Reinhardt
őstag

HC-n érthető a dolog. Ott sokszor kell új karakter. Bár én jobban örülnék, ha már volt egy kasztból lvl70-em, akkor onnantól lehessen indítani lvl70-est belőle. Úgyis megvan egy jó partyval 1-1,5 óra alatt, szóval csak időhúzás a szintezés, a játék úgyis csak lvl70-től indul.

(#62714) userxy


userxy
őstag

Hali!

Akarok húzni egy karit, most mivel lehet gyorsan powerlevelingelni ?

(#62715) mikromanus válasza Reinhardt (#62713) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem, nem lenne jó, ha 70-en indulna az új. Ez HC. Ha elhullik, akkor bünti van és induljon a kezdetektől! Már a közös tatyó, kassza és kovács/cigóasszony/kavicsműves fejlesztés, meg a WP mentések is óriási és nem indokolt engedmények. Mondjuk biztos kellenek az ilyen engedmények a mai soft-hardcore-casuál játékosoknak. Hardcore, mi? :C

(jóvanna. A teljes újrakezdés már nagyon ironman-önsanyargató mód lenne)

(#62714) userxy
Írták feljebb az exploitot. Dögunalmas, viszolyogtató, de xp-t azt ad. Nem igazán kasztfüggő a szintezés sebessége. hacsak nem teljesen új karaktert indítasz üres és fejlesztés nélküli ládával és csicskákkal/munkásnépséggel. Soloban, nulláról kezdve minden nélkül félig lazulós módban is megvan a 70-es karakter 8 óra alatt. Mondjuk ha húznak, vagy exploitra (nem javított és kilógó előnyöket adó questekre) gyúrsz, akkor meglehet másfél-két óra alatt is. Csak minek?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#62716) userxy válasza mikromanus (#62715) üzenetére


userxy
őstag

Most működő exploitot keresek :D
Van vagy 600 órám ebbe a szarba még 8at nem arra akarok szánni, hogy felszintezek szépen egy karit :D

(#62717) oxox válasza mikromanus (#62715) üzenetére


oxox
addikt

tegnap huztunk karaktereket....a legkisebb lvl karakter kb 15 szintet lepett egy chest ido alatt...
amugy a buntetes a cuccok elvesztese HC-n. Az en karakterem 3 chest alatt lvl21-rol lvl40-re nott (minden cucc nelkul...ha a cain settet, leoric gyurut, piros kavicsot magamra raktam volna, akkor meg tob is lett volna...hf ringem nincs hc-n..mikor kellett volna, akkor meg karakterem nem volt hozza, most meg mar nincs ra szuksegem

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#62718) Muton


Muton
addikt

na, nekem is sikerült összeküzdeni a jade-t már csak meg kell tanulni játszani vele és lecserélni a gear selejt részét (azaz majdnem mindent :DD)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#62719) Reinhardt válasza mikromanus (#62715) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ha egyszer kipróbálod rájössz, hogy épp elég büntetés elbukni a cuccokat (ahogy oxox is mondja). Persze nem arról beszélek, hogy friss karival buksz pár sárgát.

(#62720) Lézerparaszt válasza Muton (#62718) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Valahogy így? :D
Mondjuk a chest helyett még nem ártana egy jobb de hát nekem sose esik semmi :DDD

A játék az nem játék!

(#62721) Muton válasza Lézerparaszt (#62720) üzenetére


Muton
addikt

azokon a gyűrűkön még lenne mit dolgozni :P :DDD
... de amúgy kb valahogy úgy :K

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#62722) mikromanus


mikromanus
veterán

Tegnap este bekóstoltam kis monkot a PTR-en. A tüzes szétrobbanós (SW-t nem procolós) rúnával elég jól lehet haladni T6-on. Kb úgy, mint most T3-on. Na jó, picit lassabban. A fehér mobok közül a többség azért nem 1hit ha nincs aktív buff... De azért ez tartható és elég gyors T6!!! Huhh, mi lesz itt? Mondjuk nem tudom hogyan fogok a ringekre socketet varázsolni. Viszont songoku nme kellett. A blizz bekaphassa az intelligencs dropjával együtt! :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#62723) Edge válasza Muton (#62718) üzenetére


Edge
veterán

Minap tanítottam ki vkit, persze anno engem is kiképzett vki(Gorni papát nyaggattam a témában :DDD ), szóval:
jön elite pakk, rájuk nyomsz egy locust swarmot--> lassulnak, kb minden tagra gyorsan 1-2 hauntot, majd be walkolsz és nyomod a soul harvestet és booom pakk borul(persze a mostani cuccaiddal max t3-4 en 1 hitelheted a pakkot, bár lehet t5ön is... nincs legalább egy azureod ha már sun keeper nincs ? ).

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#62724) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Aki wizard-ban otthon van (vagy minden másban): [link] és [link]

Pár építő jellegű kritikát elfogadnék. :) Tudom, lehetne jobb.. Pár "pörgetést" elrontottam még az elején (pl. amulet-en a resist...stb - :D), mert nem tudtam, hogy mi mit csinál, de annak már mindegy.. Tanultam belőle, majd talán dob másikat, vagy nem. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#62725) Muton válasza Edge (#62723) üzenetére


Muton
addikt

van sun is, bár elég alja :( szóval tekerni akarok rá vagy %damot, vagy az intem, mert majdnem minimum, és pecs után meg lyukat bele, addig meg ezzel tolom. vagy van azure-om, a wiznél van most, de az is pecs lyukasztóra vár. mondjuk az már annyira nem ciki a rollokat illetően.

és a munkamenet milyen pl pár trash esetében, ahol nincs nagy összecsalható kupac mob? vagy azokat skipppelni kell?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#62726) JSaN válasza Sárpac (#62685) üzenetére


JSaN
addikt

Ez ilyen, en 2012 marciusaban raereztem a WD-re a zart betaban, azota is kitartok mellete. Igaz hogy konnyu elindulni vele, de nem megy olyan konnyen a T6, oda mar jade kell vagy mas nagyon magas gear.
Vissza terve en azert emlekszem mikor masfel evig meg csapatban sem turtek meg nagyon a WD-t, sokaig a petek is csak normal elejen voltak hasznalhatok. Es hogy-ogy nem emlekszem akkorr mindenki inkabb a wizz-t es monkot preferalta a csapatban. majd kovi 2.1 patchben megint fordulni fog a kerek, es monk lesz a team favorit foleg a Grifteken.
De ennek ellenere en nem ertem ezt a nagy WD utalatot, hogy mit zavar titeket ez?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#62727) #57919488 válasza JSaN (#62726) üzenetére


#57919488
törölt tag

Barbarnal is volt utalat mikor volt ez a porges mania :D
Majd elmulik ha a DH lesz OP :DDD

(#62728) proci985 válasza hackeeeee (#62724) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

temporal flux nagyon sokat segit tulelesben.

a braceren nincs arcane dam. a sisakon olyan skill van amit nem hasznalnsz, azt at lehet porgetni. vallason detto, talon detto bar utobbival nagyon nem tudsz mit kezdeni.

fegyverbol valami jobb nem artana, 5 skill miatt a slorak a celra verhetetlen, talan egy 2600as silaria lehet egyedul hasonloan remek. slorak meg azert esik boven.

csizmara a movement speed felesleges, para pontbol jobban jarsz.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#62729) hackeeeee válasza proci985 (#62728) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A temporal flux-ot mi helyett volna érdemes használni, blur?

Shoulder-re már pörgettem iq-t, ha jól tudom, szóval az bukó, bracer-t nem tudom most fejből, de ha jól emlékszem, arra is.

A sapi nincs bántva, ha jól emlékszem, bár lehet, hogy arra is pörgettem már iq-t...

A csizma is jó példája volt annak, hogy olyat pörgettem, ami felesleges, bár néha jól jön, hogy többet lök a HG.

Mindenképp ránézek ezekre.

Sajna most kicsit iszom a levét annak, hogy nem nagyon tudtam, hogy hogy mint működött a pörgetés, még akkoriban, és próbálkoztam..

Fegyóból régóta vadászok valami jobbat, de nem jön semmi.. :(

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#62730) proci985 válasza hackeeeee (#62729) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ha gondolod vegyel fel, tudok ingame is segiteni bar nekem elsosorban fire wizzem van (bar az arcane is egesz jol birta t4-t5ot amikor teszteltem).

egyebkent ne sajnald annyira, kb olyan cuccokkal amik most vannak neked majdnem dunat tudsz majd rekeszteni 100-150 para szinten belul:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#62731) hackeeeee válasza proci985 (#62730) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezt a sapit is nagy kínkeservvel dobta csak ki. Firebird cuccból van már pár, bár mondjuk shoulder-ből csak kettő. :) Kadala-ról ne is beszéljünk, alig-alig ad valamit, bár használni azokat sem nagyon lehet őket.

Mondjuk a set elég jó a Tal Rasha-ból, elég jól aprít az a meteor, amit szór.

Fire wizen agyaltam először, de valamiért az arcane jobban bejött, így az maradt.

Lehet, hogy majd rád írok valamikor. :)

A T.flux-ot kipróbálom majd szerintem blur helyett, aztán meglátjuk milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#62732) Gorneck válasza #57919488 (#62727) üzenetére


Gorneck
titán

Már most is az...

JSaN (#62726): Hogy mi? PTRen elenyésző a Monkkal játszók száma...GR-ben 3-4 fős partik DH+WDkből állnak...picit pár szintet görgetve már van Wizz és Barbi is...senki sem partyzik olyan karival ami gyenge...ennek megfelelően elvétve lehet látni Monkot...

Gorneck#1239

(#62733) dvd24 válasza Rayner (#62711) üzenetére


dvd24
senior tag

Ez a build például működik T6-on is, mondjuk én jelenleg fire/ww/ancient kombóval tolom, de ha lecseréled az ancientek rúnáját a villámosra, meg a ww rúnát is, valamint van megfelelő fegyvered hozzá (pl: sun keeper, odyn son, thunderfury, shard of hate) akkor jó lesz. A többi item jó arra is (persze lightningal), csak annyit kell módosítani, hogy a cindercoatot lecseréled immortal chestre, ebben az esetben berakhatsz mondjuk andarielt fejesre, vagy thundergod övet, vagy ice climberst.

Igazából 2.1-től a legendary fegyverek proccának elemental damage-el való buffolása miatt lehet én is átnyergelek a lightningra....

[ Szerkesztve ]

(#62734) mikromanus válasza Gorneck (#62732) üzenetére


mikromanus
veterán

Helyes. Nem is hiányzik az előrágott blizzard buildre arcot építő karakterek tömege partyba. Menjenek csak külön és legyenek boldogok!

Mondjuk magasabb nehézségen szerintem még a gyengébb globe termelés mellett is valami kutyaidézős WD-s "Buffoló" és a "nem effektiv" karakterek kombójával lehet majd jobban haladni. A monk erős lehet haranggal ha nem kell a spiritre és regenre gyúrnia, a barbi is iszonyat erős lehet boulder tossal (+avalancha). 1-200 milla sebzés gondolom nem kirívó, de folyamatosan nagy területre nyomva azért kellemes. A cluster se rossz, meg a fan of knives se, de ott nem lehet olyan irreálisan magas damokat görgetni erőforrás égetéssel. Persze az ilyen csapat kombó csak kivétel. Egyszerűbb lehet marauder-sentry-dh és fetish (vagy jade) wd-ket építeni. Kevesebb agyalást igényel és "gyárilag" OP :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#62735) hokuszla válasza tPedro_ (#62698) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Megnéztem ezt a videót, 16M xp-ért 4 percig szórakozott.
Akkor már egy gyorsan haladós T3 Misery Fields, ott fél perc alatt megvan a 16M ;)

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#62736) Edge válasza Muton (#62725) üzenetére


Edge
veterán

haunt + swarm + piranhadoval összeránt és soulharvest, szerencsére soul harvest cooldownja 15 sec és a passziv ugye killenként leviszi, meg parapontból is tegyél CDredre és ha lehet vhol gearen is legyen, akkor már elég gyakran tudod nyomni.
De ha maga a haunt is elég erős akkor már az is elég jó akár T6-ra is, nekem pl. a hauntom 8-9M között tickel.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#62737) tPedro_ válasza hokuszla (#62735) üzenetére


tPedro_
őstag

En pont nem neztem vegig, de epp ezert jo, ha a Communitybe belepve csinaljak. Ott nagyon sokan keresik a bountyt, ergo ha szerencsed van, akkor egymas utan tudsz belepkedni a csapatokba. T6 alap, es a csapat miatt bonusz is jar.

(#62738) Edge válasza Edge (#62736) üzenetére


Edge
veterán

kieg: elitre dupláját

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#62739) Weyland1231


Weyland1231
újonc

Hello szeretném megkérdezni a diablo 3 ban meddig fog tartani a 2.1 es teszt szerver, és mikor teszik be a játékba a 2.1 es frisitést?

És hol lehet jó legendarykat szerezni :D előreis köszönöm :)

(#62740) Gorneck válasza Weyland1231 (#62739) üzenetére


Gorneck
titán

A rák tudja...
Soon...
Menüben...

Gorneck#1239

(#62741) nonsen5e válasza Weyland1231 (#62739) üzenetére


nonsen5e
addikt

Legendet minden ellen dobhat, nagyobb nehezsegen nagyobb esellyel. Nephalem riftben plusz jobban.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#62742) Gyick válasza Weyland1231 (#62739) üzenetére


Gyick
őstag

augusztusba vmikó...

(#62743) Stockbauer79


Stockbauer79
tag

Üdv, Van ennél olcsóbban,legálisan alapjáték?

http://www.store.wiwgaming.com/category/1964/diablo-3-eu-pc-mac/

just leave me alone

(#62744) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Lassan 200 ACT1 bountyn vagyok túl és még eddig 0 rolyal... Már minden szar kiesett vagy 5x csak ez nem.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#62745) dante3 válasza Sárpac (#62744) üzenetére


dante3
addikt

Én meg még mindig egy 61-es nyakláncot hordok, pedig már 164 paragonnál járok, de semmi olyan nem pottyan, ami űberelni tudná, craftolni sem sikerült jobbat! :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#62746) mikromanus válasza Sárpac (#62744) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez ilyen. Van akinek bejön és van akinek nem. Amúgy milyen nehézségen nyomod és miért normalon? :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#62747) Madn!ght válasza Sárpac (#62744) üzenetére


Madn!ght
addikt

Fullos Cain settel próbálj kicsit farmolni ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#62748) Sárpac válasza Madn!ght (#62747) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Van kavics meg gyűrű rajtam így olyan +80mf kb.
Egyébként a rohadék minden másból dobott már vagy 5-5 darabot + szar legek csak ezt nem, szal nem hinném, hogy az mf-el lenne gond.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#62749) diegho


diegho
nagyúr

Kiesett az első thunderfury így para 230-on. A dmg-e nem túl sok, viszont alapból sockettel jött, lehet kipróbálom ezt a lightning barbit, van hozzá thunder övem, yan gatyám, thunderfurym, reaper wrasp-em, sun keeper-em (majdnem full minimum rollal, de még így is jobb, mint a legtöbb fegyver) mi kell még ami fontos lehet?

(#62750) proci985 válasza Sárpac (#62744) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nekem utolso 300-350 korul esett. legyen veled danetta dh, ugy gyorsabb.

hackeeeee: arcane wizz jelenleg a legerosebb ag

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.