Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62851) diegho


diegho
nagyúr

Ez mekkora már. Bemegyek normalba ládát farmolni, ott egy barbár 326 para lvl-el, azt mondja nekem, hogy haszontalan vagyok T3+on mert nincs all resistem... 910 a legkisebb resistem buffolva és csak 2 van 1k alatt. Neki 4.2M toughness-e van, nekem 7.5M és én halok hamar? T4-et 10-12 perc alatt tolom le egyedül hp ital ivás nélkül, nem értem én ezeket a gyerekeket. Mikor kiléptem a bounty-ból rám is írt, hogy milyen béna vagyok 580k profile dps-el, neki 800k van...

Azért érdemes ránézni, hogy milyen egy profi skillezés egy leapquake barbárnál

és minden előjel nélkül leszól, hogy én vagyok a szar :))

[ Szerkesztve ]

(#62852) Sárpac válasza buherka (#62850) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ezért??? Hát ahogy jól esik, de ez a reakciód nem épp az ellenkezőjét támasztja alá annak amit írtam, azt se tudtam, hogy wd-vel vagy! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#62853) Gorneck válasza czpitti (#62843) üzenetére


Gorneck
titán

Legtöbb cuccot? Mivan?
Strong esik...ha köll ha nem...
WH necces, de az minden kasztra...
2 kraftolható set...
Mask esik, cadala is elég könnyen adja...
TT nem létszükséglet...nagyon ritka, ennek ellenére mégis boldog boldogtalan abban ugrál.
SoJ necces, de az minden kasztra...

Szal ezt most nem nagyon értem mi nehéz a WDben...hacsak nem vagy szopóágon loot szinten...mint én...hogy tolod bele a kilómétereket tökre feleslegesen...de még ígyis kurva haladós...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#62854) diegho válasza Gorneck (#62853) üzenetére


diegho
nagyúr

A barátom akiről meséltem, majdnem full akkhan-ban (4db) szenved T1-en crusával, WD-vel T2-n jár full sárga cuccokban és egy jade cipőben.

(#62855) Sárpac válasza Gorneck (#62853) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Összeraktam hcn gyorsban újból a wdt amit még wiz előtt húztam fel, T1-T2 vigyorogva megy, tolom pár napot megnézem mikor jut el T4-ig biztonságosan, szerintem nem kell sokat farmolni hozzá. Zuni setet jade setet csak úgy dobálja neki kadala sőt a petes mask is kiesett már rég.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#62856) Lézerparaszt válasza diegho (#62854) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Attól hogy van rajta 3 félrossz akkhan cucc még nem jelentené azt hogy ő most hypperszuper jó, de hogy szenvedjen valaki t1-en olyan gearben amit leírtál? Az kéremszépen nem azért van mert a crusader nem jó. Ha pl én Jade szetben nem tudok t2 fölé menni akkor ott nagyon el van rontva valami, és az nem a WD lesz. Próbáljon meg magára crusader cuccokat rakni, azokból is olyat amiből profitál is. Az én gagyi crusaderem vígan viszi t1-et pedig nem foglalkoztam vele szinte semmit.

A játék az nem játék!

(#62857) diegho válasza Lézerparaszt (#62856) üzenetére


diegho
nagyúr

Ebben az a lényeg, hogy, egy gyök2 játékos is vígan elmegy a WD-vel T2-n, míg más karakterrel csak szenved már T1-en is. Van DH-ja is, T1-re sem tud vele lemenni, mert már alacsonyabb szinteken is agyonverik. Cuccai vannak mindenhez, de fogalma sincs róla miket kell felrakni, nem is érdekli, a WD-re pedig teljesen mindegy mit rak, T1-2 simán megy vele.

(#62858) Gorneck válasza Sárpac (#62855) üzenetére


Gorneck
titán

Zuni addig nem kell míg nincs számláló...nem is erőltetik meg magukat, hogy a passzív korlátozva legyen...

Kadala nekem konkrétan alig ad szetet (döbbenten olvasom/látom, hogy vki képes tőle full setet kihozni - kb kár belé a shard nálam)...amit ad az is kuka szint...

Nagyon várom a pecset élesbe...

Gorneck#1239

(#62859) czpitti válasza Gorneck (#62853) üzenetére


czpitti
senior tag

Azt irtam IGAZÁN jo...értem ezalatt a 490 int feletti blekit,a trifecta szettesgyuru,a jo brekis fegyo stb.Jaja a kisbetus wd pikk-pakk megvan ez igaz.kb mint a sentry-s dh a bakkecske és a tobbi.De az messze nem wd ezt tudod te is.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#62860) mikromanus válasza czpitti (#62859) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja, de a kisbetűsek is lazán T6 képesek. Akkor hova ez a veszett nagy maximalizmus? Építs olyan karaktert ahova kell is a kiemelkedő item! ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#62861) csecso22


csecso22
tag

Sziasztok
Ti hogy tudjátok meg csinálni a nagyobb Tourmenteket én már T1 elején meghalok :W :W :W :O

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#62862) csecso22


csecso22
tag

[monkom]
bocs lejárt a szerk. idő

[ Szerkesztve ]

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#62863) Sárpac válasza diegho (#62857) üzenetére


Sárpac
nagyúr

"Ebben az a lényeg, hogy, egy gyök2 játékos is vígan elmegy a WD-vel T2-n"
:DDD ;]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#62864) MegalodonS válasza csecso22 (#62861) üzenetére


MegalodonS
őstag

Ugy,hogy elotte mar felkeszulunk :) gear+fegyo+gem,min 200k+ dps !Nallad ez kb 50k es csodalkozol?
Amugy majd, 3-5db, lvl70 kari utan menni fog neked is :P

(#62865) csecso22


csecso22
tag

Kösz,pont a jobb cuccokért mentem T1-be.Nem hittem hogy ilyen nehéz lesz :W :)) :))

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#62866) diegho válasza csecso22 (#62865) üzenetére


diegho
nagyúr

Először legyél 70-es, teljesen mindegy hogyan. Utána normal-on bounty publicon. Ott 4-5 perc 1 láda nyitása és közben is eshet 1-2 dolog, kinyitsz 50 ládát, abból lesz 1-2 értelmesebb dolgot, plusz kadalázol és máris T1 képes lettél szenvedés nélkül.

(#62867) mikromanus válasza csecso22 (#62865) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem olyan itemek híján vagy amik T1-hez kellenek, hanem alapból egy végigjátszás után is jobbak jönnek össze. Ha nincs meg a kieg, akkro játsz egy picit!
Pár észrevétel:
- pajzs haszontalan ha nem HC karakter
- backlash mantra haszontalan. Elég jó itemekkel és két egykezes fegyverrel kijöhet valami egyedi build az alapjátékban, de RoS-ban elég életképtelen. A kövertkező patch meg teljesen kinyírja. Megszűnika legtöbb dodge forrás.

Egyébként meg nincs trükk. Játszol és lesz minden. Ha van kieg, akkor könnyerbben, ha nincs akkor picit döcögősebben mert nincs enchant/egy stat javítási lehetőséged. Meg adventure mód ahol jobban esnek az itemek.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#62868) csecso22


csecso22
tag

Köszönöm akkor minden kép meg kell vennem a RoS t, amúgy ilyen nagy újításokat hozz a 2.1 ? :Y :R

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#62869) diegho


diegho
nagyúr

Nincs kedve valakinek felhúzni a SC crusámat/wizardomat 70-re ? :))

(#62870) JSaN válasza mikromanus (#62860) üzenetére


JSaN
addikt

:Y lassan 1100 oram lesz csak a dokiban, T5 sima minden tekintetben, T6 is megy mig nincs par huzos elit kombo. Nem jade nem jeram petes build csak siman rehnho mimic parossal megyek. Erdekelne az a kisbetus laza T6 wd build, amivel minden luzer tolja, de komolyan. :)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#62871) mikromanus válasza JSaN (#62870) üzenetére


mikromanus
veterán

Há' most említetted. Jeram, meg esetleg tasker, azt' a többi csak "kisérő" a fetishesben amióta meggyalázták az idézősdit és a zuni set elaljasítva pihen. Régebben legalább az erősen javallott volt. No jó. lehet AS az kell valamennyi...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#62872) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Nem gondoltam volna, hogy pont t4-en lesz meg a 2 perces achi

(#62873) #57919488 válasza Sárpac (#62838) üzenetére


#57919488
törölt tag

Haha. WoW-ban is mennyit lehetett olvasni mar vagy 10 eve a sirasokat, hogy mindig mindegyik Class mennyire OP es azaz isten amelyikhez sok skill kell mert az a tudas xD
Sokan szeretik a jatek altal iranyitott segitoket, eleve erre epul az osszes ilyen jatekban a Necromancer is.
Lehet szeretni, lehet utalni de ez miatt jatekosokat luzerezni haaat ... :N

[ Szerkesztve ]

(#62874) csecso22 válasza diegho (#62866) üzenetére


csecso22
tag

Mi az a bounty public,meg ilyen ládákat honnan lehet kapni?
:F :)

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#62875) Tombi válasza mikromanus (#62849) üzenetére


Tombi
senior tag

Nem dezertáltam sehova, én magam nem WD-zek, csak látom a folyamatokat !

Wizz for T6 petition! :D

(#62876) _ocsisajt válasza Reinhardt (#62828) üzenetére


_ocsisajt
őstag

egyebkent teleportaltam ES KOZBEN irtam... a teleportom vegen kapott el... NP...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#62877) Gorneck válasza czpitti (#62859) üzenetére


Gorneck
titán

Ahhoz, hogy haladj szépen nem kell ennyire maximalistának lenni, de ezt sztem te is tudod...az én gearem se az...mégis mint kés a vajon és akkor nekem ez a gearem már 2-2,5 hónapja WDvel...

De ez szintén igaz a többi karira is, hogy igazán jó legyen...nahh jó...Monkra nem...a xar marad... :D

Gorneck#1239

(#62878) mikromanus válasza Gorneck (#62877) üzenetére


mikromanus
veterán

Fire harangozó monk 2.1-ben szépen tarol T6-on. Nincs vele baj. Most lesz spirit regen dögivel, meg fegyver buff is. Alakulgat. Set nélkül is. Set meg nincs firera...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#62879) czpitti válasza Gorneck (#62877) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem szépen akarok haladni hanem menubol kiirtani mindent :D

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#62880) Gorneck válasza mikromanus (#62878) üzenetére


Gorneck
titán

Mostanról van szó...nem arról, hogy majd mit pakolnak bele a játékban 4-5 hónappal a megjelenés után...

(#62879) czpitti: A multibox ígyis jól termelt...ideje elkezdeni egy DH-t... :D

Gorneck#1239

(#62881) schwartz válasza Sárpac (#62834) üzenetére


schwartz
addikt

A lag-et sokkal inkabb a Jade WD okozza a pestilence-el. Ezt illene mar tudni igy para haccaz felett... :) Meg azt is, hogy a pet-es kapja be a legtobb dmg-et egy partyban, felteve, hogy jatszani is tudnak vele. A sentry DH-tol meg nincs unalmasabb kaszt vagy.jatekstilus jelenleg. Helyezkdni meg 3.5M unbuffed toughnessel sem kell tobbet mint a 10M-as WD-vel. Ha feltoltom, hogy haladok T6-on azzal a papircsakoval, lehet uj vesszoparipad lesz... :D

If he dies, he dies.

(#62882) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Ez a hétvége is szerencsés volt, a cipő tegnap esett, a chest meg az előbb :DDD
Amúgy meg mindenki nyugodjon le a .... Nem kell írogatni hogy nem esik a jó cucc, mert esik az. Csak nekem ;]

A játék az nem játék!

(#62883) Sárpac válasza schwartz (#62881) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Pestilence nem okoz állandó zavaró laggot, meg nincs különösebb prociterhelése, de 2 fullos petes wdnek már van és állandó laggot hoz. Petes kapja be a legtöbb damot? Kétlem, mert ha így lenne nem tolná a fél user társaság vele.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#62884) schwartz válasza Sárpac (#62838) üzenetére


schwartz
addikt

Az nem luzer akinek van egy 2.6M elite dmg sentry DH-ja 6M unbuff toughnessel es fujjog a WD-re? Mondd, mi tart vissza, hogy berakd a Smoke Screen-HV / Preparation-FM parost es kvazi vegigrohanj vele a palyan? Jah, hogy noob vagy? ;] :D

If he dies, he dies.

(#62885) Sárpac válasza schwartz (#62884) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én kihívás párti vagyok azt keresem általában. DH nagy ügy baromi ritkán tolom vele! Sőt mostanában nulla szinten játszom scn. De van jade wdm is nem vetted észre? :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#62886) schwartz válasza Sárpac (#62883) üzenetére


schwartz
addikt

Pet party-ban nem tapasztaltam meg ezt a jelenseget mig pestilence-el a kezdetektol fogva ez volt a gond. (foleg ha nagy a mobsuruseg es lassan halnak. Majd meglatod milyen lag-ek lesznek vele GR 30 felett) Pet WD-vel lehet tolni ahogy te es a tarsasag fele teszi, kozepszeru gearben kozepszeru jatekstilussal, tobbnyire hatraltatva a party-t, vagy epithetsz egy olyan karaktert is ahol 30-50M-as critek repkednek a fetishek kese alol mikozben te a legnagyobb lecsoban allva kacagsz vissza az anusukat szoriitva futkoso partytagokra... :D

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#62887) Sárpac válasza schwartz (#62886) üzenetére


Sárpac
nagyúr

2.1-ben sem fog klönösebben érdekelni, lehet tolom vele pár órát és slussz. Ott nálam a most mostoha körülmények közt tengődő monk lesz majd amit mindenképpen ki akarok tolni kisérletezni.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#62888) Thrawn


Thrawn
félisten

Profile Unavailable
The profile for this account is unavailable due to limited service availability.

WTF??? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#62889) hackeeeee válasza Thrawn (#62888) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg tegnap is csinált ilyet böngészőből belépve.

Vagyis, tegnap előtt, bocsi.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#62890) Gorneck válasza schwartz (#62886) üzenetére


Gorneck
titán

Két PETes WD pedig igen csak tud már akasztani...persze ehhez kell mobsűrűség is...de egy darklightos Pala is oda tud csapni a lovak közé... :) Szal képesek diátvetítetni...

Gorneck#1239

(#62891) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Srácok!
Érdemes az AS-t átpörgetni +fire skill dam-re?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#62892) Lézerparaszt válasza Gorneck (#62890) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Lightning wizardnál semmi nem tud nagyobb effekt orgiát okozni. Van a képen 15 pet... na bumm. Viszont lightning wiznél nagy tömegben minden mobból jönnek a villámok mint a állat :D

A játék az nem játék!

(#62893) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Normál split bountyt toltunk (HC) aztán a leader kilépett és a játék megtett engem főnöknek. Nyomtam egy startot, aztán az első elitpacknál volt meglepetés, mert az utolsó játékot t4-en toltam. Szerencsére senki nem dobta fel a talpát.

(#62894) Sárpac válasza Madn!ght (#62891) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hát inkább kötelező valamilyen skill dam rá ha már ilyen szép lett a roll rajta. :)
(#62890) Gorneck23: 8 magos procival sli gtx880-al 16gb rammal valóban csak kicsit laggol. :DDD

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#62895) mikromanus


mikromanus
veterán

Jó lesz ez a 2.1 patch. A gift első "áldozata":

:C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#62896) schwartz válasza mikromanus (#62871) üzenetére


schwartz
addikt

Azt hiszed annyibol all az egesz, hogy Jeram meg Tasker? Nem veletlenul dobtam a 3.3M elite dmg geart egy nevlegesen gyengebb javara ha a Strongarm es egy kozepes Kukri a halmozott % dmg-ek synergizmusa miatt vegul joval gyorsabb haladast eredmenyezett. Meg a RoRG-t is kukaztam mert hasznosabb volt tartani a 2 feletti AS-t + bevetni a Strongarmot mint barmi mas set- bonusz adta "elonyt." eroltetni.. Amivel elvan b@#va a balance az az, hogy kvazi semmi eroforras koltsege nincs harom iszonyatosan nagy sebzest leado buildnek (pet, Jade, sentry) a tobbi meg nem kepes felzarkozni ezekhez (lasd a hasonloan keves spendert igenylo barbar EQ build harmatos sebzessel vagy wiz Archon nagy CD-al. Amiben meg lenne potencial azt eszukben sem all atdolgozni. (pl. Power Hungry a globe-ok helyett killre kapna stack-et stb)

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#62897) mikromanus válasza schwartz (#62896) üzenetére


mikromanus
veterán

Tehát nem kell se set (RoRG ringgel), se reapers braci az erőforrásra, tehát nehezebb... Értem. ;) :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#62898) G@be22


G@be22
tag

Újfent csalódás a tegnap este után is az infernal event, megint nem dobott cuccot... újabb kulcs farmolás következik :(

(#62899) schwartz válasza mikromanus (#62897) üzenetére


schwartz
addikt

Kozepszeru pet wd-t konnyen.epithetsz bar en nem ide akartam kilyukadni Vagy azt is nehez atlatni, hogy miert nem Doombringer, Aughild, Blackthorne lomha WD-vel tolom ami meg idez 3-4 kutyat is, hogy jonagy torlasz legyen? (bar top gearben ez az egykezzel jatszom stilus is vallalhato) Az, hogy nem kell RoRG az sajat dontes, a Reaperst meg a Blizzardnak panaszold bar en partyban minden karakternel startbol kukaznam ha kepes a buildje a Strongarmot proc-olni,

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#62900) diegho válasza mikromanus (#62895) üzenetére


diegho
nagyúr

Egy jól eltalált Maximus-al az EQ barbi egész komoly lesz úgy látom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.