Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29151) Thrawn válasza Edge (#29139) üzenetére


Thrawn
félisten

Mondanám, hogy összeszedek pár a2-es kulcsot, hogy legyen gépem estére, de 10 perce az Authenticating... feliratnál áll a játék :W

szerk: lol, nem enged be, aszongyahogy "Input limit reached." :DDD

Horbal: egyszer még elkérte az authentikátor kódot, de a végeredmény ugyanaz... Nem ma hajnalban volt karbantartás? :U

Más: A többek által is tapasztalt lag, LS-megszűnés nálam is megvan, úgy kábé az 1.0.8-as patch kijövetele óta minden nap.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#29152) Horbal válasza Thrawn (#29151) üzenetére


Horbal
őstag

Utána meg input limit reached, és kezdi elölről :D

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#29153) proci985 válasza Gorneck (#29136) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ez már pár napja ilyen, DHval is volt olyan érzésem, hogy a shadow power mintha nem töltene.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#29154) jpeetr válasza Rossi (#29127) üzenetére


jpeetr
aktív tag

a jelenlegi karaktered alapján +1% Critical Hit Chance 1574.91 DPS
a setből jövő +7%, az 11000dps. a kevesebb mint 100k dps-edhez képest, az több, mint 10% növekedés.
vehetsz esetleg egy dexes WH övet, az nem túl drága, ha extrák nem kellenek rá.
a builded sem az igazi, ha kevés a dps-ed, és lassúnak érzed

"A mantrát és a BoH-t mindenképpen megtartanám, mert +dam-ot és AS-t adnak."

Overawe mantra sokkal többet ad, csak az adatlapra nincs kiírva, mert tulajdonképpen nem Téged buffol, hanem az enemyre debuff.
24%-al több dmg-t szed be, vagy lenyomástól 3mp-ig 48%
A transgressionnál jobb, nem véletlenül használja majdnem mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#29155) Vinsanity87


Vinsanity87
csendes tag

Végre esett valami használható, igaz hardcoreon. [link]
Így utólag nézve szerintem kaphattam volna érte többet is, csak türelmetlen voltam.

Amúgy ez volt a 2. olyan itemem ami 50M fölötti. (a másik egy dex+vit vile ward volt nem sokkal a legendary buff után softcoreon.)

Többet kéne játszani, mert ahogy néztem tegnap softcore mpl6on rendesen hullottak a legendaryk, csak egyszer kéne kifogni valami olyat, ami használható is, és akkor talán előrébb tudnék lépni.

(#29156) Pompi válasza Thrawn (#29151) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Juteszembe hetek óta nem übereztem.... ha úgy alakul valamikor mennék veletek. Van 9 masinám ;)

Feel Good Inc.

(#29157) Zan válasza Tombi (#29141) üzenetére


Zan
aktív tag

Hello!

Grat, nem rossz a 200k unbuffed sem békával. Sajnos úgy látom, hogy ott van egy plafon dps-ben, mármint a békával. Jó az a 20 pickup, de a dmg fontosabb (legalább is nekem :P ). Én amint látod összeszedtem 14 pickupot máshol,ami már elégnem bizonyul. Igy mehet off-handbe más, bikább megoldás. Zuni OH-t nem nagyon fogsz találni olyat, mint ami nekem van (chc/mana reg/max mana a 3 random stat rajta), de olyat,amin van magas chc és legalább 280 av. dmg tuti találsz szerintem olyan 100-200 misiért. Azért jó a zuni, mert akkor mehet a tal chest, vagy a mempo, ha vérgazdag vagy és még így is megmarad a set-bónusz:). Tudom, hogy mind a két esetben AS-el oldanád meg a dps növekedést és az WD-nek nem való annyira, de szerintem ennyit még kibírsz majd manából.

A fegyód elég baró, azzal nem lesz gond. Ring ügyben viszont mind a két slotnál nézz olyat, amin -tól/-ig avg. dmg. van. Sokkal többet ad, mint a minimum vagy maximum dmg. csak magában. Olyan zuni gyűrű, mint az enyém most olyan 200 misi körül van, de 3.5 crittel már szerintem 100 körül is tudsz találni. Szóval mind a két gyűrűn legyen legalább 40 avg. dmg. és chc/chd természetesen. Amut kraftolj ezerrel! Nekem irtó nagy mázlim volt a sajátommal, igazából csak a legdurvább trifekták verik oda ezt, sőt már kaptam ajánlatot az accomra csak az amu miatt:D! De azért ennél jobbat simán tudsz majd csinálni. LoH amúgy jól együtt működik az Acid Rain-el, de még nem teszteltem.

Összegezve: Az off hand a baj. Ott buksz sok dps-t. Viszont ha azt lecseréled, legalább 2 cuccra kelleni fog a pickup, ami wd cuccokon méregdrága. De azért ne add fel, szerintem 500 misi alatt kijönnél bővel (olyan 200-300 misiből), ha csak off handet cserész és mellé nézel mondjuk zuni cipőt 7 pickuppal. Sőt azt ne is nézd, mert van egy fülüs 160 intes/140 vites/7 pickupos most, amit ah ár alatt oda adok neked, ha majd kell. Vegyél fel!

Minél jobb, annál jobb!

(#29158) Rossi válasza jpeetr (#29154) üzenetére


Rossi
addikt

Kipróbálom, köszi. :R

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#29159) mpierre válasza Qru (#29148) üzenetére


mpierre
veterán

Az sc-n még nem annyira para, csak bosszantó. :W Hc-n igazi csapás tud lenni.

Az övet használd egészséggel. :D Sok-sok mob hulljon a Styx túlpartjára.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#29160) Gorneck válasza Rossi (#29144) üzenetére


Gorneck
titán

Próbáld ki ezt: [link]. Egyedül refis pakkon nem kell erőltetni, mivel kéne hozzá egy passzív, de azt az OWE sajna foglalja, de még ígyis sztem korrekt. Nem kell hozzá DPS...

Ha nagyon nem megy a használata, akkor vegyél fel és megyünk pár kört, hogy lásd hogy müxik.

Gorneck#1239

(#29161) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Nesze neked maintace kampo megint a loginnak! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#29162) jpeetr válasza Gorneck (#29160) üzenetére


jpeetr
aktív tag

én ebben CW-t cserélném DR - Foresight-ra.
CS-t meg Serenity-re, és mehet a reflectes is.
[link]

(#29163) Edge válasza Sárpac (#29161) üzenetére


Edge
veterán

azárvíz elérte az eu-s szervereket is :Y

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#29164) Gorneck válasza jpeetr (#29162) üzenetére


Gorneck
titán

Próbáltam, agyon is vágtam vele a buildet... :D Már nagyon régóta farmolok a fenti builddel, kb hibátlan és partyba is nagyon jó. :) Mondjuk nekem könnyű dolgom van, ar-es Monkom van... :) Mondjuk Palm és Blinding szokott cserélődni... :)

De mindenki azt használ amit akar... :D Nekem ez vált be a legjobban. :) És tökéletesen semlegesíti a Furim is... :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#29165) killerjohn


killerjohn
addikt

Most hogy átmentem act2-be, és eőrsen megválogatom hogy merre megyek, "hirtelen milyen meglepő", de simán fentmarad az archon még MP4-en is :) Visszanéztem a logokat és act2-ben a kill/h éppen 2x annyi mint act3-ban... hahaha

(#29166) Gyick válasza Edge (#29163) üzenetére


Gyick
őstag

Nem baj,a barbárom tud úszni..

(#29167) JSaN válasza Gorneck (#29136) üzenetére


JSaN
addikt

RIP, blizz mar igazan csinalhatna valamit ez erdekben. tul sok hc kari hal meg mostanaban mindenhol.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#29168) granini válasza JSaN (#29167) üzenetére


granini
őstag

Nem tudnanak beepiteni valami 'activity monitort' ami azt nezi hogy aktivan utottel es kozben levert egy eros pack, vagy pedig csak alltal mint f*sz a lagziban mert lagg miatt mondjuk mozdulni se tudtal..? Es utobbi esetben a szerver szepen visszatesz a varosba, bukod a buffot mondjuk, de kb ugyanugy resurrect mint SC-ben. Tudom hogy a HC lenyege nem ez, de nem mindegy hogy valaki felelotlen / ugyetlen / gyenge es azert hal meg, vagy pedig abszolut a technika aldozata..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#29169) Gyick válasza JSaN (#29167) üzenetére


Gyick
őstag

Nekem is meghalt a dh-m,kaptam egy pár másodperces spike-ot azt csak annyit láttam utánna hogy exit to menu..bár ez inkább az én netem hibája volt mintsem a blizzárdé..hc karim akkor lesz legközelebb ha lesz optikai netem kb
amit sajnálok hogy nem sikerült az inferno diablo kill az achi miatt mert ez nemsokkal előtte történt..de már nincs kedvem mégegyet felhuzni

[ Szerkesztve ]

(#29170) jpeetr válasza Gorneck (#29164) üzenetére


jpeetr
aktív tag

jól látom, hogy passziv nélkül öszesen kb 450 az allresed?
mpl10-re elég? mert chest cserével nekem is lenne annyi.
már le van craftolva, csak life-ot buknék vele, de még akkor is maradna majd annyi, mint neked.
viszont lenne +70 allres, +armor, dex meg jobb, mint az innámon. vit van rajta csak 180 körül.

(#29171) Gorneck válasza JSaN (#29167) üzenetére


Gorneck
titán

A fenti dolog nálam nagyon régóta megvan...és ez most kivételesen nem net. Tegnap pl Vaultoztam (ennyit még egy karival se haltam, mint abban a pár percben), jött is lag, de nem csak én höblékeltem miatta, hanem szinte azonnal HC-ról is jött az infó, hogy hááát gáz van.
De ez a megyek előre holott már rég felengedtem a gombot ez már régóta megvan...ahogy 1-1 skill használta is ilyen...

A másik meg ugye...páran nehezményezték a Vessel nem használatát...de sajna a mechanikája annak a skillnek olyan amilyen...jelen helyzetben nem nagyon mentett volna meg. Anno épp eleget próbálgattam MPL8-9-10-en... :D

De próbálok előre nézni és adni a dolognak még1 lehetőséget, de jó lenne legközelebb a gearem gyengesége miatt meghalni, mint olyan miatt ami ellen nemtok mit tenni...

Gorneck#1239

(#29172) mephi666 válasza Gorneck (#29171) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha lagol, azonnal érzem én is... evasive fire+multishot a 2 legtöbbet használt skillem dh-val és van, hogy futás közben lövöm jobbra-balra az evasive-et, lagoláskor pedig hiába ír 50-60ms-et (ami általában megvan és bőven jó), rángat, dobál, nem arra megy, amerre ellövöm, esetleg nem sebez... :U mellesleg beakadok néha ide-oda 1 láthatatlan falba... vagy a legjobb: futok előre és megállás nélkül visszadobál egy fix pontra... de úgy, hogy lép a karakter előre 3-at és putty vissza... aztán ez ismétlődik, ha nem állok meg egy kicsit és nem tér észhez... (egyébként meg ha nyomom neki így előre, akkor idővel dc-t kapok)

a helyzetmeghatározással erősen gondok szoktak lenni: ez okozza szerintem a bekadásokat és azt, hogy rálövök a dögre multival (ami a fél képernyőt teríti), aztán semmi sebzést nem kap be

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29173) Tombi válasza Zan (#29157) üzenetére


Tombi
senior tag

Köszi a választ, igazából vmi hasonlóra számítottam,
jó mástól is hallani hogy békás cuccokkal kb ez a határ!
Amuból ma is gyárottam 15 millios értékben,
előzőleg kb 5 milliot,de semmi. egyelőre hanyagolom.

a gond az, hogy a gold még nincs meg az upgrade-re,
de az itemizáció után lehet máshogy lesz, addig elmászkálok
200kval, mp 6-7-8 most is megy 240k-val a wd pass buffal (Pierce the Veil).

amúgy bats-re mennyire proccol a LoH ami nálam ~800 körül van?
én 16,5% értékről tudok. üdv

(#29174) Gorneck válasza jpeetr (#29170) üzenetére


Gorneck
titán

Majd 300k unbuffhoz? Igen.

Csak nem kell minden moslékba áldogálni...persze jobban örülnék több resinek és vagy 50-60k HPnak...de ezzel is elvok.
Szal ha égeti vmi a popikám, akkor TCvel port kényelmesebb a poziba, mobok CS-sel jönnek velem, CW meg ugye körbe sebez és nagyon gyorsan tölti a spiritem. Így szinte mindig fullon vagyok (rántás, exp palm miatt fontos).
Fagyi, börtön meg hasonló cuccokra meg ugye ott a Pacifism.

Szal tényleg csak arra kell figyelni, hogy ne állj be semmibe sokáig, így én azt mondanám, hogy elég.

(#29173) Tombi: Ha jól rémlik, akkor Acid az egyetlen olyan skill aminél ér is vmit a LOH. Ha nem Aciddal tolod, akkor szinte felesleges gyűjteni...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#29175) Blizz


Blizz
őstag

8k hpt érdemes elveszíteni hc-n, hogy legyen +0.5 protectionom? Vile wardra cserélném le a mostani shouldersem adna +300armor meg all resit, de a hpm lecsökkenne 74k-ra

No mistakes, just happy little accidents

(#29176) mpierre válasza Blizz (#29175) üzenetére


mpierre
veterán

74k maradna? Szerintem simán, ha nem mp10-n mész. Én 42k hp-vel, 10k armorral (war cry) és 5-650 all resivel (war cry) rohangálok mp1-n. Felette még nem próbáltam.

#29177: Szerintem - ha a barbiról van szó - akkor armorban jó vagy, de az allresi mintha sovány lenne. Én azt erősíteném, ha wc-vel összejön a 7-800 allresi az már kb felér egy életbiztosítással. Persze, ha pont a 8k hibádzik, ha egy elit rádcsap.... Értem a dilemmát.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#29177) Blizz válasza mpierre (#29176) üzenetére


Blizz
őstag

Mp-2-3-4-en szoktam tolni,csapattól függ.

No mistakes, just happy little accidents

(#29178) Zan válasza Tombi (#29173) üzenetére


Zan
aktív tag

A bat-hez csak LS. Akár mennyire is proccol a LoH vele (nem tudom mennyire), nincs az a mennyiség belőle, ami kiváltana annyi gyógyítást, amennyit egy 2.3-2.4 millás crit utáni ~2.5-3.0% LS visszagyógyít, ezt elhiheted:)! Én amúgy nem acidot használok, hanem macikat a bat mellé. Mobra szerintem a te dps-eddel gyorsabb lenne a maci, a bat meg elitre. Én pont tegnap teszteltem, hogy még 260-270 unbuffed is kevéskének bizonyul az Acid-hoz mp7-en. Számomra akkor lenne elégséges, ha a trash ezen a szinten max 2 hányástól döglene, de nem így érzem. Macival meg ugyebár az a baj, hogy relatíve közel kell menni az ellenhez, így annyira nem gyors mint a hányás. De a kettő közül inkább azt választom, legalább is mp7-től fölfele.

Minél jobb, annál jobb!

(#29179) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Szasztok.Elkezdtem huzni egywit csak unom az elejét.jelen pillanatban 14.-15.dik szintű.Az esti órakban lenne valaki aki esetleg segítene huzni egy keveset(kb 8-tól leszek max egy-két órát).A másik kérdésem.A nehézségi fokok vannak szinthez kötve,mert arra gondoltam,hogy akkor valaki felinvitána nightmare,hell vagy inf-re,Ő irtana én meg csak mennék mögötte.Ez lehetséges?

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#29180) F-ECT$ válasza wukodlak (#29179) üzenetére


F-ECT$
titán

Van szintkorlát az adott nehézségre. De van megoldás: mpl-t fel kell tolni 10-re, és pár percenként meglesz 1-1 szintlépés.

Dive ever, work never.

(#29181) granini válasza wukodlak (#29179) üzenetére


granini
őstag

Az adott nehezsegi szintet muszaj questben teljesitened addig nem fog engedni belepni magasabb szintre. Ha atmesz mondjuk normalrol nightmarre, utana mar elvileg aki huz teged az tud csinalni gamet barhol adott szinten, be tudsz csatlakozni, es waypointol fuggetlenul az o bannerjere tudsz menni. Ha teged nem zavar hogy kimarad szinte minden quest, akkor elvileg lehetseges hogy a huzo karakter kreal egy utolso fejezetet es adott szinten kb csak a kill diablo es go to next level programot nyomod.

De arra nagyon ugyelj hogy egy level 14-15-os karakter, foleg cuccok nelkul azonnal elfekszik mondjuk nightmare kozepen, szoval ez nem lesz egy eletbiztositas..

Pl nem tudom hogy fekvo (atmenetileg halott) karakter megkapja-e az XP-t amig a huzo karakter hentel korulotte. Ezeknek erdemes utanaolvasni mielott vegigfekszed Hell-t :) Vagy pl amig a templar vagy a scoundrel halott addig ervenyesul-e az MF amit rajuk teszunk, vagy akar a skill amit plusszban adnak. Gyanitom hogy nem..

szerk: es igen, van szintkorlat, hogy melyik nehezseget minimum hogyan kedzdheted. BNeten biztos fent van az info, inferno-ra pl level 60-tol mehetsz.. a tobbit nem tudok fejbol..

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#29182) Gyick válasza wukodlak (#29179) üzenetére


Gyick
őstag

Menj publiccal és válaszd az any quest opciot az berak egy questbe ha szerencséd van előbbre mint ahol tartasz és ha megcsinálsz q-t akkor addig késznek számít.szal nem kell végig q-zni a-z-ig..

[ Szerkesztve ]

(#29183) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Hmm, másnál is lehal a játék bejelentkezésnél? Szimplán megáll és nem akar belépni, pedig 10 perce még beengedett...Volt már gép restart is... :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#29184) Gyick válasza Scholes9 (#29183) üzenetére


Gyick
őstag

Az authenticating credantials-nál megáll nálam is... a wow-ba betudok lépni..

[ Szerkesztve ]

(#29185) Pompi válasza Gyick (#29182) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Tudtommal publikban nem fog előbbre rakni, mint ahol tartasz. Ha nincs megfelelő public game, akkor szépen megkapod a következő üzentet:

No quests available in your level range. Please play through the campaign to unlock quests.

Én is húzok most pár karaktert és hétköznap napközben általában ez fogad, esténként néha jobb a helyzet. Hétvégén stabilan tudtam publicban játszani és haladni.

Feel Good Inc.

(#29186) killerjohn


killerjohn
addikt

Szeretem az ilyen kódokat a D3 kliensben... ilyenkor úgy eldurran az agyam, hogy elbalfaszkodták az egész játékot...

switch ( *(a4 + 44) )
{
case 1:
v6 = "STARTING TOOL GAME\n";
break;
case 2:
v6 = "STARTING SINGLE PLAYER GAME\n";
break;
case 3:
v6 = "STARTING NETWORK CLIENT GAME\n";
break;
case 4:
v6 = "STARTING NETWORK CLIENT-LANSERVER GAME\n";
break;
case 5:
v6 = "STARTING NETWORK BATTLENET\n";
break;
case 6:
v6 = "STARTING HIDDEN SERVER\n";
break;
default:
v7 = 1;
goto LABEL_17;

(#29187) radi8tor válasza killerjohn (#29186) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Magyarul mi a baj vele? :)

⭐ Stella

(#29188) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Rendben.publiccal probalkoztam,de ott mp0 van csak jatekos.en meg egyedul mp7 megyek.De majd most vegig probalom megint az mplvl-eket.

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#29189) F-ECT$ válasza killerjohn (#29186) üzenetére


F-ECT$
titán

Most így hirtelen ennyiből nem vágom, hogy ebben mi a gáz.

Dive ever, work never.

(#29190) Scholes9 válasza Gyick (#29184) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ott áll meg nekem is...na majd csak jó lesz... :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#29191) killerjohn válasza F-ECT$ (#29189) üzenetére


killerjohn
addikt

Az hogy "egyszer rég" volt benne LAN mód, szerver mód, kliens mód, singleplayer mód, offline mód, stb. Most meg épp 15 percig tartott beloginolnom, mert szarok a szervereik...

Btw voltam olyan botor és a cmww-m über-düper apoc-os triumvirat-jével tolom az archont, és lássanak csodát, a wicked wind egész használható így 7 apoc-al is! :U

[ Szerkesztve ]

(#29192) Bird


Bird
addikt

Ti betudtok lépni? :U

update: Azonosításnál kifagy.... A szerver státusz viszont ON. Thx Blizz! :O

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#29193) Pompi válasza Bird (#29192) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én reggel léptem be, azóta bent vagyok ;]

Feel Good Inc.

(#29194) miko_ válasza Bird (#29192) üzenetére


miko_
tag

Nem :W

(#29195) Scholes9 válasza Bird (#29192) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én 1 perce még igen, de most már megint nem :DDD :((( Másnál is gond van, dolgoznak rajta.

Pompi: ;]

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#29196) F-ECT$ válasza killerjohn (#29191) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, hogy ilyen szemét maradt a kódban? Az előfordul. Ha törölnék, lehet elszállna más valami hülye hibával :)

Dive ever, work never.

(#29197) tomazin válasza F-ECT$ (#29196) üzenetére


tomazin
veterán

ott van benne a default, hogyha olyan helyre menne a case ami nincs a listában.
és szerintem nem gondolják,h valaki a kódban turkál. btw injecteld be a változóba a megfelelő számot,h a case jó ágára menjen :DDD

(#29198) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Az első eladásom, eléggé örülök most :DDD :DDD 40 euroért ment el a Mempo :C :DD Megyünk Balaton Soundra, szal jobbkor nem is jöhetett volna ez a kis + pénz :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#29199) mikromanus válasza Scholes9 (#29198) üzenetére


mikromanus
veterán

Olcsón adtad. Ez kevesebb átszámítva mint 2 milliárd gold. Ez kb az a kategória, nem?:D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#29200) Scholes9 válasza mikromanus (#29199) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Tudja fene, örülök, h eladtam :DDD Igaz, kicsit olcsón adtam, de ennek is örülök :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.