Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70351) mefistofeles válasza Zsolt1 (#70350) üzenetére

Nem vagyok egy nagy guru a témában de attól, hogy ubuntu volt fent előtte (olvasi ugyan nem tudja az ubuntu particiót) de minden további nélkül látnia és kezelnie kéne.
Azt sem tudod megcsinálni, hogy a C meghajtót kibővíted azzal a szabad területtel?

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#70352) Intel fan11


Intel fan11
őstag

share point designer 2008 olyan létezik?

Battletag: hojszi#2983

(#70353) nyega válasza Zsolt1 (#70350) üzenetére


nyega
tag

Szia!

Azt hiszem, először betűjelet kell adni neki.

(#70354) mefistofeles válasza nyega (#70353) üzenetére

Ez még csak szabad terület, annak nincs betüjele. Amúgy meg szerintem ha már kész egy új partició akkor a rendszer automatikusan ad neki egy betüjelet nem? .....legfeljebb később cserélehető....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#70355) Zsolt1 válasza mefistofeles (#70351) üzenetére


Zsolt1
tag

Sajnos nem engedi. Én már igazából annak is örülök, hogy legalább eszközkezelőből látom, mert win7-en még az sem volt.
Utánanéztem a hibaüzenetnek, azt írják, hogy elvileg win xp professional telepítőlemezzel meg lehet oldani a formázást ilyen esetben, viszont nekem azzal egyből kékhalálozik a gép... :(

#70354: Igen, de sajnos nem hajlandó új kötetet (meghajtót) létrehozni, mert arra hivatkozik, hogy nincs elég helye (amit nem értek, mert a 75 GB szabad elvileg)

A végső cél egyébként az lenne, hogy a C meg ez a másik egyesüljön.

[ Szerkesztve ]

(#70356) nyega válasza Zsolt1 (#70355) üzenetére


nyega
tag

És a C-t nem lehet kiterjeszteni? Vagy az utolsónak betűjelet adni és ahhoz hozzácsapni?

(#70354) mefistofeles:Van, hogy összekeverednek az emlékek...:) én is jártam már úgy, hogy az oldotta meg a problémámat de akkor ezek szerint nem ugyanaz a helyzet fordult elő mindkettőnknél.

[ Szerkesztve ]

(#70357) mefistofeles válasza Zsolt1 (#70355) üzenetére

Hát én innen passzolom....
Esetleg próbálj meg valami profi lemez, particio kezelő progit, azok többet tudnak a windowsnál.....
Biztos idetéved majd valami guru.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#70358) Zsolt1 válasza nyega (#70356) üzenetére


Zsolt1
tag

A c-t nem lehet kiterjeszteni, a másikat meg elnevezni, mert az egy gyári rejtett partició, amin win7 van fenn (ez is csak win 8 alatt látszik).

#70357 Én is ebben reménykedem, mert vasárnap elvileg eladom a gépet és addig meg kéne hegesztenem ezt a dolgot :D .

[ Szerkesztve ]

(#70359) nyega válasza Zsolt1 (#70358) üzenetére


nyega
tag

Még egy utolsó próba, aztán feladom. Nem engedi megjelölni aktív-ként sem(a zöldet)?
Utána már lehet vele kezdeni valamit. Remélem:)

A c-t aztán már ki lehet terjeszteni.

[ Szerkesztve ]

(#70360) Zsolt1 válasza nyega (#70359) üzenetére


Zsolt1
tag

Nem engedett vele semmit, de a win xp professionel telepítőlemezével tényleg meg lehetett csinálni (kiírtam egy újat, a másik valószínűleg hibás volt azért kékhalálozott) és most el is van nevezve, meg látszik is intézőből :DD Innen már gyerekjáték lesz (remélem :D )
Köszönöm a javaslatokat mindkettőtöknek :R

(#70361) nyega válasza Zsolt1 (#70360) üzenetére


nyega
tag

Örülök, hogy sikerült! :C

(#70362) Nikopol84


Nikopol84
csendes tag

Sziasztok!
Órák óta szívok egy problémával ha van tippetek mi a megoldás nagyon hálás lennék.
Helyzet a kövi, gép felújítás, windows újrarakás. Régi rendszeremben volt egy SSD, azon volt a windows és egy hdd az adatoknak. Az SSD helyett vettem egy újat, erre ment fel a win. Igen ám, de mit (nem)látok? Hát a merevlemezemet.
Itt nem látom
Pedig és itt is látszik.

Ez most mi? Akkor hogyhogy nem látom ha egyszer ott van? Mit tehetek hogy visszaszerezzem magamnak? :)
Kb 20 évnyi kép van rajta amit nem szívesen vesztenék el.
Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#70363) Nikopol84 válasza Nikopol84 (#70362) üzenetére


Nikopol84
csendes tag

Megoldottam, utolsó elkeseredésemben rákattintottam valami olyanra hogy change name and path vagy hasonló és beírtam hogy D :) . Ez volt a varázslat.
Hiába én csak a játékhoz meg a filmezéshez értek a gépen :)

[ Szerkesztve ]

(#70364) dvdbackuper válasza Nikopol84 (#70363) üzenetére


dvdbackuper
őstag

Hát igen, betűjelet kell neki adni :)

(#70365) Rayyy válasza Rivaul (#70342) üzenetére


Rayyy
senior tag

Még garanciális a konfigom, de ahol vettem, ott nem foglalkoznak szervizzel, így kell egy hardveres szaki, aki megmondja a szakvéleményt a rossz alkatrészről, hogy azt tudjam külön gariztatni. Nem tudom a probléma okát amúgy, de alaplapra tippelek. Bekapcsolásnál újraindulgat a gép és már nagyon sok mindent próbáltam (új elem, új táp, ram csere, bios...), de mindig csinálja.

Minden a legnagyobb render!

(#70366) soyle74


soyle74
csendes tag

Sziasztok.
Légyszi, ha tudtok adjatok tanácsot az alábbi problémára:
Windows XP operációsrendszer indításánál újabban mindig az alábbi üzenet fogad: "Disk boot failure, insert system disk, and press enter."
Több merevlemezem is van, mindegyik működik, csak ez az egy nem. Félek, hogy elvesznek a rajta eddig tárolt adatok, mit javasoltok mit tegyek? Próbáltam elindítani rajta egy Linux Live cd-t, hogy legalább ki tudjam menteni az adatokat pendrive-ra, és bár a live cd betöltődött, de nem érzékelte a HDD-t. Ha pl. elkezdenék rá telepíteni egy új Vista oprendszert, akkor szerintetek az Old windows mappába elmentődnének a korábbi meglévő fájlok? Vagy tudnátok valamilyen más megoldást ajánlani nekem erre a problémára, ha ez sem segítene?
Köszi, ha válaszoltok.

(#70367) Rivaul válasza Rayyy (#70365) üzenetére


Rivaul
addikt

Ne menj ennyire előre.
Ugorj neki az ilyenkor szokásosnak és utána nézz csak szerelőt.

Gépet szétszeded és az asztalon rakod össze az alaplapot nem a gépházban!
A kiszedett lapon vedd ki 2 percre az alaplapi elemet (tudom hogy csináltad de nem árt)
Az összes táp+venti kábelt nézd át újra hogy jó helyen legyenek.
A lapon semmi más ne legyen csak 1 memória, vga, táp és proci+hűtő. Indítsd így. Ha nem jó akkor a memóriát tedd az összes többi slotba sorba, és ugyan ezt másik memóriával is végigzongorázhatod. Ha több foglalatos akkor a vga is mehet a másikba. Amennyiben még mindig fent áll a hiba akkor már igen csak sikerült leszűkíteni a kört. Csere/kölcsön vga, procival meg magad is befejezheted a tesztet ha van rá lehetőség mivel a tápot már nézted ahogy látom.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#70368) Rayyy válasza Rivaul (#70367) üzenetére


Rayyy
senior tag

Semmilyen merevlemezt ne csatlakoztassak? Ilyet még nem csináltam. Akkor indításnál, honnan tudom, hogy jó-e, ha nincs miről bootolnia?
A problémát egyébként bonyolítja, hogy ha 30-60 percig van kikapcsolva a gép, akkor általában jól indul. Több órának kell eltelnie kikapcsolt állapotban, hogy utána rosszul induljon. Újraindításnál pedig még sosem csinálta a hibát.
Tehát: reggel bekapcsolom felkelés után >>> akkor rosszul indul, mert egész éjszaka ki volt kapcsolva.
Aztán kikapcsolom, megyek melózni, este megint bekapcsolom >>> ismét rosszul indul, mert egész nap ki volt kapcsolva.
Viszont, ha hétvégén csak 1-2 órára kapcsolom ki, mert napközben elmegyek valahova, akkor utána bekapcsoláskor általában jól indul, mert nem állt több órán keresztül kikapcsolva.
Emiatt elég nehéz tesztelni, ha szétszedem és 20 percenként ki-be kapcsolom, mindig jól fog indulni, olyan lesz, mintha nem lenne hibája :W

[ Szerkesztve ]

Minden a legnagyobb render!

(#70369) orion1025 válasza Zsolt1 (#70360) üzenetére


orion1025
őstag

Nálam Linux maradékot mindig a Win98 formázója intézett el véglegesen ;]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#70370) JohnK


JohnK
aktív tag

Sziasztok!

Az alábbi "Noname" 450 W tápegység adatai miben térnek el egy márkásabb tápegység adataitól?

Válaszokat előre is köszönöm. :R

(#70371) orion1025 válasza JohnK (#70370) üzenetére


orion1025
őstag

Kisebb teljesítmény, nagyobb ingadozás + a tűréshatárból kitérés nagyobb értékben.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#70372) JohnK válasza orion1025 (#70371) üzenetére


JohnK
aktív tag

Kicsit közérthetőbben? :F Egy márkás 400 W-os tápnak azért megfelel?

(#70373) Rivaul válasza Rayyy (#70368) üzenetére


Rivaul
addikt

Értem. Most hogy kicsit többet írtál a hibáról így egyre jobb lesz. Ebben az esetben picit más a helyzet. Amikor kikapcsolod hosszabb időre az mit jelent? Azt hogy áramtalanítod is, így a konnektorból semmi feszt nem kap vagy csak simán kikapcsolod a gépet de közvetlen a hálózaton azért rajta van? A hibás újraindulásnál milyen gyorsan kapcsol ki? Boot előtt vagy azért betölt?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#70374) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok!

Melos gepemen win8.1-et hasznalok. Android programozassal foglalkozom, foleg eclipset hasznalok, de a bizonyos okokbol szuksegem lenne linuxra is.

A lenyeg, hogy egyszerre tudjam hasznalni es csak egy gepem van. Jelenleg 2 monitorom van, kesobb jonne egy harmadik is. Megoldhato valahogy, hogy az egyik monitoron linux fusson (pl. Virtualboxxal) a masik ket monitoron meg a windows?

Koszi!

(#70375) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Sziasztok!

Van egy 1,5TB-os 3,5"-os belső vinyóm külső házban 2 partícióval. Az egyik 1,4TB és exFAT, a másik pedig 100GB és HFS+ a TimeMachine miatt.
Az előző gépen semmi gond nem volt vele, viszont a mostani valamiért időnként teljesen véletlenszerűen leválasztja az exFAT partíciót és utána lemezkezelőben többszöri próbálkozás után úgy, hogy mindig hibát dob az ellenőrzésre/javításra sikerül csak újra felcsatolni a vinyót. Időnként mostmár azt is csinálja, hogy mindkét partíciót leválasztja, így ki kell kapcsolnom a házat, majd vissza, de az exFAT partíció ekkor se mindig látszik egyből.
A gépen OSX 10.9.2 fut.

Mi lehet vajon a gond? :F
Előre is köszönöm a segítséget :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#70376) Khelben válasza tboy93 (#70374) üzenetére


Khelben
nagyúr

Beállítod a monitorbeállításoknál, hogy kiterjesztett asztalt akarsz használni és áthúzod az egyik monitorra a virtualboxot. 3 monitort már nem minden alaplap meg vga támogat, annak előtte nézz utána.

(#70377) tboy93 válasza Khelben (#70376) üzenetére


tboy93
nagyúr

R9 270x ugy tudom tamogatja. Mostani lapom meg amugyis cseres lesz mert keves lesz a Phenom 965 + 8GB memoriat kezel max...

Koszi, remelem menni fog siman.

(#70378) orion1025 válasza JohnK (#70372) üzenetére


orion1025
őstag

Semmi köze egy noname tápnak egy márkáshoz.Egy az, hogy alapanyagokban sincs köszönő viszonyban sem.Egy márkás táp, kilóra mérhető, ellenben egy noname pehely súlyú, ez már egy komoly észrevételezés.
Aztán ott a terhelhetősége áganként, amit linkeltél kép formájában.Egy nívósabb legtöbbször jócskán nagyobb A-t tud áganként.Aztán folytathatnám a hatékonyság százalékával, de ebbe nem megyek bele.És ott van nem utolsó sorban az, hogy egy táp maximum ingadozása áganként 5%- lehet, de ez is a maximum!Még folytathatnám azzal, hogy egy minőségi táp 12V-s ága, az 12V, nem 12,5 meg 13V, vagy éppenséggel 11,5V.Na ez az ominózus 5% esete, ráadásul gagyi tápoknál folyamatosan ingadozik ez az érték, ami finoman szólva sem tesz jót az alkatrészeknek.

Mondanék egy "történetet".Sok gagyi semmire való táp megfordult már a kezeim között, az egyik ilyen azt produkálta, hogy random újraindult vele a gép.Mint kiderült, kezdett elfogyni az 5V-s ága...Ezért nem lehet márkás cuccokhoz hasonlítani ezeket, na meg sok mást se.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#70379) Lompos48 válasza orion1025 (#70371) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Részleteznéd? Mire alapozod ezeket a megállapításaidat? :F

Lehet nagyobb a szórás az értékeknél, de az nem mérvadó, ha hozza az előírt sávban az értékeket. A sávon belül a számítógép semmit nem észlel(het). A nagyobb áramok (teljesítmények) egy más kategóriájú tápra jellemzőek. Gondolom az összehasonlítást ugyanolyan kimeneti karakterisztikákkal rendelkező tápok esetében fair elvégezni.

[ Szerkesztve ]

(#70380) Rayyy válasza Rivaul (#70373) üzenetére


Rayyy
senior tag

Soha nem áramtalanítom, csak kikapcsolom, a hálózaton folyamatosan rajta van.
Kétféle módon szokott viselkedni:
- megnyomom a bekapcsolót, felvillan a power led és a következő másodpercben már le is áll az egész... pár másodpercig kikapcsolva álldogál, majd bekapcsolja magát és bootol
- megnyomom a bekapcsolót, látszólag jól indul, de csak az UEFI BIOS kék képernyőjéig jut, nem bootol, onnan újraindítja magát (előfordul, hogy többször is) és aztán bootol és megy rendben a cucc.
Egyébként, ha eljutunk a windows-ig, onnan már nem fagy le.

Minden a legnagyobb render!

(#70381) JohnK válasza orion1025 (#70378) üzenetére


JohnK
aktív tag

Én fél éve használom ezt a tápot az adatlapomon található konfigurációval. Még fél év bolti gari is van rá, de én is váltanék gépbővítés miatt és szeretném tudni, mennyit érhet, hogyan hirdessem eladásra.

(Újonnan 6 ezer volt.) Tudom ez nem a beárazós topik. :)

(#70382) orion1025 válasza Lompos48 (#70379) üzenetére


orion1025
őstag

A sávon belül is szubjektív.Elég sok táp megfordult nálam, sokat próbálgattam is két alaplappal, az egyik deszka például érzékenyebben viselte ezeket az ingadozásokat.Azért egy minőségi táp elég beton stabilan hozza az előírt 12-5-3,3V-s értékeket.Olcsó, noname táppal lehet nincs baj addig, amíg nem kap nagyobb terhelést, illetve egy kicsit erősebb VGA-t.Már ezt is volt alkalmam megtapasztalni több táppal, ami szintén az ingadozásnak volt betudható.

Szóval aki játszani is akar a PC-n, annak érdemes egy kicsit minőségibbet vennie, ami használtan azért nem egy nagyon nagy tétel.Vettem már 350 és 400W-s FSP-t 2500Ft-ért garival, és nem alkalmi vétel volt.Jelenleg eSac-ot használok, ez is a minőségibbek közé tartozik, és szintén hozza a megkövetelt értékeket, ráadásul minimális ingadozással.Lényeg a lényeg, amióta nem olcsó nevesincs tápokat rakok a gépembe, azóta megszűntek a titokzatos furcsaságok.

De lehet tesztet találni a híres-neves LC Power csodálatos tápjairól, azt gondolom az megmutatja mit is rejt az alsó kategória.

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#70383) JohnK válasza orion1025 (#70382) üzenetére


JohnK
aktív tag

Kérlek nekem is válaszolj. :R

(#70384) dfdfdf válasza JohnK (#70383) üzenetére


dfdfdf
őstag

1-2e Ft körül ér .

[ Szerkesztve ]

(#70385) Thunderzolee válasza leslieke (#70299) üzenetére

Sok neki ez a 2000+ torrent?

Esetleg használjak másik torrent klienst ha több, mint 2ezer torrentet tartok seedben?

spiritex:
Nem hiszem, töltöttem már le ezekbe a mappákba, akkor nem zavarta az ékezet.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#70386) Lompos48 válasza orion1025 (#70382) üzenetére


Lompos48
nagyúr

A sávon belül is szubjektív.

Egy táp - legyen az gagyi vagy csúcs - mindig objektív. Szubjektív a vélemény.

...az egyik deszka például érzékenyebben viselte ezeket az ingadozásokat...

...és akkor mi van, ha esetleg pont a deszka volt a gagyi?

...amíg nem kap nagyobb terhelést, illetve egy kicsit erősebb VGA-t.

A VGA is CSAK egy terhelés.

Ugyanabba a paraméter-kategóriába eső tápokat a védelmeik, megbízhatóságuk, tartósságuk különböztet(het) meg, ami természetesen tervezés és anyaghasználat, de nem utolsósorban használat függvénye.

(#70387) tornas válasza JohnK (#70370) üzenetére


tornas
őstag

Kérhetné(n)k rendes fényképeket a tápegységről?

Néha a Noname tápok között is akadnak egészen kiváló darabok is. Sokan számukra ismeretlen, de jó minőségű tápokat is noname kategóriába sorolnak be (IMBP, LITE-ON, stb.).
Na meg ott van az is, amikor sokan 10-15k-ért Seasonic meg Enermax minőséget szeretnének újonnan. Ebből fakad az is, hogy sok ATX tápegység miért nem ajánlott, holott semmi sem indokolja ezt. :F

orion1025: A tápegységeknél a súly nem mérvadó. Nézd meg az FSP Aurum tápokat, szinte pillekönnyűek, mégis kiváló minőségűek.

[ Szerkesztve ]

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#70388) leslieke válasza Thunderzolee (#70385) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak ötlet volt, egy próbát megér, kidobni párat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#70389) JohnK válasza tornas (#70387) üzenetére


JohnK
aktív tag

Úgy érted belülről? Nem szívesen kapnám szét mivel mint írtam is még garis.

Ami kívülről rá van írva azt mind leírtam, de márkajelzés az sehol nincs rajta.

Sima a borítása is és újonnan 6 ezerért adták minden egyéb nélkül, tehát se doboz, se kábelek.

(#70390) tornas válasza JohnK (#70389) üzenetére


tornas
őstag

Elég a külsőről és a tápcímkéről is a fénykép...

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#70391) JohnK válasza tornas (#70390) üzenetére


JohnK
aktív tag

Ok, este csinálok majd.

(#70392) Rivaul válasza Rayyy (#70380) üzenetére


Rivaul
addikt

Okés. Akkor most azt próbáld meg amit írtam de hosszabb állás után állj neki amikor biztos hogy nem kapcsolna be. Egyébként nagyon úgy tűnik hogy az alaplapod kell bevizsgáltatni.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#70393) orion1025 válasza tornas (#70387) üzenetére


orion1025
őstag

Általánosságban elmondható, hogy az olcsó tápok súlyra is könnyebbek.Például az eSac sem mond az átlagnak semmit, mégis ott van a szeren, még ha nem is egy elterjedt típus.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#70394) SüdiLaller válasza razorbenke92 (#70323) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Nekem a digi csinált egy elég banális színcserét bekötésnél, és 2 hónapig volt is netem, aztán elkezdett szakadozni... végül leállt, és meg akart győzni egy erotikus hangú support néni, hogy gagyi a hálókártyám mind a 3 laptopomban, asztali gépemben, az os-ek tuti vírusosak stb. Végül kijöttek, mert a lépcsőházban a switch és az ajtóm közt megnéztem az RJ45-öt, és full el volt szabva' :DDD

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#70395) toza


toza
senior tag

jajajaj.. hello!xbox360 slim 2.0.16 vmi dashboard.. parental lockot hogy lehet kiszedni!? nem tudom ,se a kerdesre a valaszt.. probaltam fel orat a "kozepso gomb- gyorsan le " metodussal.. irtam is be par kodot.parental lockon x-y-lt-y , system infonal-- lt-rt-x-y-lb-rb.. stb.. de semelyik megoldas nem segit.. mit lehet meg ms telefonalason kivul csinalni?! koszonom.

[ Szerkesztve ]

szegyen a futas,de faraszto...

(#70396) harcikoca


harcikoca
senior tag

Valaki meg tudná mondani, hogy egy bescannelt Pdf dokumentumban hogy lehet módosítani a karaktereket?

AMD+Ati powee'R

(#70397) orion1025 válasza toza (#70395) üzenetére


orion1025
őstag

Ha te kódoltad le, akkor tudnod kellene azt.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#70398) Met válasza harcikoca (#70396) üzenetére


Met
nagyúr

Photoshop

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#70399) harcikoca válasza Met (#70398) üzenetére


harcikoca
senior tag

Valami normálisabb válasz?

AMD+Ati powee'R

(#70400) pjen válasza harcikoca (#70396) üzenetére


pjen
félisten

Vannak progik amelyek olvasnak a scannelről,Pl.Abby friends,beolvassák,és szerkeszthetővé teszik,egy szöveg szerkesztő progival. :)Ha gugliban keresel még van egy pár progi.(olvasás scannelről)lehet nem jól írom. :((Ezekben meg lehet nyitni a scennelt szöveget.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.