Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18651) zárlatos válasza orbano (#18648) üzenetére


zárlatos
csendes tag

akkor nem tudom mi a baj,ajtó teljesen kivan szietelve,2mdf karika összecsavarozva és abba a hangszóró,de mély hang szinte nincs is.

(#18652) Nescafé válasza cicmanyek (#18645) üzenetére


Nescafé
őstag

okés köszi.

 iPhone 15 Pro

(#18653) silver38


silver38
csendes tag

Sziasztok!

DLS R6A szett helyett mit tudnátok ajánlani, ami egy megfelelően előkészített nagy ajtóban elég mélyre tud menni és a magasai sem visítósak? Csak új szett játszik és a keret max 50e. A hallgatott zenei stílus nagyon vegyes, rock, pop, vocal trance, hip-hop, r&b. Klasszikus csak nagyon ritkán, jazz pedig egyáltalán nem. Köszönöm a segítséget előre is!

(#18654) silver38 válasza silver38 (#18653) üzenetére


silver38
csendes tag

Ja, és nem lecserélni akarom az R6A-t hanem kiváltani, mert 5. hete, hogy megrendeltem és nem akar megjönni sajnos. Ezért kéne egy hasonlóan jó szett, ami beszerezhető.

(#18655) Mitre válasza zárlatos (#18651) üzenetére


Mitre
csendes tag

Akkor cseréld föl a +,- t. pl: a bal hangszórónál először ha nem jó akkor aztán a másikat is ha úgy se akkor csak a jobbat és ha ez sem jó akkor szívás!! lehet hangszórót kell cserélni :( Esetleg egy kicsit kevesebb GAIN az erősítőn szerintem

"Mondtam én, hogy szar helyen van ez a kocsi" XD

(#18656) orbano válasza Osynho (#18650) üzenetére


orbano
félisten

persze, de ha abból indulunk ki, hogy valakinek elég a gyári szett fejről hajtva, akkor azért úgymond passzolhat az összképbe valami kisebb szub.
baja nem lesz ha így hajtod, de nyilván egy tisztességesebb dugaszolás, vagy még inkább egy jobban méretezett zárt láda még jobb. de nyilván a mostani a legköltséghatékonyabb :)
az erősítős dolgot nem tudom, én elvinném szerelőhöz.
ha nagyon kevsé a mélyed, akkor ahogy mondták lehet fázisprobléma, bár ebben az esetben máshonnan hallgatva meg kellene jöjjön a mélye, illetve lehet olyan, hogy nem elég a hely a hangszóró mögött, esetleg a mágnes túl sok helyet foglal el és nem engedi szellőzni a hangszórót (nekem ez utóbbi volt a bajom).
az ilyen triviális dolgokat nem merem megkérdezni, hogy a fejen/erősítőn nincs bekapcsolva valami nemkívánatos HPF?

A vér nem válik VAZZE!™

(#18657) Hooper


Hooper
őstag

Nahhh, hétfőn bekerült a yarisba a hangcucc:

fej: Pioneer MVH 1400UB
2utas szett: Alpine SPG-17CS
Első ajtók STPvel szigetelve + Cordial kábelezés.

A fejen van 2pár RCA, a magas és a közép külön lett bekötve. Faderelhető, bár nekem a magas kicsit sok (de szép tisztán szól!), és nehéz belőle szépen "levenni" hogy a hangzás is korrekt maradjon.
A szigetelés meghozta a hatást, a 16os nagyon szép, telt mélyeket ad...nem gondoltam volna hogy ilyen erőteljes lesz.
Frekvencia levágást sajnos a fej nem tudja, ezért nagy hangerőnél az eléggé be tud torzítani.. tippre olyan 50Hz környékén jövő mélyeknél..

Vannak számok amelyeknél szépen "beletalál" a mély hang abba a tartományba ami fekszik a 16os tányérnak, és ott aztán rezeg a kaszni rendesen! :DDD
Az alacsony frekvenciát leszámítva ilyenkor nagyon olyan hatás van mintha sub lenne a kocsiban
Gondolom erre a szigetelés szépen rásegít.
Cserébe egy csomó más helyen zörög a kárpit :D pl a belső kilincsnél, az ajtó záró pöcöknél, meg az elektromos ablak emelő panelnél.
(A beszerelők korrektek voltak, mondták ha nem múlik, vagy zavaró akkor vissza lehet vinni és megpróbálnak mókolni valamit ezeken a részeken.)

Összefoglalva, a mély bizonyos frekvenciától nagyon szép telt és erőteljes, a magas kicsit sok, de tiszta és nem nagyon torzít, közepek talán kicsit jobban jöhetnének a 16osból, de arra nincs annyira rá állva a fülem, még állítgatjuk....

Fejegység: bejövős ez a fej, ár/értékben szerintem hibátlan..Iphonet nagyon szépen vezérel, tudja a fej is irányítani de átválható úgy hogy az almán menjek a számkeresés, és vezérlés - mondjuk amikor valaki hív és kakaón megszólal a csengőhang az kicsit zavaró és necces :D
A 2rca gondolom jó dolog, a CDnagyon nem hiányzik. Pendriveról gyors, és a 16ost lazán viszi.
Egy negatívum eddig hogy a számléptetés gombját a magasra kiugró tekerő tövébe tették és nagyon pici a gomb.
Ami tetszik hogy a van egy Powerful-ra elnevezett gyári EQmód, ami jól jön ha halkan szeretnénk hallgatni a zenét, de sok méllyel. Gondolom simán feltolja a basst csutkára, de kényelmesebb mint a menüben turkálni (persze a hangerő emelésénél torzít mint a p*csa, de halkan hallgatva korrekt)

Eddig 1-2órát ha hallgattuk.. szóval még bejáratós, és elvileg alakul a hangja... majd 24h múlva újra véleményezek :))

(#18658) Hooper válasza Hooper (#18657) üzenetére


Hooper
őstag

(ja igen, a vége mindennel együtt -alkatrészek, kábelek, munkadíj- 87 pezeta lett.. a kezdő 50et kicsit átugrottam, de asszony elégedett és örül :D - ugye a fenti cucc az Ő autójába ment meglepetésnek :U )

(#18659) zárlatos válasza Mitre (#18655) üzenetére


zárlatos
csendes tag

kiprobálva,ez se hozott eredményt,már volt bent vagy 5féle szett.és azok is szarok voltak bent...kezdem feladni ezt az autóhifit.már mindent lecseréltem más cuccokra,és igy se fasza.most legutobb szerelö tett be mindent,és ö se érti ezt a jelenséget.

(#18660) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, nem vagyok valami jártas a dologban ezért kérném véleményeteket :D
Autórádió Lidl-ben lett véve akciós volt potom pénzért.. Lassan 2 éve, SilverCrest 4x40W Bluetooth, USB, SD kártya A2DP lehetőség Bluetoothon keresztül, telefonálni is lehet rajta keresztül, mikrofon hozzá, távirányitó, ládára kimenetel, rádióbol lehet felvenni vagy CD-ről másolni meg egy rakás funkció, de most ez lényegtelen.. :D
Autó amiben benne van Opel Astra F Caravan, a gyári első hangfalakat szépen meghatja (fogalmam sincs mekkorák a gyáriak), de úgy érzem eljött az ideje hogy a hátsó ajtóba (ötödikbe) is kerüljön kettő.. :D Mekkorákat lehetne rákötni?? 60-70W?
Aztán majd jön a láda is.. :D
Előre is köszi :)

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#18661) zolikaDB válasza erikke17 (#18660) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ha kicsit visszaolvasol...
- fejről ritkán hajtunk meg szettet, ha igen, azt is minőségibb darabról, és figyelni kell az érzékenységet is, mert torzíthat (ilyen szett pl a Hertz DSK)
- a ráírt 4x50 vagy 60 vagy akármennyi watt kamu, egy jobb egység sem tudja felét ennek
- séma, h fej, plusz első ajtókba szett magasakkal, szigeteléssel 2/4 csatornás erősítőről hajtva (Hooper kollega példája nagyon jó erre)
- ha vezetsz, elöl ülsz, nem szükséges a hátsó hangszóró, se az ovál, hisz minél több és többféle hangsugárzód van, annál kuszább a kép
- ha még akarsz pluszt, akkor hátra egy láda (amit nehezen tudsz erősítő nélkül hajtani, úh emellé a minimum valamilyen végfok)
- wattmizéria... Jó példa, h a 200000 watt PMPO-s mekaudijó hajtásához bőven jó egy kis kínai kacat is, nem eszik olyan forrón a kását.

Fontold meg, mit is akarsz pontosan, és ha összeállt a kép, itt vannak szakik, akik tudnak segíteni. (nem én :DDD )

(#18662) erikke17 válasza zolikaDB (#18661) üzenetére


erikke17
őstag

Hmmm.. Most azért hogy hátra tegyek még két hangszórót tuti nem fogok erősítőt venni még. Valamit Csak elbír a fejegység magában.. Wattokkal meg tisztában vagyok nem az van ami rá van irva.. :D Na mindegy köszi az infót majd lesz valami akkor.. :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#18663) Xero válasza erikke17 (#18662) üzenetére


Xero
nagyúr

Hátra ne is tegyél hangszórót.

(#18664) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

JVC KD-S71R-hez nem tud valaki kapcsolási rajzot? Elég lenne egy aux a boldogsághoz, összekötöm a telefonnal aztán mehet az mp3. Persze ezek filléres dolgok, de sok kicsi sokra megy.
20e alatt van valami értelmes ami mp3 lejátszós, usb-s? Gyári 4 hangszórós rendszer, szóval semmi extra hangminőség, a motor úgy sincs nagyon hangszigetelve.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#18665) zolikaDB válasza Victoryus (#18664) üzenetére


zolikaDB
veterán

Hooper fórumtárs Pio-ja jó vétel az elmondottak szerint.

(#18666) shteer válasza Victoryus (#18664) üzenetére


shteer
titán

orbano kollega javaslata:

http://m.prohardver.hu/tema/autohifi_melyiket_szeressem/hsz_18649-18649.html

..szerintem jónak tűnik

(#18667) erikke17 válasza Xero (#18663) üzenetére


erikke17
őstag

Hát hogyha pedig egy kis + hangot akarok muszáj lesz oda tennem.. :) Máshová nem tudom.. :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#18668) m47rules válasza erikke17 (#18667) üzenetére


m47rules
tag

És a gyáriakat nem akarod lecserélni? Akkor lenne +hang, hidd el :)

(#18669) Mitre válasza erikke17 (#18667) üzenetére


Mitre
csendes tag

Nem véletlenül mondják a srácok hogy erősítőről hajtsál meg egy szettet inkább mint fejről hajtsál 100 at!!! Mert ha egy kis plusz hangot akarsz akkor az csak így fog menni. Egyébként a sok hangszóró úgy ki tudja oltani magát hogy pont a vezetőülésen nem lesz mély és csak csattognak majd a hangszóróid. DE szíved joga eldönteni mit szeretnél:)

"Mondtam én, hogy szar helyen van ez a kocsi" XD

(#18670) Mitre válasza zárlatos (#18659) üzenetére


Mitre
csendes tag

Tehát fordítgattál fázisokat szigetelve van az ajtó. Nem olvastam vissza erősítőről hajtod? Amit orbáno mondott nincs hpf megvágva biztos??? Milyen fejegységed van?? Itt kérdezősködj inkább akusztikai zárral kapcsolatban mint a szerelőnél. Biztos hogy meg lehet oldani? Milyen autó am?

"Mondtam én, hogy szar helyen van ez a kocsi" XD

(#18671) zárlatos válasza Mitre (#18670) üzenetére


zárlatos
csendes tag

igen erősítőről megy,fullra van kapcsolva,clarion dzx 788 a fej

(#18672) Mitre válasza zárlatos (#18671) üzenetére


Mitre
csendes tag

Ha félen lenne lehet jobban adná a mélyet vagy 3/4 en. próbáld meg.

"Mondtam én, hogy szar helyen van ez a kocsi" XD

(#18673) Mitre válasza zárlatos (#18671) üzenetére


Mitre
csendes tag

Még mindig nem írtad hogy aluláteresztő szűrővel tuti nincs megvágva??? akár a fejen akár az erősítőn?? Nekem más ötletem nincs :(

"Mondtam én, hogy szar helyen van ez a kocsi" XD

(#18674) cicmanyek válasza zárlatos (#18671) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

Ha pesti vagy péntek este a Lurdynál szívesen ránézek...

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#18675) zolikaDB válasza erikke17 (#18667) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ha plusz hangot akarsz, akkor szerezz egy pár Alpine SPX-177R-t meg valami combos erősítőt, és 2db hangszóró (mondom, kettő!!!), szétborítja az autót. Más esetben butaságot beszélsz, ahogy fentebb is mondták a többiek.

(#18676) zárlatos válasza Mitre (#18673) üzenetére


zárlatos
csendes tag

nincs megvágva.....

(#18677) zárlatos válasza cicmanyek (#18674) üzenetére


zárlatos
csendes tag

igen pesti vagyok,köszönöm,lehet nem most pénteken tudok kimenni,nem neked volt kb 2éve egy fekete Grande puntod?asszem morel motyo volt benne....

(#18678) cicmanyek válasza zárlatos (#18677) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

Igen az volt... :D

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#18679) zárlatos válasza cicmanyek (#18678) üzenetére


zárlatos
csendes tag

akkor találkoztunk már. :R :R :)

(#18680) Soma01 válasza zolikaDB (#18661) üzenetére


Soma01
veterán

"séma, h fej, plusz első ajtókba szett magasakkal, szigeteléssel 2/4 csatornás erősítőről hajtva (Hooper kollega példája nagyon jó erre)"

Szerintem ő pont, hogy fejről hajtja. Legalább is én úgy értem a leírás alapján, az sincs leírva nála, hogy milyen erősítője van, csak a fej és a szett van megnevezve.

(#18681) Soma01 válasza Hooper (#18658) üzenetére


Soma01
veterán

Gratulálok! :R Ez a lényeg! Neki meg a gesztus, nem az hogy pontosan mi van benne!! ;) :C

(#18682) cicmanyek válasza zárlatos (#18679) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

Mivel voltál , vagy mikor volt???

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#18683) Hooper válasza Soma01 (#18680) üzenetére


Hooper
őstag

igen-igen, fejről van hajtva. Bár 88DBs a szett, mégis szépen megküldi.. kíváncsi lennék mondjuk mivel lenne jobb ha erőlködőről menne :U
Pl hogy a túlságosan mély tartományok tortzítása megszűnne-e vagy lehetne e jobban csiszolni azon h kevesebb magas jöjjön..

"Neki meg a gesztus, nem az hogy pontosan mi van benne!" Ezt nem értem :B

(#18684) zárlatos válasza cicmanyek (#18682) üzenetére


zárlatos
csendes tag

suzukival,emmzole-val forrasztotatok valamit,campona mélygarázsba,kb 2-3éve.......kizbe kezd fasza lenni a zene,söt már ott vagyok hogy tetszik

(#18685) zárlatos válasza zárlatos (#18684) üzenetére


zárlatos
csendes tag

pedig csak erösitöt cseréltem ki :)) :))

(#18686) zolikaDB válasza Soma01 (#18680) üzenetére


zolikaDB
veterán

Hooper példája ezért külön jó, mert neki fejről is bejön, amit alkotott :DDD

(#18687) cicmanyek válasza zárlatos (#18684) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

Igen , igen a mélyközepek nem működtek , mert eltört a forrasztás , és azt ott helyben megcsinálta a Zoli.

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#18688) zárlatos válasza cicmanyek (#18687) üzenetére


zárlatos
csendes tag

lassan kimerek menni a kocsimmal,kib@szott jó kezd lenni....végre

(#18689) gabo01 válasza zárlatos (#18685) üzenetére


gabo01
senior tag

Mi került be mi helyett? :U

(#18690) cOxeR


cOxeR
Ármester

Sziasztok!

Megpróbálom akkor kicsit bővebb lére ereszteni, hátha valaki megszán, és ellát pár jó tanáccsal, intelemmel, vagy akármivel is. :)

Adott Ford Focus I-es, "gyári" hangszórókkal és gyári kazettás rádióval...

Első körben szeretnék fejegységet cserélni, mint ahogy korábban kaptam tanácsot nézelődjek a használt piacon, melyet most el is kezdtem.

Két körben szeretném felépíteni a rendszert:
- első körben egy minőségibb fejegységet szeretnék
- második körben (amint össze gyűlik a pénz) egy első szettet, és egy erősítő + mélyládát

Fejegységben teljesen tanácstalan vagyok... az Alpine mindig is nagyon szimpatikus volt, de ahogy olvastam sok itt a Pioneeros, nem zárkózom el a jó javaslattól
A többi esetén ebben gondolkozom: X--ION 165 + X--ION 160.4 + X--ION 12 Plus ZD zárt doboz

Első körben 100k körül szeretnék megállni ha van benne ráció, akkor tovább is tudok egy picit nyújtózkodni. Ebbe bele kell férnie a fejegységnek, a később betervezett rendszer kábelezésének és a munkadíjnak is. - vagy badarság, hogy előre akarom megoldani a kábelezést?
Ideiglenesen van egy régebbről megmaradt "erősítőm" MAC maximus 2.100 ezt a gyári hangszórók hajtására be lehetne szerelni, míg össze nem szedem a pénzt a kiszemelt fenti szettre, vagy valami más amire meggyőztök/meggyőznek.

Tudom ez csak két csatornás, a kiszemelt meg négy... ezért akarom a kábelezésnél már ezt figyelembe venni.

Hétvégente sokat használom a csomagtartómat, ezért az erősítőt az anyósülés alá tervezném, de itt is örülnék tanácsnak, mennyire és miben van jelentősége, hogy az erősítő, fejegység, láda milyen távolságra helyezkedik el.

Nem is írok többet, mert így is nagyon bő lére eresztettem.

Előre is köszönöm a fáradozást.
cOxeR

(#18691) Soma01 válasza zolikaDB (#18686) üzenetére


Soma01
veterán

:K De csak azért, mert erősítővel nem próbálta még!! :DDD :DDD

(#18692) gabo01 válasza cOxeR (#18690) üzenetére


gabo01
senior tag

Szia!
Az alapkoncepciód szerintem jó! Vegyél egy jó állapotú használt felső kategóriás fejet vagy egy új középkategóriást (min 2 pár RCA legyen rajta) és csináltasd meg a kábelezést!
Aztán ha ez mind kész van úgyis gyorsan be akarod szerezni majd a többi motyót is! :K Nem rosszak az Audio System cuccok de nem kell feltétlenül mindent ugyanabból a márkából venni!
Szerintem az általad kiszemelt erősítő tuti nem fog beférni a Focus ülése alá mert ha megnézed a méreteit nem egy kis darab (51 cm hosszú)!
Másrészt nem biztos, hogy újat vennék a többi dologból sem! Adott összegért használtban sokkal jobb minőségű cuccokat lehet venni! :DDD

(#18693) Hooper válasza zolikaDB (#18686) üzenetére


Hooper
őstag

Lehet mert még nem hallottam erősítőről :D

Az hogy a szett bizonyos hangerő felett (mondjuk az már tényleg nagyon hangos) el kezd torzítani az a fej gyengesége miatt van.. vagy a hangszóró tud ennyit?

(#18694) footy válasza Hooper (#18693) üzenetére


footy
addikt

A fejegyseg erositoje "kockajelet" kuld.

(#18695) cOxeR válasza gabo01 (#18692) üzenetére


cOxeR
Ármester

A második rész is nagyjából ugyanaz a keretösszeg, ez a plafon amit rá akarnék költeni, abból megvan az említett szett.
Mindegyik résznél örülnék javaslatnak, akár ha abban maradunk, hogy milyen fejegység, milyen kábelezés, és hogy hova hány szálat, ha a felvázolt a terv. Mire kell még készülni, melyik résznél mire kell figyelni.

Elsőre akkor fejegységnél, mi mindent kell figyelni, a 2 pár RCA-t azt eddig is néztem... de a jobbakon ennél úgy is több van.

Fejegység keresgélés:
Alpine CDA-9887
Wackond cuccai - róla úgy is olvastam már itt, mint jó forrásról

(#18696) Joe fiú válasza cOxeR (#18690) üzenetére


Joe fiú
senior tag

Szia!

Van egy Alpine 9812RB fejem, szerintem kezdő fejnek elég kellemes lesz :)

Most nézem a 9887 is jó döntés ezért a pénzért, a kérdés,hogy mennyit szánsz fejre.

[ Szerkesztve ]

(#18697) Soma01 válasza Hooper (#18693) üzenetére


Soma01
veterán

A fej miatt, tuti. Erősítővel szerintem később jelentkezik és sokkal tisztább is lenne és dinamikusabb is amíg el nem kezd torzítani.

(#18698) gabo01 válasza cOxeR (#18695) üzenetére


gabo01
senior tag

Alpine-ban én nem tudok segíteni! Majd jönnek a szakik és megmondják mit érdemes venni! Wackond-ról csak jókat hallottam, szerintem ha Alpine tőle nyugodtan megveheted!
Ha engem kérdezel akkor vagy Clarion DXZ 958-at veszel vagy Pioneer 88 RSII-őt!
Ezeken mindegyiken 3 pár RCA van tehát nem lesz gond később sem!
Ha egy első szett+láda a terv és passzív rendszert akarsz akkor kell táp,test és 2 pár RCA az erősítőnek meg hangszórókábel a szettnek és a ládának!
Ha aktívat szeretnél akkor 3 pár rca egy 4 és egy 2 csatornás vagy mono erősítő a többi ugyanaz!
Mire kell készülni? Ha okosan vásárolsz akkor "sok" pénz elköltésére ha kevésbé vagy megfontolt akkor még több költésre! :DDD

(#18699) cOxeR válasza Joe fiú (#18696) üzenetére


cOxeR
Ármester

Az első fázisba szánt keret felét gondoltam erre (saját "okoskodás" alapján)... de igazából ezért szeretném átlátni, hogy melyik résznél mivel lehet számolni, hol mi az amire nem gondolok, és még húzós... ami kell és megkerülhetetlen.
Persze sosem lesz tökéletes egy rendszer ennek ellenére sem, ezt is meg kell emészteni.

Így felbontva pl:
- fejegység
- keret
- kábelezés (akusaru, biztosíték, miegymás)
- munkadíj
- ?
- akkumulátor?

Ezért vagyok ezzel meglőve, és ezért vagyok ennyire nehéz eset, mert nem szeretek mellé fogni, etettek meg már eleget mindenféle területen, így előbb megpróbálok érteni legalább átfogóan valamihez, és utána tudok/merek/akarok belevágni a lecsóba, nem azért dolgozom és spórolok, hogy kidobjam feleslegesen. :)

(#18698) gabo01
Igen-igen, ezt akarom kordában tartani ép ész keretek között, úgy hogy a lehető leginkább örülhessek annak amit "faragtam".

[ Szerkesztve ]

(#18700) cicmanyek válasza cOxeR (#18699) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

Milyen kocsiba lesz?
Focus1 már látom...
No akkor a hangszóróbeépítés sem lesz egyszerű mert a Focusnak gyárilag elől kisoválja van ha jól emlékszem...de lehet hogy keverem az Escortal... :F
Na szóval ha tényleg jót akarsz , elkerülhetetlen lesz a korrekt ajtószigetelés.
Fejből:
Alpine: 9887 vagy 9835.
Pio: RS1 vagy RS2 vagy PRS.
Clarion: 958 , 788
Ha nem akarsz aktívot akkor Pio MP77.

[ Szerkesztve ]

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.