Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19901) trencsy válasza MunezXBK (#19900) üzenetére


trencsy
csendes tag

Valami hangszerelt zenére gongoltam 320 Kbps-ban

Közben hozzájutottam a 2012 sq hanganyagához :) :)

[ Szerkesztve ]

(#19902) MunezXBK válasza trencsy (#19901) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Azt viszont elkérném. :B :K :R

(#19903) trencsy válasza MunezXBK (#19902) üzenetére


trencsy
csendes tag

Parancsolj, nagyon ok szerintem :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#19904) MC Pite


MC Pite
veterán

A tanácsotokat kérném:

Igény: Menet közben is legyen valami a mélyekből, picit testesebb, elevenebb zene, picit több magas (mennyiség és átvitelben is)

Forrás: Gyári fej. Igen, xar, de a kormány vezérlés és kijelző (meg sebességfüggő hang, stb) fontos, és nincs huszonezrem a kábelekre ehhez.

Röviden: Gyári fejre kötném egy Picassoban, hátra koax, előre komponens szettet néztem ki, a Kicx tűrhetően érzékeny normális ár mellett pl, a gyári fejjel is tűrhető hangot produkálna valószínűleg. Kicx ICQ-6.2 + ICQ652-őt néztem ki, másik versenyző az MX165 és MXc165.

Körbenéztem este, bonyolódik a helyzet. Hátul ugyan van -os hely is,
de elég szűk kosarú osok férnek csak be (DCX 165.2-nek elég sok
hiányzott) mert a kitörhető műanyagnak hitt rész mögött helyenként
lemez is van.

Vagy 13as koax szettet rakok akkor oda, (mert olyan keskeny, kb
11,4cm-es kosarú hangszórók amiket láttam pici mágnesesek, gyáriak
voltak), vagy a gyári első megy hátra, rácsába ültetve egy gyári
magassal (mint az előző Picassoban). Kérdés árban hol lenne az a 13as
szett ami már jobb a gyári16+magasnál...
Kiemelő keret nem tűnik jó megoldásnak, mert akkor a gyári rácsot nem
tudom visszarakni, ami így is síkba esik az ajtóval, és így is
belerúgnak az utasok; egy jobban kiálló eléggé kapná az ívet, annyit
nem ér.

Másik, hogy a magas hangszórók fészkét is megnéztem, van alatta még
plusz 1,5cm, ez jó; a vezeték viszont mocskos rövid, és csak a rácshoz
lehet fogatni alulról - nem vettem számításba hogy nagyon bent van a
szélvédő tövébe, még kézel is alig férek oda, nemhogy szerszámmal.
(Így már értem miért vágták inkább ki többen is a gyári rácsot az új
magasnak, ami sajna baromi csúnyán néz ki.)

Ezek fényében erősen gondolkozom inkább egy jobb koax szetten előre
(picikét mennyiségben és tartományban is hiányom van a gyári magassal;
bár ha csak a mélyközepet is tudnám normálisra cserélni , 'elmenne'
esetleg a magas, hogyha cserébe még érzékenyebb, combosabb lehetne a
mélyközép).

Kérdések:
1, Van ráció egy Hertz DCX 165.2 vagy Audio System CO 165-ben a
komponensek ellenében?
2, Gondolom hátra tízig nincs alternatívája a gyári 16os+a belső rácsára passat magas kombónak?

Megköszönnék némi iránymutatást :R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#19905) gabber01 válasza trencsy (#19903) üzenetére


gabber01
addikt

kíváncsi lennék rá, de nem jó a link :S

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#19906) zolikaDB válasza gabber01 (#19905) üzenetére


zolikaDB
veterán

Regisztrálni kell hozzá.

(#19907) trencsy válasza gabber01 (#19905) üzenetére


trencsy
csendes tag

Csak reg és már szedheted is :)
36 db wav, átlagban 2 perc körüliek, igen változatos ...

(#19908) trencsy válasza MC Pite (#19904) üzenetére


trencsy
csendes tag

Szia!

Nekem van egy DLS 226-os koaxom, ha gondolod.
Érzékenysége 93Db, Rms:50w, Max:80w
Hibátlan állapotú!

(#19909) orbano válasza MC Pite (#19904) üzenetére


orbano
félisten

hali!

hátra nem kell semmi, előre az MX165-öt megveheted és bituzd ki rendesen az ajtót.
a szett magasait pedig érdemes valahova az A oszlopra fogatni, előnyösebb helyre, mint a gyári megoldás.

A vér nem válik VAZZE!™

(#19910) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Köszönöm a tanácsokat, de végül az ész döntött, nagyon olcsón hozzájutottam egy Kicker ládához és egy Kicker erősítőhöz, kábelszettel, mindennel :)

Smoke & Torque

(#19911) cOxeR


cOxeR
Ármester

Sziasztok!

Nem tűntem el, csak egyelőre nem volt módom előbbre lépni az "építkezésben".
Most viszont úgy néz ki összeáll egy kisebb keret, egy első szettre, meg a beépítésre, szigetelésre.
Erősítő viszont már nem fér a keretbe...
Érdemes beszerelni és bekötni a körbe a régi megmaradt 2.100-as maximust?
Vagy szabaduljak meg tőle, és kis ráfizetéssel inkább egy árban közeli 4 csatornás?
Az alábbival szemezgetek most amúgy:
Gladen Audio SQL 165

(#19912) MC Pite


MC Pite
veterán

trencsy: Ha csak előre kerül koax szett, akkor érdekel, priviben dobj egy árat légyszi (úgy látom 145ös átmérővel hátra biztos nem megy be.)

orbano: Hmm, igen is meg nem is. Low cost projekt javítani a hangon, és egy kellemes szett hátul nem baj ha van, oda tíznél többet nem is áldozok semmiképp (most tudod mi van hátul? hehe, inkább nem is mondom, közel ahhoz mintha semmi nem lenne). Plusz az utasok igénylik :) (Vszínű gyári első ráheftölt másik gyári magassal pont jó lesz hátra másnem, 'ingyé' van.)

Nem keverem a szobai rendszert az autóval, ott erősítő/hangfal tuningra magában többet költök mint itt az egészre akarok.
Az ajtó zajcsillapítása tűrhető, (nagy vastag rezgéscsillapító lap rajta gyárilag, meg felénél egy törés a lemezben hogy még merevítsen) egyelőre marad így, plusz nem hangosan (szobaihoz képest határozottan halkan) hallgatom az autót.

Az tuti hogy akusztikailag jobb az A oszlopon a magas a pofám fele fordítva, de most nem ez a feladat :) Vagy bemegy a gyári rács alá, vagy nem jön sehova.
Éjjel azon filóztam, hogy az öklömnyi helyet vastag, kemény szivaccsal kibélelem, és komponens szett magasát ez nekinyomja a rácsnak, és kész a felfogatás... Ha van jobb ötletetek mondjátok...

És a 'költői' kérdés: Hasonló árban hogy viszonyulnak a komponens és koax szettek? Pl MX165 vs CO165? (Egy szinttel fentebb van a koax, tudom, de nem hallgattam ilyenek, fingom sincs.)

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#19913) footy válasza MC Pite (#19912) üzenetére


footy
addikt

A koax lentebb van hangminőségben és nem is egy szinttel. Ezért ajánlja mindenki a komponens szetteket.

(#19914) orbano válasza MC Pite (#19912) üzenetére


orbano
félisten

ront a hangképen, ha raksz be hátulra is. tehát nem csak fölösleges pénzkidobás, de még árt is.
szerelőnyílásokat is zárni kell, ha mélyhangokat akarsz, különben az akusztikai rövidzár elviszi a szuflát.
magasat lehet ragasztópityuval is rögzíteni, a szivacsot nem tudom, nem hiszem hogy neki szorítja annyira, hogy ne rezegjen ott magában

A vér nem válik VAZZE!™

(#19915) orbano válasza cOxeR (#19911) üzenetére


orbano
félisten

72k a szettre? wtf???

A vér nem válik VAZZE!™

(#19916) MC Pite válasza footy (#19913) üzenetére


MC Pite
veterán

Ha sztetek működhet a magas alácuccolós módszer, akkor MX165 vagy ICQ6.2 inkább? Kicxekről azt hallottam hogy lightos forrással is jól hajthatók, az AudioSystemes hangszórókat inkább rendes forrásról hajtva látom (tudom hogy jó szett meg van plecsnije), papíron hasonlóan érzékenyek.
Az ICQ-n látom hogy két 'csapolási pont' van a magasnak (0 ill -3dB), az MX-én is lehet állítani? (Tököm se tudja hogy a brutálisan nagy szélvédő tövében hogy fog passzolni a mélyközéphez, esetleg nagyon tolakodó lesz mert direktbe jön, passz.)

Még egy nőgyógyász fog marhára kelleni a magas cseréhez, mert fél centit se hagytak pluszban a vezetékre hogy ***janak meg, áthúzni meg mások sem bírták a picasso fórumon, így ebben nem bízok...

orbano:
Akkor csak a gyári maradványokat vágom be hátra, aztán a fader eldönti.
"szerelőnyílásokat is zárni kell, ha mélyhangokat akarsz, különben az akusztikai rövidzár elviszi a szuflát."
Öhm, tudod pontosítani mire gondolsz? Fólia kinyesve, liter lesz, kábelátvezetés az ajtókban meg atom szoros; ha ezekre gondoltál; pipa.

"magasat lehet ragasztópityuval is rögzíteni, a szivacsot nem tudom, nem hiszem hogy neki szorítja annyira, hogy ne rezegjen ott magában"
Hátő... Itt a rács:

Ez alatt van egy bő szappannyni hely, oda rakok be ilyen hőszigetelő szart, ami elég jól neki fogja tolni a rácsnak. Pisztollyal megpróbálom, csak a domború rács miatt egy kiló anyag kell, és a lukas részre is kéne nyomni, szerintem nem ez lesz a nyertes megoldás.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#19917) orbano válasza MC Pite (#19916) üzenetére


orbano
félisten

csak annyi, hogy sok kocsin elég nagy likak vannak az ajtó belső lemezén. ha a Tiedén nincsenek lukak, akkor nem para.
a magason van azért bőven kábel, ha van helyed sarut rakni a kábelekre, akkor azért nem egy világvége a dolog.

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#19918) footy válasza MC Pite (#19916) üzenetére


footy
addikt

Sajnos a kicx-et még nem hallottam. Fejről hajtva az AS165MX és a Hertz DSK165 az ajánlott.

(#19919) MC Pite


MC Pite
veterán

Hát igen, sarut nem (egyszerűen) fogok tudni rá rakni (vmennyire látszik a képen, kezed se fér igazán oda, nemhogy szerszám :( ).

Hertz 93 (142mm m.h.) az AS 91éhez (m.h. passz, de előre befért másnak) képest...
AS és a Hertz mellé egy DLS Pro Slimline PS6 is beugrott (92dB, 146mm m.h.). Hertznél fúrni kell, de túlélem.

Melyiket a háromból? :R

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#19920) cOxeR válasza orbano (#19915) üzenetére


cOxeR
Ármester

Mondtam már, hogy ne azt nézd Te mennyiért kapod... megint leragadtál ott. :)
Felfogtam elsőre is, hogy ennyiből egy komplett cuccot összevadászok.
Tudok egy új állapotú szettet 39-ért... ezért kérdeztem, eszem ágában nincs kiadni 70k-t... akkor inkább vennék egy használtat, meg egy erősítőt...

[ Szerkesztve ]

(#19921) orbano válasza cOxeR (#19920) üzenetére


orbano
félisten

nem tudom mit tud, de szerintem 39k-ért is sok. mármint fölösleges. főleg ha nem fér a keretbe erősítő. de jó lenne tudni mi a végcél. milyen minőség, milyen össz pénzkeret áll majd rendelkezésre? ne vásárolgass bele a vakvilágba "jó vétel"-eket.

A vér nem válik VAZZE!™

(#19922) cOxeR válasza orbano (#19921) üzenetére


cOxeR
Ármester

Most az a cél, hogy egy erőteljes első szettet rakjak össze... ezért nem kergetek most erősítőt... mert amiket láttam (használtban is kerestem), az semmiképpen nem fér a keretbe.
Most addíg szeretnék eljutni, hogy legyen egy szett, fejről, vagy a meglévő 2 csatornásról hajtva... egy minőségi első szett, amit később egy megfelelő 4 csatornás erősítővel meg tudjak hajtani. (Szakállal szeretném beszereltetni, és megcsinálni az ajtókat, már felvettem vele a kapcsolatot emiatt)
Ha érdemes bekötnöm ideiglenesen a kétcsatornásat, akkor megpróbálom most a kábelezést megcsinálni rendesen, 4 csatornás erősítőnek megfelelően bekábelezve... hogy később, csak az erősítőt kelljen cserélni... ne legyen gondom kábelezésre.

(#19923) gabber01 válasza trencsy (#19907) üzenetére


gabber01
addikt

Valóban, köszi, én kérek elnézést! :D :R

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#19924) trencsy válasza gabber01 (#19923) üzenetére


trencsy
csendes tag

Használd egészséggel, nekem bejönnek ;)

(#19925) MC Pite válasza MC Pite (#19919) üzenetére


MC Pite
veterán

A DLS (PS6), Hertz (DSK165) AS (MX165) trió közül mazsolázgatok, ezen a szinten nem nagyon oszt meg szoroz hogy csak a magas előtt van mélyvágás vagy rendes keresztváltójuk van?
A DLS-s délután el tudnám hozni, 30Km-re van, a másik kettőből csak újat látok épp (meg időnként nézegetem őket, de ritka az eladó/elég hamar elmegy)...

Papírforma szerint a hertz a legjobb (?), de azt a legmelósabb berakni (hogy vakulnának meg hogy csak 3 luk van rajta...). Még talán a magas rögzítője is használható.
Bár a sok tesztben biztos futott az MX ellenében, mégsem az jött ki jobbnak(?). Persze 1 ilyen tesztet sem találok :U

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#19926) MC Pite válasza MC Pite (#19925) üzenetére


MC Pite
veterán

Ellenvetés hiányában DLS-ért elindulok 6körül (amiket idáig hallottam DLS-eket elég korrektek voltak), mert holnap lenne időm elvileg berakni...

1-2 szett teszttel vki ki tud segíteni? :R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#19927) zolikaDB válasza MC Pite (#19926) üzenetére


zolikaDB
veterán

CS-on van egy eladó DSK 18-ért, amúgy a Mediában 15k - legalábbis Debrecenben.

(#19928) MC Pite válasza zolikaDB (#19927) üzenetére


MC Pite
veterán

Racing bazáron találtam a közelben a DLS-t szintén 18ban, ezért is érdekelne melyiket érdemesebb. Megnézem, köszi. (DSK 23 körül szokott lenni...)
Expressz, topapro, ph meg vaterát is átnyálaztam hogy mi akad...

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#19929) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok.

Valaki referálna? Köszönöm.
1
2
3

(#19930) misirulez


misirulez
senior tag

Sziasztok!

Audi chorus rendszerrel baromira elégedett vagyok, egy baja van, hogy nem tud CD-t lejátszani. próbáltam kazetta>MP3 cuccal nem is volt annyira vészes csak néha hirtelen csutka hangerőre rakta magát utána vissza, okozott pár meglepetést így inkább hanyagolom. A szivargyújtós FM transzmitter pedig rossz minőségű hangot ad. Van esetleg még valami megoldás amivel nem kell fejegységet cserélnem?

Üdv,
Misi

(#19931) Játékos válasza Játékos (#19834) üzenetére


Játékos
addikt

Hali!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Elvileg holnap érkezik hozzám egy Pioneer DEH-4400BT, ami egy családi autóban fog szolgálatot teljesíteni. (Fiat Ulysse). Ennek megfelelően keresnék hozzá legalább 4 db. hangszórót, amitől nem várok annyira nagy hangerőt , sokkal inkább előtérbe helyezném, hogy gyengébb hangerő tartományban is relatíve elfogadható minőséget produkáljon.
Nem akarok "ennek élni", szóval nem megy versenyre, nem szándékom emiatt szigetelni, profi cuccokat vásárolni, stb., csak a lehetőségekhez képest szépen szóló rendszert.
Előre is köszönöm a segítségeteket!
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19932) footy válasza Játékos (#19931) üzenetére


footy
addikt

Az első hsz-ben rengeteg hasznos infót találsz, többek között azt is hogy hátra nem rakunk hangszórót. Ha megvolt az első hsz írd le mennyit szánsz a projektre mid van eddig és úgy már lehet ajánlani valamit

(#19933) Játékos válasza footy (#19932) üzenetére


Játékos
addikt

Jelentem, megvagyok az első hsz-el, akár fel is kérdezheted! :D

Viszont: ez egy elég hosszú autó, 3 sor ülés van benne. A "hátulra", az a kalaptartóra értendő, vagy a hátsó ajtóra? Mert kalaptartó, az nincs is, így oda biztos nem teszek semmit, viszont a hátsó sor ülésnél gyárilag is van hangszóró. (bár sejtelmem sincs a minőségéről) Szerintem elég hangos lenne az elöl ülőknek, ha hátul is szeretnének hallani belőle valamit... :U

Mennyit szánok a "projektre"? Nyilván minél kevesebbet, de hogy lássunk nagyjából tisztán, mondok egyet: 30.000 felé nem mennék első körben.
Köszi! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19934) zolikaDB válasza Játékos (#19933) üzenetére


zolikaDB
veterán

Papoltam, h a Media Marktban a Hertz DSK 165 kereken 15e HUF. Pont kijön a pénzedből 2 pár!

(#19935) Játékos válasza zolikaDB (#19934) üzenetére


Játékos
addikt

Köszi! Ezek szerint ezért az árért ez jó választás. Meg kell néznem, hogy egyáltalán befér-e az ajtókba. Köszi mégegyszer!
Meghallgatok más ajánlatot is szívesen! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19936) gtamate2


gtamate2
veterán

A Pioneer TS-G172CI nem jobb véletlenül mint a Hertz 165.2?

A pio 12.3k-ból megvolna, a leírt adatok alapján pedig jobbnak tűnik mint a Hertz. Viszont holnap megyek Debrecenbe szóval 15k-ért is megvehetem a Hertz-et, szerintetek?
Jelenleg még nincsen mélynyomó a kocsiban de a későbbiekben valószínűleg be fog kerülni egy 1000w RMS teljesítményű Pio, vagy egy 250w-os Magnat, szóval inkább a középtartomány valamint a magas lenne a lényeg. Szóval szerintetek?

*Sn0w

(#19937) shteer válasza Játékos (#19935) üzenetére


shteer
titán

nincs más ajánlat :) első körben nézd meg hátul mi fér be ;)

..szerintem jónak tűnik

(#19938) MC Pite válasza gtamate2 (#19936) üzenetére


MC Pite
veterán

89dB-es érzékenységű, te mit látsz jobbnak a pion???

1000W-os mélynyomó? :)
Szerintem ezek mellé a (feleslegessé vált) Alpine SWD1600am is eleget szólna :)

t.imi:Amikor a szuziba 10cm-es DLS-eket raktam, rá kellett jönni hogy túl erősek abba a tejfölös pohárba. Tök fölös szerintem nagyobbat belerakni, azzal is vért fogsz izzadni hogy ne rezonáljon az egész, meg legyen valami értelmes légtered...
Sőt, lehetőség szerint vágnám is 100-120Hznél, és ülés alá egy kompakt mélynyomót ha másutt nincs hely. Úgy még talán lehet esélyed valami kerek hangzásra, szerintem.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#19939) orbano válasza MC Pite (#19938) üzenetére


orbano
félisten

mondjuk engem érdekelne, hogy mit lehet jobbnak LÁTNI egy eszközön, amit HALLGATNI vesz az ember :))
Az, hogy 89dB, nem feltétlenül hátrány... a magas érzékenység csak fejről való hajtásnál fontos.

A vér nem válik VAZZE!™

(#19940) zolikaDB válasza orbano (#19939) üzenetére


zolikaDB
veterán

Így van! :) Mondá a mester!

(#19941) gtamate2 válasza orbano (#19939) üzenetére


gtamate2
veterán

Fejről lesz hajtva, a frekvencia tartománya a Pionak 26 - 38,000 Hz-ig terjed, a Hertznek pedig 50 - 21.000 Hz-ig, ezért gondoltam hogy jobb a Pio

*Sn0w

(#19942) Játékos


Játékos
addikt

A csipogókat hogy illik rögzíteni? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19943) Joe fiú válasza gtamate2 (#19941) üzenetére


Joe fiú
senior tag

És te a mesékben is hiszel? A Dsk jobb.

(#19944) shteer válasza Játékos (#19942) üzenetére


shteer
titán

Ahogy tudod :) gyari helyre, epitett panelbe, gombbe, felfurva, felragasztva..

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#19945) Játékos válasza shteer (#19944) üzenetére


Játékos
addikt

Jaaaa, hogy itt is van összefüggés a gyerekkor. és a Legozás között?! :D Na majd meglátom...
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19946) begrimisu


begrimisu
aktív tag

szerintem ezt vedd meg ebben nem fogsz csalódni igaz + 5 ropi de megéri! [link]

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#19947) Játékos


Játékos
addikt

Jó estét nektek!

Azt a kérdést válaszolja meg nekem valaki, legyen szivs, hogy a hangszóró átmérőjét hol mérjük? Az a membrán mérete, vagy a körbefutó gumié? Köszi :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19948) HabyRolika


HabyRolika
tag

Sziasztok!

30 ezres határig milyen 16-os szettet tudnátok nekem ajánlani?! 206-os Peugeot és Clarion CZ702E fejem van 2db szett néztem Mac Audio Olimpic Gold 2.16 és Audio System 165Fl utóbbi igaz hogy 33 ezer de ha megéri akkor nem baj a plusz 3 ezer!

Előre is köszi a segítséget!

Bad Boys Bad Boys a Laci haja dús a Laci haja dús, mint a rántott hús :)

(#19949) HabyRolika válasza HabyRolika (#19948) üzenetére


HabyRolika
tag

vagy még a Kicx GFQ-6.2

Bad Boys Bad Boys a Laci haja dús a Laci haja dús, mint a rántott hús :)

(#19950) shteer válasza Játékos (#19947) üzenetére


shteer
titán

befoglaló szélességet mérünk
kép

..szerintem jónak tűnik

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.