Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18451) Soma01 válasza orbano (#18448) üzenetére


Soma01
veterán

Van STEG QM120.2x is. 28e.
Ez hasonló mint a AS, de ez 80e újonnan és természetesen jobb minőség. :K
Ismeritek?

[ Szerkesztve ]

(#18452) Hooper


Hooper
őstag

Ha esetleg úgy alakul, hogy mégis.. :DDD
itt a PHn van pár erősítő 10körül (signat, magnat, sony)
valamelyik esetleg? f*ngom nincs mit kell nézni rajtuk
(ja igen, még mindíg DSK)

[ Szerkesztve ]

(#18453) orbano válasza Hooper (#18452) üzenetére


orbano
félisten

semmit nem kell nézni, a hangjuk a fontos. a DSKhoz valami nagyon meleghangút kell szerintem választani, hogy finomítson a hangján.

A vér nem válik VAZZE!™

(#18454) G.Zs. válasza Soma01 (#18450) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Régebbi, Twister szériás Audio System-eket nézegessél. Azok hidalva 2ohm stabilak, és szerencsével olcsóbban is kijössz. F2-190-et szerintem 20k környékén lehet vadászni.

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#18455) orbano válasza Soma01 (#18449) üzenetére


orbano
félisten

szerintem "erősebb" erísőtő kell neki (erő != teljesímény), ami alkalmasabb szub hajtásra.
(nem tudom milyen az, mennyire van jó hangja).

A vér nem válik VAZZE!™

(#18456) Hooper válasza orbano (#18453) üzenetére


Hooper
őstag

és azt honnan tudom hogy meleg? :))

(#18457) orbano válasza Hooper (#18456) üzenetére


orbano
félisten

meghallgatod :D vagy kikéred az itteniek tanácsát, hogy alánljanak valamit ami ilyen és reális áron van :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#18458) Hooper válasza orbano (#18457) üzenetére


Hooper
őstag

volt régebben ez a "pio fejre a DSKt külön bekötve és akkor Faderelhető" téma...
az erősítőnék is így van, tehát több 4csatisat kell venni, vagy ott a 2 csatornás erőlködőkre is rálehet úgy kötni? vagy erősítőnél nem szükséges mert máshogy szabályozható?

(#18459) orbano válasza Hooper (#18458) üzenetére


orbano
félisten

erősítőnél (általában) csatornapáronként van gain, tehát a magas és mélyhangszórópár hangerejét tudod állítani egymáshoz viszonyítva egy 4 csatissal

A vér nem válik VAZZE!™

(#18460) gabo01 válasza Hooper (#18458) üzenetére


gabo01
senior tag

Ahhoz, hogy a fejen tudjad állítani a hangerőt egy 4 csatornás kell ugyanabban a felállásban mintha nem lenne erősítő!Első traktus mondjuk a magas a hátsó meg a kick 2 pár RCA-val!
Ha meg az erősítőn akarod állítani akkor elég 1 RCA is és ha két pár RCA kimenet van a fejen akkor a másik megmaradhat a ládának! :U

(#18461) orbano válasza gabo01 (#18460) üzenetére


orbano
félisten

mondjuk egy hertz dskhoz elég nagy overkill 4csatis erősítőt venni :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#18462) Csygusz


Csygusz
tag

Hello!
Nincs valakinek elfekvőben egy Hertz H230 vagy H210-es erősítője? :))
Egy ilyen hiányzik a leltárból :)

Az ígéret szép szó, ha megtartják.

(#18463) Captor válasza Laybee (#18391) üzenetére


Captor
tag

Én 250GB-os HDD-vel használom a DEH-80PRS, tehát nem 120GB-ig van a határ. Ha jól emlékszem FAT32 és fájl/mappa mennyiségi limit van csak megadva a használatiában. Ja meg egy partíció.

(#18464) orbano válasza Captor (#18463) üzenetére


orbano
félisten

ez nekem is gyanús volt, semmihez sincs köze a 120gb-nak

A vér nem válik VAZZE!™

(#18465) Az-X válasza orbano (#18464) üzenetére


Az-X
őstag

Dehogynem... régen FAT32-vel ennyit lehetett megcímezni max.

:)

(#18466) cicmanyek válasza orbano (#18461) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

:R

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#18467) orbano válasza Az-X (#18465) üzenetére


orbano
félisten

azt az alaplap IDE vezérlője, vagy a bios produkálta. itt USB-n keresztül olvas FAT32-t. mögötte meg te választod meg az USB - HDD interfacet lényegében.

A vér nem válik VAZZE!™

(#18468) Az-X válasza orbano (#18467) üzenetére


Az-X
őstag

Nem nem! Az OP rendszer limitje volt! Az XP SP3 előtt 120Gb-ig tudott formázni.

:)

(#18469) orbano válasza Az-X (#18468) üzenetére


orbano
félisten

akkor minimum is/is, gondolom köze van a kettőnek egymáshoz. szerencsére a pioban se bios, se ide vezérlő, se XP :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#18470) footy


footy
addikt

A vegen meg tiszta kocka-horda jon itt ossze :))

De hogy ON is legyek, mennyit er most egy Clarion 788?
Van-e valakinek elado?

Szerk:
Nem tudom eldonteni, hogy a hangszorobol vagy a fejbol hallom a venti hangjat. Alpine 117.
Ki lehet ezt valahogy kapcsolni? Ami vicces, hogy ha radio hallgat az ember akkor nem megy a venti. CD-nel , iPod-nal viszont igen.

[ Szerkesztve ]

(#18471) orbano válasza footy (#18470) üzenetére


orbano
félisten

húzd le a hangszórókat, vagy takard le őket és kiderül szerintem

A vér nem válik VAZZE!™

(#18472) cicmanyek válasza footy (#18470) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

Nem nagyon van belőle eladó , ha van akkor meg kitartják olyan 50k körül.

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#18473) footy válasza cicmanyek (#18472) üzenetére


footy
addikt

A nemet ebay-n 100euroert ment el egy a heten. A szivem hasadt meg erte. Nem mintha nem tetszene az alpine hangja, de szivesen kiprobalnam a klarit. Foleg hogy ipodot is tud vezerelni, mondjuk kerdes, hogy iphone 4-gyel is megy-e.

(#18474) dreed válasza Soma01 (#18443) üzenetére


dreed
tag

Én egy kicsit olcsóbbat keresek. :) Egyik ismerősöm, nagyon dicséri a Fearlesseket, de én még nem hallottam.

Üdv: Károly

(#18475) Soma01 válasza footy (#18473) üzenetére


Soma01
veterán

Amúgy ezek a fejek, hogy vezérlik az [ájfónt]? A rajta lévő fájlokat lejátsza, mint egy usb-s meghajtóról, vagy az [ájfón] által lejátszott zenét berakja az aux-ra? Mert ez így olyan, mintha a jack csatlakozóba dugnék egy kábelt és azt be az aux bemenetre. Tehát így az, ahogy és amit az [ájfón] lejátszik olyan minőség lesz max a zene? A fej nem produkál jobb minőséget lejátszásban ha usb-ről kap valami anyagot?
Vagy ez inkább olyan kényelmi dolog, hogy viszel egy telcsit és az azon lévő zenét hallgathatod a kocsiban és nem a telcsit kell nyomkodni ha zenét akarsz váltani, hanem a fejet? :F Ennyi?

(#18476) Soma01 válasza dreed (#18474) üzenetére


Soma01
veterán

Max 20e ft? Vagy mennyi?

(#18477) cicmanyek válasza footy (#18473) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

Az Alpine -nak nem lesz olyan hangja soha mint egy klárinak.... :))
Volt már szerencsém 9835-9887-ig sokmindenhez de egyik sem ért fel sem a 928-ashoz sem a 958-ashoz.

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#18478) orbano válasza footy (#18473) üzenetére


orbano
félisten

egyszer hallgatnál meg egy jobb klárit, vagy piot és soha nem akarnál többet alpinet szvsz :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#18479) orbano válasza Soma01 (#18475) üzenetére


orbano
félisten

mint ha USB lenne, fejegységről választasz tracket, stb. hogy a hangátvitel hogy történik, köze van-e a hanghoz az iphoneban lévő analóg traktusnak, nem tudom. nekem csak a pioneer iphone adapterével van tapasztalatom, az történetesebben szárazabban szólt, mint ha ugyanazt CDről hallgattad volna egy RSII-ben (volt szerencsém direktben összehasonlítani). lehet más ipod adapterek ennél jobbat produkálnak, nem tudom.

A vér nem válik VAZZE!™

(#18480) footy válasza Soma01 (#18475) üzenetére


footy
addikt

KB 90% hogy az iphhone/pod DAC végzi a konvertálást. Ez így inkább kényelmi dolog, nekem pl 650 szám van rajta, egyrészt nincs az a cd-tár amivel ezt meg tudnám oldani. Másrészt a keresés a zenék között nagyon jól ki van találva. Kereshetsz playlist-et , előadót, számcímet, stílust. Ha előadó vagy számcím alapján keresel, akkor pedig a számbillentyűk nyomkodására ugrik kb 20%-ot a listában. (Nem kell végig tekergetni a gombot, ha "V" betűs az előadó). Egyébként az iphone DAC nem tré, hanem egy erős közepes.
Hétvégén ha lesz időm kipróbálom más kábellel az iphone-t meg az usb-ről való lejátszást.

(#18481) footy válasza cicmanyek (#18477) üzenetére


footy
addikt

A 788-cal nincs tapasztalatod?

@orbano
Volt Clarionom FZ709, tetszett is a hangja, de a kezelhetőség elég szar volt. Az ipod vezérlésről nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

(#18482) zárlatos


zárlatos
csendes tag

nincs valakinek eladó rca kábele?5méteres,max 5eft-ig

[ Szerkesztve ]

(#18483) Soma01 válasza footy (#18480) üzenetére


Soma01
veterán

Tehát ezek szerint számít a kábel minősége, mivel nem csak digitálisan kommunikál, hanem már az hang is azon megy. Köszi!

(#18484) krisztian7 válasza Soma01 (#18483) üzenetére


krisztian7
tag

Digit kábeleknél is számít a minőség, igaz kicsit kevésbé mint a sima kábeleknél, de bőven észrevehetőek a különbségek.

(#18485) G.Zs. válasza zárlatos (#18482) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Nekem van. Keress meg priviben. :K

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#18486) Hooper válasza Soma01 (#18475) üzenetére


Hooper
őstag

Én meg ehez kapcsolódóan azt kérdeznem hogy ha USBn van rákötve az iPhone akkor a YouTuberol vagy böngészőből jövő zenét is lejátsza?
(pio1400ub)

(#18487) footy válasza Hooper (#18486) üzenetére


footy
addikt

Nalam az alpine igen, sot a tunein netradio is megy fullosan

(#18488) LaptopSystem

sziasztok erről mi a véleményetek?

megéri az érét szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#18489) orbano válasza LaptopSystem (#18488) üzenetére


orbano
félisten

lehet én vagyok a vak, de se árat, se specifikációt nem látok, csak egy adag rizsát :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#18490) bsh


bsh
őstag

sziasztok,
legolcsóbb kenwood kdc-bt32u fejegységnek mennyire használható a bluetooth kihangosító funkciója? beépített mikrofon mennyire zajos, stb?

(#18491) cicmanyek válasza footy (#18481) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

De van , igaz nem a saját rendszeremben , de sokat hallgattam , nagyon jó hangú készülék , de sokaknak volt vele gondja , állítólag megmakkant benne a proci...de amelyik idáig kibírta az v.színűleg nem esik ebbe a szériába.

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#18492) LaptopSystem

itt van :K

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#18493) orbano válasza LaptopSystem (#18492) üzenetére


orbano
félisten

nekem ez ilyen gagyi kínai carpc-nek tűnik, ami nem lenne baj, de 200k? :F vagy ez csak nekem tűnik soknak?

A vér nem válik VAZZE!™

(#18494) cicmanyek válasza orbano (#18493) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

Én is csak hüledeztem...

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#18495) zolikaDB válasza LaptopSystem (#18492) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ha neked ilyen kell, vedd meg. Én hallgattam az itteni szakikra, és nagyon nem bántam meg, pedig még csak a fejnél tartok az "építkezésben".

(#18496) LaptopSystem

valaki tudna nekem ajánlani egy tutit?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#18497) zolikaDB válasza LaptopSystem (#18496) üzenetére


zolikaDB
veterán

Pontosan mik is a feltételek? Így könnyebb lenne.

(#18498) footy válasza LaptopSystem (#18496) üzenetére


footy
addikt

Ennyi penzbol mar Audiovox is kijon, azt nagyon ajanljak a nemeteknel.

pl ez Audiovox 9309TS+ NAVI

[ Szerkesztve ]

(#18499) LaptopSystem

2 Dines kell legyen benne Navi kihangosító bluetooth magyar menü ha lehet :K

tudtok ilyet ajánlani?

keret rá 220.000 forint +- 20.000 forint :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#18500) cicmanyek válasza LaptopSystem (#18499) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

Két dinesben nincs jó hangminőséggel rendelkező fej ami tudja ezeket...legalábbis én nem ismerek. Mondjuk ha eltkintenél a 2 dintől meg a navitól(ami azért könnyen pótolható) én biztosan ezt venném.De ha ezektől nem tudsz eltekinteni akkor én sem tudom mit választanék a helyedben.

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.