Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38401) gyeniko válasza FeRRaR1 (#38398) üzenetére


gyeniko
őstag

Közben elkészült a piros is, munkaközi képeket küldök (ezeket a polírozó küldte), mert csak reggel hozzuk el. Ez az autó kapott kerámia bevonatot is, alig várom, hogy lássam. Az "utána" kép még a kerámia bevonat előtt készült.
F

[ Szerkesztve ]

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#38402) FeRRaR1 válasza jozsi252 (#38400) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Az arányokon nekem is fent akadt a szemem. 3 deci az 1 literes tartályba azért durva. A legkomolyabb keverésem nagyon régen mosott wax előtti autón volt 1 deci citrus, 1 deci ipa, 1 deci jar, 20 nyomás az ironX soapból (hogy fogyjon el, sok haszna nincs) nyakon öntve meleg vízzel. Lehet ez is csak egy citrus, más színezékkel, sokkal többet teszel bele és jobban habzik, na bumm :DDD

Az 1 literes kb fele árban mozog, de akkor 3 alkalomra elég? Az nagyon nem nyerő anyagilag. És akkor ez még csak a habos előmosás... Ilyen áron és keverési aránnyal az 1 literes értelmetlen szerintem. 3 mosás aztán veheted a következőt :F

Amennyiben az idő, kedv, hajlandóság háromszögem engedi, csinálok egy videós összehasonlító tesztet.

gyeniko

Ez is nagyon szépnek tűnik a fotón. Egy kérdés, ez a kép közvetlen polír után készült, vagy mosás, esetleg wax után? Csak azért mert a polír paszta ilyenkor feltöltheti valamennyire a mikro karcokat és rejthet el apró hibákat.

[ Szerkesztve ]

(#38403) i-sti válasza jozsi252 (#38340) üzenetére


i-sti
senior tag

Bocsi, csak most van időm hosszabban írni.

Eddig 2 autó mostam.
#szarnémetet amin nem volt fusso, se semmi egyéb wax réteg.
Erről nagyon szépen húzta le a hab a retket. 200+800 arányban használtam érintés mentes mosással.

#szarjapán, ez ősszel kapott egy fussot és utolsó pár kézi mosásban adtam wax réteget is rá.
200+700 használtam az Avalanche-t. Meglepően gyengén szerepelt. Alig szedet le koszt. Először nem értettem miért. Majd fogtam a Sonax kézi sampont és át kézimunkáztam az autót.
Mikor mostam le a Sonax-ot meglepődtem, hogy "vissza jött" a víz lepergetős effektje a Fussonak.
Akkor világosodott meg számomra, hogy az a noname viasz réteg amit felvittem kézi mosóban az szépen elrontott mindent. Készített egy olyan réteget amit az AF nem tudod leszedni, de viszont annyira rossz volt a vizet nem dobta.

Tanulság, többet nem fogok semmi third-party viaszt felvinni :N

Összességében nem-kezelt autón jól szerepelt az AF. Nem a legerősebb snow-foam, láttam ennél sokkal erősebbeket is amik szó szerint mindent IS lehoznak az elemekről, de lehet hogy azt nem használnám jó szívvel.

Motorháztető belső felét is befújtam AF-el, de elég gyengén szerepelt, kb semmit nem szedet le az ott lévő olajos ujjlenyomatokból. Majd megpróbálom ott a Meguiars APC-t, szerintem az több sikerrel fog járni.

AF után sokkal könnyebben mint a Sonax-os kézimunka és nagyon szép lett az eredménye. Fél vödör vízből sikerült tökéletesre lemosnom amit a Citrus-os előmosó után simán elment az 1 vödör samponos víz.
Szóval sok időt spóroltam vele.

Ami nem tetszik.
Kurva drága.
5k-ért vettem az 1L flakont. És már +-400ml el is ment.
5L mennyiért vesztegetik, mert ez így nagyon drága hobbi számomra.

Sonax előtt és után is adtam D-Tox minden elemnek (képeket láthatsz a GooglePhotos albumban), meglepően elkezdet vérezni minden elem. Főleg a 2 első ajtó alja és a csomagtartó ajtó.
Nem szedet le mindent, gyurmázni fog kelleni mikor újra felviszem a Fussot, de már látom, hogy ezzel is sok időt fogok spórolni.

Kb ez lenne egy rövid összefoglaló. Bármi kérdésre szívesen válaszolok, de nem tudom mikor :B

Novum Forum Siculorum

(#38404) jozsi252 válasza i-sti (#38403) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszi a beszámolót!

29.95 font az 5L, azt érdemes venni, mert sokkal olcsóbbra jön ki litere mintha 1 litert vennék. Konkrétan 6font 1 liter, ami ugye messze nem 5k.
Persze van olyan ami ennél jóval erősebb, de az viszi a waxot is rendesen!

iPhone 13 Pro Max

(#38405) i-sti válasza jozsi252 (#38404) üzenetére


i-sti
senior tag

Mikor ez elfogy berendelek egy 5L kiszerelést.
Sok videót néztem és a hab sokkal vastagabb volt mint amit én elérek.
MJJC fej, 120bar körüli nyomással. Teljesen a végletre csavarva a fej, hogy maximálisan habosítson.
Még sincs az a vastag hab amit fűrésszel kell vágni.

Novum Forum Siculorum

(#38406) tibbike01


tibbike01
őstag

1dl Jar+ 2dl Sonax vödrös mosás, majd 40% IPA + 60% Deszt víz áttörlés, jó lesz Fusso felvitele előtt? Szállórozsdát még sosem távolítottam el a verdáról, azt is érdemes lehet?

(#38407) i-sti válasza tibbike01 (#38406) üzenetére


i-sti
senior tag

Igen, D-Tox, Iron-x.
Én mindig gyurmázok a fusso előtt.

[Flugrost entfernen vom Autolack - Shiny Garage D-Tox Flugrostentferner im Test]

[ Szerkesztve ]

Novum Forum Siculorum

(#38408) FeRRaR1 válasza jozsi252 (#38404) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Annyi sincs, 24.99, 2 napos garantált postával.

tibbike01

Ipával zsirtalanítasz, én a vödörbe nem tennék jart. Csak a habos előmosásba, gyurma nem kötelező. Kétség kívül segít, de ez a fényezés állapotán is múlik. Viszont tudni kell hogyan, mert ha nem jól hajtogatod/nedvesíted többet fogsz ártani mint használni.

[ Szerkesztve ]

(#38409) i-sti válasza FeRRaR1 (#38408) üzenetére


i-sti
senior tag

Az lehet hogy nektek ott annyi de én 2300km-re lakom Londontól :))

Novum Forum Siculorum

(#38410) tibbike01 válasza i-sti (#38407) üzenetére


tibbike01
őstag

Elég jól néz ki :C fekete autón is ilyen látványos lenne a dolog?

(#38411) jozsi252 válasza FeRRaR1 (#38408) üzenetére


jozsi252
veterán

Nálatok lehet, de nem Magyarba. :)

iPhone 13 Pro Max

(#38412) tibbike01 válasza FeRRaR1 (#38408) üzenetére


tibbike01
őstag

Köszi! Kínai pár dolláros gyurmám van, amivel próbálkoztam annó, de feladtam. Szóval a gyurmát hanyagolom. Nincs habos előmosásra lehetőségem, csak a vödrösre. Eddig jól működött a Jar vödörből is.

A Jar után szükséges az IPA-s áttörlés? Eddig még nem volt IPA-m, csak most gondolkodok, hogy beszerzek 1L üveggel.

[ Szerkesztve ]

(#38413) FeRRaR1 válasza tibbike01 (#38412) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Kínai gyurma nem jó semmire. Ipás áttörlés mindenképp legyen az utolsó lépés wax előtt.

i-sti & jozsi252

Csak ezértmegéri kiköltözni ;]

[ Szerkesztve ]

(#38414) i-sti válasza tibbike01 (#38412) üzenetére


i-sti
senior tag

Vegyél rendes gyurmát. :K
Wolf-os szerintem nagyon jó.

Mondjuk most az AF-es rendelésbe Sprits és Avalanche mellé bedobtam egy gyurmát is.

Szállórozsda nem festék függő.
Mondjuk fehéren feltűnőbb.
Én azt hittem nincs az enyémen csak pár folt.
Befújtam D-Tox-al, olyan négyzet cm nem volt ahol nem vérzett volna a festés.

Novum Forum Siculorum

(#38415) FeRRaR1 válasza tibbike01 (#38412) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Annyi hogy ha nem gyurmázol Trix-el adnék neki, hogy a kátrány foltokat is leszedje, ne csak a fémet.

(#38416) i-sti válasza FeRRaR1 (#38415) üzenetére


i-sti
senior tag

D-tox mellé mi kellene hogy kátrányt is megpuhítsa?

Novum Forum Siculorum

(#38417) jozsi252 válasza i-sti (#38416) üzenetére


jozsi252
veterán

Én CarPro TarX-ot használok, nagyon szeretem. De tuti van valami szer a Shiny Garage-nak is rá.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#38418) i-sti válasza jozsi252 (#38417) üzenetére


i-sti
senior tag

Nem ragaszkodom márkához. Minőség és ár/érték arányra törekszem.

Novum Forum Siculorum

(#38419) bump3r111


bump3r111
tag

Carpro Trix mennyire váltja ki jól a Tar X és Iron X-et ? Nem vennék mindkettőt ha nem muszáj :D
Az igazat megvallva ezüstmetál autón egy alapos tisztítás után én nem látok se szállórozsda, se kátrány foltokat, de ez nem jelenti azt hogy nincs is, és még sosem használtam ilyen szert, szóval a tavaszi wax felhordás előtt beiktatnék egy ilyet is.

[ Szerkesztve ]

(#38420) i-sti válasza bump3r111 (#38419) üzenetére


i-sti
senior tag

Én is azt hittem, hogy nincs ;]
Majd csalódtam az életben ;]

Novum Forum Siculorum

(#38421) Formaster válasza bump3r111 (#38419) üzenetére


Formaster
Topikgazda

Nekem a kinti importőr azt mondta a trix nem olyan erős, mint külön külön, ezt most hova rakjuk, vajon csak azt akarja, hogy mindkettőt megvegyük, vagy valóban igaz. Annyiban látok benne rációt, hogy az egyik hígítja a másikat, ezért lehet rá esély, hogy valóban nem olyan hatékony. Attól, hogy nem látod még ott van, főleg egy ezüstmetálon nem fog észrevenni semmit, de még egy fehér autó is okoz meglepetéseket.

(#38422) jozsi252 válasza i-sti (#38418) üzenetére


jozsi252
veterán

Shiny Garage T&G néven van kátrány és fagyanta eltàvolító. Hasonló áron mint a D-Tox.

iPhone 13 Pro Max

(#38423) i-sti


i-sti
senior tag

AFSHOP.HU

Hétvégén nyitva van?
Se az oldalukon, se FB nincs semmi ilyen információ :(((

Novum Forum Siculorum

(#38424) Pardise


Pardise
senior tag

Slim's rendelésbe csatlakozik még valaki? 11-én vagy 18-án adnám le a rendelést!

Your car, your life ;)

(#38425) troll81


troll81
addikt

A gyogyszertari 70% alkohol is jo zsirtalanitani persze higitva gondolom. Meg ha kapok akkor milyen aranyban kellene higitani?

(#38426) FeRRaR1 válasza i-sti (#38416) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Gyengébb (és olcsóbb) verzió: Valet Pro - Citrus Tar and Glue Remover

Drágább és hatékonyabb: CarPro - TarX

Amit én jelenleg használok: CarPro - TRIX Iron and Tar Remover

Ezek közül a TarX a leghatékonyabb, a TriX valamennyivel gyengébb, a ValetPro meg a legkevésbé hatékony. Mégis mindig tartok itthon, mert ha csak kis területet vagy adott szennyeződést takarítok, akkor azt használom, egész kocsihoz a másik kettőt.

A Trix gyengébb mint ha külön használnánk IronX-et és TarX-et, ugyan akkor egy karbantartott autón ez nem jelent különbséget, illetve jóval olcsóbb és gyorsabb csak azt használni.

jozsi252

Shiny Garage egy-két termékét én is kipróbálnám, de itt Angliában nem ismert nagyon egyenlőre, Cleanyourcaron sincs pl. Néha van Amazonon vagy Ebayen de drégén, egy egy termék... Gondolom ez változni fog, mert 2 éve soft99 sem volt cleanyourcaron, most már van.

bump3r111

Nyugodtan kiválthatod, nincs nagy különbség, és akkor nem kell két terméket vásárolnod és kétszer dolgoznod. Időt és pénzt takarítasz meg.

[ Szerkesztve ]

(#38427) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Sziasztok!
A Silk Group termékeit ismeri/használta valaki? Benzinkúton akadtam bele, illetve ma a honlapjába is. Elvileg hazai termék.

silkgroup.hu

(#38428) troll81


troll81
addikt

Menzerna pasztait egyszerű használni? Mosokarcos autóhoz? Ott is kellene 2 lepes legalabb? Egy 2500 as meg egy finis? Lenne időm egy nap es jo idoben meg probalnam megcsinalni,meg meg tudnam rendelni es mire haza erek meg is jonne. Meg milyen kemeny korongot vegyek hozzá?

Most prolitech. Hu rol johet az ötlet köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#38429) Iki77 válasza FeRRaR1 (#38426) üzenetére


Iki77
csendes tag

Az Autoglym Liquid Clay Fallout-ja szerinted megközelíti minőségre a Carpro Trixét?

[ Szerkesztve ]

(#38430) FeRRaR1 válasza troll81 (#38428) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Viasza kerestem neked régebbről, hátha segít:

[link] & [link] & [link]

Iki77

Megközelíti, de szerintem el nem éri. Nem sokkal rosszabb.

Ezt szigorúan külföldi fórumok és videók alapján mondom, én nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#38431) troll81 válasza FeRRaR1 (#38430) üzenetére


troll81
addikt

Igen köszönöm sokat ez alapjan mar konnyebb lesz rendelni. Es össze keresni. Meg most lesz idom es meg probalnam rendbe tenni

(#38432) Iki77 válasza FeRRaR1 (#38430) üzenetére


Iki77
csendes tag

Köszi.

(#38433) Shodan válasza Zsidaaj (#38316) üzenetére


Shodan
addikt

Szia!
Nem felejtettem el. Kész lett. Sajnos nyílván ahol kitört nálam egy kis részen azzal nem lehet mit csinalni, de ezért nem akarom újra fényeztetni a lököst egyelőre.
A polír dobott rajta mindenképpen, de egy kicsit hologramos lett itt ott sztem.
Az enyém már szalon állapotú nem lesz :(
Ami neked a kerékjárati felett van az hasonló talán mint nekem, az nagyjából el is tűnt.A teljes lökös polír 12k volt., meg volt egy jobb első lámpa lakkozás, polír. De ott kicsit megszaladt a ceruza
Aztán most egy teljes polír kéne, niagara, berecz polír vélemények?

Bal Előtte / Jobb Utána

Bal Előtte / Jobb Utána

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#38434) Kereplő válasza jozsi252 (#38380) üzenetére


Kereplő
csendes újonc

Attól tartok, nem értem a kérdést. Mégis, honnan jönne a tapasztalat? Benedek Elek? Erre célzol?

De nem is érdekes. Ha úgy érzed, véleményem nem releváns, akkor ugord át nyugodtan, vegyél egyet és használd. :) Én, amíg lélegzem, azt írom, ami belőlem jön. Nem kell kérdezgetni, nem kötelező komolyan venni :-)

De egy törésgátlót tegyél rá, kínos, mikor átszalad rajtad a 230, nem venném a lelkemre. Ja, és vigyázz, hova repül, amit kifúj, hajszárítóval sem fújunk csöpögős hajat, nem véletlenül, itt pedig azt tesszük. De én félek, nem nekem való ez a kamikaze lifestyle :DD

(#38435) i-sti


i-sti
senior tag

Ezeket a mikrószálasokat sárga Perwoll-al mostam ki.
30 fok @ 600rpm

[GPhotos]

Ezek így rendben vannak?
Nem vagyok elégedett a végeredménnyel.
Mit csinálok rosszul?

Novum Forum Siculorum

(#38436) jozsi252 válasza Kereplő (#38434) üzenetére


jozsi252
veterán

Nem teljesen értem a kifakadásod. Megkérdeztem szerintem korrekt módon hogy valaki használ-e ilyen fújós szerkezetet.
Válaszoltál is a hozzászólásomra amiben említettél jó pár negatív dolgot
- szar a felépítése
- villanykábel törik
- szegecses összefogás meg az egész anyaghasználat igénytelen.

Erre én megkérdeztem hogy személyes tapasztalatod volt-e vele (célozni próbáltam arra hogy ezeket te tapasztaltad-e) vagy esetleg valamelyik ismerősöd vett ilyet és ő nála jöttek elő ezek az anyaghibák úgymond.
És akkor jött a fenti hozzászólásod. Miért ne lenne releváns a hozzászólásod? Azért kapom ezt mert megkérdeztem hogy te tapasztaltad-e vagy másnál jöttek elő ezek a hibák amik a termék minőségére utalnak?

Nem gondolom hogy a kérdésem kétértelműen raktam volna fel, de ha megbántottalak vele akkor sajnálom, nem állt szándékomban.

(#38435) i-sti

A vastagabb elég szarul néz ki így. Én megpróbálnék azért a helyedben egy mikroszálashoz való mosószert! Mindegyik nagyobb gyártónak van erre terméke, nem hiába. Olyan mintha össze ragadtak volna a szálak, mintha nem tudta volna a mosógép öblítés alatt tisztára mosni a rongyokat.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#38437) i-sti


i-sti
senior tag

[GPhotos]
Pár kép motormosás előtt és után.
Kicsit összekoszoltam a lámpákat és környéküket ezzel, de amilyen szépen tartott a múlt vasárnapi mosás, felbuzdulva úgy döntöttem, holnap kap egy CPW érintés mentest.
Csak pór van rajta, kiakarom próbálni ha gyakrabban csinálok Citrusos mosást mennyit tudok kihúzni, mielőtt az Avalanche-t újra be kellene vetnem.
BSD nagyon jól szerepelt (1:1 hígítva).
Holnap is kap egy réteget.

(#38436) jozsi252:
Már így is rengetek pénzt öltem szerekbe, gondoltam csak nem akkor tudomány egy mikrószálast kimosni.
Perwoll Sport Active 3D, amit itt ajánlottak nem találtam sehol, így vettem egy sárga flakonost, úgy látszik nem segített.

[ Szerkesztve ]

Novum Forum Siculorum

(#38438) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Sziasztok!

Ide is bedobom a kérdést/kérést.

Főleg olvasója vagyok a fórumnak, ritkán írok, viszont segítséget szeretnék kérni tőletek a mai szerzeményemmel kapcsolatban.
Szörnyen szégyellem magam a koszos autó miatt, de most nem ez a fontos. :DDD
Nem tudom mennyire látszik, de a parkolóban olyan sikeresen nyitották rám az ajtót, hogy be is horpadt.

Ebben kérném a segítségeteket, hogy Budapesten tudtok megbízható és igényesen dolgozó szakembert, aki esetleg vissza tudná húzni, vagy ha van olyan akinek van eszköze hozzá és csinálta is már?

Annyival egészíteném ki a dolgot, hogy találtam egy helyet Budapesten. LINK

(#38439) jozsi252 válasza i-sti (#38437) üzenetére


jozsi252
veterán

Mióta hozzá való mosószerrel mosom őket, a szálak puhábbak és több vizet képesek felszívni. Pedig előtte minőségi mosószer volt hozzá használva, ami gél volt nem por természetesen, de attól nem voltak olyan puhák a szálak mint most, illetve nem is szívtak magukba annyi vizet.

iPhone 13 Pro Max

(#38440) troll81


troll81
addikt

Fusso hoz ki milyen mikroszalast használ? Gyurmából milyet es mekkora kiszerelést erdemes venni?

(#38441) Zsidaaj válasza Shodan (#38433) üzenetére


Zsidaaj
tag

Szia,

Köszönöm szépen nagyon jó lett.
Én a Autonero kozmetikán gondolkodom..
Nem tudom, hogy a 1 lépcsős polir eltudná e tüntetni :/

186 pozitív és 0 negatív értékelés az oldalon!

(#38442) 33as


33as
senior tag

Sziasztok, ide is beteszem a kérdésemet, teljesen elfelejtettem ezt a topikot bocsánat srácok! :W

Katt ide

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#38443) Formaster válasza 33as (#38442) üzenetére


Formaster
Topikgazda

Nehéz megmondani mi ez, a lényeg, hogy fényezőt keress vele, minél hamarabb.

(#38444) blizzrd válasza i-sti (#38435) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Szia!
Én hozzávaló mosószerrel mosom, de ugyanígy néz ki amikor kiveszem a gépből. A trükk: mind a 4 oldalánál fogva rázd ki és nézd meg az eredményt ;)

(#38445) FeRRaR1 válasza i-sti (#38435) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Nagyon nem néznek ki jól.

A legjobb módszer nekem vanish oxiaction gold, 60 fokon, szárítással. Itt a szárítás a kulcs. Kiteregetve soha nem lesz olyan mint ha megszárítod. A 3-4 éves kendőim újnak hatnak ha hozzájuk érsz. Ha vízkő gyanús a kendő, mehet előtte egy ecetes öblítés. Így kap egy komoly gőzölést, illetve a víz nem bele szárad, mert az sem lesz lerakódás mentes.

Aki próbálta egyet ért, szárítós kitakarított mosásnál nincs jobb.

Mosás előtt megnézem és kitisztítom a szűrőt, illetve nyomok egy 6 perces öblítő programot üresen, hogy a szöszök, koszok kiürüljenek.

Soha nem koszolt / szöszölt így egyik mikroszálasom se így, illetve hihetetlen plüss érzetük van sok év után is.

Jövőhéten rakok fel képet a szettemről ha mosok / jó idő lesz.

[ Szerkesztve ]

(#38446) Vincsaba


Vincsaba
csendes tag

Sziasztok!

Valaki esetleg használta már ezt a bőrtisztítót? [link] FB-n nagyon megy a promozása, de kíváncsi lennék a tényleges hatására, ha esetleg lenne tapasztalata valakinek vele.
Igazából egy szennyezett vajbőr belsőt szeretnék szebbé varázsolni. Szerintetek kipróbáljam ezt vagy inkább legyen a Colourlock bőr tisztító-és ápoló szett?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#38447) FeRRaR1 válasza Vincsaba (#38446) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Én még azt sem zárnám ki hogy ugyan az / hasonló csak újra csomagolva.

Egyébként Colourlock. Bizonyított, minőségi, én is a második szettemet fogyasztom. Rengeteg tapasztalat / értékelés.

Erről kb semmi nincs fent a saját videóikon, saját oldalukon kívül, ott is ilyen kevert Lengyel / Angol nyelven beszélnek. Nem végeztem mélyre ható kutatást, de szerintem így ránézésre max címkéznek.

Ha valamit nagyon reklámoznak FB-n, annak általában oka van. Gyors kaszálás. Mint az ODB2-es teljesítmény növelés, üzemanyag adalékok, fogyasztó teák, had ne folytassam a sort...

[ Szerkesztve ]

(#38448) Vincsaba válasza FeRRaR1 (#38447) üzenetére


Vincsaba
csendes tag

Köszönöm, igazad van, akkor inkább tényleg marad a Colourlock.
Egyébként itt van pár kép ízelítő a jelenlegi állapotról. Szerinted 1 szett elég lesz ide? Egy BMW E93 ról lenne szó méretileg.

(#38449) FeRRaR1 válasza Vincsaba (#38448) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Takarításra + Ápolásra + Védelemre + Eszköz + pár mikroszálas kendő.

Sokkal szebb lesz, a tisztító habbal meg egy bőr tisztító kefével finoman átkeféled, majd letörlöd mikroszálassal. Már ez is meglepően sokat fog javítani. Ha ezzel körbeértél akkor kezdheted előröl az ápolással. Amennyiben ezzel is meg vagy én várnék egy napot, és a leginkább igénybe vett bőr panelokra tennék shieldet. Mint ülések oldalsó és alsó élei ahol a legjobban kopnak ki és beszállásnál...

[ Szerkesztve ]

(#38450) 1stVikman válasza Kakaduku (#38438) üzenetére


1stVikman
senior tag

Helló!
Nekem Szfváron csináltak egy hasonlót, szintén kedves "ember"-társam nyitotta neki az ajtaját.
5K volt a javítás.
[link]
Bár nekem nem sérült a festés, csak a lakk karcolódott, és a lemez horpadt.

BP-n amit linkeltél szerintem jó lesz, de választásnak még ez is opció lehet: [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.