Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20024) Topanka válasza Gulyopapa (#20013) üzenetére


Topanka
aktív tag

Bocsi hogy megkérdezem, de neked zabszem van az ülepedben?
Nyilvános fórumon abszolút helytelen viselkedést tanúsítasz, és mellette úgy érzem provokálod fórumtársadat "BBéci"-t. Vannak, voltak neki hibái, de ami számomra egy nagy dolog az ember részéről az az, ha tud változni, vagy elismerni. És ő tesz erről, azon kívűl sokszor segít másoknak, igen hasznosan.
Te kihasználva ezt, ki akarod hozni belőle az ördögöt, és ez nem nagyon tetszik.
Valószínű, hogy sok fórumtárs nevében írhatok, inkább segíts a válaszaiddal a felmerült kérdésekre, mindenki hasznára.
A jó Isten két legszebb ajándéka a gyarló ember számára a szeretet, és megbocsátás. Csak néha elfelejtünk élni vele.

Ja, és ki az a Szoboti Tamás?
Tőle kell félnünk?
Ővele fenyegetsz bárkit?
Tán még zsarolsz is?
Láthatod, milyen érzéseket tudsz ébreszteni egy kívülállóban?

Tisztelt Szoboti Tamás úr! Remélem én jó fiú vagyok, ha valami rosszat tettem a tűzre kérem a bocsánatát, a továbbiakban igyekszem nem írni semmit (érdekes ez a dupla tagadás a magyar nyelvben).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.