Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20351) gbors válasza robi-k (#20335) üzenetére


gbors
nagyúr

ezt megfordítanám - sz*r szoftverrel könnyebben meg lehet úszni, mint sz*r hardverrel :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#20352) #75912448 válasza gbors (#20351) üzenetére


#75912448
törölt tag

Szerintem az A400nál esélyes a @ar hardver, @ar szoftver párosítás.

(#20353) csenzi2


csenzi2
tag

Üdv! Kaptam egy érdekes kütyüt, de nem tudom érdemes-e vele foglalkozni. Akkut rendelni kell hozzá, most csak a töltőn működik. Ismeri valaki?
http://www.mynevo.com/html.php?page_id=22#

(#20354) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Üdv Szaktársak.

Valaki akinek volt popi a100 tip. játékosa, leírná nekem mondjuk egy a200 tipushoz képest miben tér el?

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#20355) aleister válasza Rolly (#20345) üzenetére


aleister
veterán

Ha nem kell wifi, 44k-ért már van MED600X3D. Én is gondolkoztam egy darabig rajta, hogy wifis vagy lanos legyen-e az MP, aztán hirtelen felindulásomban átütvefúrtam a falat, és felpattintottam egy ethernet aljazatot. :)

Továbbá nem olvastam végig a szálat, de az E* R6S nem jó az S5A helyett? Most ugyan elég drága itthon (25k, pedig volt 21-ért is), de a legtöbb esetben minden igényt kielégít. A support valóban kaki, de van rá modolt fw.
Külföldről meg kb 18k-ért itt van.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#20356) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hóhali.

Kérlek segítsetek. Momentán egy Atom+ION alapú HTPC és egy hasonló kvalitású médialejátszó közt vacilálok. A fő követelmény, hogy minél több dolgot megegyen. Főleg hálózaton keresztül. Jó lenne, ha a library-ban lehetne szűrni például műfaj vagy minőség szerint. Emellett az ár is jó lenne, ha 40k alatt maradna. Nem igazán vagyok tájékozott egyik szegmensbe sem, de HTPC topicban már jártam. Médialejátszók terén a Boxee Box-ot ismerem látomásból, mert megy a szobám színéhez, de rákeresve a topicban sok a lehúzás és a szarozás, úgyhogy nem tudom...

Előre is köszönöm. :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20357) gbors válasza #75912448 (#20352) üzenetére


gbors
nagyúr

always a winner! :DDD

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#20358) gyiku válasza TESCO-Zsömle (#20356) üzenetére


gyiku
nagyúr

hello, nezd meg ezt: MED600X3D. amugy az ion mar megvan? ha nincs, akkor szerintem inkabb brazos. mindenevo lejatszo az jelenleg pc alapu.

en is itt akadtam el, mert a laptopot lusta vagyok a tevere dugosgatni, a beepitett lejatszo meg igen csak kompromisszomigenyes. Egy valamire valo lejatszo 44k, de egyaltalan nem biztos, hogy mindenevo. Ha meg htpc-t epitenek, akkor a meret, az ar es egyebek miatt inkabb vennek egy antec barebonet, mint en rakosgassak ossze egy llano vagy trinity alapu gepet. De ez mar a 80k kategoria, hdd/ssd, taviranyito/eger+bill nelkul.

hüllő

(#20359) Rolly válasza aleister (#20355) üzenetére


Rolly
veterán

19990-ért beszerezhető most a S5A, de valszeg várás lesz a dologból, mert a TV-n sem az igazi ahogy most megnéztem még az első lcd-k közül van és nincs rajta se dvi se hdmi bemenet csak d-sub :( szóval szerintem megvárom a 3D-s dune-t és akkor egy TV vásárlással egybekötött újjítás lesz ... már csak azt kéne tudnom, hogy hogyan magyarázom meg asszonykámnak a TV vásárlást :(

(#20360) rappit4 válasza Rolly (#20359) üzenetére


rappit4
őstag

Majd megírom véleményem a med-ről, szerintem fölösleges a dunere várni. Ha tervezel tv-t,akkor azt vegyél ink. És utána a lejátszót

(#20361) TESCO-Zsömle válasza gyiku (#20358) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Megnéztem, de nem igazán tetszik az ára. Őszintén szólva a Boxee-t is csak azért nézegetem, mert bay-en kedvezőbb az ára. HTPC-nek az alap elvileg megvan. Asus AT3IONT-I Deluxe. Dobozom is lenne hozzá, de szeretem ismerni az alternatívákat.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20362) Rolly válasza rappit4 (#20360) üzenetére


Rolly
veterán

a dune-ben az tetszik, hogy lehet bele rakni 2,5-es vinyót...

(#20363) gyiku válasza TESCO-Zsömle (#20361) üzenetére


gyiku
nagyúr

dobj ra egy xbmc-t, nezd meg hogy muzsikal.

hüllő

(#20364) TESCO-Zsömle válasza gyiku (#20363) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha az olyan egyszerű lenne... Egyelőre még össze sincs szerelve, darabokban van. Ezért lenne jó tudni, hogy elég-e a Boxee 30k-ért ezt meg adjam el 35-ért, vagy tartsam meg és hagyjam a boxee-t.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20365) gyiku válasza TESCO-Zsömle (#20364) üzenetére


gyiku
nagyúr

en siman eladnam az iont, ha elviszik 35k-ert.

hüllő

(#20366) BBéci válasza Rolly (#20362) üzenetére


BBéci
titán

Inkább hozzákötök USB-n hármat, vagy hatot, mint beletegyek egyet. 7 hónapig használtam TV-301-est, de meg sem fordult a fejemben.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#20367) TESCO-Zsömle válasza gyiku (#20365) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak elviszik... Integrált táppal, 90W-os kockával...

De akkor mi jöjjön helyette? Ez a kérdés.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20368) gyiku válasza TESCO-Zsömle (#20367) üzenetére


gyiku
nagyúr

en rendelnek neten egy MED600X3D-t, vagy dune tv 301-et, 8 nap alatt meg kiderul megfelel, vagy sem.

hüllő

(#20369) BBéci válasza gyiku (#20368) üzenetére


BBéci
titán

A TV-301 csak az optikai kimenet miatt jöhet szóba, semmi más előnye nincs a 102-vel szemben.
A merevlemez fiókot nem tekintem pozitívumnak.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#20370) gyurmi53


gyurmi53
csendes tag

Köszönöm robi-k, szucsi57 és liszi70 válaszait amit a Dune-k DV-AVI lejátszási képessége kapcsán írtak. Időközben a dunebaseprime egyik topikján már kaptam visszajelzést arra, hogy a Dune TV 301 -hasonlóan liszi70 saját mini dv-kamerás felvételeihez- nem tudja csak a hangot lejátszani.
Sajnos amitől tartottam, az bejött. Az új, korszerű H-264 mpg-4 formátumokat tudják a gépek, de azt a formátumot, amelyet kb. 1998-2008 között a kereskedelmi digitális videokamerák használtak, a DV-AVI-t már valahogy elhanyagolják a mai fejlesztők - eléggé el nem itélhető módon. Erre a formátumra az volt a jellemző, hogy az SD streem képi információit -csak némileg tömörítve, ezért a magas bitráta- és a hangot -tömörítetlen 16 bit, stereo 48 kHz PCM- külön csatornán hozták létre, ez volt a DV-AVI type1. Létezett a type2, ahol a kép és a hang egyetlen folyamban volt rögzítve. Bizonyára voltak racionális okai ezen két rendszernek, a gyakorlatban azonban elég sok kalamajkát okozott ez video editálásnál. Persze át lehet kódoltatni egyik formátumból a másikba az állományokat, de ez rettenetesen időigényes, még combos PC-s hardver esetén is. És egyáltalán nem biztos, hogy a több, mint tízéves technikai szintet jelentő DV-AVI type2 lejátszására fel vannak készítve az új kütyük.
Egyébként a PC-s video lejátszó szoftverek közül sem túl sok bírkózik meg ezekkel a file-okkal (pl. Power DVD 10, Jet-video, és most már a VLC-player is, de gyengébb képminőséggel.)
A ciki az egészben az, hogyha a natív formátumban editált anyagot a könnyű hordozhatóság érdekében DVD-re írom ki (mpeg2 kép, mp3 hang VOB-file), szemmel jól látható minőségromlás lesz az eredmény még, ha 10 Mb/s max. DVD minőséget is választok (az eredeti video streem ui. 30 Mb/s körüli).
Talán a Dune HD Smart D1 vinné ezt az anyagot. Bár így lenne, hiszen én is alternatívának tekintettem ezt a gépet, és mivel a saját filmjeim nagyobb része ilyen, nyilván nem sajnálnám a plusz 25k-t a vásárláskor. Ehhez azonban ezt biztosan tudnom kellene. Sajnos itt Miskolcon -az én ismereteim szerint- nincs egyetlen üzlet sem, ahol ezt a próbát elvégezhetném, ezért is örültnék, ha Dune, vagy Popcorn, vagy Medre8er tulajdonosok segítségeteknek kideríteni, melyik gép bírkózik meg ezzel a feladattal.
Feltettem egy 21 másodpercnyi, 78 Mb-os Bali-2009_28.avi nevű DV-AVI 16:9 képarányú filet a data.hu-ra is, és ha valakinek lenne ideje meg lehetősége egy Dune HD Smart D1-n, Pro-n, vagy Egrat-on, Mede8er-en, Popcorn-on elvégezni a tesztet, azt nagyon megköszönném.
A letöltő link:
[link]

(#20371) Dorian válasza gyurmi53 (#20370) üzenetére


Dorian
félisten

Ha nem felejtem el mire hazaérek, megnézem D1-gyel.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#20372) Bandikut válasza gyurmi53 (#20370) üzenetére


Bandikut
tag

A Mede8er nem viszi...

(#20373) robi-k válasza gyurmi53 (#20370) üzenetére


robi-k
őstag

Este 9 körül érek haza, és letesztelem a Dune BD Prime 3.0 lejátszón (gyakorlatilag ugyan az, mint a HD Smart vagy HD Max/Duo sorozat).

(#20374) dh66e válasza robi-k (#20373) üzenetére


dh66e
veterán

Ne küzdj vele :( most néztem meg Dune smart B1 csak hang az öreg WD-n még az sincs.

(#20375) Egon válasza gyurmi53 (#20370) üzenetére


Egon
nagyúr

DV-AVI alatt azt a formátumot érted, amit pl. a miniDV-s kamerák produkálnak? Az tudtommal tömörítetlen, ezért nagy méretű (13 GB körül van egy óra felvétel).
Az ilyen fájlokat régebben valóban lassan lehetett átkódolni DVD formátumba (MPEG2): anno a 3 GHz-es P4-en, Pinnacle Studio 9 programmal, kb. 3.5 óra volt egy egyórás felvétel átkódolásának időigénye. Egy E8400-as procival ez az időigény már csak bő 1.5 óra volt, a jelenlegi gépemen, Sudio 15-öt használva, mindössze szűk 20 perc... Már csak emiatt is érdemes átkonvertálni (arról nem is beszélve, hogy a rokonság nagy része is csak DVD-t tud nézni).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#20376) vizo74 válasza gyurmi53 (#20370) üzenetére


vizo74
csendes tag

Dune 101-en csak hang van, de nem csoda. A DV nem teljesen kodek mentes dolog emlékeim szerint. Ha google-be beütöd, hogy dv kodek többfélét fogsz találni. Sajnos a dv már lejárt dolog. Nem véletlen nincs a mai lejátszókban támogatás. Meg ugye mindegyik kodek valamilyen formában fizetős is volt.

(#20377) Dorian válasza Dorian (#20371) üzenetére


Dorian
félisten

Hang van, kép nincs.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#20378) Multibit válasza gyurmi53 (#20370) üzenetére


Multibit
veterán

Ilyen esetben - mint ahogy előttem is írták - nem marad más, mint a DVD-video formátumra konvertálás. A pótolhatatlan privát felvételeket mindenképpen érdemes biztonságos módon archiválni! Ha ez másképp nem megy, akkor DVD-vé alakítással. Még a némileg gyengébb képminőségű felvétel is jobb, mint az elveszett felvétel. Érdemes több mpeg2 tömörítőt kipróbálni, több fajta beállítással! Sok közölük igen jól hangolható. Már rég nem használok mpeg2 kódolót, de emlékeim szerint a TMPGenc, a CCE vagy a Canopus Procoder 2 mind szépen dolgoztak, igaz ezek fizetős programok. A HC Encoder ingyenes, ez valamivel gyengébb. Ha beleásod magad a témába (a megmentendő felvételekre gondolva érdemes), ezek a programok egész jó képet szolgáltatnak értő kezek alatt. Van rá esély, hogy a legjobb eredményt hozó beállítás egyben a leghosszabb tömörítési időt is jelenti majd.

[ Szerkesztve ]

(#20379) liszi70 válasza gyurmi53 (#20370) üzenetére


liszi70
nagyúr

" Az új, korszerű H-264 mpg-4 formátumokat tudják a gépek, de azt a formátumot, amelyet kb. 1998-2008 között a kereskedelmi digitális videokamerák használtak, a DV-AVI-t már valahogy elhanyagolják a mai fejlesztők - eléggé el nem itélhető módon."

Szerintem meg eléggé elítélhető módon. Egy médialejátszó ne csak az éppen aktuális és divatos formátumokkal legyen használható, birkózzon meg a mai napig kereskedelmi forgalomban levő kamerák által rögzített formátummal. is. Ez nem egy egzotikus, ritka formátum, milliószámra adtak el ilyen kamerákat és adnak el a mai napig. Röhej.

"a PC-s video lejátszó szoftverek közül sem túl sok bírkózik meg ezekkel a file-okkal "

Nekem az összes lejátssza. Power DVD, Splash Pro, Pot Player, KMPlayer, MPC-HC, Real Player, XBMC, VLC, még a Windows Media Player is, sőt az ACDsee képnézegetőnek a gagyi videólejátszója is. Szerintem vicc, hogy az én, újonnan 120 ezres médiapléjeremnek meg nem megy ez a mutatvány.

"A ciki az egészben az, hogyha a natív formátumban editált anyagot a könnyű hordozhatóság érdekében DVD-re írom ki (mpeg2 kép, mp3 hang VOB-file), szemmel jól látható minőségromlás lesz az eredmény"

Ez így van. Tömegével, sok-sok órányi videóanyagot tettem át DVD, tehát MPEG2 formátumba, sajnos gyengébb a minőség. Viszont mindig, mindennel lejátszható.

(Ja, még annyi, hogy én rövidre zártam az ilyen kérdéseket, a Dune mellett van egy PC-m is a nappaliban, csak médialejátszásra. Luxus mindkettőt megtartani, de még nem tudtam dönteni, melyik menjen. Most 60-70%, hogy a Dune fog eladásra kerülni. De még gyúrom ezt a kérdést.)

[ Szerkesztve ]

(#20380) kene84 válasza gyurmi53 (#20370) üzenetére


kene84
senior tag

Ha jól láttam popi tulaj még nem írt,szóval én most megteszem.

Popcorn a-210 esetében hang van kép nincs eset áll fenn

(#20381) #75912448


#75912448
törölt tag

Mede8er-ben gondolkodóknak friss infó (Med fórum support):

Some feedback for Mede8er X3D users regarding the new V2 Firmware

Our engineers have almost completed the initial porting of the Mede8er code to the new SDK and we got an internal test release today. I must say that I was pleasantly surprised at how stable this beta is considering it is the first on the new SDK. So true 23.976 seems a reality and not a pipe dream and if we can fix the list of things that need attention we may well we in the Beta test phase by the weekend. This is not the only change and amongst other things is the all new flash based YouTUBE app

(#20379) liszi70

A médialejátszókat lassan elnevezhetjük MKV lejátszóknak, azzal többnyire nincs gond.

[ Szerkesztve ]

(#20382) liszi70 válasza #75912448 (#20381) üzenetére


liszi70
nagyúr

"A médialejátszókat lassan elnevezhetjük MKV lejátszóknak, azzal többnyire nincs gond."

Sajnos így van, egyetértek. Nyilván te sem véletlenül építettél HTPC-t. (És én se.)

(#20383) Bandikut válasza liszi70 (#20379) üzenetére


Bandikut
tag

"Ez így van. Tömegével, sok-sok órányi videóanyagot tettem át DVD, tehát MPEG2 formátumba, sajnos gyengébb a minőség. Viszont mindig, mindennel lejátszható."

Miért nem bluray formátumra írjátok át? Úgy nyilván kevésbé romlik a minőség (még nem csináltam, de nem hiszem, hogy akadálya lenne).

(#20384) #75912448 válasza liszi70 (#20382) üzenetére


#75912448
törölt tag

Nem bizony, és amióta beállítottam XBMC mellé az MPC-HC-madVR-LAV hármast, már a képminőség sem hiányzik, sőt.... de nem trollkodom :) Ráadásul normálisan beállítva gyorsabb és kényelmesebb bármelyik lejátszónál. Ja, és majd elfelejtettem, mindet lejátszik, hibátlanul.

(#20385) Martin107


Martin107
tag

Sziasztok!

Létezik olyan médialejátszó , amivel megtudom csinálni azt hogy:

- laptopon van a hd film, na és ezt tv-n szeretném nézni vezetékek nélkül :D
(valami wifis megoldás vagy ilyesmire gondolok)

Ha igen, tudnátok felsorolni pár ilyen médiaboxot ami ezt tudja?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#20386) erdoke válasza #75912448 (#20381) üzenetére


erdoke
titán

Én nem csak mkv-t játszok le vele, és semmi gondom. Persze van mellette egy Apple TV-m, amire a telefonnal készült videókat és képeket lövök át, a videókamera felvételeit pedig leginkább a TV SD olvasójába szoktam becuppantani (Panasonic mind a kettő, szeretik egymást).

A legjobb aláírás a héten

(#20387) ultio válasza Martin107 (#20385) üzenetére


ultio
senior tag

Pl. WD TV Live Streaming

[ Szerkesztve ]

rasti rusti

(#20388) #75912448 válasza erdoke (#20386) üzenetére


#75912448
törölt tag

Mert beszereztél egy 8643-ast :) Próbálj venni egy friss Dune vagy Popcorn modellt, megnézzük mennyi gondod támad...

(#20389) Mezga Aladár válasza #75912448 (#20384) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

"de nem trollkodom"

Hát de! :DDD
Egyébként az XBMC sem tökéletes DV-avi-val, mert nem pixelarány-helyesen jeleníti meg a képet, ezért manuálisan korrigálni kell.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#20390) Martin107 válasza ultio (#20387) üzenetére


Martin107
tag

Köszönöm! Talán te is használsz ilyet? Esetleg vélemény róla?
Eltudnád nekem magyarázni a történet működését? Mit, hogyan, hova?

(#20391) #75912448 válasza Mezga Aladár (#20389) üzenetére


#75912448
törölt tag

:DD Pedig kipontoztam amit írtam volna :)

(#20392) erdoke válasza #75912448 (#20388) üzenetére


erdoke
titán

A lehetőség még adott mások számára is. Ha pedig összevetem egy bő 40 ezres HTPC-vel, hááát... Annyiért félnormális házat nem kapni, és akkor hol van még a "bekapcsolom, és megy" érzés, amit egy házimozi komponenstől azért valahol elvár az ember.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#20393) liszi70 válasza Mezga Aladár (#20389) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Egyébként az XBMC sem tökéletes DV-avi-val"

Ezért kell MPC-HC-t használni.

(#20394) robi-k válasza gyurmi53 (#20370) üzenetére


robi-k
őstag

Megnéztem én is a Prime 3.0 készüléken, sajnos nem megy (mint ahogy a többiek is írták), és átnézve a Dune specifikációját, nem is fog menni, mivel az alábbi videoformátum nincs a támogatottak között:

Format : DV
Commercial name : DVCPRO
Codec ID : dvsd
Codec ID/Hint : Sony
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 24.4 Mbps
Encoded bit rate : 28.8 Mbps
Width : 720 pixels
Height : 576 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate mode : Constant
Frame rate : 25.000 fps
Standard : PAL
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Interlaced
Scan order : Bottom Field First
Compression mode : Lossy
Bits/(Pixel*Frame) : 2.357
Stream size : 74.2 MiB (95%)
Encoding settings : ae mode=full automatic / wb mode=automatic / white balance= / fcm=manual focus

(#20395) Brandys válasza gyurmi53 (#20370) üzenetére


Brandys
tag

Hivatkozva a kérésre sajnos azt kell mondanom, hogy a Popcorn A-300 sem viszi, hang tökéletes, kép nincs.

(#20396) I.T.E.M válasza gyurmi53 (#20370) üzenetére


I.T.E.M
senior tag

Leszedem a videódat és kipróbálom majd a Boxxe-val.

Amint sikerült megejtenem a tesztet jelentkezem.. :K

日本 - ダイレクトストリームデジタル

(#20397) Mezga Aladár válasza liszi70 (#20393) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Na ez az igazi trollkodás.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#20398) liszi70 válasza Mezga Aladár (#20397) üzenetére


liszi70
nagyúr

Bocsáss meg, de ez butaság. Olvasd végig az előzményeket.
Az trollkodás, ha leírom a médialejátszóm hátrányait és hiányosságait? Ez ugyanúgy hozzátartozik a képhez, mint ahogy a plazma topicban meg simán beszélünk, mondjuk az én pana ST50-em bosszantóságairól is. Sőt, fejtegetések is vannak, hogy miben jobb az LCD mint a plazma (nem sokban, de ez mindegy). Akkor az is trollkodás? Szerintem ilyenekről is lehet, sőt kell beszélni, vagy itt csak szépet és jót lehet mondani a médialejátszókról, mint az ötvenes években Rákosi elvtársról?

[ Szerkesztve ]

(#20399) I.T.E.M válasza gyurmi53 (#20370) üzenetére


I.T.E.M
senior tag

A D-link Boxee Box simán lejátszotta a file-t. A kép és a hang is jó volt.
előtte kipróbáltam a gépen is,hogy mégis mire figyeljek oda. Ugyan olyan volt a Boxee-n is mint a gépen.

Legfrissebb firmware van rajta és a legújabb Boxee + hack.

:C

日本 - ダイレクトストリームデジタル

(#20400) HarryDEC válasza robi-k (#20394) üzenetére


HarryDEC
tag

Szia!
Milyen programmal nézted ezeket az adatokat?

Korán keltem, hol az arany?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.