Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20901) Ed Parker válasza szucsi57 (#20899) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nem mész át trollkodni a plazma topikban,ott naprakészek a srácok,azt leoszthatsz mindenkit :)
Dobd fel ott ugyanezeket a kérdéseket,azt kiderül mennyire vagy toppon.

(#20902) cekkk válasza szucsi57 (#20899) üzenetére


cekkk
veterán

Mivel nincs is, vagy is nem is gyártják már őket, de még sem cserélik le LCDre ;]

Egyébként a valóban jó LCD is ott kezdődik, egy normális Plazma meg már az olcsóbb kategóriában is elfogadható képet ad(szín mozgás stb), volt mind a kettő így nem látatlanban írom.
Az, hogy a marketing most a LED tvről szól ez van, a hátam közepére nem kívánom az olyan képet. ;)

Akkor az én plazmám miért nincs beégve? Lehet ésszel használom :P

[ Szerkesztve ]

(#20903) liszi70 válasza szucsi57 (#20898) üzenetére


liszi70
nagyúr

Színtorzítás????? Miről beszélsz ember!!!

Basszus, te olyan messze vagy a témától, mint én az agysebészettől. Biztos vagyok benne, hogy Te is értesz valamihez. De akkor arról írjál már!!!/OFF]

[ Szerkesztve ]

(#20904) szucsi57 válasza liszi70 (#20903) üzenetére


szucsi57
tag

Nézz utána a plazma képernyő pixel cellái működésének és megtudod, miről beszélek. És azt is, hogy miért olyan gyenge a fényereje a palzma tévéknek.

Ha pedig az LCD technikát vizsgálgatja az ember, akkor Sony és Pioneeer tévéket kell nézegetni, úgy 250eFt-tól fölfelé és nem 100eFt-os gagyi LG, Toshiba, Samsung vackokat.

(#20905) liszi70 válasza szucsi57 (#20904) üzenetére


liszi70
nagyúr

Figyelj, igaza van Parkernek, hogy nem kell a trollokat válasszal táplálni. De én úgy látom, a trolltól veszélyesebb műfaj vagy.
Tényleg csak egy emberi jó tanácsot szánok neked a végére. Ha következetesen hülyeséget beszélsz egy témában, amiről már mindenki tudja, hogy nem értesz hozzá, akkor azokat a hozzászólásaidat sem veszi majd senki komolyan, amihez tényleg értesz.

Szerk.: Mindig elfelejtem az offtopicot.

[ Szerkesztve ]

(#20906) Mezga Aladár válasza szucsi57 (#20904) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Hát te sok hülyeséget írsz.
Nem olvasgatni kellene, hanem elmenni megnézni, megtapasztalni.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#20907) szucsi57 válasza liszi70 (#20905) üzenetére


szucsi57
tag

Ne beszélj mellé, arra válaszolj, amit kérdeztem. Nem fogok azzal foglalkozni, hogy tévhiteket cáfolgassak. Elég legyen annyi, hogy a plazma kifújt, nem véletlenül. A Sharp pedig már 4 színnel működő LCD-t is gyárt.
Az pedig a legkevésbé sem izgat, hogy itt mindenki a saját lovát dicséri - mások pedig tapintatból nem mondják ki a technika mai állása szerinti igazat.

Ja, és ne keverd össze a tényszerűséget a trollkodással....

(#20908) Ed Parker válasza liszi70 (#20905) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Látod,ezt írtam az előbb,nem itt kell arcoskodni,hanem a plazma topikban,aki érti a dolgát az bárhol megvédi az igazát.
Még hogy tények :)

(#20909) zsakaizoltan válasza szucsi57 (#20907) üzenetére


zsakaizoltan
tag

Neked is jó karácsonyod lehet/lehetett, ha olyannal foglalkozol, ami csak szerinted van úgy, ahogy :D
Boldog karit utólag is, szerintem dobj be 2-10 felest,azt mindenki jobban jár... :D

LG 42lm620s, Egreat r6s, xbox 360 320gb.

(#20910) Mezga Aladár válasza szucsi57 (#20907) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

"A Sharp pedig már 4 színnel működő LCD-t is gyárt."

Ritka szar képe van szegénynek.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#20911) JaniS válasza zsakaizoltan (#20909) üzenetére


JaniS
senior tag

+1 :D

(#20912) robi-k


robi-k
őstag

Urak, Karácsony van! Hol a felebarátunk felé tanúsított szeretet? :K Tiszta óvodai "kinek nagyobb" vetélkedő alakult már itt ki :)

(#20913) szucsi57 válasza zsakaizoltan (#20909) üzenetére


szucsi57
tag

Látod, Te is azt mondod, hogy csak szerintem...

Pedig azzal, hogy leálltak a plazma fejlesztésével, maguk a fejlesztők, gyártók ismerték be, hogy vesztettek...

(#20914) Ed Parker válasza robi-k (#20912) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

A tied a legnagyobb :R :R :R

(#20915) Hoffer


Hoffer
őstag

Sziasztok!

Megajándékozott a Jézuska egy Panasonic S68-as DVD lejátszóval, na már most egy csomó sorozat amit nézek .mp4 formátumban van! Erre azt írja nem támogatott formátum, le kéne tudnia ezt játszani?
Van rá valami megoldás?
Vagy át kell kódolnom .avi-ba egyesével?

Köszi

(#20916) liszi70 válasza szucsi57 (#20907) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Elég legyen annyi, hogy a plazma kifújt, nem véletlenül. A Sharp pedig már 4 színnel működő LCD-t is gyárt."

Ez a szöveged etalon, a teljes dilettantizmus példamondataként fogom idézni!

(#20917) cekkk válasza szucsi57 (#20913) üzenetére


cekkk
veterán

Ez alap hülyeség!

1. Mert nem álltak le, most is fejlesztenek. De te okos vagy és ezt is tudod, de rosszul ;]

2. Az hogy az emberek torkán valamiért az LCD-t akarják lenyomni ki tudja miért, de nem a jobb kép miatt. ;]

(#20918) DVlad


DVlad
őstag

Urak!
Az a tény, hogy valamivel felhagy egy gyártó az nem azt jelenti feltétlenül, hogy a termék minõségével baj volt. Számtalan területen elõfordul ilyesmi.
Etetni pedig tilos!

(#20919) mayday00 válasza Hoffer (#20915) üzenetére


mayday00
őstag

x264 kódolás, dvd lejátszó nem viszi.
Vagy media lejátszó, vagy BD lejátszó, vagy egyesével átkódolni.
Vagy olyan formátumban leszedni ami nem x264 ..
sima aviban is fent szokott lenni minden..újra leszedni tized annyi idő, mint átkódolni.

Mellesleg megjegyzem, amennyibe került ez a lejátszó, +2-3 ezer ft, s egy rendes BD lejátszót lehetett volan venni.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#20920) Viktor81 válasza szucsi57 (#20913) üzenetére


Viktor81
senior tag

Komolytalan vagy !
Szintorzitassal ervelsz az LCD mellett a plazma ellen ? Ember ! 600 ezres LCD-k kepesek arra, amire egy 250-300 e-es plazma.
"A plazma minden egyes képpontja tartalmaz vörös, zöld és kék részeket, amelyek együttműködve 16,77 millió szín megjelenítésére képesek. Mivel minden egyes képpont képes a legnagyobb pontossággal működni, a megjelenített kép pontos színekben és részletekben gazdag lesz.
A top plazma televíziók még mindig jobban teljesítenek, mint az LCD, amely még mindig hajlamos a színek túltelítésére. Az LCD televíziók a színeket a fényhullámok manipulálásával érik el, színeket vonva ki a fehér fényből. Annak ellenére, hogy ezzel a technológiával nagyon nehéz pontos színeket elérni, a legtöbb LCD kiválóan megbirkózik vele.
Amennyiben ugyanakkora felületen több pixel jelenik meg (pontosabb színösszetétel), a képet sokkal szebbnek láthatjuk, ezért tegyük hozzá, hogy ugyanakkora felbontáson a plazma még mindig jobban teljesít."
"Sajnos a fenti, digitális fényképezőgéppel készített képen egyáltalán nem látszik, de akárhogy állítottuk be a tévéket, a plazma mindig természetesebb színeket produkált, az LCD-n minden egy kicsit tarkábbnak tűnt, mint a valóságban."
"A plazma színei sokkal élethűbbek az LCD színeinél?"
Ez így van; a plazma készülékek gyártói sokszor olyan számokat említenek a megjeleníthető színek értékeként, amit hirtelen talán számmal leírni sem lenne egyszerű, miközben az LCD "csak" 16 millió különböző szín megjelenítésére képes. Akinek van kedve, számolja meg, hogy hány különböző színt lát a képen, mindenesetre a különbség a plazma és az LCD színei között még ha nem is megdöbbentő, de mindenképpen meggyőző."
Csak gyorsan nehany alapveto osszehasonlitasbol... (ez 3 kulonbozo cikk)
A tobbirol nem is beszelve: fekete. betekintesi szog, mozgasmegjelenites
"A plazmatévék beégésétől normál használat mellett már nem kell tartanunk, ám átmeneti képmegtartás (ghosting) továbbra is előfordulhat; ez gyorsan eltűnik"
Te meg nem hallottal olyanrol, hogy a nyilvanvaloan jobb technologia tunik el ? Pl.: autoiparban is gyakori. Tudod miert ? Talan mert a kommerszet olcsobb gyartani, konnyebb eladni (nagyobb darabszamban), igy joval tobbet lehet keresni. Ez itt a lenyeg. Egyikonk kedveert sem fogjak a gyartok kevesebbel beerni. Halat adhatunk a Panasonic-nak, amiert ragaszkodik a minoseghez, a johoz. Kivancsi lennek, milyen TV-d van, amit istenitesz, de ugy 80%-k hogy egy idei szerias ST50 hulyere alazna.... (a nagyobb tesokrol nem is beszelve)
Most gondolkodj el, olvass aztan lehet a plazma topikban reflektalni...
Meg elo tudod huzni a magasabb fogyasztast mint utokartyat (huuuhhhh, napi 6-8 ora tevezes mellett havi 1000-1500 Ft), aztan ennyi, elfogytal.

[ Szerkesztve ]

(#20921) Mezga Aladár válasza Viktor81 (#20920) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Ne magyarázz neki, boldog az lcd-vel. :DDD :DD :D

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#20922) Viktor81 válasza Mezga Aladár (#20921) üzenetére


Viktor81
senior tag

Boldogok a lelki szegenyek...
Nehezen veszi be a gyomrom, amikor jon egy "nagytudasu" es elmondja, hogy az a bizonyitek a plazma ellen, hogy a MM-ban 3 plazmara 42 LCD jut. Nem szolnek egy szot sem, ha nem hirdetne ezt a sok suletlenseget.

(#20923) Hoffer válasza mayday00 (#20919) üzenetére


Hoffer
őstag

Azt mondod, hogy a Blu ray lejátszó az lejátsza ezeket a formátumokat?
Ez miért van, ezek miért nem játszák le alapból?
pl, ez is? DMP-BD75EG-K Ez van a panasonic-nak plussz 7k-val drágább!

(#20924) Ed Parker válasza Viktor81 (#20922) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Boldogok a sajtkészítők is:)

Azért van ez mert a csapból is a szmárt tv folyik.

(#20925) erdoke válasza Hoffer (#20923) üzenetére


erdoke
titán

Ezt én kerek 20e-ért vettem raktársöpréskor tavaly ősszel a MM-ban... Sokat azért nem érdemes tőle várni, ha HD médialejátszóként akarja az ember hasznosítani, de SD tartalmakat jobban viszi, akár hálózatról is.
Ezen kívül jó tudni, hogy csak HDMI és kimenet van rajta, külön digitális hang nincs.

A legjobb aláírás a héten

(#20926) mayday00 válasza Hoffer (#20923) üzenetére


mayday00
őstag

Igen viszi, mivel hogy nekem is BD játékos van, s viszi.:)
Vagy BD lejátszót kell venni, vagy átkódolni, vagy más formátumban leszedni.

Vagy esetleg próbád meg a TV-d belső média lejátszóján.
Azok is szokták vinni a mkv-t. (mp4)

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#20927) szucsi57 válasza Viktor81 (#20920) üzenetére


szucsi57
tag

Kösz papuskám, hogy mindjárt a közepébe találtál és már az első mondatoddal lelepleztred a plazma tévék legnagyobb hátrányát és alapvető hibáját.

Azt írod:
"A plazma minden egyes képpontja tartalmaz vörös, zöld és kék részeket, amelyek együttműködve 16,77 millió szín megjelenítésére képesek. Mivel minden egyes képpont képes a legnagyobb pontossággal működni, a megjelenített kép pontos színekben és részletekben gazdag lesz."

Ez itt a lényeg. Egy adott képpont állítja elő a különféle színeket és ez ideig képtelenek voltak olyan képernyőt előállítani, amely képes lett volna egy adott színt széles intenzitás tartományban pontosan előállítani. Ez azt jelenti, hogy a képernyő világosságának, fényerejének függvényében változik a plazma képernyők színe, azaz nagyon komoly a képernyők színtorzítása. A plazma cellák színelőállítását nem lehet megfelelő módon szabályozni - ez a plazma technika alapvető problémája és nem javítható. Ezért tért már át minden épeszű gyártó az LCD-re.

Bekalibrálod a plazma képernyőt egy adott színtartományra, eltekered a fényerőt és kalibrálhatsz újra. Ráadásul mindez a képernyőn inhomogén módon történik.

Hogy mégis eladható legyen és ne lógjon ki nagyon a lóláb, korlátozzák a fényerőt, ami miatt csak sötét, árnyékos helyen lehet élvezni a képet. Ehhez képest az, hogy csalnak a TV energia felhasználásának megadásakor, csak hab a tortán.

[ Szerkesztve ]

(#20928) Peat;) válasza Hoffer (#20923) üzenetére


Peat;)
veterán

Szerintem az sem az igazi. Mpeg és wmv sincs támogatva a specifikáció alapján, így valószínű hogy nem a médialejátszója az erénye és már régi készülék.

A készülék márkaboltban lett véve? Ha nem akkor én ajánlanék egy másik márkát, Lg vagy Philips is viszonylag jól boldogul a formátumokkal, válassz egy olyat ami 3d blu rayt is lejátszik, az viszonylag friss modell így nagy eséllyel kevesebb gond lesz vele. Árban simán belefér mindkét márka, lg-t szerintem 20 alatt is kapsz.

mayday00 kollégát kiegészíteném, hogy az mp4 az sok minden lehet amennyire én tudom. Tehát az hogy valami lejátszik mkv-t nem jelenti automatikusan azt hogy minden mp4-et is lejátszik, illetve tényleg nem ártana egy frissebb modellt választani.

[ Szerkesztve ]

(#20929) mayday00 válasza szucsi57 (#20927) üzenetére


mayday00
őstag

Én értem mire célzok, s van benne igazság.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#20930) mayday00 válasza Peat;) (#20928) üzenetére


mayday00
őstag

Ha a profikra hallgatsz...akkor a következőt ajánlom..
40kig bezárólag a legjobb ár érték arány.
Pioneer BDP-150, vagy Panasonic DMP-BDT120/220

Jelenleg ez a 2 legjobb készülék, ár érték arányban, a nem referencia, profi készülékek között.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#20931) Peat;) válasza mayday00 (#20930) üzenetére


Peat;)
veterán

Nem én keresek készüléket és én valóban nem vagyok profi, csak abban az árkategóriában az a lejátszó elmaradott így nem kéne a vásárlásra buzdítani, mert lehet nem lesz sokkal előrébb. Amiket írtál meg már más árkategória, így nincs sokkal előrébb szegény.

(#20932) Mezga Aladár válasza Viktor81 (#20920) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Hi-hi, ne etesd.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#20933) dh66e


dh66e
veterán

A franc enné meg ezt a becsempészett pakisztáni beiglit( a dobozán a Troll felírat vírít) sejtettem hogy egyeseknél nagy zavart fog okozni.

(#20934) Viktor81 válasza szucsi57 (#20927) üzenetére


Viktor81
senior tag

Tenyleg ?
Akkor en kerdezek, Te azt tudtad, hogy lenyegeben minden kepalkoto es kepfeldolgozo eszkoz mukodese a harom alapszinre valo bontason alapul es mukodik mar azota, amiota szines technika van ? Remelem elolvastad, hogy ezen elso mondatom ellenere a plazma dolgozik tobb es pontosabb szinekkel ! Akkor most a kov kerdes: hogyan lehet hogy itt van ez a nyilvanvalo, ordito hiba, amit egy hozzad hasonlo laikus is csuklobol kivag, viszont ennek ellenere egy kb 13-15 eves technologia (ez a plazma) magasabb szintre jutott, mint a min. ketszer ennyi idos LCD ?
Meg egy erdekesseg:
"[News.com] Nehéz idők elé nézhetnek a plazma megjelenítési technológiát előtérbe helyező vállalatok, mint például a Panasonic márkanevéről ismert Matsushita Electric, ugyanis az LCD-kijelzők egyre nagyobb piacot hódítanak el azzal, hogy nagyobb képátmérő mellett is kedvezőbb kínálatot, nagyobb felbontást, kisebb fogyasztást nyújtanak
Jobb, de mégsem az kell:
Bár a plazma kirívóan jobb képminőségét senki sem vitatja el, a vásárlók számára mégsem a jóval nagyobb kontrasztarány, vagy az ebből adódó szebb színmegjelenítés nyújt nagyobb vonzerőt, hanem az azonos árban kapható nagyobb felbontást értékelik."
Erdekes. Barhova kattintok, mindenhol leirjak, hogy a plazma szinmegjelenitese jobb az LCD-nel, erre jossz Te es elmagyarazod az ellenkezojet. eszembe jut egy vicc: "Kerjuk az autosokat, ovatosan vezesseenek, mert egy orult forgalommal szemben halad az autopalyan." - Meghogy egy ! Hat az osszes !
Masik dolog, amin megakadt a szemem: inhomogen kepernyo.
Haaa - Nem vagy Te meg mindig reszeg ? LCD mellett ervelsz ezzel a jelzovel ? Olvass mar el nehany tesztet, ha nem latsz jol !
U.I: nemma, Az LCD is ugyanazzal a 3 szinnel dolgozik, csak sz@rabbul... Mik vannak !
Az LCD-tévéknél a technológia nevét adó folyadékkristályok „csak” arra képesek, hogy a fény polaritását megváltoztassák, és ezzel szabályozzák a néző irányába kilépő fény mennyiségét. (Természetesen az LCD technológia is RGB rendszerű, azaz minden egyes pixel három alképpontból áll.) Az LCD egyik legnagyobb hátránya, hogy a plazmatévéknél alkalmazott gázokkal összevetve a folyadékkristály sokkal lassabban változtatja az állapotát. Emellett ahhoz, hogy látható képet kapjunk, szükség van háttérvilágításra is. Az LCD tévékben ez a használt fényforrás határozza egyébként meg, hogy adott tévé mekkora színteret képes lefedni. A normál (CCFL, azaz hidegkatódos háttérvilágítású) LCD tévék a szabványos színtartományt fedik le, s ezzel elmaradnak a plazmatévéktől.

(#20935) Viktor81 válasza Mezga Aladár (#20932) üzenetére


Viktor81
senior tag

Igerem, befejeztem, mert szerintem elvezi, es meg ha latna is a kulonbseget, akkor sem ismerne el.
Bar meg mindig nem arulta el milyen TV-je van, amirol mi prolik csak almodunk, de legszivesebben szetvernem a fejen... :)
Meg vegul is karacsony is van.....

(#20936) hunaqua válasza szucsi57 (#20904) üzenetére


hunaqua
addikt

A TOSHIBA már akkor tv-ket gyártott amikor Te még nem is voltál!

Te most miről beszélsz? :F

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#20937) csenzi2 válasza szucsi57 (#20927) üzenetére


csenzi2
tag

Üdv! Egy 50 colos Samu plazma 50B850 volt az első lapos TV-m és személyes tapasztalat alapján döntöttem a plazma mellett. Pár hónapja "megtévedtem" engedve a marketingnek vettem egy 65 colos Samu led TV-t, egy 65ES8000-et. Két napig volt meg, és visszaküldtem, nem részletezem, de számomra nézhetetlen volt.
Most boldog tulajdonosa vagyok egy Panasonic 65VT50 plazma TV-nek és nem cserélném le semmilyen LED TV-re sem. Biztos én vagyok a hülye, de boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#20938) Ed Parker válasza csenzi2 (#20937) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Déja vu érzésem van, ugyan ezt éltem át én is, csak én még tavaly, csak én vt30-at vettem :C
Annyi különbséggel hogy en 2 Samu LED tv-nek adtam esélyt, d6750 es d8000

[ Szerkesztve ]

(#20939) #75912448


#75912448
törölt tag

Samsung LCD-k különösen hajlamosak sávosodásra, abból kifogni egy 55-65 colos példányt egészen kivételes büntetés lehet. :)

(#20940) csenzi2 válasza #75912448 (#20939) üzenetére


csenzi2
tag

Ráhibáztál, katasztrófa! A sarkok bevilágításáról nem is beszélve! A homogenitást már szóba sem hozom. A fekete szint már csak grátisz / a plazma előnyére /

[ Szerkesztve ]

(#20941) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Erre valaki? [link]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#20942) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Srácok megvettem ezt a Wayteq HD-95CX csodát...
Tudnátok némi nevetésen kívül segíteni :)?
Azt hiszem belefutottam az olcsó húsnak hív a leve storyba, vagy nem tudom.
Először van ilyen digitális vevőm, szobaantennával használom. A kép gondol egyet és folyamatosan mosódik, megáll, akad. Olyan 1 mp-re, semmi rendszeresség nincs benne.
Mi lehet a baj?
1. Gagyi vevő?
2. Szobaantenna kevés?
3. Minden egyben :) ?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#20943) cekkk válasza Mezga Aladár (#20887) üzenetére


cekkk
veterán

Ez azért nem teljesen jó kérdés, mert nálad lehet teljesen más érték lenne mint nálam. Mondjuk nálam semmilyen nincs, mert nem rendelkezem popival. De befolyásolja a falak, a közelben lévő többi wifi és a távolság is. Ha filmezni szeretnél több mint valószínű elég lesz, de nem biztos, letöltésnek meg feltöltésnek megint elég lesz.
Mondjuk ha sima 54es az adatper és nem Nes mert úgy olvasom a router N-es akkor felejtős a hd filmek nézése azon keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#20944) koncsik válasza szucsi57 (#20904) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Pioneer semmilyen tévét nem gyárt, a Kuro sorozat mérnökei a Panasonic plazma vonalát erősítik.
A tévedés jogát fenntartom :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#20945) Gulyopapa válasza szucsi57 (#20927) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Én is LCD-s vagyok ( Philips 9705 ) és nem cserélném vissza Pana plazmára ( az volt ).
Inkább projektorra gyűjtök és elfelejtem a minden évben minél nagyobb TV-t vegyünk procedúrát.

(#20946) cekkk válasza JoceeHunt (#20942) üzenetére


cekkk
veterán

(#20947) dani3l


dani3l
őstag

Sracok, bocs, hogy szetoffolom itt a magasröptü tarsalgast ( ;] ), de lenne ket kerdesem:
1. Dune Lejatszoban (102) hogy lehet beallitani, hogy kitegye a sarokba az idöjaras widgetet? Hiaba kapcsolom be, nem mutatja. Alapbol automatan van a varos/orszag, gondoltam az a baj, beirtam manualisan, de igy sem mutatja. Mi a megoldas?
2. A hangbeallitasoknal pontosan melyik az az opcio, hogy a dts-hd hangbol csak a coret küldje ki az erösitöre?

(#20948) Viktor81 válasza Gulyopapa (#20945) üzenetére


Viktor81
senior tag

Szia !
Na ilyet is ritkan olvasok...
Komolyan szeretnem tudni, miert ?
Csak nehany szoban, igerem, nem nyitok belole vitat...

(#20949) robi-k válasza dani3l (#20947) üzenetére


robi-k
őstag

Szia,

1. tedd fel ezt a hibajavítást.
2. Ha valós bitstream kell, akkor állítsd be:
- Digiális hang: bitstream (továbbküldés),
- Hagdekódolás: 7.1 csatorna,
- Dinamikakontroll: Ki
- Hangerőszabályzás: Kikapcsolva

(#20950) Ed Parker válasza Viktor81 (#20948) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

En konkrétan először.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.