Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19451) Gulyopapa válasza Mezga Aladár (#19450) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Köszi :)
Picit kaotikus nekem hogy hogy kell ezeket alkalmazni :)

(#19452) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Más : ha hirtelen nem működik az USB-PC bementem a gépen mit tehetek ( nem reagál semmit ha bedugom a kábelt ) ???

(#19453) CSorBA


CSorBA
őstag

A Dune 102 spdif kimenetes dolgához kapcsolódva:
Megnéztem, a fehér csatin adja ki. Tökéletesen szól minden - ami HDMI-n jó volt - 5.1-ben erősítő coax bemenetére dugva. Beállítások ilyenek voltak:

[ Szerkesztve ]

(#19454) Findzs


Findzs
addikt

sziasztok

létezik analóg 5.1 -es mediaplayer?
olyan mint pl. az asus o'play mini csak analóg 5.1 -el

köszi

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#19455) robi-k válasza Findzs (#19454) üzenetére


robi-k
őstag

Igen, több is (Dune HM Max/Duo, Base/Prime 3.0, Popcorn C200/300, Egreat némelyik példányai, stb). Bár tény, hogy ezeken 7.1 analóg kimenet van (tehát többet tud a kért analóg 5.1 kimenetnél).

(#19456) blakey válasza robi-k (#19455) üzenetére


blakey
titán

Popcorn C200/300-nak nincs analóg 5.1-es kimenete.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19457) zsistvan válasza CSorBA (#19453) üzenetére


zsistvan
tag

Hálás köszönetem :R

Akkor már csak a méretével kell kibékülnöm.:)
Egy kicsit nehézemre esik megbarátkoznom azzal a tudattal, hogy ekkora méretben ilyen tudást tudtak összehozni.
Az eddigi készülékeim mind "normál" méretűek voltak.
Lehet, hogy jól eldugom valahol a polc mélyére és csak az érzékelőjét rakom látható helyre:)

(#19458) robi-k válasza blakey (#19456) üzenetére


robi-k
őstag

Tényleg, ezt benéztem :B

(#19459) Findzs válasza robi-k (#19455) üzenetére


Findzs
addikt

köszi megnézegetem őket :R

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#19460) Rekro válasza #75912448 (#19441) üzenetére


Rekro
aktív tag

Most akkor a Mede8r megoldotta a 23,9xx normális lejátszását?

Mert hétfőn már rendelni akartam a dune 102, de ha van 3d képes lejátszó ami mindent játszik rendesen és nem 100k akkor inkább benevezek a Med600x3d-re

(#19461) robesz26


robesz26
tag

Sziasztok!

Ezek közül melyiket vegyem:
DUNE 102
Asus O!play mini
WD TV LIVE Streaming
Mede8er MED600x3d

A 3D filmek nem érdekelnek, főleg mkv, m2ts, avi, BD-ISO, és BDMV amit néznék.
Melyikkel nem lesz gondom?

Köszi a válaszokat!

(#19462) #75912448 válasza Rekro (#19460) üzenetére


#75912448
törölt tag

Úgy néz ki, hogy igen, de én megvárnám a végleges fw-t.

(#19463) robi-k válasza robesz26 (#19461) üzenetére


robi-k
őstag

Végigfutva a Mede8er angol fórumát, én a Mede8er MED600x3d lejátszót javasolnám. Ügyesek a srácok, az már biztos, ha így folytatják, szép jövő áll előttük :K

Bár érdekelne egy magyar valós felhasználó személyes tapasztalata, hogy ő hogyan értékeli ezt a lejátszót ill. céget?

[ Szerkesztve ]

(#19464) Rekro válasza robi-k (#19463) üzenetére


Rekro
aktív tag

Egy két itteni vélemény tényleg nem lenne rossz.

A MED600 már forgalomban van amúgy Magyarországon? Mert a nagyobb verziót több helyen is lehet kapni, de a kisebbet csak egy webshopban láttam eddig.

(#19465) #75912448 válasza Rekro (#19464) üzenetére


#75912448
törölt tag

Kisebbik jövő év elejére várható.

(#19466) BBéci válasza #75912448 (#19465) üzenetére


BBéci
titán

Tudtommal a 600-ast erre a hétre ígérték.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19467) M3nyus válasza #75912448 (#19465) üzenetére


M3nyus
aktív tag

lejatszo.hu -ról nekem dec 10. körül ígérték. :U

Én vagyok M3nyus!

(#19468) #75912448 válasza M3nyus (#19467) üzenetére


#75912448
törölt tag

Akkor jó, jöjjön csak minél előbb.

(#19469) Mezga Aladár válasza CSorBA (#19453) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Azért kíváncsi lennék a 75 ohmos illesztést hogyan oldották meg, ez nekem elég "gány" kivitelezés.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#19470) M@trixfan válasza CSorBA (#19453) üzenetére


M@trixfan
addikt

Mekkora felfedezés! Tehát akkor a 102-n van spdif! :R

Mindenkihez:

Azt szeretném kérdezni, hogy képek léptetésében vagy egy ISO-n belüli navigációban van-e különbség a lejátszók között? Ha van akkor melyik modellnél a leggyorsabb? Kalibrációhoz jó lenne ha minél gyorsabban lehetne léptetni a tesztábrákat. Lényegében a letölthető AVS kalibrációs ISO-t használnám.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#19471) BBéci válasza M@trixfan (#19470) üzenetére


BBéci
titán

Mát szerdán délután kiderítettük. [link]

Amelyik lejátszó általában gyors, az a számodra lényeges szempontból is az. Múltkor kalibráláskor a Cambridge Audio 751BD-ről ment a szoftver, élmény volt vele dolgozni. Blu-ray lemezekkel is olyan, mint a villám. A lemezfiók becsukásától számítva 15-17 mp alatt megszólal, utána 2 mp és a kép is megjelenik.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19472) szucsi57


szucsi57
tag

Érdeklődöm, hogy ha valaki mondjuk egx TX-SR606-os Onkyo házimozi erősítőn keresztül nézi és hallgatja a filmeket és a zenéket, akkor miért kellene sokat tudó százezer forintos gányolmány lejátszónak? Miért használná a lejátszók up-konverzióját, ami az onkyo-énál csakis rosszabb lehet?

Miért kell az spdif kimenet? Mit lehet olyat kivenni belőle, ami nem jön ki s hdmi konnektoron?

ÉS kérem szépen, győzzetek már meg, hogy miért ne az Asus Ópléjt vegyem meg? Ki a csudáénak kell internet, meg jutúb egy média lejátszóra? Hogy 100x200-as felbontásban nézzem mások önmegvalósítási kényszer szülte sk. vakbél-operációját?

Létezik egy tabella, hogy mit lehet venni és mit tilos és miért? Csak olvasok és olvasok, de semmi értelme, mert áttekinthetetlen ami elhangzik. Ha Valaki mond valamit, tuti, hogy vagy tódít rajta más, vagy ellentmond. Semmi koherencia nincs az elhangzottakban. Mint adófizető áéllampolgár elvárnám, hogy ha már itt közpénzen lehet fórumozni, akkor az termékeny legyen! :-)

Mit, miért (előnyök), miért nem (hátrányok)

Kérem szépen, könyörgök térdre borulva, a nép Karácsonyra médiapléjert akar venni!!! Eljött a fórum órája! Most lehet egzisztencia-tételt igazolni! Ha most nem segítenek a Főguruk, akkor kár volt egész évben gyúrni a klaviatúrát! Help! Hilfe! Pomogitye!

(#19473) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Érdeklődni szeretnék h a Dune HD 101 és a 102-es lejátszóját rá lehet kötni hagyományos CRT TV-re?

Pár napja kérdeztem lejátszó után és ezt a választ kaptam:[link]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#19474) Tin válasza Predator2 (#19473) üzenetére


Tin
veterán

igen, az A/V kimenetbe bedugsz egy kábelt, amin kijön a sztereó hang bal/jobb, illetve egy kompozit (sárga). vagy ezt a hármat dugod a tévébe, vagy rádugod egy ilyenre, és ezt bedugod a tévé scart csatlakozójába. ezt a kis scart átalakítód 1000 forint körül megkapod.

(#19475) Mezga Aladár válasza szucsi57 (#19472) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

"Miért kell az spdif kimenet? "

Mert van aki hagyományos sztereó rendszeren hallgatja.

"Mit, miért (előnyök), miért nem (hátrányok)"

Pl a popcorn 200-as sorozat nem módosítja a hangot.
Ami 16/44.1 az úgy is jön ki bármelyik digitális kimeneten. Kandencia helyesen jelennek meg a 23.976, 24, 25i, 25p, stb anyagok.

"Miért használná a lejátszók up-konverzióját, ami az onkyo-énál csakis rosszabb lehet?"

Ezt valószínűleg ki kellene próbálni melyik a jobb. És akkor már három eszköz tudja a felskálázást. Média lejátszó, erősítő, tv.

"ÉS kérem szépen, győzzetek már meg, hogy miért ne az Asus Ópléjt vegyem meg?"

Senki nem akar meggyőzni, azt veszed meg ami neked szimpatikus.

Én nem azt fizetem meg, hogy van rajta youtube, hanem hogy a gyártó a lehető legjobb képre hangra törekedik amit az adott hardverből ki lehet hozni..

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#19476) zsistvan válasza szucsi57 (#19472) üzenetére


zsistvan
tag

Szerintem nem várd el, hogy helyetted, vagy más helyett döntsön itt bárki is.

Már minden infó le van írva a topikban (többszörösen is), ha veszed a fáradságot és összehasonlítod az igényeiddel, akkor ki tudod választani magad is, hogy melyik számodra a megfelelő lejátszó. :K

(#19477) Patice válasza szucsi57 (#19472) üzenetére


Patice
Topikgazda

Egy jó médialejátszó képe szerintem felveszi a versenyt felkonvertálva is egy házimozi erősítő által felkonvertált képpel. De a felkonvertálás legtöbb esetben kikapcsolható a lejátszókon.

"Miért használná a lejátszók up-konverzióját, ami az onkyo-énál csakis rosszabb lehet?"

Ezt próbáltad? 100%-ig biztos vagy ebben? :) Ez mindig csak az adott párostól függ, hogy melyik modellben milyen video chip dolgozik.

"Miért kell az spdif kimenet? Mit lehet olyat kivenni belőle, ami nem jön ki s hdmi konnektoron?"

Azért kell, mert nem mindegyik házimozi erősítőn van HDMI. SPDIF meg a régebbi modelleken is van általában. Arra kell, hogy egy kábellel át tudd vinni a mozihangokat az AVR-re. Természetesen nem kötelező a használata.

Ha az ópléj szimpatikus, akkor vedd meg nyugodtan. De ha majd egy magasabb bitrátájú filmmel elkezd majd szaggatni, akkor ne reklamálj.

Tudod mit tegyél szerintem? Rendeld meg egy webshopban és akkor van 8 munkanapod indoklás nélkül. Tedd meg ugyan ezt egy másik drágább, általunk javasolt modellel. Prohardveren találsz tesztcsomagot, + ráküldesz olyan fájlokat mindkettőre, amiket nézni fogtok. Lehet hogy időigényes és csak 30 napon belül kapod majd csak vissza a pénzed az egyik lejátszó után, de így legalább össze tudod majd hasonlítani.

Másik járható út esetleg ha a környezetedben van valakinek lejátszója, akkor kipróbálod otthon azt.

Ne várd azt, hogy mi meg fogjuk tudni mondani, hogy a te egyéni ízlésednek mi felel meg, mert ennyire nem ismerünk. Mindenkinek mások a preferenciái egy médialejátszóval kapcsolatban.

Valakinek csak a minél jobb minőségű kép a fontos, van akinek a szép menü is az. Másoknak a gyors kezelés és gyors reagálás is szempont. Valaki leszarja, hogy milyen a játékos távirányítója, kezelhetősége, elrendezése, más vesz hozzá univerzális távirányítót. Valakinek kell beépíthető HDD, van akinek nem. Van aki a lejátszón akar torrentezni, netelni, YT-ozni, és NAS funkciókat is. Másnak ez nem fontos. Van amelyik már tud 3D-t is, van amelyik nem.

Döntsd el mennyit akarsz, mennyit tudsz rá szánni. Mindig van "kicsivel" többért valamivel jobb.

Itt nem közpénzen fórumozunk. Az oldalon található reklámokból él a lapcsalád. Örüljünk egyáltalán, hogy van ilyen lehetőség (még).

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#19478) Champipi


Champipi
senior tag

Háhá, örömmel látom nem bennem volt a hiba, amikor megvettem kb. egy éve ezen fórum hatására a Popbox v8-at, majd két nap után úgy küldtem vissza, mint a "megrohadt, bűzölgő halat", mert ahogy olvasom a nagy hírű Dune 102-vel is van szopacsek. Ráadásul úgy, hogy már a 101-el is volt elég. :Y

Akkoriban az volt a mondás itt a fórumon, hogy ne vegyünk Xtreamert, meg ne vegyünk WD-t, meg Asus-t se, csak és kizárólag Dune-t meg Popcorn Hour-t.

Hát magam alá kummantok, hogy még ez a két favorizált gyártó sem képes a "20 000 Ft-os, HDMI-re dugható dupla magos Androidos mini számítógépek" korában egy nyomorult médialejátszót sem jól megcsinálni az alsó-közepes kategóriában. :W

[ Szerkesztve ]

(#19479) ultio válasza Patice (#19477) üzenetére


ultio
senior tag

A tesztcsomagot honnan lehet letölteni?

rasti rusti

(#19480) Tin válasza Champipi (#19478) üzenetére


Tin
veterán

most beszéltem egyik dune 102-t használó fórumtárssal, még nem jött válasz, de lehet, hogy a dune 102 nem tudja a dts hangot kiadni analógon?

(#19481) Patice válasza ultio (#19479) üzenetére


Patice
Topikgazda

Prohardver tesztcsomag.

Google a barátod. :)

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#19482) ultio válasza Patice (#19481) üzenetére


ultio
senior tag

Igaz és köszi!

rasti rusti

(#19483) szucsi57


szucsi57
tag

Mit jelent az, hogy kadencia helyesen ad vissza valamit?

(#19484) Patice válasza szucsi57 (#19483) üzenetére


Patice
Topikgazda

Az eredeti képfrekvenciának megfelelően.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#19485) leroyclub


leroyclub
senior tag

Sziasztok!
Vettem egy O!Play HDP-R1 tipusu lejátszót. Érdemes valamit mókolni vele? Találtam pár cikket hogy ilyen meg olyan FW telepítése. Hogy tudom checkolni hogy nekem most melyik van?

(#19486) M@trixfan válasza Champipi (#19478) üzenetére


M@trixfan
addikt

Azért ez részben amiatt is van, hogy a favorizált Sigma eléggé megdöccent az utóbbi időben. Chipset szinten hibák maradtak benne, olvashattunk nem a legjobban sikerült SDK-ról is. Androidnak annyira nem kell örülni lejátszóknál a maga virtuális gépen futtatott szoftverével. Megvan az a veszély, hogy egyre távolabb kerül a lejátszás a hardveres szinttől. Ki mit heggeszt alapon hol lesz kadencia, hol nem ugyanolyan chipseten belül. A koreai/kínai menü agymenésekről nem is beszélve, ami kifejezetten ocsmány egy nagyobb plazmán vagy projektoron.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#19487) Ed Parker válasza M@trixfan (#19486) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Sztem a sigmával nincsen baj.
A szoftver amit írnak rá, na az trágya, és a popcorn is foltoz folyamatosan de mindig marad egy-két lyuk.
Régebben azért erre jobban odafigyeltek.

(#19488) Warter válasza Ed Parker (#19487) üzenetére


Warter
őstag

De, az alap szitu, hogy a Sigma szar SDK-at ad, szóval velük is van baj. Szarból meg nehéz várat építeni.

(#19489) Tin válasza Warter (#19488) üzenetére


Tin
veterán

amúgy milyen újdonságok jöttek be az elmúlt 2 évben, formátumokat tekintve, amiket a régiek nem tudtak?

(#19490) Fisha


Fisha
őstag

Mielőtt mindenki rohanna a boltokba 102-est venni, szólok, hogy úgy tűnik, ez a DTS probléma sajnos valós. Most próbáltam ki 5-6 DTS-es filmet, és sajnos egyiknél se jött ki semmi hang az analóg kimeneten. Más hangformátumokkal nem tapasztalt problémát, de nagyon úgy tűnik, hogy nem tudja a DTS-t saját magától sztereóra konvertálni... :(

(#19491) Tin válasza Fisha (#19490) üzenetére


Tin
veterán

jól hangzik, akkor tehát a dune is egy fos a modell indulásánál. gondolom majd pár héten-hónapon belül javítják, bár kérdés, hogy az új modellek miatt mennyi idejük lesz foglalkozni ennek a firmware-jével.

kár, pedig már hajlottam volna a 102 felé, itt elmondva, hogy mennyire csudajó a dune...

(#19492) #75912448 válasza Fisha (#19490) üzenetére


#75912448
törölt tag

Kizártnak tartom. Digitális hang feldolgozás PCM (dekodolás) állásban van, és a Hangdekodolás sztereón?

(#19493) Toobee válasza #75912448 (#19492) üzenetére


Toobee
veterán

Az a baj, hogy alapbol olyan forumozok mondanak velemenyt, jelentik ki, hogy szar valami, akikre nagy betuvel ra van tetovalva, hogy user error. En se okoskodok, hogy nem megy a megosztas Duo-nal, mert tudom, hogy bennem van a hiba.

https://barbieripnk.hu/

(#19494) gyiku válasza Toobee (#19493) üzenetére


gyiku
nagyúr

de csak mert latod a fatal error feliratot a tukorben? :DDD

hüllő

(#19495) Ed Parker válasza Warter (#19488) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem a régebbivel van tapasztalatom, azzal nem volt gond.

(#19496) #75912448 válasza Toobee (#19493) üzenetére


#75912448
törölt tag

Utóbbi időben jellemző lett.

(#19497) Tin válasza Toobee (#19493) üzenetére


Tin
veterán

ne bántsd a srácot, napok óta mondja, hogy ez a hibája, kérdezgeti itt a fórumon, hogy mit állít be rosszul, és velem privizett egy csomót, hogy mit próbáljon ki, milyen filmeket, hogy tuti nem ő nézi-e rosszul.
a beállításokban nem tudtam neki segíteni, de kb 3 embernek van dune 102-je, szóval inkább segítsetek neki kideríteni, hogy tényleg hiba-e ez, mint fikázni, hogy biztos hülye. no offense.

(#19498) robi-k válasza Fisha (#19490) üzenetére


robi-k
őstag

Nem kell megijedni, nem a 102-es (azaz nem a hardver), hanem a régi SDK-n alapuló FW ismert hibája okozza ezt.
Így tudod orvosolni a problémát (a januári új SDK-n alapuló FW kiadásáig):
A Hang beállításnál be kell állítani a dekódolást és a sztereó kimenetet. És mondhatnám, hogy kötelező a mostani FW-nél feltenni az alábbi dekódolást javító szerviz csomagot, amiből neked a dune_service_enable_multichannel_decoding.dsf nevű fájlra van szükséges:
A csomag tartalma:
- dune_service_enable_divx.dsf - aktiválja a teljes DivX támogatást;
- dune_service_8670_patch1.dsf - javítja a HD videokamerák által felvett HD videók lejátszását (a legutolsó gyári FW-hez nek kell, de fel sem települ).
- dune_service_enable_multichannel_decoding.dsf - megoldja a többcsatornás PCM (5.1/7.1) dekódolási hibát sztereóba.

Ha bitstream (továbbküldés) módot használsz dekódolás helyett - pl. korszerű házimozi erősítőhez - , akkor állítsd be a 7.1 csatornás kimenetet, mert ha 5.1-re teszed, akkor elkezdi átkódolni/dekódolni függetlenül attól, hogy bitsream vagy dekódolós (sztereó vagy többcsatornás) van beállítva.

(#19499) Fisha válasza #75912448 (#19492) üzenetére


Fisha
őstag

regger: Igen, ezek ebben az állásban vannak.

Tin: köszi
Tobee: Nem zárom ki azt, hogy én vagyok a hülye, sőt valahol még bízom is benne, mert szeretném használni a cuccot. Amit írtam csak azért írtam, mert itt a karácsony, mindenki rohan a boltokba a hétvégén, és még nem találkoztam olyan emberrel, akinek egy a feauture működött volna, így gondoltam ha már én megszívtam vele, legalább mások ne hamarkodják el a döntést, hanem várjanak ki.
User error témakörben Tin jól összefoglalta a dolgokat. Egy pár kérdést már feltettem ezzel kapcsolatban a fórumban, de megoldás még nem született. Túlzott user errorozás előtt egyébként érdemes, rákattintani az adott illetőre. Több, mint 10 éve fórumozok itt, csak nem szemetelem tele felesleges kommentekkel a világot, bár lehet, hogy ez az lett...

robi-k: köszi, próbálom is.

[ Szerkesztve ]

(#19500) dani3l válasza robi-k (#19498) üzenetére


dani3l
őstag

Egyebkent mi az a szint, ahol erdemes inkabb a bitstream-et hasznalni es az erösitöre bizni a dekodolast? Vagy ezt erösitöje valogatja, ki kell probalni, melyik szol jobban? Gondolom azon mulik, milyen dac van az erösitöben, de van azert valami körülbelüli kategoria-behatarolas, ahonnan mar eszrevehetö a különbseg az erösitö javara?

Mas: Igy felig OFF-ban kerdezem, mert nem tudom, mennyire fer bele a topikba, de aki mar regebben benne van a hd temaban, meg tudna esetleg mondani (akar privatban is), melyek azok a rilizek hd filmeknel, amiket erdemes "kikölcsönözni" illetve melyikeket erdemes elkerülni? Most hogy igy elkezdtem nezegetni a komolyabb hd filmeket rajöttem, hogy eleg sok verzio van egy-egy filmböl es azert gondolom nem csak a bitrata a lenyeg, meg a meret.. 15-20 gigas 1080p-s mkv-k meg BD25-ök erdekelnek egyelöre, komolyabb nem.. Köszönöm elöre is!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.