Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20151) Ed Parker válasza Mercutio_ (#20150) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Kétlem hogy ilyet irt volna valaki a törzsgárdából,heti 2x elhangzik legalább hogy HD hangokhoz komolyabb motyó kell, erősítő, kábelek, es nyilván nem belépő szintű 5.1-es szett.

[ Szerkesztve ]

(#20152) Tin válasza BBéci (#20142) üzenetére


Tin
veterán

Nem ajánlgattam horrordrága lejátszókat, ezzel miért vádolsz?

ha azért forgatod ki a szavaimat a saját ízlésed szerint, hogy neked legyen igazad, hát legyen, nekem ez nem presztízskérdés. továbbá, szerintem 50e ft drága, főleg, ha nincs többletértéke formátumban/garanciában/szolgáltatásban egy 25e-s lejátszóhoz képest. horrordrágát viszont sehol sem írtam.

a milliós hificuccal meg nem feltétlenül értek egyet. egy 30 ezres sennheiser hd 555 fülessel is kijön a különbség. én az ezeréves sound blaster hangkártyán is hallottam a különbséget a sima és a 24bit/96 khz-es flac között. és ez nem recode, a nine inch nails the slip ingyenes albuma volt, a honlapról letöltve, mp3 és 2 flac formátumban.

(#20153) erdoke válasza Mercutio_ (#20150) üzenetére


erdoke
titán

Én is egyértelműen hallani vélek különbséget a core és a Master hangsávok között, különösen koncert anyagok esetében (talán mert elsősorban ott érdekel/izgat). Pedig az én rendszerem egy 12+ éves, enyhén tuningolt Bose 5.1 és egy tavalyi Marantz AVR kombinációja, ami a high-endtől igen távol van...
Ha meg kellene fogalmazni valahogy, azt mondanám, jobban kinyílik a térérzet, valahogy tisztul a hangzás.

A legjobb aláírás a héten

(#20154) dh66e


dh66e
veterán

Srácok!
Nagyon nagyon messze került a topic eredeti címétől ami néha belefér természetesen,de egyre több az olyan hsz ami előre vetíti hogy személyeskedés lesz a vége.nem tudom hogy ez dec 21-nek szól de jó lenne ha méltósággal várnánk a világvégét. :)

[ Szerkesztve ]

(#20155) Mercutio_ válasza dh66e (#20154) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mi nem tartjuk a világvégét :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#20156) Ed Parker válasza Mercutio_ (#20155) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nálunk munkanap :((

(#20157) dani3l válasza Mercutio_ (#20155) üzenetére


dani3l
őstag

:C Erdeklödes hianyaban elmarad.. :D

(#20158) access_denied


access_denied
senior tag

Sziasztok!

Jó olvasgatni a topikot, azt hiszem aki ki tudja szűrni a számára hasznos részt az sok kérdésre kap választ.
Talán kicsit sok a szubjektivitás, de ez sem baj, mert a sok ember véleménye, igénye között talán megtaláljuk a magunkét is.

Pár kérdésre viszont nem találtam választ, hátha így direktben szerencsésebb leszek. Ne haragudjatok a laikus kérdésekért.

Mit jelent pl. a Dune HD 403D esetében a 3D támogatás? Egy 3D-s tévén az SBS és TAB filmeken kívül más 3D tartalmat is meg lehet jeleníteni?
A jelenlegi tévémen (Philips 42pfl7656) a 3D megjelenítés (.mkv, kódolást nem figyeltem) néha nem működik (szürke, hide-olt, elérhetetlen a 3D funkció), ezt a beépített lejátszónak tudnám be. Ezen egy - pl. Dune HD 301 - médialejátszó tudna javítani?
És végül mikorra várható az új Dune lejátszók megjelenése? Van-e ezzel kapcsolatban bármi aktuális hír?

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#20159) bsanya


bsanya
aktív tag

Most ezzel a HD hang vitával elbizonytalanítottatok.
A leendő lejátszót HDMI kábellel terveztem összekötni az erősítővel (Yamaha RX-V371) és onnan szintén HDMI kábel a TV-be (Samsung PS51E530). Milyen hangformátumokat ne várjak el tőle?

regger: C200: 55e?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11i

(#20160) gulyasa


gulyasa
őstag

Magyarországon csak pár évtized múlva lesz világvége - mivel annyival vagyunk lemaradva a nyugattól...

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#20161) gulyasa válasza bsanya (#20159) üzenetére


gulyasa
őstag

A tulajdonságaiban azt látom, hogy mindent tud - még a DTS-HD MA-t is.
Majd a vájtfülűek megmondják, hogy milyen szinten...

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#20162) dani3l válasza access_denied (#20158) üzenetére


dani3l
őstag

Rendes frame packing 3D-t is le tudsz jatszani a 3D kepes lejatszokkal. A Dune 301-gyel szinten maximum csak SBS/TAB filmeket tudnal nezni, frame packing-hez meg kell varnod a 3D-s szeriat a Dune-töl (amit senki sem tud biztosan, mikor jön, elvileg talan jövö ev elejen), vagy ott vannak a Mede8er-ek.

(#20163) gyurmi53


gyurmi53
csendes tag

Sziasztok!
Média lejátszó vásárlás előtt állok. Egy nagyon lényeges szempont számomra, hogy az elmúlt 13 évben Sony Digital8-as kamerámmal készített rengeteg filmem lejátszára alkalmasak-e a Dune-k? A speckójukban lévő AVI lejátszási képesség a merevlemezen tárolt ezen DV-AVI formátumú videóimat vajon le tudják-e játszani?
Gondolom a három éve újra cserélt Panasonic kamerám m2ts formátumú videóival megbirkózik a gép.

(#20164) Tannhauser


Tannhauser
csendes tag

Sziasztok!

Egy régebbi full HD, de amúgy egyszerű (nem 3D, nem smart) tévéhez kellene egy médialejátszó. Ugyanis nem tud AVI-t sem lejátszani. Eddig Wii-ről játszottunk le filmeket, de lett helyette egy újabb TV ez meg átkerült egy másik szobába, ahol nincs lejátszó.

Egy egyszerű és olcsó lejátszót keresek, ami képes XviD-et lejátszani, és feliratot megjeleníteni, utóbbit magyar ékezettel is. Nem kell: 3D, LAN, mkv lejátszás, hifi hangminőség, szóval semmi extra, csak alap .avi lejátszás, az ára lehetőleg 10k alatt vagy nem sokkal fölötte. Létezik ilyen?

(#20165) I.T.E.M válasza Patice (#20127) üzenetére


I.T.E.M
senior tag

Köszönöm a válaszod,de nekem a rendes DTS HD-MA és TrueHD kellene. :R

日本 - ダイレクトストリームデジタル

(#20166) access_denied válasza dani3l (#20162) üzenetére


access_denied
senior tag

Köszönöm a gyors választ. A Mede8er MED600X3D ára igen szimpatikus (Dunével összevetve). Milyen tapasztalatok vannak ezzel a lejátszóval kapcsolatban? Nem sos a kérdés, lehet megvárom a 3D-s Dunéket, de minden alternatíva érdekelne. Köszönöm az ajánlást!

Ezt a leírást találtam, ez alapján elég meggyőző:
http://www.bartimexaudio.hu/index.php?/Halozati-media-lejatszok/mede8er-med600x3d.html

(#20167) I.T.E.M válasza dani3l (#20136) üzenetére


I.T.E.M
senior tag

Engem pl érdekelnek. Lehet,hogy neked nincs igényed rá,de azért még másnak hadd legyen már. Én is azért keresek olyan játékost ami tudja ezeket,mert ég és föld a különbség a "sima" DTS és a DTS HD-MA között. Tudod olyan mint a 320-as MP3 és a FLAC/APE közötti különbség. ;)

[ Szerkesztve ]

日本 - ダイレクトストリームデジタル

(#20168) dh66e válasza Tannhauser (#20164) üzenetére


dh66e
veterán

Neked bármelyik lejátszó megfelel így egy használt első generációs wdtv hd is itt az aprón találsz(10k) is akár még egy mini is ugyanezen márkanév alatt 8k ért mennek,igaz ezen nincs hdmi csatlakozó.

(#20169) robi-k válasza Tannhauser (#20164) üzenetére


robi-k
őstag

Az XviD (mint az mkv, avi) nem egy formátum, hanem egy MPEG4 kódolású videótömörítési konténer, amibe igen sokfajta kódolású filmet is bele lehet pakolni. Sajnos az XviD a DivX-től eltérőn nem licenc-zelt, nyílt kódolási eljárás, ami nekünk, felhasználóknak, azt eredményezi, hogy 2 XviD konténerben lévő film abszolút eltérő kódolási formátumban van, és míg pl. az egyiket minden médialejátszó le tud játszani, a másiknál könnyen lehet, hogy még a számítógép is fennakad a film lejátszása során.

Tehát az XviD esetében (is) gyakorlatilag nincs olyan készülék (a HTPC-t kivéve), ami meg tudna birkózni bármilyen XviD-be csomagolt "egzotikus" kódolású filmmel.
Amúgy pedig a DivX/XviD filmeket még a legolcsóbb médialejátszók is viszik (már amelyik XviD nem "egzotikus" kódolással van kódolva).

[ Szerkesztve ]

(#20170) #75912448 válasza bsanya (#20159) üzenetére


#75912448
törölt tag

Az az erősítő pont az említett belépő kategóriába tartozik, melyen kisebb lesz a HD hangok előnye a magokkal szemben, mintha közép vagy felső kategóriás erősítővel és hangfalakkal rendelkeznél. A C200 55k körüli ára korrektnek hangzik, mivel 45k körül megy az A210, a kiválasztott masina pont egy Blu-ray olvasóval tud többet.

A 102-vel nem lesz HD hangod csak bosszúságod. TrueHD-t gyakorlatilag 100%-ban hibásan játszott nálam a 101/301, DTS-HD-nak kb a fele megy. Ellenben a hangrendszer mivolta miatt bőven elegendő lenne számodra a HD hangok "magjait" hallgatni, amit a 102 és a 867x Dune-k hiba nélkül teljesítenek.

A Mede8er 600-zal lenne HD audio, úgy néz ki 24p kérdés megoldott. Nagyszerű támogatás, internetes és egyéb plusz funkciók.

A C200 szintén HD hang képes, ráadásul a képminősége kifogástalan. Talán még alkuképes az ára?

Ne a HD hang képesség legyen első számú szempont vásárlásnál, inkább a képminőség, kezelhetőség, támogatás és ami a legfontosabb, kiforrott szoftver.

[ Szerkesztve ]

(#20171) bsanya válasza access_denied (#20166) üzenetére


bsanya
aktív tag

Az általad linkelt oldalon ezt írják:

"Hűtőventilátort nem tartalmaz, teljesen passzívan képes elvezetni az elektronika és a merevlemez által termelt hőt is, így teljesen hangtalan működésű. "

De ha nincs benne merevlemez, minek a hőjét kellene elvezetni? :Y

Xiaomi Mi 11i

(#20172) Mercutio_ válasza Tannhauser (#20164) üzenetére


Mercutio_
félisten

Erre egy Philips DVP-3360-as vagy hasonló riddick által firmware téren továbbfejlesztett asztali dvd-lejátszó is jó, és ha vannak otthon dvd lemezek, vagy dvd-re kiírt divx/xvid-ek azokat is megeszi :K

bsanya: Maga a proci és az egyéb komponensek valamint a táp is termel meleget.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#20173) #75912448 válasza I.T.E.M (#20167) üzenetére


#75912448
törölt tag

Ha tényleg ennyire fontos, akkor HTPC, az összes 1186-os Realtek, vagy az összes 8643-as Popi ill Dune. Mással nincs kifogástalan HD-hang, egyelőre. A köv gen Popi/Dune nagyban függ a Sigmatól.

(#20174) I.T.E.M válasza #75912448 (#20173) üzenetére


I.T.E.M
senior tag

Köszönöm Szépen.. :R

Közben valamiért nekem is egyre jobban tetszenek ezek a meder játékosok. Már a megoldódott 23.976 miatt is. Illetve ahogy olvasgatok róla elég jók a visszajelzések is. (Firmware/Hardware)

Köszönöm még egyszer mindenkinek a válaszokat! :K

[ Szerkesztve ]

日本 - ダイレクトストリームデジタル

(#20175) access_denied válasza bsanya (#20171) üzenetére


access_denied
senior tag

A processzorét :). Egyre szimpatikusabb a termék, de még olvasgatok a Mede8er-el kapcsolatban.

Mondjuk az kevésbé tetszik, hogy a homepage-en a manual elérhetetlen. Vagy csak én vagyok béna???
http://www.mede8er.com/mede8er_support.html

Mod: Én voltam véna, bár a "MED600X3D English V1.0.3 Firmware" mint user manual eléggé megtévesztő :(((

[ Szerkesztve ]

(#20176) bsanya válasza Mercutio_ (#20172) üzenetére


bsanya
aktív tag

Nyilván más is termel hőt, de láthatod a leírásban "a merevlemez által termelt hőt is" :P

Xiaomi Mi 11i

(#20177) BÁ Nutrition válasza bsanya (#20176) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szeretnék egy olyan médialejátszót ami külön tudja választani a hdmi képet és a hangot ki tudja rakni egy sima erősítőre dts minőségig
mit ajánlotok?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#20178) gboszi válasza #75912448 (#20139) üzenetére


gboszi
senior tag

"Pl Popi v8 is SMP867x, büszkén hirdetik a honlapjukon, leírásban a HD-képességet. Tudjuk mennyire..."

Itt mire gondolsz pontosan?

"If you're good at something, never do it for free!"

(#20179) Peak válasza BÁ Nutrition (#20177) üzenetére


Peak
addikt

mármint hogy 2 HDMI kimenete legyen a lejátszónak? :F

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#20180) #75912448 válasza gboszi (#20178) üzenetére


#75912448
törölt tag

Hát hogy az a lejátszó sem HD audio képes. Papíron az lenne (idézek a hivatalos honlapról:

Audio Pass-Through:

TS
DTS-HD HR
DTS-HD MA
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
Dolby True HD
), a gyakorlatban nem az. A 867x Sigma chipset miatt egyszerűen képtelen bitstream módban magas bitrátával rendelkező hangokat hiba nélkül eljuttatni az erősítőig.

De a topikban már 1546556x le lett írva ezeknek a lejátszóknak a hiányosságai. Újra és újra előjön, valamiért nagyonon népszerűek a HD hangok :) A Popbox amúgy sem tartozik az ajánlott media plyerek közé. Amíg a 2 kicsi Dune-t igazából csak az említett témakörben lehet elmarasztalni, addig a v8 több sebből vérzik.

(#20181) BÁ Nutrition válasza Peak (#20179) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hogy a képet tolja a hd tv-re
de a régebbi erősítőre meg a dts hangot

[link]
ez? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#20182) M@trixfan válasza JaniS (#20116) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ez azért elég nagy baki ha általánosan így van.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#20183) #03969024 válasza Peak (#20179) üzenetére


#03969024
törölt tag

Szerintem csak HDMI, + digit kijárat a hangnak.

(#20184) #75912448 válasza BÁ Nutrition (#20181) üzenetére


#75912448
törölt tag

HDMI kimenet és optikai kimenet, ezekre van szükséged. A lejátszók többsége így van felszerelve, a linkelt típus is.

(#20185) szucsi57


szucsi57
tag

Ahányszor visszajövök olvasgatni, mindig más és más lejátszót ajánlgattok.
Az elmúlt héten a Dune 102-es volt a sláger.
Ezen a héten a Mede8er MED600X3D lesz?
Mi várható még? Van erre egy menetrend, vagy sorsoláson történik a döntés?

Akkor most miért kell Mede8er MED600X3D vennem és nem Dünét?

...........................

A vizuális kábel tesztelőknek üzenem, hogy végre itt a megoldás! A NASA kaliforniai központi laboratóriumában kifejlesztettek egy nano-mágneses szalagot, amelyet pl. a HDMI kábelek két végére köralakban felragasztva, annak jósági tényezőjét 12x-esen megnöveli. Az egyik végen balról-jobbra, a másik végén jobbról balra kell feltekerni. A nano-struktúrás mágneses kapszulák zaj-szűrőként viselkednek és így lényegesen javítják a kábelek működési határfrekvenciáját. 10 méter hosszúságig a 10 GHz-es négyszögjelek teljesen torzítatlanul haladnak át rajta. Ezt a technikát az űreszközökben és a velük kapcsolatot teremtő műszerparkban használják, de 2013. januártól már közforgalomban is kapható lesz. Hasonló mágneses kapszulákkal készült nano-titán nyakláncot már évek óta használnak az NHL hoki liga játékosai. Kimutatták, hogy a nyakláncot hordó játékosok a szokásosnál 10x kevesebbszer sérülnek meg és sérülés esetén is szokatlanul gyors a felépülésük. Brit tudósok azt feltételezik, hogy ezt a jövőbemutató nano-mágnes kapszulát esetleg az élelmiszerekhez (pl. liszt) adagolva jelentősen csökkenteni lehetne az egészségügy költségeit.

[ Szerkesztve ]

(#20186) Gulyopapa válasza szucsi57 (#20185) üzenetére


Gulyopapa
addikt

:DD

(#20187) BÁ Nutrition válasza #75912448 (#20184) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]
tehát akkor ez is tudja amit szeretnék csak olcsóbban?

csak simán be kell állítani vhol a lejátszóban hogy merre vigye a hangot?
mert alapból gondolom a HDMI-n akarja majd

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#20188) #75912448 válasza szucsi57 (#20185) üzenetére


#75912448
törölt tag

Ha értelmeznéd a leírtakat, már rájöttél volna, hogy mindkét típus ajánlott. Milliószor le lett írva mit tudnak és mit nem, 35e ft körül nem nagyon van más, vagy jobb.

(#20187) BÁ Nutrition

Igen tudja, de nagyon régi típus, felejtsd el. Mindegyik SPDIF kimenetes lejátszó audio menüjében lesz utalás a kimenetre.

[ Szerkesztve ]

(#20189) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#20187) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ill most nézem hogy a tv-n (LG42LW5500) van olyan kimenet hogy optical digital audio out, ez ki tudja vinni a HDMI-n kapott dts jelet az erősítőre?
nem vagyok szakértője a témának, de paraszti ésszel elvileg tudnia kéne nem? :F

Regger: akkor te melyik lejátszót ajánlod?
nekem szimpi az asus, de annyi fajta van hogy nem igazán igazodok ki rajta már..
az oldalon ahonnét linkeltem 10+ féle van

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#20190) #75912448 válasza BÁ Nutrition (#20189) üzenetére


#75912448
törölt tag

Az a típus még nem tudja külső eszközről a sokcsanotrnás hangokat továbbítani, lekeverné sztereóra. Olyan lejátszót vegyél amit említettünk, egyiknek sem gond a HDMI/kép, optikai SPDIF/hang továbbítás.

25k körül? Talán WD TV Live Streaming (WDBGXT0000NBK-EESN), sokkal modernebb, mint az R1 Asus. Itt egy logout kedvcsináló, nézz rá.

[ Szerkesztve ]

(#20191) gboszi válasza #75912448 (#20180) üzenetére


gboszi
senior tag

V8-am van Onkyo tx-sr806 erolkodovel. Csak azért kérdem, mert nekem az erősítőm dts-hd MA -ként fogadja...ergo akkor a lejátszo azt mondja, hogy azt küld, az erosito hogy azt fogad, de különben mégse? :(

[ Szerkesztve ]

"If you're good at something, never do it for free!"

(#20192) #75912448 válasza gboszi (#20191) üzenetére


#75912448
törölt tag

Így van ahogy írod. Gyakorlatilag eljut az erősítőig, de mikor égbe szökik a HD hangok bitrátája, jellemzően hangosabb jeleneteknél, akkor elnémulhat a hang, kimarad-visszajön, dadog stb. Ha nálad még egy filmnél sem jelentkezett a hibajelenség, akkor örülj :) nem egy vásárló életét megkeserítette, sokat vittek vissza emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#20193) BBéci válasza #75912448 (#20170) üzenetére


BBéci
titán

A Celine Dion A New Day koncert 8000 feletti bitrátájú Dolby TrueHD hangját hibátlanul kiadja a Dune TV-102.
Viszont az új firmmel is csúszik az A-400-on, kénytelen vagyok sztereó PCM-re kapcsolni. :((

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#20194) #75912448 válasza BBéci (#20193) üzenetére


#75912448
törölt tag

Legalább minden filmre ill koncertre lesz egy lejátszód a 4-ből, amelyik viszi az adott anyagod képét hangját egyszerre. :D

Milyen a tévés képminősége a 400-nak a többihez viszonyítva? Vagy még nem nagyítóztál?

(#20195) BBéci válasza #75912448 (#20194) üzenetére


BBéci
titán

Az előbb a demóval - felezett képen - néztem a képminőségjavító eljárás hatását. Nem drámaian, de azért észrevehetően működik, használhatónak tartom. A lejátszók összehasonlító vaktesztje (AB) még hátravan.
A Bourne hangja a hangosabb részeknél például lövéseknél kihagy, ezen nem segített a frissítés. Most a 3D-t vizsgálom.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#20196) szucsi57 válasza #75912448 (#20188) üzenetére


szucsi57
tag

Roger: értelmezem én, már amennyire egy ilyet értelmezni lehet. Azt például nem tudom értelmezni, hogy:

1.) A Düne tájváni készülék és mintha csak nálunk és az oroszoknál ismernék és csak 1 év gari van rá.
2.) Azt mondja, hogy az Dune 102 TV média box is, de ez minek nekem, hiszen a tévémben is van többféle, meg a UPc is adott.
3.) Miért drágább a délafrikai, kimondhatatlan típusú? A HD hangok miatt? Vagy mást is tud még, amit a düne nem?
4.) Az Onkyo házimozim tudja a TrueHD-t és a DTS-MA formátumokat, ezért gyengébb képességű lejátszót butaság lenne venni. Mik azok a lejátszók, amelyek ajánlottak és tudják ezeket a hang szabványokat 50eFt alatt?

[ Szerkesztve ]

(#20197) Dave567


Dave567
addikt

Üdvözlet!!

Milyen médialejátszót tudtok nekem ajánlani?
Olyat szeretnék hogy tudja a NAS-t, lehessen bele hdd-t tenni, legyen rajta dlna, torrentezni lehessen vele
jah és 1.4-es hdmi csatlakozóval rá lehessen kötni a tv-re, és wifi is legyen benne.
Néztem tegnap az Asus O!Play TV Pro-t, de azt írták róla hogy nem valami tökéletes,pedig már azt hittem meg van az igazi. :(
Válaszotokat előre is köszönöm!!
Üdv

(#20198) Dave567


Dave567
addikt

jah és olyan 60000-be férjen bele kb

(#20199) robi-k válasza Dave567 (#20198) üzenetére


robi-k
őstag

Számodra a legjobb lenne egy HTPC megépítése.

(#20200) BÁ Nutrition válasza Dave567 (#20197) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mert a kisebb O'play lejátszók nem tudják az 1,4es hdmi-t?
már kezd az agyamra menni ez az egész médiapléjer téme ezt nem tudják, azt nem tudják, mikor pont az lenne az értelme hogy levegyék az emberről a terhet és lejátszák amit kell..
3d-t a tv-re meg a többi normál letöltött filmet. erre folyton csak a problémákról olvasok..
mindjárt lefejelem a falat :W

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.