Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20701) cekkk válasza access_denied (#20699) üzenetére


cekkk
veterán

Vetített képnél lesz a legnagyobb értelme :K Bár kisebben is szebb lehet a kép, itt nem a részletek, hanem az összképre gondolok.

(#20702) #75912448 válasza access_denied (#20699) üzenetére


#75912448
törölt tag

Mivel az OLED levesbe került, szvsz sokkal gyorsabban terjedhet az UHD, mint azt tavaly gondolhattuk volna.

(#20703) Ed Parker válasza #75912448 (#20696) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nem nagyon van már értéke, de van olyan mint egy belépő mp.
Annyi hogy csak True HD-t tud, DTS HD-t nem.

(#20704) access_denied válasza #75912448 (#20702) üzenetére


access_denied
senior tag

Vili, viszont a 4k-t egy 55-ös tévén kb. 1 méterről kell sasolnod :).
Tehát ez a 4k téma picit :B

Kalklátor

[ Szerkesztve ]

(#20705) access_denied válasza Ed Parker (#20700) üzenetére


access_denied
senior tag

Láttam már Kodak DVD-t 80 év datalife garival. Még nem telt el 80 év :)

(#20706) Dusee


Dusee
őstag

rossz topik, elnezest :U

[ Szerkesztve ]

(#20707) Ed Parker válasza cekkk (#20698) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nem, teljes kapacitással számolj.
Amúgy meg általában egy bd25-ös film megközelítőleg 90%-át kitölti a lemeznek.
Egy 2Terás hdd 28.000 kb
Ugyanennyi tárhely bd lemezem 21ezer

(#20708) cekkk válasza Ed Parker (#20707) üzenetére


cekkk
veterán

Már hol lenne 28 ezer? árgép

Pont ez az, hogy 90% a 10 % meg megmarad, ami merevlemeznél nem veszik el, ezt vedd figyelembe!
Kimásolok 4 film BD 25 méretét: 22.16 GB(88%) 22.89(91%) GB 22.45 GB(89%),23.00GB(92%). igazad van átlagban 10% ez azt jelenti, hogy 2,5 giga szabadon marad, vagy is 10 lemez kiírása után 1 lemeznyi hely elment a levesbe míg merevlemeznél ez megmarad szabad területnek. :K

(#20709) Ed Parker válasza cekkk (#20708) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

(#20710) cekkk válasza Ed Parker (#20709) üzenetére


cekkk
veterán

Hát nem! Közel egyforma, de a merevlemez legalább tudod törölni ;] Egyébként meg mindenki arra ír meg ment amire akar :DDD Amikor 30 körül volt a 2terás vinyó olcsóbb volt az optikai.

[ Szerkesztve ]

(#20711) #75912448 válasza cekkk (#20710) üzenetére


#75912448
törölt tag

...mindenki arra ír meg ment amire akar...

Rendeltem Floppy meghajtót az új HTPC-be, tudniillik arra archiválom a BD50 anyagaim. Annyit beszéltetek róla, hogy elgondolkodtam. Miután kész vagyok, viszem magammal a fellegekbe. :D

(#20712) rappit4 válasza access_denied (#20692) üzenetére


rappit4
őstag

Teljesen mindegy, nekem angolul voltak es leforditotta magyarra, szokozzel volt a nev. Egy nfoba bevagtam az imdb linket ugyan azzal a nevvel es kesz

(#20713) rappit4 válasza #75912448 (#20711) üzenetére


rappit4
őstag

:C

(#20714) access_denied válasza rappit4 (#20712) üzenetére


access_denied
senior tag

Köszönöm, akkor nem kell majd küzdenem ezzel. Ha jól tudom, akkor PC-n kell összehegeszteni az adatbázist, visszatölteni a médiajátékosra. Nem túl hosszú ez a procedúra?

regger: csakis 5.25"-ös 1 oldalas DD-s lemezt javaslok ;)

[ Szerkesztve ]

(#20715) cekkk válasza #75912448 (#20711) üzenetére


cekkk
veterán

És kérlek miután lementetted menj el vele a metróba utazz egy kört és utána másold fel a gépre ;] :P

(#20716) Mezga Aladár válasza Ed Parker (#20700) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

"no name DVD-kre írtunk, mai napig működik"

Már amelyik! Én elég sok cd-dvd-t dobáltam ki, mert nem volt rendben.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#20717) Ed Parker válasza Mezga Aladár (#20716) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Mert Te eredetire írtál:)

(#20718) rappit4 válasza access_denied (#20714) üzenetére


rappit4
őstag

Nekem nem az, ha torrentezek ( :B ) akkor úgy is felviszem a géphez a külső vinyót és akkor már fel is töltöm rá az adatokat ez kb plusz fél perc :D

(#20719) szucsi57


szucsi57
tag

Szeretném tudatni a Tisztelt Fórummal, hogy az itt szerzett és önszorgalmas ismereteim alapján döntöttem és megvettem a Mede8er 600-as no-wifi modellt. Annyira biztos voltam a dolgomban, hogy a döntésem a boltok pénteki zárása után született meg, de a webpapíros pasi még könyvelgetett és így rajta tudtunk ütni a beszerzés miatt. :-)

Köszönöm szépen mindenkinek, aki tanácsot, segítségét adott nekem, akár a fórumon, akár magánban társalogtunk!

A Dune kontra Mede8er döntésem okai:
- A Mede8er 2+3 év garancia nagyobb biztonság
- A Dune esetében elbizonytalanít, hogy inkább csak orosz és magyar referenciái vannak
- A Dune egy elavult technikát képvisel a maga 3D-t nem ismerő processzorával
- A Dune HD hangok lejátszása problémás és nem látom a fejlődési lehetőséget e tekintetben. Szerintem, ha a processzor képes lenne megbirkózni ezzel a kihívással, akkor már megtörtént volna a firmware ilyen irányú fejlesztése. Az a helyzet, hogy egy ilyen jellegű hang fejlesztés távolról sem olyan kihívás, amit 1-2 hónap alatt ne lehetne megcsinálni, ha egyébként a proci elég gyors lenne hozzá. Nyilván a proci gyengesége miatt azzal sakkoznak mindez ideig sikertelenül, hogy hogyan lehetne kiadni a HD hangot úgy, hogy közben a kép se omoljon össze. Gyenge proci esetén ez elég nagy feladat, mert a nagy bitsűrűséget igénylő hangok tipikusan olyankor jelentkeznek, amikor a kép is intenzíven változik.
- A Mede8er egy új procival dolgozik, mindezeket tudja.
- A Mede8er mostani gyengesége a törtszámos lejátszás, de a már tulajok azt mondják, hogy nem látnak 40 másodperces ugrándozást és egyébként is elhiszem, hogy kész a végső megoldás - az új generációs procijuk elég erős hozzá, bízom bennük.

Kellemes, örömteli, áldott Karácsonyt és egyéb ünnepeket kívánok mindenkinek!

Jöhetnek a kommentek, ne kíméljetek!

[ Szerkesztve ]

(#20720) Tibiajax válasza szucsi57 (#20719) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

A Dune egy elavult technikát képvisel a maga 3D-t nem ismerő processzorával
inkább nem kommentelünk...

(#20721) szucsi57


szucsi57
tag

Ha még szólhatok egyet:

Sokszor esik szó az Egret vagy mi típusú készülékekről. A neten van egy teszt, amikor egy zaklatott stílusú, de azért hozzáértő ember kivesz egyet a dobozból és egy órán át teszteli, miközben videózzák. Hát aki azt megnézi az életében nem vesz ilyen készüléket. Állítólag az Android rendszer a nagy dobása, hogy azzal is működik és a tesztből kiderül, hogy ha arról bootolják, akkor komplett fagyás az élete és nem tud lejátszani semmit.

A másik kezelő felülete is nehézkes, a filmek fagynak, a madaras felvételen teljesen kiakad, más HD tartalmakat pedig hektikusan kezel.

Annál a készüléknél az Asus O!Play mini plus és hasonlók ezerszer jobbnak tűnnek, nem is szólva a WD TV akármiről.

(#20722) szucsi57 válasza Tibiajax (#20720) üzenetére


szucsi57
tag

Hát jobb is! Megnyugtatlak, távolról sem olyan jó véleményekkel vannak a tesztek a Duneről, mint ami itt elhangzik a fórumon...

[ Szerkesztve ]

(#20723) dh66e válasza szucsi57 (#20722) üzenetére


dh66e
veterán

Inkább örülj hogy megtaláltad azt amit kerestél mint olyan valamiről nyilatkozni amit talán csak képen láttál.

(#20724) zsakaizoltan válasza szucsi57 (#20721) üzenetére


zsakaizoltan
tag

Akkor én szerencsés szériát fogtam ki? :DD

LG 42lm620s, Egreat r6s, xbox 360 320gb.

(#20725) gulyasa válasza szucsi57 (#20721) üzenetére


gulyasa
őstag

Ha esetleg arra a videóra gondolsz, ami itt volt a phtv-n pheke "előadásában", az minden csak, nem objektív "teszt". Olyasmikkel foglalkozik, olyan dolgokon ragad le, ami teljesen lényegtelen. Egy teljesen dilettáns szemetet láthattunk.
Én is ott voltam a chat-en - meg pár másik R6S tulaj -, és próbáltuk a helyes irányba terelni a tesztelést, de akkor meg olyanokat mondott, hogy ő most fáradt ehhez, nincs türelme, meg hasonlók...
Akkor meg minek foglalkozik vele?

Napi használatban semmi baj sincs az Egreat-ekkel (az R6S-re és a többi Realtek 1186 chip-esre értem). Igaz, az Android felületre én is csak egy-kétszer tévedtem be, nem használom, nem azért vettem, és nagyon jól tudom, nem az az erőssége. Nem amiatt érdemes ezt a készüléket megvenni.
Divat lesajnálni, legagyizni az ilyen olcsó Egreat-eket a múltjuk miatt, de csak nézzük meg az LG, Samsung, meg hasonló márkák esetét. jelenleg LCD, LED és 3D tévék tekintetében ők most a vezető hatalom, a "nagyok" pedig csak a nyomukban kullognak a fejlesztéseikkel...

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#20726) Misi1980 válasza szucsi57 (#20721) üzenetére


Misi1980
senior tag

Az Android tényleg fagyogat nekem is de fílm nézésre kiválo.BDISO-nál nekem nem szaggat és fele annyiba került mint a kategoriájának megfelelő lejátszók.

(#20727) HarryDEC válasza Warter (#20630) üzenetére


HarryDEC
tag

Hali!
Biztos jó, csak nem tudom mi az. :F Utánaolvasok.

Korán keltem, hol az arany?

(#20728) Mezga Aladár válasza szucsi57 (#20722) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Te egy tipikus személy vagy a fogyasztói társadalomban. :DDD
Utána olvastál, a fizetett és amatőr teszterek cikkeinek, majd úgy, hogy ki sem próbáltad, megvásárolod, majd itt elkezded osztani az észt, hogy a többi miért szar.

Gratulálok neked a "tökéletes' döntésedhez. :))

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#20729) cekkk válasza szucsi57 (#20722) üzenetére


cekkk
veterán

Hol jelennek meg rossz vélemények a tesztekben? :Y

(#20730) KisApám


KisApám
addikt

Amúgy mennyiben jobb vagy rosszabb az Egreat a Mede8ertől illetve fordítva?

Ha vennék új gépezetet, most így elsőre én is a Mede8ert választanám valszeg.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#20731) gulyasa válasza KisApám (#20730) üzenetére


gulyasa
őstag

Amit tudni kell, hogy egy hasonló kategóriájú, összeállítású Egreat és egy Mede8er hardver szempontjából lényegében ugyanaz. A különböző számú és fajtájú csatlakozók még nem indokolják az árkülönbséget (a Mede8er javára).
Szoftver szempontjából már más lehet a helyzet. Pl. auto framerate megoldását az Egreat-től nem nagyon lehet várni - bár sokan bíznak benne, lévén, hogy a "hardvertesó" Mede8er-ben állítólag meg tudják/tudták(?) oldani - bár erről még csak egy-ketten beszéltek, de képi bizonyítékot még senki sem mutatott... A cég meg mindegy, hogy mit kommunikál a honlapján, majd hiszem, ha látom...
A már Mede8er-t birtoklók most biztos felhördültek, de ez a véleményem.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#20732) HoReSz1975 válasza gulyasa (#20612) üzenetére


HoReSz1975
őstag

Szia,

Egreat Plus Pro 3D 1080p 1186DD Wifi H.264 HD Android Media Player R6S US

Megkérdeztem ad vele, de ha mégsem, akkor veszek 12V adaptert, ahogy látom az kell hozzá, de azt írta, hogy van hozzá :K

Látom neked is ez van, mi a véleményed a termékről, meg vagy vele elégedve :F

[ Szerkesztve ]

(#20733) Egon válasza bogabi (#20688) üzenetére


Egon
nagyúr

De igen, otthonra nincs sok értelme a NAS-nak (ha az adatbiztonság a cél).
Sokkal értelmesebb egy külső USB-s rackbe rakni azt a plusz vinyót, és elvinni máshová (rokon, munkahely stb.), időnként szinkronizálva a mentendő adatokat. Ez a megoldás valós adatbiztonságot jelent, ellentétben a raid-del (ami jóformán csak a rendelkezésre állást növeli, aminek pont a legkisebb a jelentősége otthoni felhasználás esetén. Ennyi.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#20734) aleister válasza szucsi57 (#20721) üzenetére


aleister
veterán

Aki megnézi, még mindig van esélye, hogy használja a fejét, és kihámozza a lényeget a tesztből. Akinek meg szimplán van esze, az egyéb helyről tájékozódik.

Nekem lejátszásra kell az mp, arra meg még a videótesztet elkövető jóember szerint is tökéletes a készülék, akkor mi is a problémád?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#20735) Patice


Patice
Topikgazda

Szerintem nem kell itt egyik lejátszót meg chipet sem legagyizni.

Tapasztalataim alapján a chipnél többet ér a szoftver, amit írnak hozzá a programozók. A programozó gárda tudása meg már csak az adott cégtől függ, ami vagy jobb vagy rosszabb. Ide érthető a terméktámogatás is.

Realtek és Sigma chip-ből is ki lehet hozni sokat, csak jó program kell rá. Mindkét chip számítási teljesítménye elegendő média lejátszáshoz. Realtek-ből és Sigmából is van 3D képes. Csak a szoftvert nem sikerült még a Sigmára megírni rendesen. Ennyi.

Nem kell itt hit-vitázni, hogy egyik jobb a másiknál. A Sigma gyengélkedését kihasználta a Realtek és csökkentek a különbségek.

Az, hogy valaki az egyik mellett döntött nem kellene, hogy vitára adjon okot. Az ő választása, egyedi igények alapján. Mindenkinek kicsit másra van szüksége, és mindig kompromisszumos döntés lesz az eredmény.

Inkább mindenki írja le a saját lejátszójáról a véleményét, ha kérdezik, ezzel segítve a kérdezőket, vásárlás előtt állókat.

Látatlanban tényleg ne mondjunk véleményt.

Peace!

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#20736) access_denied válasza Egon (#20733) üzenetére


access_denied
senior tag

Amit írtál szerintem igencsak távol esik a realitástól, embert nem láttam még, aki usb-s diszken, vagy akárhogy viszi a cuccait rokonhoz, akárkihez. Sokkal életszerűbb megoldás a NAS helyett egy szoftveres vagy hardveres RAID a gépben és időnként a lényeges tartalmat USB-s diszkre kiszinkronizálni. Ez annyiban jobb megoldás, hogy a mentésig is biztonságban vannak az adataid diszk meghibásodás ellen. Minden olyan lépés, ami emberi beavatkozást igényel növeli a hiba lehetőségét. Erről szól az informatika.

A Mede8er tulajdonosnak. Nem szerencsés a boldogság érzése közben a többi termék bealázásával kezdeni. Mindig lesznek újabb és újabb eszközök, újabb feature listával és gondolom senkinek nem esne jól, ha a fél éves cuccát aláznák, mert az új épp le tudja játszani a ah!r@(z' kódolású D%"7h fájlt is.

(#20737) aleister válasza access_denied (#20736) üzenetére


aleister
veterán

"...embert nem láttam még, aki usb-s diszken, vagy akárhogy viszi a cuccait rokonhoz, akárkihez...."

Én meg csak ilyet láttam. :)
Persze a kisebb pénzűek hdd helyett pendrive-ot használnak, de lényegében mindegy.

Mondjuk érdekelne, hogy mily módon látod elképzelhetőnek a fenti esetben az adatok átvitelét? Optikai hordozóra már alig írnak az emberek (nagy, sérülékeny, plusz egy program kell hozzá, nem mindig újraírható, drága), az online adattárolástól (cloud, ftp, stb) meg sokan idegenkednek, nem értenek hozzá.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#20738) gulyasa válasza HoReSz1975 (#20732) üzenetére


gulyasa
őstag

Nekem nem pont ez van. Az enyém a wifi nélküli, eSATA-s alap változat.
Maximálisan meg vagyok vele elégedve.
Minden mást leírtam a wikidot-os oldalamon.

Egy dologra figyelj: ha frissíted, egyelőre a v2.5.6.0-as firmware-t rakd fel (abból is a custom változat az ajánlott), mert a legújabban nem hivatalosan terjesztett v2.6.8.0-as változattal problémák vannak 3D lejátszáskor. De ez nincs is fent az egreatworld-ön, hiszen nem hivatalos.
Állítólag hónap végére várható újabb - és reméljük, hibátlan - firmware.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#20739) access_denied válasza aleister (#20737) üzenetére


access_denied
senior tag

Először is egy :).

Amit írtam, lehet rosszul fogalmaztam meg. Mondjuk az az igazság, hogy tényleg nem láttam ilyen embert, pedig informatikával foglalkozok. Finomítanék, nagyon nem jellemző, hogy emberek az adatuk biztonsága érdekében USB-s diszkkel jelennek meg a rokonuknál, stb. Akihez már törtek be, érte valamilyen hasonló kár, az gondolom valami hasonlót csinál. El tudom képzelni, hogy 1000 kicsit komolyabb end userből 1 ha van, aki ily módon archivál, ment.

A Pendrive is lehet megoldás, de ha csak abba gondolok bele, hogy egy fénykép pár MB, akkor hamar kevés lehet. A biztonságos adattárolás szempontjából talán ez lényegtelen kérdés.

Megoldás? Igényeknek megfelelően. Ki mit tart fontosnak. Kinek mi a legdrágább. Akinek az ideje, annak biztos komoly háttere van, tehát a RAID, NAS mellett tovább folytatódik a sor cloud, egyéb mentések irányába. Nekem bizonyos adataim akár 5 példányban is megvannak. Az automatizmus megfelelő beállítása után keveset kell törődni az adatokkal.

Statikus adatok, pl. fényképek esetében a merevlemezes tárolás mellett még az optikai adathordozóra történő archiválást (nem egy példányban) is jó megoldásnak találom. Persze egy komoly fotós hamar teletöm akár több TB-os diszket is, oda ez a megoldás nem való.

(#20740) liszi70 válasza Egon (#20733) üzenetére


liszi70
nagyúr

"A Raid-től....sokkal értelmesebb egy külső USB-s rackbe rakni azt a plusz vinyót, és elvinni máshová (rokon, munkahely stb.), időnként szinkronizálva a mentendő adatokat."

Én is pont ezt csinálom, a pótolhatatlan adatok a fő gépemen kívül még 2(!) külső vinyón is rajta vannak, amiből az egyiket a garázsban, eldugva tárolom. És még DVD-re is kiírtam a fontos képeket, videókat. Nem vagyok paranoiás, de lehet tűz, betörés, ahol elvisznek minden műszaki eszközt.

A felhős tárolás sem tűnik rossznak, de kizárólagosan biztos nem használnám pótolhatatlan adatokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#20741) Zen_Ronin


Zen_Ronin
tag

Nos, leírom a tapasztalataimat.

A barátom most vett egy EGREAT készüléket amiben Sigmadesign 8643 chip dolgozik. /amilyen több Dune-ben is/

Próbáltam lebeszélni a /szutyok/ Sigmadesign8643-ról, de /mivel kinézetre veszi a készüléket/ amilyen neki tetszett az Sigmadesign chipes.

Megjött, kipróbáltuk, és majdnem leesett az állam.
Lassú, nehézkes, a BD25-iso filmekbe nem lehet beletekerni, a menürendszere nehézkes, a beállítása ostoba.
De ami tényleg kibaszta a lábamból a stiftet az a ,
színvilág ....
rózsaszín, meg piros árnyalatú bőrszín :Y
láttatok ti már rózsaszín arcú négert kalózt? :W /ez a FullHD Karib-tenger kalózaiban ilyen színeket produkál/
Persze más filmekben is.

Nekem egy Realtek 1183DD+ chipes van, és az minden tekintetben több nagyságrenddel jobb, mint a Sigma-s.

Mielőtt elkezdődne az okoskodás, Pioneer plazmája van.

Nem vitaindító ...
hanem tény ....
és tapasztalat!

(#20742) cekkk válasza Zen_Ronin (#20741) üzenetére


cekkk
veterán

Nekem csakannyi a kérdésem, ha több mint fél millió milliós plazmája van a barátodnak akkor ahhoz miért is az egyik legolcsóbb lejátszót vette meg?

A másik simán lehet, hogy az egreat beállításai szarok, nem a chip a rossz, mert akkor mindenkinél ilyen lenne, meg lehet hogy a pio van rosszul beállítva

(#20743) Warter válasza Zen_Ronin (#20741) üzenetére


Warter
őstag

És így születnek a legendák. :DDD
Hallottál már te olyanról, hogy színkalibráció? :U

(#20744) liszi70 válasza Zen_Ronin (#20741) üzenetére


liszi70
nagyúr

Biztos, hogy jól volt beállítva a színprofil?

(#20745) dh66e válasza Zen_Ronin (#20741) üzenetére


dh66e
veterán

Ez a hsz tipikus esete a hozzá nem értésnek. :C

(#20746) Zen_Ronin válasza cekkk (#20742) üzenetére


Zen_Ronin
tag

Majdnem 70 rugót fizetett.
Biztosan ez a legolcsóbb.

.. főleg ha te mondod ....

(#20747) Zen_Ronin válasza Warter (#20743) üzenetére


Zen_Ronin
tag

Persze.
És akkor mi van?

Vegyek egy színkalibrálót minden egyes készülék mellé?

Az enyémet rádugtuk ugyanarra a tévére, és láss csodát ......
úgy működött, ahogy kell.

(#20748) Zen_Ronin válasza liszi70 (#20744) üzenetére


Zen_Ronin
tag

Ez neked is szól!

/te az indexes liszi vagy? a panasonic sznobos? / :)

(#20749) rappit4 válasza Zen_Ronin (#20747) üzenetére


rappit4
őstag

Nem, csak megkérsz egy hozzá értő embert aki rendelkezik tanúsítvánnyal és kb. 8ezer forintért bekalibrálja a tvdet (például: Janos666)

[ Szerkesztve ]

(#20750) Zen_Ronin válasza dh66e (#20745) üzenetére


Zen_Ronin
tag

Hát ez a "hit" legyen a te kereszted.
Nekem semmi közöm hozzá.
Hordozd egyedül.

Annyit biztosan értek hozzá amennyi szükséges. /talán meghaladja a te képességeidet is/

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.