Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5046) Vistaboy válasza Móci (#5044) üzenetére


Vistaboy
veterán

Én láttam a Railgun-t is, és meg kell mondjam, legalább olyan jó volt, mint az Index. :K

Mondjuk Touma meg Index nekem is jobban bejöttek, mind Misako és Kuroko (Azok persze kimondottan jók voltak, ahogyan állandóan rá akart mászni, és mindenféle ürügyet talált ki, hogy levetkőzzön, megcsókolja, és ilyesmi, de akkor is poénosabb volt Index-ék párosa). :DDD

Az Index második évada nálam is kötelező néznivaló lesz, de én legjobban a Fate/Stay Night Unlimited Blade Works című filmet várom már. :R :R

30-án lesz a BD megjelenés, még ha le is kell töltenem egy 25 GB-os BD rip-et, akkor is a legjobb minőségben fogom megnézni. :K Persze kiírni elég lesz egy "normál" 720p is, remélem, hogy a THORA a sorozat után a mozifilmet is ki fogja adni, bár mostanában nagyon lelassultak a srácok, kevés új projecttel jelentkeztek az utóbbi időben. :(

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.