Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36401) z0d1AK válasza b0bcat (#36400) üzenetére


z0d1AK
veterán

Na de a kétmagos MediaTek két magja nem úgy fogyaszt, mint a nagy gyártók készülékeiben lévő Snapdragon 600, Snapdragon S4 Pro négymagosai.
Nem beszélve arról, hogy amit te írsz kínai modellt, az 480×800 pixeles kijelzővel vannak ellátva, míg a nagyobb modellek FullHD-vel, ami jobban zabál.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#36402) b0bcat válasza z0d1AK (#36401) üzenetére


b0bcat
addikt

A négymagos MTK SoC (6589) állítólag kevesebbet eszik, mint a kétmagos. A HD/FHD felbontásra pedig nem mindenkinek van igénye. (Számomra pl. a 200 PPI is untig elég.) A lényeg: nem feltétlenül helytálló a kolléga vélekedése a tepsifonok üzemidejéről.

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#36403) tjb007 válasza this is life (#36398) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az Acerben nincs 3G (és mint írtad TN paneles), a Prestigio meg egy 12e forinttal többe kerül mint amennyit szánna rá.

[ Szerkesztve ]

(#36404) monti0222w válasza z0d1AK (#36395) üzenetére


monti0222w
addikt

Igazad van és abban is hgy ez túl drága nekem, kinai tabban vagy valami hasonlóban gondolkodtam max 70ezer amit adnék érte, igy tudnál valamit ajánlani mondjuk tetszenek a hyundai tabletek és az sem baj ha most még nincs piacon s várni kell rá! :K köszi

(#36405) derrik


derrik
őstag

Az mi től lehet, hogy romot cserélve a tablet feltöltési sebessége megegyezik a galaxy s3 sebességével a letöltési sebesség viszont az első pillanatban szinte ugyan az majd az s3 egy ötöde és útánna úgy is marad......

(#36406) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Feladat: ismerősnek nézzek tabletet, Sony Xperia tablet S tetszik neki, de alternatívákat akar, az árkategória nagyjából ezzel be van lőve. Mit mondjak? Ebben az árkategóriában nem nagyon vagyok otthon. Filmnézés orrbaszájba, gyerekjátékok és netezés lenne a felhasználási terület.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#36407) this is life válasza tjb007 (#36403) üzenetére


this is life
Ármester

Lenne egy tab 3g-vel ,ips panel ,rk3066 a myaudio 709ag , de elvbol nem ajanlom a myaudiot... 50000 belefer, de ezzel a markaval mar jo nehanyan megjartak mar. Tudom hogy dragabb a prestigio de talan meger plusz 10000 hogy talan megbizhato tabletje legyen az embernek. Mert ha valasztani kellene a brandeltek kozt akkor a prestigio nem rossz dontes.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36408) tjb007 válasza this is life (#36407) üzenetére


tjb007
nagyúr

Itt direkt nem írtam brandet, ki lehet találni melyik melyikre vonatkozik.

(#36409) polar-x válasza this is life (#36407) üzenetére


polar-x
tag

És a WayteQ xTab 100dci 3G? Szerintem azt is ajánlhatod neki,hisz pár nap múlva kapható! :DD

(#36410) monti0222w


monti0222w
addikt

Chuwi v88- t ismeri valaki, most ajánloták ezért szeretnék róla információt.köszi a segítséget. :K

(#36411) Zeki válasza monti0222w (#36410) üzenetére


Zeki
nagyúr

Most a fenti keresővel rákerestem.
Sokan kérdeznek itt erről a v88-asról, de senkinek sincs még.

(#36412) OTika válasza this is life (#36335) üzenetére


OTika
aktív tag

Nem szükséges nekem a 3G.
A Prestigio-nál a Prime, Ultra, Pro, stb között van minőségbeli különbség, sorrend vagy kategória?

(#36413) this is life válasza OTika (#36412) üzenetére


this is life
Ármester

Van kulombseg a pro rk soc-ot tartalmaz, muanyag haz, sima tft kijelzo,hdmi, a prime ips, aml soc,alu hatlap[a forumjuk] a preytigiok eleg gond mentes tabok a brandeltek mezonyeben...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36414) this is life válasza tjb007 (#36408) üzenetére


this is life
Ármester

Nem neked irtam ,csak a tiedhez fuztem folytatasnak ezert elnezesed is kerem :R . Amugy a sajat velemenyem az ,hogy inkabb egy markas tab picit dragabban , sem mint egy olcso brandelt aztan meg az ideg b@xa szet az ember fejet.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36415) Pribi válasza mexel (#36392) üzenetére


Pribi
senior tag

Szia!

Én most keresek utazáshoz 10'-os tabot. Mégpedig azért, hogy a kocsiban a 2 gyerek 1 tabot tudjon használni. Az egyik játszik, a másik meg nézi. Oda, szerintem kicsi lenne egy 7-es. Most van egy Wayteq x-Tab100-as azzal megvennak, de van egy-két hibája ezért szeretnék egy másikat. Volt egy Conocorde, de az 3 alkalommal volt szervízben, utoljára pedig a pénzt adták vissza.

Kérdés: Szerintetek melyiket tabot érdemes megvenni?
Kritériumok:
-10 colos
- 3g-re nincs szükség /ezért is sajnálom, hogy az új wayteqben lesz, nekem csak árnövelő tényező/
- IPS panel /lehetőleg/
- max 65k

Köszi: Pribi

PÜ ment

[ Szerkesztve ]

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#36416) Kunsztler válasza Pribi (#36415) üzenetére


Kunsztler
senior tag

én ajánlom Cube U30GT2 tabletet :) eladó neki :)
A leggyorsabb tablet mostanság 4-mag,2GB,felbontás stb stb :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#36417) this is life válasza Pribi (#36415) üzenetére


this is life
Ármester

Nem lenne jobb 2 db 7 colos egyenkent a gyerekeknek es akkor nem lenne vita kozottuk pl prestigio multipad prime/pro duo...
Ha megjelenik wayteq 100dci..

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36418) polar-x válasza Pribi (#36415) üzenetére


polar-x
tag

Mi a baj a WayteQ-el? :F

(#36419) Pribi válasza polar-x (#36418) üzenetére


Pribi
senior tag

Nincs baj vele, csak egy kicsit drága lesz a 3g modul miatt. Azt viszont soha nem fogom használni. Ha az eredeti konfigban lenne, akkor nem is gondolkoznék. Csak nem győzöm kivárni...

This is life: Igen lehet, hogy 2 db 7-essel jobbal járnék, de egyenlőre 1 db-ra gondoltam. Arról nem is beszélve, hogy a 7-es szerintem kicsi. Szerintem.

Kunsztler: Igen nem tűnik rossznak, de egy kicsit drága nekem, másrészt jobban szeretem, ha itthon tudom gariztatni. A concorde-nál is jó volt, hogy nem a világ túlsó felére kell küldeni.

Pribi

[ Szerkesztve ]

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#36420) this is life válasza Pribi (#36419) üzenetére


this is life
Ármester

A wayteq ara nem 65 korul lesz valahol? Azt irtad annyi meg belefer a keretedbe..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36421) Pribi válasza this is life (#36420) üzenetére


Pribi
senior tag

De igen azt írtam, csak mélyen belül valami tiltakozik az ellen, hogy kifizessek egy olyan dolgot amit soha nem fogok használni. /Egyébként azért is 65k a limit./

Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#36422) this is life válasza Pribi (#36421) üzenetére


this is life
Ármester

Igazad van , de sokkal olcsobban hazaimgaris tab nem nagyon van , esetleg 8 colos 4/3 aranyu nem lenne jobb alternativa, az ar miatt emeszthetobbek..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36423) jani32 válasza Fandango (#36333) üzenetére


jani32
tag

Jajj dejó mégegy tablet 65 ezerért (számomra) felesleges kiegészítővel :) (WayteQ 100dci 3G , most meg a Concorde T10) Inkább lennének 60 alatt de nem kell 3G (najó ezt még használják is páran azért, meg tudom érteni)...és nem kell bluetooth klavi (mert minek? van aki használja?)

Nem értem én ezt. Kijönnek (magyar piacon) jó tabletekkel és túlárazzák a felesleges kiegészítők miatt. :(

(#36424) Oldman2 válasza jani32 (#36423) üzenetére


Oldman2
veterán

Hasonlóképpen én sem értelek, amíg nem volt 3G-s cucc a piacon, mindenki amiatt sírt.

Most van, most meg ez a gond.

(#36425) polar-x válasza jani32 (#36423) üzenetére


polar-x
tag

Szerinted minden hol van WiFi? Egész országban ingyen lehet netezni??? :Y Szerintem te el vagy tévedve!!! Igen is kell a 3G Mit ér egy tablet internet nélkül?? SEMMIT!!!

(#36426) Zeki válasza polar-x (#36425) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igények:
- menjenek rajta a játékok
- tudjak filmeket nézni rajta, akár HD-ben

Na ezzel a többség igénye a tablettel kapcsolatban ki is merült. :)

(#36427) Pribi válasza polar-x (#36425) üzenetére


Pribi
senior tag

Kivéve, ha olyan telefon előfizetésed van amiben benne van az adatforgalom...

Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#36428) buci30 válasza polar-x (#36425) üzenetére


buci30
addikt

S az,h van ha mondjuk nincsen WiFi akkor, hogy lesz net?
Az okés,h a telefonomba lévő előfizetéses kártyán van de.. ?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#36429) kovsol válasza polar-x (#36425) üzenetére


kovsol
titán

Nem csak netezésre vesznek emberek tabletet. Én special ritkán használom wifi hatótávon kívül, akkor meg a mobilról osztok rá netet ha esetleg szükségem van rá, vagy magáról a mobilról is meg tudod nézni utazás közben leveleket, menetrendet stb ha kell.

May the Force be with you!

(#36430) jani32 válasza polar-x (#36425) üzenetére


jani32
tag

Ha nem is mindenhol, de elég sok helyen lehet netezni a tablettel úgy is, hogy nincs benne 3G. Jó párszor már kitárgyalták(tuk) ezt a témát. A mobiltelóról visszaosztom az amúgy folyamatos netemet és tátám: van net a wifi only tabletemen. Elképesztő mi?:)

(#36431) this is life válasza jani32 (#36423) üzenetére


this is life
Ármester

Nem a kiegeszitok hanem az afa, a beszallito,nagyker, kisker ar rese miatt dragak ,pontosabban mi keresunk keveset. Azert nem rossz ha tobb minden benne van egy tabletben pl blutyuk, usb port,hdmi, talan a 3g is, de az kivalthato mobilrol megosztassal. A kisebb tabokon gps. Amit en kihagynek az a hatlapi kamera lenne, nem tudom azt a szituaciot elkepzelni hogy tabbal fenykepezzek...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36432) buci30 válasza jani32 (#36430) üzenetére


buci30
addikt

Na jó de visszaosztva szívja rendesen a mobil akksit is!

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#36433) spileraaa


spileraaa
senior tag

Akinek van tabletje irna par tanacsot mire ugyeljek vagy mit erdemes bealitani rajta vagy miket telepiteni ra ?

vagy vedo foliat vagy tokot erdemes veni ? ha igen milyet ?

Milyen wifit vegyek hoza ?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#36434) csiribacsi válasza spileraaa (#36433) üzenetére


csiribacsi
tag

fóliát mindenképpen, tokot is opcionális de ha nem szeretsz vele bíbelődni hogy kinyitod-becsukod akkor hagyhatod.

Hogy érted hogy veszel wifi-t ? te olyan tabletet vettél amiben nincsen?

Üdv. Ádám

(#36435) Silverchain válasza polar-x (#36418) üzenetére


Silverchain
csendes tag

Én néztem ezt a videót, ez alapján kicsit félek tőle.

[link]

(#36436) tjb007 válasza Silverchain (#36435) üzenetére


tjb007
nagyúr

Pontosan mi is az, ami miatt "félni" kéne tőle ?

[ Szerkesztve ]

(#36437) this is life válasza spileraaa (#36433) üzenetére


this is life
Ármester

Routerek kozul a tplinkel nem szokott gond lenni , azt vehetsz de lehetoleg kulso antennast. Video lejatszonak az mx player a hozza valo codeckel jo valasztas, total commander file kezelonek, dolphin, maxthon bongeszonek, ha nem uveglap az eleje akkor jo dolog a kijelzovedo folia, de ne tul vastagot vegyel mert csokkenti a a touch panel erzekenyseget, polaris office a ms office doksik megnyitasahoz. Ha nem kell a facebook appot ne telepitsd megy az a bongeszobol is m.facebook.com eleressel... erdemes launchert is ratenni pl nova, chameleon, vibert se rossz felrakni ha sok ismerosod hasznalja,skype szinten zenesz. Task managert ne hasznalj, erdemes letolteni az all in one toolboxot es tiltani autobootbol ami nem kell neked egybol a rendszer indulasanal.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36438) polar-x válasza Silverchain (#36435) üzenetére


polar-x
tag

Mitől félsz? Az index.hu eleve megakad még laptopon is,nem hogy egy tabon!

(#36439) mexel


mexel
veterán

Az egy hülyeség hogy egy internetes oldal betöltésével tesztelünk egy laptopot , tabletet, bármit. Egy lassú agyonosztott neten próbálják, persze hogy akad. MM-ben próbálgattam gépeket, ott 5 perc mire bejött egy oldal. A videón is komoly tesztelők lehettek. :(

(#36440) fateless válasza Crytek (#36371) üzenetére


fateless
veterán

Másfél napot ment el Állandó WiFi és Mobilnet kapcsolattal (bár az elmúlt másfél napban szinte csak mobilnet ment). Kb négy órát ment a tablet kézben, állandó frissítéssel, azaz folyamatos online mobilnet kapcsolattal. Többet vártam volna tőle, mivel az Onda V811 quad messze tovább bírja a 4500-as akkuval (6-7 óra), persze abban nem ment folyamatosan a mobilnet, de akkor is. Az ampe 78-am SIM-mel együtt sokkal jobban bírja.

Valszeg kikapcsolt mobilnettel jobban bírja, de azt majd csak holnaptól tudom kipróbálni...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#36441) csiribacsi válasza mexel (#36439) üzenetére


csiribacsi
tag

Igazad van, de csak részben simán lehet tesztelni tabletet oldalak betöltésével de ahhoz kell minimum 2 különböző és így össze lehet mérni őket, szóval ha 1 nél több eszközt csatlakoztatunk ugyan azon hálózatra akkor ott le lehet mérni hogy 'ki a jobb'.

Üdv. Ádám

(#36442) Mezcal válasza this is life (#36413) üzenetére


Mezcal
addikt

A Pro 7 Duo is IPS-es.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#36443) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Chuwi v88-at ti honnan rendeltétek?
Szerelmes lettem :D Eddig Nexus 7-el szemeztem nagyon, de megnéztem élőben, és nem dobtam hátast.. Nekem nagyon kicsinek tűnik.. Megnéztem 10"-osakat, de az meg túl nagynak. Ilyen köztes gépnek jó lenne ez nekem, vagy létezik még más méret is?
Ha esetleg valakinek van ilyen Chuwi-ja, írjon már egy privátot légyszi!

Köszönöm!

• Honor Magic5 Pro •

(#36444) mexel válasza fpatrik17 (#36443) üzenetére


mexel
veterán

Kár hogy kis felbontású a kijelzője.

(#36445) fpatrik17 válasza mexel (#36444) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Élőbe megnézném én azt azért.. Nem hinném hogy vészes lenne, legalább is iPad minit már láttam, és szuper volt a kijelzője :/ Legalább kihajtja szépen a hardver

• Honor Magic5 Pro •

(#36446) csiribacsi válasza mexel (#36444) üzenetére


csiribacsi
tag

elég az a felbontás...

Üdv. Ádám

(#36447) csiribacsi válasza fpatrik17 (#36445) üzenetére


csiribacsi
tag

én már irtam neked privátot

Üdv. Ádám

(#36448) this is life válasza Mezcal (#36442) üzenetére


this is life
Ármester

Mar en is eszre vettem ,de nem engedte javitani...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36449) mexel válasza csiribacsi (#36446) üzenetére


mexel
veterán

Már akinek :) Sokaknak a 10-eshez elég az 1280x akármennyi, én megnéztem és nem vennék csak fullhd-set. Számomra nagy a különbség. Persze valakit nem zavar, akkor semmi gond, ez csak személyes észrevétel. Én 7"-osat sem vennék 1024-el, csak 1280-as felbontással. Szerintem látszik a különbség, főleg ha egymás mellett vannak. De ez szubjektív, nem akarok sem vitát, semmit, csak a véleményemet írtam.

(#36450) zsolt19900 válasza tjb007 (#36390) üzenetére


zsolt19900
őstag

és vannak különben nem pendirve méretű usb stickek?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.