Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Peat;) válasza z0d1AK (#1000) üzenetére


Peat;)
veterán

3g-s doboz milyen árban van, ami hozzá csatlakoztatható? Azzal együtt nagyon vonzana, de gondolom a külső 3g-s micsodák elég drágák... :F

(#1002) z0d1AK válasza Peat;) (#1001) üzenetére


z0d1AK
veterán

USB Sticket már szolgáltatótól is vehetsz, az nem drága annyira, kérdés, hogy mely modellek kompatibilisek vele. Mi Novatel modemeket forgalmazunk világszerte, amik függetlenek. A régi modell most fogyott el, az 15K körül volt, ami véleményem szerint még elég baráti ár. Az új modell már spéci, az 46 ezret kóstál. Viszont ezeket nem is igazán a magyar piacra szánták.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1003) Peat;) válasza z0d1AK (#1002) üzenetére


Peat;)
veterán

Kösz az infot, igen a 15 még nem vészes, de ha alapból beleépítik akkor még ennyi plusz sem lenne. Egyszerűen nem értem a logikát, legalább választható lenne. Nem baj, a versenytársaknak van hova javulni.

(#1004) rakal válasza z0d1AK (#1002) üzenetére


rakal
senior tag

Szerintem maradjunk annyiban,hogy Novatelben a MiFi a király... ;)
Ha már vki 50 KHUF körüli összeget elkölt,akkor már nem érdemes USB-s modemet venni.

(#1005) z0d1AK válasza rakal (#1004) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igen, akár ezt is mondhattam volna. Ez 54K, és bárhol megtudod osztani bármilyen wifi képes eszközzel az internetet.
Készült volna egy teszt is róla,amin egy Huawei-vel hasonlítom össze, de nem került befejezésre.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1006) harry válasza Peat;) (#1003) üzenetére


harry
veterán

Ugyan nem tudom, melyekkel kompatibilis, de piacon is van jó pár, 8k körül/alatt [link]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1007) Tim82 válasza z0d1AK (#1005) üzenetére


Tim82
nagyúr

A MiFi-nek nem az a hátránya, hogy irgalmatlanul kicsi az üzemideje (ha áramforrás helyett a saját akkuról üzemel)?

Akkor már egy okostelefon + megfelelő alkalmazás használata többé-kevésbé ki tudja váltani (pl. Symbian-os Nokia és Joikuspot).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1008) z0d1AK válasza Tim82 (#1007) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ha egy készülék van rácsatlakozva, akkor 4 órát tudsz vele egyhuzamban netezni. Azért egy telót is meglehetősen meríti, és jobban fogja meríteni, mint ha közvetlenül a telón neteznél.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1009) z0d1AK


z0d1AK
veterán

A Samsung Galaxy Tab írása már olvasható a Logout-on.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1010) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Nah, pár óra múlva itt van nálam az Archos 70, ha minden igaz, tesztre.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1011) Balinov válasza z0d1AK (#1010) üzenetére


Balinov
félisten

hurra, lesz video rivju + logoutos iras is belole? Ha esetleg tudnal kesziteni rola par jo fotot es az azokbol keszult galeriat meg tudnad osztani, halam orokke uldozne :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1012) z0d1AK válasza Balinov (#1011) üzenetére


z0d1AK
veterán

nDevil elvileg csak vagy 2 napra hagyja itt nekem, így nagyon gyors teszt lesz. Videó lesz belőle, illetve Logout teszt is.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1013) z0d1AK válasza Balinov (#1011) üzenetére


z0d1AK
veterán

Amúgy már most is érhető el róla magyar videó.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1014) Meteor2


Meteor2
csendes tag

Archos 7-re lehet Pendrive-ot* csatlakoztatni? Amint látom valami nagyon más USBje van. Van hozzá átalakító?

[ Szerkesztve ]

(#1015) Balinov válasza z0d1AK (#1013) üzenetére


Balinov
félisten

a vidijon a te hangod van vagy a kollegade? Mert hogy nem anyanyelve a magyar az biztos. viszont nemet(es) letere nagyon jol beszel :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1016) z0d1AK válasza Balinov (#1015) üzenetére


z0d1AK
veterán

Kolléga, kint él Németországban, de remélem pár percen belül itt van a 7o-el. :)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1017) z0d1AK


z0d1AK
veterán

És igen, itt van a kezemben.:DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1018) Meteor2


Meteor2
csendes tag

Tud valaki segíteni? Mikro USB lányból -> Standard USB lány átalakítót keresni? :D

(#1019) babosmiki válasza z0d1AK (#1017) üzenetére


babosmiki
addikt

Várjuk a tesztet véleményt! :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1020) harry válasza z0d1AK (#1010) üzenetére


harry
veterán

Na, ehhez sok reményt fűzök, bár próbálom objektíven szemlélni a cuccot :) Elérhető már kiskerben, milyen áron? Azt hiszem, nem találkoztam még vele.
Megjelenés esetleg jövőhéten, vagy ez még képlékeny?

Ja, és ez a HomeTablet, vagy az InternetTablet? Ugyan most nem jön be rendesen a honlap, de utoljára úgy néztem, hogy a 7-esből van Home és Internet változat. Bár most meg úgy látom, a 7o Internet, és a 7 Home...

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1021) z0d1AK válasza harry (#1020) üzenetére


z0d1AK
veterán

Péntekig van nálam a cucc, szóval a megjelenés valamikor a jövőhéten várható, elsősorban Racecam dátumozásától függően.
Az üzletek polcaira hogy mikor érkezik, az nagyon jó kérdés. Az Archos honlapján november második fele van feltüntetve, míg maga az Archos decembert mondott. Érdekes, hogy úgy hivatalosan még nem igazán került forgalomba, mégis 1-1 darab megjelenik némely külföldi üzletben, vagy az Amazonon. Ez is egy müncheni üzletből jött, ott is csak két darab volt, és kész.
Remélem december elejére tényleg a polcokra kerül, mert ez valóban karácsonyi slágertermék lehet.

Emellett várható lesz utána egy újabb kínai szerkezet tesztje is, azt is ma kaptam meg. Neve nem igazán van, annyi van ráírva, hogy SmartPad, semmi más. Nagyon komoly iPad koppintás, meglepő lehet majd az írás.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1022) rakal válasza Meteor2 (#1018) üzenetére


rakal
senior tag

Például ez:
[link]

(#1023) lumpen_stex válasza Meteor2 (#1018) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

az valószinűleg otg port ilyen átalakitót keress.

(#1024) lumpen_stex válasza rakal (#1022) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

nem biztos hogy jó lesz, mert az org egy kicsit eltér a microusb-től. pl nekem a sima microusbe kábel nem volt jó az a81-hez csak az amit egy toshiba hd-s camcorderhez adtak (és a gyári átalakitó) a sima microusb csati lötyög egy kicsit, pont annyira, hogy ne legyen kontakt.

(#1025) philoxenia válasza z0d1AK (#1016) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pedig fransziánsan beszél madjarul..... :D

harry: itt elvileg már van...[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1026) z0d1AK válasza philoxenia (#1025) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ott a datum, h 2010 11 30. Szal bottom sincs meg. :)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1027) Gery85


Gery85
tag

hihi,találtam zt-180ra a gyártó honaplján win ce operációs rendszert, rá is toltam,hogy kipróbáljam,faszán müxik is,de nem 1024*600ba nyomja a kijelzőt hanem 1024*576ban, nem tudja valaki,hogy hol lehetne frankón kinyújtani :F vagy senki nem próbálkozott még ilyennel :F

(#1028) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Nah, az Archos 70 tesztje nagyjából kész, reggel fotózkodás, videózás, élsimítás, és mehet is a formázóba.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1029) Peat;) válasza z0d1AK (#1028) üzenetére


Peat;)
veterán

Nálad beszerzés lesz? Kíváncsi vagyok hogy egy harmad áron megkapható cucc mit nyújt egy galaxyhoz képest a közös funkciókban(nyilván többet tud a galaxy, a de a közös pontokon nagyon érdekel a különbség).

A fizikai minőség is érdekel, mert archos valami szuperkönnyű vázat alkotott meg ehhez a tablethez elvileg és tényleg könnyű lett, kérdés az akksi idő.

(#1030) harry válasza z0d1AK (#1028) üzenetére


harry
veterán

Várjuk már :)
Ja, erre fel lehetne hákolni valahogy marketet? Vagy milyen módjai vannak még az android progik beszerzésének, egyszerűen letöltöm neten és felrakom? Vagy valami market-klón? Nem tudom, androidhoz nem értek.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1031) z0d1AK válasza Peat;) (#1029) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igen, már nálunk is fent van előrendelhetőben, az Archos december elejét mondott a szállításra.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1032) z0d1AK válasza harry (#1030) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az Archos tett rá egy AppsLib nevű alkalmazást, amiből tudsz programokat letölteni. Emellett, ha te közvetlenül letöltöd az apk fájlt a számítógépen, és felteszed a gépre, onnan is lehet telepíteni. Egy másik dolog meg az, hogy a tesztpéldányon is van Market, a tulaj már feltette rá. ;)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1033) aticom válasza Gery85 (#1027) üzenetére


aticom
csendes tag

Én a 1030-as androidos firmware-el jártam hasonlóan.
Feltettem az 1024x600-ast és fektetett módban a kijelző alján a menü gombok fele hiányzott.
Utána fel tettem az 1024x576-ost és jó lett.
Ezt a típust szerelték mind a két kijelző mérettel.
Nekem egy 1024x576-os jutott. :O
Lehet,hogy neked is ?!
A WinCe ,hogy működik a gépen?
Érdemes kipróbálni?

Sony Xperia ION LT28h -> Samsung Galaxy Note 3 Neo DUOS

(#1034) philoxenia válasza z0d1AK (#1026) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pirossal írták, feltűnően , én meg átnéztem az összes apróbetűs részt.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1035) rakal


rakal
senior tag

Sziasztok!
4-5 napja tesztelem a Witstech A81E Android Froyo 2.2-es tabletet.
A gadgetsandtablets-s update.k után majdnem minden ok,csak a Flash-el vannak súlyos gondok.
DE ennek ellenére a tabletet bátran tudom ajánlani mindenkinek,a 220 USD-t gondolkodás nélkül megéri.....

(#1036) harry válasza z0d1AK (#1032) üzenetére


harry
veterán

Na, ez jó hír :K

rakal - ez kapható itthon, garisan?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1037) lumpen_stex válasza rakal (#1035) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

?? milyen gondok vannak a flash-el?

(#1038) rakal válasza lumpen_stex (#1037) üzenetére


rakal
senior tag

Asszem az a gáz,hogy mind a 3 verziót rátöltöttem .apk-ból,és még nem rootoltam meg,de a problémamegoldás folyamatban,valószínűleg komplett firmware frissítés lesz a gyógyszer(a nov. 2-i+a legújabb Flash)
harry:
Sajnos MO-n nem forgalmazzák...

[ Szerkesztve ]

(#1039) Torry válasza rakal (#1038) üzenetére


Torry
addikt

Sima divx-eket szépen játsza? Nem akad?

(#1040) rakal válasza Torry (#1039) üzenetére


rakal
senior tag

Hi :)
Sajnos Androidon a Divx nem magától értődő feature.
Felraktam az yxplayert a Marketről,,ami tud divx-et,sajnos a saját file-okat nem játssza le,meg kéne venni 10 USD-ért.

(#1041) z0d1AK válasza rakal (#1040) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem az Androiddal, hanem a készülékkel van a baj akkor. Nem egy készülék van, amin gyárilag elérhető a Divx lejátszás (még mkv is), mivel integrálják az Androidba a gyártók (pl Samsung).
Amúgy használj RockPlayert. :)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1042) Torry


Torry
addikt

Erről tudtok valamit? HW elég jó, de ugye a touch panel eléggé fontos, hogy milyen.

(#1043) rakal válasza z0d1AK (#1041) üzenetére


rakal
senior tag

A Rockplayerrel megy minden,persze,csak a nagy piros R a bal felső sarokban,az nagyon zavar,meg kéne venni a lejátszót...,má megin egy lehúzás....
Hd-s sorozatrésszel próbáltam,glitch nélkül megy,ezek szerint a hardver nem gyenge....

[ Szerkesztve ]

(#1044) lumpen_stex válasza rakal (#1038) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

akkkor nem a flash-el vannak gondok hanem a juzer-el.

ha egyszer felrakod a flash-t akkor már nem lehet leszedni vagy másikat felrakni. és a utolsó két fw csak a végleges nem béta flash-el működik, azzal viszoitn jól.

ujra kell flesselni és felrakni a .92-re végződő flash verziót.

(#1045) lumpen_stex válasza z0d1AK (#1041) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

nem az androidban hanem a system player-ben. mivel a samu systemplayer-e tudja használni a cortex hw videó gyorsitóját az a81-ben viszont csak nativ támogatás van.

nekem megvan a samu fw európai verziója és abból át lehet rakni a playert ( és egyebelket) az a81e-be mert a hw ugyanaz. csak ott a gond, hogy újabb rar-al van tömritve és 10 karakteres jelszóval tikositva. igy egy hét alatt se sikerült megtörni...

igy vagy megveszi a wits a kódot/liceszet a hw videóhoz valami 2k$-ért vagy valaki több szerencsével megtöri a rar-t és belekrakja.

1gz-en az a81 simán viszi a 720p-videót is a rockplayer-er és okosban nincs r betü sem... de nem lehet system playernek beállitani, igy ha pl 720p-s youtube-ot akarsz nézni azzal gond van. egyenlőre az a megoldás, hogy youtube profilt csinál a juzer és ott beállitja, hogy 480p a max felbontás fullscreen-ben. de az igazat megvalva minek a 720p 7"-ra...

(#1046) lumpen_stex válasza Torry (#1042) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

2.1... halott dolog. pláne, hogy már kint van a 2.3 (leánykori nevén 3.0)

(#1047) z0d1AK válasza rakal (#1043) üzenetére


z0d1AK
veterán

A tévében is ott a buzi logó, az ellen senki sem tüntet.:D

(#1042) Torry: elég szar a konfigja. Tabletbe véleményem szerint továbbra is legyen 512MB RAM, és a 600MHZ-s procitól sem vágom hanyatt magam. Viszont a kijelzőben ne keresd a multi-touch-ot, oda van írva, hogy rezisztív.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1048) z0d1AK válasza lumpen_stex (#1045) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nah, ez hülyeség, mert nem ugyan az a hardvere. Azért, mert 1GHz-n jár, még egyáltalán nem ugyan az a proci van benne. :(

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1049) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Nah, az Archos 70 tesztje elkészült, jövő hét elején megjelenik valamikor majd a Logout verzió is.
És már nálam a következő tesztalany, név nélkül, merthogy olyat nem kapott, max annyit, hogy Smartpad:

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1050) Torry válasza z0d1AK (#1049) üzenetére


Torry
addikt

10.2"-os padok is érkeznek hozzád tesztelésre?

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.