Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45001) Ulof válasza Mercutio_ (#44998) üzenetére


Ulof
csendes tag

Nem karácsonyra rendelném, mert elég nagy az ellenőrzés. Jövő év elejében gondolkodom.
Melyik helyről érdemes rendelni?

A lényeg az, hogy mi van a kő alatt.

(#45002) tjb007 válasza _stick_ (#44993) üzenetére


tjb007
nagyúr

:K

(#45003) 800.henrik


800.henrik
senior tag

Sziasztok, melyik tabletet vegyem? [link]

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#45005) GRaul válasza oszy11 (#45004) üzenetére


GRaul
őstag

akkor rosszul irtak ki a netre :)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#45006) icezozo válasza oszy11 (#45004) üzenetére


icezozo
addikt

én is ott vettem :D
lemondtam a MM rendelést!

http://qwankido.hu/

(#45007) icezozo válasza GRaul (#45005) üzenetére


icezozo
addikt

itt lehet fecsegni róla [link]

http://qwankido.hu/

(#45008) niiks


niiks
csendes tag

Sziasztok! 50-70e között milyen tabletet ajánlotok? 8-10 colos legyen. Netezésre, fénykép nézegetèstre lenne használva. Csak új készülék érdekel.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#45009) keszo


keszo
őstag

Az mitől van, hogy a samsung p5100hoz a clean master verz. 3.8.6.498 a legújabb, holott a 79qci most frissítette 4.0.0.694?

Attila

(#45010) NOKA32


NOKA32
aktív tag

Sziasztok ez mennyire érné meg? 22 ezerért.Játékra,filmezésre,de legfőképp netezésre.

MyAudio Tablet Series7 708QA
Magy a márka is érdekelne mennyire megbízható.

(#45011) justo00


justo00
tag

Sziasztok szakik! :)

Vettünk egy ConCorde tab Rokee-t meg vagyok vele elégedve egy dolgot kivéve.
Az idő folyamatosan elállítódik.
Lehet ezzel vmit csinálni?

Előre is köszi! :R

(#45012) motoflug


motoflug
őstag

Ez a Concorde Tab Kronos mennyire jó cucc? Hardveresen kérdem, mert a képe spec alapján nem lehet valami nagy szám. Versenyben van a Fonepaddal?

[ Szerkesztve ]

(#45013) Zeki válasza Zeki (#43451) üzenetére


Zeki
nagyúr

Na , igazam volt... remélem innen senki sem rendelt a foxkupontól nagyon olcsó tabletet....

"Tisztelt Vásárlónk!

Észleltük hogy a tabletek szállítását vállaló Vállalkozás az eszközöket határidőben (2013.12.09.) nem szállította, ezért a szükséges jogi lépéseket megtettük, további érdemi fejleményig szíves türelmét kérjük.

Üdvözlettel,
Foxkupon"

Szélhámosság volt, előre fizetős pénzlehúzással.

(#45014) Zeki válasza motoflug (#45012) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem tudom az a Cncorde tab milyen, a szomszédom eleve rosszat kapott, aztán visszavitte, az is rossz volt, aztán inkább elhozott ráfizetéssel egy wayteq-et az edigitalból.

(#45015) rtom válasza $p@rr0w (#44821) üzenetére


rtom
senior tag

Leteszteltem a Trekstor gépet, egy egérrel és egy pendrive-al is gond nélkül működött, egy mikro usb - usb kábel segítségével. Ami szokatlan lehet, hogy a böngészőben nem használható a kétujjas nagyítás, csak a dupla tapizás (talán pinch-to-zoom az elnevezése). Nem sokat használom a tabot, mert a gyereké lesz és csak este nyomkodhatom.. Kb. egy órája nyomkodom és már csak 72% az akksi töltés, saccra 4 óránál többet nem nagyon fog bírni. A hátlapon lévő kameraa jobb alsó sarokban van, így portré módban használhatatlan, takarja a kezem.

(#45016) $p@rr0w válasza rtom (#45015) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Köszönöm.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#45017) ACmotor


ACmotor
csendes tag

Sziasztok,

Táblát vennék karácsonyra páromnak és magamnak. Melyiket válasszam?

- WayteQ xTAB-79qci
- Prestigio MultiPad 2 Prime Duo 8.0 16GB
- Prestigio MultiPad 2 Pro Duo 7.0
- Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo 8GB

Az első kettő között gondolkozok inkább, de a másik kettő is szóba jöhet. A sebesség helyett inkább a megbízhatóságot, a supportot, az összeszerelés minőségét és a rendszer stabilitását tartom fontosnak. Ebben gondolom a prestigio van előnyben a 2 év garival. Nem utolsó sorban a wayteq-nak szebb a kijelzője.

[ Szerkesztve ]

(#45018) violentSt


violentSt
tag

[link]
Szóval Microsoftos akció... :))

(#45019) trec12


trec12
addikt

Adott egy LG G pad 8,3. A play áruházból letöltött mindigTv alkalmazás nem megy vele. Pontosabban a hang tökéletes a kép meg a legtöbb esetben egy szétesett kockás, homályos valami (a netem 40/20-as mielőtt ebben keresnénk a hibát). Megköszönném ha kipróbálná más is. A ClassFM app és egy másik magyar rádió is elindul de ott meg mindkét esetben nagy csönd van. Nagyon remélem ezek nem a tablet hibái. :U

[ Szerkesztve ]

(#45020) Dapro


Dapro
senior tag

Aki a megvette/megveszi a lenovo miix tabot xbox ajándékkal az dobjon egy privit xbox eladási árral, engem érdekelne :)

(#45021) KIZS válasza rtom (#45015) üzenetére


KIZS
aktív tag

Ez böngésző és azon belül is helyzet függő. Van ahol működik a kétujjas nagyítás.
Root-olás után például SetCPU-val powersaving-re állítva a governor-t a fogyasztás nekem kb. 30%-kal csökkent (tehát kb. 3 óra alatt merült annyit mint előtte 2 óra alatt) és közben a felhasználó élmény nem változott. Mondjuk az is igaz, hogy nem is akartam megterhelni a gépet, csak böngésztem, facéztam, cseteltem, 3D-s játékokkal nem szórakoztam.
Pendrive-ot én is próbáltam, illetve még anno az MK808-hoz kapott RC11 billentyűzettel játszottam ami tökéletesen működött anélkül, hogy bármit is csinálni kellett volna. Sőt az MK808-cal ellentétben ékezetesen is tudtam használni.

(#45022) Lutry


Lutry
újonc

Valaki tudja, látott, vett…
Myaudio 708 F Quad-Core 7"
Tescos tableten,
van-e HDMI kimenet? Rá lehet kötni Tv-re?

(#45023) spiky03


spiky03
veterán

Ezeket találtam tegnap.
DPS Dual II. 7"
DPS Dream 7"
Point of View Mobii P720 7"
Ez meg tokkal vonóval együtt. :)
Overmax OV-NewBase fekete 7 táblagép + billentyűzet + tartó

Mondjuk már kicsit több, mint 15 ezer. :D

Nah meg mondjuk érdekes, hogy valamelyiknél fent 1 GB ramot írnak, lent meg már csak 512-t :F

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#45024) z0d1AK válasza spiky03 (#45023) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ha már nem 15 ezer, a 15 ezer, hanem inkább 22, akkor egy ConCorde tab Rokee jobb választás.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#45025) spiky03 válasza z0d1AK (#45024) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi.
Edigitálnál van is.
Lehet, hogy akkor még is csak zsebbenyúlósabb lesz ez a karácsony is. :DDD
Remélem fehérben is van.

[link] ez van fehérben, de ez gyengébb, mint a Rokee.

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#45026) z0d1AK válasza spiky03 (#45025) üzenetére


z0d1AK
veterán

A Rokee csak szürke és barna színekben érhető el. Az a baj, hogy abban az ársávban akarsz igényeket felállítani, ahol ezt nem teheted meg.
Ez a linkelt Overmax kb. ugyan azt tudja, mint a Beex S1, csak az fekete és 13 ezer forint...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#45027) 800.henrik


800.henrik
senior tag

Sziasztok!

Melyik tablet jobb, melyiket vegyem? :F :F [link]

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#45028) spiky03 válasza z0d1AK (#45026) üzenetére


spiky03
veterán

Semmi igény nincs, csak, hogy menjenek rajta az alap dolgok és fehért legyen. :D
Ennyi csak az igény.

Nah mindegy majd nézek valamit aztán vagy jó lesz vagy nem.
Meg mondom szerintem nem is lenne mindennap használva. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#45029) z0d1AK válasza spiky03 (#45028) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem csak ennyi az igény, hiszen ott volt egy 15K-s max ár is, ami szintén igény. És mint írtam, ez a három nem találkozik. 20-22 ezer között árral talán már megoldható, hogy fehér is legyen, bár ha jobban belegondolsz, a keret nagy valószínűséggel FEKETE lesz a fehér tablet esetében is ilyen árnál, legtöbbet meg úgyis elölről nézed, nem hátulról. De sok sikert a megfelelő modell megtalálásához.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#45030) spiky03 válasza z0d1AK (#45029) üzenetére


spiky03
veterán

De ez a 15 szerintem lehet 20 is, mert ott már valamivel elfogadhatóbbakt kapni.
A fehér szín az meg sajnos kell, mert az asszony csak olyat szeretne. :D tudod, hogy milyenek ezek a nők, nekik az a lényeg, hogy hogy néz ki és nem az, hogy mit tud. :))
Nah majd jövő héten szétnézek
De talán az a POV-os jó lenne, abba legalább 1 GB ram van.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#45031) motoflug


motoflug
őstag

Ajánlanom kellene IPS kijelzős 7"-es tabletet maximum 30 e. Ft-ig. A lényeg, hogy szép képe legyen, nem kell erőgépnek lennie. Valamint ehhez kéne álló/fekvő asztali tartó. (A keresőben az IPS-re elég noname tableteket ad ki.) :R

(#45032) $p@rr0w válasza KIZS (#45021) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Neked is köszi a tapasztalat megosztást. Akkor gond nélkül rootolható ezek szerint? A Gta San andreas most fog kijönni androidra, futna rajta vajon?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#45033) ronati


ronati
tag

Sziasztok!!!

Szeretnék venni egy Tablet gépet. GPS is kéne benne,mit javasoltok? Buszos vagyok ezért kell a Gps.
Előre is kösz a tanácsokat!

(#45034) z0d1AK válasza ronati (#45033) üzenetére


z0d1AK
veterán

Legolcsóbb ilyen masina talán az új 30 ezres 3G-s Alcor, vagy 3G nélkül, szintén ennyiért az Acer Iconia B1 -A71.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#45035) ronati válasza z0d1AK (#45034) üzenetére


ronati
tag

Kösz a gyors választ!!! A harminc-E megfelelő ár.Az lenne a lényeg, hogy megbízhatóan üzemeljen. Android, vagy Win. ez mindegy?

[ Szerkesztve ]

(#45036) Ulof


Ulof
csendes tag

Bocsánat, de még egyszer megkérdezem:
Nem karácsonyra, de szeretnék a gyermekeimnek rendelni Pipo s1pro masinát.
Szerintetek honnan érdemes rendelni?
Akinek már van egy ilyen kütyüje az legyen szíve árulja el, hogy a gyári ROM tud-e magyarul?
Köszi

A lényeg az, hogy mi van a kő alatt.

(#45037) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!
milyen külső hangszorot ajanlotok tablethez? valami kicsi is elég, nem gáz ha külső tapos.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#45038) Crytek


Crytek
veterán

Valaki ismer valami atom szájbarágós magyar nyelvű leírást hogy wifin keresztül hogy lehetne táblagéppel a PC-s mappákat elérni?

Next PC Upgrade: 2022

(#45039) zsero


zsero
aktív tag

Barátom keres alap tabletet, netezésre, email nézésre és zenehallgatásra, nagyon olcsón (gondolom 20 körül, alatt).

Most a Digitech Tab 7-en gondolkodik, a notebook.hu-s akcióban. Szerintetek ez jó vétel vagy nézzen mást?
http://www.notebook.hu/digitech-tab-7-feher-tab7w

Gondolom itt a legnagyobb gond az 512 MB ram. Van olyan ami ennél többet tud ennél nem sokkal drágábban?

A Rokee látom többször ajánlott itt a topikban, a különbség köztük szerintetek megér ennyit? (22 vs. 17)

[ Szerkesztve ]

(#45040) vond válasza Crytek (#45038) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Tessék ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#45041) fer


fer
őstag

Megérkezett a tabom: [link] jó, szép, meg gyors is, az aksija is bitang erős, de ez valahogy nem az én világom, nekem ez az androidos rendszer nem fekszik, én valahogy a windows-hoz a billentyűhöz, meg az egérhez vagyok szokva, lehet élek a 8 napos dologgal!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#45042) fer válasza fer (#45041) üzenetére


fer
őstag

Elcsesztem a linket, ez a helyes modell: [link]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#45043) monti0222w válasza 800.henrik (#45027) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia a 3 közül egyértelmű hogy a Concorde Rooke a befutó! :K

Zsero: megéri nézd meg a speckot hasonlisd össze és te is rájösz, a másik a Concordnak elég jó szervize van Bp-en. :K

[ Szerkesztve ]

(#45044) keszo


keszo
őstag

Remélem jó helyen kérdezem.
Mit kell a hardveraprón vagy a tabon állítanom, hogy ha privát üzenetet akarok küldeni valakinek, azt meg is tudjam írni egy tabon úgy hogy lássam is mit írok?

Attila

(#45045) z0d1AK válasza ronati (#45035) üzenetére


z0d1AK
veterán

Mivel ez a legolcsóbb két ilyen készülék, azért nagyon magas minőségről nem lehet beszélni. 30 ezerért csak Android játszik, Windows 3x ennyinél kezdődik.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#45046) monti0222w válasza fer (#45041) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia, erre csak ezt tudom mondani nem vagyunk egyformák, de a helyedben még adnék egy kis időt magamnak meg a tabnak! A másik meg ezt tudod magadal vinni ágy, klotyo stb. mig a pc nem a notit azt igen, de bajosabb! ;]

(#45047) _stick_


_stick_
őstag

Hali!
Az lenne a kérdésem, hogy olyan tableteken, ahol régebbi android van, 4.0 vagy 4.1, azokat fel lehet a későbbiekben frissíteni 4.2-re vagy a fölé? Pl Prestigio multipad 2 8" Ultra duo

(#45048) z0d1AK válasza _stick_ (#45047) üzenetére


z0d1AK
veterán

Abban az esetben lehet frissíteni, ha készül rá ilyen verzió. Ez a feladat a gyártóra hárul.Ahol most még 4.0 van, az valósznínűleg 4.2-re nem is fog frissülni. PErsze minden a gyártótól függ, hogy megcsinálja-e, vagy sem.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#45049) _stick_ válasza z0d1AK (#45048) üzenetére


_stick_
őstag

Értem. Andorid verzió függvényében milyen tabletet érdemes inkább venni?

(#45050) monti0222w válasza _stick_ (#45049) üzenetére


monti0222w
addikt

Ez csupán pénz kérdése szerintem mondj egy árat!

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.