Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80001) Doky1988


Doky1988
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni GPS használatra valami jól használható, gyors tabot.Waze mindenképp fusson rajta, ez a fő cél, mellék, iGO, Google maps.Nem kell 10 col az brutál nagy szélvédőre személyautóba!

Ár nagyon max 60.000ft.

Szinte csak erre lenne használva!
7” körül gondoltam max.

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#80002) Game-over válasza Doky1988 (#80001) üzenetére


Game-over
aktív tag

Ha van időd akkor keress rá Somatom hozzászólásaira a topicban "kamion" kulcsszóval párosítva, kiindulási alapnak az jó.

(#80003) dnelli


dnelli
csendes tag

Sziasztok!

Saját árkategóriájában van jobb választás a Huawei MediaPad T5 10 Wi-Fi 3/32GB tabletnél? (Ár: 65 991 Ft) Ez a nagyon maximum nekem, alapból 50k körüliben gondolkodtam, de ez jelentősen jobb azoknál.

Amire használom az Twitch, Youtube, film- és sorozatnézés VLC-vel és Clash of Clans. Ezeket az eddigi, kb 5 éves Lenovo tabletem is futtatta, bár már néha elég döcögősen. Szóval a lényeg a megbízhatóság, gyorsaság és a hosszútávú működés lenne. El bírom viselni, ha nem kapja meg a legújabb frissítéseket stb, hiszen eddig is Lollipoppal nyomtam :D Ja, és az is nagyon fontos, hogy ittthoni boltokban is megkaphassam, nem szeretném külföldről berendelni meg ilyenek.

Köszi előre is a segítséget :R

(#80004) cidalain válasza dnelli (#80003) üzenetére


cidalain
veterán

Van jobb. Ugyanez akcioban elo szokott fordulni 60 korul is ;)
Igy ha nem surgos varnek kicsit. Persze ha most kell, akkor nincs mit tenni ha most ennyi az ara.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#80005) Somatom válasza Doky1988 (#80001) üzenetére


Somatom
veterán

Nem használok Waze -t, de úgy tudom, hogy a Wayteq -re allergiás. Nem hajlandó az X995 -ön futni. Ezen kívül, csak azt tudom tanácsolni, hogy Mediatekes tabot ne válassz! Kirin -nel nincs tapasztalatom. A Snapis GPS -ek jók. Gyorsan találnak pozíciót és nem dobálják.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#80006) Doky1988 válasza Somatom (#80005) üzenetére


Doky1988
senior tag

Helló Uram :)

Valóban, WayteQ x995 -öm van Androidos navim, nem fut tényleg sajnos a Waze! Egyenlőre saját telefonomon van megoldva, iPhone, viszont ez a melegek miatt túl melegszik és lehal :D

Ezért szeretnék valami 7-es tabot, az elég bőven nagyságra is nekem személyautóba...

Sofőrködöm, így napi 500-600km -t megyek, szeretem a Wazet több ok miatt is, mind torlódások, mind rendőr, mind baleset miatt, jelez időben, és eltudom kerülni.

Nyilván tudom konkrét GPS ha több címed van jobb erre a célra, mint pl az iGO. :)

DokY | www.zsolti.hu

(#80007) Doky1988 válasza Somatom (#80005) üzenetére


Doky1988
senior tag

Snapis GPShez tudsz linket adni? Mert sehol nem talalom.

DokY | www.zsolti.hu

(#80008) Dr.NX válasza Doky1988 (#80007) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Nem navigációról ír, hanem Snapdragonos tabletről (és annak a GPS vevőjéről). Ha jól értelmezem.

Elfogadom a sütiket.

(#80009) Somatom válasza Dr.NX (#80008) üzenetére


Somatom
veterán

:K

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#80010) abrudan90


abrudan90
csendes tag

Adott egy Samsung T510 Galaxy TAB 10.1 32GB Tablet Android 9 Pie. Memóriakártyára (Samsung microSDXC EVO Plus 128GB UHS-I U3) szeretnék alkalmazásokat áthelyezni ROOT nélkül, viszont hiába nyomkodom az áthelyezés gombot nem történik semmi. (Xiaomi Mi A1 telefonomon gond nélkül felismeri belső bővített tárhelynek a kártyát.)
Mi lehet a probléma?
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#80011) cidalain válasza Doky1988 (#80006) üzenetére


cidalain
veterán

Az a baj, hogy nincs normális 7-es tablet snapdragon processzorral, és 2 GB rammal, amit már kellene a normális rendszerműködéshez. A másik probléma a tartó. Korábban én több tartót próbáltam, de egyik sem bírta el a tabletet, és mind lecuppant a szélvédőről az ölembe. 5-6000 tartó sem volt jó. Többet meg nem áldoztam rá, mert milyen már, hogy a tablet értékének feléért veszek tartót. Alapvetően az a baj szerintem, hogy a 7-es tab is már nagyon nehéz.
Maradtam a telefonos navinál, és szellőzőrostélyos tartón (normális, Ugreen tartó) használom, nyáron megy a klíma úgyis, amit telibe kap hátulról a telefon, így nem melegszik. és nem is süti úgy a nap, mintha a szélvédőn lenne.

(#80010) abrudan90
Hogy a memóriakártyára lehet e programot telepíteni (áthelyezni), az az adott készülék romján múlik. Ugyan az android ezt 5-ös verziótól simán támogatná, de vannak gyártók akik ezt nem implementálták a készülékbe. Rémlik hogy van olyan Samu ami tudja ezt, de simán lehet hogy az T510 nem tudja (ehhez a típushoz még nem volt szerencsém, így pontosabbat nem tudok mondani)
De találtam egy ilyet, nézd meg hogy így megy e. Sajnos pontos típuskód nincs, milyen tablet ez, ezzel az általános Tab A 10.1 néven meg volt több különböző verzió is (pl az SM-T580 is)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#80012) Dr.NX válasza abrudan90 (#80010) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

És nem is minden appot lehet áttenni, a fejlesztőtől függ.
A kártya formatálva lett Adaptive (Internal) storage-re?
Itt egy jó guide (angolul): https://www.makeuseof.com/tag/move-android-apps-sd-card/

Elfogadom a sütiket.

(#80013) maestro87


maestro87
őstag

Mi Pad 4-től olcsóbb 8"-os tablet létezik hasonló üzemidővel és teljesítménnyel?

(#80014) cidalain válasza maestro87 (#80013) üzenetére


cidalain
veterán

Chuwi hi9 pro. Én pár hónapja e kettő közül döntöttem.
Mi Pad 4 lett végül azért mert ez kisebb (a chuwi 8.4"), és nekem ami előtte volt 7"-os annál csak 1-1 centivel nagyobb a Mi Pad. Viszont fontos, hogy a Mi Pad 4 wifi verziójában nincs GPS. Rezegni sem tud.
A Chuwiban a GPS mellett B20 4G is van hasonló áron.
Én 3/32GB, wifi only verziót vettem, 50k körül volt mindennel együtt

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#80015) saphancs


saphancs
aktív tag

Sziasztok, barátnőm szeretne magának egy tabletet, főleg netezésre használná, facebook oldal moderátora lesz, napi szinten több órán át használná erre, illetve video telózáshoz (whats up, messenger), tehát sim kártyás kéne, illetve olyan, ami nagyon jó akksival bír. Illetve mivel sokat gépelne arra gondoltam, hogy kellene neki hozzá egy billentyűzet (erről semmit nem tudok, de gondolom, ota-n vagy bluethootson működik a dolog) Két-három évig bírnia kéne a strapát.
ár:50-70ezer forint, csak új és ne huawei 😂

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#80016) cidalain válasza saphancs (#80015) üzenetére


cidalain
veterán

50-70 között LTE verziósban itthon csak 2 GB ramos gépet kapsz, ami a szükséges minimum erre a célra, nincs benne tartalék. Mivel a huaweit kizárod (csak a botrány miatt, vagy más oka is van?), csak a Lenovo marad: Lenovo tab4 8, vagy tab4 10 LTE.
Esetleg külföldről a Chuwi Hi9 Pro, amiben már 3 GB ram van, és támogatja a hazai B20 4G frekvenciát.
Bill mehet OTG-n is vezetékes, vagy BT-on bármi nagyjából. Nincs jó ajánlás, itthon 4-5000 forintot is elkérnek egy-egy silányabb billentyűzetért, a profik (pl Logitech) inkább 15-20 körül vannak. Kínából ez is olcsóbb, vagy marad a vezetékes akár normál PC billentyűzet, de ez csak otthoni használatkor opció. Mondjuk az ilyen bill-es tokok sem használhatók normálisan ölben mondjuk, ahhoz is kell asztal, és cserébe kicsik, én a lapát kezeimmel nem tudok normálisan, kényelmesen gépelni olyanon.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#80017) saphancs válasza cidalain (#80016) üzenetére


saphancs
aktív tag

Ha nem ragaszkodom az lte-hez (marad a hotspot), akkor jobb gepet is tudna venni?
(Huawei a botrany miatt nem kell, ha 2-3 evre tervez, akkor nem lenne jó, ha egy új rendszer próbababája lenne)

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#80018) Somatom válasza saphancs (#80017) üzenetére


Somatom
veterán

A Huawei piacon levő termékeit nem érinti a korlátozás. Legfeljebb a frissítéseket. Figyelem az Androidos alkalmazások, a szakmai és a készülékeim topikjait. Rengeteg probléma, kérdés kezdődik úgy, hogy "frissítettem a .... -ot és azóta ...". Szvsz aki 2-3 évig stabil eszközt akar, az inkább ne frissítgessen, hanem hagyja békén, hogy tehesse a dolgát. Persze, ez szigorúan magánvélemény.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#80019) saphancs válasza Somatom (#80018) üzenetére


saphancs
aktív tag

Nem tudom, lehet, hogy igazad van, én kábé 4 éve ios vonalon mozgok, szóval abszolut laikus vagyok már android fronton, csak a lapokból tájékozódtam

[ Szerkesztve ]

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#80020) Dr.NX válasza saphancs (#80019) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

félre.
;)

Elfogadom a sütiket.

(#80021) cidalain válasza saphancs (#80019) üzenetére


cidalain
veterán

Ha a mediahype nem szamit a döntésben, akkor a Huawei Mediapad T5 egy jo valasztas lehet itthonról. 60 korul megkaphato akcioban a wifi only. Mobilszolgaltatonal kartyas elofizetessel is kb ennyi az LTE verzio husegidovel.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#80022) jocoka75


jocoka75
tag

Sziasztok !

A napokban vettem egy Sony Z3 compact tabletet szép állapotban eddig minden kifogástalanul működik tudom ,hogy nem mai darab ,de elég gyorsnak találom.

Nektek mi a véleményetek róla? :R

(#80023) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Virtual box alatt kellene mukodnie az SP Flash Toolnak? Van nalam egy Lenovo A3500-FL tablet, annyit tudok rola, hogy boot loopolt. Most bekapcsolasra, csak a logoig jut el, nincs mar a csilingelos animacio, pontosabban a logo utan elsotetedik a kepernyo es csak a reset gombra reagal.
Nyomva tartva a hangero gombokat, csak ujraindulgat a logonal.

Gondoltam SP toollal ujrahuzom, de csak Mac van itthon, igy Virtualboxos Win7 / Win10-el tudok probalkozni.
Driverek elvileg fent, mindket rendszernel ugyan az a hibauzenet fogad, amikor kikapcsolt allapotban lenyomott hang le gombbal dugom ra a gepre: S_COM_PORT_OPEN Fail(1013). Egy pillanatra felvillan az eszkozkezeloben a Preloader driver, majd el is tunik, gondlom ennek igy kellene maradnia, hogy el tudjon indulni a flash.

Mit lehet erdemes meg megproblani, szerintem a tabblet dobja el a download modot is.

Let's begin, de gozaimasu!

(#80024) elprimo


elprimo
junior tag

Üdv . Szerintetek van olyan tablet TARTÓ, ami arra lett tervezve hogy ágyban lehessen kényelmesen használni,és itthon lehet rendelni ? Valahogy úgy képzeltem el hogy a két lába a csípőm mellett lenne a tartó felülete pedig a hasam fölé lógjon 5-10 centire.

(#80025) cidalain válasza elprimo (#80024) üzenetére


cidalain
veterán

Itthon szerintem nincs, vagy ha van dragan. Kinaban minden (is) van, csak meg kell talalni.

Ilyenre gondoltal asszem
De ha van fejtamlad, vagy ejjeliszekrenyed akkor ilyen rugos benyulo (mint regen az iroasztallampa), vagy ilyen hajtogatható szaron száron (itt muszaj volt ekezetet irnom) levo tartó is van

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#80026) elprimo válasza cidalain (#80025) üzenetére


elprimo
junior tag

Na egy olyan rugós hajlékony, dönthető cucc kellene, mert jobb oldalamon lenne mire rátenni. Itthoni vétel. Pénz az nem az első , hanem hogy jó legyen. A tabom 25cm széles 18cm magas és 5.9mm vastag. Ezt kellene hogy befogja a tartó kapocsai!

(#80027) cidalain válasza elprimo (#80026) üzenetére


cidalain
veterán

Ilyet kinaban 10 dollar korul lattam. Ez itt igy nagyon nem jo aron van.
Karos tablet tartóra keress rá. Alig van ilyen otthon, talaltam tok jot de mar nem rendelhető statuszban van mondenhol (overmax OV-TS-02)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#80028) elprimo válasza cidalain (#80027) üzenetére


elprimo
junior tag

Ez mikrofon állvány csak átnevezték :)

(#80029) Kront válasza cidalain (#80011) üzenetére


Kront
tag

nekem a babzsák nagyon bevált az autóban. egyetlen hátrány, hogy a tablet hátoldalát "elcsúfítod" a ragasztott tépőzárral. már ha van hely rá a szélvédő alatt.
a bolti karos tartókat kizártnak tartom, hogy hosszú távon jók legyenek. legfeljebb ha fémből lenne, felcsavarozva a műszerfalra. még a méregdrága Samsung gyári telefontartóm is lepotyog nagy hőségben a szélvédőről, pedig csak egy 5"-os pici telefon van benne.

(#80030) Doky1988 válasza cidalain (#80011) üzenetére


Doky1988
senior tag

A probléma, hogy nincs klíma a cégesbe, és telefon agyon melegszik :)

DokY | www.zsolti.hu

(#80031) pjen válasza Doky1988 (#80001) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem inkább egy közepes mobilt vegyél.Én egy HTC M7 et használok navinak.elég gyors,fut rajta mindhárom program amit szeretnél.De ez csak példa szinte bármelyik okosteló megfelel.

(#80032) sztikac


sztikac
őstag

Időnként jól jönne ha Huawei mediapad M5 lite tabletemet rá tudnám kötni egy külső monitorra. Első gondolatom az volt hogy megoldom egy USB-C - HDMI kábellel, de utána néztem és ez elvileg nem menne MHL támogatás hiányában. Milyen megoldást javasoltok a tablet képernyőjének monitorra (vagy tévére) tükrözésére? Chromecast?

(#80033) Somatom válasza sztikac (#80032) üzenetére


Somatom
veterán

Ha van neted, akkor a CC egy lehetséges megoldás. De, pl. akciójáték az felejtős wireless képernyőtükrözéssel.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#80034) sztikac válasza Somatom (#80033) üzenetére


sztikac
őstag

Hát max. prezentációt szeretnék tükrözni, arra gondolom megfelelő?
Netet úgy érted hogy Wifi hálózat kell? A tableten van net (LTE verzió), direktben nem tud csatlakozni a CC-re?

(#80035) Somatom válasza sztikac (#80034) üzenetére


Somatom
veterán

Hotspot -tal gondolod? Működik azzal is, de minden összecsatlakozáskor kell, hogy legyen a tabon net elérés. A CC olyankor egy egyedi azonosítót kap a Google -tól. Amíg ezt nem kapja meg, addig nuku kapcsolat. A másik, hogy a legelső beállítást, összebarátkoztatást harmadik eszköz által szolgáltatott hálózaton csináld (router, teló, stb.). Ha otthon is szeretnéd használni, akkor javaslom, hogy CC Ultrát vegyél, vagy CC2 -höz külön Lanos tápot (az Ultrát gyárilag ilyennel csomagolják). Annál nincs jelszó, meg beállítósdi. Kábel bedug, oszt müxik. Saját tapasztalat, Ultrám van.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#80036) kriszwells


kriszwells
aktív tag

Üdv! Androidos tabletről törölt képet, hogy tudnék visszahozni? A recuva, easeus nem látja a tabletet, próbáltam mással, de az meg azt írta rootolt tabletról nem tudja. Van valami program, amivel sikerülne? Köszönöm!

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#80037) Dr.NX válasza kriszwells (#80036) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Belső tárhelyről sehogy. Nem volt esetleg felhőbe feltolva vagy kártyán?

Elfogadom a sütiket.

(#80038) Csabex válasza kriszwells (#80036) üzenetére


Csabex
őstag

Próbáld meg ezzel, hátha... Vissza lehet hozni belső tárhelyről is, viszont alap feltétele, hogy törlés után ne legyen használva fotózás, videózás, vagy bármi másra ami intenzíven használhatja az eszköz tárhelyét.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#80039) stnorcy


stnorcy
aktív tag

Helló.
Van egy : Samsung SM-T560NU tabom.
Android 7.1.1 van rajta.
USA-ból kaptam viszont nincs rajta magyar nyelv.
Honnan tudok letölteni magyar nyelvű 7.1.1 -es romot?
És mivel tudom rárakini?
köszi

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#80040) kismanobkv


kismanobkv
tag

Sziasztok!

Van egy Samsung Galaxy Tab A (SM-T550) készülékem.
Be lehet rajta állítani,hogy az alapértelmezett letöltési hely az SD-kártya legyen?
Én nem találtam sehol.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#80041) w.miki


w.miki
veterán

Acer Iconia Tab 10 A3-A40 NT.LCBEG.001 A6002 Wifi frissítésében kérnék segítséget.
A tablet nem indul el, csak Acer logóig jut. Recovery bejön, gyári visszaállítás nem segít.
SD kártyát nem látja, legalábbis amit betettem 64GB-ost, az update.zip-el nem vette észre.
Recovery szerinti adatok: a3-a40_ww_gen1/acer_jetfirehd6.0/MRA58K
Szóval PC-n keresztül kellene megfrissíteni.
Találtam is jó pár oldalt a google segítségével, ami elvileg segít, de nem igazán tudom, melyik kamu oldal, és melyik használ tényleg.
Tudnátok linkelni egy jó FW-t, SPFlashtool-al?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#80042) cidalain válasza kismanobkv (#80040) üzenetére


cidalain
veterán

nem pont ugyanaz a Samu tab, de hátha segít ez a videó

(#80039) stnorcy
Az NU típusjel mutatja hogy ez Kanada és USA verziós.
Gyárilag ezek Android 4.4.4 KitKattel jöttek ki. Ahogy olvastam csak az NU verziónak van 7-es upgradeje, a sima meradt KitKaten. Ebből az jön le nekem, hogy nincs magyar nyelvű 7.1.1 sw hozzá. Max 4.4.4-et tudnál rátenni, ha a hardver azonos a sima és az NU verzióban, de ebben sem vagyok teljesen biztos.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#80043) phoenix1989


phoenix1989
őstag

sziasztok!
Van egy Huawei mediapad m5 10" tabletem. nincs 1 éves ezt cserélném újra jobbra. mire lenne érdemes feljebb lépni?

(#80044) cidalain válasza phoenix1989 (#80043) üzenetére


cidalain
veterán

Samsung Galaxy tab S4

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#80045) phoenix1989 válasza cidalain (#80044) üzenetére


phoenix1989
őstag

ez mivel jobb? szinte ugyan az

(#80046) kismanobkv válasza cidalain (#80042) üzenetére


kismanobkv
tag

Köszönöm szépen!

Ezt én is ismertem,hogy egyenként át lehet tenni.
De mindig jön frissítés és akkor megint a belsőbe teszi,utána meg figyelmeztet hogy nincs hely.
Azt gondoltam van megoldás,hogy egyből az SD-re tegye.

(#80047) cidalain válasza phoenix1989 (#80045) üzenetére


cidalain
veterán

az M5 és a tab S4 a két gyártó csúcsterméke. Én a tab S4-et tartom jobbnak kicsivel. Ennél (ezeknél) jobb nincs a piacon a konzumer kategóriában. Ha úgy gondolod, hogy nem lenne előrelépés neked az M5-höz képest, akkor az a jó választás, hogy megtartod az M5-öt.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#80048) phoenix1989 válasza cidalain (#80047) üzenetére


phoenix1989
őstag

mivel szinte tök azonosak akkor miért lenne előrelépés? akkor meg várom az m6 ot

(#80049) cidalain válasza phoenix1989 (#80048) üzenetére


cidalain
veterán

Mittudomén például az S-Pen. Vagy mivel később jelent meg, hosszabb ideig lesz terméktámogatás. Vagy újraindul a 2 év gari. Azért írtam, hogy ha neked nem előrelépés, akkor tartsd meg a mostanit.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#80050) Csabex válasza phoenix1989 (#80048) üzenetére


Csabex
őstag

Én helyedben lecserélném az S4-re... Van egy Octa Core Galaxy Tab A 10" tabom (az lte verzió) és most tartok vele kb 350 töltésnél és ha hiszed ha nem az akku még mindig tip top állapotban van, nagyon jól bírja. A másik meg az, hogy nem lagol, minden nagyon stabilan és akadás mentesen fut rajta, szóval nagyon megbízható... Drónozni szoktam vele és az app sem fagyott le sosem eddig, pedig volt, hogy 2 Km-re voltam már :D

[ Szerkesztve ]

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.