Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) aag válasza kelzsoca (#13994) üzenetére


aag
őstag

Az a "vastag" keret nem másért kell, mint tartás közben ott pihennek az ujjaid, ha vékony a keret, könnyen hozzáérhetsz olyan területhez, ahol már az érintést felveszi, majd akkor megváltozik a véleményed :)

Nem! Nekem van egy tálcám a konyhában, amin lehet akármi, nem ér hozzá az ujjam a belsejéhez. Ugyanis van egy nem több mint kettő milliméteres pereme felfelé. Ez a módszer a tabletteknél is beválna. Végül-is mindkettő egy tábla. :D

Szóval az van, hogy a másfél-két centis keret erős túlzás. Csúnya ha mondom! Hidd el, hamarosan meg fog ez változni. (A netbookoknál is megváltozott. Rájöttek, hogy a 10.1"-os házába (majdnem) befér a 11,6"-os képernyő) :K

[ Szerkesztve ]

(#14002) machogrande válasza petipetya (#14000) üzenetére


machogrande
tag

éppen ezért kérdeztem ,hogy okosabb legyek...gondoltam valaki tud valamit mondani...

(#14003) vamzi válasza aag (#14001) üzenetére


vamzi
őstag

Viszont a netbooknál nincsen szerepe a kávának ellenben a tabletnál. Utóbbinál tényleg kell a stabil tartás végett. Vegyél nyugodtan a kezedbe egy 10.1-es jószágot 700grammal és kezd el nyomogatni hátonfekve.

(#14004) z0d1AK válasza aag (#13993) üzenetére


z0d1AK
veterán

Biztosra veszik, hogy csak wifis lesz, ennek ellenere az egyik modengyarto kb. december ota a gyartasi kapacitasanak jelentos reszet a Google-nek tolja.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#14005) bucook


bucook
csendes tag

Sziasztok!

funtab LUNA 7C40W TABLET PC gépről van valakinek bármilyen információja? Esetleg a gyártóval kapcsolatban, processzort illetően vagy bármilyen építő tanácsot észrevételt szívesen vennék.

Tudom hogy a gép eléggé alapkategória,nekem netezésre, filmnézésre, játékra, olvasásra kellene, ehhez mérten kérném az észrevételeket.

Bármilyen építő jellegű hozzászólás érdekelne,előre is köszönöm a javaslatokat!

(#14006) nightmare13 válasza z0d1AK (#14004) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nem lennék mérges, ha tényleg lenne 3G-s változat :) Nyári gyakorlaton megkereshetem rá a pénzt :D Márha alkalmaznak egy ilyen pancsert :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#14007) ans válasza Jano_023 (#13984) üzenetére


ans
aktív tag

A kinti áron nem rossz, a fő erénye a jó képernyő.

Alapvetően nincs rajta market, amazon market meg nem elérhető itthonról, a nem marketről telepített alkalmazások főoldalon megjelenő ikonja ronda. Root-tal javul a helyzet, talán már ICS rom is van rá.

(#14008) aag válasza vamzi (#14003) üzenetére


aag
őstag

Nézd, ezeket a kézbentartási-gondokat a kis kézi videókameráknál már két évtizede megoldottál. Olcsó, stabil és tökéletes funkcionalitású megoldással. Ugyanezt lehetne alkalmazni a tableteknél is. Hogy miért nem teszik, azt nemtudom. Majd egyszer eszükbe jut és akkor onnantól semmiféle akadálya nem lesz a káva minimalizálásának. Mindenképpen eljön ez az idő egyszer. Valószínűleg hamarosan. Szerintem. De az egyszeri mondás szerint: "Mióta a prókátorok meghaltak, szamarak jósolnak." :B

(#14009) aag válasza z0d1AK (#14004) üzenetére


aag
őstag

Köszi az infót. Akkor lesz! :K

(#14010) Shoo


Shoo
senior tag

Senkinek semmi ajánlata számomra? :((

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#14011) body007


body007
addikt

Sziasztok!

2 féle (3) soc közt vacilálok: MT6575 & MSM7x27
Melyiket és miért?

De konkrét telókat is tudok mutatni:
thl-v11
lenovo-a750

lenovo-a780

hisense-u8

huawei-c8812

melyiket és miért? :)

[ Szerkesztve ]

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#14012) tjb007 válasza body007 (#14011) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem kérdés, hogy MT6575.
Cortex-A9 CPU, SGX531 GPU, 40nm (vs. ARM11 -es mag, Adreno200, 65nm) plusz ebben is a Qualcomm megoldásait használják.

(#14013) ronson válasza Shoo (#14010) üzenetére


ronson
őstag

Vedd meg a Prime-ot jobban jársz.

Bár a notit egyikkel se lehet kiváltani, ezért nem is használok tabot. Nekem még a legjobbnak is rettentően gyenge a böngészési teljesítménye a PC-hez képest. Pláne úgy, hogy mondhatni "referencia" Win7-em van Samsung 830-as SSD-n.

(#14014) Shoo válasza ronson (#14013) üzenetére


Shoo
senior tag

Hmmm, értem, köszi. :)
Kicsit elszomorító, hogy még az a bika gép se elég arra amit szeretnék. Két éve 1 évig egy Dell 1011-et használtam, ami tökéletesen elég volt a feladatokra :(

Asszem lejjebb kell adnom az elvárásaim. Pedig eléggé el kezdtek érdekelni a Rockchip RK3066-os SoC-al szerelt gépek. Arra számítottam, hogy annyi is elég lesz:)

Még1x köszi! :)

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#14015) body007 válasza tjb007 (#14012) üzenetére


body007
addikt

Én is erre jutottam csak azért kérdeztem :)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#14016) DJGABI válasza tjb007 (#14012) üzenetére


DJGABI
addikt

7227A-sokat linket... az már ARMv7. GPU-ban mondjuk ugyanaz, mint előd, meg csak A5-ös, szóval még így is inkább a MediaTeK :D

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#14017) vamzi válasza ronson (#14013) üzenetére


vamzi
őstag

Azért én nem mondanám, hogy rettentően rosszabb. Kompromisszumot kell kötni, az igaz, de azért annyira nem rossz.

Asztali gépen nem ritka nálam a 30-40 nyitott oldal. Ebből nyilván le kellett adni egy olyan 5-10-re.illetve az oldalak is minimálisan ugyan de lassabban töltődnek be, igaz ez általában a facebook integrálásának köszönhetjük.

Egyéb kompromisszumot nem fedeztem még fel az elmúlt három hetes intenzív használat alatt. A laptopom még mindig el van zárva, azóta sem nyúltam hozzá fizikailag.

Szerinted miért sokkal rosszabb böngészni táblán, mint pcn?

(#14018) ronson válasza vamzi (#14017) üzenetére


ronson
őstag

Mert lassabb, nehezebb a kezelése. Nem vitatkozni akarok, sok embernek elég. Eleve gyorsabb mint a teleszemetelt gépük. :D
Nálam mindig van tablet, de sose használam, inkább a notit veszem az ölembe, mert kényelmesebb eleve a használata, illetve adott idő alatt sokkal több információt tudok magamhoz venni.

Megvan a tabletnek is a helye, de a notebook kiváltás szerintem nem az.
Dolgozni meg el se tudom képzelni milyen lehet vele. Vagy sok helyen nem is számít a hatékonyság és a produktivitás? :F

Mondjuk igaz van lételem, pl. üzletkötőknél, területi képviselőknél jó szolgálatot tesz, de ott leginkább a papírt váltja ki. Pl. erre kerülnek fel a prospektusok és tudja mutogatni a partnernek rajta.

[ Szerkesztve ]

(#14019) Shoo válasza ronson (#14018) üzenetére


Shoo
senior tag

Jahh hát igen. Nálam sem az egész nap az irodában ülök munkát kell elképzelni, mivel kivitelezésen vagyok. Jó ha normális irodánk van nem pedig egy konténer !évekig! :D

A tervek megvannak papír formátumban és digitálisan is. Nem akarok mindig egy mappát magammal vinni, mert sok és nehéz. Könnyebb egy kisebb gépet vinni, ha meg csak 1-2 papírt vittem magammal mindig hiányzott valami. Egy tablettel meg olyan mintha 2db A5-ös füzet lenne nálam, csak minden ott van ami kell és ha valakinek rosszabb a szeme elég csak nagyítani rajta.

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#14020) ronson válasza Shoo (#14019) üzenetére


ronson
őstag

Akkor neked jó lehet. Igazából a papír kiváltására tényleg nagyon alkalmas.
Most sem gondolkoztam rosszul. :D

(#14021) morpheuss12


morpheuss12
tag

Én csak annyit szeretnék hozzá fűzni ,hogy mindenkinek el kell dönteni hogy mire akarja használni a Tabletet .

Mindenki kíméljen meg a fikázós hsz-től , nem vagyok kívácsi rájuk.

(#14022) Shoo válasza ronson (#14020) üzenetére


Shoo
senior tag

Nahh és így lehetne már gondolkodnom egy Rockchip rk3066-os vagy egy TI OMAP4460-as gépben?

Esetleg tudja valaki, hogy melyik a jobb?

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#14023) tjb007 válasza DJGABI (#14016) üzenetére


tjb007
nagyúr

Lényegtelen, így is, úgy is jobb nála.

(#14024) DJGABI


DJGABI
addikt

CM9 Allwinner A10 gépekhez [link]

nem rossz, jó látni hogy valami közösség alakul ezekhez a gépekhez is, utoljára talán a TCC8902/TCC8803 gépekhez volt komolyabb custom rom így a "noname" vasak között.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#14025) Imy válasza DJGABI (#14024) üzenetére


Imy
veterán

Ezért jó a wayteq xtab70i, és a 100is, nagy itthon is a custom rom felhasználók serege, igaz ez azért nem noname

(#14026) vamzi válasza ronson (#14018) üzenetére


vamzi
őstag

Én sem vitát akartam indítani, csupán a véleményedre voltam kíváncsi.

Az pedig, hogy nem tudod elképzelni, hogy hogyan válthatna ki egy tábla egy laptopot, az a te hibád, mivel nagyon sok féle képpen kitudja.

Ha csak annyit mondok, hogy vékonykliens, már azzal sokat elárultam. Én a munkámból adódóan nem tudnám kiváltani az asztali gépemet, mert pl a munkámhoz legalább 2db 19"es moncsi kell és nagy számítási kapacitás, ahhoz hogy produktív legyek. Kiváltani nem tudom, de kiegészíteni kitudja a munkámat. Viszont nem gondolom, hogy más nem tudná a munkájához használni. Pl prezentáláshoz az egyik legjobb és legegyszerűbb megoldás.

De pl én itthon 1:1ben kiváltottam a laptopomat és nekem erre kellett egy tábla. Ne érts félre, van, hogy szükségem van a laptopomra, de olyankor sem kell elővennem, mert távoli eléréssel, egérrel és billel megtudom oldani a táblával, minden féle nehézség vagy kompromisszum nélkül.

Az én célom a mobilitás volt és függetlenedés a 230V hálózattól.

(#14027) mipityu


mipityu
tag

Ha megengeditek beírom, hogy én miért használok tabletet.
Munkahelyemen (mh) 19"-es monitor, otthon (o) 32" tv monitorként, mindkettő PC-vel. Laptopot, notebookot egyszerűen nem tudom megszokni, nem szeretem. Mindkét helyen használhatok wifit.

Volt 10"-es tabletem (Acer A500), túl nagy és drága volt - eladtam.
Most egy 7"-es PD10 Freelandert használok, de már megrendeltem a Ramos W17 Pro-t.
Mh: nem akarom beállítani a személyes dolgaimat (levelező, jelszókezelő, könyvjelzők, stb.), ezért ha kell valami a tableten elérem.
O: lefekvés után ha még eszembe jut bármi, amihez információ kell - ott a tablet. Olvasni is szoktam elalvás előtt - van hogy 1-2 órát is - elsősorban regényeket - tablet.
1-2 havonta, ha kimozdulok otthonról - pl. Anyukámhoz - tableten majdnem mindent elérek - ha szükséges. Ilyenkor tényleg csak a legszükségesebb esetben használom. Ha kell hozzá net a telefonomról kaphat.

Köszönöm a türelmeteket. Hátha valaki kedvet kap a tablethez a fentiek alapján :-) Bár aki ezt a topikot olvassa, az már fertőzött :-)

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#14028) Prien válasza mipityu (#14027) üzenetére


Prien
addikt

Így van, sőt, szerintem,aki sokat fórumozik, az is kedvet kap hozzá. Eleinte én is ódzkodtam, meg drágállottam a tableteket, de a kínai tesók sokat lendítettek a dolgon. :) Most ott tartok,hogy híreket olvasni már nem kapcsolom be a laptopot (meg az ágyban sem olyan kényelmes), de vannak jó játékok is meg persze könyv! Én is megfertőződtem, a 70i mellé jön majd egy másik, szintén kínai erőművész. :D

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#14029) Shoo válasza Prien (#14028) üzenetére


Shoo
senior tag

Ki lesz az a kínai erőművész? :DD

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#14030) tvamos válasza vamzi (#14026) üzenetére


tvamos
nagyúr

" Ne érts félre, van, hogy szükségem van a laptopomra, de olyankor sem kell elővennem, mert távoli eléréssel, egérrel és billel megtudom oldani a táblával, minden féle nehézség vagy kompromisszum nélkül."
Ennek nem ertem, mi ertelme, azon kivul, hogy par ember szerint elkepszto frankosag. (Megha egy asztali gep lenne, monitor, billentyuzet, mev minden nelkul...) A notebookon ott a billentyuzet, az eger mondjuk kellhet ahhoz is...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#14031) ronson válasza tvamos (#14030) üzenetére


ronson
őstag

Mondjuk ezt én se.

Nekem a noti egyébként folyamatosan alszik és így pont annyi idő alatt kapcsol be, mint amire teljesen kinyitottam a fedelét. Ha aksival alszik akkor kb. 10%-ot eszik egy nap.

[ Szerkesztve ]

(#14032) Prien válasza Shoo (#14029) üzenetére


Prien
addikt

Elf II, illetve,ha elfogadták a módosításom,akkor Aurora II. Mert olyan soká jelenik meg,hogy már 2 fizut is kaptam azóta, ezért rádobtam még 40 dodót az előrendelésre. :D

A kevés is több a semminél.

(#14033) aag válasza mipityu (#14027) üzenetére


aag
őstag

Nah, ez egy jó írás!

(#14034) vamzi válasza tvamos (#14030) üzenetére


vamzi
őstag

Arról volt szó, hogy képes-e kiváltani egy laptopot. Képes? Képes! A példa csak szemléltető jellegű volt, hogy hogyan képes teljes értékű laptoppá/asztalivá válni.

Csak, hogy értsétek, hogy miért is használok ilyen pár ember szerint frankó programot.
A laptopom egészen le van már harcolva. Szar az aksija, töltő jackje, 3.5 ös jackje, kijelző szalagkábele. Továbá valószínűleg az alaplapja is meg van repedve mert ha megmozdítom, akkor kikapcsol.

Illetve remélem, hogy ti is eléritek a laptopotokat a világ bármely pontjáról, ha az nincs veletek ;)

Szerintem sokkal könnyebb a táblát cipelni magammal, mint egy komplett 4-5 kilós laptopot. De kinek a pap, kinek a papné.... nekem a pap lánya :B

(#14035) tvamos válasza vamzi (#14034) üzenetére


tvamos
nagyúr

Szerintem meg amit irtal, a nem egy hosszabb megfogalmazasa. De legyen, ahogy gondolod! Neked kivaltotta, majdnem, csak megis kell valamiert valami, ami tobb!
No nem azert irom, mert szerintem a tab nem hasznos, jo barat, hanem azok miatt a csalodott emberek miatt, akiknek elkeruli a figyelmet az a teny, hogy attol meg neked is szukseged van egy masik gepre is. Es az akkor is kell, es ott van, ha csak tavoli asztallal kezeled! Tehat kivaltasrol nincs szo, csak buheralasrol!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#14036) vamzi válasza tvamos (#14035) üzenetére


vamzi
őstag

ebben viszont igazat adok, mert akinek nincsen mellette normális gépe, annak nem egy tábla fogja elhozni a megváltást :R

(#14037) ans válasza Shoo (#14019) üzenetére


ans
aktív tag

Én egy régebbi típust használtam erre, annál az volt a gondom, hogy szabadban (még nem is napfényben) nehezen volt olvasható a képernyő, kellett rá a matt fólia.

Laptopot csak "vészhelyzetben" vált ki szerintem, viszont csak nézegetni, szerződést, műszaki leírást stb. arra jó.

[ Szerkesztve ]

(#14038) Shoo válasza ans (#14037) üzenetére


Shoo
senior tag

szóval akkor erre egy gyengébb is elég lenne...hmmm

melyik típus volt az?

de jó lenne, ha lenne rá lehetőség egy közepes teljesítményűt 1 hétig kipróbálni élesben:D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#14039) ans válasza Shoo (#14038) üzenetére


ans
aktív tag

Alcor e-pad. De a pdf-es tervnézegetés az nagyon lassú volt. És a láthatóság se volt jó. Én mindenképpen IPS panelest vagy hasonlót vennék, most ami a legolcsóbb az az Ainol Aurora.

[ Szerkesztve ]

(#14040) Lakaska


Lakaska
csendes tag

Üdvözletem mindenkinek!

Tablet vásárlásban kérnék segítséget, maximum 40ezer forintból.

Filmnézésre, zene hallgatásra, WiFi-s netezésre, illetve esetenként könyvolvasásra kellene.

Ami fontos:
7colos kapacitív kijelző, legalább 4 órás üzemidő, usb host, legalább 512mb memória, kártyaolvasó, Magyarországon megvásárolható és legalább 1 év garancia legyen rá.

Mit javasolnátok?

Valamint a GoClever 7" A73-ről tudtok valamit, megéri ilyet venni? (Nem találtam róla tesztet angolul, de magyar boltban árulják 2 év garanciával és a kívánalmaimnak megfelel.)

Előre is köszönöm a segítségeteket és a válaszaitokat!

Lakaska

[ Szerkesztve ]

(#14041) tvamos válasza Lakaska (#14040) üzenetére


tvamos
nagyúr

A Concorde tab 7015-ot megfontolnam, bar dragabb, es alapvetoen ugyan az, de ICS, es van Magyar support.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#14042) tvamos válasza ans (#14039) üzenetére


tvamos
nagyúr

Szerintem ezek az egymagos cuccok nem viszik zokkenomentesen a pdf-eket... en csak adnek egy kicsit tobbet, egy dual-core gepert. Mondjuk a SGT-P3110. Vagy van egy-ket Tegra2-es gep is, ami nem tul draga. (Meg ha a Tegra2-ben nincs is... mi is nincs? Ja, NEON!)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#14043) mipityu válasza tvamos (#14042) üzenetére


mipityu
tag

Szia!
Ez a NEON mit takar? Csak mert a Ramos V17 Pro processzorára is azt írja az Antutu, hogy "Dual-Core ARMv7 (VFPv3, NEON)" - a zárójelben levő rövidítések kifejtése érdekelne.

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#14044) tvamos válasza mipityu (#14043) üzenetére


tvamos
nagyúr

En se tudom pontosan... a NEON a 2D/3D grafikaban segit, a VFPv3 meg a lebegopontosokban. Marmint mindketto hardware gyorsito opcio az ARM-hoz. Ha pdf-et nezegetsz, meg bongeszel, egyik sem kell, jatekhoz, meg video lejatszashoz jol johetnek. (Bar a lebego pontos nem tudom minek. Marmint egy tableten. Egyebkent tudom... vagy megsem?)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#14045) Quaresma


Quaresma
aktív tag

Sziasztok

Én a 30 ezres kategóriából szeretnék választani. Itt a legjobb választásnak a Huawei S7 Slim készüléke tűnik. Viszont ott nem nagyon van ICS stb.. mi a véleményetek erről a típusról? A tesztek alapján jónak tűnt, de nem igazán ismerem a versenytársakat..pl Aino, meg ConCorde gépeket.

Ps: brunorbert

(#14046) Polllen válasza Quaresma (#14045) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha nem kell gps+belso 3g modem, wayteq-t is kapsz.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14047) Quaresma válasza Polllen (#14046) üzenetére


Quaresma
aktív tag

Ezekre nincs szükségem. Csak wifivel használnám, mert 3G-re meg GPSre ott a telefon. Minőségben a Wayteq is jónak mondható, mert a Huaweiról jókat írtak? Egyáltalán nem vagyok otthon a tablet piacon. Kivéve az apple termékeket, de az most nem fér bele. HDMI kimenet, gyors rendszer ( ne akadozzon semmiképpen sem) , kapacitív kijelző, jó szoftveres támogatás, Google tejleskörű market stb..) ilyesmire gondoltam.
Számomra ez a két típus tűnik megfelelőnek: Huawei S7 Slim illetve a WayteQ xPad -70.
Ezek közül melyik jobb minőségben és erőben?

[ Szerkesztve ]

Ps: brunorbert

(#14048) Polllen válasza Quaresma (#14047) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ilyen arsavban nem letezik a "ne akadozzon semmikeppen". Csak az xtabrol tudok nyilatkozni...Bongeszni, filmet nezni jo, anyaghasznalat rendben van. Neha a menu rocogos, nagyobb progi pedig meg tudja fogni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14049) Quaresma


Quaresma
aktív tag

Internetezésre, ebook olvasásra lenne elsősorban használva. Néha pár film megnézésére,stb...A tesztek alapján azt olvasom, hogy a WayteQ erősebb hardverrel rendelkezik.Az érdekelne, hogy az ICS OS az normálisan fut rajta, valamint ha olyan készüléket veszek amin még csak a 2.3.4 van rajta , akkor az ICS könnyedén feltehető?Csak mert ezzel is veri a huawei táblagépét ugyanis ott a legfrissebb os még a 2.3 előtti.
HD tv-re kötve képest folyamatos filmlejátszásra?Fagyások ilyesmi problémák előfordulnak esetleg a géppel? Mert erre is panaszkodtak egy ideig a huawei gépeinél. Valamint az üzemidőre is kiváncsi lennék, hogy kb mennyit bír a tablet..és persze elnézés a sok kérdésemért :R

[ Szerkesztve ]

Ps: brunorbert

(#14050) z0d1AK válasza Quaresma (#14049) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az xTAB-70i-re nincs 2.3, már 4.0-val jelent meg, a sebességet itt is láthatod. Az xTAB-70-ből van 2.3-as verzió ami felfrissíthető 4.0-ra, igaz ez már kifutó modell.

A videózással nincs komolyabb gond az xTAB-on, nem fog minden filmet kezelni, a PH-s filmfájlok közül azok megfogják amely az összes hordozható eszközt is. Annyit érdemes megtenni, hogy a hiányzó AC3 kodekket érdemes telepíteni, így nem zúg majd a videó.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.