Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36801) kelzsoca válasza boken (#36800) üzenetére


kelzsoca
félisten

70dci erősebb wifiben, és IPS kijelzős.

(#36802) boken válasza kelzsoca (#36801) üzenetére


boken
senior tag

köszönöm,akkor az lesz!
:R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#36803) soultrapp


soultrapp
senior tag

hy mindenki!
mivel tudnék a tabra másolni a sz.gépemről vezeték nélkül?
mert próbáltam megosztani gépen filmet és astro file managerrel a local networksben nem talált semmit!
mindenképpen jó lenne így wifivel,routeren keresztül.
ötletek?

concorde tab speedről lenne szó!

(#36804) Brekecs válasza soultrapp (#36803) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Próbáld a Wifi file transfer prot ! :K ez ingyenes

Üdv

[ Szerkesztve ]

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#36805) eckmester válasza soultrapp (#36803) üzenetére


eckmester
tag

Én ezt használom. [link]

[ Szerkesztve ]

(#36806) soultrapp


soultrapp
senior tag

köszi mindkettőtöknek!
majd kipróbálom őket,ha feltöltött a tabom. :-)

(#36807) mszl válasza Kunsztler (#36798) üzenetére


mszl
aktív tag

Szia!

Jobban "bízom" a Samsung Exynos chip-ben vagy Tegra3-ban. Túl fiatalnak találom a RockChip RK3188-t, megjártam már hirtelen jött új procikal.
Végül is a válaszom: egy kis bizalmatlanság volt amikor s RAMOS-t választottam, de nem bántam meg.

Erről mi a véleményetek?? (elsődlegesen GPS, autóba zenét hallgatni,+ bluetooth fülessel autóban telefonnak)
[link]

vagy tudtok ajánlani hasonlót 4 mag, GPS, Bluetooth, 3G, 1200x800 IPS-el

[ Szerkesztve ]

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#36808) CHIPman válasza mszl (#36807) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nexus 7 3G?

hardverapro.hu/tag/chipman

(#36809) peterk válasza Real_Necro (#36786) üzenetére


peterk
senior tag

Ennyit a mai kínaiak is tudnak simán. A ma említett 3 - Overmax, Colorovo és/vagy Wayteq - is. Ha nem kell 3G, és az 50-es keretet tartani akarod, akkor a Colorovo-t nyugodt szívvel ajánlom. A hardvere kb. megegyezik a másik kettővel a 3G-t kivéve, és éppen befér 50 alá az ára. Én egy 7-es Wayteq helyett vettem, kb. 1 hete használom, és úgy ahogy van, gyári állapotban elégedett vagyok vele. Az akksija kb. 7 órát bírja vegyes használatban (net, filmek, levelezés, játék). Webezni tökéletes, a beépített böngésző és a letölthető chrome is korrekt sebességű, a beépített flash-t is támogat. Egyszerűbb játékokkal semmi gondja, de a "nagy" játékok zöme is gond nélkül elfut rajta. Van bluetooth, hdmi kimenet, stb. úgyhogy még egyéb feladatokra is egész jól használható. Egy high brand-el persze nem veszi fel a versenyt, de hát ezért 50 ezer. :) (Illetve 60-65, ha a másik kettő közül választasz.) A legfontosabb nem is a típus, hanem az, ami minden ilyen kis brand esetén: olyan helyen vedd, ahol az esetleges gariztatás nem lesz probléma.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#36810) Gabócza


Gabócza
senior tag

Sziasztok, 7 éves gyereknek keresnénk tabletet. Kb. 30e ft-ot tudunk rá összeadni a többi szülővel együtt. Ebben az árkategóriában melyik 7 colos a legjobb ár-érték arányú? Azt már látom, hogy mindegyik ilyen áru tablet kompromisszumos megoldás...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#36811) Švejk válasza Gabócza (#36810) üzenetére


Švejk
őstag

Talán a WayTeq Xtab-700dc vagy az Xtab 70dci/70dc
Ezek a legjobbak, szerintem az elsőt válaszd. Edigitalból 26000.

(#36812) Gabócza válasza Švejk (#36811) üzenetére


Gabócza
senior tag

Köszi, első körben ezeket néztem ki én is. Fontos, hogy legyen hozzá magyar garancia és gyorsan beszerezhető legyen, mert jövő hét végén lesz a szülinapi party. Csak érdekelne, hogy van-e még valami más is Prestigio, Concorde, stb. vonalon...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#36813) Švejk válasza Gabócza (#36812) üzenetére


Švejk
őstag

Még a Concorde TAB Speed, esetleg. De az is ugyanannyit tud mint az Xtab 700dc, csak 8 giga belső memóriája, a WayTeq-nak csak 4. Esetleg még Koobe X7 Slim Plus. A Prestigiók a béna akkuidő miatt szerintem hanyagolhatók.

(#36814) peterk válasza Gabócza (#36812) üzenetére


peterk
senior tag

Egy dologra felhivnám a figyelmed. Nekem egy 6 éves kis unokahugom van, aki remekül elboldogul 10-es méretben a Samsung Galaxy Tab-al, és a noname Colorovo-mal is, de a Wayteq 70dci-vel nem boldogult. Az 1280x720-as felbontás a 7"-es méretben túl hi-def volt neki, a kijelző állandóan mozgásnak érzékelte a tapicskolását, emiatt képtelen volt elindítani az ikonokat. Egyszer le is csapta mérgében, még szerencse, hogy éppen az ágyon ücsörgött. :)

Szóval mielőtt hi-def tabletet veszel neki ekkora méretben, nem ártana kipróbálni, hogy tudja-e majd kezelni. Ha nyugodtabb alkat mint a kishugom, akkor lehet, hogy neki menni fog (az 1 év is számít). De amondó vagyok, hogy lehet, hogy jobban járnál egy alacsonyabb felbontású tabbal... Az még olcsóbb is.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#36815) tvamos válasza peterk (#36809) üzenetére


tvamos
nagyúr

Siman tudnak, persze, de mindel szuttyogni kell par napot, mire hasznalhato leez!
Szerintem tegyen hozza egy kis penzt, es N10! De ez a maganvelemenyem, en mondjuk megvagyok a N7-tel.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#36816) tjb007 válasza tvamos (#36815) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Nexus 10-zel is vannak gondok (bőven).

(#36817) laszlohu válasza Švejk (#36813) üzenetére


laszlohu
addikt

a
Koobe X7 Slim Plus -ról
azért jó tudni, hogy nem IPS,
hanem TN panel van benne

(#36818) Švejk válasza laszlohu (#36817) üzenetére


Švejk
őstag

Igaz ugyanez az Xtab 700dc-re is, mivel ugyanaz a kettő. Sajnos ez van. IPS jobb lenne, viszont szerintem már csak a Bluetooth megléte miatt is jobban megéri a többinél. Már akinek ez fontos.

(#36819) Gabócza válasza peterk (#36814) üzenetére


Gabócza
senior tag

Köszi a válaszokat. A szülők által összedobott pénz (kb. 30e Ft) eléggé behatárolja a dolgokat. Szívem szerint én egy Nexus 7-et vennék, de az sajnos nem fér bele a keretbe. Mindegy, első tabletnek jó lesz (valószínűleg WayteQ xTAB-700DC lesz belőle), aztán majd a szülei szponzorálják a továbblépést... :D

tjb007: Nexus 10-el milyen gondok vannak? Csak pár mondatban ha leírnád megköszönném, mert nekem az az egyik vágyam az iPad helyett...

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#36820) monti0222w


monti0222w
addikt

Hali, úgy néz ki jövő héten érkezik a chuwi w88- am, majd írok róla egy kis szöszenetet. Remélem beválik! :K

(#36821) tjb007 válasza Gabócza (#36819) üzenetére


tjb007
nagyúr

Wi-Fi problémák, újraindulások stb., de ezek leginkább szoftveres eredetűek, tehát lehet javítani rajtuk (a gyorsan merülő akkun viszont nem).

(#36822) Crytek


Crytek
veterán

Mivel már úton van a PiPo M8 Pro 3G-s gépem ezért titeket szeretnélek megkérdezni,hogy a logoutos írásomban mi az amit szeretnétek látni ?(Tehát miket érdemes megnézni/tesztelni hogy segítség legyen az új táblagép vásárlás előtt álló felhasználóknak is)

Cube tesztem
Ezt mivel kéne kiegészíteni mi az ami nem kell bele stb?

A segítséget/tippeket előre is köszönöm!

Next PC Upgrade: 2022

(#36823) Webistvan


Webistvan
csendes tag

Valaki használ a 3G nélküli tabletjén WatsApp üzenet küldő progit?
A beregisztrálásnál egy sms-t kell küldeni, telefonszámmal vagy kapni..! De a használatánál már (ha úgy állitjuk be) teljesen Wifi alapú. A telómon már használok ilyet. Nem lehet valahogy átvinni a tabra a profilt mobilháló nélkül?
Köszi aki válaszol!

(#36824) z0d1AK válasza Webistvan (#36823) üzenetére


z0d1AK
veterán

Megoldható egy kis leleményességgel. korábban olvastam, hogy kell. De Google a barátod...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#36825) Mezcal válasza tjb007 (#36821) üzenetére


Mezcal
addikt

Ez érdekes, mert haver éppen a Nexus 10 üzemidejére büszke. Saját tapasztalat, hogy órákat vert a Multipadomra, sajnos.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#36826) tjb007 válasza Mezcal (#36825) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ki hogyan és mire használja.

(#36827) laszlohu válasza Crytek (#36822) üzenetére


laszlohu
addikt

A Wifi jelerősség Decibel - ben :

Ez engem különösképpen érdekel, az alábbi progival mérhető :

[link]

(#36828) RufuszX válasza monti0222w (#36820) üzenetére


RufuszX
senior tag

Érdeklődve várom a tapasztalataidat! (nekem is úton van már)

(#36829) Mezcal válasza tjb007 (#36826) üzenetére


Mezcal
addikt

A Real Racing 3-at toltuk folyamatos wifi mellett.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#36830) monti0222w válasza RufuszX (#36828) üzenetére


monti0222w
addikt

Hétfő v. kedd az érkezés, már várom nagyon, kiváncsi vagyok a mostani gépemhez képest mennyivel jobb, gyorsabb! Most Cc tab playt használok. A wifi-től várok többet mert a Cc-é nem gyözőtt meg! Amúgy elégedett vagyok vele a wifin kivül nem volt baj nála. Hát majd meglátom mit hoz a Chuwi. :K

(#36831) kiju


kiju
csendes tag

Sziasztok! tud valaki olyanról hogy lehet -e kapni valahol tabletre hátlapvédő tokot. Toshiba AT 300 típusra keresnék.köszönöm.

(#36832) csiribacsi válasza kiju (#36831) üzenetére


csiribacsi
tag

én első felindulásra nem találtam.... :S

Üdv. Ádám

(#36833) tjb007 válasza Mezcal (#36829) üzenetére


tjb007
nagyúr

Én még a megjelenésekor próbáltam (azaz több mint fél évvel ezelőtt), akkor nagyon karcsú volt amit produkált, hogy most milyen azt nem tudom, de ezek szerint javítottak már rakta.

(#36831) kiju

Ilyenre gondolsz ?

(#36834) kiju válasza tjb007 (#36833) üzenetére


kiju
csendes tag

Igen ilyesmire gondolok. Csak az enyém AT 300-as nem tudom mennyiben tér el a 305-től .esetleg magyar oldalon kapható lenne az volna a legjobb.De azért köszönöm szépen. :)

(#36835) tjb007 válasza kiju (#36834) üzenetére


tjb007
nagyúr

A kettő egy és ugyanaz.
Magyar oldalon meg garantáltan nem fogsz találni, az eBay-en is nagyon nehéz találni.

(#36836) kiju válasza tjb007 (#36835) üzenetére


kiju
csendes tag

Rendben.köszi sokat segítettél :)

[ Szerkesztve ]

(#36837) this is life válasza Gabócza (#36819) üzenetére


this is life
Ármester

Esetlegleg ranezhetsz a prestigio multipad prime/pro duokra is...azok is elegge problema mentes tabok...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36838) csőnadrág


csőnadrág
csendes tag

Továbbra ia ajánlom megfontolásra az Overmax Solutiont 10-et. Lassan egy hete tesztelem. Hibàt nem tapasztaltam. Amit egy rockchip 3066-os gépnek tudnia kell,azt hozza. 3G -s készükként 61 ezer ft baráti érte. Megbízhatónak tűnik. Bármelyik 3G-s készülék jó alternatívája lehet.

(#36839) Mr. Teddy válasza csőnadrág (#36838) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Hol lehet ilyet kapni?

(#36840) mszl válasza CHIPman (#36808) üzenetére


mszl
aktív tag

Hiányzik a microSD bővíthetőség.

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#36841) csőnadrág válasza Mr. Teddy (#36839) üzenetére


csőnadrág
csendes tag

Szia. Jelenleg legolcsóbban a PC Diszkont-nál jutsz hozzá. 61 ezer ft. 24 hónap garanciával.

(#36842) Real_Necro válasza csőnadrág (#36841) üzenetére


Real_Necro
veterán

Azaz 12 hó gari? [link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36843) Kobe


Kobe
veterán

ha tableten akar valaki excel táblázatokat kezelni, belefuthat valamilyen hibába ? semmi extra, makrókat nem kellene futtatni, igazából csak nyilvántartásokat kellene frissítgetni - a meglévő táblázatokban ilyen szummázás, kivonás, egyszerűbb képletek és hivatkozások vannak

(#36844) RMZ250


RMZ250
senior tag

Hali, pár hsz-el fentebb ajánlották valakinek a WiFi File Treansfer-t adat átvitelre. Én próbáltam és remekül működik. Csak az a bajom, hogy egy irányba :O Pc........Tablet

Viszont szeretnék tabról pc-re is küldeni cuccot, ezt mivel tudnám vagy mit ajánlotok. A leges legegyszerűbb progi is jó nekem nem kell semmi extra. Csak küld és kész :K

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#36845) tjb007 válasza RMZ250 (#36844) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#36846) csőnadrág válasza Real_Necro (#36842) üzenetére


csőnadrág
csendes tag

24. ( 12+12)

(#36847) Real_Necro válasza csőnadrág (#36846) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az oldalon csak 12 látszik, azért kérdeztem, a matekot nem kell bemutatni... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36848) RMZ250 válasza tjb007 (#36845) üzenetére


RMZ250
senior tag

Köszi, most próbáltam telepíteni de azt írja nem kompatibilis ezzel a verzióval :U

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#36849) varmi2


varmi2
nagyúr

Üdv!

Segítséget szeretnék kérni tablet vásárláshoz.
Az ár 50-75k
Alapelvárások
9-10,1" ig
minimum két magos proci
1 gb ram
1280x800 felbontás vagy magasabb
nem tn paneles (ips, mva,,,,)
tárhely mindegy, ha van sd csatlakozó
android 4.0 4.1 stb
előlapi kamera
márka nem számít

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#36850) tjb007 válasza RMZ250 (#36848) üzenetére


tjb007
nagyúr

Feltöltöttem neked: [link]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.