Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35251) wwhy válasza z0d1AK (#35250) üzenetére


wwhy
veterán

és a 7-es qdci-ről van vmi pontosabb infó? :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#35252) kelzsoca válasza wwhy (#35251) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az is hamarosan érkezik. :)

(#35253) Kobe válasza z0d1AK (#35250) üzenetére


Kobe
veterán

De akkor miert torlik a megrendelest ahelyett hogy updatelnek azt vagy kerdeznek meg a vevot hogy a masik tipus erdekli e ? Nem egy ismerosomnek van elorendelve kulonbozo helyekrol es mindegyiknek ezt mondtak hogy a 3G-s az meg bo 1-2 honap

(#35254) kelzsoca válasza Kobe (#35253) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mert az már valóban egy másik termék, és nem az, amit ők előre behirdettek.
A 100dci 3g várható érkezése ~2 héten belül, információ a WayteQ-től van.

[ Szerkesztve ]

(#35255) vonyarc


vonyarc
tag

A Prestigiónak van normális supportja? Az ultra duóval szemezek. Használja valaki?

(#35256) wwhy válasza kelzsoca (#35252) üzenetére


wwhy
veterán

Most az Edigitalnál 50e a Nexus7 refurb. Nagyon gondolkodom, h megvárjam a qdci-t avagy inkább egy Nexus7 :F

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#35257) halisa


halisa
tag

Segítsetek! Akkor most Nexus 7 8Gb vagy concord tab speed -et várjam meg? Köszi!

(#35258) |AP| válasza halisa (#35257) üzenetére


|AP|
veterán

nem egy kategória... ha van pénz nexusra, akkor nem kérdés

(#35259) halisa válasza |AP| (#35258) üzenetére


halisa
tag

A nexus most 0% THM és 0 önrész.

(#35260) wwhy válasza halisa (#35257) üzenetére


wwhy
veterán

Én Speedet küldtem vissza ... és most ugyancsak a N7-gondolkodom az Edigitalnal. Vagy a közeljövőben felbukkanó Wayteq qdci-n, előzőekben volt róla szó.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#35261) halisa válasza wwhy (#35260) üzenetére


halisa
tag

Igen volt róla szó, nekem is képben volt a qdci, de a procija gyengébb mint a RK3066.

(#35262) Zeki


Zeki
nagyúr

Van itt olyan, aki már legalább 1 éve nyúzza a tabletjét, és nem romlott el?
Milyen tipus az?

(#35263) Attila xy válasza elmouse (#35246) üzenetére


Attila xy
tag

Youtube kliens van rajta,a beágyazott videókra kell valami program mert azokat nem játssza csak letölti.

(#35264) wwhy válasza halisa (#35261) üzenetére


wwhy
veterán

A szakik hozzászólása alapján gyengébb lehet .... De ennek ellenére /habar szeretem a Kinder-tojast/ vszleg én (is) N7 mellett döntök.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#35265) tjb007 válasza Zeki (#35262) üzenetére


tjb007
nagyúr

WayteQ xTAB-70i

(#35261) halisa

Az a kérdés, hogy ki mire szeretné használni, mert ha csak arra kell az embernek, hogy lecsekkolja az elektronikus leveleit, elolvassa a legfrissebb híreket, vagy megnézze, hogy a Real Madrid tegnap esete épp hány nullra kapott ki, akkor senkit se tartson vissza az, hogy nyers teljesítményt (ami ugye nem minden) tekintve nem egy nagy was ist das.

[ Szerkesztve ]

(#35266) halisa válasza wwhy (#35264) üzenetére


halisa
tag

Én is szeretem a Kinder-tojást (a benne rejlő meglepetést), de ekkora összegben nem. A Huawei K3520(E169)-es modemet felismerik a tabletek (Nexus 7) vagy vennem kell másik modemet?

[ Szerkesztve ]

(#35267) b0bcat válasza halisa (#35257) üzenetére


b0bcat
addikt

Ha nem akarod telepakolni semmivel, vagyis ha elférsz a 8 gigás változat emlékeim szerint kevesebb mint 4 giga felhasználható belső tárhelyén, akkor szerintem nem kérdés, hogy Nexus. (Most egy kicsit bánkódom is, hogy ugyanennyiért Samsung-ot vettem, mert ugyan elégedett vagyok vele, de a Nexus 7 az etalon. :U)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#35268) mexel


mexel
veterán

Cube U30GT2-n lefuttattam az Epic Citadel tesztet, és high-on 35,8 lett az eredmény. Ennek nem örülök, azt hittem az erős proci miatt lesz vagy 50, de úgy látszik a gpu-nak sok a full hd felbontás. Mi most egyébként az erősnek számító, vagy legerősebb GPU?

A játékok közül feltettem a játékok közül: The Amazing Spider-Man, The Dark Knight Rises, Asphalt 7, Real Racing 2, GTA3 HD, ezek tökéletesen futnak, nem akadoznak, legalábbis ninem látok észrevehető lassulást.
A Real Racing 3-nál már kicsit talán döcögősebb, és pl olyan játék tűnik akadósnak mint a Zuma :)

Lehet egyébként hogy ha lesz egy jobban optimalizált Rom hozzá az majd segít, nincs pl energiagazdálkodási lehetőség, hogy beállítsam hogy fullon menjen a proci és gpu, nem tudom ez okozhat-e lassulást, és még nem néztem mennyin megy a gpu, ezt majd megnézem valami progival.

Minden más szinten eddig még mindig jónak tűnik a gépezet, megéri az árát.
Egeret tökéletesen kezeli, ha rádugom már megy is a kis nyíl is :)

(#35269) tjb007 válasza mexel (#35268) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Mi most egyébként az erősnek számító, vagy legerősebb GPU?"

Adreno 320, Mali-T604MP3, PowerVR SGX554MPx (x=1-16).

(#35270) keszo válasza b0bcat (#35267) üzenetére


keszo
őstag

Én is ebben a cipőben járok, de elbizonytalanit a Refur.
Mert az bármi lehet, lehet apróság, de lehet valami súlyos dolog is.

Attila

(#35271) b0bcat válasza keszo (#35270) üzenetére


b0bcat
addikt

Ha garis, akkor nem mindegy? És vedd neten keresztül, mert akkor 8 napon belül elállhatsz a vásárlástól. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#35272) wwhy válasza b0bcat (#35271) üzenetére


wwhy
veterán

Pontosan :K

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#35273) z0d1AK válasza Kobe (#35253) üzenetére


z0d1AK
veterán

Azért, mert az adott üzletek nem tudnak értékesíteni, az nem a gyártó hibája.
Ezek az xTAB-100dci WiFi előrendelések alapból valamiféle próbálkozások voltak az eladók részéről, ugyanis még csak a hivatalos nagykereskedelmi listákba sem került be eddig sem a WiFi-s, sem a 3G-s modell. A kereskedők valószínűleg a februári sajtóközlemény alapján gondoltak egyet és kezdtek el előrendeléseket felvenni.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#35274) jani32 válasza Zeki (#35262) üzenetére


jani32
tag

1 év 3 hónap: AINOL Novo 7 Advanced II.
Első 3 hétben agyvérzés, de utána a (harmadik) kiadott rommal tökéletes. Még mindig bír 4-5 órát.

De most nincs olyan gépük, amit szívesen megvennék.

(#35275) Zeki válasza jani32 (#35274) üzenetére


Zeki
nagyúr

Aha, köszi!

Akkor ez nem olyan gagyi?

[ Szerkesztve ]

(#35276) mexel válasza tjb007 (#35269) üzenetére


mexel
veterán

Köszi! Ez többet számít akkor mint az erős proci azt hiszem. Milyen kütyükbe szerelik ezeket?

(#35277) jani32 válasza Zeki (#35275) üzenetére


jani32
tag

Sajna nem ismerem a benne lévő CPU-t, sem a GPU-t. De az Ainol szerintem egyáltalán nem gagyi márka.
Mondjuk az is biztos, hogy én inkább itthon vennék egy concorde-t vagy wayteq-t ;)

De nem nagyon látom át a 7 collos felhozatalt most, mert inkább nagyobbakat nézegetek ;)

(#35278) tjb007 válasza mexel (#35276) üzenetére


tjb007
nagyúr

Játékok szempontjából mindenképp.

"Milyen kütyükbe szerelik ezeket?"

100+e forintos kategória (pl. iPad, Nexus 10 stb.)

[ Szerkesztve ]

(#35279) elmouse válasza Attila xy (#35263) üzenetére


elmouse
aktív tag

Flash kell neked.

Ka nama kaa lajerama!

(#35280) fateless


fateless
veterán

Jó áron vannak már ATM7029-es 8"-es tabletek, hétköznapi dolgokra (mail, fb, böngészés, olvasgatás, jegyzetek) bőven elegendő talán még a nem túl acélos akkuval is. Ha lenne teszt a MyAudio 816QC-ről, lehetnetudni, mennyire ajánlott ez a hardver a hétköznapokra. Persze egy Chuwi v88 még mindig sokkal jobb méretben, hardverben egyaránt, de az majd' kétszer ennyi.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#35281) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Adott egy Dream 7-es táblagép 4.1-es robottal, és a problámám a következő!

- Van egy ZTE MF637-es T-Mobile-os 3G internet stickem (sd kártyás kivitel), amivel addig nincs is gond
míg a 3g jelerősség el nem megy. Mihelyst átvált a stick a gyengébb sebességü internetre (kék villogó led
helyett zöld villogás lesz)akkor azonnal fekete képernyő fogad és onnét nemcsinál semmitse. Azaz kifagy!
Innentől a megoldás sokáig nyomni a ki-be kapcsoló gombot hogy kikapcsoljon és onnét bekell kapcsolni ismét.

Maga a stick tökéletesen működik már 2 éve laptopban nincs is semmi gond.

(#35282) Attila xy válasza elmouse (#35279) üzenetére


Attila xy
tag

Esetleg bővebben,milyen néven találom playen?Kösz szépen.

(#35283) Simba86 válasza Attila xy (#35282) üzenetére


Simba86
senior tag

íme a link

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#35284) Joeemourinho


Joeemourinho
csendes tag

Sziasztok!

Goclever tab t76.-ban, vagy hasonlóban ha tudna valaki segíteni megköszönném!

Sikerült megoldanom az updatet!
Igaz, hogy semmi köze nincs a leírásnak, a fórumoknak, meg bárminek is a végső megoldáshoz...
:-(
Recoveryben a megfelelő lépések után a zip filet elindította, de ezt kaptam:
e signature verification failed!
Persze csomó forumon írják hogy rom manager kell és hogyan, de az sem segített!
Véletlenül jöttem rá a megoldásra, úgy, hogy egész egyszerűen a nand.-on keresztül az egyik könyvtárban az update.zip-ere mentem és azt futattam! Kész! Kiírta, hogy install komplet, majd jöttek az alkalmazások frissítése, és a restart!
Láss csodát, minden frankón működik!

[ Módosította: wwhy ]

(#35286) Joeemourinho válasza Simba86 (#35285) üzenetére


Joeemourinho
csendes tag

Töröltem

[ Módosította: wwhy ]

(#35287) Joeemourinho válasza Joeemourinho (#35286) üzenetére


Joeemourinho
csendes tag

Szoval a gps rész nem találja a műholdat...
Már csak ennyi kellene!

Gps teszt is negatív, zöldülnie kellene, meg keresnie, de áll egyhelyben, és 0 találat 1 óra után is...

(kinn a szabadban!)

Köszönöm bármilyen segítséget kapok is!

(#35288) fattyu666


fattyu666
tag

Megtudná valaki mondani, hogy a GoClever R83.2 melyik kínai tabletnek felel meg?

(#35289) laszlohu válasza fattyu666 (#35288) üzenetére


laszlohu
addikt

Freelander

(#35290) fattyu666 válasza laszlohu (#35289) üzenetére


fattyu666
tag

Adnál egy linket, pontosan melyik Freelanderre gondolsz? Én nem találok ugyanilyen paraméterekkel.

(#35291) szobipeti199


szobipeti199
tag

Sziasztok!
Wayteq xtab 50et keresnék esetleg valami külföldi oldalon neme lehet megvásárolni, vagy pedig hasonló tudású kínai gpst. Előre is köszi!

(#35292) jani32


jani32
tag

Sziasztok!

Ezzel a tablettel találkozott már valaki? Milyen lehet? (kapható idehaza)

Colorovo CityTab Vision

Még trailer videója is van :D :D

(#35293) Simba86


Simba86
senior tag

Sziasztok!

az Overmax OV-TB-09C táblát sikeresen leejtette az öcsém és berepedt a kijelzője. pont úgy repedt meg, h amikor feloldottam állandóan úgy érzékelte, mintha állandóan nyomkodnám, ezért szétszedtem. nem húztam le az LCD szalagkábelét, hanem csak az érintőpanelt választottam le róla, azóta nem ad képet, csak vmi elszíneződött "absztrakt művet" ( :P )
gondoltam rá, hogy HDMI-n keresztül használható maradhatna amolyan médialejátszóként (2 usb van rajta, szóval egér+billentyű nem jelent gondot+ ugye ott van a droidmote, mellyel előtte használtam), de lötyög rajta a port egy ideje, így aztán jelenleg ez sem opció :F (nem tudom stabilan rádugni, h képet adjon)

sztetek mennyibe fájna a digitizer? (gugli nem segít, ugyanis még a tábla eredetét sem sikerült kiderítenem, ilyen márkájú géphez meg nem találtam pótalkatrészt :( )
egyáltalán érdemes foglalkozni ezzel? köszönöm a válaszokat előre is!

(ha segít, tudok képet feltölteni a jelenlegi állapotáról)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#35294) laszlohu válasza fattyu666 (#35290) üzenetére


laszlohu
addikt

Pontos egyezést nem ígérek, ui. a Goclever a Freelander - rel gyártat saját igény szerint ,
de az alábbi hasonlít, csak nem 8" - es, hanem 9.7" - es :

[link]

ui.: a linket, amit megadtam nem kerestem fél percig, úgyhogy szerintem ne ott vedd,
csak megbízható oldalról.

(#35295) Zsigi72


Zsigi72
aktív tag

7"-os táblagép 35-40 körül mi a legjobb választás, megbízható és egy közepesen jó kijelzővel megáldott darabra lenne szükség.

(#35296) keszo válasza Zsigi72 (#35295) üzenetére


keszo
őstag

hardverapro:
1
2

Attila

(#35297) Zeki válasza Zsigi72 (#35295) üzenetére


Zeki
nagyúr

Magyar 3 éves garanciával az Aldiban kapható tablet. Tegnap volt róla írkálás.
Majd holnap megkérdem, mit is takar a 3 év.

(#35298) zebede válasza Zsigi72 (#35295) üzenetére


zebede
őstag

(#35299) fattyu666 válasza laszlohu (#35294) üzenetére


fattyu666
tag

Köszönöm, már meg van a GoClever R83.2. Főzött ROM miatt érdekelt volna.

(#35300) zebede válasza fattyu666 (#35299) üzenetére


zebede
őstag

Állítólag ez a Pipo U1 ROM jó rá, de nem minden működik benne: [link]

Én nem próbáltam, szerintem a gyári tökéletes, felfrissítve a glocever oldaláról és fagyasztva/törölve pár dolgot benne.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.