Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58001) KitCat


KitCat
újonc

Sziasztok!

Tabletet szeretnék venni és remélem tudtok nekem tanácsot adni benne.

hány hüvelykes legyen a kijelző?

10″vagy hasonló

új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?

újat

itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció?

itthon

mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)

Csak amire egy nőnek szüksége van :) : filmnézés, internet, szövegszerkesztés - menjen a wifi és Bluetooth is legyen hozzá. Kamerához nem ragaszkodok, de van usb-s webkamerám és szeretném,ha tudná kezelni. Extra szuper lenne ha dupla sim kártyát is elfogadna (de ez nem elvárás)

mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum?

Érdekelne mennyi reálisan egy ilyen tablet (akad-e 60 ezer körül, és persze ha van olcsóbb, csak örülök) és, hogy melyik lenne ár-érték arányban szerintetek a legjobb választás az előbb leírtak alapján. A lényeg,hogy legyen megbízható és jó.

Nagyon köszönöm előre is a segítségeteket!

(#58002) cidalain válasza KitCat (#58001) üzenetére


cidalain
veterán

Miért szempont hogy tudja kezelni a már meglévő USB-s kamerádat?
Ez eléggé korlátozott Android alatt. Windows alapú tabletnél nem gond működésre bírni ilyesmi külső hardvert, de android alatt vagy menni fog vagy nem, de inkább a nem...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#58003) xtend válasza taip (#58000) üzenetére


xtend
senior tag

Az, hogy noname a mai világban szvsz semmit sem jelent. Ha az lenne ráírva, hogy pl Samsung az Alcor helyett akkor meg nem 50k-ba, hanem vagy 80-ba kerülne biztos :D
Neked kell eldöntened, mi csak max tanácsot tudunk adni. Be kell menni egy üzletbe, meg kell nyomkodni élőben!
"mi lesz ha lejár az 1 év gari"? Mi lenne? A samun 2 év gari van pl, de nem hiszem, hogy törvényszerű, hogy 2 év után kuka lesz a sorsa.
A szervizük pedig elég emberközpontú. Itt egy bejegyzés egyik fórumtárstól, akinek szoftverfrissítés céljából a szervizbe kellett vinnie:
"....Szervizbe ment de ugy hogy ők küldtek érte futárt és két napon belül vissza is kaptam.Nagyon késségesek és gyorsak voltak...."
Egy a biztos, Te döntesz :)

(#57999) adrian94
kompromisszum? pl anyaghasználat, nincsenek "extra" előretelepített programok, félelem ismeretlen márkától, stb, stb

[ Szerkesztve ]

(#58004) adrian94 válasza xtend (#58003) üzenetére


adrian94
őstag

Én elvileg holnap veszem meg az Alcor-t :) remélem nem fogok csalódni :)

(#58005) NoMagix


NoMagix
addikt

Sziasztok, szeretném megkérdezni, hogy ez a Sony Xperia Z SGP311 16GB milyen kategória?
A mai gépekhez képest milyen a vas benne, érdemes ilyet venni használtban?

(#58006) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék táblagép vásárlással kapcsolatosan, mert abszolút nem vágom ezt a témát.

- hány hüvelykes legyen a kijelző - min 8"
- új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? - ÚJ
- itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció? - ITTHON
- mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.) - INTERNET, FILMNÉZÉS, TALÁN E-BOOK FUNKCIÓ SEM ÁRTANA KÖNYVOLVASÁHOZ MÁR HA VAN ILYEN 2:1 -BEN KÉSZÜLÉK ??
- mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? - 50.000 FT

- és annyi ANDROID VAGY WINDOWS A PREFERÁLTABB INKÁBB ANDROID FELÉ HAJLOK !!

Annyit tudok 4 magos kéne és min 1 vagy inkább 2 GB memóriával.

Milyen típusok a preferáltak ebben az összegeben, ja és elég lenne csak WIFI-s, és az is jó lenne ha lenne rajta HDMI kimenet már ha van ilyen a kínálatban ennyiért. Ha kicsit több az sem baj ha az lenne az über-frankó készülék a fentiek alapján nekem.

Ha valaki abban is tud segíteni Pesten belül kitől hol a legolcsóbb azt külön megköszönném, de ezt már típus alapján ki tudom persze keresni :C :C

Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek :-) /Ha nagyok az igények, vagy nagy hülyeségeket írtam sorry/ akkor csak legjobb érdekelne ennyiért ami belefér, éás ajánlott márka/típus!

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#58007) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Pont 1 hónapja van szervizben egy Alcor 7 colos tablet de még se híre se hamva.Tavaly júniusban lett véve a lányomnak.Olyat csinált,hogy 40%-nál kikapcsolt és annyi.Zenék eltűntek róla.Ezzel a két hibával adtam be ahol vettem az Eboltban.Jó hely mert sok mindent vettem már és eddig csak ez volt a gondom.Tovább küldték a márkaszervizbe de semmi hír.
Meddig várjak még?

(#58008) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Üdv.
Szeretnék kérni néhány játék ajánlást tabletre!

(#58009) xtend válasza mr.tamasbiro (#58007) üzenetére


xtend
senior tag

Miért nem a szervíznél kérdezel rá? Ott a tel.szàm az Alcor oldalán

(#58010) draco31


draco31
veterán

Hello!

Lenovo Ideapad A3000-as semmit nem reagál. Ha töltőn van, akkor bekapcsoláskor rezzen egyet, és ennyi. Ha nyomom a 2 hangerő gombot, meg a bekapcsoló gombot, akkor meg folyamatosan rezeg amig ki nem húzom a töltőt. El van reppenve az érintője. Van ötlet, hogy miért nem kapcsol be?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#58011) laca500


laca500
aktív tag

Sziasztok!
Valahol azt olvastam, hogy az MTK processzoros gépek GPS vevője nem az igazi.
Ebből mi az igaz? Mi a probléma velük?
Androidos tabot vennék, elsődlegesen navigációra lenne használva. Szóval erős legyen a GPS része.
45-60 közötti összegre gondoltam.
Ezt néztem eddig ki: LG G-Pad 8.0 V480
Viszont most képbe jött ez is: Alcor Access O819M. Ennél nagyon jól hangzik a 2GB mem és a 8 magos roci és az sem egy hátrány, hogy van benne 3G is. Viszont a márkáról nem tudok semmit.
Mennyire jó az LG illetve az Alcor GPS része?

[ Szerkesztve ]

Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

(#58012) KitCat válasza cidalain (#58002) üzenetére


KitCat
újonc

Köszi! Nagyon jó minőségű full hd usb-s webkamerám van és azt szerettem volna használni hozzá.

Ha nem lehet, akkor mindenképpen valami jó minőségű kamerás tabletre lenne szükségem. Nem kell hiperszuper kamerának lennie, de ne is legyen gagyi.

(#58013) Shingen válasza maxxenergie (#58006) üzenetére


Shingen
addikt

Pl. Wayteq 8X 40-ből megvan.
Extreme digatal-nézd meg.
2GB 50-ért biztos hogy nem kapsz.

風林火山

(#58014) mr.tamasbiro válasza xtend (#58009) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Holnap az lesz.

(#58015) adrian94 válasza Shingen (#58013) üzenetére


adrian94
őstag

Alcor Access O819M

(#58016) xtend válasza laca500 (#58011) üzenetére


xtend
senior tag

Nincs azokkal az mtk gps-el semmi baj.
[link]

Teszt az Alcor O819M-ről
[link]

[ Szerkesztve ]

(#58017) Shingen válasza adrian94 (#58015) üzenetére


Shingen
addikt

hmmmm tényleg és pont 50 ropi az ára :)

風林火山

(#58018) cidalain válasza laca500 (#58011) üzenetére


cidalain
veterán

Az lg szerintem nagyon jo valasztas a wifi only kategoriaban. Elso osztalyu felhasznaloi elmeny. Ha nem akarod a legprofibb jatekokkal nyuzni, hanem mindennapi altalanos hasznalatra kell akkor jo valasztas.
A gps-rol nem tudok nyilatkozni, de mintha olvastam volna a topicjaban, hogy melegszik gps-ezes kozben (bar allitolag ez altalanos es majdnem minden mas gyarto tabjanal is ilyen) Az android remekul optimalizalt, boven eleg az 1 gb ram. (Kulfoldon van belole 3g verzio is, talan hazai sufniboltokban is)

Nezd meg a wayteq 8x-et. Van olyan verzio hogy adnak hozza terkepet. 3Gg is van benne. Gondolom autos tarto is van hozza, kulon gyari kiegeszotokent.

(Ami fontos lehet ha navikent hasznalod. Regebben vettem en is univerzalis autos tartot, es kb 14 masodpercig birta a szelvedon tartani a tabomat, szoval egy rakas szar is van a piacon)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#58019) Shingen


Shingen
addikt

Alcor Access O819M VS. Wayteq 8X :F

Olvasva a fenti tesztet az alcorrol elég karcsú. Esetleg vannak komolyabb infok?
Átlagos felhasználásra vonatkozóan?

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#58020) _NCT


_NCT
őstag

PDF olvasás közben kb 30 perc múlva elfárad a szemem, kb mintha monitorról olvasnék. Van hogy hamarabb is, attól függ előtte mennyit ültem gépnél. Erre van valami megoldás? A fényerőt lentebb veszem, akkor sem jobb sokkal. E-book nem megoldás, az nem kezeli jól a pdf-eket.

Van valami app ami tartalmaz valami szemkímélő módot, vagy bármit?

(#58021) xtend válasza Shingen (#58019) üzenetére


xtend
senior tag

Esetleg a saját topikjában?

(#58022) maxxenergie válasza Shingen (#58013) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Köszi, megnézem és erről a márkáról mit lehet tudni, mert még nem hallottam róla szervízelés stb.. későbbiekben megoldott-e :F :F ha más ötlet is van szívesen venném még előre is köszönöm. :R

TALÁLTAM 2GB-OS EZT VÉLEMÉNYEK :F

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#58023) Shingen válasza xtend (#58021) üzenetére


Shingen
addikt

jó, de én arra lenneék kíváncsi proci, akku idő, stb.
nagyjából összehasonlítva, melyik éri meg jobban.
Mert alcorban 2 GB memória van másikba 1Gb , annyival erősebb az alcor? ilyesmire gondolok.
Saját topikjukba nem hasonlítgatnak.

風林火山

(#58024) yvsmad


yvsmad
őstag

Keresek 10"-os tabletet 60.000 Ft környékén, ami jó minőségű, és a rajta lévő videókat Wifin keresztül Samsung okostévével le lehet játszani. A jó kinézet is számít.

(#58025) atala


atala
addikt

Találkozott már valaki olyannal, hogy amikor elindítom a tableten a fényképezőgépet, akkor azt írja ki, hogy a galéria alkalmazás sajnos leállt, és nem indul el a kamera.

(#58026) tjb007 válasza NoMagix (#58005) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ma már inkább csak közép, annak is a felső szintje.
Azt meg, hogy érdemes-e használtan ilyet venni az ára határozza meg.

(#58008) Hurkafej

Itt érdeklődj: [link]

(#58012) KitCat

LG G Pad 10.1

(#58020) MMA87

Itt érdeklődj: [link]

(#58022) maxxenergie

Ez az egyetlen 2GB RAM-os 8 hüvelykes 50 ezer forint alatt/körül, szóval ha mindenképpen ennyit RAM-ot szeretnél, akkor ez az egyetlen választási lehetőség van itthon.
Emellett még ott van a WayteQ xTAB-8X Quad, az ASUS MeMO Pad 8 (ME181CX), a Lenovo A8, és az LG G Pad 8.0 is.

(#58024) yvsmad

ASUS Transformer Pad TF103CX, Lenovo A10-70

(#58027) NoMagix válasza tjb007 (#58026) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm! :R
55ezer sok garival

[ Szerkesztve ]

(#58028) draco31 válasza draco31 (#58010) üzenetére


draco31
veterán

Kiderült, kifeküdt az akkuja.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#58029) maxxenergie válasza tjb007 (#58026) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Igazán köszönöm ezek közül választok akkor, Te melyiket vennéd meg most ezek közül :F Nyolcmagossal ellentétben ami lehet nem is kell 90% filmnézés netezés lenne rajta ami multimédiában is erős, és a fényképezője is jó mert após használná Játék nem lenne, viszont talán ami még fontos HDMI kimenet talán..

Köszi.

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#58030) Dio111


Dio111
tag

Sziasztok!
Féligmeddig vághat csak ide de nemtudom hol tudnám megkérdezni, kellene 1 szivargyújtós töltő a buszba (12V) amiről a tablet is elmenne illetve a mobilnetes cucc. Ezt néztem ki tud erről valaki valamit vagy megbízható ilyesmit ami le is ad kb 3 A-ert. "Canyon CNE-CCA23SB"

[ Szerkesztve ]

(#58031) tjb007 válasza NoMagix (#58027) üzenetére


tjb007
nagyúr

Annyiért szerintem érdemes megvenni.

(#58029) maxxenergie

A jó kamera miatt az LG felé billenne a mérleg, ezt ajánlanám nektek is. A HDMI-ről viszont le kell mondanod, az egyiken sem lesz.

(#58030) Dio111

Pontosan melyik tabletről van szó, és mi az a mobilnetes cucc ?

[ Szerkesztve ]

(#58032) maxxenergie válasza tjb007 (#58031) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Nagyon köszönöm akkor azt veszem meg :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#58033) hunderbörd válasza hunderbörd (#57997) üzenetére


hunderbörd
tag

Erre valaki valamit? :)

(#58034) Dio111 válasza tjb007 (#58031) üzenetére


Dio111
tag

Per pillanat Bluephanter Voyager GT és a Tmobilos Wifi hotspotnak kellene menni egyszerre.

(#58035) xtend válasza hunderbörd (#58033) üzenetére


xtend
senior tag

Ha nem fontos a GPS, akkor ennyiért már veszel egy új Op3ndott tabletet, amihez a mélyvíz topikjában már tárhelynövelő okosságot is találsz!
De van ennyiért új LG, Samsung, Alcor, Asus is :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#58036) hunderbörd válasza xtend (#58035) üzenetére


hunderbörd
tag

Köszönöm a választ :)

Igazából én úgy tudom, hogy a nexus 7 újkorában egy jó konstrukció volt, és bár nem értek a tabletekhez, a notebookokból kiindulván van egy olyan tapasztalatom hogy a régebbi, pár éves minőségi használt kütyü (pl thinkpad) jobb vétel mint egy ugyanolyan árban futó új (akármilyen műanyag vacak :DDD )

És mivel a tabletre szánt összeg nem túl nagy, ezért gondolkodtam hasonló dolgok mentén.
Mi a véleményetek, mi a tabletek thinkpad-je? :D

(#58037) xtend válasza hunderbörd (#58036) üzenetére


xtend
senior tag

Neked kell tudnod, hogy mire használnád. Pl játékra, e-book, navigáció, filmnézés, internet, stb, stb. De ezen belül is van még "kritérium", mert ugye az izmosabb játékokhoz általában izmosabb tablet is kell, stb.

(#58038) hunderbörd válasza xtend (#58037) üzenetére


hunderbörd
tag

Igazabol csak pdf es doc olvasas es esetleg szerkesztes a cel. Nagyon max. GPS. Ennyi a kriterium :)

(#58039) Shingen válasza tjb007 (#58031) üzenetére


Shingen
addikt

Szerinted? :F

Alcor Access O819M VS. Wayteq 8X??
Mi szól az egyik illetve a másik mellet?

風林火山

(#58040) duplaa válasza tjb007 (#57974) üzenetére


duplaa
tag

Az mit jelent, hogy "kompatibilitási probléma"? Vannak programok, amik nem működnek ezzel a procival? A Cortex A7-el meg igen?
Igazából amire kellene: netezés, facebook, skype. Néhanapján egy kis navigáció. Nagyjából ennyi.

Az említett két tabletről (ASUS MeMO Pad 7 ME176C, WayteQ xTAB 8X Quad) van valakinek tapasztalata?
A Wayteq úgy általában milyen márka tabletek terén? Megbízható, jól össze van rakva?

[ Szerkesztve ]

Éder mester vajon mit haluzott a sok faragasztótól? Pumuklit?!

(#58041) tjb007 válasza Shingen (#58039) üzenetére


tjb007
nagyúr

8X: ár, háttér
O819M: erősebb SoC, több RAM

(#58040) duplaa

Igen, nagyon leegyszerűsítve a dolgot ezt jelenti. Nem a processzor itt a lényeg, hanem annak az architektúrája. Az Android egy eredendően ARM architektúrára szánt rendszer, így az x86-os/x64-es Intel processzoroknak a natív kódot tartalmazó alkalmazásokat át kell fordítania, hogy futtatni tudja azokat. Ez a fordítás viszont nem minden esetben 100%-os, nem miden esetben sikeres, lehetséges. Vannak még olyan alkalmazások is, amiknél eleve ki van zárva ez az architektúra, bár ezek száma nagyon alacsony.

Az 8X-ről még nem nagyon vannak tapasztalatok, elég friss modell, az ME176C-ről pedig itt találsz véleményeket (de ide is benézhetsz, mert gyakorlatilag a kijelző mértét leszámítva egyezik a kettő).
A WayteQ a jobb márkák közé tartozik. A régebbi modelljeik között voltak problémásak, az újabbakra viszont, amióta csak egy partnerrel dolgoznak nem igazán van panasz.

(#58042) draco31


draco31
veterán

Hello!

Goclever R70-est kaptam ismerősömtől, amin el lett rontva a lezáró képernyő. Hogy van ennek a recovery menüje? Ha nyomom a hangerő + és a powert,akkor bejön a robot a piros felkiáltójellel, de a menü nem jelenik meg.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#58043) tjb007 válasza draco31 (#58042) üzenetére


tjb007
nagyúr

A fekvő robotnál nyomd meg a hangerő fel gombot.

(#58044) dici


dici
újonc

Hello, hello!

- hány hüvelykes legyen a kijelző?
Anyukám lássa.
- új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
Új.
- itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció?
Nekem itthon.. (Szlovákia). :)
- mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
Legesleginkább Skype miatt kell - játék szinte kizárt.
- mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum?
Kb. 100 euró.

Mint már említettem Skype-olás lenne a fő cél, szóval a hardverek közül most nem a processzor és a RAM mennyisége érdekel, hanem az előlapi kamera, mikrofon, hangszórók triója. Van ilyesmi célra valami BestBuy készülék? Nekem tabletem soha nem volt - szóval tapasztalatlan vagyok abban, hogy mik a minimum elvárások egy táblagépnél. Azt sem bánnám, ha 15 000 HUF-ból megúsznánk. :)

(#58045) taip


taip
senior tag

Valaki esetleg erre?

Röviden:
A lenovo A8-50 3G tényleg kifutó modell lenne? Nagyon eltűnt az áruházakból.
Ha mégis hozzá lehet jutni, érdemes?
Esetleg látszik-e már az utódja, amire érdemes várni, vagy van-e valami alternatíva, ami minőségben nem visszalépés?

:R

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#58046) draco31 válasza tjb007 (#58043) üzenetére


draco31
veterán

Nyomtam röviden, nyomtam hosszan, nyomkodtam mint a morze gépet, de semmi.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#58047) kelzsoca válasza duplaa (#58040) üzenetére


kelzsoca
félisten

A WayteQ a B brandes gyártók közé tartozik, az említett 8X modell még friss a piacon, így sok tapasztalat nincs róla, nálam már jópár napja van ilyen készülék, itt találsz róla némi infót, illetve az összeszerelés minősége is rendben van.

(#58046) draco31

Nyomd meg 1x röviden a power gombot és várj, ha nem történik semmit akkor próbáld ki az összes gombbal ezt, ha ez sem megoldás akkor tartsd nyomva a hangerő le gombot majd nyomj egy rövid hang FEL-t, ezt megpróbálhatod fordítva is.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#58048) draco31 válasza kelzsoca (#58047) üzenetére


draco31
veterán

Nem akar kötélnek állni. :(

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#58049) duplaa válasza kelzsoca (#58047) üzenetére


duplaa
tag

tegnap már megtaláltam az oldaladat, el is olvastam ezt a tesztet :C

arról van valami infó, hogy vajon ez a wayteq vagy ez az asus tablet megkapja-e majd a 5-ös andoridot?

Éder mester vajon mit haluzott a sok faragasztótól? Pumuklit?!

(#58050) tjb007 válasza dici (#58044) üzenetére


tjb007
nagyúr

Lenovo A7

(#58045) taip

Igen, tényleg az, az esetleges utódról (már amennyiben lesz ilyen) pedig még semmilyen információ nem áll rendelkezésre.
Alternatívának meg ott van a WayteQ xTAB-8X Quad.

(#58049) duplaa

Az ASUS 100%, hogy meg fogja kapni.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.