Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) zacsek21 válasza spiritex (#27990) üzenetére


zacsek21
tag

Sziasztok
Dps dream7 tipusu tabon ugyanez a problemam lenne...paromnak van es vmi oknal fovgva a wifi jel folyton szurke es dolbalja skyperol es talkrol is...par nap es utazok kulfoldre valami otletetek esetleg h tudjuk tartani a kapcsolatot? Koszi

(#28002) DGery válasza tininindzsa (#27997) üzenetére


DGery
aktív tag

Elméletileg igen, ha leveszed a fényerőt, stb...
De én javaslom, hogy szerezz be mellé egy ehhez hasonló külső aksit, és azzal igencsak meg lehet növelni az aksi készenlétét

zacsek21

olvasd el EZT a hsz-t, az megoldás lesz a tiédre is elméletileg

[ Szerkesztve ]

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#28003) zacsek21 válasza DGery (#28002) üzenetére


zacsek21
tag

Erre valaszolva tettem fel ujra a kerdest:-) igy van beallitva es megsem akar mukodni:-\ jahh es meg egy zavaro dolog hogy a fenyerot annyira lelehet huzni h total fekete lesz a kijelzo amit utanna igen nehez visszaallitani lathatova...de ez csak erdekesseg:-D viszont a wifi probléma nagyon zavaro

(#28004) tininindzsa válasza tininindzsa (#27997) üzenetére


tininindzsa
csendes tag

Fúú, nagyon köszönöm :)

(#28005) Thaddeuss


Thaddeuss
tag

Sziasztok!

Édesanyámnak vennénk egy tabletet karácsonyra, a lényeg, hogy legyen rajta mobilnet, tudjon normális sebességgel netezni, ne haljon be egy program után, szóval ilyen alapvető dolgok. Ó igen, és 70k forint környéki ár lenne a maximum.
Ezt néztük, szerintetek mennyire jó: MyAudio Tablet Series10 1016DCC

Előre is köszönöm a segítséget!

(#28006) szaszapi


szaszapi
őstag

A Prestigio 7 pro duo-val mi történt?Alíg lehet kapni, nincs sehol.Mai nappal befejeződött a forgalmazása az edigit-on, pedíg tegnap még 17-ére ígértek újabb példányokat!Tud róluk valaki valamit, hogy miért nem kapni már?

(#28007) Destr4ct válasza szaszapi (#28006) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Jó kérdés. Laptopszalonnál érdeklődtél? Volt még egy másik hely is ahol lehet(ett) kapni, talán Focus Camera, vagy ilyesmi.

What can change the nature of a man?

(#28008) fordjee


fordjee
aktív tag

Sziasztok!

Van valamilyen alkalmazás, amivel a hangerőt növelni lehet? Kipróbáltam 2 féle fülessel is és olyan halk volt max. hangerőn, hogy semmit sem hallottam. Prestigio pro duo.

fordjee

(#28009) Kviky


Kviky
tag

Baromi jó z0d1AK tesztje a Concorde Tab ONE-ról köszi!

A Point of View ProTab 25 7"-ről nem találok tesztet. Mit tudtok róla, összehasonlítva az előzővel melyiket érdemes inkább megvenni, árban ugyan ott vannak.

(#28010) InterFox


InterFox
senior tag

Hi, tanácsra lenne szükségem.

Muter szeretne tabletet venni karácsonyra.
25.000 ft max
Androidost akar
A lehető legnagyobb méretben, ami kikerül ennyiből.
Felbontás gondolom ilyen áron valami 800xxxx lesz csak.:(
Netezésre lenne.
Wifi-vel
Gyors netezést és kép betöltést + videózást akar.

Köszönöm.

PSN ID: interfoxthedead

(#28012) korcsillio válasza fordjee (#28008) üzenetére


korcsillio
őstag

Az enyém elég hangos(sőt),pedig csak noname fülhallgatót használok.

(#28013) fordjee válasza korcsillio (#28012) üzenetére


fordjee
aktív tag

Kezd gyanús lenni, hogy hiba. Még 2 félével kipróbáltam, az egyikkel már csak halk volt, a másikkal teljesen halk. Még egy komolyabbal lehet, hogy kipróbálom.

fordjee

(#28014) b0bcat válasza szaszapi (#28006) üzenetére


b0bcat
addikt

Nem kizárt, hogy az EDigital eladta "elővételben" a teljes bejövő szállítmányát, és ezért fel is kellett függeszteniük az árusítását. Hiába, ami besztbáj, az besztbáj. :D (És nem kis mértékben ez a fórum is megdobhatta az érdeklődést iránta. ;))

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#28015) #24650752


#24650752
törölt tag

Üdv!

25-30 ezerért milyen tabletet ajánlanátok, ami viszonylag jó és az árához képest egész korrekt tudással rendelkezik?

:R

(#28016) Kinder válasza spiritex (#27990) üzenetére


Kinder
senior tag

Köszi, de sajnos az "mindig"-en volt eddig is :(

(#28017) choco01


choco01
addikt

Hello.
Edigitálnál holnapra szerintetek lesz concorde play 16gb-os tablet?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#28018) zacsek21 válasza Kinder (#28016) üzenetére


zacsek21
tag

Ha estleg megvan a megoldas tudasd velem is kerlek mert a problemam ugyanez a dps dream 7 tabnal es nem tudom megoldani sehogy:-\ valaki fozseni segiiitsen:-)

(#28019) kelzsoca válasza korcsillio (#27999) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nincs terítéken. :)

https://vertigostore.eu

(#28020) bostone


bostone
addikt

Android tv sick-ek, boxok, kütyük után kutatok, de nem igazán találtam hozzá átfogó fórumot. Tudna valaki segíteni, estleg ajánlani egy helyet, ahol bőségesebb az információáramlás a témában?

(#28021) dugesz77 válasza bostone (#28020) üzenetére


dugesz77
őstag

Sajnos fórumot én sem nagyon találtam a témával kapcsolatban,pedig szerintem ez lehet a második nagy fellángolás a tablet után. Egyre profibb cuccok jönnek ki,én pl. ezt néztem ki mostanában: [link]
iMito néven fut érdemes megnézni youtube-n mit muzsikál. Nem rossz.
Ha valaki segítene fórum ügyben én is szívesen venném.

(#28022) anonym1s


anonym1s
őstag

Megjott a tabletem a pandawilltol. ICOO D70pro II. Nem vagyok elajulva tole, de hasznalhato. A gyereknek jatszani tokeletes. Leszedtem a hatuljat, valoban 2500mah akksi van benne, le is merult 1 ora alatt 54%-rol.
Volt a csomagban egy halozati tolto is, amire 5V 2A van irva. En lemertem, valojaban a felet tudja, 1A-t, es harom bekapcsolas utan meg is adta magat. Fabrikaltam egyet egy regi telefon toltobol, az is 1A-t ad le.
Nincs rajta hardware billentyu, ez nekem nem igazan tetszik. A kamera epphogy hasznalhato, de inkabb hulladek kategoria, raadasul nem a gep kozepen van hanem az egyik sarkaban, emiatt skype beszelgetesnel ugyelni kell hogy ne szemben legyen a gep mert akkor a fejem fele nem latszik.
A wifi eleg jo, kb 6 meterrol 1 tegla falon keresztul is kettesen volt a terero, es gyors is.
Ja, pandawilltol rendeltem november 25.-en singpost szallitassal, december 3.-an kelt utra, es decmber 11.-en hozta ki a postas eloszor, csak akkor nem voltam itthon.
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#28023) Destr4ct válasza dugesz77 (#28021) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Én csak egy angol nyelvű blogot tudok, ahol ilyenekkel is foglalkozik a szerző.
Innen szoktam értesülni hasonló hardverek megjelenéséről.
http://www.cnx-software.com/

[ Szerkesztve ]

What can change the nature of a man?

(#28024) hevizms válasza dugesz77 (#28021) üzenetére


hevizms
addikt

Ezek az eszközök tulajdonképpen mire jók?Addig vágom hogy a tv-re lehet dugni ha van usb csati rajt(vagy hdmi?)és a tv képernyőjén látható az android rendszer.Viszont mivel lehet irányitani?Vagy mondjuk irni a böngészőben?Sima egérrel meg billentyűzettel?Vagy hogyan?

(#28025) bipet válasza dugesz77 (#28021) üzenetére


bipet
tag

Szia

Ez mit csinál pontosan?Hogy működik?

(#28026) hevizms válasza bipet (#28025) üzenetére


hevizms
addikt

Na akkor már ketten vagyunk.Azt hittem csak én nem vágom:)
Illetve azt tudom mit csinál,csak az irányitását nem értem.
Egy android oprendszerrel működő képernyő nélküli mini tablet.
Csak mig a tabletek érintőképernyősek,addig a tv-t hiába tapizom:)

[ Szerkesztve ]

(#28027) b0bcat válasza hevizms (#28024) üzenetére


b0bcat
addikt

Egérrel és billentyűzettel mennek, mint egy számítógép (vezetéknélkülivel is), illetve egyes modellekhez jár távirányító.

Én is rendeltem egy hasonlót abból a célból, hogy internet-képessé tegyem a butatévénket. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#28029) laszlohu válasza hevizms (#28026) üzenetére


laszlohu
addikt

Tessék, egy videó, amin bemutatják a távirányító használatát :

[link]

forrás : Pandawill

(#28030) b0bcat válasza laszlohu (#28029) üzenetére


b0bcat
addikt

Ez nem távirányító, hanem egy vezetéknélküli billentyűzet beépített tapipaddal. (Pont ilyet szeretnék majd venni.)

A távirányító szó szerint úgy értendő, mint egy tévé távirányítója. Úgy is néz ki. Itt látszik is:

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#28031) CHIPman válasza choco01 (#28017) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Remélem, holnap már meg is venném...

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#28032) spiritex válasza b0bcat (#28030) üzenetére


spiritex
veterán

Ennek mi a neve és hol lehet (majd) kapni?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#28033) dugesz77


dugesz77
őstag

Én ezt az Rii R900 air mouse-t néztem ki írányításra. Bár kicsit drága de szinte wii remote élmény :[link]
Persze netezéshez a tapipados bill jobb pl.: [link]

(#28034) LámaZ válasza hevizms (#28024) üzenetére


LámaZ
addikt

Annyit ne idétlenkedjetek.
http://m.prohardver.hu/tema/mk808_dual_core_android_4_1_jelly_bean_tv_box_rock/friss.html
Ezek az eszközök a buta tévéd felokosítására jók, pl.

Legyen minden jó!

(#28035) z0d1AK válasza dugesz77 (#28033) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nálam tavaly járt egy ilyen androidos TV box, ami kb ugyan ezzel a funkcióval rendelkezett, csak akkor még dobozban volt. Nálam a távirányító és a billentyűzet egybe volt építve. Igazából én utáltam használni, mert rettenetes volt vele irányítani, nagyon nem jött be, igaz ez giroszkópos volt, nem touchpades.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#28036) spiritex válasza spiritex (#28032) üzenetére


spiritex
veterán

Már megvan..
4GB Google Android 4.0 WIFI WLAN Smart Media TV Box Internet TV Player 1080P HD a neve és 40$-ba kerül.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#28037) kengyel


kengyel
nagyúr

Nektek mi a véleményetek Erről ? Nagyon jó árban pompázik :)

kengyel

(#28038) b0bcat válasza spiritex (#28036) üzenetére


b0bcat
addikt

Pontosan ilyet rendeltem. Szállítással együtt volt 50 USD. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#28039) spiritex válasza b0bcat (#28038) üzenetére


spiritex
veterán

eBay?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#28040) Kviky


Kviky
tag

Hölgyek, urak, senkinek nincs tapasztalata a Point of View Tablet PC ProTab 25 7"-ról?

Mennyit számít a felhasználásnál, hogy Cortex A8 1 GHz, vagy ALLWinner A13 1.20 GHz ketyeg a gépben?
Érezhető a 20%-os különbség, vagy ez nem ilyen egyszerű matek?

(#28041) ugyeletes válasza spiritex (#28039) üzenetére


ugyeletes
tag

tuti nem ebay! ebayon DRAGAK a tabletek. valszeg aliexpressen vette!

(#28042) spiritex válasza ugyeletes (#28041) üzenetére


spiritex
veterán

Nem tuti, mert eBay-en van olyan hely, ahol 30$+20$ a szállítás, meg van ahol 40$ és 10$ a szállítás, tehát éppen 50-be jön.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#28043) b0bcat válasza spiritex (#28039) üzenetére


b0bcat
addikt

Hogy egy klasszikust idézzek: "A' hát." :D (Kap egy virtuális hátbaveregetést, aki megmondja, melyik magyar klasszikus filmből származik az idézet. ;))

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#28044) üszök válasza b0bcat (#28043) üzenetére


üszök
őstag

Ha nem a 2 magos jobbikat rendelted nem fogsz így örülni ha megjön. Olvasgass az MK808 topikban. Azok 65 dolcsinál kezdődnek.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#28045) maxcool


maxcool
csendes tag

helló!

Melyiket választanátok a kettő közül?
MyAudio Tablet Series8 808DCC v. concorde tab play?

http://myaudioworld.com/tabletpc/series-8-dc/
http://www.concordetablet.com/concorde_tab_play_16gb.html

(#28046) b0bcat válasza üszök (#28044) üzenetére


b0bcat
addikt

Ez majd kiderül. Nincsenek nagy igényeim (se elvárásaim) az eszközzel szemben. :P

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#28047) hevizms válasza b0bcat (#28027) üzenetére


hevizms
addikt

Akkor inkább úgy kérdezem hogy mivel jobb egy ilyen kütyü mint egy tablet,amit szintén összedughatok a tévével,ráadásul még a kezelése is egyszerűbbnek tűnik mint pld a belinkelt videón látható eszközzel.

Ez a kérdés persze mindenkinek szól aki válaszolt a témára.

[ Szerkesztve ]

(#28048) hvb


hvb
tag

Ha valaki esetleg gondolkozik Lenovo A2109-ben itt van egy teszt eredmény.

zs.

(#28049) b0bcat válasza hevizms (#28047) üzenetére


b0bcat
addikt

Nekem van ugyan tablet-em (bár nincs rajta HDMI kimenet), de eszembe nem jutna a tévére kötni. Ezt a kütyükét részben médialejátszóként szeretném használni (unom már, hogy a 3. asztali DVD-lejátszónk sem képes egy gyári, karcmentes DVD-t hibátlanul lejátszani, pedig ez a mostani egy márkás modell), részben pedig néha neteznék rajta, mintha okostévém lenne.

(Az egész ötlet onnan jött, hogy okokstévét szerettem volna, de a feleségem közölte, hogy szó sem lehet róla, mert megannyi más dologra kellene költeni, én meg alternatív megoldásként arra jutottam, hogy veszek egy ilyet, amivel "félokossá" teszem a butatévénket. :P)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#28050) Destr4ct


Destr4ct
aktív tag

Idézek a ConCorde fórumáról:

"Aki [a ConCorde tab] PLAY-re vár:
A készülékek vámkezelése megtörtént.
A mai napon (2012.12.13) az áru kiszállítását a nagykereskedő partnereink a boltokba megkezdik. Így akár már ma, de holnaptól biztosan elérhető a kiemelt partnereinknél!
"

What can change the nature of a man?

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.