Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36651) csiribacsi válasza Real_Necro (#36648) üzenetére


csiribacsi
tag

Irok privatot

Üdv. Ádám

(#36652) szabessz válasza tjb007 (#36616) üzenetére


szabessz
tag

Helló.
Köszi akkor belsőleg használhatóságban Nexus 10 jobb a Xperia Z-nél.
Sony-nak nem jó saját szoftja és támogatása?
Köszönöm.

(#36653) tjb007 válasza szabessz (#36652) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincs vele különösebb gond, csak azért a Tablet Z mégsem egy referenciamodell, és nem is lesz akkora közönség mögötte, mint a Nexus 10 mögött.

(#36654) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Az első hozzászólás vajon lesz valamikor frissítve valami szaki által ? :B "várható megjelenés: 2010. okt.-nov.)" Ez kicsit régi :)

1-2 hónap múlva akarok majd venni és szeretném jól körbejárni a témát előtte.
Vagy valaki tudna egy jó kis összegző írást ajánlani valahonnan?

Nagyon köszönöm!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#36655) Zeki válasza Orlin (#36654) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szia!
Innen elolvasol vissza kb 10-20 oldalt, és eléggé képben leszel, meg megfogalmazhatod igényeidet.
:)

(#36656) HF77


HF77
őstag

sziasztok
ŐT szeretném holnap megvenni,szerintetek jó tablet?kijelzője mennyire szép?sajna egy boltban sem láttam működés közben.
akinek ilyen van az privátra írjon már róla pár sort!

köszi :)

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#36657) Orlin válasza Zeki (#36655) üzenetére


Orlin
addikt

2-3 hete folyamatosan olvasom már.Kb van is elképzelésem is,de majd csak később fogok venni majd addig kitisztul a köd és jövök pár kérdéssel konkrét típusokról :)
Annyit már leszűrtem azért ,h olcsó húsnak híg a leve mint mindig :)

Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#36658) Kobe


Kobe
veterán

ma még 1x kicsit körbetapogattam a gépeket a méret miatt pár boltban, még mindig az a következtetésem, hogy az ipad mini a leghazsnálhatóbb méret - esetleg egy hangyafarknyival nagyobb, a 9.7-10.1 a böszme keret miatt már nem.

Szerintetek lesz mostanában valami olyan tablet, ami hasonló méretű (7-9 col közötti), és mondjuk 1024-es felbontásnál kicsit jobbat kap ? Természetesen olyan paraméterekkel mint a chuwi

[ Szerkesztve ]

(#36659) Kobe válasza Kobe (#36658) üzenetére


Kobe
veterán

kérdés megválaszolva :) iFive X2, 8.9", 1920x1200, RK3188, 2G ram, 7200 mAh akksi....kivácnsi leszek rá :)

(#36660) Oldman2 válasza Kobe (#36659) üzenetére


Oldman2
veterán

Hopp ez nekem is érdekes... (számomra) a 7,9" kicsi, a 9,7" meg már nagy.

Lehet hogy ez a 8,9" lesz a tökéletes?

(#36661) Kobe válasza Oldman2 (#36660) üzenetére


Kobe
veterán

én is erre várok. Sajnos a nagy kedvenc cube U33GT is elég vaskos darab lesz, hiába csökkentik a keret méretét, nomeg retinán kibaxott zavaró az alul felük 3-4 centis fekete csík a videón. Nekem a 8.9 méret tetszik a legjobban

(#36662) Crytek válasza Kobe (#36659) üzenetére


Crytek
veterán

Element Five ifive X2 8.9 – névtelenül a csúcsra?

Ha lenne benne 3G besyt buy lenne de mindig minden jó tabletből valami kimarad :(

Next PC Upgrade: 2022

(#36663) csiribacsi válasza HF77 (#36656) üzenetére


csiribacsi
tag

hm naggyából egy átlagos hardveres támogatás.

Üdv. Ádám

(#36664) csiribacsi válasza Kobe (#36659) üzenetére


csiribacsi
tag

kicsit aggodalmas hogy eddig sehol semmit nem hallottunk a gyártóról, nagy bátorság kell belevetni magunkat az ismeretlenbe, de le kell szögezzük hogy minden egyes cég az elején így volt....

Üdv. Ádám

(#36665) Kobe válasza csiribacsi (#36664) üzenetére


Kobe
veterán

igen, a szoftveres verzió a legismeretlenebb. De talán más gyártónak is leesik hogy ez egy életképes összeállítás

(#36666) eckmester válasza Crytek (#36662) üzenetére


eckmester
tag

Szerintem ez jobb választás. [link]

(#36667) Kobe válasza eckmester (#36666) üzenetére


Kobe
veterán

Ez gyakorlatilag semmiben sem kisebb, mint egy ipad (nagyon minimalis kulonbseg, fel centi kb) es a felbontasa sem tul jo ekkora meretre....szerintem rosszabb kombinacio mint a korabban linkelt ifive, es ahhoz kepest a pipo elegge felularaz ....

(#36668) Mezcal válasza laszlohu (#36601) üzenetére


Mezcal
addikt

N.O.V.A. 3 vígan fut 1GB Ram-mal Pro 7 DUO-n.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#36669) Crytek válasza eckmester (#36666) üzenetére


Crytek
veterán

Számomra sajnos nem.Nem 7-8 colos és nincs beépitett 3g.Pedig ez is jó lenne :-(

Next PC Upgrade: 2022

(#36670) Crytek válasza Crytek (#36669) üzenetére


Crytek
veterán

A fenéket nincs benne a hülye kereső a másikat adta be.

Valaki olvasott már róla negatívumot is ?Mert furcsán csak jókat olvasok erről a pipo m8 max proról.

Aki tud olyan helyet ahol kapni és "kamuáron" cimkézik, tehát más árat írnak rá és igy sanszos hogy nem lesz vám kérem jelezze!

Next PC Upgrade: 2022

(#36671) Viki84


Viki84
tag

Prestigio Multipad 10.1 Ultimate-t és Prestigio MUltipad 9.7 Ultra Duo-t nézegetem. Melyik a jobb?
Amit az adatlapból felfedeztem, 10.1 MVA kijelző, a 9.7 IPS és 4:3 oldalarány.

(#36672) Kobe válasza Crytek (#36662) üzenetére


Kobe
veterán

1-2 kinai oldalon mar be is araztak. Valszeg china only retail cucc lesz, de a jobb honlapokon pl panda vagy ali felbukkan majd.

A 16 gigas valtozat kb 200 dodo lesz szallitassal, ami szerintem barati. Ujdonsag volt nekem hogy a haz valamilyen magnezium otvozet lesz. Ha jol forditottam...

(#36673) z0d1AK válasza Kobe (#36672) üzenetére


z0d1AK
veterán

A legtöbb, alumíniumnak nevezett hátlap általában alumínium-magnézium ötvözet, de a köznyelvben az alumínium maradt csak meg. Így a jelenlegi Concorde, WayteQ, MyAudio esetében is hivatalosan alumínium-magnézium ötvözetű házról beszélhetünk.

A két anyag keverésével próbálják a házat masszívabbá tenni, miközben fontos az, hogy minél kevésbé árnyékoljon is az anyag.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#36674) Coolby84 válasza z0d1AK (#36673) üzenetére


Coolby84
tag

Hyundai X900 hátlapja is magnézium-alumínium ötvözet.

(#36675) z0d1AK válasza Coolby84 (#36674) üzenetére


z0d1AK
veterán

Mint írtam, nagyjából az összes fém hátlappal rendelkező tablet valamilyen alumínium-magnézium ötvözet.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#36676) No.01


No.01
őstag

Segitseg kellene... tabletet keresek a hugomnak netbook kivaltasara (a gepeles annyira nem szamit) tobbsegeben bongeszesre lenne hasznalva, de ha ugy alakul akkor utazakor jo lenne videokat nezni rajta (net nem kell van a telefonjan)

Mindenfele flame nelkul egy kikotes van: Ne az almas marka legyen.

En alapbol a Nexus-t ajanlottam volna (itt kulfoldon konnyeb beszerezheto ~200EUR-t) de hatha van ami jobb/jobban megeri.
Nem ragaszkodom a 7`-hoz lehet nagyobb is. Arban majdnem mind1 csak mukodjon megfeleloen meg joideig.

Javaslat?

Elore is koszonom!

(#36677) buci30 válasza No.01 (#36676) üzenetére


buci30
addikt

Én is pont erre a célra kerestem és nem vállaltam be kínait mert azért ki tudja hosszú távon... s így lett a Samsung Galaxy Tab2 10.1 P5110 ebbe nincs 3G de telefonról megoldható akkor ott is ahogy nálam.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#36678) Crytek válasza Kobe (#36672) üzenetére


Crytek
veterán

Komolyan nem találok róla negativumot.

Pandawillről rendelném ,de a gari miatt (semmit nem csinálnak a visszaküldött géppel) inkább olyan helyről venném annan már ti is sokat rendeltetek jó a support és volt már garis ügy ahol képesek voltak megcsinálni/cserélni a gépet.

Valakinek rajtam kivül volt már kinti gariztatása (kinai tablet ügyben) ahol siker koronázta az ügyet??

Amin mondtok egy jó helyet már rendelem is meg és jön a logout írás róla amin megkaptam!

Next PC Upgrade: 2022

(#36679) Real_Necro válasza Crytek (#36678) üzenetére


Real_Necro
veterán

Pont ezen vitáztam reggel feleségemmel is, ő azt mondja biztosabb, ha itthon vesszük és van rá gari, mert bonyodalmas kiküldeni kínaiakhoz ha valami nem oké a kütyüvel. Létezhet amúgy itthon olyan alternatíva ami árban és tudásban valamint stabilitásban is megfelelő? A 10,1".os Samu nekem is tetszik, csak az árából kijön 2 kínai ketyere, ami lehet még jobb(?) is.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36680) Kunsztler válasza Crytek (#36678) üzenetére


Kunsztler
senior tag

geekbuying :K :K :K

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#36681) Real_Necro válasza Real_Necro (#36679) üzenetére


Real_Necro
veterán

Közben lehetőségem lenne egy Samsung Galaxy Tab 2 7.0 Wifi-re újan garival 37-ért. Mennyire problémamentes eszköz?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36682) Viki84 válasza buci30 (#36677) üzenetére


Viki84
tag

Megkérdezhetem mennyiért vetted? Nekem is tetszene, de még nem sikerült árban megfelelő boltot találni.

(#36683) Keresztapper válasza Real_Necro (#36681) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Azért ne csak a hardvert nézd, ha csak nem fogsz magadnak forrásból androidot forgatni és optimalizálni, mert a kínai tabletek esetében erre nagy eséllyel lenne majd igényed mikor észreveszed, hogy hiába van benne egy erőmű, a rendszert már nem igazították hozzá.

A samu azért ilyesmiben nem rossz...

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#36684) zso85


zso85
tag

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni.
WayteQ xTAB-100dci 3G készüléket, milyen módon lehet megoldani,hogy navigációra is képes legyen???
A 3g független lehet benne???Német aldis kártyával is működhet???

Aki szivárványt akar látni, annak el kell viselnie az esőt is.

(#36685) buci30 válasza Viki84 (#36682) üzenetére


buci30
addikt

Nekem is fontos a gari. Mert lehet kijön 2 kínai is belőle de ha gond van akkor oda kiküldeni meg ha valami van akkor utána járni stb. ez mind idő...

Így én 84.900 vettem 2 év gyári samu garial nem bolti.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#36686) No.01 válasza buci30 (#36677) üzenetére


No.01
őstag

Szoval Tab2? Meglesem. A netbook kivaltasa egyebkent mennyire mukodik? (en pl el nem tudom kepzelni,h a laptopom helyett egy ilyen vagodeszkaval netezzek, de ugye egy testvernek foleg fiatalabb lanytestvernek az ilyet nemigen lehet megmagyarazani ;] csak azt szeretnem elkerulni, h most belol x osszeget majd 1 honap mulva rajon, h ez igy nem jo es kellene inkabb egy ultrabook. A gepelestol nem kell felni az biztosan nem fog neki hianyozni)

(#36687) Crytek válasza Kunsztler (#36680) üzenetére


Crytek
veterán

És innen rendelve mit írnak a csomagra itt is valami más olcsóbbat? Pandawillről minden úgy jön és egyikre sem volt vám eddig szerencsére!

Itt nincs pro verzió miért is lenne :W

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#36688) tjb007 válasza zso85 (#36684) üzenetére


tjb007
nagyúr

"WayteQ xTAB-100dci 3G készüléket, milyen módon lehet megoldani,hogy navigációra is képes legyen???"

[link]

"A 3g független lehet benne???Német aldis kártyával is működhet???"

Igen, független, szóval bármelyik szolgáltató kártyájával használható.

(#36689) Kunsztler válasza Crytek (#36687) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Kamu árat írnak rá :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#36690) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Vett már valaki WayteQ xTAB-100dci 3G tabletet? A központi raktáron kívül tud valaki valamit, hogy hol lehet már megvenni a tabot? A For-max-szal leveleztem még hét elején, azt írták, hogy csütörtökön jön be, de írnak majd, ha beérkezik. Még nem írtak. Pedig az közel lenne nekem. Edigitalnál nézem neten az új termékeket, de még nem láttam.

(#36691) tjb007 válasza Mr. Teddy (#36690) üzenetére


tjb007
nagyúr

Elméletileg az ED ma kap/kapott, fel kell hívni (vagy keresni) őket és megérdeklődni, hogy mi a helyzet.

(#36692) fateless válasza Real_Necro (#36681) üzenetére


fateless
veterán

Ha nem veszed meg, vagy ha van még, engem is érdekelne egy.

Gondolom, ezzel válaszoltam arra is, hogy megéri-e...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#36693) nimmy001


nimmy001
csendes tag

Sziasztok!

Segítségre volna szükségem. Nem vagyok jártas az ilyen hordozható érintőképernyős kütyük terén, nekem ilyenem még se privát se munka célra nem volt, de nemrég felmerült munka kapcsán egy ilyen jellegű kérdés. Alkalmasak ezek a gépek arra, hogy egy közös hálózati mappában lévő közös munkára beállított, más munkafüzetre mutató hivatkozásokat tartalmazó, makrózott, különböző jogosultságokkal ellátott excelben dolgozni lehessen velük? A fájlnak mindenképp a helyén kell maradnia a közös munka végett. PC-n, laptopon működik, egyedül a tablettel nem jutottunk dűlőre. Egyelőre van más megoldásunk, úgyhogy nem sürgető a kérdés megoldása, de érdekel, hogy van-e megoldás erre az eszközre is, sose lehet tudni, mikor merül fel ismét.

Köszi előre is, ha bárki tud bármi ötletet.

(#36694) Crytek


Crytek
veterán

Pipo M8pro Quad Core 2GB ram, 3G + wifi verzióhóz íjatok nekem valami megbízható helyet ahol megrendelhetem!!

Pandawill van csak amit ismerek (de a fentebb említett okok miatt hanyagolnám) a többi nekem nagyon kínai meg bonyolult meg ebay jellegű :(

Next PC Upgrade: 2022

(#36695) Real_Necro válasza fateless (#36692) üzenetére


Real_Necro
veterán

Sajnos csak alkalmi és nem átruházható.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36696) Nara19 válasza nimmy001 (#36693) üzenetére


Nara19
aktív tag

A makrók általában nem futnak az androidos office programokban. Lehet, hogy a surface a megoldás?

(#36697) Viki84


Viki84
tag

Overmax steelcore 10+ ról mi a véleményetek? WayteQ 100 dci-vel összehasonlítva?

(#36698) smkb válasza Nara19 (#36696) üzenetére


smkb
őstag

Windows RT-n sem futnak a makrók, így a Surface-n sem, csak a Surface Pro-n. x86-os Windowsos tab kell ehhez.

(#36699) laszlohu válasza Viki84 (#36697) üzenetére


laszlohu
addikt

Itt korábban írta valaki, hogy a steelcore nem ajánlott, míg a solution ajánlott.

[link]

(#36700) zolkas68 válasza Crytek (#36694) üzenetére


zolkas68
csendes tag

http://www.sharkbuy.com/pipo-max-m8pro-9-4-quad-core-rk3188-android-4-1-jelly-bean-tablet-10-point-touch-ips-screen.html

ebben a rohanó világban legyen időd futni is:)

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.