Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35801) t0mmy válasza this is life (#35800) üzenetére


t0mmy
csendes tag

Igazat adok ios hülyeségeivel kapcsolatban, tényleg idegesítőek, csak ahogyan kézbe fogtam nagyon tetszett.
A tabot két kézben fogtam és a hátlapjának a közepe nagyon gagyinak tünt "ki-be ugarált"(remélem érted mire gondolok :DD
Az n7 már sajna pici.
7,9ig nem tudsz valami másikat ajánlani?

(#35802) keszo válasza t0mmy (#35799) üzenetére


keszo
őstag

p3110 mitől nyereregne?
biztos hogy samu volt?
egyébként ha felmerül hogy inkább ipad akkor jobban jársz ha azt veszed

[ Szerkesztve ]

Attila

(#35803) this is life válasza t0mmy (#35801) üzenetére


this is life
Ármester

A samu 7.7 tabja , erosebb hw mint a p3110 vagy a p5110 ,minden foldi jo benne van,de az ara is utos... megneztem a samum hatlapjat, kicsit vekony az anyag benne, de egyutt tudok vele elni,talan ez lehetne még [link] de nem egy mai darab...de ics van ra [link]

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#35804) t0mmy válasza this is life (#35803) üzenetére


t0mmy
csendes tag

hát igen az ics eléggé régi...
nem is lehet frissíteni?

(#35805) this is life válasza t0mmy (#35804) üzenetére


this is life
Ármester

Samuek azt irjak hogy allitolag vizsgaljak a jb lehetoseget ra, de ez jelentheti azt is hogy nem lesz, illetve az ellenkezojet is...az ics biztos hogy meg van ra, a tobbit majd az ido donti el..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#35806) Crytek


Crytek
veterán

8-9' -ig melyik az a 4 magos táblagép amit ajánlanátok ?
Főbb kikötéseim: A 4 mag, 1 vagy 2GB ram, Wifi, 3G , micro usb foglalat és ne TN vagy egyéb sz*r peneles legyen!

Next PC Upgrade: 2022

(#35807) b0bcat válasza t0mmy (#35799) üzenetére


b0bcat
addikt

kezembe fogtam egy samut, hát eléggé nyüszögöt-nyegergett a kezemben

Biztosan mi "Samusok" vagyunk elfogultak, de nekem még egy nyisszenés hangot nem adott ki a G Tab 2. :U

Egy kis akku infó: 4 és fél napja van bekapcsolva folyamatosan a gép, most áll úgy 15%-on az akku, hogy 6 és 3/4 óra aktív használat is volt eközben (ebből kb. 6 óra netezés). A szép emlékű Navon Platinum I-em 4 nap alatt simán nullára merült fullról így, alvó állapotban... :DDD

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#35808) Tim82 válasza b0bcat (#35807) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az első generációs Galaxy Tab pedig tudott "recsegni", kb. egy év használat után nálam a jobb alsó sarkot nyomogatva. Nem tudtam összenyomni vagy ilyesmi, csak hallottam némi nyöszörgést, amikor azt a részt fogtam meg. Én nem csináltam belőle ügyet mindenesetre.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35809) b0bcat válasza Tim82 (#35808) üzenetére


b0bcat
addikt

Nekem még csak pár hete van meg... :D

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#35810) Zeki válasza b0bcat (#35807) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja, a kínaiak a magok száma helyett az akkuk kapacitását is növelhetnék.
:)

(#35811) vitezfeher


vitezfeher
tag

Van nálam egy 4 magos Ainol Novo 7 crystal. Első benyomásaim pozitívak. Rootolt 4.1 RAM-mal érkezett, kijelzője gyárilag fóliázott, korrekt. Műanyag burkolata a 70-es évek szappantartójára emlékeztet, a zene, ami megszólal benne, az szintén mintha onnan szólna. Alaphelyzetbe visszaállítva (gyári beállítások vissza) kínaiul rebootol. Elég sok alkalmazást, játékot kipróbáltam rajta, egyikkel sem volt gond futtatás szempontjából. Kettőt kivéve, ami nem más, mint az Antutu, a másik (amin nem lepődtem meg) az HBO GO alkalmazás. Indítás után a betűk egybefüggő foltként jelennek meg és nem történik semmi. Ha valamire kíváncsiak vagytok, szívesen válaszolok - ha tudok.

[ Szerkesztve ]

(#35812) Kobe válasza Zeki (#35810) üzenetére


Kobe
veterán

Az ainolokbsn pl nahyobb kapacitasu akksik vannak, en meg masik gepben nem lattam 8000mah sat sehol....

(#35813) HornedReaper válasza Kobe (#35812) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Vagy csak ráírják, hogy akkora, de még a fele sincs a megadott kapacitásnak..

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#35814) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Az amúgy elég pozitív, hogy a Dealextreme-en Antutu pontszámokat is megadnak a tableteknél újabban :)

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#35815) Tim82 válasza b0bcat (#35809) üzenetére


Tim82
nagyúr

Majd másfél év múlva térjünk vissza erre is, meg az akkuidőre is. Nekem kb. akkor kezdett drasztikusan csökkenni (még mindig kibírt két napot napi 3-4 óra aktív használat mellett 3G-n/wifin vegyesen, de ez már látványosan rosszabb volt az újkori üzemidejénél). A recsegésre az volt a tippem, hogy valami ragasztás kiszáradhatott annál a saroknál az érintő és az oldalkeret között (nem elengedett, mert nem érzékeltem illesztési hézagot, nem volt benyomható stb.) és az okozhatta.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35816) Kobe válasza HornedReaper (#35813) üzenetére


Kobe
veterán

Jo, de azert egy ainol messze nem egy noname kvaancsing kinai gyartmany, ahol ranyomtak a cimket es kesz. Regi gepeik szarok ebbol a szempontbol de kevesbe ismert gyartokent is eleg korrekt halozata van - mukodo webshop, bemutatoterem (igaz nem itthon), garancia. A kinai gyartok 85%a mar ott elhasal hogy honlapjuk sincs max pandawillen a leiras es annyi

(#35817) cvn69


cvn69
tag

Sziasztok!

Egy gyors kérdés. Overmax Connect-ről mi a vélemény? Esetleg, az olcsóbbak közül egy megbízható 3G-s ajánlás?

Előre is köszi!

Üdv, cvn69

"Tévedni emberi dolog! Na de, hogy velem is megeshet... ?!?"

(#35818) this is life válasza cvn69 (#35817) üzenetére


this is life
Ármester

overmaxot inkabb ne,nem valami korrekt a magyar beszállto, szerviz gyenge, support szintén. keress inkább már márkát.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#35819) SkyLaci


SkyLaci
őstag

Mit ajánlotok?
Nagy kijelző
max 100000Ft
megbízható, garancia
szülőknek

?

Samsung Galaxy Tab 2 10.1 Wifi 16 GB
Asus Memo Pad Smart 10

Más ajánlat?

(#35820) Keresztapper válasza Švejk (#35782) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Azért a haverod nézze meg előbb a gyártó oldalát is, mert az az IPS nem annyira biztos...

http://palscoffeetech.com/

(#35821) SkyLaci válasza SkyLaci (#35819) üzenetére


SkyLaci
őstag

Még az iPad 2 is versenyben lehet

(#35822) HornedReaper válasza Kobe (#35816) üzenetére


HornedReaper
senior tag

8000 mAh-s akksi bele sem férne egy akkora műanyagba az alaplap mellé, a kijelző mögé.

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#35823) RufuszX válasza HornedReaper (#35822) üzenetére


RufuszX
senior tag

Pedig benne van és használat alapján reális értéknek tűnik. (tapasztalatból mondom)

(#35824) Kobe válasza HornedReaper (#35822) üzenetére


Kobe
veterán

Miert, a samuba belefert a 7000-es ami majdnem ugyanakkora ? :) furcsamod annal nem irta senki h no way h az 7000-es :)

RufuszX: ainol hero 2d van ? Tapasztalatot irnal rola ? Par hetet a gyarto hazajaban toltok majd, es laptopot nem akarok cipelni gondoltam kint beszerzek egyet talan meg olcsobban miint neten :)

[ Szerkesztve ]

(#35825) RufuszX válasza Kobe (#35824) üzenetére


RufuszX
senior tag

Ainol novo 10 Hero 1-es verzióm van. De tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Gyári rendszerrel is nagyon szépen muzsikált, de utána feltettem rá a CM10.1-t majd a Cranked Hero-t és csak jobb lett.
Akkuidőben közel sem számítottam rá hogy ilyen jó lesz + erőben is tökéletesen megfelel számomra. (Eddig amilyen játékot csak rátettem ment rajta szépen, de nem vagyok nagy játékos viszont kíváncsiságból kipróbáltam rajta párat.)
Alapvetően böngészésre és fórumozásra használom és utazások során skype megy rajta. Wifi jelet jól és erősen veszi nincs rá panaszom. A kijelzője nagyon szép szerintem, filmnézésre tökéletes.
CM10.1-essel kicsit instabil volt néha a rendszer (néha újraindult és az akkuidő sem volt tökéletes), de a Cranked Hero-val ez már a múlté.
Egy dolog zavar, hogy USB-ről nem tölthető, csak 12V-s töltő jó hozzá és a töltőfej igen egyedi (gyakorlatilag itthon nem kaptam ilyet), de erről a problémámról írtam az Ainolos topicban. De ezenfelül semmilyen kivetni valót nem találtam, csak ajánlani tudom.

(#35826) Joeemourinho


Joeemourinho
csendes tag

Olyan kérdésem lenne, hogy Goclever tab T76 ami gps.-es, kell hozzá állíndó internet kapcsolat, hogy navigáljon? :))

Elviekben, ha van háló akkor megy a térkép ami gyárilag van rajta, de a omirp ogi nem megy sehogy....

műholdkeresés folyamatban 40 perc után is!

Ill. a saját műholdas infója is 0 műholdat mutat 30-40 perc után is! (szabadban, és nincs kikapcsolva a gps funkció!)

esetleg az autós töltőben van az antenna?
:DD

[ Szerkesztve ]

(#35827) lacos001


lacos001
senior tag

Sziasztok !

Remélem jó helyre kaparom a betűket....

50K-ig mi a legjobb választás netezésre,semmi másra.....Fogalmam sincsen erről az egészről,viszont kis feleségem most nézegeti ezeket a kütyüket és nem baj ha nem fut rá valami rossz cuccra.
köszi

vagy éppen ennyiért teljesen mindegy mit vesz?.......

[ Szerkesztve ]

(#35828) verycool


verycool
tag

Sziasztok. Engem az érdekelne, hogy minden készülék veszi a 3G külső stick -et és ezzel lehet telefonként használni? Illetve a kimaradt bluetooth miatt, mi lehet az a dolog, amiben hiányt szenvedek? Valamint a GPS -t jól gondolom, hogy meglehet oldani ha van mobil neted. Nem utolsósorban, erről tudtok mondani valamit, tesztet nem találtam róla :( Én is 5 napja olvasok keményen, mi jó, mi nem, de mindig oda lyukadok ki, hogy találok problémát vagy hiányosságot mindenben és ezzel tornázik egyre feljebb az árban az ember. Ennek fényében, visszaérkeztem ide ár érték arány miatt, igaz, se gps, se 3G és kicsinylem a 8" illetve a 4:3 -ról se tudom, hogy előny inkább vagy hátrány? a Készülék: Sencor Element 8 V3 (Fehér) Esetleg ha tudtok jobb ajánlatot, szívesen körbejárnám, nem túl nagy árkülönbséggel és + felszereltséggel :D

[ Szerkesztve ]

(#35829) Buster17


Buster17
addikt

Prestigio multipad 10.1 ultimate tablettel 5055 pontot ért el benchmark tesztben. Ez jó eredmény vagy sem?

[ Szerkesztve ]

(#35830) Zeki válasza verycool (#35828) üzenetére


Zeki
nagyúr

A sima mobilneten alapuló GPS csak ott jó, ahol van egy halom torony. Ahol nincs, ott sok száz méteren belül nem tud pontosan hova tenni.

(#35831) Kobe válasza RufuszX (#35825) üzenetére


Kobe
veterán

Es az uzemido a gyakorlatban mit jelent netezes, wifi mellett? Es filmeknel?

(#35832) Zeki válasza lacos001 (#35827) üzenetére


Zeki
nagyúr

Vadássz refurbished Nexus 7-et.

(#35833) |AP| válasza Zeki (#35832) üzenetére


|AP|
veterán

nem kell azt annyira vadászni :) Rengeteg helyen lehet kapni (én is erre pályázok)

(#35834) Zeki válasza |AP| (#35833) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akinek van pénze, és megtudja fizetni a hazai jó supportot, garanciát, a jó minőséget ami nagy tudással is párosul, annak nem sok választása van itthon...
Aki meg bátor és pénze sincs, az meg vehet kínából. Persze ami kínában is jó, az 200 dollár felett van.

(#35835) |AP| válasza Zeki (#35834) üzenetére


|AP|
veterán

Hasonló cipőben járok én is... próbálom ésszerűen meghúzni azt a határt, amit tabletre költenék, mert tudom, hogy csak egy másodlagos eszköz lenne (otthon netezgetni ágyból, ha nincs kedvem bekapcsolni a gépet, néha játszani kicsit, olvasni jegyzeteket, pdf-eket). Ez az összeg nálam valahol 35K körül lenne, amit nyugodt lelkiismerettel kiadnék egy tabletért. Viszont hosszas keresgélés után arra jutottam, hogy ha gyors, problémamentes működést, rendes supportot és normális akksiidőt akarok, akkor tovább kell lépnem a 35 ezres kategórián. Így jutottam el az 50-ig ,ahol ha az előbbi dolgokat nézem továbbra is, akkor marad a Nexus 7 refurb, vagy a Samsung Tab 2 7.0. Szóval a Nexus refurb a legesélyesebb, és inkább fizetek érte kicsit többet.
A következő lépcsőt (16GB gyári Nexus 7 - 70k) viszont már nem lépem meg. Ha belegondolok mire használnám, annyit nem érne meg.

(#35836) lacos001 válasza Zeki (#35832) üzenetére


lacos001
senior tag

Köszi, de most ért haza samsung galaxy 2-vel.45K volt.
Én nem értek hozzá, tetszik neki és ez elég.

[ Szerkesztve ]

(#35837) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Sziasztok!

Tabletet szeretnék venni 10.1-est vagy 9.7-est amibe van (Gps de nem annyira fontos)De a 2 Gb-ram nagyon :)

Tudtok segíteni? :)

Nexus 5

(#35838) |AP| válasza lacos001 (#35836) üzenetére


|AP|
veterán

Jó választás volt a Galaxy 2 is :K

(#35839) verycool válasza Zeki (#35830) üzenetére


verycool
tag

Köszönöm, a többi alapvető kérdésre valaki? :)

(#35840) Zeki válasza lacos001 (#35836) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hol volt az 45? 2év rabság valami nagyobb csomagra?

(#35841) lacos001 válasza Zeki (#35840) üzenetére


lacos001
senior tag

Semmi rabság,isten ments,euronicsban vette.
50K,de cetelem kártyával 45K.
Hétfőn meg felteszem vissza a kártyára a lovét.
5K nyereség.

(#35842) Zeki válasza lacos001 (#35841) üzenetére


Zeki
nagyúr

Na az baromi jó ár!
Már az 50 is.
Az oké hogy visszateszed, de a kártya éves díja is brutál szokott lenni.

(#35843) lacos001 válasza Zeki (#35842) üzenetére


lacos001
senior tag

3490 ft.
Ha sokszor igy vásárol az ember év közben,hogy 10%-ot le tud marni a vételárból,akkor semmiség az a 3.5K egy évre.

3690 ft,javitottam :)

[ Szerkesztve ]

(#35844) this is life válasza Buster17 (#35829) üzenetére


this is life
Ármester

Melyik benchmarkban kap 5055 , ha az antutuban akkor keves,ha smartbencben akkor igen jo..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#35845) Csendeske


Csendeske
aktív tag

Sziasztok!
Navon Raptor 7-ről tud valaki mondani pár mondatot?
A cég honlapján nem is találom ezt a készüléket! Talán valami kínai cucc átnevezése?!

(#35846) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Senki se válaszol :(

Nexus 5

(#35847) polar-x


polar-x
tag

Sziasztok! Samsung Galaxy Tab 2 10.1 vagy WayteQ Xtab 100dci? Tudnátok nekem mondani véleményt? Fontos lenne mert a héten el kel döntenem hogy megvárom a WayteQ-et vagy megveszem most a samut! Melyik a jobb választás? pro és kontra :R :DD

(#35848) this is life válasza polar-x (#35847) üzenetére


this is life
Ármester

Samsung galaxy tab 2 a nyero ,arban dragabb, de nagyon jol optimalizalt a rendszer rajta, hosszu uzemido kb 10-12 ora, pls lcd kijelzo, tapasztalatbol irva brutal eros wifi(tobbet lat mint a laptopom) stabil es gordulekeny a r3ndszer rajta, 2 ev haztol hazig szerviz ..vekony, igaz nincs hdmi es nem is mokolhato ra, de szerintem samu, nekem is az van.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#35849) this is life válasza Kunsztler (#35837) üzenetére


this is life
Ármester

2 giga rammal talan csak a samu nexusa van ,illetve de ez nem biztos a samu galaxy note 2 10.1... most hirtelen ennyi remlik...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#35850) Kunsztler válasza this is life (#35849) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Cube U30GT II RK3188 Quad Core 10.1 inch érdekelne nagyon de itthon nem lehet kapni pfffffffff

Nexus 5

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.