Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36751) csőnadrág válasza zso79 (#36750) üzenetére


csőnadrág
csendes tag

Ez hosszabb történet lesz...ez nem brandelt készülék....A Wayteq saját gyárában készült. Ezért nagyon szomorú....Ne várj,vidd vissza! Nem más készülekre beszéllek rá. Ennek ily hamar véres a foga....mi lesz később?????

(#36752) kelzsoca válasza csőnadrág (#36749) üzenetére


kelzsoca
félisten

Trollkodásra, hitelrontásra semmi szükség, sem itt, sem máshol nem szeretik az ilyen jellegű hozzászólásokat, lényegtelen, hogy melyik gyártó/forgalmazó termékéről van szó.

(#36753) csőnadrág válasza kelzsoca (#36752) üzenetére


csőnadrág
csendes tag

A hitelrontást a cég köszönheti magának.Bocsánat. Én a mások említette tényeket hoztam fel....Egyébként nagyon sajnálom a történteket.Jártam már én is így.... (ahogy kérted,nem a Wayteq topicban szóltam hozzá....) Itt is csak tanácsot adtam...nem konkrét készüléket ajánlottam.

[ Szerkesztve ]

(#36754) Warter válasza kelzsoca (#36752) üzenetére


Warter
őstag

Ez inkább rémhír keltés, meg a saját szekerem tolása. Bár némi trollkodás is van benne.

(#36755) csőnadrág válasza Warter (#36754) üzenetére


csőnadrág
csendes tag

Neked is,...nem ajánlottam kéyszülèket...azt írtam meg,amit tennék....a mostani készülékemet tesztelhetem 8 napig...ha bármit találok csere nélkül vissza a pénzem. Ennyire nem vagyok elfogult az 0vermax-al sem.

(#36756) kelzsoca válasza csőnadrág (#36753) üzenetére


kelzsoca
félisten

Tényként közölted hogy hibás a kijelző, miközben szoftveres probléma van, amit nyilván Te is olvastál az említett topicban.
Részemről a téma lezárva.

(#36757) polar-x


polar-x
tag

Én ma mentem volna megvenni a WayteQ tabot,de nem merem egyenlőre megvárom mi lesz a kijelzővel! :F

(#36758) Zeki


Zeki
nagyúr

(#36759) kelzsoca válasza polar-x (#36757) üzenetére


kelzsoca
félisten

Semmi gond nincs a kijelzővel, többször nem írom le.

(#36760) spileraaa


spileraaa
senior tag

A tabletet hogy jobb tarolni ha 2 -3 napig nem hasznalom ?

teljesen kikapcsolni vagy keszenleti uzemodban ?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#36761) csiribacsi válasza Zeki (#36758) üzenetére


csiribacsi
tag

óóó barátocskám, nem tudom mért erülteted az olyan márkát aminek egyetlen befutott modellje sincs, meg senki nem hallott róla ettől függetlenül lehet jó de szerintem senki semmit nem tud róla

am meg elég karcsú ma már az RK3066-os....

Üdv. Ádám

(#36762) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Már előbbre említettem,hogy majd mutternak szeretnék tablettet venni.
Még van kb egy hónapom,de folyamatosan nézem a topicot és az oldalakat.
100 fölé nem tudok és nem is akarok menni,de az alatt szeretném megtalálni azt amivel nem kell bajlódni sokat így a 30-40 ezernél azért többet szánok rá.80 max 90!

Fontos kritérium lenne a könnyű kezelhetőség és az erős aksi!!
Ezeket néztem ki amik még az árba is beleférnek:

ASUS MEMO Pad 10.1

Acer Iconia Tab A210

Acer Iconia Tab A210-ról sok infót nem találtam az oldalon sem.Érdekelne mennyit bír az aksi?Valamint mennyire gördülékeny?Elsőre jónak tűnik,de néztem a rendszert működés közben.Lehet egy idősebb embernek már bonyolult?!

Samsung Galaxy Tab 2 10.1

iPad 2 ?!?!

Összességében az iPad 2 felé hajlok.Sokan írták,hogy könnyebb a használata idősebbeknek.Csak az azért mégis mér nem egy mai darab és abban az árban már kapnák egy pár hónapos újabb gépet is.

Köszönöm a segítséget!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#36763) Zeki válasza csiribacsi (#36761) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi!

(#36764) polar-x válasza kelzsoca (#36759) üzenetére


polar-x
tag

Oké tudom hogy nem a kijelzőjével van baj,de akkor is várok még hogy mi sül ki belőle....

(#36765) kelzsoca válasza polar-x (#36764) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azért szóltam, mert így terjed a hülyeség, nyilván jönni fog egy szoftverfrissítés, ami ezt a problémát orvosolja.

(#36766) boken válasza boken (#36719) üzenetére


boken
senior tag

Nálam ő lett a választott:
[WayteQ_xTAB-700dc]

hétfőn veszem át.
köszi a segítséget mindenkinek.
:R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#36767) Mr. Teddy válasza Orlin (#36762) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Ha valóban a könnyebb használat a lényeg, akkor én is az iPad 2-t ajánlanám. Feltéve ha nincs valami speckó igény (pl. pendrive fogadási képesség), mert akkor az ipad kiesik a képből, de ha ilyen nincs, akkor, véleményem szerint, az átlagusernek könnyebb lesz iOS-t kezelni.

(#36768) peterk


peterk
senior tag

Én igazából csak az Overmax-ot sajnálom.... Csőnaci már mostanra elérte, hogy pont az ellenkező hatást váltja ki az emberből a hozzászólása. Tuti, hogy ezek után 10 emberből 9 menekülni fog az Overmaxtól, pedig még az is lehet, hogy tényleg megérné. :D

Lacuka74: Ha az új Overmax tényleg 60 ezer fölött van, akkor látatlanban sok értelmét nem látom, hogy azt vedd, mert annyiért van Wayteq, ami itthon ismertebb/támogatottabb. Hacsak nem tudod kipróbálni, és megtetszik. A Colorovo az 15 ezerrel olcsóbb, mint a Waytrq. Ha nem kell a 3G, akkor olvass bele a topicba a tapasztalatainkról. Egyelőre csak néhányan használjuk, és várhatóan nem is fogjuk annyian, mint a Wayteq-et, de néhány hasznos infó már így is összegyűlt, és remélem még gyűlni is fog róla.

Egyébként nekem az a véleményem/tapasztalatom, hogy beszélhetünk itt supportról, de az az igazság, hogy kivétel nélkül mindegyik kínai. Nincs mese, ennyiért csoda nem várható. A hardver, az összeszerelés és a firmware optimalizálás eleve "kínai szint" mindegyiknél. Egyik se fog egy 6-7000-es akksival 10+ órákat menni, az egyik tükröződik, a másiknak a wifije gyenge, a harmadik recseg-ropog, kilóg a képernyőjének a sarka, stb. Én egy Wayteq 70dci-t cseréltem le a Colorovo-ra (mert nagyobbat akartam), úgyhogy megtapasztaltam azt is. :) Hozzáteszem, elégedett voltam vele, mert elfogadtam a hibáival együtt. De akkor is kínai sajnos. Hiába jön ki hetente új firmware, mert egyik se teljesen korrekt, mindegyikben van valami bizbasz ami nem megy, és akármennyire is segítőkészek a srácok a Wayteq topicban - amiért hálás is vagyok -, a gyártó helyett ők se tudnak dolgozni. Azt nem fogják tudni orvosolni, ha a wifivel gond van, ha a böngésző - akár a beépített, akár a letöltött - lassú mint a dög, ha vannak programok amik nem mennek, stb. Ráadásul az ember használni veszi a tabot, úgyhogy a 3. frissítés után már úgy voltam vele, hogy frissít a tököm, nem cseszek el megint jópár órát az újratelepítésre, inkább együtt élek a hibával.

Szóval, szerintem inkább arra figyelj, hogy olyan helyen vedd a tabletet, ahol az 1 év garanciát korrekten érvényesíteni tudod, ha bedöglik. Aztán döntsd el, hogy ár/tudásban melyik tetszik, vedd meg, próbáld ki 2-3 napig, aztán ha nem jön be, vidd vissza. Ha meg bejön, mennek azok az alapvető dolgok amik neked fontosak, akkor nincs miről beszélni, akármelyiket is vetted.

(Természetesen aki szereti folyamatosan hegesztgetni a tabját, az más fajta vásárló. Neki a szempontjai is nyilván mások, és így többet számít az is, hogy mennyi hivatalos vagy nem hivatalos szoftveres support. Nekik fontosak a patchek/frissítések, custom romok. Aki viszont egyszerűen csak használni szeretné, az mindegyikkel 1 év garit kap, meg egy nem igazán optimalizált, de olcsó és ma már jól használható, de azért mégiscsak kínai cuccot.)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#36769) Zeki válasza peterk (#36768) üzenetére


Zeki
nagyúr

10 emberből 9 nem olvassa ezt a topikot. :)

(#36770) csiribacsi válasza Zeki (#36769) üzenetére


csiribacsi
tag

és igaz :D

Üdv. Ádám

(#36771) Crytek


Crytek
veterán

Fel is adták a Pipo Max M8 Promat!

Pandawillen ezeket a reward pontokat hogy lehet visszaváltani vagy beváltani hogy levonjanak a fizetendő összegből?

Next PC Upgrade: 2022

(#36772) peterk válasza Zeki (#36769) üzenetére


peterk
senior tag

Az a 9 ember nem is kérdezi meg itt, hogy milyent vegyen. :) A maradék 1 ember viszont igen, és azok közül is a többség használni veszi, nem rootol, frissít, romot főz. :)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#36773) Orlin válasza Mr. Teddy (#36767) üzenetére


Orlin
addikt

Köszönöm!

Tényleg csak az tart vissza,h kicsit régebbi.Meg én sem nagyon ismerem azt a rendszert :)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#36774) Zeki válasza peterk (#36772) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ebben teljesen osztom a nézeted.
Azt látom, hogy akár tablet, akár okosteló, ha androidos, akkor "mindenki" rootol, meg magyarít, meg romot cserél, és hasonlók. Vagyis ez inkább a Kínából rendelt cuccoknál igaz.

Az átlagember meg valszeg csak simán bekapcsolja és használni szeretné a készüléket, mindenféle ügyeskedés és buherálás nélkül. Amik ugyebár alapos utánaolvasás nélkül nem is kivitelezhetők.

(#36775) eckmester válasza Crytek (#36771) üzenetére


eckmester
tag

Most idegeskedhetek, hogy jó lesz-e. Ha már én javasoltam.

(#36776) Brekecs válasza Crytek (#36771) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Szia !

Melyik verziót vetted és mennyiért ?

Üdv

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#36777) tjb007 válasza Zeki (#36774) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Azt látom, hogy akár tablet, akár okosteló, ha androidos, akkor "mindenki" rootol, meg magyarít, meg romot cserél, és hasonlók. Vagyis ez inkább a Kínából rendelt cuccoknál igaz."

Ez ugyanúgy igaz (magyarításos dolgot leszámítva) a Sony vagy Samsung mintaboltban vásárolt készülékekre is. Mindegy, hogy honnan veszed, hol rendeled meg, midig meglesz a két tábor (az egyikben hozzá sem nyúlnak, a másikban meg minden nap új ROM van felrakva).

(#36778) Crytek válasza Brekecs (#36776) üzenetére


Crytek
veterán

Ezt rendeltem: PIPO M8Pro 3G Quad Core RK3188 Tablet PC 9.4 IPS Screen Android 4.1 2G RAM Bluetooth Dual Camera Black $279.99

eckmester : Ne izgulj és se teszem tudom úgy is hogy ez a 63k kidobott pénz mivel ha bármi baja lesz ugyse csinálnak vele semmi ahogy a cubeommal tették!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#36779) Real_Necro válasza tjb007 (#36777) üzenetére


Real_Necro
veterán

Létezik egyébként 10" körül olyan androidos tablet, amelyiket megveszed, bekapcsolod, használod és minden tökéletes? Használat alatt böngészést, képnézegetést, videót meg kevés játékot értem. :)
Az igazat megvallva nem szeretnék majd sokat vacakolni vele, a Defy+-om is rootoltam aztán felment a legjobban ajánlott CM7 és azóta megvagyok vele. Eltekintve 1-2 kisebb dologtól, ami nem zavar. Kb ennyi a max amit egy tabletnél megtennék, aztán odaadnám feleségemnek, hogy használja.

Mr.Teddy: szerkesztettem nem szeretem az iTunes-t :DDD Szóval csak androidos.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36780) Mr. Teddy válasza Orlin (#36773) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Hát kérdés persze a keret, hogy mennyit engedhetsz meg magadnak. Ugye az új ipad az igen penge, de már tényleg drága. Magához a rendszerhez nem kell semmi tudás. Ha anyukád sem az androidot sem az ios-t nem ismeri, véleményem szerint előbb belejön az ios-be. De menj be egy apple boltba vagy media marktba azt tapicskold meg, miképp is néz ki.

@Real_Necro: Van ilyen, úgy hívják iPad :)

[ Szerkesztve ]

(#36781) Zeki válasza tjb007 (#36777) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az lehet.
De ha már tud magyarul, meg ott a playstore, akkor nagy baj nem lehet, hogy root nélkül ne működjön. :)

(#36782) spileraaa


spileraaa
senior tag

update
valaki ?

A tabletet hogy jobb tarolni ha 2 -3 napig nem hasznalom ?

teljesen kikapcsolni vagy keszenleti uzemodban ?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#36783) Mr. Teddy válasza Real_Necro (#36779) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Nem muszáj használni az itunest, igaz zenemásoláshoz kell legfeljebb, de pl. képek levételéhez nem kell.
Amúgy valamit valamiért :) De ez itt már off.

(#36784) tjb007 válasza Real_Necro (#36779) üzenetére


tjb007
nagyúr

Attól függ, hogy kinél mit takar a tökéletes szó, de mivel tökéletes szoftver nem létezik, ezért 100%-osan tökéletes tablet sem.

(#36785) this is life válasza Real_Necro (#36779) üzenetére


this is life
Ármester

Samu p5110, asus memopad smart, acer a210 ha nem is hibatlan tabok , de ha nem erzi szukseget az ember akkor gond nelkul hasznalhatoak, a romolos lelkeknek xda-n ismtalalni ezekhez cuccot. De a fentiek a 80-100 e ft kategoria .. egyik sem tokeletes mert olyan eszkoz nincs ami az lenne de ha megengedheti maganak az ember akkor erosen ajanlottak. Amugy milyen arban keresel tabot?

Spileraa

Ha napokig nem hasznalod es nincs is ra szukseged ,akkor kapcsold ki feleslegesen ne meritsd az akkumulatort...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36786) Real_Necro válasza tjb007 (#36784) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor megpróbálok csiszolni az igényeken kicsit.
Játék célra használnánk a legkevesebbet, így nem kell hogy szupergyors legyen és minden játék fusson (elég egy Angry Birds meg Bad Piggies, esetleg egy kis passziánsz féle.) Böngészés, wifi legyen kifogástalan, ha olvasgatni akarok valami fórumot, oldalt, arra mindig pöccre menjen. Szeretnék flickr képeket nézegetni, belenagyítani, továbbá nagyszülőknek fotóalbumokat mutogatni rajta. 3G nem kell, csak wifit használok. Ja és inkább 10" környékén legyen, ebbe a 9,7" is belefér. Ezek nagy igények?

Lefelejtettem, hogy azért 4-5 órát bírja egy huzamban az akksija.

(#36785) this is life:

"Amugy milyen arban keresel tabot?"

Ez jó kérdés, mert kb 50 alatt kezdtem el keresni, nézegettem kínai importokat is. Most feltűnt a Wayteq is, ami itthon a ~65eFt-os árával még bele férhet. Mondjuk azt, hogy 70e Ft-ért már húznám a fogam, fölé meg nem szívesen mennék, hacsak nem létezik olyan készülék, amire adnak 3-5 év garit.
Még van lehetőségem egy P3110-re 37-ért újan 1 év garival, de a 7" elég kicsinek tűnik. Legalábbis itthon van egy digitális képkeretünk, azt alapul veszem, kicsi lenne olvasgatásra kép nézegetésre.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36787) this is life válasza csőnadrág (#36755) üzenetére


this is life
Ármester

Te nem kicsit hanem nagyon elfogult vagy a taboddal, nem is lenne baj , de amikor leirom miert jobb kerulni a conflex cuccait egybol,mas markat talalsz meg, most a wayteq de az overmax forumjaban a samut fikaztad ezerrel mert meg mertem emliteni hogy milyen tokeletlen darad a steelcore+ ,a szerviz meg ugy ahogy van egy nagy rakas ....nem tudom miert jo fikazni allandoan. Tudod az a baj hogy a conflex itt a forumon mar megalapozta a nevet, ezen csak hosszu ido utan valtoztathatnak, mert a bizalmat konnyu elvesziteni, de visszaszerezni mar huzosabb feladat. Ne vedd oket, a termekeikkel es a szervizukkel bizonyitsanak hosszu tavon es akkor nem lesz kritikus hang.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36788) this is life válasza Real_Necro (#36786) üzenetére


this is life
Ármester

A 7 col tenyleg kicsi, legalabbis nekem de gondolom te se vagy vele maskent. A wayteqre nezz ra, adj neki egy kis idot es ha jon a sw javitas akkor talan erdemes gondolkodni rajta. Ha meg tudnal bekelni a tn panel kijelzovel akkor [erre] is ranezhetsz ( lenovo a21091) amugy tegra3, magnezium vaz,magnezium aluminium hatlap , kb 6 ora mukodes es nem egy gagyi ceg termeke...65000 korul kaphato. Ja es 9 col.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36789) Real_Necro válasza this is life (#36788) üzenetére


Real_Necro
veterán

IPS-hez azért ragaszkodnék, hobbiból fotózgatok, számítana a szép kijelző.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36790) kiju


kiju
csendes tag

sziasztok!tudnátok segíteni abban hogy toshiba at 300 tablethez lehet kapni hátlapot és ha igen hol.köszönömsshol.köszönöm

(#36791) tjb007 válasza Real_Necro (#36786) üzenetére


tjb007
nagyúr

iPad ;]
Ezekre a dolgokra amúgy szinte bármelyik kétmagos, 1GBG RAM-os, WXGA felbontású IPS paneles szerelt tablet elég, de ami a leglényegesebb, az a minél kevesebb hibát tartalmazó szoftver és a jó támogatás, mert még ha vannak is hibák (amik lehet, hogy nem is fogják zavarni számodra a használhatóságot) várhatóan javítva lesznek.
A Wi-Fi meg nem csak a tableten múlik, hanem azon a hálózaton is amin használni szeretnéd, és ha ez a hálózat rosszul van konfigurálva, akkor meg vagy lőve.

"hacsak nem létezik olyan készülék, amire adnak 3-5 év garit."

Két évnél több garanciát senki sem vállal, még a nagyok sem.

(#36792) Mezcal válasza csiribacsi (#36761) üzenetére


Mezcal
addikt

am meg elég karcsú ma már az RK3066-os....

Mihez karcsú?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#36793) Real_Necro válasza tjb007 (#36791) üzenetére


Real_Necro
veterán

Wifivel nincs gond, jól be van lőve. Igazából nem nagyon ismerem sem az ismertebb márkákat, sem a kínai "noname"-et, kb fél-1 évvel ezelőtt egyik fórumtárs ajánlotta az Ainol Spark 9-et, aztán bementem az Ainol-os topicba és azt láttam még nem nagyon rendelt senki, kiforrottabb volt a Hero I. Eltelt pár hónap, visszanéztem topicba és már páran vettek Spark 9-et, de csak kb annyit tudok róla, hogy szép a kijelzője. Ja és persze be kell hozatni, így a gari már kérdéses.
Közben jött a lehetőség a P3110-re, de kicsi lenne, így kerestem tovább. Wayteq után fogok szerintem majd még olvasni, mert nem ismerem még azokat a "gondokat", melyről itt említést tettek. Lehet azokkal is együtt tudnánk élni, főleg ha idővel javítva lesz és akkor meg is van a válasz. Persze a retina kijelző is eléggé vonz... így nézegetek.
Nem sürgős a dolog, akár pár hónapot is ráér, de azt az időt azért nem azzal szeretném tölteni, hogy most mindegyik típus topicjában végigolvasom a többszáz (vagy ezer) hozzászólást. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36794) this is life válasza Real_Necro (#36789) üzenetére


this is life
Ármester

Akkor a wayteq , illetve a prestigio multipad2 8 colos tabja johet szoba ez ips panel es nem rossz ar, de keves egyenlore felhasznaloi visszajelzes, lehetne a prestigio multipad 10.1 de ez mva kijelzovel szerelt, ez a brandet azert emlitettem meg mert a brandeltek kozt eleg gond nelkuli eszkozoket forgalmaznak. A wayteq mellett a felhasznaloi kozosseg ami nagy es ez nem keves elonyt jelent, a sw-t meg gondolom javitjak... a tobbi felejtos mint pl overmax es myaudio a szervizek nyugjei miatt, a concorde se kimondottan az ajanlott brand..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36795) Real_Necro válasza this is life (#36794) üzenetére


Real_Necro
veterán

Lehet a végén az lesz. Feleségem is nyugodtabb, ha olyanra költünk, amit utána itthon tudunk gariztatni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36796) CHIPman válasza csiribacsi (#36761) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A Concorde Tab Play becsületes neve Ployer MOMO8 speed, szóval nekünk magyaroknak még több tapasztalatunk van a márkával mint bárki másnak. A wifin kívül semmi gond nincs a tablettel, tehát nem kéne ennyire szkeptikusnak lenni vele szemben.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#36797) mszl válasza Orlin (#36762) üzenetére


mszl
aktív tag

Szia!

Nekem a Ramos W30HD nagyon bevált és lassan előjön a családban az egy sosem elég szlogen.

Igaz akkuidő lehetne kicsit jobb is de 3-4 óra játékot bír a gyerkőcnél NFS7, AVP,... + jópár teljesítmény igényes játék. Netezés, zenélés.. kevésbé meríti.
Szerintem ha nem a HD verziót választod akko az jobb akku idővel megy. Nálam a fullHD kijelző azért nem spórol az energiával.
Én meg vagyok elégedve vele :DD :DD

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#36798) Kunsztler válasza mszl (#36797) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Mikor vetted?:)

Miért nem Cube U30GT2 (RockChip RK3188) vettél?
Hívatalosan elérhető 4.2.2 :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#36799) keszo válasza Orlin (#36762) üzenetére


keszo
őstag

Tapasztalatból írom, iPad2 vegyél. Sokkal felhasználó barátabb.

Attila

(#36800) boken válasza boken (#36766) üzenetére


boken
senior tag

Még egy kis segítséget kérnék:

[WayteQ_xTAB-70dci]

[WayteQ_xTAB-700dc]

Melyiket érdemesebb?
panelban a gyerek használja majd remélem a wifi azért birni fogja.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.