Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81001) Luissimo válasza Somatom (#80990) üzenetére


Luissimo
veterán

Soma,
Vigyázz, ne egyél mindent, mert hupikék leszel :))

(#81002) borand


borand
aktív tag

Sziasztok!

10 col körüli LTE tabletet keresek 80 ezres ár határral. Leginkább Huawei márka áll közel a célszemélyhez. A felhasználás tök általános lenne, film, net, közösségi média.

Mit javasolnátok?

Köszi előre is.

(#81003) noaa


noaa
csendes tag

Sziasztok,

Melyik tablet most a "best-buy", ami az alábbiaknak megfelel?
- Kb 10 colos kijelzős, új készülék, amit Mo-n szeretnék megvásárolni.
- Leginkább általános felhasználásra venném, net, játék, internet, filmnézés, olvasgatás.
- Keret nagyon max 100-150K, de szerintem ettől jóval olcsóbban is lehet ár-érték arányban jó készüléket találni, ami alap felhasználásra jó.
- Konkrét márkához nem ragaszkodom :)

Köszi!

(#81004) maestro87 válasza Somatom (#80995) üzenetére


maestro87
őstag

Valóban, rosszul emlékeztem. :R
Akkor viszont ezek közül kellene választanom. :)
Teclast T30 megéri a felárat az M30-hoz képest?
Illetve T30-hoz érdemes megvenni a billentyűzetet (~28$) vagy itthon kapható valami jó magyar kiosztású bluetooth-os? Mert nem biztos, hogy sokszor lenne használva a billentyűzet. :N

(#81005) Somatom válasza maestro87 (#81004) üzenetére


Somatom
veterán

Iróniadetektor bekapcs.
Ezek közül egyik sem használható, mert nincs HDMI kimenetük.
Iróniadetektor kikapcs. :)
Ha nem kell a dokkolós bill, akkor sztem nem éri meg megvenni. Kékfogasban találsz Magyar kiosztásút. Nekem egy Apple és egy Rapoo van.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81006) pipec


pipec
csendes tag

Sziasztok!

Samsung galaxy tab s5e-n gondolkodom. Mennyire tartjátok jó vételnek? Ebben az árkategóriában van még valami hasonló?

Köszi a válaszokat előre is.

(#81008) zebede válasza #46372352 (#81007) üzenetére


zebede
őstag

Ennyiért, itthon 2GB RAM-os Huawei Mediapad T3, Lenovo Tab M10.

Vagy hozzá teszel még és inkább egy Huawei Mediapad T5 3/32GB.
Alzánál most 61.590Ft, ami kuponnal lehúzható 54.590-re, ingyen postával.

[ Szerkesztve ]

(#81009) Dendytv


Dendytv
senior tag

Űdv kedves forum társak !
Gps-re s játékra valamint film face, insta, néztem ki egy Asus Zenpad 3S-t de inkább Játékra amit játszani szeretnék az COD Mobil s majd a black desert meg ha meg jelenik akkor diablo immortal ebben az ár kategóriában őt jónak láttam ! Ti hogy látjátok ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#81010) g0dl


g0dl
addikt

Nem nagyon követem a tablet piacot. Utoljára 3 éve vettem egy készüléket, azóta csak használom.

Felmerült a csere, és a piacon az elvárásaimnak és a keretnek amit rászánok a huawei t5 és lenovo m10 3gb-os változatai felelnének meg.
Ezek sem valami új modellek.(huawei microusb)

Érdemes ezekre beruházni?
Milyen gyakran jön új modell?
Meddig várható os (legalább biztonsági) frissítés, illetve mi érhető el ezekre most?
Ahogy látom tabletekre az alternatív firmware nem nagyon játszik.

(#81011) gaborbol


gaborbol
őstag

Felesegnek kene valami 7-8” tablet olvasni. Millio google books es par amazon konyvhoz kene ezert a kindle kiesik neha megnez egy filmet netflixen is.
2-3 eves galaxy A tab-ja van es eszmeletlen be van lassulva. Van valami ertelmes marka, modell amit nezzek, vagy vegyek egy uj galaxy A-t? Kinomba mar az iPad mini 4-et is elkezdtem nezni, de nem koltenek nagyon $300 dollar felett.

(#81012) Dendytv válasza Dendytv (#81009) üzenetére


Dendytv
senior tag

Vagy egy Xiaomi Mi Pad 4-et néztem még ! Mivel járnék jobban ? Én ugy vélem a Xiaomival

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#81013) cidalain válasza Dendytv (#81012) üzenetére


cidalain
veterán

Viszont akkor az LTE verzió kell neked, a wifi only Mi Pad 4-ben nincs GPS. Illetve célszerű Globál verzióját venni a nyitott bootloader miatt, és kapásból cserélni a gyári romot alternatívra (legalább egy Xiaomi.eu romra)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81014) Dendytv válasza cidalain (#81013) üzenetére


Dendytv
senior tag

Azt hogy tudom majd cserélni. ? Nagyon noob vagyok ebben a témában miből tudom majd azt, higy global verziot vettem ? És ha nincs benne gps gondolom a google térképet fogom tudni használni ! Ugy hogy a telefonomon osztok netet !

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#81015) HAGYMAFA


HAGYMAFA
tag

Sziasztok!

A mai napon használatba vettem egy Huawei Mediapad M5 lite készüléket. Lehet nem jó helyen kérdezem, de mi lehet az oka annak, hogy a FB appban a történet sávot tableten nem látom. Telefonon ott van felül, illetve a tableten a FB lite appban is, de a sima FB apban nincs. :F :F

(#81016) cidalain válasza Dendytv (#81014) üzenetére


cidalain
veterán

Van topicja itt a forumon, benne egy szuper leírassal, mit hogyan csinalj. Számítógép kell a rom cseréhez. Azt hogy Global vagy Kínai verzió, azt jelzik általában a külföldi shopok. Kínai verzión is lehet romot cserélni, de ahhoz előbb bootloadert kell nyitni, amihez az engedélyt a Xiaomi adja meg pár hétig tart...
Telón csak netet osztasz GPS pozíciót nem. Így a google térkép ugyan meg fog jelenni, de hogy hol vagy rajta, az nem.
Szóval ez esetben mindenképpen az LTE verziót kellene venned. Ami persze nem tudja a hazai B20 4G frekvenciát.

Szóval szerintem lehet, hogy inkább nem ez a te tableted. Lesd meg a Chuvi Hi9 Pro típust. Ugyan kicsit nagyobb, 8.4" de minden alapból benne van (GPS, full 4G), és egy kicsit olcsóbb is, 120 dolcsi alatt akciósan, vagy kuponnal.

(#81011) gaborbol
Új Galaxy A 8" tabletben 2 GB ram van, cseberből lépnél vederbe. Ugyanúgy jársz ezzel 2-3 év múlva, mint a korábbival. Dollárban írtál keretet, talán külföldön élsz, vagy játszik külföldi rendelés?
3 GB ram azért elvárható ennyi pénzért, viszont nem nagyon van jó erős 8-as tabet. Lenovo tab 4 8 Plus amiben 3 GB ram van.
Vagy ajánlható neked is a Chuwi Hi9 Pro, ami 8.4". Vagy a Xiaomi Mi Pad 4 de az kompromisszumos lehet, és az elején szoftvert javallott cserélni.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81017) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Sziasztok, tudok szerintetek venni itt ph-n valami új-használt (ultra makulátlan) olcsó tabletet, amivel azért nem szenvedés az élet ? 30 max 35 körül.

Hugomnak kellene valami nyomkodó, pár éve a Tesco-s Op3n Dott akcióban szereztünk neki egyet, csak legyepálta, leejtette, stb. és hiányolja azóta is az ágyban este nyomkodást.

Méretre és egyebekre nincs semmi kritérium, de ha még 3 év múlva is elvisz alap dolgokat, youtube, facebook, email, spotify, szokásos dolgokat, az nagyon jó lenne.

Mi fér ebbe bele :F ? FHD, AC wifi, 3G RAM esetleg ?

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#81018) Dendytv válasza cidalain (#81016) üzenetére


Dendytv
senior tag

A Chuvi Hi9 Pro-n ugyan ugy fogok tudni játszani ? van olyan erős hardwerben ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#81019) cidalain válasza g0dl (#81010) üzenetére


cidalain
veterán

Ritkábban jonnek ma már uj tabletek. Huawei kinálata egy éve is ugyanez volt, Lenovo ugyan bedobta az E és M szériát, első totál belépő szint, és az M is csak inkább közép. Samu fejleszt, nekik vannak új modelljei, főleg 100e feletti szegmensben okésak, Tab A széria inkább középszint.
Csúcsgépekre szokott lenni frissítés, sőt még Android ugrás is, de középszinten ez nem jellemző: Samunál talán, de huawei T szériánál már nem viszik túlzásba. Belépő szint esetén egy bugfixnek is örülni kell.
Samukra szokott lenni Lineage, illetve a Xiaomi Mi Pad 4 (és 4 Plus) verziókra is van alternatív. (Utóbbinál ajanlott is gyorsan elfelejte i a gyári OS-t)

(#81018) Dendytv
Való igaz, kicsit gyengébb gép. Passz nem tudom mennyire érezhető, ha egyáltalán érezhető játéknál.

(#81017) Dißnäëß
Szeintem nem fér bele a 3 GB ram haszáltan sem
Lenovo tab4 széria, Huawei Mediapad T3 széria, 8 és 10" is akár. 2 GB ram csak HD.
Ha külföldi rendelés ok akkor a Chuwi Hi9 Pro elég jó 120 dolcsi körül, akcióval, kuponnal. 3 GB ram, fullhd-nál nagyobb felbontás, új (garit problémás lehet intézni, de a használton meg eleve lehet hogy már lejárt)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81020) fjanni


fjanni
tag

Ma jött meg a Galaxy Tab A 2018 T590 wifi tablet 66k-ért. 3 Gb ramja van, szép a képe és elég gyors. Bekapcsolás után 2 frissités is felment, android 9 került rá, úgyhogy szoftverben is korrekt. Szerintem aki csak böngészésre, zenehallgatásra, videózásra használja annak felesleges többet tudó drágább eszközt venni, erre a célra bőven megfelel.
Azért vettem, mert a nyáron rendeltem egy Chuwi Hi9 Plus 10.5 tabletet ami most meghibásodott. Azt hittem hogy tégla lesz, ezért rendeltem egy megbizható márkát hazai forgalmazótól. De közben sikerült elintéznem, hogy itt Mo-on garanciában megjavitsák a Chuwi tabletet. Elsőre nem teljesen sikerült mert még egyszer elromlott, de másodikra az alaplap csere után tökéletes lett. Azt billentyűzettel vettem (amit közben magyarositottam) és ceruzával, nagyon jó vétel volt. Nagyon jó kis gép, 3/64 GB ram, gyors, szép a képe, ugyanúgy használható mint a Samsung.
Most dilemmában vagyok hogy melyiket tartsam meg, de azt hiszem, hogy a Chuwit adom el. Ha valakit érdekel, 55-ért viheti, még garanciális.

(#81021) Dißnäëß válasza cidalain (#81019) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Ohh, köszönöm !!!!!

Külföld játszik, nézzek körül eBay-en ? Európán belülről (pl. UK) még ideérne.

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#81022) cidalain válasza Dißnäëß (#81021) üzenetére


cidalain
veterán

Ha játszik kulfold akkor persze mindenképp nézz körül.
Illetve Bannggood es Gearbest is szoba jöhet, vannak EU raktáraik, ahonnan gyorsan jön a cucc.
De való igaz, ha karácsonyra kellene akkor Kínából már nem rendelnék, mert nem valószínű hogy !egérkezik addig.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81023) Dißnäëß válasza cidalain (#81022) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Gearbest-en nincs, Banggood-on igen. Ha ránézel erre, ennél csak HK van, ez nem EU raktárról jönne, jól látom ? [link] Nem használtam még a banggood-ot..

Viszont elképesztő, mennyivel olcsóbb első ránézésre, mint az eBay. Persze hozzáteszem, eBay-en behúztam, hogy Europe-ból nézelődjön, így rajta az áfa, a HK-ból érkező banggood-oson nincs (szerintem), úgy van 130 körül most (+ belépési kedvezmény, ha lehet stack-elni a kuponokat).

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#81024) cidalain válasza Dißnäëß (#81023) üzenetére


cidalain
veterán

ja, ez Hongkongi (HK) raktár, karácsonyra már felejtős szerintem.
Igen, nem véletlenül írtam ezt a két webshopot, ezeknél általában folyamatos akció, vagy kuponkedvezmény van, olcsóbban is hozzá lehet jutni cuccokhoz, pláne az ilyen nagyobb értékűeknél tapasztalatom szerint. (apró pár dolcsis biszbaszoknál, viszont már nem feltétlenül igaz ez, pl tokok, kijelzővédők, egyebek)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81025) noaa válasza noaa (#81003) üzenetére


noaa
csendes tag

Erre valaki esetleg?

(#81026) FireFox1996 válasza noaa (#81025) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Most volt Euronicsban akciósan Lenovo Tab P10 4/64GB Wifis változat 69990 ft-ért. Szerintem ez best buy volt. ÉNn vettem 1et, és abszolút megfelel. És szerintem 3 év múlva is jó lesz.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#81027) zebede válasza FireFox1996 (#81026) üzenetére


zebede
őstag

Ez nagyon jó vétel volt, tekintve hogy a 4/64- es P10 100k körül mozog.

(#81028) maestro87 válasza FireFox1996 (#81026) üzenetére


maestro87
őstag

Mitől jó vétel? :F Antutu pontszáma 57 ezer, az nagyon kevéske. [link] :( Én 30 ezret nem adnék érte, akkor már inkább egy kínai tablet (Teclast / Chuwi) vagy a Mi Pad 4 Plus amivel egy kicsit foglalkozni kell.

(#81029) FireFox1996 válasza maestro87 (#81028) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

napi átlagos használat (youtube, filmet, web böngésző) mellett plusz az itthoni garancia jár.
Nekei 70e még belefér, ennél többet én nem adtam volna.
Akinek nem fontos a garancia, vegyen kintről!

"Mi Pad 4 Plus amivel egy kicsit foglalkozni kell." --> Nem sok embernek van kedve foglalkozni vele, használni akarják a legtöbben, ha egy tablettel is foglalkozni kell, akkor köszi!

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#81030) sumi4623


sumi4623
tag

Sziasztok! Edesapamnak szeretnek tabletet vasarolni!

Hány hüvelykes legyen a kijelző?
Lehetoleg 10 vagy annal magyobb
■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
Inkabb uj legyen
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy külföldi beszerzés (pl. eMAG, Amazon, kínai webshopok stb.) is opció?
Itthin szeretnem de szoba johet amazon es emag is
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
Leginkabb filmezesre szeretnenk hasznalni meg internetezesre
■ Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? (Lehetőleg konkrét összeget írj).
75ezret szannek ra

Valamint olyan tabletet szeretnek ami lte-s nem csak wifis!

Koszi a segitseget

(#81031) Tomirallye


Tomirallye
csendes tag

Sziasztok!
Erről lehet tudni valamit, mert sehol nem találom:
Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019) 3/32 Wifi
[link]

(#81032) zebede válasza maestro87 (#81028) üzenetére


zebede
őstag

Attól jó vétel hogy mindenhol 100k az ára, ő meg megvette 70k-ért.
Jó pár éve vannak tabletjeim és szégyenlem is borzasztóan de még egyszer sem futtattam antutut.

(#81033) cidalain válasza Tomirallye (#81031) üzenetére


cidalain
veterán

Itthon még csak a 2 gigás változatot láttam.

(#81032) zebede
Én sem :D olyan mint a kocsinál megnézni, hogy mennyi a vége. Minek? Úgy is nagyrészt 50-90-130hcal megyek. Az, hogy most tudom hogy üveghangon szakadékban hátszéllel 230, vagy 279 nem rohadtul tökmindegy?
Tabetnél nekem az a fontos, hogy amire használom, arra jó legyen, lehetőség szerint zökkenőmentesen. Engem nem érdekel a teszt, ezért nem csinálok. Mondjuk jó hogy van, mert amikor veszel akkor ez egy elég jó osszehasonlítási alap lehet, ami segíthet a döntésben.

(#81030) sumi4623
Huawei Mediapad T5 LTE

(#81029) FireFox1996
A foglalkozás itt azt jelenti, hogy rakni kell rá egy normális rendszert, mert a gyári nem ajánlott. Ez egyszeri 10 perc foglalkozás megvételkor (gyakorlatilag mint minden más tablettel, csak itt nem OTA-n frissítesz, hanem PC-ről). Nem olyan mint a kutyatartás, hogy minden nap tutujgatni kell 3 órát hogy normálisan menjen. Szóval aki a Mi Pad 4-et használni akarja, az tudja is.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81034) gaborbol válasza cidalain (#81016) üzenetére


gaborbol
őstag

Hello,

Koszi a valaszt. USA-ban elek, ezert irtam dollart.
Teclast M89 Pro lehet jo valasztas? Azt irjak egy olyan mint a mi pad 4.
Nem akarom mokolni, csak megvenni es hasznalni.

8” as Lenovobol csak 2 gigas van kb mindenhol, mar szetgugliztam mindent.
Erre a Chuwi Hi9 Pro ra most rakeresek.

(#81035) cidalain válasza gaborbol (#81034) üzenetére


cidalain
veterán

Jó lehet 10 magos helio x27 soc, 3/32 GB. 4:3 a kijelzője, így filmre nem ideális. Egy dolog nem tetszi benne, azt írják android 7 van rajta, ez lehetne kicsit frissebb (ezt leszámítva oké kb 130 dolcsiért)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81036) sumi4623 válasza cidalain (#81033) üzenetére


sumi4623
tag

Koszi szepen

(#81037) maestro87 válasza FireFox1996 (#81029) üzenetére


maestro87
őstag

Ezt a garancia dolgot sose fogom megérteni. Ebből az összegből két hasonló hardverrel szerelt tabletet is lehet már venni. Szóval nem tudom miért adják ezt még mindig ilyen drágán, pedig nem egy Apple.
zebede: Az még nem jelenti azt, hogy meg is éri.
Tesztet én se futtattam még, de kimovil szerencsére megteszi helyettünk. :)

(#81038) sb válasza cidalain (#81019) üzenetére


sb
veterán

Hi9 Pro-ról vannak itt hosszú távú tapasztalatok?
Teszt szerint hajlamos a lagra és van fent olyan is neten ahol idővel nagyon belassul.

Teclast T8 (de ezt már alig kapni) pedig talán nem annyira tartós az utánaolvasás alapján, vagy ezt rosszul gondolom?

Ez a kettő volt ami között gondolkodtam, ill. M89 (Pro). A simáról jókat írtak, de épp az volt az egyik, hogy smoothabb mint a X20-23 variánsok. A Pro viszont X27 lett, de jónak tűnik.

Valami egyéb, lehetőleg 8.4"-os ajánlat van hasonló árban?
Vagy a fentiek közül melyik lehet ami hosszú távon is jó lehet. Általános használatra ne lassuljon, játék nem lesz rajta.

(#81039) cidalain válasza sb (#81038) üzenetére


cidalain
veterán

Többen is vettek itt már Hi9 Prót, talán olvassák és beszámolnak. Kuponnal 110 dollár körüli ára miatt nagyon vonzó. Én is sokat szemeztem vele, végül én Mi Pad 4-et vettem akkor.
T8 már régi, nem véletlenül alig kapni

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81040) sb válasza cidalain (#81039) üzenetére


sb
veterán

Köszi.
Az M89 Pro sem rossz 90-ért, X27, 3/32 és a tesztek alapján elég gyors - egyelőre. :D
Mondjuk a régiben volt GPS is, ebben már elvileg nincs, de így sem rossz ennyiért.

A 4:3 arány is vonzó volt, 8"-on a 16:9/10-nek kicsi a magassága fektetve. De közben arra jutottam, hogy mégis jobb lenne 16:10, ha váltok, főleg mivel a 8.4"-osak már majdnem hasonlóan magasak mint a 4:3 7.9"... és jóval szélesebbek. :)

De kb. csak a Hi9 Pro maradt 100 USD körül, mint választék.

(#81041) zebede válasza sb (#81040) üzenetére


zebede
őstag

Hol 100 USD a Hi9 Pro?

(#81042) István2000


István2000
csendes tag

3 napja használok egy Teclast P 10HD – t.
Nem voltak nagy elvárásaim, elsődlegesen olvasónak vettem, de egyik ámulatból a másikba esek… A hangja: sztereó, tiszta és nagyon hangos, mély, magas, minden teljesen rendben van(fejhallgatón is).A képe is lenyűgöző, mkv filmet néztem, kristálytiszta kép és hang. 3 negativuma van, az egyik, hogy vámot kellett fizetnem a másik a gps(agps), a mai telefonokhoz képest nagyon lassú(még nem navigáltam vele, csak tesztelgettem), a harmadik hogy a fém ház miatt(jó minőségű és szép) folyton jéghideg a készülék. Teleraktam appokkal, minden szépen működik rajta, a böngészés is gyors.

István2000

(#81043) Somatom válasza István2000 (#81042) üzenetére


Somatom
veterán

A T10 is kellemes csalódás volt kép, hang terén. Fényerőben is jó. Eddig egyszer kellett fél fölé tolnom a fényerőcsúszkát. A HDMI kimenetével nem vagyok elégedett. Nincs DeX -szerű konverzió, 1:1 -ben tolja ki a képet és mivel a kijelző 16:10, a TV meg 16:9, ezért a kiküldött kép "gyászkeretes". A GPS ezen is olyan MTK -s. Ha már talált jelet, akkor müxik, de mire megtalálja .... Valószínűleg megválok tőle (ha egyáltalán el lehet egy ilyet adni. Nem szoktam eladni a kütyüimet, de ez teljesen fölösleges porfogóvá válna) és benevezek egy M16 -ra. Annak 16:9 -es a kijelzője és a plusz port is jól jön az asztali módhoz. Viszont, a kijelző sztem gyengébb minőségű, amitől tartok egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81044) cidalain válasza István2000 (#81042) üzenetére


cidalain
veterán

Honnan rendelted? Nagyobb webáruházak mindegyike rendelkezik olyan postával, hogy ne kelljen áfát, vámolást fizetni.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81045) István2000 válasza cidalain (#81044) üzenetére


István2000
csendes tag

Gearbest-en priority line. 3 hétre megjött vámmal együtt, de fizetni kellett.

István2000

(#81046) István2000 válasza Somatom (#81043) üzenetére


István2000
csendes tag

Lehet, hogyha tennék bele sim kártyát akkor jobb lenne a gps, mert úgy emlékszem hogy az agps igényli a sim-et, de...

István2000

(#81047) zlito11


zlito11
csendes tag

Sziasztok ! Van egy ASUS MeMO Pad™ FHD 10 (ME302C)-m. Örököltem. Keresem a neten mennyiért tudnám eladni, de nem találom. Bocs ha nem ide kellett volna ezt írnom, de nem találom a tablet beárazós topicot, mert gondolom erre nincs. Hol érdemes az ilyet eladni? Ggyorsan szeretnék megvállni tőle, nem szeretnék sokat ezzel bíbelődni.

Köszi, ha valaki segít !

M.

(#81048) cidalain válasza zlito11 (#81047) üzenetére


cidalain
veterán

Van pedig beárazós topic:
[link]

5 éves gép 2 magos intel atom soc, 2 GB ram. Nagyon max 25 szerintem, de ha gyorsan akarod eladni inkább 20.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81049) FireFox1996 válasza cidalain (#81048) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

20k-ért drága már. Add oda a szomszéd gyereknek!

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#81050) cidalain válasza FireFox1996 (#81049) üzenetére


cidalain
veterán

16-ért adtam el egy LG 7"-os 1 GB ramos tabot pár hónapja. Ebben meg nagyobb a kép fullHD, ràadásul 2 GB ramos. Persze kérdés, hogy akar e venni valaki ilyen tabot. Ha senki sem, akkor 1 marék rizsért sem fog elmenni.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.