Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49001) St3ven válasza cinemazealot (#49000) üzenetére


St3ven
addikt

Meg bizony, de már nem is emlékszem, hol olvastam, hogy adnak hozzá.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#49002) cinemazealot válasza St3ven (#49001) üzenetére


cinemazealot
addikt

Akkor én emlékszem rosszul, és a 7,85-öshöz valóban csak EU-s fej van, és egy 9,7-es leírásában olvastam a háromféle töltőfejről? :(

(#49003) St3ven válasza cinemazealot (#49002) üzenetére


St3ven
addikt

Lehet, mert én biztos, hogy láttam valahol (tesztben vagy youtube-on), és én csak a 9.7-est nézegettem.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#49004) laszlohu válasza cellpeti (#48998) üzenetére


laszlohu
addikt

Nem hiszem,
mondjuk ez más típusoknál is így van megoldva,
amúgy sosem árt a plusz tárhely.

(#49005) cinemazealot válasza St3ven (#49003) üzenetére


cinemazealot
addikt

Megvan, a Prestigio saját review-jában olvastam. Írtam nekik.

(#49006) St3ven válasza cinemazealot (#49005) üzenetére


St3ven
addikt

Még akár meg is lephetnek két plusz töltőfejjel, ha már így hivatalosan is a csomag része. :DDD

Viszont engem meg az bosszant most, hogy alighogy megkapom a tabletemet, az Edigitalnál behoznak egy 10%-os kuponkedvezményt az összes Prestigio tabletre. :W

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#49007) SG3rg0 válasza St3ven (#49006) üzenetére


SG3rg0
őstag

Ez már hét eleje óta van. Ha neten vetted küld vissza.

(#49008) cinemazealot válasza St3ven (#49006) üzenetére


cinemazealot
addikt

Látod, ezért nem szabad utólag a már megvásárolt termék árait nézegetni. :)) Bár engem azért vigasztal, hogy még így sem adják olcsóbban a 7.85-öt annál az árnál, ahogy én vettem... :P

(#49009) wachtertomi


wachtertomi
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám hogy a M-TECH aTab7t típusú tabletem meghibásodott. Az android logóig jut el,de nem lép tovább. Esetleg lenne valakinek ötlete? Vagy szoftver hozzá? köszönöm szépen a segítségeket előre is!

(#49010) maj-viktor


maj-viktor
őstag

VOYO X6i
https://www.youtube.com/watch?v=vaQFY1TN3vY

Ennek a tabletnak mi lehet a buktatója!? Mert valahogy hihetetlen a 100$ alatti ára a tudásához képest...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#49011) lev1227


lev1227
újonc

Sziasztok

Van itt valaki aki rootolást vállalna?
Egy zte grand x in-t (ice cream sandwich 4.0.4.)és egy lenovo ideatab a3000-et (jelly bean 4.2.2.) én nem merem bevállalni mert még sosem csináltam...

(#49012) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

Ár-érték arányban mennyire ajánlott ez a tablet?

Alcor Access Q787I 35.900 Ft 4 magos CPU 1gb ram 8gb tároló 2 sim 3G GPS. Ezzel akár telefonálni is lehet ha jól láttam igaz?

(#49013) Krepuska


Krepuska
csendes tag

Sziasztok!

TOSHIBA Excite Pro AT10LE-A-108 (v. 109)

Erre esett a választásom (míg le nem beszél valaki..). Olvastam róla jót, rosszat, de beleszerettem. Már csak azt kellene megtudnom, hogy meg szabad-e (érdemes-e) vennem, illetve, hogy hol, kis országunkban. Néhány web boltban kapni, bizalmam kevés (garancia, stb.). Külföldről érdemes venni, tudni fog az magyarul is, illetve annak lehet később valami hátránya? (Pl. hazai szerviz szóba sem áll velem, ha szükséges lenne).
Köszi előre is a befolyásolást.. :)

HUAWEI Mate 9; HUAWEI P20 Pro

(#49014) Fehercsoki


Fehercsoki
aktív tag

Sziasztok!

Tabletet szeretnék vásárolni, semmiképp sem szeretném külföldről rendelni, 25 ezer forintot szánok rá, kijelző 7"os legyen minimum, leginkább netezésre lenne használva, de néha azért 3Ds játékra is. Elég az 1 év gari is, de azért minél több annál jobb, a lényeg hogy minél erősebbet/jobb képernyővel rendelkező szeretnék. Mit ajánlotok?

(#49015) Fehercsoki válasza Fehercsoki (#49014) üzenetére


Fehercsoki
aktív tag

Illetve akár 30 ezerig is elmennék, most a Navon Predator 7-t nézegetem, ezt megéri választani ha a lényeg hogy gyors és erős legyen?

(#49016) Jámbor


Jámbor
tag

Üdv!
Szomszéd androidos eszközére az unokája bejelentkezett a saját E-mail címével. Hogy tudnám az eszközt eltávolítani az unoka androidos eszközei közül, hogy utána a szomszéd gmail-accountjával jelentkezhessek be rajta? Előre is kösz, hátha valaki tudja a megoldást.

Soha ne mondd, hogy soha.

(#49017) Jámbor


Jámbor
tag

Már másik topikon kaptam választ.

Soha ne mondd, hogy soha.

(#49018) bozarjoska


bozarjoska
őstag

Helló!
milyen többletet tudnátok ajánlani nekem?
netezés, filmnézés a cél! a lényeg hogy fémházas legyen és rá lehessen kötni valahogy monitorra
ha lehet 10colos az ár kb 50-60ezer de ha többért van azt is írhatjátok
köszönöm

(#49019) tjb007 válasza SPeti1984 (#49012) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ajánlott, és igen, lehet vele telefonálni is.

(#49013) Krepuska

Maga a modell ajánlott, itthon viszont nagyon kevesen forgalmazzák csak, egy kezemen meg tudom számolni.
Itt és itt tudod megvásárolni.

(#49014) Fehercsoki

Alcatel Tab 8 HD

(#49018) bozarjoska

Prestigio MultiPad 4 Quantum 10.1

(#49020) xxxyyyzzz111


xxxyyyzzz111
tag

Ez a gép mennyire vállalható? Lenovo IdeaTab S6000 59-373790

:R

[ Szerkesztve ]

(#49021) Krepuska válasza tjb007 (#49019) üzenetére


Krepuska
csendes tag

"Maga a modell ajánlott, itthon viszont nagyon kevesen forgalmazzák csak, egy kezemen meg tudom számolni.
Itt és itt tudod megvásárolni."

Köszi! Vajon mi lehet az oka ennek a gyér forgalmazásnak? Tudnád ajánlani valamelyik boltot? Az egyik 1 év, a másik 2 év garanciát ajánl ugyanarra a kütyüre... Ezeket vajon hol és hogyan lehet érvényesíteni? Annyi rossz tapasztalatot olvasni... :F

HUAWEI Mate 9; HUAWEI P20 Pro

(#49022) St3ven válasza Krepuska (#49021) üzenetére


St3ven
addikt

Minden esetben a forgalmazónál, opcionálisan a hivatalos magyarországi márkaszerviznél, ha van olyan. Egy év a kötelező, de ha úgy gondolja a forgalmazó, akkor a saját feltételei szerint adhat egy évnél többet is.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#49023) mikersz1


mikersz1
senior tag

Üdv.
Nexus 7 32GB Refurbished vagy Asus MeMoPad HD 7? Semmi extra felhasználás, netezés, kis játékok.

(#49024) Krepuska válasza St3ven (#49022) üzenetére


Krepuska
csendes tag

Köszi. Sajnos még mindig idegenkedem a web-es vásárlástól. A pécsi merlinhardver.hu ajánlata csábító, de vajon mire számíthatok? :F

HUAWEI Mate 9; HUAWEI P20 Pro

(#49025) St3ven válasza Krepuska (#49024) üzenetére


St3ven
addikt

8 munkanapon belül indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól, ha mégsem jönne be a termék. Ezt egy boltban történő vásárlás esetén nem teheted meg.

A visszaküldéssel járó költségeket természetesen neked kell állnod, de például a DHL Express 2.019 Ft-ért elviszi 24 városból bárhová belföldre, és még dobozt is adnak. :))

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#49026) St3ven válasza Krepuska (#49024) üzenetére


St3ven
addikt

Egyébként valószínűleg ők is külföldről rendelik meg, ha valaki megrendeli tőlük:

"Készlet: Külső raktárról (10 munkanap)"

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#49027) Krepuska válasza St3ven (#49025) üzenetére


Krepuska
csendes tag

Köszi a hasznos információkat. Azt sejtettem, hogy nem áll a boltokban hegyekben a tablet, mert minőségi német termékre hivatkoznak. Ha onnan van egy tablet (buta kérdés..) tudni fog magyarul is?
Az a DHL okos dolog, csak ne legyen rá szükség.. :)

HUAWEI Mate 9; HUAWEI P20 Pro

(#49028) tlala válasza tjb007 (#48977) üzenetére


tlala
addikt

Köszönöm!

(#49029) Mr. Nimbus


Mr. Nimbus
senior tag

Üdv néktek!

Már egy ideje szemezgetek ezzel a tablettel, csak nem tudom, hogy megéri-e a pénzét. Filmnézésre és internetezésre lenne tartva. A véleményt/véleményeket előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#49030) tjb007 válasza xxxyyyzzz111 (#49020) üzenetére


tjb007
nagyúr

Amennyire csak lehet :)

(#49021) Krepuska

Hogy mi az oka azt ne tőlem kérdezd, hanem a Toshibától.
Mindkét bolt megbízható, nyugodtan megrendelheted tőlük.

(#49023) mikersz1

Inkább az előbbi.

(#49029) kobajekill

Én inkább az Alcatel Tab 8HD-t ajánlanám többek között az IPS kijelzõ miatt is.

(#49031) Ipadipad


Ipadipad
tag

sziasztok
8-10" tabletek között jelenleg melyik a legjobb Tablet ?

elvárásaim:
- RAW és JPG photo tárolás miatt szeretnék Tabletet
- legnagyobb/legszebb felbontás
- lehetöleg minnél nagyobb akumlátorral rendelkezzen
- kinézetre az LG G Pad 8.3 és az ipad mini ami alapján keresgélek (minél vékonyabb a szegély annál jobb)
- márka mind1 lehet akár noname is :)
- ram minimum: 2GB
- ár : maximum 120.000ft ( szoba jöhet használt/új)

[ Szerkesztve ]

L26bKz

(#49032) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

E három közül melyiket ajánlanátok?

- ConCorde tab KRONOS
- ConCorde tab KRONOS IPS
- Alcor Access Q787I

(#49033) St3ven


St3ven
addikt

Vagy eddig is ilyen volt, és csak most vettem észre, vagy most lett ilyen, de a kijelző egyik fele a hófehér helyett sárga színű egy nagy, összefüggő foltban.

Olyan mintha egy függőleges vonal mentén ketté lenne osztva a kijelző. :( És nem, nem a szemem rossz, mert megfordítva a tabletet a kijelző másik felére esik a sárga oldal. Olvasás közben rendkívül zavaró, amikor a sárga felébe ér az ember szeme.

Ez normális dolog? Retina IPS-ről van szó.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#49034) Busterftw


Busterftw
veterán

Sziasztok

Tabletet szeretnék venni netezésre, sorozat és filmnézésre, ezért fontos lenne a jó minőségű kijelző.
7-8", bővithetőség, IPS panel esetleg full hd lenne a fontos, márka nem lényeg.

Ár is nyilván szempont legyen minél olcsóbb, tudnátok párat ajánlani? köszönöm

(#49035) Mr. Nimbus válasza tjb007 (#49030) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Köszönöm a segítséged!

(#49036) this is life válasza Ipadipad (#49031) üzenetére


this is life
Ármester

Google nexus10 , de itthon hivatalosan nem forgalmazott emlekeim szerint. Samsung galaxy note 10.1 ...

St3ven

Nem termeszetes dolog , vidd szervizbe... vagy ragasztasi hiba , vagy a ragaszto nem szaradt meg egyenletesen , esetleg az egyik fele nincs is ragasztva... vidd vissza !!

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#49037) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

tabletet keresek.

videóra, netre, képek nézegetésére. Ha lehet 3G + Wifiset keresek. Sztem a 10" jobb lenne. Használt is jó, de ha van újba megbízható az se gond. Nem tudom mekkora lenne jó ilyesmire ebben kérném a segítségeteket is.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#49038) Samott


Samott
addikt

Tud nekem segiteni valaki, hogy ez milyen launcher: kep Es hogyan tudom leszedni ezeket a "konyvtarakat"?

Illetve be van allitva egy "kepernyokimelo", ami minden feloldaskor masik hatteret rak a feloldokepernyore, azt hogy tudnam kitakaritani? Mit keressek az alkalmazasok kozt? (Cube U39GT) Koszi!

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#49039) cellpeti válasza cellpeti (#49037) üzenetére


cellpeti
veterán

illetve legyen rajta kamera Skypehoz

Tigris, tigris, csóvafény...

(#49040) cellpeti


cellpeti
veterán

Acer Iconia B1-A71 tabletről vélemény? Vagy esetleg Asus MemoPad HD 7ről?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#49041) this is life válasza cellpeti (#49040) üzenetére


this is life
Ármester

Mennyit szansz ra ? A 7 colosak kozul pl lenovo a3000, samsung p3100, asus fonepad ...stb az asus is okes !

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#49042) cellpeti válasza this is life (#49041) üzenetére


cellpeti
veterán

Nexus 7 is szóba jöhet

Tigris, tigris, csóvafény...

(#49043) laszlohu válasza cellpeti (#49040) üzenetére


laszlohu
addikt

Az Asus - ok, a Nexus 7 -ek is jók,
ha nem fontos a nagy felbontás, az alábbi gps- est is dicsérték :
[link]

[ Szerkesztve ]

(#49044) cellpeti válasza laszlohu (#49043) üzenetére


cellpeti
veterán

azért agyalok a Nexuson, mert arra jön frissítés. Illetve az jó lenne, ha OTG képes lenne a cucc

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#49045) cellpeti


cellpeti
veterán

azért agyalok a 3g+wifi kombón, mert itthon menyasszonyom nagyzüleinél nincs net és hát hétvégente jönni fog és jó lenne ha emailt tudna nézni, meg böngészgetni

elünyben részesíteném a nagyobb márkákat

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#49046) laszlohu válasza cellpeti (#49045) üzenetére


laszlohu
addikt

Amúgy a Nexus 7 - ből van 3G - s és 4G - s,
a 4G - snek a felbontása is nagyobb, az a 2013 - as Edition

[ Szerkesztve ]

(#49047) cellpeti válasza laszlohu (#49046) üzenetére


cellpeti
veterán

és a 4G mellett van wifi is?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#49048) this is life válasza cellpeti (#49047) üzenetére


this is life
Ármester

Mi lenne ha wifis tab melle vennel egy mifi-t , vagy hordozhato routert ? De ez csak otlet..mifi pl [link] mobil router (de ez melle kell stick is ) [link] az asus , illetve N7 jol sikerult darabok , ha a bovithetoseg lenyeges azert az n7 nem palya , mert nix lehetoseg ra. A wifi minden tabon alap...! Legfeljebb a kinai csodakon neha nem szuperal jol .... :DDD

Amugy ezt vennem [link] es melle egy mifi aztan csokolom . :)

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#49049) cellpeti válasza this is life (#49048) üzenetére


cellpeti
veterán

nem nagyon akarok rá ennyit költeni az a helyzet. Szeretnék minnél jobban kijönni belőle anyagilag. Ez esetleg?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#49050) marci1250 válasza cellpeti (#49049) üzenetére


marci1250
tag

Szia!

Én inkább ajánlanám a Prestigio Multipad 4 quantum 10.1-et, jobb mint az asus és ennek 7000es aksija van, olcsóbb és van belőle 3g is.

Family Guy S18E8 "Ez fiam az egyetlen dolog ami visszatart attól, hogy tenyéréllel basszalak ketté"

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.