Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48001) tjb007 válasza miksiy (#47997) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem a márkára voltam kíváncsi, hanem a típusára (pl. DSLR, videokamera, webkamera stb.).

(#47998) gigoloZdS

LG G Pad 8.3, ASUS MeMO Pad FHD 10
A fényceruza meg csak és kizárólag katódsugárcsöves monitorral/tévével működik, tehát ezt el is elfelejtheted.

(#47999) Garsza

ASUS Transformer Book T100

(#48000) beci

[link]

[ Szerkesztve ]

(#48002) z0d1AK válasza beci (#48000) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez mondhatni egy kínai a sok közül, hiába a név. Nem csak olcsóbb, de minden szempontból jobb az xTAB-79qci.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#48003) MR!! válasza 30z.Samu (#47951) üzenetére


MR!!
aktív tag

Próbálgattam az üzletben egy pár Tabletet. Olyan mint egy nagy okostelefon. Szép kijelzővel, tényleg gyorsabb, simább működés. Nekem még valahogy mindig olyan szokatlan. Andoridos telefonom van de teljesen még azt se szoktam meg. Zavar, hogy sokmindenben le vagyok korlátozva, hiába van superuser jogosultságom. (bár nem is nagyon értek hozzá, hogy túlságosan belenyúljak)

A win8 ...sztem nagyon rossz irányban halad a dolog. XP és win7 amit én személyszerint kedvelek.

miszter

(#48004) zolkas68


zolkas68
csendes tag

Sziasztok.
Kérdésem lenne. Kinai tabletteknél régebben egy *.img fájlt kellet phonix-el felmásolni és ha jót és jól csináltad már boldog mosoly volt. Most hogy kell? Tipus onda 975m? Sajna nem értem és olvasom a han nyelvjárást:-)

ebben a rohanó világban legyen időd futni is:)

(#48005) tjb007 válasza zolkas68 (#48004) üzenetére


tjb007
nagyúr

Minden chipsetnél más a módja a frissítésnek.
Allwinner - Phoenix + img lemezkép
Rockchip - RKBatchtool + img lemezkép
Amlogic - 3e recovery + zip

Az Onda V975M-ben Amlogic SoC (aka processzor) van, így ennél recovery alól lehetséges az új szoftvert felrakni.

(#48006) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ha valaki 35k körül jó tabletet keres, annak ajánlom az Alcatel OnetouchTab 8HD-t, amit 3 hete használ a család és ezt egy rövidebb leírásban meg is osztom veletek:

A gépet azért vettük, mert egy korábbi vásárlás (WayteQ xTAB-S7) olyan minősíthetetlenül rosszul sikerült, hogy kemény 4 nap után visszavittük a boltba. Az alap cél az volt, hogy a feleségemnek itthonra legyen egy olyan készüléke, amin mindent tud csinálni, mint egy Netbook-on, de ne kelljen rohannia töltőért 2 óránként és ne kelljen ki-be kapcsolgatnia. Felmerült több készülék is, de a boltban azon kaptam magamat, hogy ezzel szemezek és ezt ajánlgatom neki. Tudom, hogy reklámszöveg, de én naív ember vagyok, megbízok mindenkiben, szóval az eDigital-ban az eladó mondta, hogy karácsonykor vitték mint a cuktor az Alcatelt és egy sem jött vissza azóta, legalábbis ő nem látta. Maga a gép kivülről ugye a 8 col miatt sokkal jobb itthoni használatra, mint a kis 7-es WayteQ és mikor a szokásos alkalmazásokat feltelepítettük érdekes módon minden laggolás nélkül működött. Ez idestova 2-3 hete tart, szintén minden gond nélkül. Míg a WayteQ 4-magon és 1GB RAM-al szó szerint 1 nap után használhatatlanná lassult, az Alcatel két maggal és ugyanezen RAM-al szó szerint hasít.
Amire napi szinten használja a család:
Böngészés (a feleségem a gyári böngészőt preferálja, de a Chrome sem eszi meg az egészet)
Facebook + Messenger
Nyomtatás Cloud-on keresztül (ez napi szinten mindig előkerül, gond nélkül)
Hangouts
e-mail
Teszt jelleggel pár játékot ráraktam, kivétel nélkül jól futottak, de a saját 2012-es Nexusom-hoz képest érezni lehetett, hogy pár izzadságcsepp megjelent a homlokán (Real Racing3; Modern Combat, Dead Trigger2. Angry Birds rajta is maradt, külön a feleségem kérésére, simán fut mindig.
Ráraktam az HBO GO-t, hogy teszteljem a videóstreaming és lejátszás opciókat, ez is simán ment, habár a képarány néha érdekesen jelenik meg, mintha minden kicsit nyújtott lenne. MindigTV minden reggel a kicsiknek erről dobja az M2-es meséket kb. 1 óráig, ez is simán megy, csak kicsit melegedik.
Multitaskingot nagyon nem teszteljük, mert én csak ritkán nyúlok hozzá, Ő pedig azt már egy felesleges opciónak tartja, de itt is a Nexus-hoz képest tudom viszonyítani, hogy azért ha sok program kerül a háttérbe, azért ki-kilövi őket. Szóval, ha Facebook-ot hátraküldöd és 5 perc után kinyitod, már nem ugyanott nyitja meg.
Eddigi tapasztalatok alapján:
Pozitívumok: szép és nagy kijelző; SD kártya foglalat szépen panel alá rejtve (32GB-os kártya van benne, viszi rendesen); a processzor tökéletesen viszi a napi átlag folyamatokat (böngészés, nyomatatás, kis játék, videó, Facebook, Hangouts, e-mail). Van microUSB-s pendrive, azt is simán kezeli.
Negatívumok (inkább nevezném ezeket a kompromisszumos eseteknek, kinek mi az igénye ugye): Gyorsan merül - jellmezően 5-6 óránként kéri a naftát, de mivel csak itthon használjuk így nincs gond. Töltési idő viszont hullámzik. Eleinte nagyon gyorsan 2 óra alatt telerakta az aksit, de mostanában nyögdécsel, habár használjuk akkor is, ha be van dugva. Másik érdekes dolog lehet valakinek, hogy a készülék szépen összenoymható és recseg is mint a fene. Sőt, néha úgy be lehet nyomni hátulról, hogy elől elszineződik a kijelző, de mi direkt nem a legjobb gépet kerestük, hanem voltak olyan kritériumok, amikben kompromisszumkészek voltunk. Ilyen pl. a kamera. Van elő és hátlapi kamera, de mind a kettő szoaré. De ugye ez egy Tablet, nem pedig egy webkamera.
Jövőbeni tervezett fejlesztések: OTG kihasználtság vagy vezérlésre vagy egyéb dolgokra (külső vinyót vajon kezelne vagy csak a pendrive-ot?), ha ez nem akkor Bluetooth egér és bill. Később kerülne rá egy kicsit jobb képszerkesztő és grafikai program, valamint jobb felbtonsáú filmeket is szeretnénk majd erre a platformra átvinni, főleg ha hosszú útra megyünk a gyerekek miatt.
Összességében nálunk 10/7-es értékelést kap, de a 8-as kategória nálunk már 50-el kezdődik. Ár/Érték arányban ez 10/9, azonban elfogult vagyok :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48007) mrhyper


mrhyper
csendes tag

Sziasztok!
Tabletvásárlás előtt állok, az alábbi dolgokba kellene beleférnie:

- 7" kijelző
-itthon szeretném vásárolni mo.-n
-max 30 ezer a keret
-internet, egyszerűbb, kisebb játékok

Köszönöm előre is!

(#48008) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Az ilyen adapterekkel mennyire megy a hdmi-n keresztül a kép kirakása monitorra/tévére?
Próbált már valaki hasonlót?

Mert ha csak felesleges pénzkidobás, akkor inkább veszek egy sima otg-s usb hub-ot...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#48009) tjb007 válasza mrhyper (#48007) üzenetére


tjb007
nagyúr

Prestigio MultiPad 2 Pro Duo 7.0, Vega Q7108

(#48008) AxBattler

Megy, viszont csak az MHL képes micro USB porttal rendelkező készülékkel fog működni(amikből amúgy nagyon kevés van).

(#48010) AxBattler válasza tjb007 (#48009) üzenetére


AxBattler
félisten

Ó, azt hittem pedig, hogy általános lehetőség. :(
Meg kideríteni sem egyszerű...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#48011) Mike88 válasza AxBattler (#48010) üzenetére


Mike88
senior tag

Alternatíva lehet akár vmilyen DLNA&Airplay/miracast vagy akárhogy is nevezzük stick, amivel tükrözöd a tablet/telefon képét. 25-50 dollár között kapni, számtalan gyártótól, érdemes a kiszemeltről egy teszt videót nézni, mert vannak különbségek.

(#48012) csemberlen válasza AxBattler (#48008) üzenetére


csemberlen
őstag

Sima HDMI/ micro HDMI kábellal tökéletesen működik.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#48013) AxBattler válasza csemberlen (#48012) üzenetére


AxBattler
félisten

A gépemen nincs (micro)hdmi csati... :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#48014) tjb007 válasza AxBattler (#48013) üzenetére


tjb007
nagyúr

Akkor marad a Mike88 által felvázolt megoldás.

(#48015) sublett


sublett
tag

Ismertek olyan appot ami az audio lock screen helyét tudja megvaltoztatni? (nem rootolt készüléken)

(#48016) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, olvasgatom a topicot, mi a véleményetek az LG G Pad 8.3-ról? Van vmi jobb vétel esetleg kategóriájában s ilyen árban? Esetleg vmi komolyabb hátránya ennek a tabnak? Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#48017) tjb007 válasza junior11 (#48016) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincs jobb vétel nála a kategóriájában, mondatni best buy. A legnagyobb hátránya meg az ára lehet.
Érdemes beleolvasni a topikjába: [link]

[ Szerkesztve ]

(#48018) donjohnson válasza tjb007 (#48017) üzenetére


donjohnson
addikt

esetleg nexus 7 2013. bár igaz, hogy 1 collal kisebb.
én most egy ilyet nyúzok a memo pad 10 után (rk3188) és egy élmény vele netezni, mert érezhetően erősebb a snapdragon 600. nehezen akartam elhinni, de így van. :D

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#48019) AxBattler válasza tjb007 (#48014) üzenetére


AxBattler
félisten

Oké, köszönöm mindenkinek! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#48020) dionaea


dionaea
őstag

Sziaztok

Lehetséges tabletten egyáltalán, hogy megosszam a képernyőt. Theát megy a vaze naigácó alatta vagy mellette tehát a kijelzőn látom pl a winampot.
Lhete hülye kérdés. Autóba szeretnék táblagépet. a meglévőt lecserélném esetleg másra

Üdv

(#48021) junior11 válasza tjb007 (#48017) üzenetére


junior11
veterán

Köszi, olvasgattam a topicját, az ára szerintetek mennyit fog még esni? Remélem jön rá Kitkat... Ami viszont szöget ütött a fejembe, páran kifogásolták a fényerejét a kijelzőnek és a fehér szín sárgás árnyalatát... Sajnos nincs rá lehetőségem személyesen megtekinteni...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#48022) Redplee


Redplee
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Édesanyámnak szeretnék tabletet vásárolni. A fő használat munkával kapcsolatos. Email levelezés, illetve főleg webböngésző használata (rendelések kezelése... weblapról)

-hány hüvelykes legyen a kijelző? 10" körül
- új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? újat
- itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció? itthon
- mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? 100-110ezer körül.

Szempont a gyors működés -fagyásmentesen-, és lehetőleg jó akku idő. Kamera meg
bármi egyéb multimédiás képesség nem érdekes, mert nyilván nem lesz használva.

WIFI-t kell tudnia, sim-re nincs szükség.

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#48023) Male válasza dionaea (#48020) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, van amin lehet ilyet csinálni... egyes RK3188-as tabokra van megfelelő ROM. Pl Cube U30GT2 ( videó róla: http://mikecanex.wordpress.com/2013/09/01/multiwindow-android-on-the-cube-u30gt2/ ), illetve Pipo M8 Pro és Pipo M9 Pro, amikre elvileg szintén van megfelelő ROM.

(Igazán elterjedhetne ez...)

(#48024) tjb007 válasza junior11 (#48021) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezt így nem lehet megmondani, plusz ez az adott kereskedőtől is függ.

(#48022) Redplee

Ugyan ez a topik már csak az Androidos tabletekről szól, ennek ellenére erre a célra én mégis inkább egy Windows 8-as modellt ajánlanék, mégpedig az ASUS Transformer Book T100-ast.

(#48025) joy_k


joy_k
tag

Sziasztok!
Vasarlas elott allok 35k a keret ra, 10" erdekel allwinner procival ha lehet, 8Gb tarhely 1-2 Gb Ram core 2-4 lehet, g szenzor lenyeges es kemeny GPU-ja legyen. Mit tudtok ajalni nekem?

ez
vagy
ez
vagy
ez

ezeket neztem ki, de barmilyen valtozatot elfogadok.

Cegre kell vennem 5 db van kilatasba.
Koszi

(#48026) dionaea válasza Male (#48023) üzenetére


dionaea
őstag

Köszi
És ezt csak rom tudja mert most huawei s7 slim van az autóba, viszont ha jól menne a megosztás elgondolkodnék egy nagyobb táblagépen. Ezt mondjuk még magammal is le kell harcolnom mert lehet az már túl nagy. Viszont akár az is elég lenne hogy egy zene lejátszó alap funkciói megjelenjenek a kijelzőn.
Aztán lehet hülyeség az egész. Az igazi királyság az lenne ha valahogy tolató kamerát össze lehetne hozni egy táblagéppel. Láttam valami hóka móka táblagépet ami elvileg tudja de annyira nem győzött meg

(#48027) SirAlo


SirAlo
aktív tag

Hello, Splashtop Remote Desktop HD es Splashtop 2 Remote Desktop kozott mi pontosan a kulombseg? A masodik ingyenes az elso fizetos, nem tudom megeri-e megvenni, ha jobb kepet ad a fizetos es kevesbe laggol akkor lehet megvennem, mert en tv-re dugott tablettel hasznalom , es igy mar eleg jo minosegu kep kell

(#48028) CHIPman válasza dionaea (#48020) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Amelyiket lehet rootolni, arra nagy eséllyel telepíthető az Xposed framework, amin pedig fut az XHaloFloatingWindow, ami pedig megfelel a célnak. De érdemesebb jobban támogatott cuccot venni(ergo nem kínait, hanem Nexust vagy ASUS, Samsung), hogyha van vele valami gubanc akkor gond nélkül fel lehessen ébreszteni a halálból.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#48029) Chapel


Chapel
addikt

Üdv,

Van egy BEEX Mini Bee 3G nevű tablet, nekem ugyan a felbontás picit sovány és az akku is harmatos, de ez még elmegy kategória, ugyanis rendkívül jó áron kapnám.
Ami viszont nagyon nem gyere be az az, hogy egy Sennheiser fejhallgatóval, max hangerőn kocsiban utazva nem értem amit mondanak...iszonyatosan halk! Zene hallgatás dettó. Szóval mivel ez szvsz szoftveresen is megoldható valami volume boost-tal így kérdésem, mit ajánlotok erre, mi a bevált app.

thx!

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#48030) dionaea válasza CHIPman (#48028) üzenetére


dionaea
őstag

Köszi. Igazából annyira nem tudom mi legyen az s7 funkcionális szempontból megfelel nem vagyok felbontás mániás. Sebességgel sincs bajom amire használom tökéletes Sajnos az imperium galactica nem megy rajta ami az egyetlen fájó pontom mivel ahhoz 2.3 kell.
Ezért gondolkodom hogy mit vegyek és mekkorát.

(#48031) donjohnson válasza Chapel (#48029) üzenetére


donjohnson
addikt

lehet válogatni.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#48032) jsk


jsk
senior tag

Az edigitalnál most 39 900 a ConCorde Tab SLIM 16GB tablet.

(#48033) izomhod


izomhod
senior tag

sziasztok!

a samsung galaxy tab 3 mennyire lehet jó választás?

csak netezésre kell, semmi játék vagy filmnézés, lehet 8 gigás, az sem érdekes

vagy vannak 30 körül már 4magos nem olyan neves gyártóltól esélyesek 1 év garival, nem tudom a samsunggal mennyire konkurálhatnak.

nekem az is fontos, hogy a s-ra 2év gari van, gondolom ha baj van, rugalmasabbak is, jól gondolom? vagy inkább a 4magosak fele húzzak?

hoppá, a ConCorde Tab SLIM 16GB 39ért, elég baráti, nem?

köszi

[ Szerkesztve ]

(#48034) Nogren


Nogren
csendes tag

Üdv

Érdeklődnék hogy a fentebb említett tablet jó-e facebook-os játékokra?

Mennyire ajánlott?

Illetve ha van egy jobb ilyen célokra (film nézés, játékok) akkor várom javaslataitokat.

MAx 55-60k lenne a határ.

Köszi a válaszokat.

Feri

(#48035) tvamos válasza izomhod (#48033) üzenetére


tvamos
nagyúr

A tab 3 sosem volt frankosag. Ha nem frenkizni kell, hogy milyen top gyors, meg jatek, akkor szerintem vallalhato darab. Es megiscsak Samsung... szerintem...( Az osszes elonyevel, hatranyaval. Sok frissitesre ne szamits, ha jo, ajandek.)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#48036) student válasza izomhod (#48033) üzenetére


student
őstag

van valakinek slimje? ennek is gyenge wifije van mint a többi b-brandnek?

(#48037) CandySR


CandySR
tag

Sziasztok! Évek óta elégedett iPad1 használó vagyok, de már egy ideje állandóan kidobál a netről és applikációkból. Gondolom túlhaladta az idő a RAM méretét.
Nem nagyon szeretnék kisebb kijelzőt (9"). Illetve az egyik nagy előnye volt az iPadnek a hatalmas akksi kapacitás. (Androiddal nincs semmi bajom, Jiayu G3T telóm van.)

Mit javasoltok váltásnak? Előre is kösszi! :R :R :R

Don't push me 'cuz I'm close to the edge, I'm trying not to lose my head

(#48038) lazlogogola válasza CandySR (#48037) üzenetére


lazlogogola
tag

iPad 2 :C

(#48039) CandySR válasza lazlogogola (#48038) üzenetére


CandySR
tag

Jogos :)

Azt nem mondtam, hogy szeretném megúszni max. 50-60 rugóból és új készüléket szeretnék.

Don't push me 'cuz I'm close to the edge, I'm trying not to lose my head

(#48040) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello!

Hülye kérdés, M-tech atab7t -ehz van valakinek user manualja PDF-ben? Sehol nem találok.
Illetve support oldalt tud vlaki hozzá? A M-tech oldala tök döglött.

Mutogatni való hater díszpinty

(#48041) zaskar


zaskar
senior tag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani tabletet kb. 15 ezer körül, akár kínai oldalról is? Tudom, ennyiért mit várhatok, viszont olyan kellene, amiben a wifi érzékenysége normális, és nem csak a router 3 méteres körzetében használható. Ha valaki találkozott már ilyennel, kérem, írja meg! Köszönöm.

(#48042) qqcqqc


qqcqqc
őstag

auchan tablet, ezt is megértük :Y

(#48043) donjohnson válasza qqcqqc (#48042) üzenetére


donjohnson
addikt

tesco-nak már előbb volt ;)

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#48044) z0d1AK válasza donjohnson (#48043) üzenetére


z0d1AK
veterán

Bár a Tesco is kínai, de legalább némileg egyedi. Ezzel ellentétben az Auchan márkája kb. ugyan olyan, mint az Overmax, a ConCorde, MyAudio. Kiválasztanak egy modellt, kérnek belőle 1000, vagy több darabot, a kicsi kínaiak meg ráteszik a kívánt logót a házra. Ennyira Auchan tablet a Qilive. Persze a Tesco is ezt csinálja, csak ők egyedi dizájnt vásárolnak.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#48045) Chapel válasza donjohnson (#48031) üzenetére


Chapel
addikt

google...álmomba nem jutott volna eszembe :U
Máshogy írom: melyik az a progi ami tényleg mükszik, használjátok stb. pl. úgy erősíti a hangot, hogy a minőséget ne rontsa stb.
Szóval, kösz, de ha van ilyen, tehát saját tapasztalat az érdekelne igazán.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#48046) Kowi84


Kowi84
aktív tag

Ezt a gépezetet nézegettem: Prestigio MultiPad 2 Pro Duo 7.0

A keretem 40k. Mondjuk ez "csak" 30, de ha létezik jobb vétel 40-ig akkor azt a 10-et még rászánnám.

Nincs szükség hatalmas kijelzőre (7"-9") és 3g sem kell. Van jobb vétel ár/érték arányban ebben a 40k-s kategóriában?

(#48047) Submarine


Submarine
senior tag

Sziasztok!

Feltettem virtuális gépre a nemrég kiadott android-x86-4.4-RC1.iso -ról 4.4.2-őt.
Minden szép és jó, csak mivel ez PC, elég vicces láthatatlan egérrel kóricálni rajta.

Egyszóval hogy lehet elővarázsolni rajta a kurzort?
Hátha vágja valaki!
A billentyűzetet azt magától ismeri..

Azt hiszi magáról hogy tablet. És azt kell mondjam, régi netezős-filmnézős gépekre ez lesz a működő alternatíva, főleg most hogy az xp-nek is leáldozott.

Bocs ha rossz topicba jöttem!

(#48048) tjb007 válasza Kowi84 (#48046) üzenetére


tjb007
nagyúr

WayteQ xTAB-79qci, ConCorde Tab SLIM
A Prestigio MultiPad 2 Pro Duo 7.0 amúgy most csak 26e forint, ha esetleg emellett döntenél.

(#48049) mikersz1 válasza Kowi84 (#48046) üzenetére


mikersz1
senior tag

Most akciós az ediigtalnál, 26 ezer forintért elhozhatod.

(#48050) Kowi84 válasza tjb007 (#48048) üzenetére


Kowi84
aktív tag

És tudnak ezek annyival többet? (+14k) A felbontásuk például gyengébb mint a kisebbnek....

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.