Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35601) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Archos GamePad-ról mi a vélemény? :)

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#35602) z0d1AK válasza HornedReaper (#35601) üzenetére


z0d1AK
veterán

Semmi kiemelkedő hardver. Kb annyi, mint az xTAB-700dc, vagy a Koobe x7 Slim Plus. Annyival van előrébb, hogy vannak fizikai gombok rajta. Csak akkor éri meg, ha fanatikus játékos vagy. Ha volt PSP-d es újítanál, akkor van igazából értelme.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#35603) Mezcal válasza HornedReaper (#35601) üzenetére


Mezcal
addikt

Láttam az Auchanban. Tetszetős. Van benne egy program, amivel minden játékra be lehet programozni a gombokat és az analog karokat. RK3066-os, tehát egy ideig nem lesz gond a játékok futtatásával. Aki sokat játszik komolyabb játékokkal, azoknak kötelező.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#35604) z0d1AK válasza Mezcal (#35603) üzenetére


z0d1AK
veterán

Biztos Archost láttál? Van ilyenje az OverMaxnak is, azt inkább el tudom képzelni ott.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#35605) Gulyopapa válasza Viki84 (#35598) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Én a kijelző méretét tekintve örülök hogy a 10"-ost választottam.
A 7"-os picinke, bár jobban mobilizálható. Attól függ te mire használnád.
Olvasni, netezni, játszani, nekem jobban bejön a 10".

(#35606) Viki84 válasza Gulyopapa (#35605) üzenetére


Viki84
tag

Köszi! És konkrétan milyen gépet választottál?

(#35607) nextman válasza HornedReaper (#35601) üzenetére


nextman
aktív tag

Mennyibe kerul?

(#35608) tjb007 válasza nextman (#35607) üzenetére


tjb007
nagyúr

150 €

(#35609) Gulyopapa válasza Viki84 (#35606) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Prestigio 10.1

(#35610) nagypasztor válasza tonnoka (#35583) üzenetére


nagypasztor
tag

Be kell dugni a töltőt mindenestül és megmérni egy ampermérővel! ;) Akkor minden kiderül. Ha nincs, akkor egy Tv- rádió szerelő biztosan megméri secc-perc alatt!

(#35611) CHIPman


CHIPman
nagyúr

MyAudio 816QI-ról van valakinek tapasztalata? A bővíthetőség és a nagyobb kijelző miatt vacillálok a 8GB-os Nexus7 és ez között. Ennél lejjebb nem adnék(Rockchipest kihagynám már).

[ Szerkesztve ]

hardverapro.hu/tag/chipman

(#35612) this is life válasza CHIPman (#35611) üzenetére


this is life
Ármester

A myaudiot kerulnem a helyedben, azt inkabb ne, a soc se egy nagy villanas benne, de magyar ceg,szerviz is van olyan kutya rossz mint a tabletjeik. Inkabb nezz ra a prestigi ultimata 10.1 re epp csak 1 lehelettel gyengebb mint a myaudio 4 magosa....inkabb n7,vagy samu p3110...vagy gainward galapad de ez utobbinak nem bivaly az akksija.. de legalabb tegra3 es bovitheto,hdmi is van rajta...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#35613) CHIPman válasza this is life (#35612) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A HDMI nem érdekel, a Prestigio pedig ugyanúgy Kínából hozza a tabletjeit... Rockchipes tablet nem kell, ismerem a SoC-t, és szerintem baromi sokat fogyaszt, ráadásul a WiFi vevője is szar.

[ Szerkesztve ]

hardverapro.hu/tag/chipman

(#35614) fateless válasza this is life (#35612) üzenetére


fateless
veterán

Itt van nálam egy ATM7029-es procival szerelt tablet, egyáltalán nem rossz az a proci. Nem egy 3188-as, de a fél órás tesztelés során semmi bajom nem volt vele.
Melegedni azt tud, de az a tablet hibája, nem a procié.
Ugyanazon árért persze sokkal inkább 3188 kellene, illetve a Chuwi v88-nál amúgy sem látok most jobb ajánlatot a piacon (saját nézőpontból), de abban sincs SIM foglalat :W

MOD
Már úton van egy MTK6589-es procival szerelt tablet, majd írok róla, ha megjött...

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#35615) |AP| válasza fateless (#35614) üzenetére


|AP|
veterán

Ez a Chuwi V88 ez elég jól néz ki úgy egészében... Lehet ránézek még, bár túl sok infó nincs még róla

(#35616) Gulyopapa válasza CHIPman (#35613) üzenetére


Gulyopapa
addikt

miért ki nem ? :DD mindenki kínából hozatja / csinálja / csináltatja
Nekem tökéletesen bevált a Prestigio 10.1 ... ja és 8-10 órát simán kibír egy töltéssel ( az egész napot )

[ Szerkesztve ]

(#35617) Kobe válasza fateless (#35614) üzenetére


Kobe
veterán

milyen tabletben van ez a fajta proci ? mmint melyik típus van nálad :)

[ Szerkesztve ]

(#35618) anniediamond válasza CHIPman (#35611) üzenetére


anniediamond
csendes tag

a kijelző szerintem nem elég szép

(#35619) Mezcal válasza z0d1AK (#35604) üzenetére


Mezcal
addikt

Tényleg, Overmax volt. Meg ez gyengébb is.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#35620) nagypasztor


nagypasztor
tag

Üdv!

Azt akarom kérdezni a Samu Tab2-t használóktól, hogy az SD-s bővítés ugyanúgy működik, mint a telefonoknál?
Tehát van app2sd lehetőség benne, de a programok egy bizonyos részét a rom-ba teszi?
Gondolom igen, mert akkor nem lenne szükség bővített ROM-os verziókra.
Ha így működik, akkor az áttett programok kezelésében van nehézsége a Tabnak? Van esetleg, ami beszaggat, ha onnan tölti a rendszer?

Vagy a bővítés csak úgy lehetséges, hogy az SD-re képeket meg videókat lehet tenni?Köszi szépen!

(#35621) this is life válasza nagypasztor (#35620) üzenetére


this is life
Ármester

Root utan a link to sd ami mukodik rajta, esetleg atirni az sd elereset es az extendedet megadni a beepitett nand helyett. A link to sd reszlegesen mukodik rajta akar csak a telefonokon az app2sd...valamivel lehet lasabb mjnt a beepitett nand de egy class10 kartya eleg furge hozza...

Chipman
Mindenki kinaban gyartat, de nem is azzal van a gond,hanem azzal hogy ha otvar oem partnert valasztanak a brandelok, es ebben a myaudio sajnos az elmezonyben van. Az atm soc amugy gordulekeny mukodest kinal , a hatranya a jatekoknal es az erosebb gpu-t igenylo alkalmazasoknal utkozik ki. Ha mododban all inkabb varj egy rk3188 sockal szerelt tabra, ha eleg az atm ereje akkor is inkabb probalj mas brand utan nezni. Ja az overmax is felejtos a myaudio mellett...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#35622) nagypasztor válasza this is life (#35621) üzenetére


nagypasztor
tag

Tehát a rajta lévő 4.akárhanyas droid nem tudja alapból ezeket?! Szóval betelik a progival a 8a vagy 16 giga, és kész? (mármint ha nem nyúlok hozzá)

akkor az SD bővítés tényleg csak fájlok tárolására használható alapból?

(#35623) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Üdv,
A kérdésem az lenne, hogy nem tudja valaki egy ilyen tab recovery menüjét hogy lehet elérni? bluepanther
voyager

billentyűkombókkal próbáltam, semmi, adb sem játszik, device not found... fontos lenne, valakinek ötlet esetleg? hard reset kéne neki, elfelejtett képernyőminta miatt... (igen, női tulaj, nem nincs hozzá rendelce gmail :DDD )

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#35624) rii


rii
nagyúr

samsung galaxy WiFi-ből hanyasban van már GPS?
a 4.2-ben?
vagy csak az 5-ösben?

megtetszett havercsaj S3 mini-je ... azért ragadtam le ennél a tipusnál ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#35625) this is life válasza rii (#35624) üzenetére


this is life
Ármester

Minden androidos samsungban van gps, vagy mire gondolsz konkretan ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#35626) fateless válasza Kobe (#35617) üzenetére


fateless
veterán

Kis hulladék Allfine. Egész meglepő, hogy az áráért milyen. Rosszra számítottam, de nem rosszabb, mint más 1-2 magos ilyen árú alap 7"-es.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#35627) rii válasza this is life (#35625) üzenetére


rii
nagyúr

.-O

ezt nem is tudtam ...

arra gondoltam, hogy a napokban kaptam egy tippet ... mikor GPS-es kütyüt kerestem ... és az az 5-ös Samsung Galaxy WiFi-re vonatkozott ... ebből fakad a kétkedésem, hogy a 4.2-ben nem volna GPS?

de akkor a 3-as Samsung Galaxy WiFi-ben is volna?
(nagyon neház rákeresni a Samsung Galaxy WiFi-re mivel a WiFi miatt a mobiltelefonokat is mind kiadja .... )

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#35628) this is life válasza rii (#35627) üzenetére


this is life
Ármester

Keresd ugy hogy galaxy tab p1000,p6800,p5110, es meg sokan masok[link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#35629) rii válasza this is life (#35628) üzenetére


rii
nagyúr

nem ezek lennének a samsung galaxy WiFi-k?

bár ennek van a nevében még egy "S" is

bocsánat, ha félrevezettelek ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#35630) z0d1AK válasza rii (#35629) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nekem volt 4.2-m, abban volt emlékeim szerint volt wifi.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#35631) this is life válasza rii (#35629) üzenetére


this is life
Ármester

Az s-es galaxyk a samsung premium kategorias telefonjai,konkretan milyen tabot keresnel, milyenek lennenek az elvarasaid hw es sw tekinteteben?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#35632) Tim82 válasza this is life (#35631) üzenetére


Tim82
nagyúr

A Galaxy S Wifi/Galaxy Player termékvonal meg a Samsung iPod Touch-kihívója, btw...

rii: mire használnád a GPS-en kívül?

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35633) this is life válasza Tim82 (#35632) üzenetére


this is life
Ármester

Igazad van ,ez az egy termekuk nem volt nalam kepben..de leesett...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#35634) tvamos válasza HornedReaper (#35601) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ezt en is nezegettem, de amikor rakerestem a googleben, elegge lesulytoak a velemenyek. Vacek kijelzore es kenyelmetlen hasznalatra panaszkodnak.

Ezt igazan jol sikerult bearazni:
Asus PadFone 2 (A68-1A155WWE) ultrakönnyű telefon és tablet

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#35635) Simba86 válasza tvamos (#35634) üzenetére


Simba86
senior tag

(aki padfone-t akar venni, az olyan réteg, mint az almások, azoknál nem számít az árazás...)

példaként lásd a következő cikket

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#35636) nagypasztor


nagypasztor
tag

Azt szeretném kérdezni, hogy a billentyűzetes tokok és az OTG-kábelek mennyire vannak gyártóhoz kötve? Kezeli mindegyik készülék esetleg a másik gyártó által kínált terméket is?
Mert ha jól látom az árakban jócskán van különbség, de ha nincs kompatibilitási különbség, akkor nem igazán adnék ki 2-szer annyit egy samuért, mert samu, hanem megvenném a Concorde-ét. Vélemény?Köszi

[ Szerkesztve ]

(#35637) tjb007 válasza nagypasztor (#35636) üzenetére


tjb007
nagyúr

Amelyik saját rendszercsatlakozóval rendelkezik (jellemzően Samsung és Apple), ott értelem szerűen csak a saját csatlakozónak megfelelő OTG adapterrel használható, de a többinél, amelyeken mini vagy micro USB port van nincs semmiféle röghöz kötés.
A tokoknál ugyanez a helyzet, azonban előfordulhat olyan eset, hogy a tablet nem ismeri fel, így ezt vásárlás előtt jobb kipróbálni (persze csak ha van rá lehetőség).

(#35638) Mike88 válasza nagypasztor (#35636) üzenetére


Mike88
senior tag

Elméletileg az android a legtöbb billentyűzetet felismeri, szerintem inkább a minőségben lehet különbség, bár erre sem vennék mérget. Mindenesetre samuhoz pl. egy ilyen bill. jobban néz ki, mint a "klasszikus" műbőrből készült kínai.

(#35639) tvamos válasza Simba86 (#35635) üzenetére


tvamos
nagyúr

De szamit maz arazas, sajnos, ha ossze teszem egy tablet, (70k,) meg egy telefon (100k) arat, akkor nem jon ki belole, sot.... Pedig szerintem ez nem lenne irrealis elvaras. Majd megirom a CEO-nak is... :)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#35640) CHIPman válasza tvamos (#35639) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Azért egy PadFone2 szintű telefon messze nem 100k... :D

hardverapro.hu/tag/chipman

(#35641) keszo válasza tvamos (#35634) üzenetére


keszo
őstag

Végülis i5+ipad4 vagy sgs note2 10.1+sgs4
Összeállítás több mint 300e Ft.

[ Szerkesztve ]

Attila

(#35642) ribery22 válasza rii (#35624) üzenetére


ribery22
tag

A 4.2-ben van GPS, talán a 3.6-ban is, de nekem az előbbi van, azt tudom biztosra mondani.

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#35643) this is life válasza rii (#35629) üzenetére


this is life
Ármester

A termek samu oldala , samsung s 3.6 az irjak gps elerheto ???? Hogy ez mit jelent ...de lehet hogy csak hulye forditas. [link]

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#35644) dmzz74


dmzz74
csendes tag

üdv. tablet vásárlás előtt állok (nem is én, inkább a lányom, én meg próbálok segíteni neki). hármat nézet ki magának, a Navon Raptor 8', a Sencor Element 8 és a MyAudio 816-ot. szerintetek??? :F

(#35645) zoleeno1 válasza zoleeno1 (#35623) üzenetére


zoleeno1
addikt

Erre senkinek semmi ötlete?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#35646) this is life válasza dmzz74 (#35644) üzenetére


this is life
Ármester

A sencor element 8 , ha e harombol kell valasztani. A myaudiorol lebeszelnelek, de ranezhettek a prestigio multipad2 8 colosra is... amugy emlekeim szerint sencor element , megegyezik a navon raptorral...a sencort csak amiatt ajanlom mert jol meg szokta valasztani a kinai beszallitoit , es hatha most is igy cselekednek.. de arra keszulj fel se a sencornal se a navonnal em lesz sok support es frissites..

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#35647) masholnap válasza keszo (#35641) üzenetére


masholnap
senior tag

hát jobb is, főleg, hogy 2 készüléket kapsz :)

a padfone pad része valszeg azért olyan tré felbontású, hogy kompatibilis maradjon a telefon képernyőelrendezésével

(#35648) tonnoka válasza nagypasztor (#35610) üzenetére


tonnoka
tag

Mértem töltőfeszültséget, 2,8 V.....Az 5 helyett, ezért nem tölt a gyári töltő. :(

(#35649) mexel


mexel
veterán

Jobb minőségű adaptert hol lehet venni ami tablethez is jó? 12v 2A 2,5mm kellene, de ebay-on csak elég gagyi minőségűek vannak. Tartalékba kellene egy, így nem kellene mindig cipelnem. Illetve mire kell figyelni egy ilyen adapternél?
( a mostani mindig szikrázik egy nagyot amikor bedugom a konnektorba )

[ Szerkesztve ]

(#35650) dmzz74 válasza this is life (#35646) üzenetére


dmzz74
csendes tag

próbálom figyelni a használt hirdetéseket, a MyAudióból sok van fenn, akkor talán "szabadulni" akarnak tőle. bejött a képbe egy Omega nevű is, de nekem ismeretlen. erről valami info. egyáltalán azt sem tudom, hogy a 7 és a 8 collos között pl. a Navon Raptonál vagy a Sencornál miért van 10 ezer ft különbség, mert a paraméterekben csak a méretben látok különbséget. a tab. elsősorban youtube-ozásra kellene a lányomnak, ehhez kellene valami olyan találni, ami pár hónap múlva nem lesz elavult :( .

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.