Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75001) vilga válasza kovacs65 (#75000) üzenetére


vilga
tag

+1
nekem most érkezett innen
eddig kiváló

[ Szerkesztve ]

(#75002) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Sziasztok!

Anyámat szeretném meglepni tablettel és az általalt kinézett [link] terméket van erről vélemény?
Kamera üti pl. Samsung Galaxy Tab 4 7.0-át? :R

Facebook,fényképezni(eladó dolgai),filmet nézni. amit elvár.
Max Keret 30.000-35.000ft.

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#75003) Orlin válasza cidalain (#74982) üzenetére


Orlin
addikt

Szia!

Közben bejött a képbe a Lenovo Tab 4 8 Plus is.
Szóval,ha neked kellene dönteni akkor melyik mellé tennéd a voksod!?
Lenovo Tab 4 10 Plus vagy Lenovo Tab 4 8 Plus?

Netezés fb,tumblr hírek olvasása és néha pici játék.Erre melyik lenne a jobb döntés?Néztem a Tab 4 8 Plus-nak jóval kisebb az aksija mint a 10-nek.Akkor annyival kevesebbet is megy vagy csak azért kisebb mert a kijelző is kisebb,de kb azonos a bírásuk?A Lenovo Tab 4 8 Plus-ban meg 4 GB ram van.

Köszönöm a segítséget! :R

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#75004) KubanitoS válasza FoLey-v (#75002) üzenetére


KubanitoS
veterán

Hello,

Alap dolgokra minden bizonnyal megfelelő lesz, de akárhogy is nézzük ez egy noname 10"-es tablet 30 ezerért. A kamerája feltehetőleg nem lesz a legjobb.

Nézz róla videót és eldöntheted megéri-e.

40 párezer forintért van Samsung és Huawei 9,6 inches tablet. Ezek feltehetőleg klasszisokkal jobbak minőségben és kamerában is.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#75005) FoLey-v válasza KubanitoS (#75004) üzenetére


FoLey-v
addikt

Sajnos nincs videó róla,de nembaj ha kb. vállalható képet is csinál. Neki a lényeg amiket felsoroltam ha valamit elszeretne adni akkor tudjon képet csinálni és felrakni a netre ennyi. :)
Ennél többet nemtudok már költeni sajnos. :(((

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#75006) cidalain válasza KubanitoS (#75004) üzenetére


cidalain
veterán

Nem nem. Az a T1-es huawei mar felejtos 1 giga rammal. Az a samu meg soha nem is volt jo, meg 2 eve sem amikor megjelent, egy hulladek. Szoval ezeket el kell engedni.

30-ert en sem vennek noname tabot, de be lehet vallalni, 2 giga ram van benne.
A fenykepezes/kamera igazabol tokmindegy, meg a 100000 forintosban is szar, egy fenykepezohoz viszonyitva.

Update: hasznalt termekek eladasahoz megfelelhet. Nappali feny/ eros megvilagitas kelleni fog direkben, ugy vallalhato lesz.

(#75003) Orlin
Kisebb kepernyo kevesebbet is fogyaszt. A kepernyo az egyik, ha nem a legnagyobb fogyaszto egy tabletben/teloban. Igy a kisebb akkuval nem fog visszaesni az uzemido. Pontos erteket tesztekbol lehetne kiguberalni.
Ha eleg a 8 akkor en azt vennem.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75007) Land


Land
veterán

Üdv!

Látva az összefoglalót (Huawei MediaPad M3 Lite 10 32GB) van ajánlott 10"-os, 3 GB RAM-os tablet akár külföldről? Itthonról a Huawei MediaPad M3 Lite 10 32GB tablet lenne az árát tekintve a vetélytársa.
A keret kb. 70.000 Ft.
Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#75008) FoLey-v válasza cidalain (#75006) üzenetére


FoLey-v
addikt

Apámnak van Samsung Galaxy Tab 4 7.0-ás tabletje mondta,hogy az is megfelelne neki az a kamera minőség.
Annak is 3,2 mpx van benne mint ennek. Berendelem ennyiért megéri a 2GB ram FullHD és a 10 col-os kijelző. :)

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#75009) Land válasza Land (#75007) üzenetére


Land
veterán

Pl Teclast Master T10?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#75010) Orlin válasza cidalain (#75006) üzenetére


Orlin
addikt

És,ha a Huawei MediaPad M3 8.4-et is beveszem akkor is a Lenovo Tab 4 8 Plus felé billenne a mérleg?
A Lenovo Tab 4 8 Plus azért újabb valamivel.

Köszönöm!Ez volt az utolsó kérdésem a témában. :D

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#75011) cidalain válasza Orlin (#75010) üzenetére


cidalain
veterán

De meg kell nezni, a Lenovot hol venned. Itthon sok helyen a 3/16 gigas verzio van, ami azert elmarad a Huawei 3/32 vagy 4/64-tol. A 4/64-et egy helyen lattam, ott ugyan kedvezo volt az ara, de kerdes a gari.
A huaweibol a 3/32 is dragabb, 100 korul van, a 4/64 meg dragabb. Cserebe a jobb felbontas is ott van azert.
Nem tudnek donteni konnyen en sem :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75012) nagy.laurent


nagy.laurent
tag

Sziasztok!
Édesanyámnak (65) szeretnék karácsonyra laptopot venni, 60ezer forint értékben, 10"at, felhasználása igazából csak netezes, filmezés, alap játékok. Erre keresek megbízható gépet, 32gb ha lehet és 2 GB RAM-mal. Ha van jobb még jobb. Melyiket ajánljátok?
Illetve vennék még neki billentyűzettel tokot, van jó tippetek hogy hol és mit?köszönöm!

(#75013) kem001


kem001
tag

SZiasztok!

Tudja esetleg valaki, hogy a Lenovo Tab4-nél a 4 GB RAM-osnál mi a különbség itt?

(#75014) cidalain válasza kem001 (#75013) üzenetére


cidalain
veterán

wifi only/LTE
fekete/fehér

ez a négy variáns van

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75015) Zsoty


Zsoty
csendes tag

Sziasztok! Akai tabletnek van fóruma itt a Prohardveren?
Memória kártya behelyezéssel illetve kivétellel furcsaságok vannak.

Köszi!

(#75016) aerosmith válasza fabko (#74998) üzenetére


aerosmith
őstag

Huawei MediaPad M3 Lite 10

(#75017) smirdex


smirdex
tag

Sziasztok, én is a Lenovo TAB4 10 és Huawei MediaPad T3 10.0 között nem tudok dönteni. A Huawei most 50 alatt van, de vonzó a Lenovo nagyobb akkuja...Melyik a jobb választás? köszi

(#75018) raidx válasza cidalain (#74968) üzenetére


raidx
őstag

Már bocs de ez miért borsos ár? 3.99 $ 1,067.42 HUF Egyezerhatvanhét HU forint és 42 fillér.

0-45 euró között vámmentes/vámeljárás alá nem tartozó küldemény

45,1-150 euró között vámmentes, de 27% áfa terheli a küldeményt itt már van kezelési költség is.

[link]

A vám alapja: áru érték + Szuállítási költség + ÁFA + kezelési költság

Értéke a fentek 2,5%-a

A minőségre utaló rész maximálisan igaz.

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#75019) kovacs65 válasza raidx (#75018) üzenetére


kovacs65
senior tag

Az csak a bill tisztító ára. A bill jóval drágább.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#75020) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Lenovo P8 (TAB3 8 Plus vagy TB-8703F) tulajoknak mondanám, hogy a tegnapi / ami frissítéssel javítva lett az OTP-s SmartBank-al való kompatibilitás. Sajnos arról nincs infóm, hogy még mi frissült. Szemlátomást nem sok minden, mert pl. a sec. patch level marad...

[ Szerkesztve ]

(#75021) cidalain válasza raidx (#75018) üzenetére


cidalain
veterán

Jaja 36 dollar lesz az a billentyuzet.
A 45 euro ertek maganszemelyek kozotti csomagkuldesnel van. Egyeb esetben 22 euro a vameljaras ala nem tartozo kuldemenyek ertekhatara. Vam hiradastechnikai, mobilkommunikacios, informatikai muszaki kutyukre nincs, ha sajat reszre veszed.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75022) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

Mik a bestbuy tabletek 40-60k környékén? Kijelzőből elég a hd, inkább a megbízható fw és gyorsaság számit. Régebben a refurb nexus 7 2012/2013 megérte nagyon ebben a kategóriában, valami hasonló tökéletes lenne frissebb hardverrel.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#75023) aerosmith válasza Bdanyy (#75022) üzenetére


aerosmith
őstag

Mediapad T3 10'

(#75024) Orlin válasza cidalain (#75011) üzenetére


Orlin
addikt

Hát rágom még a héten a témát,de sokkal okosabb nem lettem... :D
Huaweibol a 3/32 nekem elég lenne mert tényleg minimálisan játszok a telefonon is egy játék van kb.
A Huawei gondolom már nem kap semmi frissítést a Lenovonak meg frissebb a rendszere azért.Bár arról is olvastam ott sem nagyon frissítgetnek.Igaz,ha stabil a rendszer nincs is szükség rá...
Ezt a videót néztem itt a Lenovo Tab 4 10 Plus vs. Huawei MediaPad M3 Lite van összehasonlítva és van benne egy Benchmarks táblázat amin a Huawei MediaPad M3 eléggé megelőzi a Lenovot.
Asszem a hétvégén döntenem kellene végre. ;]

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#75025) cidalain válasza Orlin (#75024) üzenetére


cidalain
veterán

A huawei M szeria szokott frissiteseket kapni. Mondjuk ott mar volt egy 6-rol 7-re frissites, de meg minidg konnyebben el tudom kepzelni hogy erre kijohet a 8 is, mint a Lenovora.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75026) kem001 válasza cidalain (#75025) üzenetére


kem001
tag

Miért tudod könnyebben elképzelni? Huawei általában(legalább is a telefonjaira) 2 év szoftvertámogatást ad, bár Tablet-jeire nem tudom, hogy ez mennyire igaz.

(#75027) cidalain válasza kem001 (#75026) üzenetére


cidalain
veterán

Mert lenovon nem lattam meg verziougrasos frissitest, huaeeien meg igen.
Ezert konnyebben el tudom kepzelni az oreot huaweien.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75028) bela85


bela85
aktív tag

Sziaszok!

Androidos tablet érintő cseréjével kapcsolatosan lenne kérdésem.

Cseréltem érintőt, de utána a színek nem szépek.. illetve elmosódottak.. az érintő megy.. tehát a csatlakozás jó. Ha a menüben elhúzom oldalra a következő képernyőre az ujjam, egy kis pillanatban látszik, hogy alatta szépen mutatja az ikonokat, de mikor nagyba bejön, akkor már nem...
Van valakinek valami ötlete, javaslata mi lehet a hiba?

[ Szerkesztve ]

(#75029) Bdanyy válasza aerosmith (#75023) üzenetére


Bdanyy
addikt

Köszi. Még Lenovo p8-at néztem

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#75030) valeno


valeno
tag

Sziasztok!

Barátnőm apujának keresnék tabletet karácsonyra ajándékba. Mivel nem vagyok otthon a témában, így szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek.

Hány hüvelykes legyen a kijelző?
A méret 8-10"-osban gondolkodunk.

Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
Mindenképpen újat, mivel ajándékba lesz.

Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy külföldi beszerzés (pl. eMAG, Amazon, kínai webshopok stb.) is opció?
Itthoni vásárlás lenne, mivel karácsonyra ide kellene érnie, valamint a gariztatás miatt is fontos lenne.

Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
Legfőbb felhasználása valószínűleg olvasás, filmnézés, interneten böngészés, végül egy kis játék is becsúszhat.

Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? (Lehetőleg konkrét összeget írj)
A maximális keret 60k, ennél több nem fér bele.

Ahogy olvasgattam az összefoglalót ebben az árkategóriában a 2/16 vagy 2/32-es ram/rom kombináció jellemző. Telefonokból kiindulva elég kevés a 16Gb tárhely, illetve a memóriakártyára másolás sem mindig a legjobb megoldás, tehát ha lehetne akkor 32Gb-s tárhely lenne a legjobb.
Mivel az olvasás lenne a legfőbb felhasználás valószínűleg, ezért jó lenne kékfényszűrő vagy valami hasonló megoldás.
A másik legfontosabb szempont, hogy pörgős legyen a rendszer jó sokáig, mert így, hogy én ajánlom nem akarok besülni vele. :D
Az összefoglaló alapján a Huawei MediaPad T3 10"-os és a Lenovo Tab4 8-10"-os verziójai jöhetnének számításba. Van esetleg valami más opció ezeken kívül?
Utolsó kérdés: Az adott típusokat honnan érdemes megvenni, hogy a gariztatás minél megbízhatóbb legyen?

Kicsit hosszúra sikerült, ezért elnézést kérek. Előre is köszönöm a segítségeteket! :)

(#75031) <Adamsky> válasza Bdanyy (#75029) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A P8 szerintem egy igen jó masina. Neked eddig azért nem mertem ajánlani mert a korábbi Nexus-okkal azért nem összemérhető. Erre ugyanis jó eséllyel már nem lesz új (7-es, 8-as ...stb.) Android (OTA-k azért jövögetnek rá). Ezt leszámítva nagyon jó ár/teljesítményű cuccról beszélhetünk. Sajnos most visszakúszott az ára 150-160$-ra, de volt ez 121$ is. Ha nem sürgős, akkor érdemes figyelni, és a megfelelő pillanatban rácsapni egyre.

(#75032) Repsol600


Repsol600
addikt

Sziasztok!

30.000ft körűl van valami használható 10"-os tab? Használt is lehet, vagy külföldi ami Eu raktárban van. Csak nagyon alap dolgokra lenne használva. Youtube, net, film. Az előny ha esetleg simes de gondolom ennyiért ilyen nem nagyon van. :D

(#75033) FoLey-v válasza Repsol600 (#75032) üzenetére


FoLey-v
addikt

Emagon van ez a csöppség bár nemtudom,hogy téged eltántorít a noname névtől. Vagy esetleg hátha tudnak neked jobbat is javasolni. :D
[link]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#75034) cidalain válasza valeno (#75030) üzenetére


cidalain
veterán

Jofele keresgelsz. Csak a Lenovo tab4, es a Huawei T3 johet szoba. Mind a 8 mind a 10" meretben ajanlott mindketto.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75035) valeno válasza cidalain (#75034) üzenetére


valeno
tag

Köszönöm a választ! :)
Honnan lenne érdemes ezeket megvásárolni a gariztatás miatt?

(#75036) Repsol600 válasza FoLey-v (#75033) üzenetére


Repsol600
addikt

A márka nem számít, a lényeg, hogy jó legyen. Sajnos az emag.ro oldalon ikább csak rosszat lehet róla olvasni. :(

(#75037) cidalain válasza valeno (#75035) üzenetére


cidalain
veterán

Igazabol mindegy. Ha gyari garit adnak hozza, akkor viheted kozvetlenulna szervizhez is, kihagyva a boltot. En azert valaminertelmesebb muszaki aruhazbol vennem, vagy egy nevesebb infos boltbol. A lenyeg hogy 2 ev gyari garancia legyen hozza.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75038) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Végül a Huawei MediaPad M3 8.0-ra esett a választás már azt nézegetem hol lenne a legolcsóbb. ;]
Olyan nagy szórás nincs árban amint nézem a 32GB-os verziónál.
Mall.hu-nál is néztem azért valamivel nevesebb áruház mint pár másik bolt ahol lehet mondjuk olcsóbb lenne pár ezressel.
De ha megfeszülök sem látom az oldalukon mennyi garanciát adnak rá.Én vagyok vak? :U
A többi boltnál általában 2 év gari van.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#75039) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

5 és 7 éves gyerkőcnek keresek 6-7" tabot. Az elmult 1,5 évben mindketten egy-egy lenovo A7-10f-et nyúztak, de sikerült taccsra vágni mindkettőt. :O
Most megint agyalok 2 újabb tab beszerzésén hasonló kategóriában 8mert már unom, hogy az asszonykám meg az én telefonomat szemetelik mindig össze).
Nyilván játékra kellene nekik, nem Asphalt 7-8 és társaival játszanak. Nem riadok vissza a használttól sem, de az újtól sem. olyan nagyon max 23K/db-ig mennék el.
Néztem ezt a pixi 4et. A felbontáson kívül mennyivel lehet rosszabb ez az A7-10-től? Esetleg van olyan vétel most ami A7-10 jellegű, de valamivel olcsóbb?
Nincs ellenemre a külföldi rendelés sem.

Segítenétek? (köszönöm)

[ Szerkesztve ]

(#75040) FoLey-v válasza Repsol600 (#75036) üzenetére


FoLey-v
addikt

Én is olvastam wifi problémával,de a szoftver frissítés orvosolni fogja.
Tegnap rendeltem meg majd jövőhéten megérkezik mi bevállaljuk. :P

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#75041) cidalain válasza AndrewTdi (#75039) üzenetére


cidalain
veterán

Az az alcatel hardveresen tok hasonlo a Lenovohoz. A szoftver milyen, nem tudom.
17-ert logikus dontes bevallalni, sot emagnal 16-ert adjak csak. Igy a ket darabra nezve 10 folott sporolsz a lenovohoz kepest

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75042) AndrewTdi válasza cidalain (#75041) üzenetére


AndrewTdi
addikt

igen, én is azért néztem az Alcatelt. 2 darabnál már nem mindegy, hogy mennyi az ár. reméltem van valakinek bensőségesebb tapasztalata.

(#75043) Repsol600 válasza FoLey-v (#75040) üzenetére


Repsol600
addikt

Lehet én is ezt választom, van 14 napos elállás is ha nagyon gáz lesz visszaküldöm. :)

(#75044) Thusor


Thusor
őstag

Van egy Huawei tabletem ami sajnos leesett a földre. Azóta a képernyő felső része kipattant a hátulsó keretéből, valamint a hátsó kamerát nem érzékeli a készülék. Csatolok fotót is. Ezzel lehet valamit kezdeni? Ha igen akkor melyik szervizet tudnátok javasolni?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#75045) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Sziasztok!

Apukámnak keresek tabletet. Leginkább netezésre lenne használva (youtube, böngészés) meg kisebb játékokra kártyajátékok, billiárd, autós játékok. Mindenképp Samsungot szeretnék, most is az van neki, egy Galaxy Tab 3 7.0.

A Galaxy Tab E 9.6-ot néztem ki. Ez mennyire felelne meg a leírtaknak? Itt leginkább a játékra gondolok, a kisebb játékokkal valószínű nem lenne gond, de pl. egy Asphalt 8 elfutna akadás mentsen?

(#75046) cidalain válasza Gabesz1019 (#75045) üzenetére


cidalain
veterán

Juj, azt felejtsd el. Az E széria ritka gyönge.
A szériát nezegesd. Vagy a kicsi 7"-osat, vagy a 10-es SM-T580-at. Mellékszál, hogy a Samu tabok ar-ertek aránya fos. Azonos árért sokkal jobb műszaki tartalmat kapsz más markaknal.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75047) Gabesz1019 válasza cidalain (#75046) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Köszi. Mindenképp valami 10" körüli kellene. Esetleg más márkából mi jöhetne szóba? Olyan 50e Ft a keret rá.

(#75048) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Gyereknek szeretnék valami strapabíró tabletet venni!
Sajnos mindig leveri, és bereped a kijelzője! Tokkal és üvegfóliával...

Vagy vegyek egy átlagos tabletet, és hozzá valami komolyabb tokot?
8.00" körül gondolkozom! Max.:100K!

(#75049) Pzoli2 válasza ZS3NI (#74932) üzenetére


Pzoli2
tag

[link]Itt láttam egy hozzászólást.

[ Szerkesztve ]

(#75050) <Adamsky> válasza Pzoli2 (#75049) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Én is válaszoltam már neki, de még nem jelzett vissza, hogy mire jutott.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.