Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) Palapo


Palapo
aktív tag

Sziasztok!

Apósomnak szeretnénk majd venni egy tabletet.
A méret 7"-tól felfelé.
Amire használná:
Netezés és Navigáció. Emellett apró dolgok lennének,mint képek és videók nézegetése, időjárás alkalmazás,stb.
Igazából a könnyű kezelhetőség a lényeg és a gördülékeny rendszer.

Valamelyik szolgáltatónál terveznénk megvenni a tabletet,mobilinternettel.
Eddig ezt a kettőt találtam,mondjuk túl nagy kínálatuk nincs...
Huawei MediaPad T1 8.0 LTE
LG G Pad 8.0 4G

Mi a véleményetek a fenti két készülékről?
Természetesen szívesen fogadok mindenféle javaslatot,ajánlatot,stb.

Köszi! ;)

Ha kell egy kis izgalom,játék,sport,stratégia akkor ezt ki kell próbálnod: http://www.powerplaymanager.com/r735324

(#66002) cidalain válasza Öszvér (#65999) üzenetére


cidalain
veterán

Na most mirol kell velemeny?
Az acerrol, mert alatta a linken meg alcor van.
Multkor irtam a huawei 8-asa az euronicsben csak 42. Snapdragon alap teljesen jo gep. Annyiert meg az ara is ok.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#66003) cidalain válasza Palapo (#66001) üzenetére


cidalain
veterán

Mindegyik jó.
Az LG régebbi darab, de nem jelenti azt hogy a Huawei jelentősen jobb lenne.
Mindegyikben Snapdragon soc van (400 vs 410), 1GB ram.
Az LG-ben 16 GB a háttértár, a Huaweiben csak 8 GB ez fontos lehet.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#66004) VAgica


VAgica
csendes tag

Sziasztok!
Vásárolni szeretnék egy táblagépet, de nagyon nem vagyok otthon a műfajban, ezért kérnék egy pici segítséget.
Próbálok a bevezetőben található kérdésekre válaszolni.
-8-10 colos kijelzőre gondoltam
-új készüléket szeretnék
-itthoni és külföldi is érdekel
-leginkább internet, különböző appok használata, filnézés is, és némi játék
-100.00 Ft-om van a gépre.
-Számomra fontos még, hogy asztali tartó funkcióval rendelkező minőségi-gyári teljes tokot tudjak venni hozzá!

Magánakcióban találtam két lehetséges versenyzőt, a Samsung T700 S 8.4 16 GB, és az Apple iPad Mini 2 Retina 32GB gondoltam. Szerintetek jó választás, vagy van jobb is?
Válaszotokat előre is köszönöm! :B

(#66005) Öszvér válasza cidalain (#66002) üzenetére


Öszvér
csendes újonc

Bocsánat, fogalmam sincs, hogy sikerült az Acert írnom. Az Alcor Access Q111M-ről kellene a vélemény.
Amúgy ismételten kösz a tippet, de az a 42 ezres weboldalról nem rendelhető és csak a Kaposvári üzletben kapható egy utolsó kirakati darab. Innen Pestről autó nélkül elmenni érte pedig kicsit nagyobb kihívás a kelleténél...

(#66006) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!

A fiamnak szeretnék egy tabeltet vásárolni. (10 éves).
Külföldi oldalakat nézegettem (banggood, tinydeal). 7 és 10 col is lehet.
Összegben max 30 ezerig, de minél olcsóbb, annál jobb :)
Tudtok esetleg valamiféle akcoót, esetelg tapasztalat alapjná ajánlani megfelelő tabletet?

Köszönöm!

(#66007) Shingen válasza Palapo (#66001) üzenetére


Shingen
addikt

LG G Pad 8.0 4G vedd! :)

風林火山

(#66008) Palapo válasza cidalain (#66003) üzenetére


Palapo
aktív tag

Csupán a háttér tár nagysága lenne a különbség?
Lehet az LG felé hajlok inkább... ;)
Köszi a helpet! :)

Shingen! Köszi! ;)

[ Szerkesztve ]

Ha kell egy kis izgalom,játék,sport,stratégia akkor ezt ki kell próbálnod: http://www.powerplaymanager.com/r735324

(#66009) cidalain válasza Palapo (#66008) üzenetére


cidalain
veterán

nagyjából igen. a snap 400 és 410 között nincsen egetverő nagy különbség. pláne nem olyan ami nagyban észrevehető lenne. az LG nagyon jól van optimalizálva KK alatt, de most már a Lolli is elfogadható a forumozók szerint. a másikról nem tudok nyilatkozni, annyira nem követem.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#66010) takkert


takkert
tag

http://tablet-pc.arukereso.hu/acer/iconia-b1-770-k75v-nt-lbkee-002-p294899621/?gclid=CJmWrKGFrMoCFQMcGwodRg4Nng

erről mi a vélemény?

(#66011) cidalain válasza takkert (#66010) üzenetére


cidalain
veterán

teljesen ok, vállalható tablet. az ára is jól be van lőve. semmivel nem tud többet mint a más 20-30 Ft közti tabletek, viszont nem is kevesebb azoknál.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#66012) fgordon


fgordon
senior tag

Sziasztok!

Milyen Android alapú tablet-et javasoltok, ha az a cél, hogy jól menjenek rajta a sport közvetítések, amelyeket Wi-Fi-n keresztül néznék? Még nem tudom, hogy milyeneket, de már láttam embereket, akik ezen nézik.
Mik a követelmények (CPU / RAM / SOC / stb ), hogy akadás mentesen menjen ez?
Akku nem lényeg, inkább az, hogy egy helyben töltőről is menjen. Meg az, hogy relatíve ne legyen nagy. Ultrabook/notebook is szóba került, de erről lebeszéltek, hogy felesleges a billentyűzet, ha úgyis csak nézek rajta valamit...

Nem akarok komolyabb iPad / Galaxy Tab-ot venni, annál olcsóbbat, ilyen maximum 30-40e Ft-ra gondoltam, persze ha olcsóbban is van ilyen, az még jobb.

Fontos még, hogy magyar nyelvű legyen az Android rajta.

Köszönöm... :R

▏▎▍▋▊▉ Gordon (eleinte azt hittem) ▉ ▊▋▍▎▏

(#66013) bach66


bach66
tag

Alcor Zest Q813IS-t érdemes még venni?
37 ezerért láttam egyik hazai webáruházban, 4.2 androiddal.

Nekem Chuwi 88S-em van, az új tablet lányomnak kéne, aki szintén szeretne 4:3 oldalarányú, 7,85 inches tabletet magának. És ha jól tudom, az Alcor Zest Q813IS t.képpen egy Chuwi V88 (2GB).
Vagy tudnátok hasonló nagyságú, oldalarányú tabletet javasolni 30e környékén?

Köszönöm!

(#66014) csendes válasza Gaborka30 (#66006) üzenetére


csendes
őstag

Most az edigital-ban van leárazva néhány refurbished tablet: [link]. Ezek közül a ME176CX-nél előfordul, hogy frissítésnél örökre elsötétül. de olyankor cserélik és egyébként jó tablet az is.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#66015) csendes válasza cidalain (#66009) üzenetére


csendes
őstag

Itt részletesen leírják a Snapdragon 400 és 410 közötti különbséget: [link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#66016) cidalain válasza csendes (#66015) üzenetére


cidalain
veterán

Koszi.
Ebbol nekem az jon le, hogy atlag felhasznalo semmit nem fog eszrevenni a ketto kozott. Tehat tokmindegy, nem?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#66017) this is life válasza cidalain (#66016) üzenetére


this is life
Ármester

Alapjaba veve mindegy , mert ahol kijonne a kulonbseg azt egyik tab se tudja 4giga ram vagy az folott.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#66018) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok!

Na nem tudom ,hogy jo helyre irok-e:-)!
Megjott az ONDA v919 air.
[link]

januar 11-en rendeltem ,fizettem es ma mar meg is kaptam:-)!

Meg csak toltom meg nezegetem ,de eddig rendben van.
JO a minosege es megfeleloen gyors mind az android 4,4, mind a win 10.
A win aktivalva van.
Android alatt eleg sok kinai cucc van benne. Majd ezeket lepuccolom .
Win alatt semmi nincs szinte:-)

Kivancsi vagyok az uzemidore.
Netezni ,filmet nezni vettem. Arra tokeletesen megfelel ennyiert:-)

Ha van kerdes, akkor nyugodtan.
Udv

(#66019) trafóóó válasza Hali1975 (#66018) üzenetére


trafóóó
tag

Nekem is megjött a Onda V919 3G Air 3G. :C
Pár napja még volt EU raktáron.
Alátámasztom az előttem szólót, szerintem sem rossz cucc.
Droid alatt a sok felesleges cucc nagyrészt lehet törölni.
Egyedül a Win10 tréfált meg első indulásnál a rengeteg házikó meg fenyőfa karakterekkel.
Elsőre kínlódós de beállítás után, meg 2-3 újraindítás és patent minden.
Ha van valakinek kérdése, ha tudok természetesen szívesen válaszolok én is.

(#66020) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Sziasztok!
A segítségeteket kérem! Probléma a következő: adott egy asus fonepad (ME371MG), nem veszi fel a töltést. Szétszedtem, az akkuja teljesen lemerült (0,02V). Sikerült az akkut bebikáznom, két nap alatt szakaszokban 3,7V-ig feltöltöttem egy 18650-es akku segítségével. A tablet így elindul, minden működik, csak a töltést így sem veszi. Az akkut 7%-osnak mutatja. Valószínűleg a töltőelektronika, vagy az akkuban lévő elektronika hibás. Az akkut kiszerelve teljesen feltöltöttem, beszereltem és a tablet összes funkciója működik. Amikor töltőre dugom a töltést is jelzi, de továbbra sem vesz fel áramot. Biztos valami kis hülye hibája van.
Abban kérem a segítségeteket, hogy ha tudtok ajánlani egy szakit dél-Pest környékén aki nem arany árban dolgozik, akkor tegyétek meg! Szeretném megmenteni ezt a fonpadet!

Üdv.: KamuMazsola

(#66021) this is life válasza trafóóó (#66019) üzenetére


this is life
Ármester

Grat mind a kettotoknek , szerintem jo tablet valasztottatok ☺ win alatt hogy muzsikal a vas ekkora felbontason ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#66022) cidalain válasza this is life (#66021) üzenetére


cidalain
veterán

Ez engem is erdekelne.
Mert a 10" nagy lesz, igy 8-asat kell venni, de ott meg fosok az FHD-tol, hogy winen hasznalhatatlan

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#66023) Hali1975 válasza cidalain (#66022) üzenetére


Hali1975
tag

Sziasztok!
Nekem eddig semmi gondom ezzel.
Elmegy.
De mivel foleg androidot hasznalok/a win csak egy plusz volt /, ezert ez nekem mindegy.

Most frissitem a win cuccait rajta ,meg telepitek egy ket programot/bongeszo , media lejatszo, virusirto, stb/.
Majd kiderul:-)!
Jelentkezem, ha mar egy kicsit belaktam...
Udv

(#66024) this is life válasza cidalain (#66022) üzenetére


this is life
Ármester

Nekem 10 colos van , csak sima hd , hat fel kell igy is skalazni hogy legyen esely a w10 tapicskolos hasznalatara . Droid az mas az jol skalazodik , sokkal baratibb erinton hasznalni , a win kevesbe de nalam 140%-os nagyitassal , egyenileg beallitott betu merettel korrekt. Nalam a droid a masodlagos , mert valahogy a w10 porgosebb sokkal tobb nem csak tartalom fogyasztasra valo progival uzemel .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#66025) trafóóó válasza this is life (#66021) üzenetére


trafóóó
tag

Lehetett tudni hogy fel kell majd húzni a méretet hogy használható legyen de nem gáz.
Szép a kijelző és így már használható is.Pedig nincsenek vékony ujjaim.
Ezt választ is most ezen írom és teljesen meg vagyok elégedve.Win nem akad, bár még nem laktam be teljesen.Szerintem nem volt rossz választás.

(#66026) pècsimunkás válasza this is life (#66024) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Èrdekes , èn nem vettem èszre semmit . A mostani tabletem HD , ezen sem , az előző 9,7 collos retina screen- en sem .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#66027) trafóóó


trafóóó
tag

Android alatt most olyan dologgal találkoztam amivel még eddig sosem.
Ha jack dugóval rádugok egy hangfalat egy idő után magától kikapcsol a zene lejátszás.
Gondoltam az alvó mód dologra de nem mert van hogy pl spotify alatt nem kikapcsolt képernyő mellett is megcsinálja.Rányomok a play-re és mintha visszadobná,és nem indul el.
Van hogy 2-3 szám is lemegy és csak utána áll le és jön elő.
Win10 alatt eddig nem jelentkezett.Ott okés minden.
Valakinek ötlet mi lehet ez???
Esetleg jut eszembe csinálhat ilyet a fólia ami gyárilag rajta van?

(#66028) wandor0930


wandor0930
aktív tag

Hali!

Tablet vásárlásán gondolkodom, de nem tudom hogy az alsó kategóriásokat érdemes-e megvenni.
Nincsenek nagy igényeim, csupán böngészésre és közben videózásra használnám.
Eddig telefonról oldottam meg, de a kijelző néha kényelmetlenül kicsi.

Szóval elgondolkodtam hogy ha egy olcsó tablet ezeket az igényeket megfelelően kitudja elégíteni akkor beruháznék rá.
20e Ft környékéig gondolkodom, mert heti 1-2 alkalomról van szó mikor használnám szóval nagyobb beruházást nem akarok.
Van választék ebben az árkategóriában is azt látom, bár többnyire számomra ismeretlen gyártók, és nemtudom érdemes-e beruházni ilyen árfekvésben vagy csak nyűglődés van velük.
Amin megakadt a szemem az az Asus MeMO Pad 7 ME70C .
Igaz találok talán erősebb hardvert is ebben az árkategóriában, de azokat a gyártókat nem nagyon ismerem.

Mi a vélemény, érdemes megvenni?
Esetleg tudtok alternatívát javasolni?7-8"os méretben gondolkodom.

[ Szerkesztve ]

(#66029) #70516736 válasza wandor0930 (#66028) üzenetére


#70516736
törölt tag

Esetleg samsung tab 4 7.0

(#66030) wandor0930 válasza #70516736 (#66029) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Köszi, de vagy nem jót néztem vagy nem fér bele a keretbe.
Én 35-40körül találtam azokat.

Viszont még egy szimpatikus darabot találtam.

(#66031) takkert


takkert
tag

Erről vélemény MEDION® LIFETAB® P8312?

(#66032) cidalain válasza wandor0930 (#66030) üzenetére


cidalain
veterán

Ez csak ketto magos, meg az Me70c is.
Probalj felmenni 22-re wayteq 7q kerul ennyibe.
De a legjobb 25-ert a Lenovo a7-10 vagy az Asus ME176CX lenne.
Ez a harom nem beleposzint, tenyleg jok. Utobbiak meg is erik a kis felarat a Wayteqhez kepest. Asusban raadasul 16 GB hattertar van!

Esetleg ha tenyleg nagyon arerzekeny vagy akkor ugyanezek hasznaltban.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#66033) mefistofeles

Skacok!
A fiamnak van (volt) egy Wayteq XTab 8Q (GPS) tablete. A kijelzője eltört. Nem csak a felső réteg, hanem az egész. Szerintetek el lehet adni némi apróért hozzáértőnek vagy úgy kuka ahogy van?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#66034) dragonfx válasza cidalain (#65997) üzenetére


dragonfx
veterán

csak droidos kell.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#66035) cidalain válasza dragonfx (#66034) üzenetére


cidalain
veterán

Akkor is azoknal a markaknal nezz korbe, bar a kinaiak mostanaban dual os-ban nyomulnak inkabb.
Csak androidos cucc keves van. Konkret peldat most nem tudok mondani.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#66036) Palapo válasza cidalain (#66009) üzenetére


Palapo
aktív tag

Ma voltunk a feleségemmel a telekomban és a telenorban meglesni a két tabletet. Mondtam neki,hogy szinte egyforma jó a kettő,csak az LG egy kicsit jobb és dupla akkora a háttértárja. Megnéztük,majd a feleségem kijelentette,hogy a Huawei sokkal jobban néz ki,mint az LG... Ennyit erről... ;)
Mivel minimális a különbség a két tablet között és - gondolom - memória bővítésre van lehetőség kártya behelyezésévelm,így esélyes a Huawei. ;)

Más!
Esetleg tudtok mondani véleményt a telekom és a telenor mobilinternetéről? Jó-e a csomag,illetve a hálózat gyors-e,megbízható-e,stb.?!

Ha kell egy kis izgalom,játék,sport,stratégia akkor ezt ki kell próbálnod: http://www.powerplaymanager.com/r735324

(#66037) bach66


bach66
tag

Tudna valaki 8 colos (7,85 colos) 3:4 képernyőarányú tabletet ajánlani 30 ezer környékén?

Örülnék, ha valakinek lenne ötlete!
Köszönöm!

(#66038) jeni válasza Palapo (#66036) üzenetére


jeni
félisten

A belső 1 vagy 2GB RAM (extra 3 vagy 4GB) és a 8 vagy 16GB ROM sokat dob az értéken ha minél nagyobb!!
Az egy dolog,hogy bővíthetőséggel micro SD kártyát tehetsz bele,több esetben nem is lehet appokat telepíteni arra.

(#66039) cidalain válasza Palapo (#66036) üzenetére


cidalain
veterán

Igen, ahogy leirtak az sd kartyara nem minden esetben lehet programokat tenni (root szukseges a legtobb tabletnel), igy a telepitendo programok szama meret fuggvenyeben erosen korlatozott (bar feleseg eseten nem valoszinusitheto tobb csucs jatek...) Nekem 8 GB-os tabom van, elferek, nem jatszadozom.

Eleg nagy mobilnet tapasztalatom van, bar sajna nem 3/4G, inkabb Gprs lefedettseg teren. Ez alapjan en aht mondom hogy a legstabipabb lefedettsege a telenornak van, szorosan vele a tmobile. Vodafon irtozatosan szar. (Es azert azt tegyuk hozza hogy a Gprs hangsavot hasznal, tehat ahol nincs ott telefonalni sem nagyon lehet, ott nem valoszinu hogy van mondjuk 3G sem)
Hozzateszem, a tapasztalataim orszagszintuek ugyan, de ez javareszt nem lakott teruletet jelent.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#66040) regener


regener
veterán

Melyik a legolcsóbb tablet GPS-ezésre?
Csak arra lenne használva kocsiban.

(#66041) cidalain válasza regener (#66040) üzenetére


cidalain
veterán

A legolcsobb ami kepes ra, vagy a legolcsobb hasznalhato darab?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#66042) regener válasza cidalain (#66041) üzenetére


regener
veterán

Hát nem részletezte haver apja, csak annyit hogy idehaza is elérhető legyen és sürgős :D

(#66043) cidalain válasza regener (#66042) üzenetére


cidalain
veterán

4 magos soc, 1 gb ram 1024x600-as felbontas, 7". Ezzel nagyon nem lehet melleloni.
Edigotalban Wayteq xTab 7Q akcios 22-ert. +5k eseten Sygic eu terkep is van hozza.
Wayteqnek van gyari autos keszlete: tarto es tolto. Ami lehet hogy jobb, mint egy univerzalis olcso kinai vacak (en M-tech tipusu univerzalist probaltam, az szar)

De be lehet probalni az Alcor Zest 780i tipust 18ert ha nagyon arerzekenyek vagytok.
Vagy esetleg valami hasznaltan.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#66044) underdark


underdark
aktív tag

Udv!
Jatekra alkalmas tablagepet szeretnek
1. Minimum 8"
2. Uj gep
3. Itthonrol
4. Jatekra (fo cel), film nezes
5. 80k, nagyon max 100k forint
6. 4G,LTE nem kell

En amit neztem es tetszik az a Huawei Mediapad M2, nem tudom ez mennyire jo a celra
Ha van ettol jobb ennyiert szivesen fogadom :)
Koszi!

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#66045) cidalain válasza underdark (#66044) üzenetére


cidalain
veterán

Jo, bar kicsit tul van arazva. Na nem mintha a vele egy kategoriaba esok ne lennenek. Szeri tem veheto a Huawei.
Esetleg Galaxy tab S 8.4, vagy Asus Zenpad S Z580 szeria az, ami egy liga.
Ui. Samu mar alig kaphato.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#66046) regener válasza cidalain (#66043) üzenetére


regener
veterán

Köszi! :R

(#66047) underdark válasza cidalain (#66045) üzenetére


underdark
aktív tag

Tetszetos ezaz Asus, foleg h 32gigas :S
De most odatevedtem Nokia N1re es hat eleg jonak tunik az is :D
Egy vagy ket eve volt vmi problema intel atom procikkal, hogy jatekok nem szerettek, ezt mar megoldottak?

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#66048) mgy


mgy
senior tag

Srácok, tippet szeretnék kérni...
Elsősorban "távirányítónak" szeretnék tabletet. Chromecastjaim vannak, erről menne film cast/stream tévére, zene meg a hifire. Nem igazán számít a mérete, talán jobb lenne a picit nagyobb méret, nem csak a 7".
Legyen bővíthető SD-vel, jó lenne a nagy(obb) közösségi támogatás (XDA), gyakori szoftverfrissítés, mobil adat nem szempont. Kulcsfontosságú a nagykapacitású akksi, illetve a sok kis gyerek miatt az elérhető 100 centi vastag páncél. :D

Fogalmam sincs, hogy ilyen gépet kb. mennyiért vehetek, nem írnék árat. Nyilván nem szeretnék feleslegesen sokat költeni.

Kösz előre!

(#66049) LimaBravo69


LimaBravo69
tag

Sziasztok,

szakértőkhöz lenne kérdésem.
Vettem egy Alcor Zest Q880I tabletet.

Egyes webáruházaknál volt kérdés, hogy a kijelző elfordul-e, válaszként egyértelműen azt írták, hogy ez Android sajátosság, nincs köze a tablet típusának a kérdéshez.

Nos, az Alcor kijelzője nem fordul el.
A beállításokban nem találtam ilyen lehetőséget.

Van ötlet arra, hogyan lehet előcsalogatni ezt a funkciót?

Kösz előre is a tippeket! :R

"The perfect number of watches for a collection can be expressed by the equation "N + 1" where 'N' = the number of watches you already have."

(#66050) Pacee87


Pacee87
aktív tag

Sziasztok!

Nem akarok senkit sem megbántani a kérdéssel, de szerintetek arra van lehetőség, hogy egy Andoidos Tabletre (MTK proci) valahogy fel lehessen hekkelni a Windows valamilyen verzióját (7, 8, RT, Phone)?

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.