Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92601) gyűrű válasza aldebaran (#92599) üzenetére


gyűrű
addikt

Fájlnézetben kell hosszan rányomni, és ott kiválasztod a beolvasás a médiatárba gombot, aztán amikor nem találja akkor visszatörlöd a nevét, és beirod a jót. Az estuary nál biztos hogy így van.

(#92602) aldebaran válasza gyűrű (#92601) üzenetére


aldebaran
őstag

Nekem nincs olyanom file szinten, csak hálózatban.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#92603) gyűrű válasza aldebaran (#92602) üzenetére


gyűrű
addikt

De, csak nem jó helyen vagy. Filmek > fájlok. Persze csak akkor ha a forrás hozzá van adva a filmekhez.

[ Szerkesztve ]

(#92604) aldebaran válasza gyűrű (#92603) üzenetére


aldebaran
őstag

Na, ezt kerestem. :R
Beállítások / Média / Médiatár / Videók... / Filmek.
Köszi! :R

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#92605) aldebaran válasza cof (#92578) üzenetére


aldebaran
őstag

Végül innen rendeltem, mert itt teljesen egyezik minden és itt van az utcámban. ;] Remélem, jó lesz
Akyga hálózati töltő 2000mA 5.5x2.1 mm AK-TB-02

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#92606) dgyuri0123 válasza dgyuri0123 (#92580) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Cseréltem tápot és "megjavult". Ismét megy a 2 db 2TB-os 2.5"-os HDD egyszerre. Gondolom haldoklott a táp...

Viszont azt nem tudná nekem megmondani valaki, hogy X96-on hogy tudnám életre kelteni a CE-t, mert figyelmetlenségből valahogy belső tárhelyről bootoltattam a boxot és onnan kezdve csak az android megy. Van valami trükk, hogy ismét a CE-re bootoljon, mint eddig? Nem sd-ről fut a CE, hanem telepítve lett belső tárhelyre, nem is én csináltam, hanem így vettem a boxot. Köszönöm, ha segít valaki, mert ehhez a részhez semennyire nem konyítok és jobban tetszett ez a CE, mint a már nem támogatott verzió.

Ha van valakinek eladó, jelenleg támogatott procis boxa, írjon privátot, mert vennék egyet "tartalékba"... :) Bocs, nem akartam itt boltolni, de talán nem túl nagy baj...kivételesen. :R

"csak a zene van"

(#92607) Zsömica válasza dgyuri0123 (#92606) üzenetére


Zsömica
aktív tag

Privi...

[ Szerkesztve ]

(#92608) szabeska


szabeska
addikt

Ha már táp téma: nálam egy 2TB-os külső HDD csak kattog, de nem pörög fel rendesen, nem is látja a CE (Vontar X3) A gyári táp lecserélése megoldaná ezt? Ajánlanátok budapesti elérhetőségű tápot nekem nem arany árban (gondolok itt a többezres szállítási költségre pl)? :R

F1

(#92609) szabeska válasza szabeska (#92608) üzenetére


szabeska
addikt

[link] ez pl megfelelő lenne? A gyári 5V/2A, azt tudom, ez 3A.

[ Szerkesztve ]

F1

(#92610) cof válasza szabeska (#92608) üzenetére


cof
veterán

A gyári táp lecserélése megoldaná ezt?

99%-ban igen. Elképzelhető az is, hogy a sokszor "hibás"-ként diagnosztizált BOX-ok hátterében is ez áll. Én alapból ajánlom a cserét minden esetben már az elején, mert a gyárinál kb. minden jobb. Csak ne ugyanolyan 300 Ft-osat rendeljünk be Aliexpressről. ;]

(#92609) szabeska Jó lesz, igen.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92611) dgyuri0123 válasza szabeska (#92608) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

3.5"-os HDD nem fog menni csak külső táppal. Nálam 2x2.5" megy 3A-es táppal. Eddig egy 3A-es Málna pc táppal ment, de az utóbbi időben már nem akart rendesen működni. Gondolom haldoklott. Ezt [link] vettem most. Ezzel megint megy.

"csak a zene van"

(#92612) szabeska válasza dgyuri0123 (#92611) üzenetére


szabeska
addikt

2,5" a HDD. CoF is koszi :R

F1

(#92613) Beni2360 válasza szabeska (#92612) üzenetére


Beni2360
félisten

Ideiglenesen meg lehet támogatni egy min 1A-s mobil töltővel. Y kábel, vagy egy USB hub és abba a + 5V táp. Nálam még a 3,5" tápos hdd-re is kellet az 5V támogatás a hub-nal.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92614) csuzda


csuzda
aktív tag

Sziasztok! Egyik barátom vitt a nővérének Korfura filmeket egy 1TB-os külső merevlemezen. Sajnos a tv nem játsza le, mert 2008as régi tv. Javasoltam neki, hogy vegyen egy tv okosítót. A választék nem volt a legnagyobb, így egy Xiaomi Mi Box S-t vett. A probléma, hogy a külső HDD-t hiába dugja rá a boxra, mindenképpen formázni akarja. Ki lehet választani, hogy removable vagy device storage, de bármelyikre megy ezt adja ki [kép] . Tudtok erre valamit mondani?
Előre is köszönöm!
Péter

(#92615) aldebaran válasza csuzda (#92614) üzenetére


aldebaran
őstag

A firmware-t update-elted? Lehet, megoldja.
Vagy előbb egy pc-hez kellene dugni és megnézni, hogy keres -e hibát a hdd-n.

[ Szerkesztve ]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#92616) csuzda válasza aldebaran (#92615) üzenetére


csuzda
aktív tag

Megkérdeztem, firmwire frissítéssel kezdett. Adata HD710P a merevlemez, NTFS-re van formázva.

Korfura repülővel ment, de nem emlékszik, hogy a hátizsákban vagy a bőröndben volt-e a merevlemez. Nem tudom, hogy fűtve van-e a repülőgép raktere, ahol a bőrönd volt. A hideg okozhat-e problémát? Az biztos, hogy amint megkérkeztek a TV-re rádugta a külsőt.

Próbálta valakivel lementeni a filmeket, de ott senkinek nincs 1TB össz helye... Nem hogy még szabad helye...

Mivel keressünk hibát a HDD-n? HDSentinel?

(#92617) nfsu17 válasza aldebaran (#92615) üzenetére


nfsu17
veterán

...vagy vannak olyan eszközök, amik saját fájlrendszert használnak (pl tévék, szolg-i STB-ok) és minden HDD-val így járnak el (formázni akarják a sajátjuknak), amit rádugnak.
Mi box s nem tudom ilyen-e

(#92618) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Használ valaki qbittorrentet entware-el telepítve? Nemrég frissítettem a legújabb verzióra (4.4.3.1) és azóta 1-2 nap alatt meghal a letöltés, és csak pár kb/s-el hajlandó letölteni. Ahogy újraindítom a boxot, megint megy max sebességgel.

Valaki találkozott esetleg ezzel, vagy tudja hogy kell downgrade-elni az előző verzióra? :B :R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#92619) nfsu17 válasza LLKobe (#92618) üzenetére


nfsu17
veterán

Hát én most tettem fel nexusra, vagyis 'alá', de kis idő után eltűnt a seed a cucc alól...nézem az oldalon és semmit nem seedeltem. Sokadszorra 'copom meg a qbittel ezeken a boxokon (win alatt nálam mindig jó volt), szóval ma is megállapítottam, hogy marad a transmission..atomstabil.
Nem, nem tudok segíteni. Próbáld meg a sokkal régebbi Csicsóka féle addont...hátha

(#92620) LLKobe válasza nfsu17 (#92619) üzenetére


LLKobe
veterán

Közben a logban megtaláltam mi a baj:

Most túrom mit lehet tenni. Mások is írják külföldi fórumokon hogy nekik is 3-4 nap után elfogy a ram és ugyanezt csinálja. :(((

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#92621) nfsu17 válasza LLKobe (#92620) üzenetére


nfsu17
veterán

Hogy megeszi a ramot, erről olvastam már min fél éve, de inkább több. A wines verziónál. Akkor csak nem sikerült javítani. De nem követem, TM jó nekem. Az egész hóbelebanc rendszer letöltésestül nem megy 600MB fölé sosem.

(#92622) zsuha


zsuha
aktív tag

Sziasztok,
1080p TV-hez, sztereó hangrendszerrel keresek lejátszót.

Szeretném ha valami jobban összerakott cucc legyen, de feleslegesen nem szórnám a pénzt, kizárólag letöltött tartalmakat nézek.
Eredetileg GT King-et néztem, de mintha jól megszaladt volna az ára (árfolyam), ha jól sejtem, felesleges is az nekem. Keret lenne rá, csak nem tudom, megéri-e.
Eddig laptop volt a forrás-> TV-hez HDMI-n és vezeték nélküli egér, de kicsit fárasztó átmásolgatni rá filmeket máshonnan (céges gép).

Kinek mi a kedvenc? Vagy a laptop kényelmét még így sem helyettesíti semmi?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#92623) trance89 válasza LLKobe (#92620) üzenetére


trance89
őstag

Ez az új libtorrent miatt van, bár elvileg már javítva van az új buildekben. Ettől függetlenül sajnos a 4.4.x verzióktól kezdve kész katasztrófa a qbittorrent.
Kb 2 éve 4.2.5-ös verziót futtatok 2db xpenology nas-on (natív nem docker install), nem létezik ettől stabilabb qbit build, ha utánaolvasol ez a legajánlottabb verzió. Havi 4-5 tera forgalom 300 aktív torrent mellett és egyetlen fagyással sem találkoztam pedig van seedben 800 meg 500 gigás pack is.
Aki CE alatt használná maradjon a Csicsóka féle 4.2.5-nél, attól jobb választás nincs. Itt kifejezetten igaz hogy nem mindig jobb az újabb verzió...

[ Szerkesztve ]

(#92624) ®abstract®


®abstract®
őstag

Nekem X96MP van. Mezítláb használom megfordítva. Ma vettem hozzá termál padot, ezt a fajtát

nagyon jó cucc így a gyakorlatban mert 15- 20 fokkal hűvösebb a tv box működésre mint előtte volt. Duplán raktam tehát 20 x 20 mm-ebből lett négy darab, lapokat vágtam és raktam kétszer kettőt a procira & vaslap & hűtőborda alá. :K

látom AliExpressen vannak olyan változatok amik 10 w/mk meg 20 w/mk teljesítménnyel bírnak. De mondjuk árban is drága egy olyan. Hát aki olyat vesz és oda teszi a helyére én nem tudom akkor lehet hogy már ilyen 30 fokkal hűvösebb lenne a készülék működése?!

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#92625) cof válasza ®abstract® (#92624) üzenetére


cof
veterán

Hát 30-al azért nem. Nekem ilyen 20 W/mK van ha igaz [link] és nagyjából -4-5 C-vel hidegebb lett az eddig használt kék helyett [link].

Még akkor is nyernél 1-5 C fokot ha csak 1 db-ot tennél rá és nem rétegeznéd.

Esetleg ha hardcore vagy akkor alumínium rúd [link] 15x15x100mm elég, és olcsóbb is mint a thermal pad olyan vastagságban ami neked kéne. Alulra, felülre meg elég lenne bőven egy 0.5 mm-es thermal pad. Vagy precízen levágod, hogy éppen feszüljön a vaslemezre és MX4 paszta.

Most mini ventilátorokkal kísérletezek és baromi jó eredmények vannak, nulla zaj mellett -15-20 C, majd jövök az eredményekkel hamarosan sokak örömére. ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92626) LLKobe válasza trance89 (#92623) üzenetére


LLKobe
veterán

4.4.2-vel még semmi baj nem volt. Korlátozott linux tudásommal megoldottam hogy csináltam mindenről backupot, entware remove qbittorrent, old repo-ból letöltöttem az előző jó verziót, feltettem, de elindítani nem tudtam. Valami libtorrent link kell neki, vagy nem jó a verzió vagy mittudomén, meguntam az egészet és visszatoltam a csicsóka féle verziót. Jó régi, de legalább jó. Majd pár verzió múlva megnézem megint az entware-es megoldást.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#92627) ®abstract® válasza cof (#92625) üzenetére


®abstract®
őstag

köszi a tippeket & ajánlatokat,de most már igy hagyom :K jo lesz igy hangtalanul,kicsit melegen,gyorsan lehülve.

kíváncsi leszek mire jutsz. egyébként ez a legjobb értékkel rendelkező thermal pad= 62,5 w/mk! [link]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#92628) Emperor_


Emperor_
addikt

Sziasztok!

Van egy ilyen készülékem: [link]
NAS-ról nézek filmeket a benne lévő TVMC alkalmazással. Eddig nem volt vele semmi gond, működik szépen. Nem piszkáltam semmit, a rajta lévő androidot használom.

Előfizettem a Disney + -ra és avval szembesültem, hogy a készülék nem támogatott, nem lehet a Play Áruházból letölteni az alkalmazást. Itt találtam egy megoldást [link] , ami alapján felraktam az APK-t. Működik is. A hanggal van problémám, mert nem mindegyik filmnél van. Egy plazma TV-vel használom, HDMI-n csatlakozom a TV-hez.

Jól értem, hogy a több csatornás hangú filmekkel van a gond?
Van erre valami megoldás, ami szoftveres?

/Magán a készüléken van optikai SPDIF, de nem szeretném a készülékek számát szaporítani :) .../

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#92629) flash-


flash-
veterán

tv okosótót (x96 max plus) milyen android appal lehet bekapcsolni ami tehát infrán bekapcsolja mint a gyári távirányító??
Esetleg gyári xiaomi távirányító appal lehet valahogy hozzáadni?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#92630) Beni2360 válasza Emperor_ (#92628) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem is van egy ilyen boxom pont azt nyuzom de CE rendszeren. A belső sata portot állandóan eldobalta és ezért mindent kiszedtem belőle és felturboztam a hűtést. Androidon nem használtam sosem mert igazából nem kadenciahelyesen játssza le a filmeket. A hangnak meg akar a tv is lehet ludas mivel nincs neki ahhoz a hanghoz már drivere. Na meg a média lejátszó is ugyan ebben a cipőben járhat. Desney-hez nem tudok hozzá szólni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92631) Emperor_ válasza Beni2360 (#92630) üzenetére


Emperor_
addikt

HDD-t vagy SSD-t nem tettem még bele, nekem a lehetőség tetszik, hogy erre fel van készítve.
A TV az 'régi', az okos TVk-előtti időből származik: [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#92632) AiRLAC válasza Emperor_ (#92628) üzenetére


AiRLAC
addikt

Valószínűleg nem tud DTS-t dekódolni, mert a gyártó nem vette meg a licenszt hozzá.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#92633) gyűrű válasza AiRLAC (#92632) üzenetére


gyűrű
addikt

Disneyn nincs dts.

(#92634) xtend


xtend
senior tag

Akinek van a tv box alatt usb-s venti: kikapcsol ha a CE is kikapcsol v csak akkor ha a konnektorból is kirántod a boxot/ventit? Köszi!

(#92635) ®abstract® válasza Emperor_ (#92631) üzenetére


®abstract®
őstag

evvel a plazma tv vel az a baj,hogy 1024x768 pixeles a felbontása :F 42 colon..nekem is van van 2009 pana plazma de az fullhd.ilyen [link]
lehet másik tv lenne javasolt. szerintem a qled tv elég jók:
fincsi darabok= [link] vagy [link]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#92636) Emperor_ válasza ®abstract® (#92635) üzenetére


Emperor_
addikt

Na ja, nem mai darab.
Szeretem, nagyon szép képe van. Fogyasztását most mértem: 140 W és 220 W között, fényerőtől függően.
Köszi a tippet minden esetre!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#92637) ®abstract® válasza Emperor_ (#92636) üzenetére


®abstract®
őstag

semmiség. ha neked megfelel..de azert vannak jobbak 😎
nekem 80-295W között ugrál-te nyertél ;]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#92638) cof válasza xtend (#92634) üzenetére


cof
veterán

Tanix TX3-ról tudok csak nyilatkozni S905X3. Ez elveszi az 5V-ot az USB3 és 2-es portról is CE leállítása után.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92639) Beni2360 válasza Emperor_ (#92631) üzenetére


Beni2360
félisten

Mint írtam kiszedtem és egy nagy hűtő bordat raktam a procira. SSD is volt benne és arról bootolt a CE de eldobalta a HDD-SSD-t és megszüntettem. Egy jó pozitívum, hogy felfelé áll a CPU.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92640) xtend válasza cof (#92638) üzenetére


xtend
senior tag

Köszi. HK1 box (Vontar x3) lesz a delikvens, remélem az is. Bár még tesztelem mert eddig egy x265 4K HDR filmnél ment fel 70 fokig, amúgy alatta van a hőfok. Hűtését nem moddoltam csak raktam alá 4db 20mm-es lábat, hogy ténylegesen "kapjon levegőt". Majd meglátjuk...

Más (nem csak CoF-nak):
Láttam a CE fórumon hogy bl301 injektálásban van usb power funkció, az működik?
[link]

(#92641) cof válasza xtend (#92640) üzenetére


cof
veterán

Más (nem csak CoF-nak):
Láttam a CE fórumon hogy bl301 injektálásban van usb power funkció, az működik?

Nem próbáltam még sose bl301-et mert módosítja a bootloadert. Szerintem ez már a CE 9.2.8-ban javítva van, hogy kapcsoljon le, mert a kérdezőnél még CE 9.2.7 volt a legújabb gondolom akkor.

Azt is észrevettem, hogy működik a bekapcsolás régi távval is, én még egy S905 távját használom remote.conf-al. Régebben nem működött.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92642) xtend válasza cof (#92641) üzenetére


xtend
senior tag

Köszi

(#92643) Met


Met
nagyúr

Sziasztok!

2 éves lejátszó (X96 mini Android 7.1 Smart TV Box 2GB 16GB Amlogic S905W Quad Core 2.4GHz) pár hete azt csinálja hogy néha kicsit szaggat a kép (a hang nem).
Van hogy a 2.-3. sorozat rész után (idáig csak egy sorozatnál találkoztam a jelenséggel), de volt olyan is hogy közvetlen bekapcsolás után.
Box restart után megjavul.
CE (9.2.7) fut sd kártyáról.

A box
- haldoklik
- melegszik? (bár egy sima reset után nem szaggat, nem hagyom hűlni és közvetlenül bekapcsolás után is csinálta)
- nem bírja a film kódolását (AVI (XviD - XviD project) Felbontás: 640 x 368 pixel, Bitráta: 985 Kbps, Képkockák száma/mp: 23.976, Oldalarány: 16/9)

Vagy az SD kártya haldoklik?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#92644) Emperor_ válasza Beni2360 (#92639) üzenetére


Emperor_
addikt

Jól értem, hogy az eldobálás megszűnt a hűtés javításával?
A tetőt vissza lehet tenni most?

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#92645) blakey válasza Met (#92643) üzenetére


blakey
titán

- nem bírja a film kódolását (AVI (XviD - XviD project) Felbontás: 640 x 368 pixel, Bitráta: 985 Kbps, Képkockák száma/mp: 23.976, Oldalarány: 16/9) - hardveres gyorsítás beállításainál keresd a megoldást. Frissítsd 9.2.8-ra.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#92646) T-master válasza xtend (#92640) üzenetére


T-master
tag

Szia, nekem Vontar nem kapcsolja le az USB-t csak ha áramtalanítom.

(#92647) xtend válasza T-master (#92646) üzenetére


xtend
senior tag

Az gáz. Köszi az infót

(#92648) Beni2360 válasza Emperor_ (#92644) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem jól érted. Kiszereltem a kábelt, meg a HDD tartót is. És csak a felső borító ment vissza. Elfert volna hdd tartó, de mivel nem kell és úgy vettem észre jobb a levegő áramlás ha nincs benne. Kb 2,5 éve totál meghalt se kép se hang amikor egy réz ventilátort rögzítettem rá és oldalánál ragasztó pisztollyal rögzítettem. Most tavasszal elő szedtem mindent kipucoltsm belőle és el indult akkor kapta ezt az alu bordat. A kicsit amit látsz azt leszedtem. Amióta elindul azóta az x96max+ szanatórium a van és annak is át epitettem a hűtést ,már linkeltem. Most az is passzív hűtéssel működik.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92649) cof válasza T-master (#92646) üzenetére


cof
veterán

Melyik típus?

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92650) Beni2360 válasza xtend (#92647) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát nekem évek óta van egy távos 3db-s konnektor szett ami a szobában minden ilyen gondot megold. Egy van egy fali karhoz, egy a boxhoz, egy meg mehet egy hosszabbító elé mindent aramtalanitani.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.