Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92501) Melorin válasza nfsu17 (#92498) üzenetére


Melorin
addikt

Ki volt kapcsolva az SSH. Így újra kellett húznom a rendszert nulláról.

(#92502) -szabi- válasza Beni2360 (#92500) üzenetére


-szabi-
őstag

Pedig pont neked írtam fél éve: CE honlapján 19.3 matrix letöltésére a legördülő menüben szerepel a dobozom.
Aztán írtam a másik topikban, hogy nem ment az exoshark visszaraktam a régi CE-t.
Szóval ezt most így nem értem. :F
Nah de ez most mindegy, csinálok egyet a 9.2.8-as (legacy) verzióval, kérdésem itt melyik kell:
CoreELEC-Amlogic-ng.arm-9.2.8-Generic.img.gz vagy CoreELEC-Amlogic.arm-9.2.8-Generic.img.gz?
Illetve hol vannak a 9.2.8-hoz tartozó device tree-k?

Közben próbálom az android alatti kodit is beüzemelni és az összefoglalóban ajánlott Amlogic tv box tool-ot nem tudom használni android alatt mert lejárt, ebből van újabb, mint a fellelhető 2019-es kiadás?

(#92503) vargalex válasza -szabi- (#92502) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Mivel az ng kernel által az S912 nem támogatott, így neked a CoreELEC-Amlogic.arm-9.2.8-Generic.img.gz kell. A device tree rajta lesz a kártyán (ha a linkelt image-t kiírod) az első (fat32) partíción lévő device_trees könyvtárban. Onnan kell a partíció gyökerébe másolni a számodra megfelelőt dtb.img néven.

Alex

(#92504) Beni2360 válasza -szabi- (#92502) üzenetére


Beni2360
félisten

Szóval ezt most így nem értem - igen de ott s905x-ről volt szó most meg én az S912-ről írtam. És írtam is milyet fogad el max.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92505) -szabi- válasza vargalex (#92503) üzenetére


-szabi-
őstag

Mivel mátrixhoz a device tree külön ott van a főoldalon a régihez is ott kerestem.
Köszönöm így már remélem menni fog.

#92504 Beni2360
Igazad van erre rosszul emlékeztem.

SZERK: Egyébként ez az ng kernel miben más?
Érdemes volna a dobozt olyanra cserélni ami támogatja?

[ Szerkesztve ]

(#92506) Beni2360 válasza -szabi- (#92505) üzenetére


Beni2360
félisten

Az az igenyejtol függ. Ha kell akkor az S905x2-tol felfele. Az x2 már kifutott most már az utána következő x3, az x4-t még nem néztem de már ott is alakul a CE.
Most egy s905x2-t nyúzok ami 1x már meghalt és 1 év után feltamadt. :C Csak videózásra (sorozatokra) használom.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92507) vargalex válasza -szabi- (#92505) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Matrixhoz sincs ott a főoldalon a device tree (vagy csak nem tudom, hogy mire gondolsz). A download helper is csak mutatja, hogy melyik device tree file-t kell majd dtb.img-nek használnod...

Alex

(#92508) -szabi- válasza vargalex (#92507) üzenetére


-szabi-
őstag

Search for the right device tree link alatt lévő infóra gondoltam.
Ott kerestem, hogy nekem melyik kellene.

#92506 Beni2360
Majd agyalok rajta mert drágábbak, mint mikor én vettem.
Akkor már lehet érdemesebb az Amazon stick-et venni.

Meglátszik, hogy 3 éve üzemeltem be ezeket azóta csak használom.
Most annyit bénáztam, kezdve a device tree-vel majd a távirányítóval és a kijelzővel.
Azt hittem eddigre megleszek ehhez képest addon még nincs is feltéve.

Ráadásul az első próba elvérzett, egyenlőre pendrive-ról fut CE de ha bedugom mellé a mobil vinyót újraindul az eszköz és az android töltődik be.
CE csak akkor megy ha vinyót kihúzom, a kettő együtt nem megy.
Az android viszont tallózza a vinyót azzal nincs gond.
Ha megoldódna Amlogic tv box tool probléma nekem droid is jó lenne.

(#92509) FAQtyA


FAQtyA
tag

Sziasztok! Beelink GT1-ről szeretnék váltani, mert pl. gondjai vannak a h.265 kódolású videókkal. Villog a képe random. Meg már nincs rá friss CoreElec sem. Első nekifutásra a Mecool KM6 ATV Delux tetszett meg hardverileg. Csak azt olvastam hogy az S905X4 támogatottságával vannak gondok. Érdemes ennek ellenére olyat venni, avagy mi most az ajánlott vétel 50K HUF-ig? Leginkább USB HDD-ről, NAS-ról GB LAN-on nézek filmeket 4K TV-n, és online rádió stream-et hallgatok USB-n külső DAC-on keresztül. Esetleg még a Youtube lenne fontos. Nagyon köszi a segítséget.

(#92510) M4T4D0R


M4T4D0R
tag

Sziasztok!

Van egy nagyon lassú tvm [link] ami néha kilép az alkalmazásokból meg elég furcsa dolgokat csinál. Gondolkodtam, hogy veszek egy médialejátszót, ami tud letöltött filmeket, Netflix-et esetleg HBO-t futtatni azonban elvesztem teljesen.

A lényeg számomra:
-gyors legyen
-jó ár-érték arányt képviseljen(max 20-e Ft)
-tudjon letöltött 4k filmeket is lejátszani(később lesz egy jobb TV)
-tudjon Netflix és HBO-t futtatni
-ne akadozzon a video/hang
-HDMI vel működjön
-pendrive olvasás

Nézegettem [link] topicot is de valahogy nem tudtam eligazodni, hogy most mit kéne néznem egy TV Boxon.

[link] talán jó vétel lehet számomra?

Köszönöm a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

(#92511) mexel válasza pinnacle (#92472) üzenetére


mexel
veterán

Pont a Geekbuying ami tele már fake boxokkal. Az ott lévő x96-ok nagy része egy tákolmány. Nagy szerencse kell ahhoz hogy ott jó boxot kapj az utóbbi időben. :( És nem csak az x96-ok, sok más kamu box is van, ezt már régebben is írtuk. Nem véletlenül tudják olcsóbban adni. Nem kell 1-2-3-5 ezer ft nyereségért ért ott megvenni, mert akkor csak szívás lesz vele. ( ahogy nálad is) Alin van 1-2 normális eladó ahol 99%-ban jó boxot adnak, és akkor még a hűtést sem kell babrálni, mert nem minden x96 melegszik. Mivel ez egy ( szvsz) fontos használati eszköz lehet, nem érdemes spórolni ilyen összeggel mert csak szívás lesz és nem szórakozás.

(#92512) pinnacle válasza mexel (#92511) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Én meg pont azt hittem, hogy ilyen nagy cég nem fog rosszat adni. Ali-n melyik eladónál volt olyan box, aminek a hűtéséhez nem kellett hozzányúlni?

(#92513) cof válasza pinnacle (#92512) üzenetére


cof
veterán

Tied sem rossz, fake ramos már előfordult ott is, meg gbit LAN helyett 100M, de nálad ezek rendben vannak. Ha olyat akarsz ami megy 50-60C-n max. hozzányúlás nélkül akkor venni kell egy drágábbat Khadas és társai, az összes többi olcsó az ki fogja tekerni a 70C-t gyári állapotban 4K videó alatt. Bár te pont rosszkor tesztelted mert a legnagyobb melegben amikor a lakásban is 30-35C volt. Ha csak kicseréled a gyári thermal padot egy minőségibbre már akkor nyertél volna vele legalább -5C-t. DroidMester is megírta régebben, hogy ezekben nem érdemes hűtőt moddolni mert annyival nem lesz jobb a hőfok, hogy megérje.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92514) mexel


mexel
veterán

x96maxok között is nagy különbség van, még ha nem fake is. Van többvtípus, pl azt hiszem a 2T ami nem melegedő. Van ami kikapcsolt állapotban is langyos stb. Van kb 5-7 féle, már nem emlékszem, ami elvileg nem fake, de mégis más.

(#92515) pinnacle válasza cof (#92513) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Sajnos tényleg egy vacak példányt fogtam ki. EVO Plus kártyát sem tudja beolvasni, ugyanúgy továbblép recoverybe, mint az Endurance-el. Ha USB adapterrel telepítem, akkor sem tölt be SD olvasóból.

mexel akkor nem emlékszel melyik eladónál vettél kevésbé melegedő boxot? Melyik ez a 2T?

s905X4 boxa nincs valakinek? Lehet már azt kellene venni, mivel CE is van rá.

[ Szerkesztve ]

(#92516) blakey válasza pinnacle (#92515) üzenetére


blakey
titán

s905X4 boxa nincs valakinek? - van, buzztv x5, jól működik, hamarosan lesz CE-ne is, új kernellel.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#92517) cof válasza pinnacle (#92515) üzenetére


cof
veterán

Eddig teljesen jól ment mSD-ről Matrix alatt nem?

De inkább add el nekem és nem lesz vele több gondod, most úgyis akarok venni egy BOX-ot amin van analóg hangkimenet.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92518) 128bit


128bit
tag

Kis segítséget kérnék
Honnan lehet legolcsóbban rendelni s922x boxot mostanaban ?
Köszi ❤️

(medence-klima gépész,barátságos fajtából ) 06708810076

(#92519) Black&White válasza blakey (#92516) üzenetére


Black&White
addikt

Ezzel az új kernellel már menni fog minden, ahogy kell?
Értem ez alatt a Gbit LAN-t, WiFi-t, BT-t. Vagy azért még az elején járunk?
Van ajánlott típus most az olcsóbb kategóriában?
Hűtést ezeknél is moddolni kell?
:R

(#92520) blakey válasza Black&White (#92519) üzenetére


blakey
titán

Miért, régivel nem megy? Mire irányul a kérdésed? Hónapok óta megy a tesztelés, és ahogy írtam, kevés box lesz támogatott. Addig amíg nem használható, nem is nyilvános.
Bármilyen "sz@ron" nem fog futni a CE.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#92521) Black&White válasza blakey (#92520) üzenetére


Black&White
addikt

Úgy emlékszem nyáron még olvastam ce fórumon kisebb-nagyobb problémákról, azóta meg idő hiányában jegeltem a témát.
Ránézek ott is.

(#92522) vargalex válasza blakey (#92520) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Azért én az utolsó mondatra nem vennék mérget…

[ Szerkesztve ]

Alex

(#92523) ginola válasza blakey (#92520) üzenetére


ginola
addikt

Szia

A nexus mennyire használható az alábbiakra?
Hálózaton történő filmezés
Netflix
Youtube
Köszi előre is. A matrix egyébként jó, a Leia is, igaz ott a Youtube nem látja a feliratkozásaim, amit nem is értek....

(#92524) pinnacle válasza blakey (#92516) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Nem is találtam mást a fórumban, aki s905X4-et használna CE-vel. Gondoltam VONTAR X4, X96Max Plus Ultra jó lehet. Utóbbi nem Gigabites, nem is értem, ezen miért spórolnak. mexel még nem írta meg, hogy milyen ajánlott eladók vannak az Alin, de a Vontar valószínüleg ilyen. Persze az is kérdés, hogy egyáltalán érdemes X4-re váltani, jobb valamiben az X3-nál, CE-vel használva?

CoF lehet eladom, ha majd találok egy jót. :)

[ Szerkesztve ]

(#92525) ginola


ginola
addikt

Parkside 1800 A2 elektromos fűnyíró megbízható? Vannak típushibái? 3 év gari és ajándékba kaptam.

(#92526) cof válasza pinnacle (#92524) üzenetére


cof
veterán

Ezeket lehet venni Aliexpressről:

Vontar HK1 [link]

Vontar X3 [link]

X96 MAX Plus [link] [link]

BT amúgy lutri ha neked fontos, mert nem lehet tudni milyen chipsettel szerelik amilyet te éppen kapsz majd. Annyi még, hogy ezeken az olcsó BOX-oknál mindegyik fel fog szaladni 70C környékére modding nélkül 4K alatt simán, ha ez neked sok akkor venni kell egy drágábbat, Khadas VIM3L és társai amin masszív normális hűtés van, nem lepkefing 25x25x10 mm-es.

S905X4-et még nem vennék, majd ha lesz már több hsz. róla, gondolom nem akarsz tesztelő lenni.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92527) pinnacle válasza cof (#92526) üzenetére


pinnacle
nagyúr

OK! Köszi!

(#92528) mexel válasza blakey (#92520) üzenetére


mexel
veterán

Szép lassan majd a CE is olyan lesz mint a Libreelec. Pár boxon megy, és jön egy új akármiElec ami ismét megy majd a normál boxokon. ( persze csak ha lesz aki ismét kilép a projektből és elkezdi valahogy. Olyan ismerős a helyzet ismét.
Az olcsóból jót megint kezd megszűnni :)

(#92529) AiRLAC válasza ginola (#92525) üzenetére


AiRLAC
addikt

Sajnos CE nem fut rajta :DD

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#92530) blakey válasza ginola (#92523) üzenetére


blakey
titán

A Nexus jó úton halad, de, épp hétvégén vettem észre, hogy a box, ami előtte maximum 56 fokig melegedett az most 75 fokra is felhevül. Valami nem kerek, ráadásul friss telepítés volt, mert előzőleg valami beragadt. Számomra a Matrix és a Nexus nem felel meg 100%-ban, egyik oka egy kiegészítő, PKC, amit a fejlesztő egyszerűen nem tud megoldani, problémás az egész és ezáltal az felhasználói élményt erősen negatív irányba sodorja, Leia alatt hibátlanul működik.
Ha nem használsz PKC-t, akkor a Nexus már nagyon jól használható, de alfa mivolta miatt, néha előjöhetnek olyan problémák amik előtte nem voltak, persze később meg is oldódhatnak.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#92531) tomp válasza blakey (#92530) üzenetére


tomp
félisten

Tegnap felraktam a Ugoosra a Nexus-t. Ez már nem karikázik DLNA-s(Plex) lejátszásakor. Kb azonnal indul, igaz kell egy pause pár mp-ig vagy ahogy elindul vissza kell ugrani 0-ra különben a kevés buffer miatt az eleje megáll.
Vajon hogyan lehetne a buffer méretét növelni? :F

(#92532) blakey válasza tomp (#92531) üzenetére


blakey
titán

Vajon hogyan lehetne a buffer méretét növelni? :F - egyszerűen, advancedsettings.xml-ben.
egy példa 400MB-ra:
<advancedsettings>
  <cache>
    <buffermode>1</buffermode>
    <memorysize>419430400</memorysize>
    <readfactor>10</readfactor>
  </cache>
</advancedsettings>

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#92533) tomp válasza blakey (#92532) üzenetére


tomp
félisten

Köszi ezt ki fogom próbálni.

(#92534) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Sziasztok.
Adott egy NexBox A95X készülék CoreElec rendszerrel.
Az a bajom , hogy csak a boot képernyőig jut el , hogy bekapcsolom.Konkrétan eddig:

Bár néha elkezdi utána betölteni az Aurora felületet , de van , hogy addig sem jut el.
Mi lehet a baja? :F

(#92535) ®abstract® válasza cof (#92526) üzenetére


®abstract®
őstag

valamikor neztem S905X4 tv box tesztet,mar nem tudom a pontos tipust,de orosz videos volt a tesztelo. kitette a cpu tempet-az felszaladt 95 fokig.. hasonloan forró fejű az is,mint az elődje-nem jobb a hardver..

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#92536) blakey válasza ®abstract® (#92535) üzenetére


blakey
titán

Attól, hogy valami melegszik még nem jelenti, hogy rossz. Az S905X3 gyorsabban melegszik és gyorsabban hűl pl. az S922X-hez képest, ez jó megfigyelhető lejátszás közben, ha monitorozod a hőfokot, sokkal érzékenyebb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#92537) cof válasza ®abstract® (#92535) üzenetére


cof
veterán

Az valami stressz teszt volt gondolom. Egy PC-t is simán megfingatsz Prime95-tel, sajnos nagyon össze van zsúfólva egy kis dobozba minden ami ráadásul nem is szellős, és még a SOC is lefele néz sok BOX-nál, és erre még rájön a mini hűtőborda. Ahol van normális hűtés nemigen megy 70C fölé még stressz teszt alatt sem a hőmérséklet.

Amúgy lehet bevállalok egy S905X4-et mert látom már van hozzá általános .dtb is, csak még nem tudom milyet. Talán HK1, ahhoz volt alternatív OS is elég hamar S905X3 változatnál, és a SOC is felfele néz.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92538) ginola válasza blakey (#92530) üzenetére


ginola
addikt

Az általam vázolt felhasználási módokra akkora stabil a Mátrix teljesen tökéletes. Köszönöm a kimerítő válaszod.

(#92539) ®abstract® válasza cof (#92537) üzenetére


®abstract®
őstag

#blakey

az s905x3 az x96mp ban igen, azóta tud lehülni,hogy mezítláb van megfordítva :K

a tv box az X96 X4 modell. no, megtaláltam,ebben van.szenved,izzad a cpu,mert nem tud lehülni [link] felirat van-angol-magyar. felszalad a hőfok 98 fokra is!

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#92540) cof válasza ®abstract® (#92539) üzenetére


cof
veterán

Igen, de ez CPU stressz teszt ami kihajtja a magokat 100%-ra, 10 percig megy a teszt. Azért CE alatt ilyen nem fordulhat elő 4K alatt. Na meg ez is egy pont ilyen rossz konstrukciós BOX mert lefele néz a SOC és csak egy thermal pad van meg egy vaslemez mint az X96 MAX-nál is. Még kellett volna vennie mellé egy ventilátort is [link].

A HK1 utódját venném inkább talán a VONTAR X4 az [link]. Ebben is ilyen kis nyeszlett borda van mint az elődjében [kép], viszont belefér ha jól rémlik egy 40x40-es simán de talán 40x50-es is, az meg a gyári duplája lenne már ami sokat tud dobni a hőfokon.

Persze itt is az lenne a királyság, hogy egy alumínium négyszög 20x20 mm talán a SOC mérete, aztán olyan hosszúra vágni, hogy a BOX oldalának síkjában legyen és a tetejét meg szintén megcsinálni alumínium bordából. Csak... a Tanix TX3-nál is az a bajom, hogy oké ez még menni is fog, na de, hogy fogatom össze a kasztnival szépen azt még nem sakkoztam ki. Mert kötegelővel tudnám, de hát az nem szép. Csavarozni meg esély sincs sehol, mert pont akkora a NYÁK mint a doboz.

De azért még körbenézek a CE fórumon is mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92541) dudo


dudo
tag

Sziasztok!
Nincs valakinek egy felesleges Vontar x3 távírányítója? Átvenném mert az enyém kuka!

Gigabyte Z270N wifi Mini-ITX - I5 6600 - 16GB Corsair RAM - Samsung 980 pro SSD - WD Red 2TB - Cooler Master V 700 - Phanteks Enthoo Evolv ITX

(#92542) zsiga68 válasza dudo (#92541) üzenetére


zsiga68
senior tag

Na infrás nézd meg hogy müködik-e az infraled. Illetve szétszedheted és kitakaríthatod,ellenőrizheted az éintkezőket. Gombokat..

(#92543) dudo válasza zsiga68 (#92542) üzenetére


dudo
tag

Nem tudom megnézni mert több darabban van a táv, illetve már a kukában! Sajnos nem tervezték kutya barátra :)

Gigabyte Z270N wifi Mini-ITX - I5 6600 - 16GB Corsair RAM - Samsung 980 pro SSD - WD Red 2TB - Cooler Master V 700 - Phanteks Enthoo Evolv ITX

(#92544) AiRLAC


AiRLAC
addikt

Khadas Vim1S

Egyedül a 100M Ethernet, ami kevésnek tűnik egy jó lejátszó alapjához.

[ Szerkesztve ]

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#92545) xtend


xtend
senior tag

Sziasztok!
Adott egy HK1 S905x3, Slimbox fw, Maven féle 19.4 Kodi, film/sorozat SMB-n. Minden szép és jó kb 15 percig, mert utána egyszer csak kilép a filmből/sorozatból. Visszakapcsolom pikk-pakk folytatódik a lejátszás de kb 15 perc múlva újra kilép (mintha nyomnàl egy stoppot) és így tovább.
Vajon mitől lehet ez?
Másik dolog, hogy hiába csinàlok advancedsettings.xml-t és rakok bele cache-t akkor sem tölti fel a buffert, más boxon/NUC-on működik csak itt nem. Furcsa.
Köszi a válaszokat!

(#92546) aldebaran


aldebaran
őstag

A coreelec-et hol állítom be, hogy a 8080-as porton elérhessem böngészőből?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#92547) blakey válasza aldebaran (#92546) üzenetére


blakey
titán

Kodira gondolsz és a szolgáltatások alatt kell bekapcsolni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#92548) aldebaran válasza blakey (#92547) üzenetére


aldebaran
őstag

Na, csak ott nem néztem. Köszi. :R

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#92549) -szabi- válasza mexel (#92528) üzenetére


-szabi-
őstag

Hi
Ma végignéztem CE "Generic Devices with unique Device Tree" listáját.
Kíváncsi voltam mégis mi az ami újabb soc-os és működik ahogy kiveszem a csomagból.
Mindegyik 150$ felett van.
Ráadásul nekem az androidra szükségem van mert van ami nincs CE-Kodihoz.
Egyfelől sajnálatos, hogy ez a sok hamis box idáig lökte a CE fejlesztőket, másfelől mégsem jó ez így.
üdv
szabi

(#92550) Jakuu válasza xtend (#92545) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem lehet, hogy ahonnan kapja SMB-n az adatot, lemegy energiatakarékos módba ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.