Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27901) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Nem tud valaki valami programot ami win98se alá megy és fps számlálója van?

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27902) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Valakinek: Asus V8440 DELUXE (GeForce4 Ti4400) + Zalman VF700-AlCu

Ejha, de mást is kiárul

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27903) bacsis válasza Sanchez638 (#27901) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Fraps 1.9D :)

(#27904) Sanchez638 válasza bacsis (#27903) üzenetére


Sanchez638
addikt

Köszönöm

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27905) Ádyka


Ádyka
őstag

A második konfig megérheti. Az enermax nem rossz benne, valami noisetaker lehet.

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#27906) Sanchez638 válasza Ádyka (#27905) üzenetére


Sanchez638
addikt

nem hiszem, hogy megérné, biztos valami p3/p4-es kategória cucc, azon meg alig van valami csati

Ez a SuperPi csak a procit terheli?

Egy bga tokozásos ram-nak mennyi lehet a minimum órajel ami stabilan elmegy tuningolva?(tudom hülye kérdés, de úgy általánoságba)

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27907) Ádyka válasza Sanchez638 (#27906) üzenetére


Ádyka
őstag

Nyilván nem mai, de olyan minőség, hogy ha rádugja az ember a mai csatikat, akkor is jobb mint a mai felhozatal 10 K-ig.

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#27908) Sanchez638 válasza Ádyka (#27907) üzenetére


Sanchez638
addikt

Bár igy képek alapján egy faxa tuningos p4-hez kítűnő :DD

De elkerülte a figyelmemet a: Intel Pentium 4 3.4Ghz CPU így már bőven megér annyit a gép

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27909) Ganz-[HUN] válasza Ádyka (#27905) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

p4p800, ehh régi szép idők. ugranék a torkára, de Samsung Galaxy SII-re gyűjtök, meghalt a nokE52-ttesem :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#27910) gban válasza Ádyka (#27905) üzenetére


gban
Közösségépítő

Az a ház ütős :))
Az elsőben viszont pont olyan hangszóró van mint amilyet én is raktam az egyik gépünkbe - tápos, erősítős, vagyis nem foglal helyet az asztalon, nem kell kapcsolgatni, egy lényegében netezős gépbe viszont hibátlan, és a monitorba építetteknél sokkal erősebb, meg jobb minőségű.

Postázást nem vállalok.

(#27911) bacsis válasza Sanchez638 (#27906) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

első sorban proci igen :K
Minimum órajel amit elmegy tuningolva? érdekes egy mondat :))
de olyan 160MHz-et elvisznek :K

(#27912) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Ati Rage IGP-s bővíthető VRAM-os lap :Y [link]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#27913) gban válasza zoltanz (#27912) üzenetére


gban
Közösségépítő

Apósomnak szintén Slot1-ben olyat adtam anno, amin a 2 mega alaplapi mellett volt egy bővítő 2 megás modul is - mindez IBM gépben, Troi3D/2X vga-nál! ;)
A ram még megvan:

Anno csináltam egy érdekes trükköt, betettem egy ati vagy matrox agp-be, amin 4 van alapból a kártyán, meg ugye várt volna még 4 megát.
Ki is írta a win hogy 8 mega, de 3dmarkban érdekesek voltak a textúrák :))
Vagyis a kártya lekezelte 8-nak a ramot, aztán küdte is a biteket neki, meg vissza is akarta olvasni, és megjelenítette amit visszakapott - érdekes lett az eredmény :))

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#27914) DarthSun válasza zoltanz (#27912) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Ilyen alaplappal szerelt komplett Dell gépem van, de kuka mert megpusztult a lap. A procit meg a ramot kivettem belőle, mindegyik másik lapba került át.

(#27915) Yutani válasza zoltanz (#27912) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ez nem IGP, mivel nem a chipsetbe vagy a CPU-ba van integrálva a grafikus chip, hanem konkrétan az egész VGA kártya rá van integrálva az alaplapra. Volt ilyen régen Voodoo GPU-val és Xabréval is, pont mostanában beszéltünk róluk megint.

#tarcsad

(#27916) Sanchez638 válasza Yutani (#27915) üzenetére


Sanchez638
addikt

jaja, az a voodoo3as lap, ami slot1 es

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27917) Yutani


Yutani
nagyúr

Ezt nézztek meg, besz@rtam! :DDD

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#27918) Sanchez638 válasza Yutani (#27917) üzenetére


Sanchez638
addikt

és nem is pár napos a reg...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27919) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Nem értem miért nem megy a ATI Rage 2-őm OpenGL -ben, Win Me-re telepítem a ATI gyári meghajtót az Everest azt írja OpenGL: 1.1.0. WinXP-n az MS driver-re is azt írja 1.1.0. De a Quake 2 nem megy így. :F
Pedig ez a teszt szerint futnia kéne: [link]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#27920) Fenyő válasza gban (#27874) üzenetére


Fenyő
őstag

Végül úgy oldottam meg, hogy egy egyszerű D-link routert iktattam még be T-home-os router és a gép közé. A kis D-link router rögtön felismerte a gépet, viszont nem tud vpc-t, csak pppoe-et, ezért kellett bent hagyni a T-és routert is. Elég furcsa kompatibilitási hiba, vezetékes hálónál még nem találkoztam ilyesmivel, csak wirellessel, hogy bizonyos adapterek bizonyos routerektől fáztak és vica-versa.

Kondicserés írásoddal teljesen egyet lehet érteni, annyi, hogy használt kondit azért nem árt kimérni ha lehet...

Más Finalcaleb kollégának hála, megvan a 486-os Vipes tesztlap is (a P1-es mellett), egy fake kess chipes PcChips Umc chipestes csodára forrasztott nekem foglalatokat :R ;

Ez teljesítményben végre beéri az etalon Asus 486SVGX4-et (néhol kicsit gyorsabb, néhol picit lassabb), amiket eddig próbáltam 486-os (Intel, Via, Sis) Vipes lapokat, mind elég gyászos teljesítményűek voltak, talán a Sises volt egy kicsit épkézlábúbb (Soyo 4saw), de az is lassabb volt az Asus lapnál.

Megint más, itt az Xp lejárás mizéria végett (biztonságos netbankolás stb) elég sok lájtosabb Linux disztrót végigpróbáltam, olyan gépeken amik Xp-vel még elkerregnek, de 7-el már meglehetősen szenvedősek, viszont ilyen netezgetésre, kép ill. szövegszerkesztésre, zenehallgatásra, filmnézésre még tökéleresen alkalmasak lennének, ezek tapasztalatit osztanám még meg, hátha mást érdekel a téma;
-P4/Athlon Xp/Sempron/A64-es gépek 384-768mb rammal; Antix 12, Lubuntu 12.04, Peppermint 3 még az xphez képest is jól futnak, memóriából sokkal kevesebbet kajálnak be rendszerindítás után (Antix kb 50-60mb, a másik 2 kb 110-120 mb, ezzel szemben egy SP3-as XP lebutítva is legalább 300-400MB-ot), prociból kb annyit esznek mint az XP, összességében jóval kevesebb a vinyóköszörülés, gördülékenyebb a rendszer, az Antix kissé fapad, de cheats-xorg módban telepítve még az olyan flashes videók (apropó flash, Athlon Xp-nél donwgrade-elni a 11.1x verzióra Linux alatt, az újabbak már SSE2-őt követelnek meg) is mennek vele, amik Xp alatt teljesen akadoztak. Lubuntu/Peppermint egy picit többet esznek viszont jóval szebbek (kb xp szerűek) és könnyebben konfigurálhatóak, egy 512 megás gépen szinte megváltás XP SP3 után. Nézegettem még a Crunchbang/Archbang-et is, de ezek nekem nagyon spártaiak és kifejezetten macerásan konfigurálhatóak.
- P4/A64 1 GB rammal erre már mehet vmilyen XCFE-es disztró, személy szerint a Linux Mint 13 XCFE-et ajánlom, alapból szinte minden fontosabb dolog telepítve van rá és annak is könnyedén kézre áll, aki Winhez van szokva, kb 160-180 mb eszik meg alapon, prociból talán egy picit többet mint az Xp, de összességében mégis pattogósabb (és szebb) nála.
- őskövületek, hobbi gépek; 486-os 16-64mb: DSL Linux, P1 legalább 64 megával; Puppy Linux, a 4-es disztrók jóval gyorsabbak a legújabb 5.x-eseknél, a 4.3.1-ből pl van magyar és egy 128megás K6-3-al TNT2-vel és ősi isás hálókarival flash nélkül pl már tök jól lehet netezni, hátránya, hogy kisebb hozzá a szoftverválaszték, bár Puppyt gyakran inkább csak cd-ről, penről futtatják, még csak merevlemezt sem igényel. Az 5.x-es verziókat inkább már P3 256mb-os gépekre javaslom, csak úgy száguld rajta, alapból vmi 30 megát kajál be a ramból. :DDD
Windows mellé mindegyik szépen feltelepíthető volt, így ha szükséges lenne vmi. win only progi csak egy reboot és lehet is válogatni az oprendszerek közül.

[ Szerkesztve ]

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#27921) Ganz-[HUN] válasza Fenyő (#27920) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

haha, finalcaleb "régi" barátom, tőle vettem az első 486-os alaplapomat, ami egy targa deszka, tökéletes kondiban van.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#27922) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Érdemes lenne lecserélni egy Q8300-at egy combosabb E8***-ra? :R

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27923) Ganz-[HUN] válasza Sanchez638 (#27922) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

a q az c2q vagy xeon?

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#27924) MasterDeeJay

Na itt egy olcsóbb dual socket 771.
http://www.ebay.com/itm/FREE-U-S-SHIPPING-Super-X7DVL-I-Motherboard-Dual-SLAP2-XEON-CPUs-/310934712066?pt=Motherboards&hash=item4865272f02
5.5 kezdőlicit és kb ugyan ennyi a posta.
Megér kettő Q9xxx-nek megfelelő de kissebb órajeű Xeon 5405 proci+lap 10eft-ot?
ECC DDR2-t dobálják ki mindenhol, abból még tudok is szerezni doboznyit bele. Tápból a 8pines átalakítóval menne, hűtés gáz meg hogy milyen gépházba megy bele.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#27925) Ranagol_5 válasza MasterDeeJay (#27924) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

A gatyád meg rámegy a villanyszámlára + nincs rajta túl sok memória foglalat, ddr2 ecc meg lassú, mint a tetű. Ja, és a SAS vezérlője ugyan kompatibilis a SATA-val, de ne várj tőle csodát sebességben sima sata vinyókkal, vagy akár SSD-vel.

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#27926) gban


gban
Közösségépítő

Jól gondolom hogy a 2 alsó (2 oldal, 8-8 chip) az 32-es edo?
A felsőn van cimke, az 8-as edo.

Postázást nem vállalok.

(#27927) MasterDeeJay válasza Ranagol_5 (#27925) üzenetére

Van rajta sima Sata, a procik meg 80w-osak azaz össz 160w de nyilván van valami energiagazdálkodás hogy a nem használt dolgokat lekapcsolja. PCIE Sata3 kártya sem annyira drága.
Lehet igazad van, jobb lenne inkább nehalem/westmere vagy sandy ddr3-al.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#27928) gban válasza gban (#27926) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ez alapján (8 chip, nem 16, ugyanaz a felirat, és 16 megás) is szerintem 32-es, meg 32E a felirat rajta.....
Szóljatok ha szerintetek rosszul gondolom - próbálni jelenleg nem tudom.

Postázást nem vállalok.

(#27929) Sanchez638 válasza Ganz-[HUN] (#27923) üzenetére


Sanchez638
addikt

c2q, de tuning lesz belőle, kevés az órajel a játékoknak

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27930) Sanchez638 válasza MasterDeeJay (#27927) üzenetére


Sanchez638
addikt

L-es Xeonok a 50w nem?:) Azok jók lennének

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27931) DarthSun válasza Fenyő (#27920) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Ez szép munka lett, nekem meg a SimmCont szerezte be FinalCaleb.

(#27932) MasterDeeJay válasza Sanchez638 (#27930) üzenetére

Az x6-ot akarnám kiváltani ami alapon 140w és nem hiszem hogy a mostani 4ghz 1.5v nem karcolgatná a 200w-ot, csak azért sem adom fel és intelem lesz.
De nem a kommersz átlag cuccok hanem dual socket. Legjobb lenne sandy i7 megfelelője 2x4 maggal HT-vel 50-60w-os L procikkal. DDR3 EccReg 30eFt 4x4gb...

sanchezsa
771 átalakítóval Intel Xeon X5460 CPU/3.16GHz /LGA771/L2 Cache 12MB/Quad-Core/FSB 1333MHz?
15eFt de szerintem van olcsóbban is. Ja meg a lapnak is tudnia kell. E8500-at biztos veri.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#27933) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Ez se rossz kari Quantum 3D Obsidian 100SB-4440 (alsó) Voodoo 1 (de +TMU-val és 4MB-osokkal nem 2MB-sokkal) és ez kétszer. :D Max 3D-s felbontás 800/600

Teszt: [link] (kb 2x gyorsabb mint a Voodoo1)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#27934) Ranagol_5 válasza MasterDeeJay (#27927) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Egy szerveren energia management?! Ugye csak viccnek szántad? :DDD
Azthittem legutóbb már lebeszéltünk az ilyen dupla procis rémálmokról. Semmi értelme, ha csak nem vagy masszív AutoCAD-es vagy Maya-ás, vagy esetleg hyper-v-ben kell virtualizálnod?
Egy sima 6 magos 1366-os xeon, amit már linkeltem is + ha nagy a ram igényed 6x4gb ddr3 1600, és jónapot. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#27935) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Van egy ilyen socket 3-as deszkám. Egy 486DX4-et raktam bele. Namost, első kérdésem, mert nem teljesen egyértelmü a manual-ból, hogy a WT/WB-t kell-e állítanom egy AMD 486DX4-nél? A másik kérdésem, mi az-az MCLK? És végül a legfontosabb kérdésem, ha VL bus-os I/O kártyát rakok bele, akkor annak van mérhető sebességbeli előnye a sima ISA bus-ossal szemben? Most egy VL-es I/O kártya van benne és egy VL-es Spea V7 Mirage (s3 klón.. igen, voltak akik még az s3-at is képesek voltak klónozni.. :DDD )

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#27936) Ádyka válasza Ranagol_5 (#27935) üzenetére


Ádyka
őstag

Amikor annó VL buszos ide kártyára váltotttam, akkor azokhoz járt install lemez is. Én akkor még csak dost , max win 3.1-et használtam. Nos ettől az egy floppys drivertől nagyon megtáltosodott a HDD. Nem csak az átvitelek, hanem amin a legjobban csodálkoztam, még az elérési idők is alacsonyabbak lettek. :K Mindez az akkori Quantum Trailblazer 850-esemmel.
Nyilván azóta nincs ilyen driverem.

[ Szerkesztve ]

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#27937) gban


gban
Közösségépítő

Nem lehet hogy valami smartdrv cucc volt?

Postázást nem vállalok.

(#27938) Ádyka válasza gban (#27937) üzenetére


Ádyka
őstag

Annó én is azt hittem, de nagyon nem.
A smartdrv tesztek szerint az elérési időn nem gyorsít, sőt még a quantum kerregése is is megváltozott a driver hatására.

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#27939) Rive válasza Ranagol_5 (#27935) üzenetére


Rive
veterán

Nincs szerencséd: azt hiszem, pont az AM486DX4-ből volt kétféle: egyik WB, másik WT gyorsítótárral. Meg kell nézned, milyen procid van.

VL IO: igen, gyorsabb. Sokkal :K

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#27940) Sanchez638 válasza zoltanz (#27933) üzenetére


Sanchez638
addikt

És gondolom beszerezhetetlen :)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27941) Ganz-[HUN] válasza Ádyka (#27936) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Miért nincs nekem Trailblazerem, ProDrive-om, és Fireball TM-em?
Érdekes hogy án gyűjtöm ezeket a hdd-ket, főleg a WD-ket, és a Quantumokat. :DDD
nincs olyan ember, aki tonnaszámra adna, csak a postát fizessem? :DDD
előre is kösz ha van valakinek :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#27942) Fenyő válasza Ranagol_5 (#27935) üzenetére


Fenyő
őstag

Amd 486DX4-nél wb/wt állítás a procí típusától függ, ha T végű akkor WT kesses, ha B akkor WB kesses, mondjuk a WB kesses tud WT módban is menni, hogy kompatibilis legyen a régebbi a lapokkal. Amúgy 5x86-hoz frissíteni kell a biosát, ill. a jumperezeséhez itt találsz manualt.
MCLK az gyakorlatilag az FSB a manual szerint.
VLB I/O kártya előnye leginkább nagyobb, modernebb vinyóknál jön ki, tehát ilyen párszáz megásnál nem sokat számít, de 1 gigásnál már jelentősebb lehet, főleg ha az io kártyán jumperelhetők a késleltetések.
Driver Win 3.x alá kellhet ha a teljes sebességelőnyét ki szeretnéd használni, ehhez viszont winyó gyártó specifikus 32 bites drivert kell keress (korábban mintha linkeltem volna ontrackkal egyetemben), vagy ha van elég ramod, használhatod OSR2-es 95-el.

[ Szerkesztve ]

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#27943) Rive válasza Ganz-[HUN] (#27941) üzenetére


Rive
veterán

Ha Pesten jársz, nézz be a Hegedűs Gyula utcai bontóba. A múltkor mintha láttam volna egy szekrényre való efféle 'izét' :K

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#27944) Ganz-[HUN] válasza Fenyő (#27942) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

486-nál nem felesleges egy kicsit a 95? nekem kicsit lassúnak tűnt Am5xADW alatt

más p4 téma:
Nem furcsácska kicsit az a Date? '01? P4EE, LGA775?
forrás: ebay.de

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#27945) Sanchez638 válasza Ganz-[HUN] (#27941) üzenetére


Sanchez638
addikt

Nézz szét aprod-on, múltkor 15kért vettem egy halom vinyót, és legalább a dupláját hozta vissza, volt benne vagy 30db vegyesen.(szerver is és raptor is...)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27946) gban válasza Ganz-[HUN] (#27944) üzenetére


gban
Közösségépítő

Az a copyright dátuma.

Postázást nem vállalok.

(#27947) Fenyő válasza Ganz-[HUN] (#27944) üzenetére


Fenyő
őstag

Ha van legalább 32 mega ramod és jól van belőve akkor abszolút nem (persze sima DX-re én sem tenném, de DX4, pláne 5x86 proci szinten már elég neki), főleg nagyobb vinyóknál, jól jön a FAT32 végett, de még teljes értékű és kompatibilitású dos van benne (be lehet állítani, hogy ne induljon automatikusan a win, csak a win parancsra, ahogy 3.x-nél is), a 3.1-et is fel lehet erőszakolni mellé.

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#27948) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Az mitől lehet, hogy egy újabb steppinges Cerka 733 nem indul egy tusiban?(egyszer beindult azóta nem hajlandó) (766-os most megy benne)

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27949) gban válasza Sanchez638 (#27948) üzenetére


gban
Közösségépítő

Meghalt...

Postázást nem vállalok.

(#27950) Sanchez638 válasza gban (#27949) üzenetére


Sanchez638
addikt

De, hogy? Nem lett se feszelve, se huzva, se sarkazás, csak beraktam

Nagy általánosságba mennyit kell bírni egy p3-as procinak? Mert eddig ami itt van nálam azok kb 25%-27% bírnak el tuningolva.

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.