Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27651) Ádyka válasza Yutani (#27644) üzenetére


Ádyka
őstag

Mostanra összejött annyi döglött (nálam megdöglött) lapocska, hogy elkértem haver teszt kártyáját. Soha nem fűztem hozzá sok reményt, és sajna igazam lett.

Az Abit BX6, ami egy egyszerű memória csere után lett se kép se hang, csak 00 -t dobott kártya.
A néha indul néha nem Aristo TX lap, amit már régen nem sikerül indítani, valahol megáll, de nagyrészt 00-t mutat. Amikor nem 00 -n áll meg, a leírás szerint azzal az eredménnyel sem megyek semmire. Sok mindenre nem jó ezek.

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#27652) Exian válasza Yutani (#27635) üzenetére


Exian
őstag

Köszi srácok, akkor jól sejtettem.

"Szerk: Bacsis mondjon le, mert mi most desktop prociról beszélünk! :DDD"

Ami azt illeti, valóban nem konkretizáltam, hogy asztali alaplapba való érdekel, de egyébként igen :DDD

Esetleg van valakinek 754-es prockója, ami nem Sempron és 3000+ feletti? Nekem van több is, de sajnos 939-es tokozásúak :( Cserében is benne vagyok :) Az egyik asztali gépemet szeretném kicsit "felturbózni", még ha tudom is, hogy hatalmas ugrást nem jelent semmilyen proci a mostani helyett, de azért na. Talán még is. Meg csak "a játék kedvéért", nem megaherc háborút akarok.

(#27653) Exian válasza bacsis (#27650) üzenetére


Exian
őstag

Matrox MGA-m nekem is van egy pár, van olyan is, ami úgy néz ki, mint ha SO-DIMM SD rammal lehetne bővíteni, vagy épp azzal? :D Pont olyan foglalat lakik rajta, de sajnos nincs benne memória :( Ámde! Van SD ramos notim, tegyek egy próbát, vagy csak a foglalat ugyanaz, de más memó kell bele?

Itten van e. Épp ilyen. Milyen memória ez?

[ Szerkesztve ]

(#27654) Rive válasza Ádyka (#27651) üzenetére


Rive
veterán

Rá kell érezni a használat ízére. Nem annyira a mutatott érték a lényeg: bárhol áll is meg, az esetek nagyrészében úgyse tudsz olyan hibán segíteni, amit korábban egy jó alapos szemrevételezéssel ne lehett volna észrevenni. Viszont egyértelmű indikációját adja, hogy mégis, mikor és milyen körülmények között indul el a proci. Hol kell megnyomni, eltekerni, meghajlítani a lapot: mikor meddig jut előre, hol fagy ki...

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#27655) gban válasza Ádyka (#27651) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nekem nagyon beváltak a tesztkártyák, igen sok lap köszönheti neki hogy nem darálásra került hanem gépbe.
Legutóbb pont tegnap, bacsisnak meséltem is, egy 40-ből 1x induló G31-es lapból lett 10-ből 10-szer induló.
Nem vagyok nagy mágus, mégis sokszor lehet következtetni a lapok hasfájására a kódokból.
Többek között arra is ha kuka a lap és nem érdemes foglalkozni vele.
Ha eleve nem mocorog a kártya, akkor pl. tudom hogy nem él, és ha tovább is keresem a hibát, akkor ilyen irányban, míg ha mocorognak az értékek, akkor tudom hogy még csak tetszhalott, és az érték megmondja, merre lehet a bibi.

Rive: fentiekben pont ellentmondok neked, bocs :B
De nálam tényleg így van, pl. ha memória hibánál áll meg, arra keresgélek, a tegnapinál is jó tippet adott az érték, stb.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#27656) zotyesz66 válasza cheatergs (#27623) üzenetére


zotyesz66
őstag

Volt nekem ilyen bajom, szintén ST6-tal. Semmivel nem ment, csak egy Voodoo 3-mal. A többi kártya (Radeon 8500, Savage 4) a driver telepítés után behalt, fagyott. Biztos az AGP vezérlővel volt valami bibiés mivel a Voodoo alig használja az AGP-t ezért mehetett.

(#27657) bacsis


bacsis
Közösségépítő

skaccok!
Mit is mondtatok, milyen progival is lenne érdemes gyengélkedő HDD-t átnézetni ami talán kicsit rendbe szedné?
Lenne itt egy 2,5-es 80-as IDE-s!!! disk, 26% kondícióval, 250 Bad sectorral.... megnézetném a progival hátha kicsit tudna lefaragni a hibákból :B

(#27658) Rive válasza gban (#27655) üzenetére


Rive
veterán

Ha memória(elérési)hiba van, akkor én azt már sípból tudom, nem kell hozzá kártya :N

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#27659) Sanchez638 válasza bacsis (#27657) üzenetére


Sanchez638
addikt

érdemes megtartani? Én most hajigáltam ki 2-3db 40gb-st ami 50%-60% voltak. Egyet megtartottam 70%an, hátha jó lesz

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27660) Peter789 válasza bacsis (#27650) üzenetére


Peter789
senior tag

Már hogy ne tudna 3D-t! Remek DX 2.0 gyorsítókártya, épp csak textúrázást nem tud, akármennyi RAM-ja is van... Régebben találtam róla egy videót is ahol pár játékot futtatott (most nem akadtam rá hirtelen), a hardveres 3D gyorsítás mellett is úgy nézett ki a grafika mint a legendás Stunts egy 2-386-oson fél megás Trident-tel :))

(#27653) Exian

Ez már Matrox Millenium G200, határozottan jó 3D tudással - a DX 6.0 és OpenGL kategóriájában elsőosztályú képpel, bugok és inkompatibilitások nélkül (a legutolsó PowerDesk-el, a kezdetekben még sok baja volt)

Egészen biztos hogy ez az SGRAM-os típus nem eszik meg noti EDO/SD-t! Talán az SD-s verzióba menne egy PC133-as 8 megás modul, de olyat meg nem hiszem hogy találsz...

Egyébként az SG-s is erősen háklis: 2MB (Leadtek Virge GX2-ről), 4MB (Rage2, Permedia2) és 8MB-os SG modulom is van a gyűjteményemben, de úgyrémlik hogy csak a saját 8 megásával és egyetlen 4 megással volt hajlandó megmozdulni, a többit mind kiköpte...

Mindenesetre nem hogy nem gyorsul a memória bővítéstől, hanem még picit vissza is vesz az órajeléből ha benne van a kártya! Az alap 8 megája pedig bőven elég minden játéknak amit fizikailag képes normális tempóban futtatni, szóval nem nagyon profitál a plusszból, de azért akkor sem maradhatott ki a gyűjteményemből :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#27661) bacsis válasza Sanchez638 (#27659) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

van egy 12% kondíciüósom 3 éve hibátlanul megy :DDD
NA meg mondom ez egy 2,5-es 80-as HDD nem egy kommersz cucc és még most is 6-7k az ára....
szóval mit is indítsak rá?

(#27662) bacsis


bacsis
Közösségépítő

amúgy ha már Matrox, van egy ilyenem:

Igen, hűtőborda a VPU-n, van rajta DVI-I csati is, továbbá benen van a memória bővítő :))
csak sajna nem tudom a pontos típusát megállapítani
Csak az van ráírva hogy MGI G2+150P/8D

(#27663) Ádyka válasza bacsis (#27661) üzenetére


Ádyka
őstag

Dosos killdisk, vagy powermax. Előbbivel sok különböző hdd-m hibátlan lett. Utóbbival csak 1-2 maxtor.

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#27664) Peter789 válasza bacsis (#27662) üzenetére


Peter789
senior tag

Ez is egy Millenium G200, de a ritka PCI-os fajta, nagyon irigy vagyok, ilyet még nem sikerült felhajtanom :O

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#27665) bacsis válasza Ádyka (#27663) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

esetleg valami Win alól futtatható? :B a Hard Disk sentinel annyira nem vált be, van egy 0%-os 320-as SATA HDD-m is letoltam rajta, nem jelez bad sectort, viszont ha másolok róla akkor sok esetben CRC hoibát ír :U

Peter789! ehh érdekes hogy gugli ezt a DVI-os fajtát nem is dobja ki, télleg elég ritka lehet :))

[ Szerkesztve ]

(#27666) bacsis


bacsis
Közösségépítő

közbe' találtam egy ilyent is, Ez meg egy Matrox Millenium II, ez már tud valami újabb DX-et a 2.0-nál? :B

(#27667) gban válasza bacsis (#27666) üzenetére


gban
Közösségépítő

Emlékeim szerint gyakorlatilag tökugyanaz, vagyis 3D téren használhatatlan.

Postázást nem vállalok.

(#27668) Yutani válasza bacsis (#27666) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ne mondd, hogy nincs otthon egy PCI-s V3 vagy Riva128 kártyád! :)

#tarcsad

(#27669) Exian válasza bacsis (#27661) üzenetére


Exian
őstag

Ha már winyótéma. Nem feltétlenül kell kidobálni ezeket. Legalábbis azokat semmiképp, amik nem badsectorosak, hanem mondjuk "csak" annyi a baja, hogy HD sentinel nagyon rossznak ítéli.

Én kaptam egy 200GB-s, full halottnak tűnő Maxtort már vagy 2-3 éve. 10 / 2%-ot mutatott rá a HDS. Egyébként pedig a gépben, amiben volt eredetileg, teljesen rosszul, szinte használhatatlanul viselkedett.

De az én gépemben remekül elindult, de a 10/2 megmaradt. De! Az idő múlásával annyira rendbejött, hogy már 95/80 %-ot mutat a HDS, és ismétlem, lassan 3 éve hibátlanul megy a gépemben, napi 16 órában (munkahelyi gép).

Arra tippeltem, amikor láttam, hogy nálam hibátlanul megy, és hogy szépen lassan javul a kondíciója HDS szerint is, szóval arra tudok csak tippelni, hogy a gép, amiben volt korábban táp vagy IDE kábel hibával rendelkezett és egyszerűen amiatt hülyült meg a SMART érték, vagy egyszerűen a gép nem kezelte megfelelően, ezért meghülyült átmenetileg :) Nem tudok másra tippelni, mivel nálam tényleg tökéletesen megy azóta.

(#27670) bacsis válasza Yutani (#27668) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

dehogynincs, miért kérdezed? :) csak most szedegetem össsze a Matrox kártyákat, jók ezek szép a képük :))
De amúgy lenne még egy gondom...
Szúz Win2k SP4 fel, Voodoo2 feltelepít, de se' a Revolt se a 3Dmark99 se a 2000 nem indul el, mer' aszondják hogy DX6 VGA DX7 VGA stb kell nekik.. a GLQuake az megy szépen.... de a fentebb említet progik meg nem indulnak.. de Voodoo2-vel csak el kéne indulniuk nem? :F

(#27671) gban válasza bacsis (#27670) üzenetére


gban
Közösségépítő

Szerintem igen - én is a V2-t ezek alatt akarom megnézni a hétvégén, jó lenne ha menne :))

Postázást nem vállalok.

(#27672) Peter789 válasza bacsis (#27665) üzenetére


Peter789
senior tag

A DVI-t úgynézem egy kiegészítő modul adja rajta, a csati ott van az összes AGP-s G200-on is, de még nem láttam vele egyetlen kártyát sem. Sőt, alatta ott van a helye a nyákon a TV kimenetnek is, de olyat se láttam még soha amin rajta lett volna... G200 PCI-os kártyát már láttam amcsi ebay-en, de túl sokért ment, arra nem csaptam le. Egyszer majd biztosan a hálómba akad egy ilyen is...

A Millenium II már elég nagy előrelépést jelent a valós textúrázós 3D támogatása miatt, de rövid a feature listája ezért elég csúnya a képe: gyenge fénykezelés, a füst / köd átlátszósága helyett változó intenzitással pöttyözi a képet, stb...

Nekem is van AGP és PCI-os ilyenem is, sőt a PCI-os az 8 megás és van hozzá még 4 és 8 megás külön modul is - bár az sem profitál semmit a több RAM-ból, csak lassul a visszaórajeleződés miatt...

A Productiva G100 AGP is ilyen, csak picivel magasabb órajeleket kapott. A G200 az első ami "kompromisszummentes" 3D kártyának nevezhető...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#27673) Exian válasza Peter789 (#27672) üzenetére


Exian
őstag

Ezek hasznos infók, köszi. Akkor a G200-as kártyáimat mindenképp beveszem majd a retroPC kiállítás PII-PIII gépeibe. Azt hiszem 2 vagy 3 ilyen kártyám van, sajnos PCI-os nincs :(

Aminek viszont örülök, hogy találtam egy PCI-os Savage4 16MB-os kártyát. PCI-osból szerintem ez a legkomolyabb kártyám, meg amin van elegendő memória is normális felbontáshoz (nem játékra, csak 2D-re gondolva). Most beraktam egy Linuxos gépbe, megnézem, milyen felbontást is tud és vajon elfutnak e rajta alapszintű (Linuxos) 3D játékok?!

Egyébként egy abszolút nem PCI-os videókártyát igénylő gépbe raktam, hanem egy olyanba, amin van PCI-E slot is, csakhogy használhatatlan. Valamiért ha PCI-E videókártya van benne, akkor azt műveli, hogy hol bekapcsol, hol nem... amikor nem indul be, akkor 1 hosszú, 3 rövid csippanással jelzi, hogy gond van, és ahogy néztem, ez VGA hibása utal. Aztán minden X-edik indításnál meg beindul, és utána már semmi baja.

Ezért kénytelen voltam keresni hozzá egy pofásabb PCI videókályhát... azzal úgy tűnik, hogy minden indításra beröffen.

[ Szerkesztve ]

(#27674) Peter789 válasza Exian (#27673) üzenetére


Peter789
senior tag

Kiállításra érdemes volna egymás mellé tenni egy Millenium II vagy G100 -at és egy G200-at hasonló vasban és ugyanazt a tesztprogramot futtatni rajtuk loop-ban - az jól megmutatná hogy bizony régen is volt fejlődés generációról generációra. Pl a Final Reality benchmark jó alany lehetne...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#27675) Exian válasza Peter789 (#27674) üzenetére


Exian
őstag

Kösz kösz, ezt is szépen kopipasztézom a "kiállítási jegyzet"-eimbe :D

(#27676) bacsis


bacsis
Közösségépítő

raktam a gépbe egy Riva128-as Diamond Viper V330-at.. továbbra sem indulnak el a Directx-es alkalmazások se a 3Dmark99 se a 2000.... feltelepítettem egy Directx9C-t... az sem hozott megoldást.. mi a fene hiányzik neki még? :F

(#27677) zoltanz válasza bacsis (#27676) üzenetére


zoltanz
nagyúr

DX5 -ösökkel is elindúl a 99 MAX.
Voodoo 2-nél Win9x kell, hogy ki tudd választani a 3D-s kártyát.
Win2000 -en meg kell hozzá egy dll fájl sztem mint XP-n.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#27678) bacsis válasza zoltanz (#27677) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jó de a 3Dmark2000 sem indul, sem pedig a Revolt...
szóval vlami gebasz van.. valami hiányzik.... de nem tudom mi :(
szerk: a Dual/Quad Pentium PRO-mnál nem volt ilyen gon Win2k alatt.. valami VGA be Voodoo2 be feltelepít és minden megy :U

[ Szerkesztve ]

(#27679) Sanchez638 válasza bacsis (#27661) üzenetére


Sanchez638
addikt

hdd regenerator?Én a napokba adtam el egy 100% Samu-t (ide) 2009-es gyártmányt, azért nem 6-7k 80gb max ilyen 4k

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27680) bacsis válasza Sanchez638 (#27679) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

most fogom kipróbálni :B :R

(#27681) Ranagol_5 válasza bacsis (#27662) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Ha már matrox, akkor nekem meg egy ilyenem van:

Csinálj egy pendrive-ot a HDD Regenerator-ral, és azt told neki. Hosszú idő lesz, de nekem a z 500as vinyómat 83%-os kondíción fixálta. Úgy féléve nem romlott és megy, mint a szél.

Szerk.: Látom már más írta előttem. :)

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#27682) Sanchez638 válasza bacsis (#27680) üzenetére


Sanchez638
addikt

De szerintem néhány low level format és adat mozgatás, aztán majd csak letiltja, de hsd-nek(nem az alap verzió) van egy jó kis része, ott újra tudja a felületet inicializálni, sok idő de megéri.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27683) bacsis válasza Sanchez638 (#27682) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahh jól újra inicializálta a 320-asomat is... teszt klefut nem talál bad sectort de a fileok crc hibásak lesznek ha másolok róla :(

(#27684) Sanchez638 válasza bacsis (#27683) üzenetére


Sanchez638
addikt

én már nem foglalkozok sok bados vinyóval, 1 van aminek a végén van a hiba tömeg, azt lezártam. Ha 0% akkor azzal szeretek foglalkozni, mert ott csak a elképzelhető hogy olyan fej hiba van, vagy ilyesmi, ami nem igazán befolyásol semmit.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27685) Peter789 válasza Ranagol_5 (#27681) üzenetére


Peter789
senior tag

Szép kis quad G200, 4x8MB RAM-mal - direkt nem 32-t írtam mert a GPU-k csak külön külön látják a saját 8 megájukat... Működőképes, van kábeled is hozzá? Próbáltad már 3D-re bírni? Kíváncsi volnék hogy lassabb e mint egy normál G200... "SLI"-t nyilván nem feltételezek róla :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#27686) Ranagol_5 válasza Peter789 (#27685) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Van kábelem hozzá, igen. (amit véletlenül szereztem, mert haverék valami dvi-os elosztót akartak rendelni és ez lett belőle, én meg lenyúltam :D)
Egy compaq workstation-ben van, és ahhoz is járt gyárilag. Még telepítenem kéne rá egy oprendszert, majd ha megcsináltam, megnézem mit tud.
Én azt olvastam, hogy a 4gpu nem igazán "dolgozik együtt", csak a 4 monitor meghajtására képes, mert ugye mindegyik 1-1 monitorért felel.

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#27687) bacsis


bacsis
Közösségépítő

kezdésnek egy szintén elég ramaty álalpotú 120-as MAxtronak álltam neki ezzel a HDD regenerator-al.. 15 perc után 48MB-ot szkennelt át... sokára fog végezni asszem :DDD :DD

(#27688) Ganz-[HUN] válasza Yutani (#27635) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

turion x2 :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#27689) bacsis válasza Ganz-[HUN] (#27688) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ay X2-esek nem, de a kommersz Turionok szintén mennek S754-es desktop laptopokban :K

(#27690) Ganz-[HUN] válasza bacsis (#27689) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

hogyhogy, olvastam valahol hogy megy, :DDD

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#27691) bacsis válasza Ganz-[HUN] (#27690) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hát.. akkor átcsesztek :))

(#27692) Armagedown válasza bacsis (#27634) üzenetére


Armagedown
őstag

Köszi!
Végül is sikerült a Geforce 2 Mx 400at működésre bírni a ForceWare 81.95el, Winddows Xp Sp2 kompatibilis módban.
A lappal viszont gond van, ami egy Asus A7V8X-X, sajnos áramtalanítás után elveszti a BIOS a beállításokat, az elemet cseréltem, a clear rtc jumper a normális helyén van !
Hogy lehetne helyrehozni ?Más megoldás nincs ?

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#27693) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

ha mar belfromedvenykedtem egy anno-s totyikba akkor ma bekosznok ide is hali sracok:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27694) bacsis válasza neduddki (#27693) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Honnan kerültél elő?
Pont a napokban emlegettünk :P :))
Viszont jó hogy benéztél, mert kb 5 éve ígértél nekem valami cuccot, csak már nem tudom hogy mi volt... te nem emlékszel már rá? mert beugranék akkor mostmár érte ;] :DDD

(#27695) Peter789 válasza Ranagol_5 (#27686) üzenetére


Peter789
senior tag

Persze, de pont erre lennék kíváncsi hogy azok a GPU-k és RAM-ok egyesével egyáltalán milyen órajelen ketyegnek, és a sávszélcsonkolás mellett mire képesek egy normal G200-hoz képest. Nyilván alapjában véve nem erre szánták őket, de akkor is engem inkább ezek a kérdések mozgatnak... :))

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#27696) Ranagol_5 válasza Peter789 (#27695) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Hétvégén megnézem. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#27697) neduddki válasza bacsis (#27694) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

szerintme 09/10ben vot az megmondtam ki leszdoava hat ki is lett:- (
konnyes a szemme a zoomrol:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27698) bacsis válasza neduddki (#27697) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

azon gondolkodok, hogy bírtad, tele helyesírási hibával/betűk összevissza cserélésével leírni az aláírásodat :(

(#27699) neduddki válasza bacsis (#27698) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

meg anno kevesebb hiba volt benne, de szolt egy esmeros /es annak si mar boven tobb mint X eve/ hiogy az nem lesz jo akkor yerte el vegelges es azlota allando formajat

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27700) DarthSun válasza neduddki (#27699) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Szerintem ez így jó :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.