Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-20 19:40:04

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29051) ANT válasza PainKiller13 (#29048) üzenetére


ANT
őstag

Néztem ebayen is, ott ugyanez a termék a legolcsóbb helyen is kb. 15%-kal drágább. És nekem eddig ebay-rendeléssel van rosszabb tapasztalatom, bár ott is menet közben tűntek el a csomagjaim. Az meg nem annyira az eladó hibája.
Amúgy nem EU raktáros termék, sarcolni fogják. Jártam már így korábban is.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#29052) zzz03


zzz03
őstag

uGreen hivatalos boltbol mostanaba sorra nem jonnek meg a rendelt termekek. (penz visszafizetes a vege a dolgoknak.) masnal is ez van?

(#29053) V/ válasza zzz03 (#29052) üzenetére


V/
Topikgazda

Azt sajnos valahol a szállítás közben lenyúlják. Csak azok érkeznek meg biztonságosan amelyek igazi nemzetközi postai nyomkövetési számot kapnak.

(#29054) silvergod


silvergod
őstag

nyitottam vitát mert rossz címre kézbesítették a terméket,és ugye írták értékeljem,de nem kaptam semmit..
az van amit sejtettem hogy rossz tracket adott,küldte az újat...azt írja zárjam a vitát...ha elfogadom a javaslatát akkor ilyenkor látják az alisok hogy ő hibázott? vagy ki fogja átírni a rendes trackre?
köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#29055) Real_Necro válasza V/ (#29049) üzenetére


Real_Necro
veterán

O-ffice Supplies Store

11.11 keretében ő vágott át. De már nincs fent terméke...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29056) vandor01 válasza silvergod (#29054) üzenetére


vandor01
őstag

törölt....

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#29057) V/ válasza Real_Necro (#29055) üzenetére


V/
Topikgazda

Átvágott, oké.Lényeges lenne hogy miként. Nem azon az áron fizetted, mint ami ki volt írva, nem küldte el, nem azt küldte el ami ki lett fizetve, értem ez alatt a hamisítványt is.
A problémát jelezted dispute keretében és nem kaptad vissza a pénzed?

(#29058) PainKiller13 válasza V/ (#29049) üzenetére


PainKiller13
őstag

Eddig két nagyobb értékű dolgot rendeltem, de kisebbel is átvertek és nem kaptam vissza a pénzem, mivel nem nekem adott igazat a vásárlói védelem.

Rendeltem x dolgot, y-t küldtek, ami csak egy picit tért el az x-től, de pont arra nem tudtam használni amire vettem, volt 8ezer ft, az eladó korrekt volt, mondta hogy küldjem vissza és visszatéríti. 12ezer ft lett volna visszaküldeni. Azóta is a szekrényben porosodik, meghirdettem de mindenki amiatt az 1 funkció miatt venné ami hiányzik belőle.

Vásárlói védelemnél próbálkoztam, hogy nem látja el a kívánt funkcióját, nem nekem adtak igazat.

Vettem egy eredeti Lenovo Watch 9-et, 19 dolcsiért, tiszta karcosan ideért, eredeti csomagolás nélkül, érdekes módon a fólia még rajta volt az amúgy már karcos üvegen. Küldjem vissza... 4-5 között lett volna visszaküldeni.

Ezek csak az ideiek.

Innen általában csak hungarocelbe csomagolt törött fóliát szoktam rendelni, meg durván elvetemedett telefon tokot.

(#29059) Imy


Imy
veterán

18$-ért akarok venni valamit, nincs kupon pl 10$ rendelésre? Köszi!

(#29060) KMT


KMT
addikt

Van most valami globális mókolás az oldallal, vagy csak nekem van ilyen szerencsém?

Rendeltem volna, kártyás fizetéssel, ami nem sikerült (túlterhelt rendszerre hivatkozott az ali és újrapróbálkozást kért). Ezt megpróbáltam még háromszor, majd gondoltam, hogy más böngészőből jó lesz, erre zárolta a fiókomat, és új jelszót kellett megadnom. Belépés után pedig a my ordersre menve visszavisz a belépőoldalra (mintha ki lennék lépve). Vissza az eredeti böngészőbe, és ugyanez. Így érdekes lesz kifizetni... :F

Szerk: tök jó, mert az üzenetekhez sem tudok már eljutni.

[ Szerkesztve ]

(#29061) diablo1984 válasza KMT (#29060) üzenetére


diablo1984
veterán

Nálam Chrome-al minden okés!

(#29062) V/ válasza KMT (#29060) üzenetére


V/
Topikgazda

Mikor járt volna le az akciós ár? Amikor olyat ír hogy próbáld meg később, azt szó szerint kell érteni és több óra célszerű. Gondolom a második próbálkozásnál is ezt írták.
Csak kártyával tudsz fizetni, annyi változtatás lehetséges, hogy vagy a böngészős vagy a mobil app-os verzióban fizetsz. Ami a kosárban van azt bármelyiknél tudod fizetni.
Böngészős túlterhelt, akkor mobil app a másik út.
Várj néhány órát. Töröld az Ali kezdetű (ali express, ali baba, ali pay) sütiket és a böngésző gyorsítótárat és azután próbáld. Vagy mobil app.
A banki dolgokat is ellenőrizd, mert adott helyzetben akár mindhárom tételt zárolhatják és végül fedezethiány miatt sem sikerülhet a fizetés.
Volt ilyen már Internet szolgáltatói hiba miatt is.
De én is tudok keresni, vásárolni, nem látok hibát.

[ Szerkesztve ]

(#29063) Real_Necro válasza V/ (#29057) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hamis TN, meg sem érkezett, ügy nyitásánál azt jelezte, téves címre küldte, majd vissza kaptam a pénzt. Ellenben ült rajta egy darabig, türelmes voltam.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29064) V/ válasza Real_Necro (#29063) üzenetére


V/
Topikgazda

Sajnos muszáj türelmesnek lenni, mert így van kialakítva az AliExpress rendszere, ha szállításra kerül akkor várni kell amíg a szállítási védelmi idő le nem telik és azután kérheted vissza a pénzt. A pénz addig nem az eladónál van.A legtöbb eladó azért elfogadja a dispute-t és visszaküldeti az Aliexpressel a pénzt, ha az Aliexpress döntését kéred mert nem egyeztetek meg, akkor ők sem szoktak 2-3 napnál többet a döntésre várni.
Itt az adott esetben 60 napos szállítási védelmi idő, illetve az hogy ezt az eladó még akár 60 nappal kitolhatja az a gond inkább.

(#29065) foxymaci


foxymaci
senior tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni régóta rendelek aliról, de most belefutottam egy hibás termékbe, blitzwolf offical store-ból rendeltem egy 10 ezer forintos vezeték nélküli fülest, jeleztem hogy megjött de hibás, sajnos gyakran szétkapcsol a két earbuds. A disputera válaszolt a blitz hogy 0 dollárt ad vissza majd láttam chaten ráírt hogy töröljem a dispuetot és oldjuk meg "békésen".
Rákérdeztem hogyan gondolja még nem jött válasz.
Jól gondolom hogy ne töröljem a dispuetot?
Előre is köszi!

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#29066) tobias40 válasza V/ (#29038) üzenetére


tobias40
veterán

Ok,de utána nincs semmilyen bejegyzés és másik szállítási szám sem megadva...

(#29067) Inhouse válasza KMT (#29060) üzenetére


Inhouse
őstag

Akkor lehet, hogy mégiscsak van valami gond az oldallal? Egy kollégám kérdeztem ezzel kapcsolatban és ő még a kosarába sem tud belépni április óta, letöltötte az alkalmazást, azzal meg megy neki.

V/:
Nem értem ezt a magyar, nem magyar regisztrációt. Aliexpress.com, regisztráltam, megadtam minden adatom, nem volt ilyen kérdés, hogy magyart akarok-e, vagy nem.

Üdv Inhouse

(#29068) peestike


peestike
senior tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy SF Express-el van mostanság valakinek tapasztalata? Van egy ilyen számom: 460685537413. Postánál sokra nem megyek vele, utoljára akkor volt sf express-el kapcsolatom, mikor még a dpd hozta eu-n belül... Lassan 3 éve ennek.
Vagy ez is magyar posta lesz, csak közönséges levélként? Köszönöm!

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#29069) V/ válasza Inhouse (#29067) üzenetére


V/
Topikgazda

Milyen lakcím van megadva? Úgy értendő. De olyan kinézetű oldal egyenlőre nincs magyar vonatkozásban, belgiumi, német regisztráció esetén más a kinézet mivel ott teljesen más a fizetőeszköz, a képen nem a magyar dolgokat lehet látni.
Megkerestem ezt a tételt és így néz ki a kosárban ezen az oldalon belépve. Ez alapján gondoltam hogy nem magyarországi a dolog, mert akkor nekünk is azt kéne látni, nem csak a belgáknak.

A belépési dologról pedig már írtam a lehetőségeket, alapvetően a böngészők nem kezelik jól a frissült Aliexpresss belépési oldalt, a leírt módszerek alapján nálam is működik minden böngészőből már.

[ Szerkesztve ]

(#29070) johniee válasza foxymaci (#29065) üzenetére


johniee
senior tag

Hát semmiképp ne töröld a Disputot, nekem is volt az elején hogy ezzel szivattak, végül újra meg kellett nyitni a Disputot :DDD most legutóbb semmit se reagált az eladó és automatikusan Refundot kaptam :)

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#29071) Inhouse válasza V/ (#29069) üzenetére


Inhouse
őstag

Magyar címem van, azzal regisztráltam...de nem változott ez sem, és semmi más az én oldalamról.
Előtte nekem is ilyen volt a kosár, 03.31 és április első pár napja között történt valami és már olyan, mint amilyet linkeltem. Az Alibaba-s oldalon engem nem enged be.

Üdv Inhouse

(#29072) Inhouse válasza Inhouse (#29071) üzenetére


Inhouse
őstag

Azóta kipróbáltam már másik IP-ről, másik gépen, ahol soha nem volt még Aliexpress belépés, és ugyanaz.
A lap tetején viszont van egy alig észrevehető sor:
By continuing to use AliExpress you accept our use of cookies (view more on our Privacy Policy). You can adjust your Cookie Preferences at the bottom of this page.
Persze a lap alján nincs ilyen beállítási lehetőség...

Üdv Inhouse

(#29073) V/ válasza Inhouse (#29072) üzenetére


V/
Topikgazda

A harmadik fél sütik beállítása miatt írja. Azt a szöveggel ellentétben nem a lap alján találjuk.

Közben én is próbáltam kideríteni, hogy mi lehet az eltérés az oldal megjelenésben és nem találtam meg az okot.
A böngésző címsor betűről betűre megegyezik, talán a böngésző is azonos (Chrome 73.0.3683.103, Firefox Quantum 66.0.2) ami Windows 10-en fut és nem tudok olyan oldal kinézetet előcsalni. Bár ez az általam nem látható jobbnak tűnik.

(#29074) LámaZ


LámaZ
addikt

Melyik kínai tartályos festőhengert ajánljátok, ezen kívül?

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#29075) Met válasza LámaZ (#29074) üzenetére


Met
nagyúr

Én egyiket sem.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#29076) LámaZ válasza Met (#29075) üzenetére


LámaZ
addikt

Mi történt?

Legyen minden jó!

(#29077) Met válasza LámaZ (#29076) üzenetére


Met
nagyúr

Nem használtam egyiket sem de logika.
1. ha jók lennének, a festők szórakoznának a sima teddy-vel meg ecsettel?
2. a mostani tejfölhöz hasonló állagú falfestékek szerinted hogy préselődnének át azon a velúr valamin?
3. az a sarokfestő használhatatlan, mert csak csíkot húz
4. a képek miért fotosoppoltak?:)
5. az a henger gazdaságtalan, beleöntesz egy csomó festéket és elvileg belülről töltődik fel a henger, csomó festék marad benne.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#29078) nyisziati válasza Met (#29077) üzenetére


nyisziati
veterán

Várj, azért profit ne hasonlítsunk hobbistához.

Otthoni hobbifestészetre simán jó lehet.
A profiktól meg amilyen gyors (és nem túl minőségi) munkát mostanában elvárnak, arra bőven elég egy igénytelen teddy.

(#29079) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Regisztrációnál amikor a címemet töltöm ki, mindet ékezet nélkül kell?Tudni fogják a címemet így is? State\Region az a megye lenne ugye?Köszi előre is.

(#29080) Inhouse válasza V/ (#29073) üzenetére


Inhouse
őstag

A FF nekem is az a verzió...
Ha a menüben a "Check Credit Card Appeal" pontra lépek, akkor a "The system is busy. Please try again later.
Please refresh the current page or back to My Order." fogad. Lehet írni az Alinak, hogy nézzék már meg mi a baj?

Üdv Inhouse

(#29081) V/ válasza fecaga21 (#29079) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem fogad el ékezetes betűt, az olvasni tudás a magyar postásoknál a minimum 8 általános végzettésű munkakör betöltési feltétel miatt biztosítva. A kínainak csak a Hungary a szükséges információ a magyar postának elsődlegesen az irányítószám és település, majd helyben a név és cím. A Petofi ter 12 érhető sok embernek
Mint írtam az Összefoglaló regisztrációs leírásban oda state/region elég a 2 db pont ..
A megye a magyar postánál nem számít.

(#29082) V/ válasza Inhouse (#29080) üzenetére


V/
Topikgazda

Erre minek mennél? Check Credit Card Appeal Minek kell ellenőrizni? Ha van rajta pénz, lehet Netes fizetésre használni és jók a beírt adatok akkor csak fizetés gomb, vagy ha írod az adatokat a Done és Confirm&Pay

Milyen kártyád van? Ha Visa vagy Mastercard akkor regisztrál be az Alipay-re és nem lesz gondod a fizetéssel. Ha Maestro annak meg van egy hitelesítési hibája lehet hogy az jött elő.

[ Szerkesztve ]

(#29083) KMT válasza V/ (#29062) üzenetére


KMT
addikt

Köszi! Minden törlés, minden újraindítás sem volt jó. Se FF, se Chrome, se Epic. Mobil app ugyanúgy blokkolt fiókkal jön, az aktiválás átvisz böngészőbe, ami "abnormal account"-ot ad. Végül Edge-dzsel sikerült belépni egy új jelszóval és kifizetni. Sose hittem volna, hogy a beépített böngésző valamire alkalmas lesz. De most mással meg sem próbálok belépni, sem megérteni, hogy mi baja van/volt. Illetve az egész oldalt hanyagolom, ez lehozott mindenről. :S :D

(#29084) V/ válasza KMT (#29083) üzenetére


V/
Topikgazda

Volt akinek egy ilyen sikeres belépés után mindegyiken működött a belépés és fizetés.

(#29085) LámaZ válasza Met (#29077) üzenetére


LámaZ
addikt

Akkor mitévő legyek?
Szeretnék gyorsan, minél tisztábban falat festeni. Szórópisztolyra is gondoltam, bár nem nagyon látok azt kínai boltok kínálatában.

Kiegészítés: sok festékszóró pisztoly van az Alin.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#29086) Real_Necro válasza LámaZ (#29085) üzenetére


Real_Necro
veterán

Teddy meg ecset miért nem jó?
Nem keveset festettem már velük problémamentesen.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29087) izisz válasza LámaZ (#29085) üzenetére


izisz
senior tag

Ha javasolhatok: [link] ;]

(#29088) Csiguuusz válasza hun005a (#28725) üzenetére


Csiguuusz
kezdő

Mi újság a csomagoddal, megérkezett már? Az enyém még mindig utazik, kíváncsi vagyok a tiéd hol tart. Köszi, ha megírod. :R

(#29089) Inhouse válasza V/ (#29082) üzenetére


Inhouse
őstag

Minden ellenőrzést, infót megkerestem, hátha valahol lesz egy hibaüzenet, hogy mivel van baj. Semmit sem találtam. A kártya OTP Virtuális MasterCard, van rajta pénz és eddig működött. Mint már többször írtam, semmi nem változott nálam a weboldalon kívül. Érdemes nekik valahova írni ez ügyben?
Egy másik topicban láttam, hogy valakinek a Maestro kártyája 3 hétig nem ment (előtte igen) aztán egyszer csak megint jó lett. Direkt azért csináltunk MasterCard-ot, hogy biztosan jó legyen, jó is volt minden áprilisig.

Üdv Inhouse

(#29090) V/ válasza Inhouse (#29089) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezt a részt kifejtenéd bővebben: Ha a menüben a "Check Credit Card Appeal" pontra....
Fizetnél és neked nem a Confirm&Pay gomb van? Vagy ezt azután írja?
A kártyánál nincs valami + fizetési kód beírás?
De ezen a linken lépsz be? https://best.aliexpress.com/?lan=en
Az előbb már írták, próbáld meg Edge-el.
De esetleg ha jelszó módosítást csinálnál előfordulhat hogy a következő bejelentkezésnél, de előtte törlöd az ali kezdetű sütiket és a böngésző gyorsítótárat, a régi kinézet jön elő.

[ Szerkesztve ]

(#29091) NORBl


NORBl
aktív tag

Nálatok is rosszalkodik kereső ?

(#29092) V/ válasza NORBl (#29091) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem.

(#29093) Inhouse válasza V/ (#29090) üzenetére


Inhouse
őstag

Ez valami kártyás fellebbezés lenne? Akkor az tárgytalan...
Az új kosár van a kollégámnál is weben, de ő már csak mobil appal használja.
Kijelölöm amelyiket fizetni akarom, katt a BUY gombra, ami PLACE ORDER-re vált, amire ha rákattintok, akkor forog benne egy "homokóra" és semmi sem történik.
Közben felraktam az Aliexpress appot. Javasolta az Alipayt, regisztráltam. Így tovább engedett, de jött a figyelmeztetés, hogy a kártya hamarosan le fog járni. Elvetettem. A web-es oldalon betette az Orders/Awaiting payment rovatba. Innen itt folytattam. A fizetés résznél megint figyelmeztetés a kártya lejáratára és adjam meg a lejáratot, megadtam. Aztán adjam meg a kártyaszámot (felette írja az elejét kicsillagozva, el van mentve a kártya), megadtam. Aztán Alipay jelszó, megadtam, továbbment... :) Az Orders-ben jelzi, hogy mobilos appal került bele, elsőre kifizetés ellenőrzés üzenettel, most már Awaiting shipment. :) Valamiért mégis a már működő kártyával vacakolt, talán mégis a közeledő lejárat miatt, csak elfelejtett a weboldal szólni...kicsit kacifántosan de már működött újra.
Közben kipróbáltam, webes kezdéssel ugyanaz, nem megy. Ezek szerint a kártyát minden tranzakciónál ellenőrizni akarná, de a webes oldal bugos és nem kérdez...

[ Szerkesztve ]

Üdv Inhouse

(#29094) Inhouse válasza Inhouse (#29093) üzenetére


Inhouse
őstag

Kéri a kártyaszámot
Alipay jelszó is kell

[ Szerkesztve ]

Üdv Inhouse

(#29095) V/ válasza Inhouse (#29094) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez a normál biztonsági ellenőrzés, megadod az adatokat és egy darabig nem fogja kérni. Ez általában akkor jön elő amikor egy új eszközről használva akarsz fizetni és a szúrópróbaszerű ellenőrzéskor.
Az Alipay password meg a kártyához megadott fizetési kódod.

Az hogy le fog járni az csak egy figyelmeztetés, majd amikor az új kártyád meg lesz és aktiváltad akkor majd rendezed.

(#29096) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Most először rendeltem Aliról spanyol raktárból Euro-business Parcel szállítással. Ezt is a postás fogja kihozni? Otthoni címre rendeltem, gondoltam majd dob be értesítőt és felveszem a postán.

(#29097) V/ válasza Gabesz1019 (#29096) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem, általában a GLS. Nem kaptál nyomkövetési számot?

(#29098) pulutodurumo válasza Gabesz1019 (#29096) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Mi nem tudjuk, hogy az eladó melyik céggel, postával fogja küldeni. Talán tőle kéne megkérdezned. Lehet DPD, MPL, vagy postás csomag is.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#29099) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Kaptam nyomkövetési számot de abból nem derül ki semmi (12 db szám). Mindegy annyira nem lényeg. A telefonszámom rajta lesz a csomagon majd legfeljebb hív a futár. Ha meg posta hozza hagy értesítőt.

(#29100) sambenez válasza Gabesz1019 (#29099) üzenetére


sambenez
addikt

12 szám az gls lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.