Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-20 19:40:04

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28551) nyisziati


nyisziati
veterán

Mobilapp tökéletesen működik.

(#28552) V/ válasza szochyo (#28546) üzenetére


V/
Topikgazda

Nálam semmi widget szöveg nincs.
Firefox

Chrome

(#28553) Imy válasza nyisziati (#28551) üzenetére


Imy
veterán

Igen, a mobilapp OK. ;)

(#28554) Imy válasza dhn (#28550) üzenetére


Imy
veterán

Így sem megy, de ha sokadjára jó, akkor valami az alinál nem jó. :B

(#28555) Flashy


Flashy
veterán

Firefox-ban feltelepítettem a Cookie Manager plugint, név alapján rákerestem hogy ali* és minden aliexpress-es cookie-t töröltem. sem alipay-est se alibabásat nem, 6 cookie volt mindössze amit töröltem és utána megjavult a belépés. kereshetsz domain-re is hogy *.aliexpress.com, akkor sokkal többet talál, de azokat nem kellett törölnöm, az alival kezdődő nevűek között volt valami ami félrevitte az oldalt.

(#28556) Imy válasza Flashy (#28555) üzenetére


Imy
veterán

Chromeot hasznáok.
Ha a cookiekat törlöm, akkor ezt írja ki egyszer az oldal tetejére: By continuing to use AliExpress you accept our use of cookies (view more on our Privacy Policy). You can adjust your Cookie Preferences at the bottom of this page.
Csak nem tudom, hogy mit kellene beállítanom.

(#28557) Bluesnail válasza Imy (#28556) üzenetére


Bluesnail
csendes tag

Próbáld meg úgy, hogy bejelentkezel az Alibaba.com oldalon, és utána ha megnyitod az Aliexpress-t, akkor ott már be leszel jelentkezve.
Nekem így működik.
(az Aliexpress oldalán a bejelentkezési mezők nálam is üresek, nem segít semmilyen itt leírt trükk)

[ Szerkesztve ]

(#28558) szochyo válasza Bluesnail (#28557) üzenetére


szochyo
csendes tag

Kösz az alibabás ötletért, eszembe nem jutott volna, de működik.Remélem előbb-utóbb megoldódik a dolog, de addig is legalább bejutok.

[ Szerkesztve ]

(#28559) V/ válasza Imy (#28554) üzenetére


V/
Topikgazda

Nézd már hogy nálad a böngészőben ugyan mi van a bejelentkezési oldal forrásánál, ami úgy kezdődik:
<div id="expressbuyerlogin">

A működő minta itt nézhető meg

[ Szerkesztve ]

(#28560) Imy válasza Bluesnail (#28557) üzenetére


Imy
veterán

Köszi, ez így jó. De vicces. :DDD :DD :D

De azért valami nem kerek, mert értékelni/hogy megjött a cucc azt nem tudom bejelölni.

[ Szerkesztve ]

(#28561) V/ válasza Imy (#28556) üzenetére


V/
Topikgazda

Elfogadod és a Chrome-ban kéne a süti beállításokra ránézni
Beállítások, Speciális, Tartalom beállítások, Cookie-k
Harmadik féltől származó cookie-k letiltása

(#28562) V/ válasza Imy (#28560) üzenetére


V/
Topikgazda

Az változott meg, már írtam.
egyszerűsítettek, amikor rákattintunk akkor átváltott az Order Detail képernyőre és ott igazoltuk le, így ha ezt akarod akkor most a Order ID: után a View Detail linkre kattintással tudod megtenni, ahol átvált az Order Detail képernyőre. és ott lesz a megerősítés.

[ Szerkesztve ]

(#28563) sipi68 válasza Bluesnail (#28557) üzenetére


sipi68
csendes tag

Kösz az alibabás ötletért, működik.Remélem megoldódik a dolog, de addig is legalább bejutok.

(#28564) Marci79 válasza Bluesnail (#28557) üzenetére


Marci79
aktív tag

Ezzel az alibaba.com-os belépéssel működött végre! Alibaba-n login és belépve az aliexpress-re bevoltam jelentkezve automatikusan. :C

Köszi a segítséget srácok! :R

[ Szerkesztve ]

(#28565) V/ válasza Marci79 (#28564) üzenetére


V/
Topikgazda

Akinek van Alibaba regisztrációja az természetesen abba a fiókjába lépbe és nem az AliExpressre. Akinek nincs olyan fiók az meg "átírányításra" kerül.
2017 közepéig egy regisztráció elegendő volt mindkettőhöz.
Fent a címsorban https://www.alibaba.com/ vagy https://best.aliexpress.com-ot láttok?

[ Szerkesztve ]

(#28566) hzx0


hzx0
aktív tag

Mobilon hiába lépek be az alibaba.com oldalon utána sem vagyok bejelentkezve az alira. Persze nekem is eltünt a bejelentkezési mező. Nincs a mobilos oldalon se az asztali nézzetbe lehetőség. Már mindent cookie töröltem.

(#28567) V/ válasza hzx0 (#28566) üzenetére


V/
Topikgazda

Mobilon az app-ot célszerű használni, a böngészős verzió előfordulhat hogy nem jön, de most néztem meg a https://m.aliexpress.com/login.html nekem jó és az asztali verzió is.
Nem elég a sütik törlése, a tárolt tartalmat és a gyorsítótárat is törölni célszerű.

[ Szerkesztve ]

(#28568) hzx0 válasza V/ (#28567) üzenetére


hzx0
aktív tag

Most használom az app-ot is, de jobban szeretem böngészővel használni. Chrome próbáltad a belépést?

[ Szerkesztve ]

(#28569) V/ válasza hzx0 (#28568) üzenetére


V/
Topikgazda

Firefox-ot használok mobilon is. Chrome hibás nálam mert valami nagyon régi és nem is létező jelszavakat írogat be, pedig semmi nincs eltárolva.

[ Szerkesztve ]

(#28570) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Miazisten.
Felhasználtam a 25-5USD-s kupont, 4 terméket tettem a kosárba, pénzt levonták. Mind a 4 megrendelésre ezt írja hogy Order Closed
"We can't process your order at this time due to potential security reasons. All payments made (except fees and charges made to third parties) will be returned to your account. Please double check if any suspicious activity has occurred and try to place the order again."
:F

4 8 15 16 23 42

(#28571) hzx0 válasza V/ (#28569) üzenetére


hzx0
aktív tag

Már minden tárolt adatot töröltem amit csak találtam chrome-ba. Az az érdekes hogy másik telon ugyan ez a Chrome verzió bedobja a bejelentkezési mézöket. Kb 2 órája még az én telomon is be tudtam lépni.

(#28572) Flashy válasza Flashy (#28555) üzenetére


Flashy
veterán

helyesbítem magamat: nem oldotta meg. valami internetszolgáltatós dologra tippelek most (esetleg Windows tűzfal), mert ha VPN-t nyitok a munkahelyemre, azon keresztül működik, amint megszakítom és frissítem a login oldalt, már el is tűnnek a mezők. közben nem nyúltam semmi böngésző beállításhoz. vagy valami háttérben embeddelt oldalrészlet, vagy valami egyéb kapcsolódás ami nem tud kimenni.

(#28573) hzx0


hzx0
aktív tag

Én sem tudok továbbra sem belépni. Mobil Chrome minden létező adatot töröltem. Viszont ha privát módba nyitom meg akkor betudok lépni. Asztali gépen Firefox ugyan ez. Itt viszont legalább az alibabás belépés után automatikusan beléptet az alira is.

@Flashy

Nem hiszem hogy net szolgáltató hiba lenne. Próbáltam mobil nettel is (telekom). Ráadásul ugyan azon a hálózaton (digi) másik telefonról simán be tudok lépni.

[ Szerkesztve ]

(#28574) csaba17


csaba17
senior tag

sziasztok!

tudtok ajánlani 20-25$ körüli áron bluetooth-os hangfalat ami jó is úgymond?
anno vettem 10ezerért kamu jbl charge 3at talán, egy deka mély nem volt benne, örültem, hogy el tudtam adni.
most egy barátom akar venni, küldött is egy linket, de az is ilyen jbl koppintás, gondolom ebbe sem kellene nagyon keresni a mélyeket.

tippek?

(#28576) csaba17 válasza Ance (#28575) üzenetére


csaba17
senior tag

köszi, de ennyit nem szeretne érte kiadni.
nekem xiaomi van, a lurdyban vettem 9ért, ennyit még kifizetne, de reggel néztem, hogy nincs rajta kártya olvasó(nekem nem volt lényeg hogy van e v sem, de neki kellene)

(#28577) sambenez válasza csaba17 (#28576) üzenetére


sambenez
addikt

Kártyaolvasó is legyen meg jól is szóljon és 25$-nál ne legyen több? Érdekes elvárásai vannak.

(#28578) V/ válasza sambenez (#28577) üzenetére


V/
Topikgazda

Vannak akciók, idén 11.11-én tud ennyiért venni. :))

(#28579) zolko74


zolko74
tag

Vettem egy terméket amihez felhasználtam egy 1$ és egy 3$ kupont. Az eladó feladta, van tracking, de az Ali egy forintot nem vont le és nem zárolt a bankszámlámról...

(#28580) V/ válasza zolko74 (#28579) üzenetére


V/
Topikgazda

A kártyás fizetéseket nem azonnal vonják le. A vásárlásnál ha a status oszlopban a Awaiting delivery van és a View Detail-ra kattintva a Financial fülön a Payment Received résznél látható hogy ki van fizetve, Payment Method és Date Received nem üres, akkor majd valamikor a bankod is könyveli.

[ Szerkesztve ]

(#28581) Debilon


Debilon
addikt

Alitools -ban a csomag tracking funkció másnak is oroszul működik?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#28582) V/ válasza Debilon (#28581) üzenetére


V/
Topikgazda

Töröld az app gyorsítótárát ha beállításoknál nem adtál meg orosz nyelvet.

[ Szerkesztve ]

(#28583) zolko74 válasza V/ (#28580) üzenetére


zolko74
tag

Kíváncsi leszek, mert ilyen még nem volt, hogy nem zárolta a bankszámlámon az összeget. Általában azonnal szokta. Majd jelzek, hogy van-e változás.

(#28584) Debilon válasza V/ (#28582) üzenetére


Debilon
addikt

Opera bővítmény, a nyelvnek angol van kiválasztva és a beállításai között nincs opció gyorsítótár törlésre

opera mappát átnézem, de nem hiszem, hogy meg fogom találni

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#28585) V/ válasza Debilon (#28584) üzenetére


V/
Topikgazda

Azt gondoltam hogy az app verzió. Ha böngészőben van akkor lehet neki sütije azt távolítsd el, másik megoldás eltávolítani és újból telepíteni

(#28586) nightzone


nightzone
aktív tag

Sziasztok Az miért lehet hogy ha így néz ki egy termék ára a weboldalon:

akkor a mobil appban mégsem 19.66 USD-ért lehet megvenni, hanem 23.99USD-ért?

(#28587) V/ válasza nightzone (#28586) üzenetére


V/
Topikgazda

Mennyi a mobil app-ban, mert az biztos hogy nem 23,99 $. Ha termék linket adsz akkor könnyebb a pontos válasz. Tedd a kosárba majd nézd meg mobill appban a kosár tartalmát, valamennyivel olcsóbb lesz.
Ilyen kékes színű "mobilos árat" nem látok, bármelyik böngészőt használom.

[ Szerkesztve ]

(#28588) Flashy válasza nightzone (#28586) üzenetére


Flashy
veterán

a mobil appos ár a lehetséges szín- és raktárkombinációk közül a legalacsonyabbat mutatja (ha többféle színben van és az egyik olcsóbb, akkor annak a mobilos még olcsóbb árát írja oda, persze általában ez a szín véletlenül sosincs).
valószínűleg az orosz raktárhoz van felvéve olcsóbb ár, ami vagy hozzánk nem küld csak, vagy nem is létezik, csak azért veszik fel, hogy az ár szerinti rendezés előbbre hozza.
tipp: ha nem titkos, legközelebb linket is adj a termékre, könnyebb ha látjuk.

(#28589) nightzone válasza V/ (#28587) üzenetére


nightzone
aktív tag

[link] , de közben rájöttem hogy az a kék az Aliprice-os ár ami az eddigi legolcsóbb árát mutatja a terméknek nem pedig az éppen aktuális mobilappos árat. Így sajnos appban is ugyanannyi az ár.

Flashy: köszi ezt nem tudtam.

Egyébként az 5-25 USD és a 6-30 USD kuponokat próbálom elsütni amik péntekig érvényesek, de van egy 8-50USD-s is, csak nem tudom még az utóbbit mire lőjjem el. Tudnátok ajánlani vmit ami most best buy műszaki termék?

(#28590) Flashy válasza nightzone (#28589) üzenetére


Flashy
veterán

megnéztem én is, az a 19.66 az a 19.99-es árnak a mobilos változata lenne, nagyjából ennyi kedvezményt szoktak adni ha mobilról rendeled. sajnos ez elsőre úgy látszik, mintha a 23.99 helyett lenne mobilon 19.66 de nem, a 23.99 mobilon 23.59-re megy le. persze kedvezménynek kedvezmény, de csak 110 forint...

(#28591) V/ válasza nightzone (#28589) üzenetére


V/
Topikgazda

Mobil app 23,59$ a normál ár meg 23,99 $ nálam ez nem azonos.

(#28592) nightzone válasza V/ (#28591) üzenetére


nightzone
aktív tag

igen, minimális különbség, akkor lehet várok vele míg jobban lemegy az ár. :R

(#28593) V/ válasza nightzone (#28592) üzenetére


V/
Topikgazda

Általában ilyen mininális a külöbség a kettő közt, akciók estén vagy kuponokkal lehet csökkenti, azért mert mobil app-al fizetsz nem kapsz nagyobb kedvezményt

(#28594) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Másnál is ilyen?

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#28595) Melack válasza V.Stryker (#28594) üzenetére


Melack
veterán

Nekem megy simán.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#28596) V.Stryker válasza Melack (#28595) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hmmm... nekem két böngészővel is ilyen. :Y

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#28597) V/ válasza V.Stryker (#28596) üzenetére


V/
Topikgazda

Közel egy hete ez a téma, ha visszaolvasol több hozzászólásban benne azok a dolgok amikkel az új bejelentkezési képernyőn láthatóvá válnak a beviteli mezők.
Ha nem akarsz a böngésző beállításokkal "kísérletezni", bár célszerű lenne, akkor itt beírva, Alibaba.com az adatokat be tudsz lépni.
Néhány hsz
28535

28550

28497

28555

[ Szerkesztve ]

(#28598) V.Stryker válasza V/ (#28597) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszönöm. Ennyire tényleg nem olvastam vissza. :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#28599) V/


V/
Topikgazda

Ha valaki a login képernyőn nem látja a beviteli mezőket azoknak itt a kipróbált dolgok gyűjteménye:
************
Ha nem akarsz a böngésző beállításokkal "kísérletezni", bár célszerű lenne, akkor itt beírva, Alibaba.com az adatokat be tudsz lépni.
************
Akkor nézd át a böngésződ biztonsági beállításait, ha használsz reklámblokkolót akkor azt, a tűzfalat stb. Engedélyezve legyen a harmadik féltől származó süti.
Firefox esetén a legegyszerűbb a Böngésző adatvédelme, Tartalomblokkolás, Egyéni és egyik sem. választása.
Alatta a Do Not Track” jelzés küldése a webhelyeknek, jelezve, hogy nem szeretné, hogy kövessék Csak akkor........ választás.
Felugró ablakok tiltása se legyen.
Az Shockwave Flash az Aliexpress oldalain engedélyezve legyen, persze a bővítmény legyen letöltve, aktiválva
Törölni az ali kezdetű sütiket és a böngésző gyorsítótárat, kilépni a böngészőből, újraindítás után ha a login képernyőn nincsenek beviteli mezők akkor CTRL+F5 oldal frissítés.
************
Viszont ha privát módba nyitom meg akkor be tudok lépni. Asztali gépen Firefox ugyan ez. Itt viszont legalább az alibabás belépés után automatikusan beléptet az alira is.
************
Szóval próbálgassátok, nekem is sokadjára sikerült.
kukik törlése
Beállításokban Adatvédelemnél Nincs nyomkövetésnél bepipál
Alin belépéshez menni (én csak simán aliexpress.com-ra mentem)
bejön a login mezők nélkül
Ctrl+F5 és bejönnek a mezők
De csak sokadjára sikerült, volt közben Chrome újraindítás is meg 30 perc várakozás
************
Amit itt leírtunk annál nincs több. Másik böngészőt próbálj ki, de nálam most mind működik ezen a linken indítva a belépést. https://best.aliexpress.com/?lan=en Internet Explorer, Edge, Chrome, Firefox, Opera (ennél is a „Nincs nyomon követés” kérés küldése a böngészési forgalommal lett bekapcsolva)
Ha megcsináltad a törléseket lépj a fenti linkre majd egy CTRL+F5 az oldal frissítéshez, ha linken nem jönnek elő a belépési adatmezők
Mivel a mobil app más rendszert használ annak működni kellene ha az Internetes böngészők nem.
************
Firefox-ban feltelepítettem a Cookie Manager plugint, név alapján rákerestem hogy ali* és minden aliexpress-es cookie-t töröltem. sem alipay-est se alibabásat nem, 6 cookie volt mindössze amit töröltem és utána megjavult a belépés. kereshetsz domain-re is hogy *.aliexpress.com, akkor sokkal többet talál, de azokat nem kellett törölnöm, az alival kezdődő nevűek között volt valami ami félrevitte az oldalt.
************
Próbáld meg úgy, hogy bejelentkezel az Alibaba.com oldalon, és utána ha megnyitod az Aliexpress-t, akkor ott már be leszel jelentkezve.
Nekem így működik.

(#28600) V/ válasza V.Stryker (#28598) üzenetére


V/
Topikgazda

Valamiért a böngészőink az új módosításaikat nem "frissítik", viszont ha rákényszerítjük, akkor azután működik normálisan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.