Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) Sliderxy válasza VTom (#3650) üzenetére


Sliderxy
senior tag

A végén egyébként van több befejezési lehetőség, már ami a cinematic részét illeti? A végkifejlet tudom, hogy adott, de van az rész amikor Amelie partján vagyunk és Sam kezében van a pisztoly. Én ott kapásból utána mentem és megöleltem, amikor felvillant ez a lehetőség. Itt le is lőhettem volna és lett volna valami alternatív megoldás?

(#3652) VTom válasza Sliderxy (#3651) üzenetére


VTom
veterán

Én is azt választottam, amit te, úgyhogy nem tudom :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3653) hyperspace válasza Sliderxy (#3651) üzenetére


hyperspace
őstag

Nem lehet lelőni. Próbáltam :DDD :DDD :DDD

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#3654) Sliderxy válasza hyperspace (#3653) üzenetére


Sliderxy
senior tag

:DDD
És akkor mondd valami mást Amelie vagy csak egyszerűen nem lehet meghúzni a ravaszt? Azért fura ez, mert annál a résznél eleve úgy vesszük vissza az irányítást, hogy Sam Amelie-ra tartja a pisztolyt.
A vége jó mozi volt, kíváncsi vagyok a megfilmesítésével, hogy boldogulnak majd a készítők.

(#3655) Rage47 válasza Sliderxy (#3651) üzenetére


Rage47
veterán

Nincs alternatív megoldás.

(#3656) hyperspace válasza Sliderxy (#3654) üzenetére


hyperspace
őstag

Nem lehet meghúzni.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#3657) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Van értelme visszavinni az elvesztett tárgyakat? Jó nekem az a sok like?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3658) Sliderxy válasza Rigormortiis (#3657) üzenetére


Sliderxy
senior tag

A történet szempontjából nincs. Én nem vesződtem velük, így is 70 óra volt a végigjátszás.
A felvehető küldetéseket érdemes csinálni, mert ha azokat teljesíted akkor kaphatsz spéci kesztyűt, bakancsot, járóvázat.
Eleinte én is cipeltem mindent amit megláttam, aztán a 3. és egyben a leghosszabb fejezetnél úgy döntöttem, hogy hanyagolom, mert levitt a fő sztori vonalról teljesen.
A végigjátszás után pedig tudod folytatni a királis hálózat és a kapcsolati szintek fejlesztését, szóval eldöntheted, hogy most mi a fontosabb számodra.

(#3659) Rage47 válasza Sliderxy (#3658) üzenetére


Rage47
veterán

Ja meg kell találni az egyensúlyt, hogy ne égj ki már a játék felénél :D

(#3660) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Most naponta kapok egy emailt, hogy "Szép munka - ez vár rád a Death Stranding-kalandod következő szakaszában. Szerintük most a 3. epizódnál tartok, tegnap a másodikról kaptam ugyan ilyen emailt. Kissé le van maradva a rendszerük. :U

(#3661) VTom válasza Sliderxy (#3660) üzenetére


VTom
veterán

Még nincs rendesen kiépítve a királis hálózat :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3662) Sliderxy válasza VTom (#3661) üzenetére


Sliderxy
senior tag

:C :))

(#3663) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Basszus még csak a második fejezetben kolbászolok, de már 6 órám benne van. Nagyon durván időgyilkos ez a játék.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3664) Sliderxy válasza Rigormortiis (#3663) üzenetére


Sliderxy
senior tag

El lehet vele tölteni az időt az biztos. A 3. epizód lesz majd nagyon hosszú amikor sokat kell hordárkodni, de ne menjen el tőle a kedved, mert utána nagyon fel fognak pörögni az események. ;)

(#3665) hyperspace válasza Rigormortiis (#3663) üzenetére


hyperspace
őstag

Emlékeim szerint nekem 110 óra kellett kb a platinához, még a sima változattal. Úgyhogy lehet vele időt tölteni.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#3666) VTom válasza Sliderxy (#3664) üzenetére


VTom
veterán

Szerintem Kojima direkt így tervezte, hogy közben át is éld a magányos futárkodást. Én imádtam, ha még egyszer végigjátszom, akkor tuti offline módban fogom, hogy minden utat meg kelljen terveznem, és ne legyen segítség, meg mások által otthagyott cuccok.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3667) Sliderxy válasza VTom (#3666) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Én offlineban játszottam az elejétől. 3.-nál próbáltam ki az online módot, de gyorsan ki is kapcsoltam. Nagyon nagy élmény volt egyedül felfedezni mindent. Csak néha akadtam össze a szintén hordárkodó NPC párossal. Élveztem a mászkálást, de a sok elvesztett kacat gyűjtögetését ott kicsit offoltam. Az utak építését a 3. epizódban elég jól megtoltam néhány szakaszon, de ezek rengeteg időt elvesznek és voltak egyébként később olyan kijárt csapásaim, ahol kb. ugyan olyan gyorsan és hatékonyan tudtam haladni.
Kötélpályával is így voltam a hegyekben, hogy elkezdtem kiépíteni őket, de ami időt eltöltöttem vele az alatt meg is tudtam járni sok esetben. Ettől függetlenül sok helyen kiépítettem és jól is jött utólag, mert volt pl egy olyan küldetés, hogy a romoktól kellett visszavinnem valamit és mivel előtte ott már kiépítettem mindent kb. 5 perc alatt megvolt a küldetés úgy hogy ott tele volt minden PV-kkel. Hozzám se tudtak érni, elsuhantam az összes fölött. Azért az az érzés amikor belassul az idő mindig megtalált, pedig tudtam, hogy no para nem érhetnek el, de mégis... olyan hatásosan megcsinálták ezt, hogy le a kalappal. :R

(#3668) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Időközben lett ps5-öm és ezzel együtt leszedtem a directors cutot is. Az alapjátékba 10 órát tettem eddig bele. Megéri újrakezdenem a directors cutot?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3669) Sliderxy válasza Rigormortiis (#3668) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Ha magával ragadott az eddigi 10 óra én a helyedben belekezdenék a DC verzióba, már csak a plusz infók miatt is, sokkal részletesebben megismerheted belőle a történetet.

(#3670) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

A PS5-ös Directors Cut egészen elképesztően néz ki. 10 órám volt a PS4 vertióban, de inkább újrakezdtem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3671) Rage47 válasza Rigormortiis (#3670) üzenetére


Rage47
veterán

jó lenne egy PS5 ilyenkor, megnézném :)

(#3672) Sliderxy válasza Rigormortiis (#3670) üzenetére


Sliderxy
senior tag

;) Jól tetted, ez a játék valami zseniális. Már nagyon várom a második részt.

(#3673) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Egy dolog nem világos még nekem: hova kell tenni a világban összekapart nyersanyagokat, hogy azokat fel is tudjam használni? Melyik tárolóba?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3674) Sliderxy válasza Rigormortiis (#3673) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Nekem mindig vissza kellett másznom a gócpontokra a fontosabb cuccokért ha valami nagyon kellett. Eleinte építettem tárolókat össze-vissza, aztán rájöttem, hogy tök felesleges. A járóváz legyen a terephez alkalmazkodó, ezen felül én amit hurcoltam magammal mindig, az egy PV pisztoly, Bolavető, Nem halálos gépkarabély és mindig volt nálam 5 vértasak, 5 hematikus gránáttal. 1 HKK tartalékban a háton még és lehet indulni.
A cuccokat, főleg a mellékküldetések dolgait a pajtásrobotokkal vitettem célba, olykor amikor sok volt a teher akkor pedig jött velem ahová tudott.
Utakat sem építettem csak az elején. Tavi gócváros után úgy felgyorsult a sztori, hogy totál kizökkentett volna az építkezés, nem is éreztem szükségét pedig én offline játszottam.

(#3675) VTom válasza Sliderxy (#3674) üzenetére


VTom
veterán

Én is kb. így mentem, mínusz a robotok.
Az építkezés inkább egyfajta plusz a játékban, én minden játékba próbálom minél jobban beleélni magam, és ez az egyedül építek autópályát valahogy nem illett a képbe. :N

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3676) Rigormortiis válasza VTom (#3675) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én most nagyon élem a sztráda-építést, igaz online módban, így könnyebb. Behálózom Tavi Gócváros teljes környékét, pedig már a hegyre kéne mennem :DD

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3677) Sliderxy válasza VTom (#3675) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Egyébként a játék vége felé mikor már felpörgött a sztori volt a térképemen vagy 5-6 hulla amit össze kellett volna szednem és elégetni...direkt nem foglalkoztam velük, vártam a kiüresedést. Hát a játék végéig ez nem következett be. Meg is voltam lepődve.
A játék alatt egyszer volt olyan, hogy a PV-k hegyi góc után a hegyekben elkaptak, na ott lett is egy szép nagy kráter, de azt nem tudtam hová tenni, hogy a öszvéreket ott hagyhattam úgy hogy nem történt az ég világon semmi.
A játék elején még nem volt halálos gépkarabély, így halálos áldozatom sem volt.
Lehetséges, hogy van egy pont a sztoriban ami után már nem történik meg az öszvér tetemekkel a kiüresedés?
Nektek volt az öszvérek tetemeknél kiüresedés?

(#3678) Sliderxy válasza Rigormortiis (#3676) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Húú, én csak egyszer léptem be onlineba, még a 3. fejezétnél, de lőttem is ki rögtön. Az a sok szétszórt jelölőtábla, meg logikátlan trollkodós bábel-torony létrahegy számomra nagyon játékélmény romboló volt. Mentem inkább magam felfedezni a "nyers" tájat.

[ Szerkesztve ]

(#3679) VTom


VTom
veterán

Na kérem, én újabb 34 óra 46 perc alatt végigtoltam másodszor is.
Elsőre nagyobbat ütött a sztori, de másodikra is nagyon jó.
Brutális, ahogy a DC kinéz PS5-ön.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3680) Rage47 válasza VTom (#3679) üzenetére


Rage47
veterán

:R

(#3681) Jorus


Jorus
nagyúr

Death Stranding 2 On The Beach

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3682) Rage47 válasza Jorus (#3681) üzenetére


Rage47
veterán

Kell egy PS5 jövőre...

(#3683) VTom válasza Jorus (#3681) üzenetére


VTom
veterán

WTF? és pre-order érzések kavarognak bennem :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3684) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Jó lesz ez. Várós nagyon. Engem a gitárharc annyira nem zavart, bár elég elborult ez is, de ebben a játékban mi nem az? :D
A beszélő, gyurmafilmeket idéző, darabos mozgású öö.. valami :DDD , viszont annyira nem nyerő. Bár gondolom ennek is rendesen meg lesz a miértje, meg gondolom pofázni fog majd út közben végig.

(#3685) Rage47


Rage47
veterán

Kojima még jobban eleresztette magát most szerintem, még jobban megmutatja, mit rejteget a fejében. :D

(#3686) VTom válasza Rage47 (#3685) üzenetére


VTom
veterán

Az elsőnél is :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3687) Sliderxy válasza VTom (#3686) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Ezen felröhögtem. :D

(#3688) gimis


gimis
csendes tag

Üdv Mindenkinek. Ma kezdtem a játékot. És egy szélerőműhöz hordárkodtam. Közben jöttek a PV-k. Próbáltam kamerázni, guggolva levegőt visszatartva elosonni köztük de elkaptak.. aztán a négyzetet nyomkodva valahogy kiszabadultam. Ez lehetséges? Mert a játék elején is elkaptak egyszer és ott kráter lett. De itt a szabadulás után talán valami Nagy fekete ízévé az altozott a PV. Nem láttam mert futottam :D . Hogyan kell őket jól kikerülni? PS5 DC változat. Köszönöm előre is a válaszokat :R A játék tetszik bár szokni kell a sok sétát :DD

(#3689) Rage47 válasza gimis (#3688) üzenetére


Rage47
veterán

lassan kell menni, türelem, figyelni a PVket, ilyesmi

(#3690) VTom válasza gimis (#3688) üzenetére


VTom
veterán

A válladon az odradek mutatja a legközelebbi PV helyzetét. Minél gyorsabban csipog/pörög,annál közelebb van a PV.
Scannelésre láthatóvá válnak.
Csak guggolva közlekedj közöttük, és lassan.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3691) gimis válasza VTom (#3690) üzenetére


gimis
csendes tag

Pedig így tettem. Scanneltem néztem, guggolva. Néha megálltam és levegőt is vissza tartottam és mégis elkapott. Na se baj megyek tovább, tetszik a játék! :R

(#3692) VTom válasza gimis (#3691) üzenetére


VTom
veterán

Az odradeket mindenképpen figyelni kell, és pár másodpercenként scannelni.
Majd belejössz, sok ilyenlesz még a játékban.

Sőt, egyre jobb lesz, nagyon jól épül fel benne a harcrendszer, nekem legalábbis nagyon tetszett.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3693) gimis válasza VTom (#3692) üzenetére


gimis
csendes tag

És ha elkap egy PV? Ez a kiszabadulás simán ment . És futottam aztán egyszer csak eltűnt.

(#3694) VTom válasza gimis (#3693) üzenetére


VTom
veterán

Ha ki tudsz szabadulni, és kijutsz a kátrányból, akkor eltűnnek.
Ha nem, akkor bossfight jön.
Ha győzől, eltűnnek, és egy rakat királ kristály marad utánuk.
Ha meghalsz, repatriálsz.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.