Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) BBéci válasza f(x)=exp(x) (#6950) üzenetére


BBéci
titán

Littler készlete elég sok kipattanót produkált, engem nem győzött meg az a toll. Semmi bajom a 30 éve bevált gyártmányokkal.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6952) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Üdv!
Mi pontosan a Development Tour?
Az eredményeken sincs megjelenítve-

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#6953) Cheif válasza Mela Kehes (#6952) üzenetére


Cheif
tag

16-23év közöttieknek egy versenysorozat, 24 versennyel, pénzdíjas, ugyan olyan ranglista van, mint a felnőtteknél.

[link]

Tour kártyát lehet nyerni, Q school nevezési díjat.
Illetve a VB-re is be lehet kerülni (1-2. hely), valamint az ifi vb-re

(#6954) Mela Kehes válasza Cheif (#6953) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Köszi

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#6955) Stylerr


Stylerr
addikt

Sziasztok!

Arra van valami tippetek, hogy néhány dobást követően ne kezdjen el lötyögni/kicsavarodni a szár a darts nyílból?
Elég zavaró tud lenni, hogy mindig vissza kell tekergetni.
Vagy csak ez nálam ilyen "user error"?

(#6956) bigrob válasza Stylerr (#6955) üzenetére


bigrob
őstag

Kell venni a szár alá kis O gyűrűt, vehetsz darts boltban drágán, de aliról is 1 dollárért egy rakattal.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#6957) tobi'' válasza Stylerr (#6955) üzenetére


tobi''
tag

Előfordulhat, nyílja és/vagy szárja válogatja, kicsi teflon szalag megfogja.

(#6958) Stylerr


Stylerr
addikt

Köszönöm a tippeket!
Rendelni akartam egy csomagot úgy is a gamecentertől, így ezzel ki is egészítettem. :)

(#6959) BBéci válasza Stylerr (#6955) üzenetére


BBéci
titán

Fémszárral előfordul, a gumigyűrű segít, de még jobb a műanyag szár. 21 év dartsozás után álltam át olyanokra, minden szempontból jobb.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6960) bigrob válasza BBéci (#6959) üzenetére


bigrob
őstag

Szerintem egy alu szár sima tollal jobb kombó mint műanyaggal, annyi robin hoodot dobtam, volt hogy heti többször tört egy műanyag szár.. Alut meg vissza lehet párszor hajlítani.

De a legjobb cucc a piacon szerintem az egybe szár és toll kombók, condor axe, target k-flex, aliexpresses fox smiling.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#6961) BBéci válasza bigrob (#6960) üzenetére


BBéci
titán

Minden nap dobálok valamennyit, átlagosan másfél órát, néha négyet, ötöt. Évente 2 csomag/6 db szárat fogyasztok el, amióta lyukasztott tollakat használok. Igaz, nagon ritka madár a robinhúd.
Egybeizét nem kedvelem, nem véletlen, hogy a PDC ranglista első 32 helyezettje közül csak néhányan választják. Fém szárakat még kevesebben.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6962) Stylerr


Stylerr
addikt

Debrecenben esetleg van valamilyen üzlet, ahol lehet kipróbálni nyilakat a vásárlás előtt?

(#6963) Cheif válasza Stylerr (#6962) üzenetére


Cheif
tag

Azt nem tudom, de Debrecenben van 2 vagy 3 egyesület is. Ha megkeresed őket az edzésen biztosan ki tudsz próbálni pár tucat nyilat :)

(#6964) esbii22


esbii22
őstag

Hamarosan Győrbe költözünk. Tudtok ajánlani helyet/helyeket ahol lehet dartsozni (steel) ? Sport pub vagy hasonló érdekelne. Jó lenne olyan lehetőség ahol van amatőr verseny is.

Természetesek a Győri DC honlapját már felkerestem. Tervezem is, hogy kimegyek a Pólusba majd néhányszor.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#6965) Cheif válasza esbii22 (#6964) üzenetére


Cheif
tag

Azt hiszem 2 hetente pénteken van a Győri DC-nél amatőr verseny, aztán a Kozi drink bárban is vannak versenyek.

(#6966) esbii22 válasza Cheif (#6965) üzenetére


esbii22
őstag

Köszi a tippet, a Kozi Drink Bárt pont most találtam meg facebookon. Az még nincs is messze. :))

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#6967) BBéci


BBéci
titán

Nézném az Austrian Opent, de a korábi streamek közül egyik sem működik.
Adjatok ötletet, hol tudném nézni! A fizetősöket hagyjuk!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6968) bigrob válasza BBéci (#6967) üzenetére


bigrob
őstag

Nekem is jöhetne....
Állandóan bannolják a twitch és kick csatikat.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#6969) BBéci válasza bigrob (#6968) üzenetére


BBéci
titán

Feleségem egy ideje noszogat, hogy fizessek elő a PDC-TV-re.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6970) zsolti72837 válasza BBéci (#6967) üzenetére


zsolti72837
őstag

Max4?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#6971) BBéci válasza zsolti72837 (#6970) üzenetére


BBéci
titán

Az mi?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6972) zsolti72837 válasza BBéci (#6971) üzenetére


zsolti72837
őstag

TV adás. :DD :DDD

Élőben adta. Ma is fogja adni a délutáni, illetve az esti mérkőzéseket is.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#6973) bigrob válasza BBéci (#6969) üzenetére


bigrob
őstag

Már én is erősen gondolkodom rajta, TV előfizetésért úgyse vagyok hajlandó 1 forintot is adni. :))

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#6974) bigrob válasza BBéci (#6969) üzenetére


bigrob
őstag

Találtam egy újat.
[link]
vagy twitchen amíg nem bannolják: [link]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#6975) BBéci válasza zsolti72837 (#6972) üzenetére


BBéci
titán

Nincs a csomagomban.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6976) zsolti72837 válasza BBéci (#6975) üzenetére


zsolti72837
őstag

Jaaa. Akkor nem tudod TV-ben nézni.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#6977) BBéci válasza zsolti72837 (#6976) üzenetére


BBéci
titán

Sosem hallottam eddig erről a csatornáról. Aminek egyik oka, hogy nagyon ritkán kapcsolom be a tévét, szinte csak F1-et nézek rajta.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6978) desigo


desigo
senior tag

Reremélem néztétek valahol.
Littler egy bullal nyert. Elékpesztő hangulat volt. :Y

(#6979) BBéci válasza desigo (#6978) üzenetére


BBéci
titán

Néztem volna, de nem sikerült. Csak a Live Scores-on tudtam követni. :(((

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6980) zsolti72837 válasza BBéci (#6977) üzenetére


zsolti72837
őstag

Sokáig én sem, csak írták pár hónapja, hogy ők adják és azóta tudok róla.
Olyasmi, mint a Galaxy4, ők is adtak darts-ot, ha jól rémlik. Filmes adások talán.

#6978desigo: Komoly volt. :DD :C

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#6981) bigrob válasza BBéci (#6979) üzenetére


bigrob
őstag

Pedig az első linken hibátlanul lehetett követni amit küldtem.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#6982) esbii22


esbii22
őstag

Győrben van olyan darts üzlet ahol ki is lehet próbálni vásárlás előtt a nyilakat? Vagy az csak Budapesten lehetséges a Dartsbarlangnál?

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#6983) Cheif válasza esbii22 (#6982) üzenetére


Cheif
tag

Szerintem Győrben nincs.
Bp: dartsbarlag és gamecenter

(#6984) esbii22 válasza Cheif (#6983) üzenetére


esbii22
őstag

Hmm, kár. Akkor be kell iktassak egy utazást majd :)

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#6985) Cheif válasza esbii22 (#6984) üzenetére


Cheif
tag

Viszont van Győrben darts klub, rengeteg taggal, ahol ha megkéred őket biztosan kipróbálhatsz egy raklap nyilat.
Vagy van kifejezetten egy típus amit kinéztél?

(#6986) esbii22 válasza Cheif (#6985) üzenetére


esbii22
őstag

Egyelőre még nem, keresem az utódot. Nem vetettem bele még magam, egyelőre most leköt a költözés, de köszi a tippet felkeresem majd a darts klubot, ha már berendezkedtünk.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#6987) BBéci válasza bigrob (#6981) üzenetére


BBéci
titán

Egy darabig, aztán bedöglött.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6988) Cheif válasza esbii22 (#6986) üzenetére


Cheif
tag

Szerintem ez a legjobb megoldás, elmész egy edzésre, mindenkinek van vagy 5 féle nyila szerintem :D
Segítőkészek nagyon.

(#6989) esbii22 válasza Cheif (#6988) üzenetére


esbii22
őstag

Az lesz, köszi :R

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.