Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10001) erahurka


erahurka
félisten

Valaki dugott már 1-2TB-os külső merevlemezt Mi Box S-re? Megeszi vagy csak nyög alatta?

(#10002) Bozek válasza erahurka (#10001) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az 1. generációst én egy 5 TB-os Seagete One Touch-al használtam, ami exFAT-ra van formázva.

(#10003) erahurka válasza Bozek (#10002) üzenetére


erahurka
félisten

És feltetted a gyilkos frissítést?

(#10004) Bozek válasza erahurka (#10003) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én minden frissítést feltettem anno, de nem tudom, melyikre gondolsz.

(#10005) erahurka válasza Bozek (#10004) üzenetére


erahurka
félisten

Amelyik kb. tönkrevágta a cuccot tavaly.

(#10006) Yahhher válasza erahurka (#10005) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Én is minden frissítést felengedtem rá, nem vettem észre romlást.

Üdv B.

(#10007) tsabeekaa válasza Yahhher (#10006) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

+1

(#10008) erahurka válasza Yahhher (#10006) üzenetére


erahurka
félisten

Lehet mikor frissítettetek, már visszahívták azt a verziót. Sokan írták itt is és máshol is, hogy tönkretette a boxot az a frissítés. Azóta csak 720p-ben tudok streaminget nézni viszonylag akadás nélkül.

(#10009) norcsek


norcsek
csendes tag

Sziasztok,

Xiaomi TV Box S 2nd Gen vettem és a jack-en keresztül csatlakoztattam rá hangfalat, de nem tudok hangot kicsikarni belőle. Próbáltam többfélével is.
Mi lehet a gond?

(#10010) Luissimo válasza norcsek (#10009) üzenetére


Luissimo
veterán

Van hang kimeneti jackje?

(#10011) Akelaus válasza Luissimo (#10010) üzenetére


Akelaus
senior tag

Nekem Jakc-en keresztül adja ki a hangot egy 2.1-es hangfalra. :)

(#10012) Vikitorony


Vikitorony
tag

Sziasztok!
Az alábbi alkalmazásokat használnánk egy Xiaomi Mi TV Stick HD/4K, vagy Xiaomi TV Box S 2nd Gen. eszközön:
1. Netflix
2. Youtube
3. böngésző
4. SkyShowtime

Sideload és egyéb trükközés (Downloader app, telefonról cast-olás, stb.) sajnos nem jöhet szóba.

Van-e olyan alkalmazás ezek közül, ami nem tölthető le a Play Store-ból?
Van-e tapasztalat azzal kapcsolatban, hogy bár valamelyik működik, mégis elég bug-os, szinte használhatatlan?

Köszi! :R

(#10013) Akelaus válasza Vikitorony (#10012) üzenetére


Akelaus
senior tag

Én a box-ról tudok nyilatkozni: YouTube oké, Skyshowtimenál észrevettem, hogy film közben néha meg-megakad egy pillanatra, Netflix, mikor használtam jó volt.
Böngésző: régen a Firefoxot, és talán a Kiwi browsert használtam, nem láttam értelmét a tvn böngészni. 🤷‍♂️
Arra nem emlékszem, hogy a böngészőt simán leszedtem a Play Áruhazból, vagy mókolni kellett.

(#10014) ferpetee


ferpetee
csendes tag

Sziasztok!
MI Box S-em van s egy ideje nem indulnak el a Youtube videók. Az app betölt, de amikor rákattintok akkor csak pörög, és egy idő után kiad egy olyat, hogy küldhetek hibajelentést.
Van megoldás rá? Olvastam valami nem jó frissítésről, lehet az van rajt? Ha visszateszem alapba akkor megjavulhat?

[ Szerkesztve ]

(#10015) <Adamsky> válasza ferpetee (#10014) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Egy factory reset segíthet. Attól a régi firmware nem kerül vissza, de úgymond minden alapra áll vissza.

(#10016) Vikitorony


Vikitorony
tag

Sziasztok!

Egyre inkább a Xiaomi TV Box S 2nd Gen. felé hajlok.
1. Akkor ha jól értettem, a SkyShowtime sideloading nélkül is feltehető rá.

2. Xiaomi-nál hogyan működik a WiFi váltás?
Otthon az otthoni WiFi-re csatlakozik, de nyáron, a szálláson lévő TV-vel használnánk, akkor mennyire macerás másik WiFi-re csatlakozni?
YT videók alapján úgy láttam, hogy nincs különösebb akadálya, de jó lenne konkrét tapasztalat.
Google Chromecast with GoogleTV-nél azt olvastam, hogy csak factory resettel lehet WiFi-t váltani.

3. Ha FullHD tv-re dugom rá a 4K-s Box-ot, egyből lesz képe?

Köszi!

(#10017) qqcqqc válasza Vikitorony (#10016) üzenetére


qqcqqc
őstag

Az 1. és a 3. kérdésre tudok válaszolni: A SkyShowtime gond nélkül megy, az FHD TV sem gond. Én egy 4K-s monitoron állítottam be, utána dugtam az FHD tv-re és nem kellett állítani.

(#10018) eboostr válasza Vikitorony (#10016) üzenetére


eboostr
aktív tag

2. Ugyanúgy mint bármely okostelefonnál, simán csak beírod a jelszót és elmenti a hálozatot...

(#10019) Vikitorony válasza eboostr (#10018) üzenetére


Vikitorony
tag

#10017 qqcqqc
Köszi a válaszokat!

(#10020) fenky


fenky
tag

Sziasztok!
Beszereztem egy Mi Box S (2nd Gen)-t és egy olyan problémám van vele, hogy a Skyshowtime-on nincs hang. Minden más tökéletesen megy, csak az nem. Találkoztatok már ilyen hibával? A factory reset és app újratelepítés természetesen már megvolt. :W

(#10021) eldoble


eldoble
aktív tag

Sziasztok!

Az mitől lehet, hogy egy sima mkv fájlt nem tud lejátszani a Mi Box S (2nd Gen), se az előre telepített Media Player, sem az általam feltett VLC?
Az LG tv saját, belső lejátszója simán lejátsza.

(#10022) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Éjszaka sípol/cicereg a box adaptere amint kikapcsol. Hol lehetne venni másikat? Nem kell Xiaomi legyen. Valaki? :R
Ilyen: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#10023) <Adamsky> válasza eldoble (#10021) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ez ilyen, ennyit tud (legalábbis a jelenlegi bug-halmaz firmware-el). Olvass picit vissza, látni fogod ...

#10022 bigdady
"Hol lehetne venni másikat?"
Tetszőleges műszaki üzlet?
Viszed a képet, és olyat keresel, ami 5.2 V-ot tud és legalább 2.1 A-t.

(#10024) qqcqqc válasza eldoble (#10021) üzenetére


qqcqqc
őstag

Én KODI-t használok és eddig gond nélkül lejátszott mindent.

(#10025) eldoble válasza qqcqqc (#10024) üzenetére


eldoble
aktív tag

Köszi, megpróbálom.

(#10026) prisz válasza eldoble (#10025) üzenetére


prisz
aktív tag

A sz@rul kódolt filmeknél, előjöhet a hiba. Én megbízható helyről töltök, soha nem volt probléma.Mindent lejátszott. Ha gáz van, mx player. Egy gombnyomással átállíthatod akár filmézés közben is sw-es lejátszásra. Így még a legmocskosabb, trehány kódolást is lejátsza.

(#10027) eldoble válasza prisz (#10026) üzenetére


eldoble
aktív tag

Köszi, próbálkozom.

(#10028) Arolotifar válasza eldoble (#10027) üzenetére


Arolotifar
őstag

Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda mester) :DDD Sorry :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#10029) eldoble válasza Arolotifar (#10028) üzenetére


eldoble
aktív tag

Igazad van ...

(#10030) <Adamsky> válasza eldoble (#10027) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Na, segített a Kodi? Kötve hiszem ... :U

#10026 prisz
Lehet(ne) mutogatni a sz@r kódolásra, ha ugyanazt a filmet a gen. 1 ne vinné simán.
Szerintem ezt a Mi Box / Stick vonalat el kell engedni. Sokkal jobb, és/vagy olcsóbb (pláne megbízhatóbb) box-ok vannak manapság.
Én most egy KINHANK G1-et vettem (és vágtam be a fiókba a Mi Box S gen. 1-et). Óriási a különbség. Gyors, teszi a dolgát, és ezen akár netezni is lehet kényelmesen.

(#10031) Yahhher válasza <Adamsky> (#10030) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia.

Mondanál erre példákat?
"Sokkal jobb, és/vagy olcsóbb (pláne megbízhatóbb) box-ok vannak manapság."
A drágát látom, a 100euro-s kinhank akármit. Megbízhatóbb, olcsóbb érdekelne, ami ami hozza az aktuális mi box/stick szintet. Bár nem tudom mi a megbízhatóbb, nekem gond nélkül üzemel mindegyikből itthon.

Üdv B.

(#10032) <Adamsky> válasza Yahhher (#10031) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Az 100 Eur, az inkább 72$. Én legalábbis nemrég még ennyiért vettem.
Ami most elég jó ár/teljesítmény arányú, az a Strong LEAP-S3 (ennek a márkának stick-je is van, ami aztán végképp jobb választásnak tűnik, mint a Xiaomi igen "beteges" stick-je).
Jókat olvastam a Hako Pro-ról is.

"Bár nem tudom mi a megbízhatóbb ... "
Alapvetően nekem sem volt komolyabb gondom a Box S-el, de azért párszor újra kellett indítani, Kodi-ból kilépve is volt, hogy fekete képernyő fogadott. Szóval nem volt annyira "tuti". Ha követed a topic-ot, akkor azért bőven olvashatsz furcsa anomáliákról.
Ami a gen. 2-t illeti, azzal az első perctől akadtak gondok (bizonyos filmeket csak a hw. gyorsítás kikapcsolásával képes lejátszani). Aztán jött a "csoda" frissítés a gen. 1-re, amit, ha valaki feltett, akkor az igencsak pórul járt.
A Xiaomi valahogy mindig is elég mostohán kezelte ezt a box / stick vonalat, de mostanra ezt is sikerült überelniük. :(((

(#10033) eldoble válasza <Adamsky> (#10030) üzenetére


eldoble
aktív tag

Végül az MxPlayerrel kezdtem, ott a SW kódolást állítottam, ha jól emlékszem és az már vitte.

(#10034) <Adamsky> válasza eldoble (#10033) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... ott a SW kódolást állítottam ... " – igen, erre jutottunk már (jóval) korábban is pár fórumtárssal. Magyarán a hw. dekódolás messze nem hibátlan, ami azért elég nagy gáz (szerintem). És ez hónapok óta ilyen, ahogy hónapok óta a gen. 1-en is sz@r fw. van azoknál, akik elsők között tették fel.
Az előbbiek miatt én biztos, hogy nem fogok se box-ot, se stick-et ajánlani senkinek.

(#10035) eldoble válasza <Adamsky> (#10034) üzenetére


eldoble
aktív tag

És akkor mit érdemes venni, mert hamarosan kellene még egy box-ot vennem?

[ Szerkesztve ]

(#10036) <Adamsky> válasza eldoble (#10035) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... mit érdemes venni ... "
Csak picit kellene itt visszaolvass ...
... és/vagy ebben a topic-ban nézz szét!

(#10037) motown5l


motown5l
senior tag

Mi gen 2.van nekem.
1 tb wd passport ultra van ra dugva.
A VLC tökéletesen olvassa.letezik,egy,olyan,program a play aruhazba,aminek a neve DLNA server. A telefonra kel fel tenni.Be állítani a.megosztott konyvtarat,es a box fogja látni a VLC n keresztul.en igy,hasznalom .
Vagy pedig ha online filmeket akarok steamalni a boxra telefonon keresztul,vagy,akar tabletrol,akkor Web Video Caster programot hasznalom hozza.reklamokat ki üti. De tokeletesen tudja a filmeket is küldeni a boxra.Esxtud letolteni feliratot vagy mas nyelvet is a filmhez.

(#10038) Cr00py


Cr00py
senior tag

Üdv.

Bármi ötlet arra, hogy miért vált át fekete képre a box kis idő után, amint valamilyen média el van indítva? Mibox S ( 1'st gen )

Fura, mert ilyennel még nem találkoztam.
Youtube, netflix, kodi van használva rajta csak.

Fekete kép után semmire nem reagál..Néha van hang, de kép az nincs.
Developerben ki van kapcsolva a sleep..próbáltam másik hdmi kábellel, másik portban a tv-n..sőt..még másik tv-n is..de hiába. A hiba ugyanaz.

Nem volt babrálva.. pár napja még tökéletesen működött.

+1: Közel 4gb-t foglal a kodi ( gondolom valami cache miatt ).. lehet ezt valahogy esetleg minimalizálni? Nem találtam erre vonatkozó beállítást ) Avagy hogy lehetne ezt üríteni? lehetőleg úgy, hogy ne kelljen újra megint mindent beállítani..addonokat letöltögetni, stb..már ha van erre lehetőség.

Sajnos már az appokat sem engedi frissíteni a storeban, mert nincs elég hely a boxon.
A googletv felület is frissített..az új kinézet lett nálam is. ( A kezdőlapon a vásárlási ajánlásokat el lehet valahogy tüntetni? nem akarok onnan venni semmit )

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#10039) kano válasza <Adamsky> (#10032) üzenetére


kano
nagyúr

Hol ennyi?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10040) erahurka válasza Cr00py (#10038) üzenetére


erahurka
félisten

Felbontást nézd meg esetleg, kapcsold ki hogy ne passzintsa a videóhoz (nem jut eszembe az opció neve pontosan), lehet olyanra akar váltani amit a tévé nem támogat. Bár fura hogy egyik napról másikra ilyen lett.

(#10041) <Adamsky> válasza kano (#10039) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Én itt vettem (azóta kicsit feljebb ment :U ), de még így sincs 100$. Ha, nem sürgős, akkor figyelni kell az árat, kuponokat, akciókat ...

#10038 Cr00py
"Közel 4gb-t foglal a kodi ( gondolom valami cache miatt ).. lehet ezt valahogy esetleg minimalizálni?"
A Kodi-s topic-ban kérdezz rá, hátha.

" ... az appokat sem engedi frissíteni a storeban, mert nincs elég hely a boxon ... "
Fú, mennyire ismerős. Pedig alig volt pár app (képnéző, fájlkezelő, böngésző, Kodi) a box-on, egyre többet kellett nekem is "centizgetni". Ebből is lett elegem, mikor váltottam ...

(#10042) kano válasza <Adamsky> (#10041) üzenetére


kano
nagyúr

Fölösleges ezt mindig mondogatni, hogy Te mennyiért vetted anno. Nem releváns információ annak aki most szeretne venni. Egyébként a Hako Pro kb koppra ugyan ez. Kérdés, hogy az Auchan rendelésekből lesz-e valami. Ha igen akkor nem kérdés melyiket szabad megvenni garival.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10043) Cr00py válasza erahurka (#10040) üzenetére


Cr00py
senior tag

Már átnéztem mindent, de sajnos hiába.

#10041<Adamsky> : Ezer hála. Megkérdezem ott. :)

(#10044) <Adamsky> válasza kano (#10042) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Fölösleges ezt mindig mondogatni, hogy Te mennyiért vetted anno."
Én kérek elnézést, ha téged ez ennyire zavar, de én két okból írtam le. Egyrészt, hogy akit érdekel, az tudja, hogy épp nem a legolcsóbb (lehet az általam vásárolt árnál is volt lejjebb), másfelől, hogy a Mi Box-hoz képest nem sokkal többért szvsz. jóval többet kapsz.

" ... a Hako Pro kb koppra ugyan ez ... "
:F
Hako vs. KINHANK
S905Y4 — S905X4
2.4G&5G — 2.4G&5G Wifi 6
A Dolby Vision-t - én úgy látom - pedig csak utóbbi támogatja.
O.K közel azonos áron a Hako 64 Gbyte-os, de egyrészt az szvsz. (nekem legalábbis) feleslegesen sok, másfelől ott van mindkettőn az bővítési lehetőség (ha a 32 Gbyte nem lenne elegendő pl.)

"Kérdés, hogy az Auchan rendelésekből lesz-e valami."
Akkor még nincs nálad? Mikor is rendelted? Szerintem az itthoni 29e Ft-os árat – ahogy azt a TV box-os topic-ban beszéltük – jó eséllyel elfelejtheted.

[ Szerkesztve ]

(#10045) prisz válasza <Adamsky> (#10041) üzenetére


prisz
aktív tag

Kezd már unalmas lenni ez az állandó fikázás. Nekem gen2 van. Tökéletesen müködik, nincs vele gond. Aki pedig pusz tárhelyet szeretne, dugjon rá egy pendrive-ot, és állitsa be telepíthető tárhelynek.

(#10046) <Adamsky> válasza prisz (#10045) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Kezd már unalmas lenni ez az állandó fikázás."
Elnézést, befejeztem! Amit akartam, leírtam. Akit érdekel, elolvassa ...

(#10047) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Sziasztok! összekapcsoltam a tv-vel a remote-ot. Viszont, ha a remote-al kapcsolom ki akkor úgy veszem észre ,hogy magát a box-ot nem kapcsolja ki, mert ,ha visszakapcsolom akkor folytatja amit néztem, de nem onnan ahol lekapcsoltam. Egy idő után kikapcsol vajon ?

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#10048) Tybike81 válasza prisz (#10045) üzenetére


Tybike81
őstag

Azt hogy kell,.mert én is kevés tárhellyel küzdök pedig alig van valami telepítve?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#10049) erahurka válasza Tybike81 (#10048) üzenetére


erahurka
félisten

Nem a tárhely kevés hanem a szar appok túl nagyok! ;]

(#10050) kis-attila válasza prisz (#10045) üzenetére


kis-attila
tag

Szia!
Nekem is gen2 lett, még nincs három hónapos.
45 elmúltam, szóval többet tudtok már nálam. Netflix + ilyenekért nem fizetek. Tévém egy Samu 32B460, 15 éves, 250-es netem van, az is 2,4 GHz + semmi ilyen,hogy Wi-Fi 6. ( Arra szeretnék utalni,hogy nem is értek hozzá, tévém is öreg, netem se erős, szóval nálam aztán ... :) :) :)

YouTube megy. PR Telekom alkalmazásból, a DigiTV böngészőből. Videólejátszás,Media Player valóban leáll, VLC és köszöni,jól van. VPN-nel az amerikai republikánus-jelölti kamányt ezzel néztem vagy két hétig ... stb.

Nincs ennek semmi baja,ahogy Te is írtad,csak megerősíteni tudom.
Véleményem szerint lehetnek jobb cuccok de azok a gen2 árának kétszerese körül vannak. Amire nekem kell,ez is elég. ( 21 ezerért vettem postával együtt )

(#10051) D@niel


D@niel
addikt

Sziasztok,
Gyakran használom a cast-ot, most megint gond van.
Mindig 720p-s filmet küldök rá mobilról, a jelenlegi ismét kifogott rajta: Beyond.Utopia.2023.HUN.AMZN.WEB-DL.720p.DDP5.1.H264-HADE
Sajnos nincs alacsonyabb minőségben.
5ghz-es xiaomi router közvetlenül mellette, a mobil egy poco x3 pro Evolution x A14 rom-al. Be van állítva, hogy az app-ot ne zárja be.
Vlc-vel megy, aztán pár perc múlva szétdobja a kapcsolatot.
Más lejátszóval max. akadozva.

Van megoldás?
Köszönöm.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#10052) motown5l válasza D@niel (#10051) üzenetére


motown5l
senior tag

DLNA server azzal,próbáld.En 4k filmeket meg nézek rajta .Igaz nyogy samsung s7 lite sleangslaxy fold 4 Rol,küldöm. De szerintem semmi köze hozzá Tallozd be a vlc vel.latni fogja a telefonodat

(#10053) <Adamsky> válasza D@niel (#10051) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Mi a router pontos típusa? Nem lehet rá vm. tárolót (pendrive, HDD) dugni?

(#10054) D@niel válasza <Adamsky> (#10053) üzenetére


D@niel
addikt

Most ismét jó, kerestem egy erősebb háttérben futtatást a vlc-re mobilon, ill. cast-ban töröltem és újra raktam a frissítéseket. Ugyanitt bepipáltam a hardveres gyorsítást.
Xiaomi mi router 3G a pontos típus.

@motown5l: ha ismét problémás, neki ugrok.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#10055) <Adamsky> válasza D@niel (#10054) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... erősebb háttérben futtatást ... " - ez valamilyen Xiaomi specifikus dolog? :F Mert nem vágom.

"... Xiaomi mi router 3G a pontos típus."
Úgy látom erre köthető külső tároló. Én biztos úgy használnám. Vagy közvetlen a box-ra kötném a pendrive-ot / HDD-t. Az utolsó utáni gondolatom volna, hogy mobilról filmet cast-oljak.

(#10056) D@niel válasza <Adamsky> (#10055) üzenetére


D@niel
addikt

Nekem a mobilról cast elsők között volt, 2022-ben mondjuk úgy, elvártam, hogy másolás nélkül, vezetékmentesen menjen a filmezés.
Megy is, tényleg csak a rom-ban igényelt a vlc egy erősebb háttérben való futtatást. 1 óra végig ment.
Nem Xiaomi dolog, nem a gyári rom van rajta.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#10057) <Adamsky> válasza D@niel (#10056) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Na, most kicsit visszakerestem, mert rémlett, hogy mintha lett volna itt már valaki, aki - számomra érthetetlen módon - telefonra tölti a filmeket, és onnan játssza le.
Kiderült, hogy te voltál az, és már korábban is szívtál ezzel ...
Reméljük most már - ezzel ez erősebb háttérben futással (vagy mi a szösz) - most már jó lesz, és nem lesz több gondod. :R

(#10058) D@niel válasza <Adamsky> (#10057) üzenetére


D@niel
addikt

Ritkán látok ilyet, neked is (mások elmondása alapján nekem is) jó a memóriád =)
🤜🏻🤛🏻

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#10059) motown5l válasza <Adamsky> (#10057) üzenetére


motown5l
senior tag

Én is telefonra és tabletre töltöm a filmeket.

(#10060) <Adamsky> válasza motown5l (#10059) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Én is telefonra és tabletre töltöm a filmeket."
Ti tudjátok, csak sokszorosan gyorsabban használódik így el a tablet / telefon akksija, mivel jóval többet van használva. Ha van PC, NAS esetleg olyan router vagy kisebb számítógép, ami befogható erre a célra, akkor én biztos, hogy nem az előbbi eszközöket gyötörném ezzel.

(#10061) sanyierik


sanyierik
csendes tag

sziasztok!Vettem egy xiaomi tv box s 2nd gen tv okositót,és az a bajom hogy amikor nézek egy filmet rajta,a hang elcsúszik a képtől.Gondoltam arra hogy a wifi jel lehet gyenge,mert van hogy elvesziti a jelet.Na most én vetten egy usb/eternet átalakitót amit ha bedugok nem tudom használni,mert azt írja hogy nincs internet.mit csináljak?HELP

(#10062) <Adamsky> válasza sanyierik (#10061) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... nézek egy filmet rajta,a hang elcsúszik a képtől ... "
O.K. de honnan nézed a filmet? Helyi hálózat, streaming? Pendrive-ról próbáltad? Youtube? Milyen átalakítót vettél? Bármilyen nem jó hozzá, de ha itt visszakeresel, akkor találhatsz párat ami biztosan jó (legalábbis a gen. 1-el).

(#10063) motown5l válasza <Adamsky> (#10060) üzenetére


motown5l
senior tag

Nekem nem meríti az,akkut..nincs bekapcdolva a kijelzo. Semmi baja nincs.van a tabletba egy 512 es sd kartya.kifejezetten erre a célra vásároltam a tabletet

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.