Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#34284) olbaidhun válasza fi:zi'k (#34279) üzenetére


olbaidhun
őstag

Mivel direktbe a fórumnak van címezve a dolog és van egy kis időm, írnék pár sort a kérdéseidre:

VÍZ:
Biztosan megkérdeznék még egy megbízhatónak kikiáltott, szomszéd, vagy valamely közelebbi ismerősnél jól szerepelt szakit. Ne értsd félre, nem tartom ránézésre soknak az összeget.
De hasonló cipőben járok és a jó szakikból erős túlkínálat van városunkban, mégis vidéki, korrekt referenciával rendelkező szakik (munka nélkül) ajánlottak számomra azonnal elfogadható árakat.

Sok esetben még mindig nem az anyagköltség sok, inkább a megbízhatóság..

KÁD:
Cersanit -ból teljesen jók vannak 100k alatt.. most pl ezeket találtam melyeket azonnal tudnék vállalni itthonra.
Méretben, igényben mik az elvárásaid?

RADIÁTOR:
Gugli elég vegyes infókat dob. Talán ezen az oldalon lenne még érdemes szétnézned:, számomra sokat segített a cikk [link]

LAMINÁLT:
Noszvaj-Síkfőkúton épült házunkhoz a szüleimmel megvettük a legolcsóbb lamináltat. 2005-ben épült, hibátlan mai napig. Lehető legvékonyabb fajta! Folyamatosan használva volt az első 7 évben, jelenleg nyaralóként van kiadva és elég sokféle ember megfordul, a nyomokból ítélve le van tesztelve rendesen.
Szakszerűen kell lepakolni és szerintem nem lesz gond.

Családi házunknál is lepakoltak két szóbára való olcsó lamináltat (ezt már bátyám helyett egy "olcó" szaki-val csináltatták és sajnos kimaradtam belőle), na azzal gondok vannak. Itt-ott nyekeg, púpos, széthullik az illesztéseknél. De ez nem az anyagon áll szerintem.

BURKOLÁS:
Van 1-2 napod, hogy egy másik szakit is rávezess az árajánlat rögös útjára.
Kérni kell a garanciát, akár egy asztalostól is. Most konyha bútort készítek egy korrekt szakival és azt mondta, hogy 2 évig írásban (!) is bevállalja, hogy kijön és rendbe teszi, ha rendeltetés szerű használat mellett valamelyik elemmel gond van. (van egy 9 hónapos kislányunk és nem fogom ráengedni az új ajtókra, fiókokra, mert imádja csapkodni)

:::::::::::::::::::::

Utánajárós és sajnos tapasztalt optimista típus vagyok..

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.