Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#34251) neduddki válasza fi:zi'k (#34250) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

en rajongtam erte, sot a 16evesem ma is kivlaoan muxik, de csak addig duamltak a szkik amig le rola, amugy javaslom jobb felso sarok kereso, sok okossag van am bernne:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#34252) csemberlen válasza Reaper04 (#34226) üzenetére


csemberlen
őstag

A kulcsos idom csak annak jó aki eladja. Várható, hogy a többi is így fog járni.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#34253) neduddki válasza neduddki (#34251) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nem is kelelt nagyon keresni

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#34254) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Legrand Niloe kapcsoló és dugaj vállalható ? :U
Itt a családon belül az hogy a keret 2 es vagy 3 as netán kiemelt,
a dugaj és kapcsoló szerelvény ugyanaz?
Szóval hogy nem kell más dugaj kiemelthez mint a vésetthez
csak a keretük különbözik a szerelvény ua..

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#34255) talpas válasza Reaper04 (#34226) üzenetére


talpas
aktív tag

Linken nem kerestem az idomot, tudom van talpas, falhoz fogatható. Roppantógyűrűs, nos ezt az idomot bizony ha jól raktad össze, fizikailag recsegésig kell húzni, akkor az atom biztos. Remélem megoldódik és nem lesz probléma később.

"Veled, Uram, de nélküled..."

(#34256) fero02 válasza fi:zi'k (#34245) üzenetére


fero02
veterán

Nekem a szerelőm azt mondta, hogy a mostanság a Mofém is jó választás az ár/érték arányt figyelembe véve. Arról nem is beszélve, hogy annak nagy valószínűséggel a későbbi alkatrész ellátottsága is jó lesz.

Mindezek ellenére én Grohe csaptelepeket vettem.

(#34257) gilfoyle válasza fero02 (#34256) üzenetére


gilfoyle
őstag

Felejtsd el a mofémet... Egy év alatt tönkremegy, akad, stb. Szerviz kijön, hümmög, vízköves, úgyse nem lesz jó, szájathúz. A Hansgrohe drágább de jobb is. 3 éve megy ugyanott hibátlanul.

(#34258) fero02 válasza gilfoyle (#34257) üzenetére


fero02
veterán

Csak azt írtam le, amit a szerelő nekem mondott.

Elolvastad amúgy, amit írtam? :D

(#34259) zoltan6 válasza gilfoyle (#34257) üzenetére


zoltan6
őstag

nekem a mofém konyhai több mint 8 éve megy csöpögés nélkül.

(#34260) gilfoyle válasza fero02 (#34258) üzenetére


gilfoyle
őstag

Mostmár igen ;)

(#34259) zoltan6: nekem sajna nem jött be...

[ Szerkesztve ]

(#34261) fi:zi'k válasza fero02 (#34256) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha nem lesz jó áron Hans, akkor Teka/Mofém lesz.

Egyébként nem értem mit fikázzátok az olcsó telepeket. A 2 éves ikejás 3e Ft-os még mindig prímán működik, pedig van használva rendesen. :))

---
Más:
Lap/Lemezradiátornál honnan tudom hogy mekkora teljesítményű, ha nincs külön feltüntetve?
Illetve a méret előtt 3 karakter mit jelöl? Pl 22K vagy 10E

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34262) fero02 válasza fi:zi'k (#34261) üzenetére


fero02
veterán

Amiket mi vettünk Grohe nem sokkal volt drágább, mint az Alföldi. Szerintem megérte, de erre majd pár év múlva térjünk vissza. :K

(#34263) neduddki válasza fero02 (#34262) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

most akkro hogy is van????

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#34264) fero02 válasza neduddki (#34263) üzenetére


fero02
veterán

Az első nekifutás az volt, de utána a Grohe mellett tettük le a voksunkat és abból rendeltünk mindent.

(#34265) fi:zi'k válasza fero02 (#34262) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

És hol vetted, ha nem titok?

---
Megint más:
Jelenleg a lakás jelentős részében (34 m^2) parketta van, viszont iszonyatosan szét van száradva. Lötyög, recseg, nyikorog, mozog.
Mivel valószínűleg jóval többe kerülni rendbe tenni, mint egy normálisabb laminált padlót lerakni, így utóbbira kérnék tippeket.
Mennyire érdemes elmenni az ismert márkák felé (pl Woodstep, Quick-step)?
Otthoni környezetbe érdemes a vastagabb 32-es kopásállóságú darabokat nézni?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34266) fero02 válasza fi:zi'k (#34265) üzenetére


fero02
veterán

Nem titok, de nem tudom. Párom intézte a rendelést webshop-on keresztül.

hopp, megvan. Innen.

[ Szerkesztve ]

(#34267) exlepra


exlepra
tag

Sziasztok,
kb 15m hosszú cső a falban 3 db 90 fokos kanyarral, benne 3 koax kábel, utp-t szeretnék a helyére rakni.
Külön meg sem mozdul együtt sikerült kb. 10cm-t húzni aztán semmi, nem akarom elszakítani.
Van-e valami tipp hogyan lehetne vésés nélkül kiszedni a kábelt?

thx.

(#34268) Hujikolp válasza exlepra (#34267) üzenetére


Hujikolp
őstag

Üdv!

Ha nem a legvékonyabb koax kábel van bent, akkor előbb fog kiszakadni a doboz a falból, minthogy a 3 koax kábel beszakadjon. Szerintem.
Amerről jön ki a falból, arra húzd tovább. Együtt valószínűleg könnyebben kijöhet, mint egyesével. (acél sodrony effekt)
Ha biztosra szeretnél menni, kopogtasd végig a falat, vagy mozgasd meg kicsit és ha szerencséd van akkor találsz valamerre eldugott szerelődobozt.
Szabvány, melyet senki nem tart be: A két doboz közötti egyenes csőszakasz hossza max. 12 m. Egy 90°-os ív beépítésével a két doboz közötticsőszakasz max. 9 m. Két 90°-os ív beépítésével a két doboz közötti csőszakasz max. 6 m lehet. [link]

(#34269) szuszinho válasza fero02 (#34266) üzenetére


szuszinho
őstag

Mi ebben a webshopban vettünk szinte mindent. Csomagban, akciósan.

(#34270) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Erre valaki?
[link]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#34271) neduddki válasza exlepra (#34267) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

probalj meg egy vekony acel behuzott betolni hatha atmegy es akkor kis viz, de kb az ott fog maradni
keszulj arra hogy a kanyarokban veel ha nncs doboz

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#34272) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Nagyon barbár dolog mosogató csaptelepet a fürdőszobába tenni? :))
Kicsit keveslem ezeket a 10-11 cm-es magasságokat.

(#34269) szuszinho
Köszi a tippet.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34273) jolti05


jolti05
őstag

Második felvonás :)

1) Lecsiszoltam itthon egy küszöböt és szeretném lelakkozni. Mi erre a megfelelő termék, ami a lehető legolcsóbb? :)
2) 7 és fél gardróbajtót sikerült lefestenem magasfényű trinát krémfestékkel, majd elfogyott a festék. Természetesen az egyik ajtó külsejére nem maradt. Nem kapni kisebb, mint 1 literes kiszerelésben (feleslegesen sok és drága), így enyhén meggondolatlan állapotomban vettem egy nagyon pici bézs színű festéket, de nem merem kipróbálni. Nagyon nagy különbség van a két szín között? (Nem szeretném, hogy hülyén nézzen ki.)

Köszönöm a válaszokat!

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#34274) zoltan6 válasza jolti05 (#34273) üzenetére


zoltan6
őstag

Trinát magasfényű vízlepergető zománcfesték
Kiszerelések: 0,25l; 0,5l; 1l; 2,5l; 5l; 20l
van belőle 0,25l-es is a gyártó oldala szerint:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#34275) jolti05 válasza zoltan6 (#34274) üzenetére


jolti05
őstag

Féltucat festékboltban jártam és nem egy helyen telefonálgattak is. Krémből jóideje nem gyártanak 1 literesnél kisebb kiszerelést és elfekvőben sincs :(

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#34276) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Hali!
Kis segítség kéne olyan lámpával kapcsolatban, ami ilyen rugós, tehát ami a "régi" konyhákba is van/volt, hogy a plafonról le lehetett húzni, meg vissza is tolni. Szóval ezt a kúpot ami a tetején a plafonba megy, azt mivel tudom lejjebb húzni a vezetéken, hogy kitudjam kötni? Mert ezt csak feszíteni tudom el a faltól, de az nem a legjobb megoldás a műanyag szempontjából.
Köszi

(#34278) zoltan6 válasza Atomgeszi (#34276) üzenetére


zoltan6
őstag

szokott benne lenni egy kis csavar,vagy menetes szárra megy rá aztán le kell csavarni egybe a kúpos részt.

(#34279) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Nem nagyon jött eddig válasz, úgyhogy ismételném a kérdéseket:

Víz:
Volt kint a vizesember és mondott egy 130e-es árajánlatot.
Továbbra is panelről van szó, a vízórától cserélné a csöveket rézre, kb 6-8 m-t emllített anyagszükségletnek.
Rendben tenné a konyha bekötését (az előző tulajok flexibilis csövet használtak).
Lenne WC csere, felső helyett alsó tartályosra alakítva.
Lenne kádcsere, külön a csapteleppel a kádnak.
Vmint a mosógép a mostani kádra akasztós megoldás helyett, direktbe rá lenne kötve a lefolyóra.
Illetve a radiátorokat is cserélné.

Természetesen az egyéb anyagköltség engem terhel még (WC, tartály, kád, radiátorok, szelepek), ő csak a bekötésig számolja az anyagot.
Ennek fényében reális az ár?

Kád:
Aqualine (Orava), Cersanit (Joanna), H2O (Fortuna), Roltechnick (Tullip) márkák (és típusok) közül melyik?
Nem, továbbra sincs 100e feletti összeg a kádra. :N

Radiátor:
Lap/Lemezradiátornál honnan tudom hogy mekkora teljesítményű, ha nincs külön feltüntetve?
Illetve a méret előtt 3 karakter mit jelöl? Pl 22K vagy 10E

Parketta/Laminált padló:
Jelenleg a lakás jelentős részében (34 m^2) parketta van, viszont iszonyatosan szét van száradva. Lötyög, recseg, nyikorog, mozog.
Mivel valószínűleg jóval többe kerülni rendbe tenni, mint egy normálisabb laminált padlót lerakni, így utóbbira kérnék tippeket.
Mennyire érdemes elmenni az ismert márkák felé (pl Woodstep, Quick-step)?
Otthoni környezetbe érdemes a vastagabb 32-es kopásállóságú darabokat nézni?

Burkolás:
Igazából az előző ponthoz tartozik, de mégis különvettem.
Volt ma a burkoló helyszíni felmérésen és nem jó hírt közölt.
A parketta, ami a lakásban kb 40 m^2-en van lerakva, nem ragasztott, hanem párnafás megoldású és majd 10 cm van az aljzat és a parketta teteje között. Vegyesen menne a jelenleg parkettázott részre járólap és laminált padló, ennek fényében két megoldást javasolt:
- felszedni a parkettát, majd 3 cm nikecell, amire menne ~5 cm beton,
- a járólap alá gipszkarton, a laminált padló alá pedig OSB, de maga a parketta marad.
Az első verzióval az a gond, hogy a betonnak száradnia kell. Járólapnál elég lehet 3-5 nap, hogy burkolni lehessen, viszont a laminált padlónál 2-3 hét is szükséges lehet. Addig meg kvázi nem igazán lakható a lakás. Megoldás lehet esetleg a szakaszos munka, de az nem biztos, hogy megfelelne a burkolónak és úgy még tovább tartana.
Az OSB/gipszkarton esetén pedig megmaradna a nyikorgás/nyöszögés (és hullámzás?), ami miatt az egészt csinálnánk.
1-2 nap múlva ad majd árajánlatot...

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34280) neduddki válasza fi:zi'k (#34279) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ha ez most Laci vlt akkor ijjen minsegu munkat ennyiert nem fox kapni naffaluban azt garantalom, me nem kerdezted Tole mijne kadat ajanl? /v. O is ravako monmdott???:- ) /

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#34281) fi:zi'k válasza neduddki (#34280) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ő volt igen. Elhiszem neked, hogy szépen/jól dolgozik, csak szeretem körbejárni a témát. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34282) neduddki válasza fi:zi'k (#34281) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ne enkem higy hanem azoknak akinel ma dogoozt:- ) csak jelentkeznke itten

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#34283) Atomgeszi válasza zoltan6 (#34278) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hát igen, Én is úgy gondolnám, de ezt hiába csavargatom, nem jön el a plafontól sajnos.

(#34284) olbaidhun válasza fi:zi'k (#34279) üzenetére


olbaidhun
őstag

Mivel direktbe a fórumnak van címezve a dolog és van egy kis időm, írnék pár sort a kérdéseidre:

VÍZ:
Biztosan megkérdeznék még egy megbízhatónak kikiáltott, szomszéd, vagy valamely közelebbi ismerősnél jól szerepelt szakit. Ne értsd félre, nem tartom ránézésre soknak az összeget.
De hasonló cipőben járok és a jó szakikból erős túlkínálat van városunkban, mégis vidéki, korrekt referenciával rendelkező szakik (munka nélkül) ajánlottak számomra azonnal elfogadható árakat.

Sok esetben még mindig nem az anyagköltség sok, inkább a megbízhatóság..

KÁD:
Cersanit -ból teljesen jók vannak 100k alatt.. most pl ezeket találtam melyeket azonnal tudnék vállalni itthonra.
Méretben, igényben mik az elvárásaid?

RADIÁTOR:
Gugli elég vegyes infókat dob. Talán ezen az oldalon lenne még érdemes szétnézned:, számomra sokat segített a cikk [link]

LAMINÁLT:
Noszvaj-Síkfőkúton épült házunkhoz a szüleimmel megvettük a legolcsóbb lamináltat. 2005-ben épült, hibátlan mai napig. Lehető legvékonyabb fajta! Folyamatosan használva volt az első 7 évben, jelenleg nyaralóként van kiadva és elég sokféle ember megfordul, a nyomokból ítélve le van tesztelve rendesen.
Szakszerűen kell lepakolni és szerintem nem lesz gond.

Családi házunknál is lepakoltak két szóbára való olcsó lamináltat (ezt már bátyám helyett egy "olcó" szaki-val csináltatták és sajnos kimaradtam belőle), na azzal gondok vannak. Itt-ott nyekeg, púpos, széthullik az illesztéseknél. De ez nem az anyagon áll szerintem.

BURKOLÁS:
Van 1-2 napod, hogy egy másik szakit is rávezess az árajánlat rögös útjára.
Kérni kell a garanciát, akár egy asztalostól is. Most konyha bútort készítek egy korrekt szakival és azt mondta, hogy 2 évig írásban (!) is bevállalja, hogy kijön és rendbe teszi, ha rendeltetés szerű használat mellett valamelyik elemmel gond van. (van egy 9 hónapos kislányunk és nem fogom ráengedni az új ajtókra, fiókokra, mert imádja csapkodni)

:::::::::::::::::::::

Utánajárós és sajnos tapasztalt optimista típus vagyok..

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#34285) fi:zi'k válasza olbaidhun (#34284) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Látom megjegyeztél tegnap. :DDD

Víz: nem Pösti szaki volt, csak majdnem. Akit még tudnék az viszont már tényleg bp-i lenne.

Kád: melyikre gondoltál, mert a linknél semmi nem jön be. :B

Laminált padló: hát nem tudom. Ismeretségi körben láttam már problémát olcsó laminált padlóval. Most kérdés, hogy azok voltak szarul lerakva vagy gyengébb minőségűek, vagy tiétek jól/jobb? Mondjuk csak 26 m^2-en lesz, így a kicsit drágább is belefér.

Burkolás: a kivitelezés formájának a garanciához nem sok köze van. :B De beszéltem asszonnyal, aztán arra jutottunk, hogy nem fogunk betonoztatni, mivel az sem biztos, hogy megtudnánk oldani a pakolást, meg pláne nem nagyon tudnánk máshol lakni addig.
Szóval majd vmi száraz megoldást kell keresni.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34286) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#34285) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ja a radiátor téma kimaradt. Távhő van, nem opció a konvektor. :N

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34287) neduddki válasza fi:zi'k (#34286) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat tavhore a szkaik a calodort dicsertek, hat de az arak...

udv

neduddki

p.s. mongyuk en imafom ahogy a kezre nem meleg raditor megis meleget csianla:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#34288) Ton-ton válasza fi:zi'k (#34279) üzenetére


Ton-ton
tag

Keress rá a szárazpadló kifejezésre. Ilyen esetben esetleg megfontolható a használata. A betonhoz képest kicsit drága.
Gyakorlatilag "hungarocell" golyók előre kevert ragasztóval amit le kell teríteni, majd erre kerül 1 vagy két réteg (a választott laptól függ) gipszrost lap. A lapokat egymáshoz kell ragasztani és csavarozni is. Reggelre megköt a ragasztó (mármint a lapok ragasztója igényel elsősorban kötési időt) és mehet rá a tetszőleges burkolat (mondjuk parketta esetén vagy úsztatott vagy -hagyományos parkettánál- ragasztott jöhet csak szóba).

http://qtp.hu

(#34289) Sickboy25 válasza Ton-ton (#34288) üzenetére


Sickboy25
addikt

Erre tudnál válaszolni? Köszönöm

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#34290) Retro DJ válasza gilfoyle (#34257) üzenetére


Retro DJ
aktív tag

2004-ben szereltem fel karos mofemet! A mai napig korrekt! Nekem ennyi eleg!

Retro

(#34291) philoxenia válasza Retro DJ (#34290) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A kádnál még bírja az eredeti Friedrich Grohe '92-es.... még tömítést sem kellett benne cserélni.... :D

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34292) Sickboy25 válasza neduddki (#34287) üzenetére


Sickboy25
addikt

ezt sasold meg

Ton-ton: ez a jó link...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#34293) Met válasza philoxenia (#34291) üzenetére


Met
Topikgazda

Abban biztos vagyok hogy ha most vennéd meg már nem bírná ilyen sokáig ;)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#34294) neduddki válasza Sickboy25 (#34292) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

amejjk tud amjd tobb kort:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#34295) philoxenia válasza Met (#34293) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nincs már Friedrich nálunk... tudtommal...

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34296) Met válasza philoxenia (#34295) üzenetére


Met
Topikgazda

Akkor úgy mondom, hogy ha most vennél egy hasonló ár és minőség kategóriás csaptelepet, már nem bírná ilyen sokáig.
Magyarul, már nem csinálják ilyen tartósra.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#34297) Sickboy25 válasza neduddki (#34294) üzenetére


Sickboy25
addikt

már fel is vettem a kapcsolatot a honeywellel... meglátjuk...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#34298) neduddki válasza Sickboy25 (#34297) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

en erre vartam ,de ;lehet hogy jopbbat kapok:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#34299) philoxenia válasza Met (#34296) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azért az ár is sokkal alacsonyabb ma a jövedelem arányában... akkor 10q cement ára volt kb.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34300) Sickboy25 válasza neduddki (#34298) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nem rossz! Es mi a jobb?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.